Spa-tennisclinic succes Korbis gelijk tegen De Bermen Flyers start j. v.d. Born dwingt koploper tot remise WADDINXVEEN - Vorige week donderdagavond 22 sep tember werd voor de interne competitie van de Waddinx- veense Schaakvereniging WSV de vierde ronde gespeeld. Na verwelkoming van drie nieuwe leden, zodat WSV nu uit 54 seniorleden bestaat, werden bij een grote opkomst 23 partijen gespeeld. Koploper E. Philipse werd door J. v.d. Be Fair schuift op naar vierde plaats Sporthal ‘snoepfabriek uitstekend HSW vist en vergadert Winst voor Korbis C-2 Waddinxveen trots op El Klaverjassen WSE-voetbal Eerste punt Florida 1 Turnen jongens bij TOOS-gym OMTZIGT Pagina 33 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 Bom tot remise gedwongen. diet brengt. sper werd tien minuten voor tijd het Aijan Groenendijk gewisseld Er deden een flink aantal dames mee aan de clubkampioenschap- deelneemsters aan de gezelli- Sport Centrum De Zeven- WADDINXVEEN I 1 1 WADDINXVEEN - Sportwet houder Jan Hielema (CDA) jes A: Maijolein Broekman; meisjes C: Natascha v.d. Wolf; jongens C: Mark Toet; meisjes strijd tegen het tweede team van RWA (Albrandswaartw paal, waar Henk-Jan Verzijl in de draai de bal tegen het touw kon werken. Rond de 75e minuut haalde Peter Konijn van zeker 30 meter verwoestend uit. De bal ging stijf naar de linker bovenhoek en was onhoud baar voor de betrouwbare ging kan iedere jongen van 6- 14 jaar meedoen aan het jon- genstumen. Er kan worden of wedstrijden op plaatselijk, RehODOtllSCllOOl wint het school- korfbaltoumooi den in het Voornse Kanaal. Van de 34 deelnemende ver enigingen ging de afvaardi ging van de HSW, bestaande uit de heren Van Leeuwen, Verhoef en Reichard, met de hoogste eer strijken. Met ruim 6 kilo vis, overigens een slechte vangst, behaalden zij de eerste plaats. Twee andere ploegen uit de Goudse regio, Zevenhuizen-Moerkapelle en Moordrecht, werden respec tievelijk tweede en derde. Het succes voor de Waddinx- veners was helemaal com pleet door de individuele overwinning van A. van Leeuwen. Met een vangst van 5.700 gram bleef hij ruim voor op de overige deelne mers. WADDINXVEN - Drie afge vaardigden van het bestuur van de hengelsportvereniging Kinderdansdag Bermen ten koste van Korbis terug in de wedstrijd (5-3). werkt om de voorstelling voor Marco van Leeuwen zorgde te bereiden. Zo hard zelfs dat er nog tijd over was voor een echte generale repetitie. De ambacht verder opgevoerd. In de 58e minuut was het eiri- delijk raak. Een mooie rush van Coen Meier kon slechts ten koste van een hoekschop vorden. Wim van der Starre liet dp bal indraaien. De bal beland- denwaard. Een effectvol weg- de uiteindelijk bij de tweede stuiterende bal kon net niet door John van Beek worden ingetikt. Geknoei in de verdediging leidde voor rust tot de eerste serieuze kans voor de gasten. Na een prachtige rush van Coen Meier vergat de goedlei- dende scheidsrechter de voor- deelregel toe te passen. De er- sluitpost van Bergambacht, t i j x iJ J _xJ2 _l_x o -i niets op. Arie-Jan Taal kreeg vervol gens de kans hard in te schie ten. De uitblinkende keeper van Bergambacht wist 1 leer.echter voor de doellijn af voor Edwin de Bruin, te stoppen. Na de thee werd door Be Fair de druk op het doel van Berg- in sporthal 'de met een afstandschot weer voor een voordelige marge van drie doelpunten. De Ca- voorstelling, die gratis toe- pellenaren kwamen sterk te- gankelijk was, werd druk be zocht door ouders, opa’s en oma’s en belangstellenden. voor het eerst in de top 10 be land, een ongekend hoge klassering. In de middenmoot behaalde P. de Niet na drie remises een zwaar bevochten, maar uit eindelijk verdiende zege op H. van Offeren. B. Jansen kroop naar boven door A. v.d. Starre