GEMEENTE WADDINXVEEN TELEFOONNUMMERS OPENING. Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 01820-16066 010-4362244 BOUWVERGUNNINGEN BEKENDMAKING INFORMATIEBIJEENKOMST KENNISGEVING VOORGENOMEN BESLUIT VERNIEUWDE BEVOLKINGSADMINISTRATIE INSPRAAKAVOND COLLECTEVERGUNNING CONCEPT-ENERGIEBELEIDSPLAN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES TER INZAGE WET MILIEUBEHEER SPREEKUREN Zondag 2 oktober Vrijdag 30 september Zaterdag 1 oktober (16-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-935 II 01828-17613 01820-28011 Dinsdag 4 oktober VERGADERINGEN Woensdag 28 september 24642 24700: 24500 10401 ÜN Donderdag 29 september 00.00-07.00 uur:Non-stop muziek. 07.00-09.00 uur:Ochtendniveau met Ferry van Loon en Luuk van Dijk. 09.0Ó-00.00 uur:Non-stop muziek. Maandag 3 oktober ALARMERING AlgemeenAlarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen MEDISCHE HULP Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood STORINGSDIENSTEN Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milteuklachlen) f RTW-RADIO A GEMEENTELIJKE D Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 24760 Gouwebad "De Sniep” (informatie) 12570 OPENINGSTIJDEN Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen AARD VAN HET BOUWPLAN: BOUWPERCEEL: Junolaan (ongenummerd) Coenecoop (nabij 580) Zuringveld 2 I ophel voorge- Mina Druckerhoeve 6 veldakvlak Jan Willem Frisoweg 48 het oprichten van een hekwerk Noordeinde 71 Zuidplashof 11 Linzenakker 29 AARD VAN HET BOUWPLAN: Piasweg 14 b het oprichten van een kweekkas Coenecoop naast nr. 375 Eerste herziening bestemmingsplan Zuidkade-Wilhelminakade ‘92. Papaverveld 15,17 en 19 Coenecoop nabij nr. 375 Schaepmanhoeve 38 Zuidkade 141 en 147 Akkeroord 3a Zuidelijke Dwarsweg 9 en 10 Voordelen GBA Het in het concept-plan opgenomen doel van het Waddinxveense energiebeleid is Coenecoop 7 De Genestetlaan 1 In de week van 3 oktober tot en met 8 oktober 1994 zal er gecollecteerd worden door de Nederlandse Dierenbescherming. Het is de bedoeling van het ministerie van Volkshuisvesting, Welzijn en Sport (W.V.S.) om een tijdelijk asielzoekerscentrum (A.Z.C.) in Waddinxveen te ves tigen, waar mensen zullen verblijven waarvan, na een eerste verhoor door het mi nisterie van Justitie, is vastgesteld dat zij een redelijke kans hebben om een defini tieve vluchtelingenstatus te verwerven. In dit verband is overleg gevoerd tussen de gemeente en het ministerie van W.V.S. over een tussen het Rijk en de gemeente te sluiten bestuursovereenkomst, waarin wordt vastgelegd onder welke voorwaarden de gemeente bereid is medewerking te verlenen aan de vestiging van het A.Z.C. Bovendien zal nog een procedure moeten worden gevolgd in het kader van de Wet op de ruimtelijke ordening (tijdelijke vrij stelling bestemmingsplan). Uiteindelijk moet de gemeenteraad besluiten of er in Waddinxveen een A.Z.C. komt. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De behandeling en de besluitvorming hierover in de openbare raadsvergadering is als volgt gepland: - Maandag 24 oktober 1994, aanvang 19.30 uur (algemene beschouwingen). - Dinsdag 25 oktober 1994, aanvang 19.30 uur (antwoord college naar aanleiding van de algemene beschouwingen). - Donderdag 27 oktober 1994, aanvang 10.00 uur (tweede ronde van de gemeente raad, beantwoording door college en besluitvorming). Voorafgaande aan deze raadsvergadering vindt behandeling in de adviescommis sies plaats. Deze commissievergaderingen zijn openbaar en zijn gepland op: - commissie Hl, woensdag 5 oktober 1994; - commissie H, donderdag 6 oktober 1994; - commissie I, dinsdag 12 oktober 1994; - commissie IV, donderdag 13 oktober 1994. De vergaderingen van vorengenoemde commissies vangen aan om 19.30 uur. Commissie III op woensdag 5 oktober 1994, aanvang 1930 uur in het ge meentehuis. Op de agenda o.a.: - Begroting 1995 en meerjarenbegroting, voorzover deze betrekking hebben op het taakgebied van deze commissie. De vergaderingen van de commissies I en IV, die gepland zijn voor 4 en 6 ok tober 1994 zijn verplaatst naar respectievelijk 12 en 11 oktober 1994. