Keukencentrum Waddinxveen - Be Fair De Sperwer Eerste winst Be Fair: 4-0 Korbis-korfbal staat op maximale winst Jan Willem van den Hoek blijft kansrijke zwemmer Oude en nieuwe sportwethouder in actie op verhard veld Rowah Korbis-jeugd B-l aan kop Waddinxveen-voetbal wint en speelt gelijk F. Ritter dwingt kampioen a xz, x*± oer *±o uü, u. luur o 10 -- 1 j j SI4!8,8,? 1!S: T. v.d. Oord tot remise Sjoelavond - s l Teun v.d. Krol leidt dammers E-teams krijgen 50 goals tegen Najaarsrit Komende zaterdag feestprogramma in sportpark ‘de Sniep LEIDEN Waddinxveen El scoorde achtmaal WSE BI velt Zwart Wit ’28 OMTZIGT FLOREANT (za.) Individueel succes HSW-hengelaars Pagina 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 SEPTEMBER 1994 De wedstrijd tegen Bergam- voetbalvereniging flOFeailt aan in de halve hekstelling. het uiteindelijk 15-18 voor de Waddinxveners. Goed centrumspel van Jaap uit de strijd te komen. WADDINXVEEN - Tijdens de mee veel spelers na een heel seizoen al blij zouden zijn. - In het Waddinx- wedstrijd tegen NIO 3 uit Rotterdam. Korbis 3 speelde met 6-6 gelijk tegen De Ka pellen 3 uit Capelle aan den IJssel. Korbis 4 verloor nipt van RWA 8 uit Albrands- waard. De Korbis-junioren Al wonnen de uitwedstrijd van Oranje Nassau Al uit Vlaardingen met 5-11. Woensdag 21 september zul len de groepen 3 en 4 in het strijdperk treden. Een week later zijn de groepen 5 en 6 aan de beurt. Beide toernooi en beginnen om 13.30 uur. de 44 52 75 86 97; Comb. Wi- bo 89 104; G. Tollenaar 93. Davy Hoftnan 10 19 51 107; C. Smitskamp 15 29 47 67 76; M. Verbeek 16 31; J. Troost 20 23 28 32 34 50 70102 108111; A.H. Kivits 21; R.A. van der Made 22 26 49 95; J. Jansen Zn. 33 87 92 99 101; G.C. AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw Schoolkorfbal Op twee achtereenvolgende woensdagmiddagen zal weer een groot aantal basisscholen deelnemen aan het school- korfbaltoemooi van Korbis aan de Dreef. pioen bij de masters, Nic Geers, won geroutineerd zijn master kilometer in de Slot- ervaart te Amsterdam. Hij is in ieder geval zeker van de Speedobeker die de winnaar van het masterklassement toekomt. dagelijks traint en speelt in sportzaal groenswaard (Win gerd). Be Fair wordt geleid door voorzitter Gert Koele. Als trainer-coach fungeren Her man Brouwer bij de dames en Cor Makkus bij de heren, die al jarenlang in de promotie klasse acteren. De dames ko men uit in de landelijke derde divisie. niet de resultaten die de spe- en goede wedstijd de twee punten in Waddinxveen. Jo- dan Boys uit Goudawerd met wist met kort spel de bal in presteren nog niet zoals ie dereen graag zou willen. E-l won weliswaar erg knap met WADDINXVEEN - Komende zaterdag 17 september viert de Waddinxveense handbalvereniging Rowah feest. Over drie dagen wordt het nieuwe verharde veld aan de Sniep- weg officieel in gebruik genomen. Dat gebeurt door oud- sportwethouder Jan Hielema (CDA) en door de nieuwe sportwethouder Karei van Soest (WD). Zowel voor de eigen leden als voor niet-leden vinden er een dag lang leuke eve nementen plaats op de nieuwe accommodatie. WADDINXVEEN - Autoclub De Gouwe Rijders in Wad dinxveen houdt vrijdagavond 23 september haar tradi tionele najaarsrit. Na de rit zal tekst en uitleg worden ge geven wat men wel en niet goed heeft gedaan. De in schrijving