te verslaan. Hetzelfde geldt voor A. Kardol tegen T. Wiersma. Vermeldenswaard is verder nog een puntendeling tussen H. Smitskamp en H. van Woudenberg. Eenzelfde uit slag viel te noteren tussen D. van Offeren en A. Versluis. verzilverde Wim Lebbing de door de scheidsrechter toege kende strafworp. Korbis wist daarna uit te lo pen door twee strafworpen van Marco van Leeuwen. Mi riam de Boer zorgde met een afstandschot voor de rust stand (5-2). maakt om het verhaal goed Na de theepauze kwam De uit te beelden. De hele dag werd er hard ge- de veldcompetitie. Het vanwege de gunstige rpj,-- weersomstandigheden talrijk van J^A Albrandswaard^ opgekomen publiek moest za- met 13-9. Het derde team van terdagmiddag vrij lang wach ten op het eerste doelpunt van de wedstrijd. Na tien mi nuten wisten de gasten voor de eerste keer doel te treffen (0-1). Door een doelpunt van Marco van Leeuwen kwam het moei zaam scorende Korbis weer voetbalvereniging flOFeailt Zaterdag 1 oktober Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop FLOREANT (za.) - HAZERSWOUDSE BOYS Zondag 2 oktober Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.00 uur FLOREANT (zo.) - BERGAMBACHT AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw WADDINXVEEN - Het 02 team van Korbis-korfbal heeft zaterdag een duidelijke 5-0 overwinning behaald tón koste van De Kapellen C2. Door deze winst staan zij met 4 punten uit drie wedstrijden op een goede positie in hup groep. BI, goed voor twèe overwinningen op rij, verloor van medekoploper Sagitta. Éi Ridderkerk werd het 10-2. De Waddinxveners staan nog op een derde plaats. Het puntlo ze B2 verloor met 2-8 van IJs- selvogels en B3 verloor met 4-6 van Sperwers. tigd worden. De prijswinnaars in Wad- Wad- dinxveen zijn: le prijs (all ter rain bike): fam. Eversteijn, Peuleyen 69; 2e prijs (disc man): fam. Van der Krogt, meisjes-pupillen A; Marieke gekozen uit recreatie- of wed- Tevens doet TOÖS mee aan wedstrijden, zoals onderlinge competities of wedstrijden op pla< regionaal en landelijk niveau. De TOOS-trainers hebben speciale opleidingen gevolgd om de turners de individuele onderdelen vrije oefenening- lange mat, ringen, sprong, WADDINXVEEN - Onder brug en rekstok onder de knie uitstekende weersomstandig- bal het schoolkorfbaltoumooi voor de groepen 5 en 6 van de basisschool gehouden. Na het spelen van de poulewedstrijden en de finale won uiteindelijk de hervorm de Rehobothschool (Sperwer- hoek) de wisselbeker. Van daag (woensdag 28 septem ber) spelen de groepen 3 en 4 hun schoolkorfbaltoumooi dp het sportcomplex aan de Dreef. WADDINXVEEN - In de derde klasse van de veldcompetitie heeft Korbis-korfbal haar eerste puntverlies geleden. Dfe vrij harde wedstrijd tegen De Bermen (Capelle aan den IJs- sel) eindigde uiteindelijk in een gelijkspel (8-8). Door dezé puntendeling tegen de vorig jaar uit de tweede klasse gede gradeerde ploeg lijdt Kprbis, dat zaterdagmiddag thuis speelt tegen Merwic (Dordrecht), het eerste puntverlies in Korbis ging op bezoek bij RWA 4 en keerde terug met een 7-6 nederlaag. De juniorenselectie van Kor bis boekte een knappe overi winning op Nieuwerkerk Al: Na een 7-2 achterstand werd uiteindelijk met 7-8 gewon nen. op voorsprong (1-2). Na een overtreding op Jaco Wineke WillSt VOOF WSE Cl WADDINXVEEN - Cl van WSE-voetbak, dat kampte met een moeizame competi tiestart, opende zaterdag na 12 seconden de score tegen Schoonhoven Cl. Een voorzat van Addie van Leeuwen stel de Said Tatou in staat dezé snelle openingstreffer te scüj- ren. De tweede helft kwaïn Schoonhoven nog even terug ((1-1), maar WSE pakte uiC- eindelijk een knappe 4-1 ze ge. Ook Al wist door een doel punt van Nils Smit het fysiek sterke VEP Al op de knieën te krijgen. A2 