Veel jongeren grijpen naar de hengel Waddinxveen klimt naar tweede plek Raadsfractie PvdA s GROEP a Esdoorn-enquete Oostpolderweg HYPOTHEEKRENTE o.a. spaarhypotheek v.a. Aantal gokautomaten moet minder worden over begroting ’95 Visblad interviewt leerlingen 'Groene Zijde CDK BANK - Zuidplaslaan 19 - Telefoon: 01828-14133 Trekking van WSE-loterij Eerste zege Be Fair BI _r I Nieuwe opzet competitie- klaverjassen NIEUW: DE PEUGEOT 806 Dubbelkampioen- schappen Florida Coornhertprijs postuum voor Jan Schaefer "WW Pagina 27 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 5 OKTOBER 1994 WEEKBLAD deau. andere jongeren in de familie, hebben van de hedendaagse pers en Janneke v.d. Knaap (vierde). Al speelde met 2-2 gelijk te gen Jodan Boys en bleef daar door aan de leiding in de hoofdgroep. A2 en A3 konden het tegen Al-elftallen niet bolwerken. Er werd met 9-1 en 8-5 verloren. to HYPOTHEEKCENTRUM ven we dan weer weg, aan be ginners of aan neeljes’. Over een voornaam hangijzer van de negentiger j aren - vis- Ze reageren en denken net zo als de volwassen hengelaars van nu twintig jaar geleden dat deden, ze hebben net zo als zij destijds bepaalde voor keuren die ze alles behalve onder stoelen of banken ste ken en bovendien bezitten ze B2 verraste door in Gouda met maar liefst 2-10 van Ona BI te winnen. B3 won van Floreant B3 door twee goals van Cor van Elswijk. Cl speelde gelijk tegen Olympia Cl. C2 behaalde een knappe 0-1 overwinning bij Groene weg Cl en C3 verloor bij Sportlust met 5-2. serij politiek zou kunnen noe men. Uit niets blijkt een nihi listische, egoïstische of mate rialistische instelling. Men is domweg goed geïnformeerd en ziet de toekomst met, zoals dat heet ’gepast optimisme’ tegemoet. En zelfs met en thousiasme. Wie riep daar: aan de instelling van deze jongeren kunnen heel wat volwassenen een puptje zui gen? Bovendien is men om meer materiaal te kunnen aan schaffen niet te lui er kran tenwijken op na te houden of WADDINXVEEN - Waddinx- veen-voetbal is de uitwed strijd tegen Oude water zon der kleerscheuren doorgeko men. In een matige pot voet bal werd met 2-4 gewonnen, maar pas in de laatste tien minuten, nadat één van de te genstanders uit het veld was gestuurd, konden de geel zwarten het overwicht in doelpunten uitdrukken. In de eerste helft had Wad dinxveen duidelijk het betere van het spel, maar gaande weg zakte het tempo van de Sniepbewoners naar een be denkelijk laag peil. Uit één van de schaarse goede aan vallen wist Atjen Waltman na ruim een kwartier spelen toch 0-1 te maken. Hierna was de koek voorlopig op. Oudewater kreeg via een penalty zelfs de gelegenheid om langszij te komen. Geluk- De allerjongste F-jes deden het weer uitstekend. F5 won met maar liefst 15-0 van Flo reant F3. Rudie de Jong was deze wedstrijd geweldig op schot, hij scoorde maar liefst acht keer. Ook Ard Boonstop pel was met drie goals er suc cesvol. Bij de pupillen blijft het moei- 111 T-» Will ICLlJLtïöZilI bC nuuiüll. MC1UA- lijk voor vooral de lagere E- voor Waddinxveen werd rnnm a lzxr»r» i o ziv» onn OTiirrnn 1 1 dit buitenkansje gemist, zo dat de ploegen met een 0-1 ruststand de rust ingingen. In de tweede helft kwam Ou dewater sterk opzetten, Wad dinxveen werd teruggedron gen op de eigen helft. Het was dan ook volledig verdiend dat Fred Oosterom na tien minu ten de gelijkmaker liet aante kenen. WADDINXVEEN - De nieu we opzet van de competitie- klaveijasavonden van de Stichting Wijkwerk De Zuid- plas (tel. 01828-19548) bevalt prima. Deze conclusie kan worden getrokken nu het sei zoen na de zomer weer begon