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze bijeenkomst wordt een toelichting gegeven op de plannen en wordt u in de gelegenheid gesteld uw vragen en op- of aanmerkingen naar voren te bren gen ten aanzien van deze plannen. Vóórdat de gemeenteraad een besluit neemt, wordt een informatiebijeen komst gehouden op dinsdag 11 oktober 1994, om 1930 uur in het gebouw De Hoeksteen, Esdoornlaan 2, alhier. - de bestemming van het perceel Wilhelminakade 48; - de correctie van enkele planvoorschriften (goothoogte, strafbepaling). In verband met deze inspraakavond ligt het ontwerp van de herziening van 29 sep tember 1994 tot en met de datum van de inspraakavond ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven (op werkdagen van 08.30 tot 1230 uur). Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande meldingen milieube heer zijn ontvangen: Besluit akkerbouwbedrijven van: 00.00-07.00 uur:Non-stop muziek. 07.00-09.00 uur:Ochtendniveau, met Ferry van Loon en Luuk van Dijk. 09.00-19.00 uur:Non-stop muziek. 19.00-21.00 uur:Brandwacht, met Wijbrand van der Sande. 21.00-23.00 uur:Het Nieuwscafé, met actuele info uit de regio. 23.00-00.00 uur:Non-stop muziek. 00.00-08.00 uur:Non-stop muziek. 08.00-10.00 uur:Ochtendniveau. met Hildo Göbel. - de heer K. Kroes op het perceel Noordeinde 122 a; - de heer J. van der Eijk op het perceel Noordeinde 134; - de heer G. W. C. van Dort Kroon op het perceel Noordeinde 50; - de heer G. van Wageningen op het perceel Brugweg 123; - Gebr. Rademaker op het perceel Noordeinde 46 bis; - de heer C. Toor op het perceel Noordeinde 50a. De meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 29 september 1994 gedu rende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, tijdens werkda gen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stukken tenminste geduren de drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (door- kiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp). Burgemeester Trooststraat 29 en 31 Concept-energiebeleidsplan Op 20 september jl. heeft het college van Burgemeester en Wethouders van Wad dinxveen ingestemd met de tekst van het concept voor een gemeentelijk energiebe- leidsplan. Het plan zal, na behandeling op 6 oktober a.s. in de raadscommissie II (o.a. energie en milieu), op 24 oktober a.s. ter vaststelling aan de gemeenteraad worden aangeboden. In het concept-energiebeleidsplan wordt geschetst op welke wijze de gemeente Waddinxveen de komende jaren een structureel energiebesparingsbeleid gaat voe ren. Door dit beleid wil de gemeente een bijdrage leveren aan het bereiken van de landelijke energiebesparingsdoelstellingen. Naast het Energiebedrijf Midden-Holland zijn diverse plaatselijke en regionale or ganisaties bij de opstelling van het concept-energiebeleidsplan betrokken geweest. Doelstelling en maatregelen het oprichten van een bedrijfsgebouw met op slag- en kantoorruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van drie woningen het oprichten van een produktieruimte met kan toorruimte het plaatsen van een dakkapel op het achterge- veldakvlak het slopen van twee woningen, een fabrieksge bouw, een berging en terreinverharding het slopen van een houten woning het slopen van twee woningen, twee garages, een hooiberging en een geitenhok I het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het oprichten van 11 patiowoningen met een inpandige garage het oprichten van een bedrijfsgebouw met kantoorruimte het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het zijge- veldakvlak 10.00-12.00 uur:Gouden Hits non- stop, met Gerben van Kruistum. 