en Ammerstol Al deelden de punten. Beide teams scoorden driemaal. BI kreeg een flink pakslaag van Spartaan ’20 BI. Spar taan won in een harde wed strijd met 2-7. B2 won met 4-2 van Be Fair (ruststand 3-1 voor WSE). WSE C2 ver loor met 5-4 van Nieuwer kerk C5. De meisjes-junioren liepen i r» i 1 1 de meisjes van Cabauw. De meisjes-pupillen lieten tegen DONK de punten in Gouda (9-0). Lijstaanvoerder Stol wijk Fl had geen enkele moeite met WSE F1 en scoor de achtmaal tegen de oranjë- z wart en. Koploper was en bleef niette min E. Philipse, ondanks zijn zwaar bevochten remise te gen J. v.d. Born. T. v.d. Oord, kampioen van afgelopen sei zoen, handhaafde zich zonde- re enkele moeite in de top, aangezien zijn tegenstander pal voor tijd zich afmeldde. De topper bij de schakers was de wedstrijd tussen J. v.d. Born (nummer twee) met de witte stukken tegen koploper E. Philipse. Het was een ge- lijkopgaande partij, waarbij de zwartspeler gaandeweg licht voordeel behaalde. Tegenstander J. v.d. Bom speelde desondanks een ster ke partij en hield goed stand. Uiteindelijk moest de koplo per met remise als rechtvaar dige uitslag genoegen nemen. W. Hennink (nummer 4) te gen W. v.d. Hoek (nummer 7) was een partij met weinig hoogtepunten, die solide door beide spelers op remise bleef steken. In de subtop een on verwachte winst voor J. v.d. Haven, die T. Kuiper een las tige avond bezorgde. Evenzo een winstpartij voor zoon -L. v.d. Haven, die J. de Bock op een nederlaag trak teerde. Beide winnaars zijn rug met drie doelpunten op rij, zodat halverwege de twee de helft de stand weer gelijk Zij zagen een vlot uitgevoerde was (6-6). en leuke presentatie van het verhaal. 'Het einde van de voorstelling was de feestdans waarbij alle kinderen de eind- dans lieten zien. Starter Huub Kraan schiet hier de meisjes D weg In deze fase van de wedstrijd kwam Ellen van de Ent in het spel voor Esther Visser. Het eerste aanvalsvak van Korbis maakt vervolgens weer twee doelpunten. Frits Visser scoorde van afstand 7-6 en Marco van Leeuwen benutte een strafworp, die door de scheidsrechter was toege- tegen een 6-1 nederlaag op firj kend na een overtreding op Yvonne Visser. De 8-6 voorsprong kon echter niet vastgehouden worden. In de laatste spannende slotmi nuten kwam De Bermen als nog langszij (8-8). Korbis 2 won de thuiswed- WADDINXVEEN - Tjarda Boekholt, Robbert Dekker, Benny Hoogendoom, Piet van Offeren, Gertjan Olofson, Nick Nederhof, Johan Twigt en Michael de Zwart vormen het achttal El van Waddinx- veen-voetbal dat tot nu toe al le westrijden heeft gewonnen. Thuis werd met 8-1 gewon nen van Donk El. Komende zaterdagmorgen om elf uur ontvang El in het sportpark de Sniep (Sniepweg) het El- team van Esto uit Bodegra ven. Al-junioren won met 4-3 van Sportlust A2 (ruststand 2-1). Cl won met 9-0 van Cabauw Cl. Dl speelde in Haastrecht tegen Dl van de gelijknamige vereniging en won met 2-4. In afwachting van het forme ren van een tweede D-elftal heeft Waddinxveen voorlopig een D-zevental dat in actie kwam tegen Aarlanderveen. Er werd leuk gevoetbald en met 7-4 gewonnen. BI heeft de uitwedstrijd te gen Stolwijk verloren met 2-6. De Stolwijkse overwin ning was verdiend. De wed strijd werd van begin tot eind beïnvloed door een thuisflui- ter. Door zijn optreden werd de sfeer er binnen en buiten het veld niet beter op. Waddinx veen overweegt bij de KNVB i wan- teerde, verloor zijn partij in neer de scheidsrechter op een i schaamteloze manier de Gastvereniging TOOS.gaf ac te de présence met 100 meis jes en jongens. In totaal heb ben zo’n 220 kinderen aan de voorstelling meegedaan en hielpen 35 vrijwilligers van het 'theaterevenement' een groots spektakel te maken. De gehele voorstelling stond in