nen is. Vrijdagavond 7 oktober om acht uur zijn ook weer spelers welkom, die een avondje wil len klaveij assen, zonder ge lijk aan de competitie te moe ten deelnemen. Onveranderd blijft dat deze avonden op elke eerste vrij dag van de maand worden ge organiseerd. De kosten be dragen ƒ2,50 per persoon per avond, waarvoor per speel avond een aantal prijzen be schikbaar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competi- tie-spelers strijden bovendien om de kampioensbeker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. WADDINXVEEN - Dezer da gen zijn de prijswinnaars be kend gemaakt van de tweede trekking van de WSE-sei- zoenloterij. De 23 prijswin naars kunnen hun keuze ma ken uit de prijzen in de ge wonnen categorie. De lotenhouders, welke na twee trekkingen nog geen prijs hebben kunnen winnen maken nog voldoende kans om bij een van de volgende trekkingen meer geluk te hebben. Uitslagen: Categorie C - lotnr. 375 van M. Scheurwa- Leden van de sociaal-demo- cratische fractie zullen een toelichting op de plannen ge ven en de meningen peilen. Die zullen worden verwerkt in het standpunt tijdens de begrotingsbehandeling. Bestuur en fractie van de PvdA nodigen burgers en ver tegenwoordigers van organi saties uit om hun stem te la ten horen. Ondanks het stereotiepe beeld van ’de jeugd zijn er net als vroeger heel wat jongeren die het heerlijk vinden om rustig met hun hengel aan de waterkant te zitten. (Foto: Peter Veenstra) ik ze later nog eens vangen’. Drie van de geïnterviewden hebben altijd een cameraatje bij zich als ze uit vissen gaan, ’want een foto is de mooiste herinnering aan een fraaie vangst’. Martijn lijkt een he kel te hébben aan dreggen. Hij zou liever zien dat men viste met enkele haken en dat is ook de mening van Svante. Die breekt bovendien een las voor maatregelen die helpen de visstand op peil te houden of te verbeteren. WADDINXVEEN - Een uit stekend gespeelde finale bracht bij Florida-badminton voor de eerste maal de namen van Bart Moors (25) en Den- sen met levend aas - doet men niet moeilijk. Enkelen vissen steevast met kunstaas, dat vinden ze leuker, terwijl zelfs wordt geopperd dat ’blinker tjes’ beter vangen. Wat zouden jullie doen als vissen met levend aas nu eens keihard werd verboden? ’Als levend aas niet meer mag*, zegt Eric, ’nou, dan ga ik gewoon door met dood aas. Geen punt’. Martijn: ’Ik zou denken pech gehad’. Er wordt zelfs geroepen dat men daar mee toch al de grotere snoe ken vangt. Svante denkt lan ger na. ’Als er veel wordt ge controleerd,’ zegt hij pein zend, ’dan snoekte ik niet meer met visjes’. Maar als er toch geen controle is, zou ik gewoon doorgaan’. Patrick deelt kortaf mee dat hij blijft vissen met blinkers, zoals hij al jaren doet, terwijl André grijnst dat hij met een aas- verbod niet de minste moeite heeft. ’Ik vis karper’. accoord gegaan met de Bos- koopse regeling en wil deze ook regionaal doorvoeren. In de gemeenteraadsvergade ring van afgelopen donderdag is nog eens onderstreept dat een gelijkgeschakelde aan pak voor de hele regio wense lijk is. Daarmee wordt vlucht gedrag voorkomen van notoi re gokkers die gemeenten op zoeken waar de meest soepele regels worden gehanteerd. Voorafgaand aan het besluit heeft de gemeente alle Bos koopse gelegenheden schrif telijk benaderd. Enerzijds ter informatie, anderzijds om de mogelijkheid voor een reactie te geven. Daarna is met hou ders van inrichtingen alsme de Horeca Nederland en de VAN overleg gevoerd. De reacties op het aangekon- digde beleid vielen uiteen in drie groepen. De eerste heeft betrekking op