Aeolus wil weer Fusieschool telt k Anke Mensink nu ook een docente 1.900 leerlingen en 170 leerkrachten CDA bespreekt stemmenverlies Gemeente onderzoekt proef met telewerken ambtenaren vermaakt jeugd gaan promoveren ‘De Allesweter4 Telebankieren trekt ondernemers Naam voor fietspad Zondag in Kreater 1 Yvonne van Berkel Live muziek in De Tunnel Schenking aan gemeentebestuur Regionale vakantieweek Zonnebloem TOOS-trimmen dames en heren Willy’s speelgoed- en kledingbeurs Ds. W. Markus in Open Cirkel 'W Pagina 27 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 SEPTEMBER 1994 WEEKBLAD en meer financiële armslag. voorstellingen altijd georga- voorstelling kunnen worden wintersportperiode hoort hier 25 september na afloop ook halfjaar. studie didactische bijscholing draagt vijf gulden. De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk komt in het nieuwe seizoen weer met to neelvoorstellingen voor kin deren. Voorheen werden deze jaarlijks aan de gemeente een bestedingsvoorstel te laten uitbrengen. Het managementteam in het gemeentehuis heeft in no vember vorig jaar de werk groep kantoorautomatisering ingesteld. Deze werkgroep dinxveen van plan aan het ge- gende op haar grondgebied, de nieuwe naam te geven. Tevens is er voor de dames die nog graag wat willen turnen ook een les beschikbaar. Hier in kunnen de dames (vanaf 25 jaar) hun toesteloefenin- gen van vroeger bijhouden en zelfs nog wat nieuwe onder delen aanleren. en lijkt het streven naar een nieuw kampioenschap nog dan tegen het vijfde. Ook dit team werd een overwinning voor de Waddinxveners (5-3). - WADDINXVEEN - De Wad dinxveense gymnastiekver eniging TOOS (tel. 01828- 13839) houdt voor dames en heren van 25 tot 65 jaar tri- Arie Pieter van Dijk van de Rabobank Waddinxveen geeft de bezoekers informatie over het Rabo Tele bankieren. (Foto: Joop Dorst). en wordt een echte alleswe ter. Maar of alles weten nu wijsheid is?. Het belooft een spannend muzikaal avontuur te worden. Kaarten voor de nastiekzaal aan de Staring- laan. De kosten bedragen ƒ78,65 per halfjaar. Voor de dames is het aanbod wat groter. Woensdagmorgen worden er in de TOOSOOS (J.W Frisoweg) twee lessen gegeven om 9.00 uur en om 10.00 uur. Deze lessen wor den gegeven door Ria Zwij- nenburg en kosten ƒ56,15 voor 4 maanden. De lessen ’s avonds worden verdeeld over drie dagen ge geven. Maandag om 19.00 en om 20.00 uur uur in de gym zaal aan de Johannes Post- laan met Letty Borg; dinsdag om 20.00 uur in de gymzaal aan de Staringlaan met Ria Er is toen besloten om de re gistratie tijdelijk onder te brengen in het geïntegreerde pakket GIDA-R, als alterna tief voor aanschaf van een stand-allone softwarepakket. BOSKOOP - Slepende en op zwepende, dansbare ska, dat zijn de ingrediënten die de band Odi Odi zaterdag 24 september heeft te bieden in De Tunnel. De band bestaat zeven jaar en heeft in wisse lende bezettingen in heel Ne derland gespeeld met ver schillende muziekstijlen. Uit eindelijk is het geworden wat het is: Jamaica ska maar met een geheel eigen stijl. 