het teken van het boek en de video ‘Sjakie en de Choco ladefabriek' van de auteur Roald Dahl. De Waddinx- veense sporthal was het decor van een hal van een snoepfa- briek. In de 'fabriek' was een chocoladewaterval, een lo pende band met spekkies en een kauwgomballenpan. pupillen B: Gijs v.d. Knaap; 2-2211A. AT2_1__ de Leede; jongens-pupillen C: strijdturnen. Jurien Franken; meisjes-pu- pillen C: Marieke v.d. Harst. Koetsier en V. Spigt en voor het op de tweede plaats eindi gende team N. Visser en I. Pappers-Roodenrijs werd het een heel speciale dag. Zij mochten aan de finaledag meedoen in Badhoevedorp. In wezen waren echter alle dames een beetje winnaar. Naast professionele instruc- jongens B: Ferry Boon; meis- tie ontvingen zij een gesig- neerd Spa tennis-certificaat en een verrassingspakket. WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal versloeg zaterdagmid dag in het Warnaarplantsoen met 2-0 Bermambacht. In de afdeling Gouda bezetten de Waddinxveners na drie we<J- strijden de vierde plaats met 4 punten. De ploeg van Cees Verbree speelt komende zaterdagmiddag tegen Siveo in Zegveld. Be Fair-voetbal, dat dezer da gen start met de naj aarslote rij, trok vanaf het begin van de wedstrijd tegen Bergam bacht (2-0) het initiatief naar zich toe. Dat leidde gelijk tot afgestopt worden, doelpogingen van Wim van der Starre en Ronald van Do- WADDINXVEEN - Krachtig, snel, technisch perfect en met veel plezier. Zo voeren jonge mannelijke turners op de tumlessen bij TOOS-gym- nastiek (01828-13839) de oe- Er deden een flink aantal dames mee aan de clubkampioenschap- feningen op de toestellen uit. pen van Antilope. Hier is Evelien de Haan in actie bij het onderdeel Bij de Waddinxveense verem- verspringen. (Foto: Han Zoet). D: Maartje Prevosth; jongens D: Michiel v.d. Leede; jon gens-pupillen AI: Arnold Toet; jongens-pupillen AH: Roland den Hertog; jongens- dit jaar weer een kampioen- ZEVENHUIZEN - De veertig Tennisclinic, die in het Party deelneemsters aan de gezelli- Sport Centrum De Zeven tigen ge maar vooral leerzame Spa sprong in Zevenhuizen werd gehouden waren razend en thousiast. De adviezen van Spa Tennis ’personalities’ Marcella Mes- ker en Karin Moos, werden onmiddellijk in praktijk ge bracht. De deelnemende da mes waren het er unaniem over eens dat zij veel geleerd hadden. WADDINXVEEN - Bij WSE- voetbal kan weer worden ge klaverjast. Elke laatste vrij dag van de maanden tot en met april kan iedereen die van een g veijassen houdt in het club gebouw De Lansbrekers (Wil lem de Rijkelaan) binnenlo pen. De eerste van de in totaal acht avonden - plus een zoge naamde slotavond in mei - wordt gehouden op vrijdag 30 september. Begonnen wordt steeds om 20.00 uur. De inleg bedraagt ƒ2,50 per persoon en het eerste kopje koffie wordt gratis aangeboden. WADDINXVEEN - Zaterdag 24 september hield de Wad dinxveense atletiekvereni- gezellig avondje kla- ging Antilope op haar baan aan de Alberdingk Thijmlaan de jaarlijkse clubkampioen- schappen voor alle atleten en trimmers. De wedstrijdcommissie, on der leiding van Antilope-at- leet Peter Wennekes, had voor een aantrekkelijke for mule gekozen om de wedstrij den in goede banen te leiden. In alle categoriën kon een kampioen worden verwel komd. Na een vierkamp, waarbij men verplicht was minimaal aan een loop-, een spring- en een werpnummer deel te nmeen, hadden de ou dere atleten de keuze om een vierde onderdeel naar keuze toe te voegen. Een kleine 100 atleten heb ben om de onderlinge titels gestreden. Ook een flinke groep dames- en herentrim mers deed in him eigen cate gorie mee. De oudere atleten zorgden voor een prettige ver rassing, doordat op maar liefst negen nummers clubre cords werden gevestigd. Bij de oudste