12.00-14.00 uur:Het Middelpunt. met Colinda Cordes. 14.00-16.00 uurrHet Middelpunt, Organisatieverordening gemeentelijke brandweer Het gemeentebestuuur maakt bekend dat in de raadsvergadering van 13 september 1994 is vastgesteld de Verordening betreffende de organisatie, het beheer en de taak van de gemeentelijke brandweer, als bedoeld in artikel 1, lid 2 van de Brand weerwet 1985. De verordening is in werking getreden met ingang van 15 september 1994 en ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, sectie Bestuurszaken van 08.30 tot 12.30 uur. Een ieder kan op zijn verzoek tegen betaling van de kosten een afschrift van de verordening vragen. Bekendmaking intrekking Subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieuwing en de Verordening verhuis- en herinriditingspremies bij stads- en dorpsacti- viteiten. Gemeentelijk bevolkingsregister wordt ingaande 1 oktober 1994 Gemeentelij ke Basisadministratie persoonsgegevens (GBA). Overheid en persoonsgegevens Alle gemeenten houden van oudsher de persoonsgegevens van haar burgers bij in de bevolkingsadministratie om bijvoorbeeld woningen te kunnen toewijzen, om bij te houden wie leerplichtig is, om gemeentelijke belastingen te kunnen heffen en om een uitkering te kunnen toekennen, reisdocumenten en rijbewijzen te kunnen ver-strekken etc. Bij wijzigingen in de gegevens geeft de gemeente deze door aan een aantal andere organisaties zoals de belastingdienst, bedrijfsverenigingen en pensioenfondsen. En als men vertrekt naar een andere gemeente dan worden de persoonsgegevens naar die nieuwe gemeente verzonden. Gemeentelijke Basisadministratie van persoonsgegevens (GBA) Oorspronkelijk werden de persoonsgegevens door de gemeente alleen op de zoge naamde persoonskaart handmatig bijgehouden. In de afgelopen jaren is de bevol kingsadministratie geautomatiseerd. Beeldschermen en computers zijn op de sectie Burgerzaken een normaal verschijnsel geworden. De gemeente is echter wettelijk verplicht om van al haar inwoners gegevens bij te houden op een papieren per soonskaart. Dit betekent dat persoonsgegevens dubbel worden vastgelegd: op pa pier en geautomatiseerd. De nieuwe Wet GBA, die op 1 oktober 1994 in werking treedt, maakt aan deze si tuatie een einde. De belangrijkste veranderingen zijn: - de papieren persoonskaarten worden afgeschaft; - iedere gemeente moet de bevolkingsadministratie verplicht automatiseren vol gens aan de Wet GBA ontleende regels en voorschriften; - de gemeentelijke bevolkingsadministratie wordt een basisadministratie. Dit houdt in dat de gegevens ook door andere organisaties binnen de (semi-)overheid ge bruikt moeten worden; - het uitwisselen van persoonsgegevens tussen gemeenten onderling en tussen ge meenten en andere organisaties zal niet meer op papier plaatsvinden, maar via een datacommunicatienetwerk (GBA-netwerk) waarover de persoonsgegevens elektronisch worden verzonden. Het raadsbesluit en daarbij behorende stukken liggen voor een ieder op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur kosteloos ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1, alhier. Het besluit treedt in werking op de achtste dag na deze bekendmaking. Dankzij de nieuwe