van deze rit is van af 19.15 uur in het partycen trum Concordia aan de Bre- deweg 66a in Moerkapelle. De start is tussen 19.30 en 20.30 uur. Voor de meisjes-pupillen was het hard werken tegen de meisjes van De Jodan Boys. Twee treffers van Mariska diend doelpunt af. Mede door- van Leeuwen waren niet vol doende. De meisjes van De Jodan Boys wonnen de wed strijd met 2-5. een mini-braderie van en hoopt natuurlijk op een flinke toeloop. Goed beschouwd is Rowah er snel in geslaagd over een ei gen verhard veld te beschik ken, zegt Ruud Sloof. Hij is bij de handbalvereniging ver antwoordelijk voor de public relations en van daaruit me de voor de feestelijke opening van het handbalcomplex. ‘Ruim een jaar geleden zag ’t er nog niet naar uit, dat we op WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Me nen. Weersgesteldheid w.z.w.- wind (buien). Afstand 176 km. In concours 444 duiven. Gelost om 11.45 uur. Aan komst eerste duif 13.47 uur. Laatste duif 14.03 uur. Snel heid eerste duif 1437 m.p.m. Uitslagen: E. van Beek 1 7 18 24 42 46 57 60 61 63 66 69 72 80 100 103; M. Tollenaar Zn. 2 71 73 96; W. Breedijk 3 25 27 59 74 77 82 85 91 106 110; C.A. Bode 4 11 35 36 53 54 90 94 109; N. Hoogerdijk 5 9 12 14 39 43 65; J. Toor 8 13 WADDINXVEEN Keukencentrum veen aan de Zuidkade hebben de dames en heren van Be Fair-volleybal zich vorige week dinsdagavond in de kle ding gestoken van hun nieuwse sponsor. Het bedrijf van Wim en Marian Slinger land heeft zich voor drie jaar verbonden aan de zaalspor- ters. WADDINXVEEN - De voet balwedstrijd tussen de jeugd- teams Zwart Wit ’28 BI en WSE BI - met 2-3 weer ge wonnen door de Waddinxve ners - was vanaf de eerste mi nuut spannend. Een snelle goal van Zwart Wit ’28 bracht WSE op 0-1 achterstand. Varied David bracht de thuis club langszij door een uitge kiende lob. Het antwoord hierop liet niet lang op zich wachten. Zwart Wit ’28 zette een ruststand van 1-2 op het bord. Na de rust met matig voetbal, maar een enorme inzet, schoot Pascal Korevaar de ge lijkmaker binnen. Zwart Wit ’28 kreeg hierna nog enkele kansen, maar vond doelman John Roest op hun weg. Jef frey Koster besliste de wed strijd door vlak voor tijd de winnende WSE-goal te sco ren. De wedstrijd tussen WSE Al en ONA Al begon gunstig voor de oranje-zwarten. Peter Rowah nodigt iedereen uit een kijkje te komen nemen. Er worden demonstratiewed- strijden gespeeld, waaronder een ludieke wedstrijd tussen gemeenteambtenaren en be stuursleden van Rowah. Daarnaast vindt er natuur lijk een officiële openingshan deling plaats. Tevens zijn er diverse spellen te spelen en is er live-muziek. De handbalvereniging maakt er in het sportpark ‘de Sniep' Twigt liet zien dat ook dit sei zoen met hem nog terdege re kening moet worden gehou- zaken wat energieker aan te pakken, maar tot veel gevaar leidde dit niet. Pas een kwar tier voor tijd omzeilde Peter v.d. Heuvel de Waddinxveen se buitenspelval en scoorde 2-1. Het door Bergambacht inge zette slotoffensief had nog bij- arelds kwam na succes, maar Dennis van de Eist slecht Ringelenstein toonde in de laatste minuut een te WADDINXVEEN/BOSKOOP - In de reeks vrijeslag heren bij het langebaanzwemmen heeft Jan Willem van den Hoek van de zwemclub De Gouwe in het Kanaal door Walcheren de drie kilometer gewonnen. Een