deelnemers van 60-70 jaar verbeterde Wim Schild (veteranen III) het on derdeel kogelstoten naar 6.14m, terwijl de discus door hem naar 20.38m werd ge worpen. Adrie Verbree (veteranen 11-50-60 jaar) was eveneens op dreef en vestigde records op de 100 meter sprint in 14.1 seconden, stootte de kogel naar 8.56m en wierp de speer naar 26.64m. Letteke Broekman, dit jaar voor het eerst ingedeeld bij de dames-veteranen II, liep de 100 meter in 17.5 sec, sprong 2.91m ver en liet de discus na 18.38m landen, terwijl zij de 1500m in de nieuwe record tijd van 5.57 min. wist af te leggen. De nieuwe Antilope-club- kampioenen van alle catego riën zijn: Heren trimmers: Hein Kouwenhoven; dames- trimmers: Xandra Langen huizen; heren-veteranen III: Wim Schild; heren-veteranen II: Adrie Verbree; heren-vete ranen I: Pieter Blaauboer; da mes: Margreth Visser; da- mes-veteranen II: Letteke Broekman; jongens A: Gert Jan Smit; heren: Rob Meijer; op volgende vrije trap leverde dat overigens nog dicht bij 2-1 is geweest. In de werdstrijd liep Wim van der Starre tegen geel op eh WADDINXVEEN - Zowel da mes 1 als heren 1 van Flyers- basketbal begonnen de nieu we competitie met een over winning. Ook de meisjes-ju nioren deden het meer dan voortreffelijk in hun eerste thuiswedstrijd van de eredi- visiecompetitie. Voor het begin van de wed strijd kregen de meisjes van sponsor De Energie-Kluis (Zuidkade) nieuwe tenues en trainingspakken uitgereikt. Misschien waren zij toen de wedstrijd begon daar nog van onder de indruk, want de start was erg nerveus en daardoor dicteerde Jolly Jumpers uit Tubbergen de eerste helft, (stand 17-27). De tweede helft startte Flyers energiek. De achterstand was gauw weggewerkt. Jolly Jum pers gaf nog enig weerwerk, maar vanaf de 15e minuut nam Flyers het heft in han den en kon de eerste overwin ning in de eredivisie worden gevierd. Einduitslag 56-49. Topscoorder: Brigitte Hagen met 10 punten. Heren 1 begon voortvarend aan de eerste wedstrijd in de tweede klasse rayon tegen Oegstgeest. Al gauw nam Flyers een tiental punten voorsprong, maar deze gaf men ook makkelijk weer weg en de ruststand was 39-40 in het voordeel van Oegstgeest. De tweede helft ging Flyers niet meer in de fout en onder leiding van Wolter Zwijnen- burg werd de overwinning veilig gesteld. Einduitslag 88- 73. Topscoorder: Wolter Zwij nenburg met 34 punten. Dames 1 had weinig proble men in de uitwedstrijd tegen Luba Zoeterwoude. Mede dankzij een uitstekend de buut van Mireille Raaphorst werd een grote overwinning behaald. Einduitslag 31-74. Een spannende wedstrijd werd er gespeeld tussen de meisjes-kadetten van Flyers en Blitz uit Voorschoten. Steeds bleven beide ploegen dp gelijke hoogte en niemand kon de wedstrijd naar zich toe trekken. De ruststand was 13-15 in het voordeel van Blitz, maar de einduitslag was 33-32 in Flyers voordeel. Topscoorder: Charlotte Lelie veld met 11 punten. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde werden bij Flori- da-badminton in sporthal de Sniep (Sniepweg) diverse competitiewedstrijden bad minton gespeeld. Het hoogst spelende team behaalde het eerste winstpunt door in de tweede klasse NBB gelijk te spelen tegen Vëlsen 2. Na een onnodige nederlaag een week eerder in Nieuwegein zit Flo rida nu wat vaster in het com- petitiezadel. Na de enkelspelen keek Flori da 1 tegen een 1-3 achter stand aan. De zestienjarige Dennis Steenland, die dit jaar in het eerste team debu- maatregelen te vragen het heren enkelspel door in de beslissende derde game uit jeugdvoetbalsport in discre- handen te geven. Tweede heer Rob Sikking versloeg daarentegen zijn tegenstan der door de derde game te winnen. Bij de dames werden de en kelspelen door Miranda Baan en Liesbeth van