GBA kan de overheid de persoonsgegevens van haar burgers effenciënter registreren. De kans op fouten wordt kleiner, fraude kan beter bestre den worden en de dienstverlening kan versneld worden. Zo hoeft men bijvoor beeld bij een verhuizing zijn adres maar één keer op te geven. Door de burger op gegeven wijzigingen worden automatisch en snel aan andere organisaties doorge geven. Mits die organisaties daar recht op hebben, want binnen de GBA speelt de bescherming van de privacy een grote rol. 00.00-02.00 uur:In ’t holst van de nacht, met Ed Muller. 02.00-09.00 uur:Non-stop muziek. 09.00-12.00 uur:Religieus program ma door een der kerken. 12.00-14.00 uur:RTW-klassiek Da Capo. 14.00-16.00 uur:Nashville Express, met Cor van Eijk. 16.00-18.00 uur:Non-stop muziek. 18.00-19.00 uw.Newswave, met Ed Muller. Privacybescherming Automatisering en datacommunicatie betekenen niet dat persoonsgegevens nu op eens vogelvrij worden. Ook in de nieuwe situatie zal niet iedereen alle persoonsge gevens vrijelijk mogen inzien. De verstrekking van persoonsgegevens uit de GBA wordt heel nauwgezet aan regels gebonden. Deze regels worden in de wet GBA en in een gemeentelijke privacyverordening vastgelegd. Rechten van de burger Iedere inwoner kan bij de sectie Burgerzaken op het gemeentehuis kosteloos inza ge krijgen in de gegevens die van hem/haar zijn opgenomen. Ook heeft hij/zij het recht om gegevens die onjuist of onvolledig zijn te corrigeren. Tot slot heeft de burger het recht om van zijn gemeentebestuur te vernemen welke gegevens van hem in het voorafgaande jaar aan welke instantie verstrekt zijn. Plichten van de burger Tegenover rechten staan ook plichten. Veranderingen in de persoonsgegevens moeten binnen vijf dagen worden doorge geven aan de gemeente waar men op dat moment woont. Het is zeker ook in het belang van de burger om aan deze verplichting te voldoen, aangezien hij/zij administratieve nadelen zal ondervinden bij geen of onjuiste ver melding. Hij/zij kan bijvoorbeeld geen uitkering krijgen, geen huursubsidie krij gen, geen paspoort of rijbewijs aanvragen en geen verkiezingsoproep ontvangen. - Als iemand zijn/haar adres wijzigt, moet hij/zij binnen vijf dagen schriftelijk aan gifte doen van deze adreswijziging bij de gemeente waar hij/zij zijn/haar nieuwe adres heeft. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlo pende onderwerpen aanwezig. Nieuwe uitgaven zijn: - De nieuwe OV-studentenkaart - Kies de kaart die bij je pasL uitgave van Informatie Beheer Groep. - Zo voelen vrouwen zich als ze op het werk worden lastig gevallen uitgave van de ministeries van Justitie, Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen, Sociale Zaken en Werkgelegenheid en Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. - Iemand die naar verwachting gedurende een halfjaar tenminste tweederde van de tijd in Nederland verblijf zal houden, is verplicht zich binnen vijf dagen na aanvang van dit verblijf in persoon te melden bij het gemeentebestuur van de ge meente waar hij/zij zijn/haar woonplaats heeft om daarbij schriftelijk aangifte van verblijf en adres te doen. - Als iemand gedurende een jaar tenminste twee-derde van de tijd buiten Neder land zal verblijven, moet hij/zij in de gemeente waar hij/zij zijn/haar adres heeft, aangifte van vertrek doen. - Een ieder is verplicht op verzoek van het gemeentebestuur inlichtingen te ver schaffen die noodzakelijk zijn voor het bijhouden van de basisadministratie. - Een ieder die in verband met het voren vermelde in persoon verschijnt bij het ge meentebestuur in casu de sectie Burgerzaken is verplicht desgevraagd met het oog op de vaststelling van zijn identiteit een geldig legitimatiebewijs of een gel dig rijbewijs over te leggen. Informatie Voor meer informatie over de GBA kunt u terecht bij de sectie Burgerzaken op het gemeentehuis, telefoonnummer 01828 - 24526. 