Badmintontitels gaan naar Aeolus CDA zal meer in openheid gaan vergaderen Percentages kosten stijgingen in 1993 Niet blij met komst Poolse vluchtelingen Langharige poes blijft vermist Driemaal W’veens toneel in Gouda jeans in kleur x v BRAX tvswer dELMOd Bestuur en ambtenaren eensgezind sportieve broeken in wol en katoen Van Ginkel naar Saigon en Manilla SOMMIGE Heroprichting CD JA Anti-rook- actie onder migranten A AA Hoofd Handels- voorlichting Duifs Mode DAGEN ZIJN WEL HEEL ERG VOORDELIG bij vork Open huis aan Vivaldihof met Isreël-producten Apotheker EE van Dijk gaat verbouwen C LEZERS SCHRIJVEN IK. VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 SEPTEMBER 1994 WEEKBLAD Pagina 23 lerts (Aeolus) en bij de dames Linda Wiegel (Aeolus). GOUDA - Yvonne de Gruijl is gens het CDA drieledig: open staan voor ideëen uit de Wad- dinxveense bevolking, onder steuning van de raadsfractie en een voorbereiding voor het verkiezingspro- zoek aan meer avonden krijgt men een aantrekkelijke kor ting. Men kan in Waddinx- veen toegangskaarten bestel len via tel. 01828-17634. Alphen aai den Rijn Tel: 01720-73818 \L H.P.M. KOENEN WADDINXVEEN - Bestuur en fractie van het CDA-Wad- dinxveen hebben vlak voor en na de vakantie met elkaar ge sproken over de politieke plannen voor de toekomst. De aanleiding voor dit overleg waren de teleurstellende verkie zingsresultaten, zowel op gemeentelijk als op landelijk ni- volgende gramma. Ook het grootfractieberaad wordt anders van opzet. De vergaderingen in het ge meentehuis zullen voortaan ook toegankelijk zijn voor niet CDA-leden die interesse hebben in het onderwerp. Af- ENKELE BEWONERS VAN DE MAURITSLAAN T. Kaptein AJ. de Lange V. v.d. Zwaan maten 36-48 a Naschrift toont eens te meer aan, dat het enthousiasme voor de badmintonsport niet ophoudt binnen de eigen vereniging. Er werd samengespeeld met spelers, die men in competi tieverband juist tegenover zich heeft. Bij de heren enkelspel was het Tjeerd Hillerts (Aeolus) die- de titel op zijn naam bracht. In een uiterst span nende finale in de B-poule versloeg hij Joeri Kraaijes- tein (Aeolus) in drie sets. Bij de dames was het Linda Wie gel (Aeolus) die zich Wad dinxveense kampioene mag noemen. Zij won de finale van haar clubgenote Ilse van Stei- jn- Op C-niveau was het Dick Schaap (Florida) die de eerste palats veroverde. In de D- poule won Dave Straver (Ae olus). Bij de dames belandde Lizzy van Roon (Aeolus) op de eerste plaats in de D-poule. Voor de C-poule waren er on voldoende inschrijvingen. Winnaars van de herendub bels zijn de koppels Joeri Kraaijestein-Tjeerd Hillerts (B); Ton Horsman-Dick Schaap (C) en Harry Hei- kamp-Henk Plooij (D). Bij de dames wonnen Ellen Bos-Ria van Prooijen (C) en Lizzy van Roon-Paula van Beekum (D). Als eerste prijswinnaars van de gemengd dubbels zijn ge worden Linda Wiegel-Tjeerd Hillerts (B), Ellen Bos-Mar- tin Sonne veld (C) en Ria van Prooijen-Leon van Prooijen (D). Ik heb een overzicht gemaakt van de percentages kosten stijging in 1993. En tevens het percentage berekend voor de stijging van het netto-in- komen. Dat wil zeggen het bruto-in- komen, verminderd met in komstenbelasting en premie. Het betreft de uitgaven en in komsten van een tweeper soonshuishouden. Beide per sonen zijn 65+ Ter correcte berekening en juiste vergelijking van de kos tenstijgingen zijn de hoeveel heden genomen over geheel 1993, terwijl de prijzen zijn genomen van januari 1994 ten opzichte van de prijzen van januari 1993. Incidentele aankopen van goederen zijn er niet in be trokken, want de prijsverge lijking daarvan is vrijwel on mogelijk, het totaal van de aanschafkosten daarvan was in verhouding gering en de prijsstijgingen daarvan zul len waarschijnlijk evenredig zijn met die van de andere goederen en diensten. WADDINXVEEN - Zondag 11 september werden in de sporthal de Sniep (Sniepweg) voor de eerste maal de