22.00 uur in de gymnastiek- satie. Ze maakt verder objec ten, schilderijen en aquarel len, maar ook ‘kijkdozen'. De Waddinxveense kunstena- vergeet hij weïeens. Andere kinderen schelden hem uit voor Erik domme gans. Daar- als vrijwilliger, in om i woorden van de wereld van de gevaarlijke waakdraak stelen. Erik krijgt de pot te pakken bruikte kleding in voor Boli via, Columbia en Indonesië. Verder is ze actief met kle ding, schoeisel en voor straatkinderen in Oost- en spierversterkende oefe- Europa (Roemenië, Albanië, ningen en aan speel- en spel- Letland, Litouwen, Oekraïne, vormen. Ligt het accent bij de heren meer op conditie en volleybal, Zwijnenburg en woensdag om 19.00 en om 20.0 uur in de gymzaal aan de Johannes Postlaan met Letty Borg en 20.00 uur. De kosten voor de ze lessen bedragen ƒ78,65 per ‘Elementen uit de muziek van halfjaar. het ene land of werelddeel zijn terug te vinden in de mu ziek van het andere. In mijn werk zou je kunnen spreken van een cross over van de mu ziek naar de beeldende kunst. Vooral van de muziek die uit Afrika komt of die daar haar oorsprong vindt'. In het werk van Anke Men sink zorgen steeds terugke- Deze les wordt gegeven op de rende patronen voor een uit- dinsdagavond van 21.00 tot gangspunt voor vrije improvi- on nn-__x*_ rj i_xj„u; zaal aan de Staringlaan en staat onder leiding van Ria Zwijnenburg. De kosten voor deze les bedragen ƒ78,65 per res, die onlangs met succes de een thema hebben, waarbij de kinderen zelf actief kunnen zijn. Ideeën voor thema’s Verder zullen de CDA-leden in deze vergadering de moge lijkheid krijgen een nieuwe voorzitter te kiezen. De huidi ge voorzitter Willem de Boer moet onder andere in ver band met de verhuizing van zijn werkgever NKF Kabel BV van de Noordkade in' Waddinxveen naar Delft zijn functie neerleggen. nog slechts 4-3 bedroeg. Toen de tweede gemengd- dubbel ook nog eens met be hulp van een derde set beslist moest worden, liep de span ning in sportzaal De Duike laar (Zuidplaslaan) wel zeer allebei hun tegen- Handwerk en bingo in De Paddestoel WADDINXVEEN - Elke dins dag is er van 19.30-22.00 uur in wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbesstraat) een hand- werkavond voor borduren, haken, breien, wenskaarten maken en nog veel meer. De kosten van deze avonden be dragen ƒ5,- per keer, inclusief een kopje koffie, maar exclu sief het materiaal. Er zijn ook avonden dat niet wordt ge handwerkt, maar een spelle tje bingo wordt gespeeld. Aan het eind van het seizoen gaan de deelnemers uit eten. Vrijdag 23 september is er voor volwassenen een bingo- dansant in De Paddestoel. Er worden een paar rondjes bin go gedraaid en tussen de bin go’s door is er gelegenheid vrij te dansen. De avond duurt van 20.30 tot 24.00 uur. De toegangsprijs bedraagt voor leden-donateurs ƒ2,50 voor niet-leden ƒ3,50. naar de GLOBIT-lijn is dat evens het GLOBIT-BCS (Ba sis Bouwvergunningen en Controle Systeem) aange- schaft dient te worden. Drie jaar geleden was er voor de bouwvergunningenregistra tie nog geen adequaat geïnte greerd pakket voorhanden. van GLOBIT-DIS (documen tenregistratiesysteem) vin den B. en W. dat GIDA-R lopen 6 jaar steeds is gegaan. Dat dit jaar een tikkeltje moeilijker te realiseren zal zijn, dan voorgaande jaren, bleek meteen bij het debuut in de tweede klasse. De strijd speelde ook tegen Aigis, maar werd aangegaan met het eer ste team van de Zwaluwen uit Prinsenbeek. De start van de partij verliep voorspoedig, doordat Tjeerd en Marco stander in twee sets wisten te verslaan. Derhalve kwam Ae olus op een 2-0 voorsprong. Bij de dames was de strijd iets spannender, wat ook blijkt uit het feit dat beide da- mesenkels met een verlen ging in de