drie kilometer levert meer punten op dan een twee kilometer, waardoor de Boskoper nu koploper Almar van der Meer in het klassement om de Zwemkroniekbeker zo dicht is genaderd, dat hij bij winst op één van de twee laatste wedstrijden weer beslag kan leggen op deze fel begeerde beker. De nieuwe naam van de vol leybalvereniging is voortaan Keukencentrum Waddinx veen - Be Fair. ‘Als bloeiende vereniging van een groeiende sport zij wij blij dat dit ook aan het bedrijfsleven niet voorbij is gegaan. Zo heeft een (eveneens) bloeiend en groeiend bedrijf haar steun aan onze vereniging toege zegd', aldus Be Fair, dat bijna Oosterom opende de score voor WSE. ONA trok de stand snel gelijk en won de wed strijd uiteindelijk verdiend met 1-4. WSE A2 nam de punten mee uit Boskoop. Zij wonnen overtuigend met 0-6 van Floreant A3. WSE B3 moest in Woerden BI de meerdere erkennnen. Woerden won met 3-6. WSE Cl speelde tegen Soccer Boys Cl een zwakke wedstrijd en verloor hierdoor met 0-4. De meisjes-junioren van WSE wonnen van de meisjes van NSV met 2-3. Een matig spelend WSE Dl kwam er niet echt uit tegen Soccer Boys Dl, dat dan ook ver diend de wedstrijd met 2-6 won. WSE D2 verloor kansloos van Rohda D2 met 0-6, maar WSE El won door doelpunten zal het voor Kees Versluis niet zo makkelijk worden als aanvankelijk werd gedacht. Na de openingsfase, waarin Waddinxveen goed onder druk werd gezet, waren het de Sniepbewoners die de wed strijd naar zich toe trokken. De Waddinxveners hadden echter een blunder van de doorgaans betrouwbare kee per Artur Bot nodig om op voorsprong te komen. Artur Bot liet een schot van Ed Sloof knullig uit zijn han den vallen, en de attente Ri chard de Jeu was er vervol gens als de koppen bij om 1-0 in te schieten. Vervolgens was het alles Waddinxveen wat de klok sloeg. Een fris voetballend, hard werkend elftal, dat, met uit zondering van de al eerder genoemde Dennis van Ringe lenstein, geen echte uitblin kers kende, maar wel een hecht collectief vormde. Vlak voor rust was het weer Artur Bot die Waddinxveen de helpende hand bood. Uit een hoekschop van Tom Plantfeber sloeg de onzeker ogende doelman de bal pre cies voor de voeten van Tim Bunnik, die 2-0 scoorde. Na de theepauze was het bij na 3-0 in Waddinxveens voor deel. Artur Bot werd gepas seerd door een kopbal van één van zijn eigen verdedigers, maar de bal stuiterde via de E. Philipse is de competitie ook sterk begonnen. De niet geringe L. Wihlemon was een rugkerende viswedstrijd tus- goed te nemen tegenstander, sen zeven hengelverenigin- Een andere partij in de top, de wedstrijd tussen J. v.d. Bom en J. Stam, leverde een In de subtop won T. Kuiper van A. v.d. Starre. A. Kardol, niet best begonnen dit sei zoen, verloor van J. van Gort. A. Versluis hield W. v.d. Hoek van de winst af, remise dus. Remise kwamen ook J. v.d. Haven en P. v.d. Niet overeen, een knappe prestatie van de witspeler. Nieuwkomer H. van Offeren won in de middenmoot van de sterke T. van Bruggen. R. de Vries won verrassend van J. v.d. Knaap. L. Ellers won van J. Brobbel en J. Markus liet de winst door zijn vingers glippen in de slotfase van de sterke partij tegen H. Smits kamp. In de onderste regionen ver sloeg J. de Bock met zwart J. Ponsioen. Nieuwkomer A. van Asperen verloor van J. Auad. G. Torenbeek verloor