Open Waddinxveense Kampioenschappen Badminton van de twee plaatselijke badmintonclubs Florida en Brasiliananas Aeolus gehouden. Winnaard bij de heren werd Tjeerd Hil- Een aantal bewoners van de Mauritslaan in de Waddinx veense Oranjewijk is niet blij met de komst van Poolse vluchtelingen, zoals wij bij het vertrek van de vorige be woners van het huis op het adres Mauritslaan 79 in ons blok (vier woningen) hebben moeten vernemen. Volgens ons zijn het geen ech te vluchtelingen. Er is im mers toch geen oorlog in Po len? Naar onze mening zijn het mensen, die geen armoe de willen lijden. Economische vluchtelingen dus. Die gaan naar Nederland, want daar krijg je van alles. In ons land hebben de betref fende ‘vluchtelingen' tien maanden in een opvangcen trum in Helmond vertoeft. En nu al hebben ze recht op een huis. Hoe lang moet een Ne derlander ingeschreven staan eer hij of zij een huis toegewezen kan krijgen? Eén van de bewoners van de Mauritslaan heeft de betref fende woningbouwvereniging SSW gebeld om te zeggen dat hij niet blij is met de komst van Poolse vluchtelingen, naar verluidt een man, een vrouw en hun zoon. Hij kreeg van SSW ten antwoord: ‘Als WADDINXVEEN - De Wad dinxveense touroperator Van Ginkel Vakanties (Tweede Teleoon 01828-14497 Onze rode langharige poes is vermist en wij missen hem erg. In het Weekblad voor Waddinxveen stond een paar maal een poes vermeld bij de gevonden voorwerpen. Het zou gaan om een Perzi sche kat. Wij blij en bellen naar de politie. Er was wel een rode poes gevonden, maar niet de onze. Wij waren natuurlijk zeer teleurgesteld. Hoewel het Weekblad voor Waddinxveen bij de gevonden voorwerpen bleef schrijven over een gevonden Perzische kat wist de politie van niets. Achteraf was het drie weken lang hetzelfde lijstje van ge vonden voorwerpen. Voor ons heel teleurstellend. Wij zoeken onze rode langha rige poes nog steeds. Wie daar informatie over heeft kan contact met ons zoeken. de bedragen, welke tot deze percentages hebben geleid, vertrouwelijk, ter beschik king. Desgewenst ook de be cijfering. Naar inziens mijn weten wijken deze bevindin gen van de werkelijkheid drastisch af van hetgeen de overheid stelt. Hierbij de volgende percenta ges kostenstijgingen: Auto (inclusief verzekeringen) +4,60%; gemeentelijke belas tingen en heffingen +12,47%; huur en servicekosten +4,97%; krant +4,40%; le vensmiddelen +5,17%; nuts bedrijven +3,49%; publiek rechtelijke lichamen +3,02%; verenigingen en lidmaat schappen +3,08%; verzeke ringen (geen autoverzekering en geen ziektekosten) +1,33%; ziektekostenverze kering+4,24%. Over het totaal van voorgaan de is de kostenstijging +4,75%. De stijging van het netto-inkomen (pensioen plus AOW) bedraagt +1,12%. heeft hier omheen al improvi serend vier echtparen verza meld die de dialoog van de man en de vrouw spiegelen, herhalen of van commentaar voorzien. Deze produktie heb ben de Waddinxveners oor spronkelijk gemaakt voor het project Winkel Uit, Theater In', ten behoeve van Gouda Cultuurstad. Op vrijdag 7 oktober zal ook de toneelvereniging Maske rade uit Waddinxveen in de Goudse Garenspinnerij te zien zijn met het stuk ‘Red Cross' van Sam Shepard. Koos Schinkels zorgt voor de regie. ‘Red Cross1 is één van de éé- nacters van Sam Shepard uit de periode 1964 tot begin ja- ren ’70. Zijn stukken uit die periode leken niet echt ergens over te gaan. ‘Red Cross' is hierop geen uitzondering. dinxveen, gaat zijn zaak ver bouwen. De verbouwing zal naar ver wachting ongeveer twee maanden in beslag nemen. Van de apotheek wordt de de toegankelijkheid van het winkelgedeelte zal worden verbeterd voor roelstoelers en voor mensen met een kinder wagen. Bovendien wordt de wachtruimte groter. Tijdens de verbouwing zal de apo theek gewoon geopend blij ven. Frank van Dijk heeft enige tijd met de gedachte gespee- eld in het winkelcentrum Zuidplas een tweede vesti- ging