derde moest wor den beslist. Linda Wiegel verloor, na ove rigens in de tweede set nog te rug gekomen te zijn uit een verloren positie (van 1-10 tot 12-11). Ze eigenlijk de derde set uit handen na een 8-2 voorsprong. Die derde set ging uiteindelijk met 11-12 naar haar tegenstander. Ilse van Stein maakte er al net zo’n spannende partij van, maar gelukkig trok zij in de derde set net aan het lang ste eind met 12-11. Zo stond het dus 3-1 na de enkelpartij- en. Met winst in de herendubbel werd een gelijkspel gegaran deerd. Hier leek het op een gegeven moment ook op uit te draaien, nadat zowel de da- mesdubbel als de eerste ge- mengd-dubbel verloren wa ren gegaan en de voorsprong WADDINXVEEN - De Rabo bank Waddinxveen hield voor het bedrijfsleven vorige week woensdagmiddag een goedbe zochte informatiebijeen komst over snel en gemakke lijk Rabo Telebankieren. Aan de nieuwe bestuurs vorm, zoals die op grond van de Wet Gemeenschappelijke regelingen (WGR) tot stand is gekomen in de Vereniging voor voortgezet onderwijs in samenwerkingsverband in Waddinxveen en omstreken te Waddinxveen, is reeds met een verklaring van geen be zwaar goedkeuring gehecht door het provinciaal bestuur van Zuid-Holland. Daarmee is de financiering van het fu sieproces verzekerd. Zoals bekend is er tijdens de zomervakantie een belangrij ke stap gezet in het fusiepro ces, waarbij de plaatselijke overheid op verdere afstand van met name de samenwer kingsschool voor HAVO- Atheum en de Prof. Kohn- stammschool zal komen te staan. In het nieuwe school bestuur is gekozen voor even veel bestuurders uit de open bare, de rooms-katholieke en de protestants-christelijke richting. speelgoed- en kledingbeurs zijn woensdag van 9.30-11.30 (inleveren), donderdag van 9.30-11.30 en van 13.15-15.15 uur (verkoop). Men kan er ook terecht na telefonische af spraak (tel. 01828-17764). WADDINXVEEN - Donderdagavond 22 september om acht uur houdt het CDA in vrouwenraadhuis De Vlieger (Sta ringlaan) een openbare bijeenkomst voor leden en belang stellenden. Tijdens deze vergadering zal onder andere ge sproken worden over het landelijke rapport-Gardeniers en over het concept-verkiezingsprogramma voor de Provincia le Staten van volgend jaar maart. gadering aanbevelingen doen zen-Moerkapelle is ook Wad- voor het CDA-verkiezings programma voor de Provin ciale Staten. Gezien de ruime politieke er varing van deze Waddinxve- ner, waaronder zijn contacten met de provincie op het ge bied van de ruimtelijke orde ning (woningbouw), kan dit een interessante discussie worden. De bijeenkomst werd gehou den in hotel-café-restaurant ‘De Unie' (Kerkweg-Oost). Het tijdstip van vijf uur was gekozen om de bezoekers de op televisie uit te zenden voetbalwedstrijd Ajax-AC WADDINXVEEN - Volgende week woensdagavond 28 sep tember om acht uur zal er weer een avond van de her vormde ontmoetingskring Open Cirkel in het vereni gingsgebouw De Schaapskooi (Nesse) worden gehouden. Het programma begint om half negen met het zingen van enkele liederen. Het thema van de avond luidt “Volharden in geloof. Ds. W. Markus zal de bezoekers dui delijk maken dat volharden in het geloof alleen is vol te houden als we ervan door drongen zijn dat Christus vol hard heeft. Hij heeft het ver lossingswerk voor de christe nen verricht. Volharden in ge loof is dus eigenlijk een ge schenk dat hen door Christus aangereikt