de invoering van de krasloterij, waardoor gokverslaving in de hand wordt gewerkt. Dit staat haaks op de verscherping van het speelautomatenbeleid. Voorts vinden enkele belang hebbenden dat de nieuwe re geling geen oog heeft voor het actieve beleid dat deze gele genheden zelf al voeren. Twee inrichtingen menen dat zij voor goklustigen niet zo laag drempelig zijn als de gemeen te veronderstelt. teams. Toch is er een stijgen de lijn te bespeuren. De D-pu- pillen doen het over het alge meen goed, al was het jam mer dat Dl in de laatste mi nuut nog een voorsprong uit handen gaf en uiteindelijk met 3-3 gelijkspeelde. El speelde een prima wed strijd. Ondanks het gemis van leider P. van Meerveld wonnen de jongens met 8-0 van Unio El. Sander Bosman scoorde drie keer en ook Lex Bijl was met twee goals aar dig op schot. Vliegvissen Waarmee vist hij? Met boilis? Nee hoor. Aardappel... Svan te, net als de andere gevraagd waarom hij nu eigenlijk vist, gooit het op de wij toer. De spanning bij het vis sen g (een puike formulering). Hij JX X__1_ 1J_X 1_" vliegvissen heeft geleerd uit een boek. Ja, dat gaat heel goed hoor. Patrick blijkt eveneens een vliegvisser en hij toont zelfs een doosje met nimfen ’die ik gisteravond heb gebonden’. Hij heeft alle reden er trots op te zijn, want ze ogen uitste kend. Geen enkele ’volleerde’ vliegvisser zou zich gehandi- cappeerd voelen, moest hij daarmee in de polder aan de gang gaan. Denk eens in: 16 gen.Tiësbêth van Bergeijk jaar en als een visser die zelf *r- 1 J- zijn vliegen strikt, toen uw berichtgever 16 was wist hij niet eens dat er kunstvliegen bestonden. WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen houdt een enquete over de overlast van esdoorns onder de bewoners van de Oostpolderweg. Al een aantal jaren zijn er klachten van bewoners over de esdoorns aan de Oostpol derweg 40-72. Het betreft hier vooral de bewoners die hun auto parkeren op de par keerplaatsen onder de es doorns. Deze overlast wordt veroor zaakt door een luizenaantas- ting op de esdoorns. Deze lui zen scheiden het kleverige honingdauw af, dat op de be strating en geparkeerde au to’s terecht komt. BOSKOOP/ WADDINXVEEN - Rustig met een hengeltje langs de waterkant, veel jongeren beleven daar in deze snel le tijd nog plezier aan. Dat blijkt uit een artikel in ’Het Vis blad’, het officiële maandblad van de Nederlandse Vereni ging van Sportvissersfederaties. Chefredacteur Kees Ket ting van het blad bezocht de Chr. agrarische school ’De Groene Zijde’ in Boskoop en legde zijn oor te luisteren. men boven de parkeerplaat sen). Uit reacties van de be woners blijkt dat deze oplos sing onvoldoende heeft gehol pen. Een andere vroeger gebruikte oplossing, namelijk het ge bruik van chemische midde len, wordt niet meer toege past omdat dit spul slechts tijdelijk werkt en ook niet meer toegestaan zijn in het openbaar groen. Gevraagd en gezocht wordt nu naar andere oplossingen. De gemeente wil alvorens aan een oplossing te werken de mening weten van alle om wonenden van deze parkeer plaatsen. De vragen die wor den gesteld zijn deze: Onder vindt u overlast van de bo men op de parkeerplaats, vindt u dat de bomen om deze reden moeten verdwijnen, wilt u andere bomen (die niet druipen) hiervoor in de plaats terug en heeft u andere sug gesties voor dit probleem? trek bij Svante. Hij zal zijn uitrusting gaan uitbreiden, terwijl André van Gilss zijn zinnen heeft gezet op een nieuwe karperwerphengel. Daar ben ik ongeveer 300 gul den aan kwijt. Wel, dan schaf ik me ook nog zo’n vestje aan. Al met al blijft er van het ste