opnieuw, nu van C. Alblas. Opnieuw ook een nederlaag voor J. v.d. Heiden tegen C. Asscheman. D.J. van Offeren leverde een goede prestatie door H.E. van Offeren op een nederlaag te trakteren. laten zien goed in vorm te zijn. Martijn van den Maag denberg, de andere De Gou- we-topper, maar dan op de schoolslag, maakte het zwemfeest in Vlissingen com pleet door de drie kilometer schoolslag te winnen in de voor deze slag zeer snelle tijd van 44.11.8. Het was pas zijn tweede wed strijd dit seizoen waardoor hij kansloos is voor de Zwemkro niekbeker, maar met de twee slotwedstrijden kan hij nog een eervol tien kilometer klassement halen. Voor de Zwemkroniekbeker tellen de punten over een totaal van 30 kilometer. Er kwam overigens nog een langebaanzwemmer van De Gouwe in actie. Wereldkam- WADDINXVEEN - Na twee competitiewedstrijden staat B-l van Korbis-korfbaljeugd aan de leiding in hun groep. Thuis tegen Bolnes B-l werd met 3-1 gewonnen. Vier pun ten uit twee wedstrijden brengt het team van Yvonne Visser op de hoogste plaats. B-2 speelde in Poortugaal en verloor daar met 7-0. Ook B-3 verloor de wedstrijd tegen Vriendenschaar. C-l nam re vanche ten koste van Ten Donck C-l. Er werd met 6-0 gewonnen. Het goed begon nen C-2 verloor in Rotterdam met 4-1. D-l verloor met 2-8 van Bolnes.De eerste compe titiewedstrijd voor E-l werd een 0-3 verlies tegen Sagitta. F-l won met 1-3 in Moor drecht van IJsselvogels. De jongste leden, geleid door Ria Molenaar, verloren met 5-11 tegen De Kapellen, maar de 5 punten door G-l gescoord wa ren belangrijker dan de vele tegenpunten. rust met een dubbelblanke stand. Na de hervatting duurde het ongeveer twintig minuten voordat de Be Fair-aanhang kon juichen, toen Koen Mei jer op zijn eigen helft in bal bezit kwam en aanzette voor een grandioze solo, die door niets en niemand kon worden gestuit en Be Fair op een ver diende voorsprong bracht. Na dertig minuten werd Wim van de Starre onreglementair gestopt binnen het straf schopgebied en de terecht toegekende strafschop werd door Arjan Groenendijk be nut. Enkele minuten later werd een corner van Arjan Groenendijk door Arie Jan Taal ingeschoten. Soccer Boys was na dertig mi nuten spelen ook dicht bij een doelpunt, maar een prachtig genomen vrije schop werd op even prachtige wijze door Ralph Boonstoppel uit zijn doel gestompt. Vijf minuten voor afloop werd het nog 4-0 voor de bewoners van het Wamaarplantsoen toen een voorzet van Wim van de Starre door Arjan Groe nendijk doeltreffend werd af gerond. Kees Versluis had nogal van zich doen spreken door te ver klaren dat zijn ploeg dit sei zoen één van de zekere titel kandidaten zou worden. Gezien het slappe potje voet- xxw^xxovxxx/ bal dat Bergambacht tegen werd door Remco de Jeu goed Waddinxveen op de mat legde doorgekopt naar de vrijstaan- v 'T de Michiel Vunderink, die zich niet bedacht en koel afrondde (1-0). Na dit doelpunt had Wad dinxveen een periode het betere van het spel. Onder leiding van de sterk spelende Tim Bunnik werd RVC volle dig vastgezet, en de spaarza me Reeuwijkse tegenaanval len werden onschadelijk ge maakt door de soeverein kee pende Dennis van Ringelen stein. Na tien minuten in de tweede helft was het plotseling afge- prijzen, nu vielen zij net bui ten de prijzen. Met een totale vangst van 22.360 