is. WADDINXVEEN - Komende zondagmiddag 25 september om twee uur verzorgt de Stichting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) voor jongeren van 6-12 jaar de muzikale to neelvoorstelling ‘De Allesweter' in het centrum voor kunst zinnige vorming Kreater (Kerkstraat). De toegangsprijs be- WADDINXVEEN/AMSTERDAM - Nog tot en met komende deelte van het fietspad, lig- zondag 25 september is er een expositie te zien in het Gla zenhuis aan het Amstelpark in Amsterdam met werk van de Waddinxveense kunstenares (en sinds kort ook docente) Anke Mensink en van de oud-Waddinxveense kunstenares Gees van Vliet. Anke Mensink (schilderijen) en Gees van Vliet (keramiek) exposeren op initiatief van het stadsdeel Buitenveldert in de hoofdstad samen met Riet Kolenberg (sculpturen), Hermien Verlaat (sculpturen) en de Reeuwijkse Irma Sier (textiel-schilderijen), een vas te exposant in restaurant ’t Baarsje aan de Zwarteweg in Waddinxveen. De gratis van 10.00-17.00 uur toegankelijke tentoonstelling van de vijf kunstenaressen werd eerder deze maand offi cieel in aanwezigheid van de kunstenaars geopend. De muzikale omlijsting werd verzorgd door Emmens Van der Wiel. Anke Mensink omschrijft haar werk als ‘cross over'. WADDINXVEEN - Nu de besturen van de samenwerkings school voor HAVO-Atheneum (Sniepweg), de Prof. Kohn- stammschool voor openbaar MAVO (Mauritslaan), de chris telijke scholengemeenschap voor VBO-MAVO De Wadde (Sniepweg) en de Don Bosco-MAVO (Boskoop) bestuurlijk met elkaar samenwerken moet de weg geëffend worden voor de uiteindelijke scholenfusie per 1 augustus volgend jaar. WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen gaat bekij ken of ambtenaren kunnen gaan telewerken op een tijdelijk andere plaats buiten het uit zijn voegen barstend gemeente huis. Dat blijkt uit de eindrapportage van de gemeentelijke werkgroep kantoorautomatisering, zoals die vorige week dinsdagavond door de gemeenteraad is besproken. eenjongen die een hekel heeft kunnen kinderen op zondag aan school. Hij kan niks ont- 25 september na afloop ook houden, zelfs zijn eigen naam inleveren. Mensen die het leuk vinden om bij een van de toneel dagen oJ Li samenwer- wil hij de pot met alle ant- king met de stichting, actief met de kinderen bezig te zijn, kunnen informatie op vragen bij Astrid de Weerd, tel. 01828-31932. ZEVENHUIZEN WAD DINXVEEN - Het nieuwe fietspad, dat is aangelegd op de Oostdijk en ligt op het grondgebied van de gemeen ten Rijnwoude, Waddinxveen en Zevenhuizen krijgt de naam Schravenwildertpad. Door de gemeente Rijnwoude is aan het gedeelte op haar grondgebied reeds de naam gegeven Schravenwildert pad. Deze naam is gekozen omdat op 17e en 18e eeuwse kaarten het betreffende ge bied wordt aangeduid als ’Schravenwildert’. Het gebied maakte in de Mid deleeuwen deel uit van de grafelijkheidswildemis die later ter ontginning of verve ning werd uitgegeven. Vol gens B. en W. van Zevenhui- De Waddinxveense kunstenares Anke Mensink (Peppelhorst) expo seert (in Amsterdam) en doceert (in Alphen aan den Rijn). (Foto: Pe ter Veenstra). Brigitte Leferink bekeek het stemmenverlies van het CDA. (Foto: fejagrafie Ton Benne- meer). WADDINXVEEN - Aan de Hogeschool Rotterdam en omstreken, faculteit Wel zijnswerk - Arbeidsverhou dingen - Gezondheidszorg, is voor de titel baccalaureus af gestudeerd in de richting In ternationaal