te openen, maar daarvan ringen waar in principe iede- Daarvoor in de plaats ging apotheek Van den Dries van start. De Waddinxveense apotheker is ook politiek actief. Hij stond op de kandidatenlijst van de VVD voor de in maart gehouden gemeenteraadsver kiezing en maakt deel uit van een adviescommissie in het gemeentehuis. Op de foto van links naar rechts S.J Post (CFO), L. Seriese (NOVON), L. Jaakke (Abva-Kabo) en CDA- wethouder Jan Hielema van personeelszaken, namens B. en W. (Foto: Gemeente Waddinxveen). Apotheker FF. van Dijk. (Foto: Archief - Victor van Leeuwen). hankelijk van het onderwerp zal bekeken worden of er ook eens buiten het gemeente huis vergaderd kan worden. Een aantal leden van de CDA-fractie zal ruim voor het begin van deze vergaderingen aanwezig zijn om eventuele persoonlijke vragen te beant woorden. De eerstvolgende vergadering van het groot fractieberaad zal plaatsvin den op maandagavond 26 september om acht uur. Het onderwerp van die avond is de gemeentebegroting voor 1995. WADDINXVEEN - Ans v.d. Berg houdt als consulente van het Israël Producten Centrum (IPC) vrijdag 23 september (10.00-21.00 uur) en zaterdag 24 september (10.00-16.00 uur) in haar wo ning aan de Vivaldihof 1 (zij straat Mozartlaan) een open huis met produkten uit Isra el. ‘Het werk van het IPC wordt daarom steeds meer noodza kelijk. Toch is het boven alles belangrijk om voor Israël te bidden, voor de vrede van Je ruzalem', aldus Ans v.d. Berg. Er is bij haar weer een nieu we wintercatalogus verkrijg baar met verschillende pro dukten. Hierbij gaat het on der andere om jack’s (par ka’s), warmte isolerend, wa ter- en winddicht. De aange boden huidverzorgingspro- dukten, op basis van natuur lijke grondstoffen en Dode Zee-mineralen, zijn niet op dieren getest. Verder zijn er fraaie geschenken en prakti- 11 sche gebruiksartikelen te koop. Om u in de gelegenheid te stellen persoonlijk kennsi te maken met de artikelen, hou den wij Open Huis op 23 sep tember van 10 uur ’s morgens tot 21.00 uur ’s avonds en 24 september van 10 uur ’s mor gens tot 16.00 uur ’s middags. Vanzelfsprekend staat dekof- fie met iets lekkers voor u klaar. De consulente is Ans v.d. Berg, Vivaldahof 1 (zijstraat Mozartlaan), Waddinxveen, tel. 01828-18855. WADDINXVEEN - CDA-wet- houder van personeelszaken Jan Hielema (optredend na mens het college van Burge meester en Wethouders) en vertegenwoordigers van de ambtenarenvakbonden Abva-Kabo, NOVON en CFO hebben ingestemd met een permanente overeenstem- mingsvereiste in het raad huis. Ze hebben him handtekenin gen gezet onder het stuk dat bepaalt dat ‘invoering of wij ziging van aangelegenheden van algemeen belang voor de rechtstoestand van ambtena ren, met inbegrip van de alge mene regels volgens welke het personeelsbeleid zal wor den ingevoerd, niet zal plaatsvinden dan nadat daar- stemmingsvereiste hadden ondertekend, keurde de ge meenteraad de overeenkomst in de raadsvergadering van dinsdagavond 13 september goed. B. en W. hadden op grond van een advies van het Landelijk Overleg Gemeentelijke Ar beidsvoorwaarden (LOGA) van begin deze zomer al inge stemd met de aanbevelingen je er niet blij mee bent moetje om in Waddinxveen tot een -L j---_ structurele instemmingsve- reiste te komen. Met de overeenstemmingsve- reiste is in het gemeentehuis sinds 1 februari 1991 bij wijze van proef goede ervaringen opgedaan. Aan de toen geko zen gekozen tekst is daarom ook niets veranderd. Het gaat wel degelijk ergens benoemd tot hoofd Handels- over. Het stuk is vol afwisse- 1 ling van drama en humor in excentrieke vorm. veau en de start van een nieuwe (kleinere) raadsfractie van vier mensen. Het CDA-Waddinxveen heeft laten weten niet van plan te zijn zich bij deze uitslag neer te leggen. In navolging van - Apothe- het rapport van de landelijke evaluatiecommissie-Garde- niers zullen ook de christen democraten in het