reotype beeld van Nederland se jongeren bitter weinig over, tenminste, wat deze vis sers in de dop betreft. WADDINXVEEN - BI van Be Fair-voetbal heeft zaterdag zijn eerste zege in de competi tie behaald. Bij ARC werd met 0-2 gewonnen. Karin Ta- tou en Imad Saouny maakten na de rust de beide doelpun ten. Door deze overwinning ging Be Fair ARC op de rang lijst voorbij. Hierna kreeg Oudewater nog een aantal goede kansen om op voorsprong te komen. De afwerking faalde echter hope loos aan Oudewaterse zijde. Een ongeschreven voetbalwet zegt dan dat op zulke momen ten juist de tegenstander scoort. En inderdaad, tien minuten voor tijd scoorde Michiel Vun- derink 1-2, en een paar minu ten later werd het zelfs 1-3 doordat Arjen Waltman een goede combinatie met Michiel Vunderink af wist te ronden. Oudewater-speler Simon Brandse had van scheids rechter van Veen inmiddels het veld moeten verlaten na dat hij zijn tegenstander een bal in het gezicht had ge gooid, maar met tien man wisten zijn ploeggenoten zelfs nog op 2-3 te komen door een doelpunt van Ron Oostrom. Pas een paar minuten voor tijd kwam Waddinxveen ein delijk in veilige haven toen ook Michiel Vunderink zijn twee doelpunten maakte (2-4). Al met al hebben de geelzwarten het zichzelf in deze wedstrijd veel te moei lijk gemaakt, maar Waddinx veen staat na deze overwin ning wel op de tweede plaats van de ranglijst. Geld Als jullie duizend gulden in handen krijgen, om vrij te be steden, wat zou je met het geld doen? Jeroen van Gils mag als eerste antwoorden- en frisse kijk op wat men vis- Hij gaat een kanis kopen en - - hengels plus standaards om ze in te zetten. Eric Overes blijkt reislustig. ’Nou dat is reuze eenvoudig. Karperen in Frankrijk natuurlijk’. Ook Martijn Snel meent het vis- sersgeluk over de grens te zullen vinden. Ik schaf me een zalmvliegenhengel aan om in Noorwegen kanjers te vangen. Vliegvissen is eveneens in negatieve mening over de hoop des vaderlands wordt bovendien vesterkt door al lerlei rapporten waarin men jeugdigen afschildert als pes simisten, milieuvervuilers en doemdenkers die slechts zijn verjaardagen L disco-stampers, vette frika dellen, opgevoerde brommers en niet te vergeten drugs. Ketting werd opgewacht door zes hun hengels, te weten Jeroen van Gils (14), Martijn Snel (17), André van Gils, broer van Jeroen (16), Svante van der Rijst (16), Patrick Koster (16) en Eric Overes (15). Alle zes scholieren blijken vissers in hart en nieren, die spon- taan en fris van de lever over in zo’n winkel rondkijkt zou je hun voornaamste hobby pra ten. Zakgeld leerlingen, gewapend met De heren investeren duidelijk in hun hobby, hetgeen ook blijkt uit het meegebrachte materiaal: goede molens, deugdelijke hengels en uit stekende reels; één en ander mag gerust iets kosten, vindt men. Hengelsportzaken wor den geregeld bezocht. Als je 5 11J1_.U1_X2 alles wel willen hebben en de kosten bestrijdt men uit het Jeroen begon bijvoorbeeld al zakgeld, toen hij vijf was en heeft on- dervonden dat hij niks vangt als het regent. Eric is een lief hebber van karperen (’bra- sems zijn slijmjurken’) en zijn te gaan helpen op kwekerijen, grootste karper meet maar L.. -- Heel wat ouderen, vooral zij Uit de geanimeerde gesprek- die geen kinderen (meer) ken blijkt vervolgens dat men thuis hebben en niet zijn ge- vissen nog net als vroeger zegend met kleinkinderen of leert van vaders, ooms, opa’s en buurlui. De opgedane ken nis vult men aan met allerlei jeugd geen hoge pet op. Hun zaken uit boeken en hengel- -x--- J. sportmagazines. Men is op de tijdschriften geabonneerd