Personeelsma nagement van de opleiding Personeel en Arbeid Yvonne J.P. van Berkel (37) van de Ernst Casimirlaan. De Wad dinxveense is inmiddels in dienst getreden als consulent personeelsvoorziening in de detailhandel-, horeca- en be veiligingsbranche bij het Re gionaal Bureau Arbeidsvoor ziening in Den Haag-Delft. Willem de Boer stopt het CDA- partijvoorzitterschap. (Foto: Fe jagrafie Ton Bennemeer). Gelukkig hielden Marco Overs en Linda Wiegel hun hoofden koel en wisten zij de derde set in hun voordeel te beslissen. De eerste overwin- WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense badmintonclub Brasiliananas Aeolus was met grote spanning uitgekeken naar de eerste verrichtingen van het eerste team. Dit kwam niet alleen door het feit dat de hoofdmacht debuteert in de landelijke tweede klasse, maar zeker ook door de ’nieuwe’ personele bezetting. Zo is er de terugkeer van Marco Overes, die één jaartje lager heeft gespeeld, maar nu samen met Tjeerd Hillerts en Joeri Kraaijestein het man nelijke gedeelte vormt. Bij de dames zijn er zelfs twee nieuwe gezichten waar te ne- hoog op. men. Linda Wiegel en Ilse -1-1 van Steijn moeten het vertrek van Natasja van Es en Viola Scheijen snel doen vergeten. Toch hebben de Waddinxve ners zich ook dit jaar weer ning kon worden genoteerd promotie tot doel gesteld, - 1-1 J- liefst te behalen via een kam pioenschap, zoals het de afge- geen onhaalbaar doel. Ook het tweede team van Ae olus had eveneens een voort varende start door een 8-0 overwinning op Aigis 4 uit Zoetermeer. Het derde team WADDINXVEEN - Willy’s speelgoed- en kledingsbeurs van Willy Geerling (Nicolaas- erf) is weer van start gegaan. De Waddinxveense bemiddelt voor een ieder die eigentijdse, modieuze en overwegend merkkleding wil kopen of ver kopen. Met het oog op de komende xlz j ix ook skikleding in alle maten bij. Tot het aanbod behoren verder kindergebruiksartike- len zoals traphekjes, fietszit- jes, driewielers, steppenm, speelgoed en alle soorten schaatsen in de maten 27 tot en met 47. Willy Geerling zamelt ook ge- muren met conditietraining en een wat bredere oefenstof. Binnen deze lessen wordt op recreatieve wijze aandacht dekens besteed aan spierverlengende en WADDINXVEEN/GOU- DA - De regionale vakan tieweek van De Zonne bloem (regio Gouda) voor een 25-tal gehandicapten en rolstoelers wordt ge houden van maandag 26 september tot en met za terdag 1 oktober in va kantiehotel De Postelhoef in het Noordbrabantse Luykgestel. Het vertrek zal gezamenlijk plaats vinden vanaf het Goudse verpleeghuis Bloemen- daal. De vakantieweek - met als hoofd de Waddinx veense A.C.M. Moerings- Verwey - is één van de jaarlijkse activiteiten van de Goudse De Zonne bloem, de katholieke na tionale vereniging tot be vordering van het welzijn der zieken van alle ge zindten. De behoefte is erg groot om van zo’n geheel ver zorgde vakantie gebruik te maken. In overleg met de plaatselijke afdelingen wordt de gastenlijst sa mengesteld, evenals het team medewerkers dat in die week de zorg voor de gasten op zich neemt. Bij dit team bevinden zich zeven verpleegkundigen die zich begeleid weten door een hoofdverpleeg kundige. De gasten wor den dus dag en nacht met zorg omringd. Afhankelijk van het weer is een programma samen gesteld. Daar de meeste gasten niet zo best meer te been zijn is er door het Nationaal Bureau voor