Gouwe- dorp proberen het verloren gegane vertrouwen van de WADDINXVEEN ker F.F. van Dijk, die kortge leden met zijn medewerkers stil stond bij het twaalf en een half jarig bestaan van zijn apotheek ‘Kerkweg-West‘ aan de Kerkweg-West 64 in Wad- kiezer terug te winnen. De adviezen van het CDA- rapport ‘Politiek dicht bij mensen' zullen daarbij op nieuw gebruikt moeten wor den. Speciale aandacht ver dient daarbij de groep van de voorgevel uitgebouwd, terwijl jongeren, omdat deze groep volgens het rapport-Garde- niers naar verhouding de grootste achteruitgang laat zien ten opzichte van de ver kiezingen van 1989. Er zullen daarom pogingen worden on dernomen om het CD JA weer nieuw leven in te blazen. Ook wil het CDA op een ande re manier gaan vergaderen. De traditionele (besloten) le denvergadering zal plaats moeten maken voor vergade- is uiteindelijk niets gekomen. re belangstellende welkom is. Daarnaast zullen werkgroe pen rond actuele thema’s van de gemeentepolitiek worden ingesteld. Deze laatste werk groepen zullen open staan voor een ieder die geïnteres seerd is in het betreffende on- derwerp. Bloksweg) heeft dezer dagen Het doel van deze opzet is vol de nieuwe brochure ‘Oosterse steden en individuele rond reizen 1994-1995' onder de Nederlandse reisbureaus ver spreid. De brochure bevat twee nieu we bestemmingen: de Filip pijnen en Vietnam. In deze landen worden zowel indivi duele rondreizen als stede narrangementen (in Manilla en Saigon) aangeboden. Verder worden door Van Gin kel Vakanties nu ook ’losse’ hotels aangeboden. Dit zijn hotels die buiten de KLM-be- stemmingen vallen. De stedenarrangementen be staan altijd uit een retourtic ket KLM, één of meer hotelo vernachtingen en veiligheids- toeslag in Amsterdam. ‘Wanneer men kiest voor het voordeligste hotel is er geen of nauwelijks verschil met de laagste KLM-tarieven naar de betreffende plaats' vertelt Jeanette van Tellingen van Van Ginkel Vakanties in Waddinxveen. over overeenstemming is be reikt met de meerderheid van vertegenwoordigers van vak organisaties'. Deze afspraak zal overigens geen kosten met zich mogen brengen die uitgaan boven de door de Waddinxveense ge meenteraad vastgestelde grenzen. Indien een afspraak, waarover overeenstemming is bereikt, toch noodzakelij kerwijs leidt tot hogere finan ciële gevolgen dan in het bud get beschikbaar is, dan zal de afspraak pas geldig worden na instemming van de ge meenteraad. Nadat wethouder Jan Hiele ma en de vertegenwoordigers van de drie ambtenarenbon den op vrijdag 2 september het akkoord over de overeen- Maar liefst 45 geroutineerde badmintonspelers kwamen tegen elkaar uit. Het toumooi werd door velen aangegrepen om aan de vooravond van de districtscompetitie een stevig partijtje te badmintonnen. In totaal moesten er zo’n 140 wedstrijden worden gespeeld. Ook van de kant van het pu bliek was er voor dit evene ment veel animo. De diverse partijen werden door een groot aantal toeschouwers bezocht. De wedstrijden werden ge speeld volgens het poule-sys- teem. Dat wil zeggen, dat men met een ieder binnen de poule een sportieve ontmoe ting zou hebben. In tegenstel ling tot het knock-out-sys- teem of afvalsysteem zijn hiermee beduidend meer wedstrijden gemoeid. Met name doordat er tamelijk veel driesetters moesten wor den gespeeld, konden niet al le partijen op zondag worden afgerond. Daarom besloot tournooileider Ton Horsman enkele finales naar de dins dag na het evenement te ver plaatsen. Hoewel men in de badmin- stonsport spreekt van een mixed dubbel voor een koppel dat uit een dame en een heer bestaat, was er bij de Wad dinxveense titelstrijd sprake van een wel heel bijzondere vorm. Een aantal koppels bestond namelijk uit spelers van Ae olus en Florida, Deze nieuwe variant van een mixed dubbel WADDINXVEEN/GOUDA - Waddinxveen zal met tweee to neelverenigingen (Toi-Toi en Maskerade) en met drie to neelstukken