gram moesten de Waddinxveners genoegen nemen met de vier de plaats. Met 28.440 gram behaalde het A-korps van Vi- toge uit Nieuwkoop de over winning. Individueel waren de Wad dinxveners succesrijker. M.M.A. van Leeuwen (7850 gram) en M. Reichard (6100 gram) eindigden elk in hun vak op de eerste plaats. De HSW-leden J. van Elswijk, H. Kraan, A. van Leeuwen en J. van Egdom vielen eveneens in de prijzen. den, getuige zijn winst op Bertus van Eijk. De junioren lieten ook in de beginfase goede resultatien zien. Zo klopte Mourits van den Bosch de ervaren Jan Kramer en Daniël Westmaas hield Cor Stolker op een ge lijkspel. Cor Barelds kwam tegen Jaap van uit de opening, maar kreeg laatste minuut een te meer zijn tegenstander geleidelijk zijn klasse door in een één te- aan in de halve hekstelling. gen één situatie als winnaar zo’n korte termijn op ons ei gen veld zouden kunnen handballen. Het afgelopen jaar is Rowah echter zo snel verder gegroeid, dat de ge meente Waddinxveen niet meer om ons heen kon‘, kijkt Ruud Sloof terug. ‘Het ledenaantal ligt momen teel ongeveer rond de negen tig en het ziet er niet naar uit dat de groei het komend jaar er ineens uit zal zijn. Wethou der Jan Hielema (CDA) heeft zich vervolgens sterk ge maakt voor de aanleg'. ‘Uiteraard zijn we ook dank verschuldigd aan vele ande ren, zoals de gemeenteambte naren, die zich zeer coöpera tief opstelden. Ook korfbal vereniging Korbis stelde zich uiteindelijk positief op, ter wijl ons veld toch een verklei ning van het korfbalveld betekende*. Het openingsfeest is voor Ro wah een prima gelegenheid zich aan de bevolking te pre senteren. In leuke demon- stratiewedstrijden laten de jeugdteams zien wat ze hand ballend in hun mars hebben. Daarnaast vindt er een ludie ke wedstrijd plaats tussen een gemengd team van ge meenteambtenaren en be stuursleden van Rowah. Naast de wedstrijden zullen er voor kinderen, maar ook ouderen leuke spelvormen aanwezig zijn. Zo is het voor iedereen mogelijk om deel te nemen aan doelschiet-wed- strijden en wordt een spellen- circuit samengesteld. Verder worden er kinderen ge schminkt, is er een rad van fortuin met leuke prijzen en zijn er hapjes en drankjes te koop. Ter gelegenheid van de ope ning houdt Rowah een grote loterij. Er is een aantal fraaie prijzen te winnen, waaronder als hoofdprijs een kleurente levisie. De trekking van de lo terij vindt plaats tijdens het openingsfeest door wethou der Jan Hielema. In de weken voor het ope ningsfeest hebben de Rowah- leden geprobeerd deze loten voor een vriendelijk bedrag van een gulden in de gemeen te Waddinxveen te verkopen. WADDINXVEEN - Waddinxveen-voetbal heeft uit de eerste twee thuiswedstrijden van het nog prille seizoen de maximale score van vier punten behaald. De 2-0 overwin ning op het zwakke RVC was enigszins te verwachten, maar de 2-1 winst op het pretentieuze Bergambacht was voor me nigeen een verrassing. Verder zijn wedstrijden gespeeld te gen Nicolaas Boys (Nieuwveen) en Ammerstol. Deze gelijke spelen zette de Waddinxveners weer met beide benen op de grond. Na het krappe verlies in de WADDINXVEEN - Op de tweede wedstrijddag van veld- competitie in de derde klasse heeft Korbis-korfbal opnieuw een overwinning geboekt. Ditmaal werd Good Luck uit Mid- delharnis aan de zegekar gebonden. In