gezorgd dat men over vol doende rolstoelen be schikt, maar ook regenca- pes en plaids. Dit werk is mede mogelijk door de inzet van een aan tal vrijwilligers, ledengel den, giften, de De Zonne bloemloterij en de actie Zonnebloemvakanties (Harten Vijf Actie). De gasten zelf betalen ook een eigen bijdrage voor de vakantieweek. voor beeldend kunstenaars afsloot, geeft tegenwoordig ook op woensdag van 19.30- 22.00 uur teken- schilderles sen voor beginners en gevor derden (met olie- en acryl verf) in het centrum voor kunstzinnige educatie ‘Ex pressie ’70' aan de Cornelis Geellaan in Alphen aan den Rijn. De kosten bedragen f 197,50 per 15 lessen. De nu in Gouda wonende oud- Waddinxveense Gees van Vliet wordt getroffen door de prachtige vormen en kleuren van landschap en zee. Steeds wisselend ver weg en dichtbij probeert ze haar indrukken in schaalvormen weer te ge ven, daarbij gebruik makend van zowel de binnenkant als de buitenkant van de schaal om zo het gewenste even wicht in lijn en kleur te schappen. Werkstukken van Gees van Vliet worden gevormd van steengoed, klei of porceleink- lei. Na droging worden de werkstukken biscuit gestookt op 960° Celcius. Glazuren worden zelf samen gesteld, daarbij veel gebruik makend van de mediterrane kleuren turqoise-kobalt- blauw en kristal. Met de kwast worden de glazuurla- gen over elkaar heen geschil derd op gestookt op 1.220° Celsius. Veel keramiek van Gees van Vliet wordt beschil derd door Anke Mensink. Op voorstel van B. en sloot de 146.000,- beschikbaar te stel len voor de aanschaf van nieuwe projectcoördinatie, legalise- -- ring illegale software, ver- - De in de scholen aanwezige vanging van hardware en an kennis en vaardigheden kun- dere kosten. nen worden gebruikt; - De ontmoeting tussen ver schillende levensbeschouwe lijke overtuigingen wordt ver breed; - De nieuwe fusieschool krijgt kreeg de opdracht om een in- - tegraal advies uit te brengen over de mogelijkheden bin nen de kantoorautomatise ring. In mei van dit jaar heeft de werkgroep haar eindrapport gepresenteerd. Op voorstel van het managementteam en met inachtneming van een aantal opmerkingen hebben B. en W. ingestemd met de 20 aanbevelingen van de werk groep. Ten aanzien van telewerken Van de op deze schenking ver- zal onderzoek worden gedaan v,naar de m0geiijkheid Van eventuele tijdelijke uitplaat sing van afdelingen en secties in vrijkomende schoolgebou wen. Wat de centrale eindbewer- kingseenheid betreft achten Milaan niet te laten missen. Voordat men naar huis ging kregen de aanwezigen een maaltijd geserveerd. Daar van maakten de Waddinx veense ondernemers druk ge bruik. kregen rente kunnen dan ex tra activiteiten worden be kostigd in de culturele- en re creatieve sfeer voor ouderen in Zevenhuizen-Moerkapelle. De gever heeft de gemeente het voorstel gedaan om het Overlegorgaan Ouderenwerk B. en W. het zinvol nuVeeds* in feite vooruitlopend op het verandertraject, met de uit voering van het rapport te starten, voor wat betreft de afdelingen Interne Zaken en Administratie (sectie Post en Registratuur); Zoals bekend heeft de com- Tan aanzien van de aanschaf missie onder leiding van oud- minister Til Gardeniers deze zomer een onderzoek uitge voerd naar de oorzaken van het grote stemmenverlies van het CDA bij de laatste verkie zingen. Een lokale CDA-werkgroep onder voorzitterschap van Brigitte Leferink