goed vertegenwoordigd zijn op het jaarlijkse éénacterfestival, dat door het Amateur Toneel Promotie- plan (ATP) wordt gehouden op vrijdagavond 30 september, zaterdagavond 1 oktober, vrijdagavond 7 oktober en zater dagavond 8 oktober in De Garenspinnerij aan de Turfsingel van voorlichting van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Midden-Holland in Gouda. De nieuwe mede- Door het hoge spelniveau bij werkster is sinds 1 augustus - 1980 werkzaam op de afde- terfestivals is vaak gebleken ling Handelsvoorlichting. Vanaf 1 april 1994 vervulde zij de functie van plaatsver vangend hoofd. De afdeling Handelsvoorlich ting bij de Goudse Kamer houdt zich bezig met vragen, die bij de ondernemers leven op het gebied van handel, adressen, merken en verte- GOUDA/WADDINXVEEN - Deze week is de landelijke stoppen-met-roken-campag- ne ’Roken? Nee dank u!’ voor migranten gestart. Aan deze actie van de Stichting Volksgezondheid en Roken verleent ook de gemeen schappelijk gezondheids dienst Midden-Holland graag medewerking. Middels een mailing aan on der andere moskeëen, open bare bibliotheken, club- en buurthuizen, tandartsen en huisartsen, worden deze in stellingen en beroepsgroepen geattendeerd op de doelstel lingen van de campagne en op het beschikbare materiaal. De campagne is met name ge richt op Turkse, Marokkaan se en (Hindoestaans) Suri naamse mannen van 24-45 jaar. Het voorlichtingsmate riaal bestaat uit posters, bro chures en een videoband. De materialen zijn gratis bij de GGD Midden-Holland (tel. 01820-80308) te bestellen en te lenen. Voor diegenen die een groeps- voorlichting willen organise ren, is het mogelijk de voor lichtsters van het Steunpunt Gezondheidsvoorlichting Mi grantenvrouwen in te schake len. Het steunpunt is gehuis vest bij de GGD Midden-Hol land. in Gouda. De organisatoren hebben er ditmaal voor gekozen per avond een aantal éénacters uit een bepaald land of een landengroep op te voeren. Zo zullen er op 30 september Oost-Europese komedies worden gespeeld, terwijl op 1 oktober de Franse komedie, op 7 oktober de Engelse ko medie en op 8 oktober de Me- diterraanse komedie aan de beurt zijn. De Waddinxveense toneelver eniging Toi-Toi is tijdens het komende eenacterfestival tweemaal te zien. Op vrijdag 30 september zal zij het spits afbijten met het stuk ‘Het Ju bileum' van Anton Tsjechow en op vrijdag 7 oktober zal zij het stuk "Tassen', een eigen produktie gebaseerd op een stuk van David Campton, ten tonele brengen. Beide stuk ken worden geregisseerd door de Waddinxveense schooldi recteur René Roza. In ‘Het Jubileum' worden de toeschouwers meegenomen naar een bank. De zelfvolda ne, opgeblazen bankdirec teur, voor wie uiterlijk ver toon heel belangrijk is, wil tij dens het jubileum goed voor de dag komen. Hij heeft zelf gezorgd voor de speech en de cadeaus die men hem wil aanbieden. Ook zijn oververmoeide boekhouder, zijn jonge vrouw en een on verwachte bezoekster leveren hun bijdrage aan een onver gefelijk jubileum. Bij het stuk "Tassen' wordt een ouder echtpaar gevolgd dat moe is van het winkelen en op weg naar huis een korte rustpauze neemt. Toi-Toi maar verhuizen'. Over discri minatie gesproken! De Poolse vluchtelingen heb ben de woning aan de Mau ritslaan reeds goedgekeurd. Ze zijn plan in oktober de wo ning te betrekken. En wij moeten ze, volgens de wo ningbouwvereniging SSW, met open armen ontvangen en met beide handen behulp zaam zijn. de voorgaande Goudse éénac- dat de typering amateurto neel, ten onrechte amateuris me suggereert. Gezien het programma van het festival belooft het ook deze keer weer een groot toneelfeest te wor den, dat men eigenlijk niet mag missen. De kaarten kosten ƒ12,50 voor één avond, maar bij be- genwoordigingen, landenin formatie, beurzen en tentoon stellingen. Daarnaast wordt in het kader van de wetsuit- voering een aantal exportdo- cumenten afgegeven. T O' Namens het college van Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen K.W.Th. VAN SOEST wethouder van volkshuisvesting PncthiK 410. 