deze wedstrijd, waarin wind en regen een belangrijke rol speelden, werd lopen met de geelzwarte over- en het kwalitatief mindere RVC kon weer terugkomen in de wedstrijd. De Reeuwijkse aanval was echter niet bij machte om veel Korbis kwam moeizaam uit de startblokken en keek na 10 minuten al tegen een ach terstand aan (3-0). Jaco Wi- neke zorgde voor het eerste Korbis-doelpunt (3-1). Nadat Good Luck voor 4-1 had ge zorgd wisten achtereenvol gens Yvonne Visser, Wim Leb- bing en Miriam de Boer de korf te vinden. Daarna werd de wedstrijd enige tijd gestaakt vanwege zware onweersbuien. Na deze pauze wist Korbis de draad weer goed op te pakken. Mar co van Leeuwen bracht door een strafworp en een afstand schot de stand op 4-6. Vervolgens kwam Good Luck weer terug in de wedstrijd (6-6), maar door twee door- loopballen van Yvonne Visser werd de voorsprong weer uit gebouwd (6-8). De rust werd met 7-8 bereikt. Na rust bleef Korbis aan de goede kant van de score. Door doelpunten van Wim Lebbing (3x), Yvonne Visser en een af standschot van Marco van Leeuwen werd de voorsprong verder uitgebouwd (8-13). Korbis had in deze fase het betere veldspel, maar moest toch een aantal tegendoel punten incasseren. Good Luck kwam terug tot 11-13. Door doelpunten van Marco van Leeuwen uit achtereen volgens een doorloopbal, een afstandschot en een straf worp bleef Korbis het initia tief houden (14-16). Jaco Wineke nam het zeven tiende doelpunt voor zijn re kening. Na een tegendoel punt van Good Luck bepaalde Marco van Leeuwen met een strafworp de eindstand op 15- 18. Korbis heeft nu uit twee wedstrijden de maximale sco re behaaald. In de volgende wedstrijd zal Korbis in een uitwedstrijd spelen tegen TOV. Korbis 2 won ook haar tweede de bezoekers in een goede vorm en stond hij regelmatig een treffer van Be Fair in de weg. Wanneer hij wel was gepas seerd stond een verdediger op de doellijn om onheil te voor komen. Pas na vijftien minu ten kwamen de Bleiswijkse aanvallers in de buurt van het Waddinxveense doel, maar ook de Be Fair-doelman Ralph Boonstoppel toonde zijn niet geringe capaciteiten en hield de bezoekers van een op dat moment zeker niet ver- J J J 1 X Z* A J J dat een schot van Arjan Groe nendijk, met zijn rechtervoet, en een lob van John van Beek geen doel troffen, kwam de deden niet veel voor elkaar voetbal werd erjiet afgelopen onder en deelden de punten. In de tweede ronde wonnen Vincent en Raymond van Es hun wedstrijden en in de der de ronde eindigde het onder ling duel onbeslist. Zaterdag 17 september opoencht lumber 1945 Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.30 uur WADDINXVEEN - Na drie ronden van Excelsiors onder linge damcompetitie gaat clubkampioen Teun van de Krol als enige aan de leiding met de volle score van 6 uit 3. De overwinningen behaalde hij op Adriaan Blom, met een schitterend eindspel, en voor zitter Piet Swart. Dick Dib- bets, 7-voudig clubkampioen, volgt met 4 uit 2. In de eerste ronde versloeg Dick Dibbets de sterk opko mende Dick Berghout. Dick Berghout haalde in de derde ronde een huzarenstukje uit van zijn eigen verdedigers, door Piet Swart met een ne- maar de bal stuiterde via de derlaag te confronteren. Teun binnenkant van de paal weer 1 terug het veld in. Bergambacht probeerde de WADDINXVEEN - De jeugd- elftallen