komt deze avond met aanbevelingen. Commentaar op de aanbeve lingen van deze werkgroep kan verwacht worden van de gastspreker en oud-CDA- Tweede-Kamerlid P. van der Sanden, die lid is geweest van deze commissie. Uiteraard zullen ook de aanwezigen hun reacties kunnen geven. Daarnaast zal een werkgroep onder leiding van de oud-wet houder Paul van Schie de ver- ZEVENHUIZEN - A. Schrij ver te Zevenhuizen heeft het gemeentebestuur van Zeven huizen-Moerkapelle laten weten een bedrag van ƒ10.000,- te willen schenken. Letland, Litouwen, Oekraïne. Georgië, Siberië, voormalig Joegoslavië en Bulgarije) via de Stichting Zending zonder bij de dames is het aanbod el- Grenzen te Almere. ke les anders. Daar gaan in- De openingstijden van Willy’s spanning (veelal op muziek) en ontspanning heel goed sa men. Voor de heren zijn er twee les sen op de maandagavond om 20.00 uur en om 21.30 uur. De lessen worden gegeven door Arco Zwijnenburg in de gym- De vier scholen die voorne mens zijn om één school te vormen vallen nu onder één bestuur. Hoewel de juridische basis anders is zal er in het dagelijkse leven op de vier scholen voor voortgezet on derwijs voorlopig niet veel veranderen. Elke school gaat wel een nieuwe fase van haar bestaan in. Er wordt naar gestreefd dat de vier scholen per 1 au gustus 1995 een gemeen schap te vormen van 1.900 leerlingen en ongeveer 170 medewerkers. ‘Zo op papier lijkt het een erg grote school', licht directeur A.J.M. Uphof van de Prof. Kohnstamm-MAVO toe. ‘In de praktijk zal de school wor den opgedeeld in eenheden waar beperkte aantallen leer lingen les krijgen. Door een dergelijke kleinschalighied te realiseren, zal iedere leerling zijn plekje en de nodige ge borgenheid kunnen vinden1. De vier scholen zien de scho lenfusie als onontkoombaar, maar geven tegelijk aan dat hieraan belangrijke voorde len zijn verbonden: - Er blijft basisvorming in Waddinxveen en Boskoop; - Alle vormen van voortgezet onderwijs zijn ondergebracht in één school; - De onderwijskeuze op basis van het advies van de basis school kan worden uitgesteld; - Optimale verwijzing na de basisvorming is mogelijk; - De doorstroming en aanslui ting tussen onderwijsvormen verbetert; - Er is een breder aanbod van keuzevakken mogelijk; voor de jeugd van dit seizoen muziek-theatervoorstel- wordt volgens de SSW kijken en genieten. Bij de volgende speeld door Stichting Bar- toneelvoorstellingen in dit num. Het is het wonderlijke seizoen krijgen kinderen de verhaal van ‘Erik domme mogelijkheid om voor en na gans'. Een meeslepend de toneelvoorstelling actief sprookje met scènes vol hu- bezig te zijn met theater. mor, live-muziek op buitenge- De voorstellingen zullen dan wone instrumenten, zang en spel. De Allesweter gaat over Erik, aan school. Hij kan niks ont- W. be- voorlopig ernaast moet wor- gemeenteraad f den gebruikt. Een nog in te stellen werkgroep moet de uitvoering van GLOBIT-DIS softwarepakketten, regelen. Een onvermijdbaar gevolg van de vervanging van het re gistratiesysteem GIDA-R niseerd door Kreater. Eerder gereserveerd bij de Stichting passeerden Babar, Poppen- Waddinxveens Welzijnswerk, theater Thije, Oppas Opa, tel. 01828-31932. Poppentheater Dibbes en ve- le andere voorstellingen de De eerste theatervoorstelling revue. ling ‘De Allesweter' wordt ge- A i De i fa

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27