19.00-20.00 uur:Non-stop Live, met Walter Ravensberg. 20.00-23.00 uur:De Avonduren, met Ron Menke. 23.00-24.00 uur:Non-stop muziek. 19.00-20.00 uur:Religieus verzoek platenprogramma. 20.00-21.00 uur:Informatief7amuse- rend Turks programma. 21.00-24.00 uur:Non-stop muziek. Op woensdag 19 oktober 1994, om 19.30 uur, zal in de raadzaal van het gemeen tehuis een inspraakavond worden gehouden over het ontwerp van de eerste herziening van het bestemmingsplan Zuidkade-Wilhelminakade '92. Tijdens deze bijeenkomst zal informatie worden gegeven over het ontwerp en bestaat de gelegenheid daarover vragen te stellen en opmerkingen te maken. De formele mo gelijkheid tot het indienen van bezwaren volgt pas in een later stadium (eind dit jaar). Begin 1993 is door de gemeenteraad een bestemmingsplan vastgesteld voor het gebied dat globaal wordt begrensd door de Burgemeester Trooststraat, de Gouwe, recreatiegebied ‘t Weegje en de Kanaaldijk. Dit bestemmingsplan is in oktober 1993 gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Op enkele onderdelen is goedkeuring aan het plan onthouden. Het bestemmingsplan moet op die onderdelen worden aangepast met inachtneming van de uitspraak van Gedeputeerde Staten. Deze eerste herziening moet daarin voorzien. Daarnaast zijn een aantal omissies in de voorschriften en nieuwe ontwikkelingen meegenomen. Concreet heeft de herziening betrekking op: - een uitwerking van het terrein hoek Apollolaan-Zuidkade in verband met de bouw van 12 woningen; - het perceel naast Wilhelminakade 73 (bouw van 1 woning); - aanpassing van de regeling voor bestaande bedrijven in hindercategorie 4; - het vervallen van het verkooppunt motorbrandstoffen aan de Zuidelijke Dwars weg; Burgemeester en Wethouders van de gemeente Waddinxveen maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 13 september 1994 heeft besloten de volgende ver ordening in te trekken: a. Subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieuwing van 21 september 1988; b. de Verordening verhuis- en herinrichtingspremies van stads- en dorpsvemieu- wingsactiviteiten van 16 december 1992. 00.00-07.00 uur:Non-stop muziek. 07.00-09.00 uur'.Ochtendmveau. met Ferry van Loon en Luuk van Dijk. 09.0Ó-24.00 uur:Non-stop muziek. Voorgenomen verlening ontheffing sluitingsuur De heer J. Haagman, bedrijfsleider/beheerder van Bar Eetcafé De Point, Win gerd 2, alhier heeft een aanvraag ingediend om ontheffing van het sluitingsuur voor zijn horeca-inrichting, in die zin dat de inrichting elke nacht geopend mag zijn tot 02.00 uur. Op grond van artikel 42, lid 1 van de Algemene Politieverordening dient een hore ca-inrichting gesloten te zijn van 24.00 uur tot 06.00 uur. Op grond van het derde lid kan de burgemeester voor de duur van maximaal één jaar voor één of meerdere dagen per week ontheffing verlenen van het sluitingsuur (tot maximaal 02.00 uur). BEGROTING 1995 EN MEERJARENBEGROTING 1995-1999. Onlangs heeft het college van Burgemeester en Wethouders de begroting 1995 en de meerjarenbegroting 1995-1999 ter vaststelling aangeboden aan de gemeente raad. 00.00-07.00 uur: Non-stop muziek. 07.00-09.00 uur:Ochtendniveau, met Ferry van Loon en met Luuk van Dijk. 09.00-18.00 uur:Non-stop muziek. 18.00-22.00 uur:Nederlands op z’n best, met Frank en Ronald. 