van Waddinxveen- voetbal behaalden zaterdag Iers voor ogen hadden ge staan. Alleen El, dat thuis uitkwam tegen Be Fair E3, 2-1 verslagen. De E-pupillen ~x ii l i i i i U bezit te houden en achtmaal tot scoren te komen. o ___r Dl moest uit tegen Bodegra- l-6~bij Gouda, maar de ande- ven en ontmoette daar spe lers die in een tweedejaars C- elftal thuishoren. Dat was niet prettig voetballen. De _r frustratie daarover leverde en E-3 bijna uitsluitend tegen twee Waddinxveners een rode kaart op. Eindstand 9-2. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 8 september werd de tweede ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV gespeeld. De kampioen van afgelopen seizoen, T. v.d. Oord, kwam met de witte stukken tegen F. Ritter tot remise. van Kleef 37; Mw. E.J. de Wit Op papier was F. Ritter voor 40 55 81; P. Noorlander Zn. T. v.d. Oord een te pakken te- 41 45 48 58 84; P. van der Ma- genstander. F. Ritter speelde echter een gelijkwaardige wedstrijd, kwam goed uit de opening en veroverde zelfs een pion. Bang om alsnog puntloos te eindigen bood de zwartspeler in het eindspel remise aan, hetgeen de speler met de witte stukken gretig accepteerde. uitwedstrijd tegen de absolu- macht. De opbouw stokte te favoriet Floreant kon het D sterk veijongde Waddinxveen zich in twee wedstrijden pre senteren aan het fanatieke thuispubliek. De wedstrijd tegen RVC ken- gevaar te stichten, alleen Ton merkte zich door rommelig spel van beide zijden. De Reeuwijkers konden niet beter. De geelzwarten waren gehandicapt door het ontbre- lagere E- teams maar liefst zo’n 50 goals tegen. F-5 en F-6, bestaande uit jon- x- gens die nog maar net voet- werd het 0-4. De meisjes-ju- ballen zijn begonnen, wonnen nioren togen naar Schoonho- hun wedstrijd met de dubbele ven en besloten de punten te cijfers 0-12 en 0-16. Gert-Jan delen (1-1). Andere uitslagen: Koetsier werd topscorer met E2-Soccer Boys E3: 1-7, Flo- vijf goals, een aantal waar- reant E4-E3: 9-2, Olympia F4-F1: 7-0 en VEP F4-F2: 5-5. WADDINXVEEN - In de eer ste thuiswedstrijd van dit sei zoen heeft Be Fair-voetbal, na het jammerlijke verlies van een week geleden, met groot verschil gewonnen van het, van Michel Nomen (4x) en eveneens naar de Goudse Pim Verlaan (2x) van Be Fair KNVB gedegradeerde, Soccer E2 met 6-2. WSE E2 kwam Boys uit Bleiswijk (4-0). bij CVC Reeuwijk E2 niet Toch had dit verschil veel gro- verder dan 1-8 en E3 was te ter kunnen zijn, wanneer de zwak voor Soccer Boys E4 dat Be Fair-voortwaartsen niet met 2-8 de wedstrijd won. zo slordig met de geboden WSE F1 en VEP F1 lieten een kansen waren omgespron- leuke wedstrijd zien. Dennis gen. Ook was de doelman van Broer scoorde driemaal voor WSE, maar VEP scoorde vier maal tegen WSE. F2 gaf de punten aan ESTO F4 (0-3). WSE F3 zette een monsters- core neer. Jan de Boer (4x), Tim Willems (2x), Ronald Hoefnagel (2x) en Robert Rijks (2x) lieten ONA F4 kansloos. Met een 1-10 over winning kwamen de WSE- voetballers terug. Kraan had een uitgelezen kans op de gelijkmaker. Na dat Jack Mograbui de marge op twee doelpunten had ge- bracht was het verzet van ken van onder andere Ri- RVC echter gebroken. chard de Jeu en Arjen Walt- De wedstrijd tegen Bergam- man. bacht was van een heel ander In de Waddinxveense aanval ^.abber. Bergambacht-trainer