2740 A k' V\addin w«>n Op de foto de eerste prijswinnaars uit het badminton-enkelspel. Van links naar rechts Dick Schaap, Dick Straver, Tjeerd Hillerts en tnurnnnilpidpr Pon Horsman KIJK VOOR DE VOORDEELDAGENAKTIE VERDEROP IN DEZE KRANT MEVROUW A. BROER Prinses Margrietstraat 35, Wad dinxveen In de ingezonden brief, die wij voor het geven van commentaar van de redactie van het Weekblad voor Waddinxveen kregen voorgelegd, wordt gesproken over 'Poolse vluchtelingen en over Polen als een 'niet oorlogsgebied Deze verkeerde informatie dreigt al bij voorbaat een Bosnisch vluchtelingengezin, want daar gaat het in werkelijkheid om, te duperen. Dat is even triest als verwerpelijk. De briefschrijvers van de Mauritslaan oordelen niet alleen voorbarig en zonder kennis van de feiten, maar veroordelen ook mensen nog voor ze de woning hebben betrokken. Natuurlijk is er een grote druk op de woningmarkt en natuurlijk is er een groot aantal mensen dat huis en haard heeft - moeten - verlaten. Dat leidt tot een aantal problemen waaronder dat van adequate huisvesting. Daarom heeft de rijksoverheid de gemeentebesturen taakstellingen opgelegd om mensen die de status van erkend vluchteling hebben gekregen te huisvesten. Tot 1 maart 1995 dient de gemeente Waddinxveen 65 statushouders (erkende vluchtelingen) te huisvesten. Per I oktober a.s. zullen 2 7personen zijn gehuisvest. Wij beseffen terdege dat hierdoor spanning ontstaat bij mensen die al lang op een woning hebben moeten wachten. De gemeente is echter genoodzaakt de taakstelling van het rijk uit te voeren. Het is volstrekt ten onrechte als individuele vluchtelingen hierdoor onheus bejegend worden. Het grootste aantal vluchtelingen in Nederland en dus ook in Waddinxveen is op dit moment afkomstig uit landen waar ernstige mensenrechtschendingen plaatsvinden, namelijk het voormalige Joegoslavië. Somalië, Irak en Iran. Hiertoe behoort dus ook het onderhavige Bosnische gezin. Hopelijk krijgen zij in Waddinxveen een nieuwe start en nieuwe kansen voor hun levensgeluk. En hopelijk zijn wij in staat hen dat te gunnen! Voor sprieiic nnrlorzoek staan F A S T JLs/f OOP Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te I buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder K pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. (Naschrift redactie: Er is mede van wege de politiereorganisatie helaas een einde gekomen aan de wekelijk se veelgelezen meldingen van ge vonden en verloren voorwerpen in Waddinxveen, zoals die telkens op basis van politiegegevens in het Weekblad voor Waddinxveen werden gepubliceerd. Enige tijd hebben helaas daardoor verouderde gegevens gestaan in de rubriek ‘Gevonden en verloren voorwerpen Van verversing van die gegevens kan dus vooralsnog geen sprake meer zijn. De lokale politiewoordvoerder P. Keijzer laat ons weten dat deze le zersservice naar zijn mening voort aan ook best achterwege kan blij ven, 'omdat de mensen toch zelf ook kunnen bellen om te vragen of ge vonden is wat ze missen Zoals de Gemeentegids 1994 van Waddinxveen aangeeft kan men zich voor aangifte van gevonden en ver loren voorwerpen wenden tot het districtsbureau van de districtspoli tie Gouwe en IJssel aan de Mozart- laan 46 in Waddinxveen, tel. 01828- 13688). 1 w Jr, nlo e rr Tevens fe het CDA Van plan om een aantal werkgroepen in te stellen. Een werkgroep om het rapport van de evalu- atiecommissie-Gardeniers te bespreken en een werkgroep om het CDA-concept- verkie zingsprogramma voor de Pro vinciale Statenverkiezingen in maart volgend jaar te be spreken. Deze werkgroepen, onder voorzitterschap van respectievelijk Brigitte Lefe- rink en Paul van Schie, zijn tijdelijk van aard.

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 23