22.00-00.00 uur:Nashville Express, met Cor van Eijk. het tijdelijk plaatsen van een huisartsenprak tijkruimte het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is inge stemd ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Be drijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende bouwaanvragen te hebben ont vangen: BOUWPERCEEL: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Koningin Wilhelminasingel 27 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 1230 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de defini tieve besluitvorming. Verleende sloopvergunningen het bereiken van een besparing van 23% op het energieverbruik in het jaar 2000 ten opzichte van 1989, waarbij ruimte is voor eventuele economische groei. Het gaat niet alleen om besparing op het energieverbruik in de eigen gebouwen van de gemeente, maar ook om besparingen in de drie andere geselecteerde doelgroepen: a. de woningbouw; b. de glastuinbouw; en c. de bedrijven in de sectoren industrie, handel en horeca. In het concept- energiebeleidsplan wordt een groot aantal maat regelen genoemd om de doelstelling te bereiken. Deze maatregelen zullen concreet worden uitgewerkt in een nog op te stellen uit voeringsplan. De nadruk zal vooral liggen op voorlichting, advisering en overleg. Bij de uitvoering van de maatregelen zal de gemeente nauw samenwerken met het Energiebedrijf Midden-Holland en plaatselijke organisaties van de woningbouw, de glastuinbouw en het bedrijfsleven. Ter inzage Het concept-energiebeleidsplan ligt met ingang van woensdag 28 september 1994 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw L. Adolf van de afdeling Ruimte en Bouw, telefoonnummer 24758. Schriftelijke reacties op het concept-energiebeleidsplan kunnen gedurende die tijd worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. De ingediende schriftelijke reacties zullen worden betrok7 ken bij de behandeling van het concept-energiebeleidsplan in de raadscommissie voor energie en milieu en in de gemeenteraad. Deze aanvraag is in behandeling op de sectie Bestuurszaken van de afdeling Alge mene Zaken. Het voornemen bestaat (conform advies van de Districtspolitie Ussel en Gouwe) de burgemeester in overweging te geven op deze aanvraag gedeeltelijk positief te beschikken, in die zin dat geen ontheffing wordt verleend voor de zon dagen tot en met de donderdagen, tenzij de sportzaal tot 24.00 uur in gebruik is voor sportdoeleinden. In dat geval mag de horeca-inrichting tot één uur na dit ge bruik geopend zijn. Voor de vrijdagen en zaterdagen wordt slechts ontheffing ver leend tot uiterlijk 01.00 uur. Op grond van de bepalingen van Algemene wet bestuursrecht bestaat voor derden belanghebbenden gedurende twee weken (dus tot 13 oktober 1994) de gelegenheid hurt zienswijze op deze ontwerpbeschikking schriftelijk of mondeling (telefonisch) naar voren te brengen. Reacties kunnen gezonden worden ter attentie van de sectie Bestuurszaken, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Mocht u een persoonlijk ge sprek op prijs stellen, dan dient u, zo spoedig mogelijk binnen de gestelde termijn, contact op te nemen met de behandelend ambtenaar, bereikbaar onder telefoon nummer 24621. 00.00-07.00 uur:Non-stop muziek. 07.00-09.00 uur:Ochtendniveau, met Ferry van Loon en Luuk van Dijk. 09.0Ó-19.00 uur:Non-stop muziek. met Ron Menke. 16.00-18.00 uur:RTW-Sportcafe, met André, Matti en Jasper. 18.00-19.00 uur:News Wave, met Ed Muller. 19.00-22.00 uur:Hitfront Danceable, met Gert Voogd met Michel. 22.00-00.00 uur:De avonduren, met Martin Schlink. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I V 2740 AH Waddinxveen. X. Tel. 01828-10379. J

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 3