ontbrak de zo broodnodige agressie. Het was dan ook niet verwonderlijk dat de Sniepbewoners de score wis ten te openen uit een dood spelmoment. De door Ed Sloof genomen hoekschop Zowel in Goes als in Roer mond worden wedstrijden ge zwommen over twee kilome ter. Almar van der Meer, die in Rome met Hans van Goor bij de wereldkampioenschap pen uitkwam op de 25 kilome ter zwemmarathon, is daarbij van de partij. Er wordt een spannend slot verwacht. Jan Willem van den Hoek heeft met zijn tijd van 35.32.6 over de drie kilometer in Vlis singen tijdens de regenbuien WADDINXVEEN - Van avond (woensdag 14 sep tember) kan er vanaf half zeven weer gesjoeld worden in het gebouw van de schuttersvereni ging Waddinxveen (Al- berdingk Thijmlaan). Om mee te sjoelen be hoeft men geen lid te zijn. Iedereen kan zo het gebouw in- en uitlopen. Om het sjoelen aantrek kelijk te maken zijn er vijf klassen in speel- sterkte, zodat iedereen in aanmerking kan ko men voor een prijs. Het eerste dames- en herenteam van Keukencentrum Waddinxveen - Be Fair met Wim en Marian Slin gerland, de directie van het Waddinxveense bedrijf aan de Zuidkade. (Foto: Joop Dorst). fysiek een stuk sterker. On danks een geweldige inzet - - wordt er daarom verloren. Af strijd met een vooral een goe- gelopen weekeinde kregen de zwarten ten onder met 1-4. leidde tot een gelijkwaardige stand. Een mooie en wat van klassiek afwijkende partij was die tussen Piet Swart en Tijmen den Ouden jr. Een stand vol dreigingen dunde uiteindelijk uit naar een pun- tendeling. Ruud van Dijk en Jan Both jeugdwedstrijden bij Be Fair- weekeinde driftig gescoord. A-l won ook de tweede com petitiewedstrijd en wel met 1-3 bij Bergambacht. A-2 kon het niet bolwerken tegen Lin- schoten A-l en verloor met 6-2. B-l speelde thuis tegen VUC een moeizame wedstrijd met een grillig scoreverloop. Uit eindelijk werd het na een spannende slotfase 3-3. C-l ging hoopvol naar Floreant, maar kwam na een gelijk op gaande strijd toch met lege handen naar huis (2-1). D-l hield in een spannende re E- teams hebben het ont zettend zwaar. Doordat Be Fair maar liefst zes E-teams heeft, spelen E-2 E-l teams. Het verschil is -r- dan ook vaak snel duidelijk. WSE belde af voor de ontmoe- De tegenstanders zijn vooral ting met de B-elftallen. Al ontving in ‘de Sniep' Groene weg Al. In een harde wed- de eerste helft gingen de geel zwarten ten onder met 1-4. Verlies was er ook voor de Cl- junioren. Tegen Olympia C2 WADDINXVEEN - Twaalf le den van de hengelsportver- eniging Waddinxveen HSW namen deel aan de Ring Ze venhuizen, een jaarlijks te- zeven hengelverenigin- gen uit de regio. Er waren 77 individuele deel nemers, onder wie 9 korpsen, puntendeling op. Laatstge- Viste het Waddinxveense A- noemde speler mocht zijn korps zich vorig jaar net in de handen dichtknijpen, aange zien J. v.d. Bom de grote winstkans niet in daden wist om te zetten. W. Hennink deed wat in de lijn der verwachting lag, na melijk winnen van J. Muit. H. van Woudenberg kwam niet verder dan remise tegen de goed spelende P. van Offeren. II Mkh I 18 „u., Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij i d i 1 «I g Mt-RKtNj L 7 BOSCH I 1 pu <.kiwi KM M HU ION I M«U I ALM. vlneren kisten Fl -.hep s< WttH

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27