Bergeijk ver loren. In het dames dubbel spel kwamen zij echter sterk terug door deze partij met een groot puntenverschil te win nen (15-5 en 15-2). Ook in de gemengd dubbels was het het thuisspelende Florida dat de partij naar haar hand kon zetten. In de herendubbels slaagde het thuisspelende team er helaas niet in de partij te winnen, waardoor een uiteindelijke eindstand van 4-4 werd be haald. Het gepromoveerde Florida 2-team (eerste klasse district Zuid-Holland) speel de uit voor de tweede maal in successie gelijk. Was het vori ge week tegen Delft 7, nu werd een gelijkspel behaald op Deo 2 uit Nootdorp. Of er schap in zit, zal blijken uit de volgende wedstrijd 1 Veenshuttle 2 uit Mijdrecht. Overige uitslagen: Florida 3- i Eridos 4: 3-5; Florida 4-Pij- Uitslag VSH (W natker 3: 7-1; Florida 5-Eri- •»-» i dos 8: 2-6; Florida 7-Voorburg K.0W3il“10teriJ 8: 5-3. De volgende thuiswed strijden in de sporthal de Sniep worden gespeeld op zondag 9 oktober vanaf 12.30 heeft tijdens de feestelijke uur. De toegang is vrij. opening van het verharde ----- handbalveld aan de Sniep- Sjoelcompetitie weg de trekking verricht van Voor het winnende team G. de grote Rowah-loterij. Met WADDINXVEEN - De prijzen de opbrengsten van de loterij bij de onderlinge competitie kon het openingsfeest bekos van de Waddinxveense sjoe- lers in het clubgebouw van de shcuttersvereniging T” dinxveen (Alberdingk Thijm laan) zijn in de klasse A ge gaan naar Teus Visser; klasse xxxx^x,. xxxxxx. UCX XUUgL, B: Caroline van Drunen; Herman Heijermanslaan 18.; klasse C: G. Renesse; klasse 3e prijs (entreebewijzen voor D: Miep Zonderland en klasse De Efteling): fam. Helmond, E: Tamara Olie. Da Costaweg 18. De veertig deelneemsters aan de Spa-tennisclinic in Zevenhuizen. (Foto: Trefpunt Sports and Leisure Marketing). Natascha v.d. Wolf werd bij de meisjes C club kampioene. Dit resultaat had zij mede te danken voor hun 80 meter sprintnummer. Met nummer 140 aan haar succes bij het hoogspringen, waar zij hier de latere clubkampioene Maartje Prevosth. (Foto: over 1,45 meter gaat. (Foto: Han Zoet). Han Zoet). Een beeld van de Kinderdansdag van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond Sniep'. (Foto: Evert Hardendood). Door de kinderen werd een grote hoeveelheid snoep ge- WADDINXVEEN - Zaterdag 24 september is in sporthal de Sniep (Sniepweg) de 8e j van de regio Waddinxveen HSW hebben Gouda en omstreken van het meegedaan aan de besturen- Koninklijk Nederlands Gym- dag van de hengelsportfede- nastiek Bond (KNGB) gehou- ratie De Randstad. den in samenwerking met de Naast de goede ontvangst, Waddinxveense gymnastiek- het smakelijke aperatief en vereniging TOOS. het ongedwongen uitwisselen Aan de Kinderdansdag - een van ervaringen, al dan niet op complete dansvoorstelling in bestuurlijk niveau, werd ook zelfgemaakte kleding en een deelgenomen aan een door de eigen decor - namen 5-12-jari- federatie georganiseerde vis- gen deel uit Lekkerkerk, wedstrijd. Deze werd gehou- Noorden, Stolwijk, Reeuwijk, Bodegraven, Moerkapelle, Hazerswoude en Waddinx veen. lange mat, ringen, sprong, te laten krijgen. Ze stippelen heden werd door Korbis-korf- samen met de turner een trai- ningsopbouw uit. Tijdens een recreatieve les worden er ook nog ren-, be hendigheid- en balspelen ge daan. Er wordt lesgegeven op maandag in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) van 17.00-18.00 uur (6-10 jaar) en donderdag in de gymzaal aan de Staringlaan van 16.00- 17.00 um- (6-10 jaar) en van 17.00-18.00 uur (10-14 jaar). j I 4 opoenctt 1 september 1945 Aanvang: 14.30 uur Deze advertentie werd mede mogelyk gemaakt dankzij Clubtitels Antilope B.GC. W, - - w W

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 33