of bemachtigt - soms - losse nummers, terwijl ook de bi bliotheek een bron van ken nis is. En ter gelegenheid van i vraagt men geïnteresseerd in dreunende zelfs specifieke boektitels ca- Het college en de raad zijn ook allerminst gelukkig met het rijksbeleid inzake de krasloterij en zullen dit ook kenbaar maken bij bevoegde instanties. Dit doet echter niets af aan de noodzaak om in Boskoop een eigen vergun ningenbeleid te voeren om het gokken, vooral voor jonge ren, minder toegankelijk te maken. De regeling heeft een preventief karakter. Bewust is niet het individuele optre den van de inrichtinghouder als uitgangspunt voor beleid genomen, maar een systeem van richtlijnen in een veror dening per soort inrichting. Papieren Over wetten en voorschriften gesproken, bezitten de jonge hengelaars eigenlijk wel een visacte? Dat blijkt bij allen het geval te zijn. Worden ze weleens gecontroleerd? ’Ja hoor, geregeld. Maar als we iets fout doen, komen we er meestal met een waarschu wing vanaf’. Daarop wordt natuurlijk ook gespeculeerd. ’Ik werd eens weggestuurd omdat ik in ver boden water viste, maar ik deed het de week daarop toch weer. Puik water he? En weer word ik gecontroleerd, maar gelukkig door een andere ..Jijj o agent.^Tweede^waarschuwing gen houdt de afdeling Waddinxveen van de Partij van de Ar ik voor de bijl, want toen kwam die eerste agent weer langs...’ Men is er over eens dat controle desondanks noodzakelijk is, maar zou wensen, jaja, dat de politie eens wat beter ging letten ’op al die kleine kinderen die aan het snoeken zijn en die amper weten hoe je een snoek moet onthaken’. André voegt eraan toe dat men zou moeten geven over hoe je de Waddinxveense bevolking 1 -daarvan en wat gaat de PvdA-fractie zeggen? BOSKOOP/ WADDINX VEEN - De Boskoopse ge meenteraad heeft ingestemd met een voorstel dat het aan tal geld uitkerende speelau tomaten in Boskoopse gele genheden moet terugdringen. Aanleiding vormt een lande lijk onderzoek waaruit blijkt dat het aantal gokverslaaf den gestaag toeneemt. De ge meente en de politie hebben al contact opgenomen met Boskoopse horecagelegenhe den om het nieuwe beleid toe te lichten. Bovendien is het voorstel be sproken in het districtscolle- ge van het politiedistrict IJs- sel en Gouwe. Dit college is GOUDA/WADDINXVEEN - De Coornhertstichting, waarbij de Waddinxvener dr. A.A. de Bruin betrok ken is, heeft de Coornhert prijs voor sociale vernieu wing 1994 postuum toege kend aan J.L.N. Schaefer, die begin dit jaar op 53-ja- rige leeftijd overleed. In 1990 werd Jan Schaefer, die onder andere staatsse cretaris van volkshuisves ting was in het kabinet- Den Uijl, voorzitter van de Interbestuurlijke Project groep Sociale Vernieuwing en initieerde binnen een half jaar een duizendtal projecten. Jan Schaefer krijgt de prijs ’wegens zijn grote verdien sten’ op dit terrein. De on derscheiding zal dinsdag avond 25 oktober worden uitgereikt aan de Schae fers echtgenote. Tevens zal de Coornhertstichting die dag een prijs beschikbaar stellen aan een project voor sociale vernieuwing. Deze honingdauw is een zeer goede voedingsbodem voor een schimmel, het zogenaam de roetdauw. Vooral bij droog weer geeft dit problemen. De esdoorns stonden aanvan kelijk erg dicht op elkaar. In 1993 zijn om en om esdoorns verwijderd met de verwach ting dat het probleem van het druipen van de bomen tot een aanvaardbaar niveau zou zijn teruggebracht (minder bo- ijsgerige geeft mij ontspanning 21__ X*1TT~j laatjrouwens ookjos dat hij nis*Steênl7nT(lè) op~de*viïs- sel bekers Rob Sikking (32) en Jean La- maison (40) misten ondanks hun grote ervaring goede kansen op winst in de eerste game en verloren in de ver lenging met 16-17. Daarna slaagden Bart en Dennis er in voortdurend grote pressie uit te oefenen en heel weinig fou ten te maken (14-3) en ver diend kampioen met 15-6. Bij de dames geen_verrassin- en Mirande Baan (Florida 1) wonnen met overmacht het clubkampioenschap. Lies- beth al voor de 6e maal. Twee de werden de zusters Thea Fennema en Herma v.d. Hei den, die de finale met 2-15-7- 15 verloren, maar verder de rest op duidelijk afstand had den gezet. Het tournooi van afgelopen zondag in de sporthal De Sniep was matig bezet in ver gelijking met vorig jaar, waardoor de krachtsverschil len nogal groot waren. Bij de heren een bijna tradi tionele derde plaats voor Martin Sonneveld en Chris Voerman, die met 17-14-15-7 Dick Schaap en René Roelofs naar de vierde plaats verwe zen. In heren B-poule werden Henk van Boxtel en Louis Goorden zeer overtuigend winnaar. Goede tweede, Mar cel van Putten en Leo Kool. Bij de dames geen B-poule, maar wel een derde prijs, die ter uit Waddinxveen. Catego- gewonnen werd door Maaike rie D - lotnr. 056 van R. v.d. v.d. Weij en Ellen Bos. Met de Pol uit Waddinxveen. Catego- merkwaardige uitslag 15-0 rie E - lotnr. 736 van T. Hou- 18-17 wonnen zij de beslis- dijk uit Moordrecht. Catego- sende partij van Lisette Kuy- rie F - lotnr. 308 van A. de -T-v- Bruin uit Waddinxveen en lotnr. 408 van E. Wilschut de Ruyter uit Waddinxveen. Ca tegorie G - lotnr. 168 van G. van Kralingen uit Zevenhui zen, lotnr. 259 van D. Hornis uit Waddinxveen en lotnr. 252 van J. de Lafontaine- Schluiter uit Waddinxveen. Categorie H - lotnr. 003 van J. Koopmans uit Waddinxveen, lotnr. 852 van P v.d. Vliet uit Boskoop, lotnr. 670 van R. Boer uit Waddinxveen, lotnr. 805 van M. Signer-Buitelaar uit Gouda, lotnr. 016 van E. Humme uit Berkenwoude. Categorie I - lotnr. 364 van M. v.d. Berg uit Waddinxveen, lotnr. 880 van A. Hoogervorst uit Waddinxveen, lotnr. 593 van P van Delft uit Waddinx veen, lotnr. 847 van W. Bee- len uit Waddinxveen, lotnr. 516 van S. van Harskamp uit Waddinxveen, lotnr. 966 van B. d. Vroom uit Amstelveen, lotnr. 507 van J. Tuwanakot- ta uit Waddinxveen, lotnr. 110 van C. Emmerik uit Den Haag, lotnr. 535 van J.F.M. Aarts uit Eindhoven en lotnr. 193 van Silco Plafond uit Waddinxveen. grootste karper meet maar En wat doet men met de oude liefst 90 centimeter. Martijn spullen, als eindelijk datgene kan zo uit het raam vissen, is aangeschaft waarvan men hij woont op een ark en leerde allang droomt? ’Nou, die ge bet vak van zijn vader. Hij pakte tot nu toe slechts vier karpers, maar daar was er wel eentje bij van 32 pond. REPROSET /X la PEPWCWTM* WADDINXVEEN - Maandagavond 10 oktober om helf ne- dus. Maar denderde keer ging beid in het buurtcentrum de Boog (C. Huijgenslaan) een bij- x eenkomst waarin de begroting van de gemeente voor 1995 wordt besproken. De bijeenkomst is voor iedereen toegan kelijk. Eind van deeze maand be spreekt de gemeenteraad de begroting voor 1995. Over de voorstellen van Burgemees ter en Wethouders is al het een en ander gepubliceerd. Moeten de subsidies op sport, bibliotheek en onderwijs wel op scholen voorlichting worden verlaagd? Wat vindt met vissen dient om te gaan. ’Daar moet die Dierenbe scherming zich nou eens druk om maken’. Jeroen acht de anti-visserij acties domweg ’gelul’ en ’zonde van het geld’. Eric is tegen vis meenemen. Wel zet de slimmerd vis uit in een soort prive-vijvertje. ’Kan 9/0 Jt, WADDINXVEEN 0/ PEUGEOT DEALER boonstoppel b.v. Oranjelaan 21 Waddinxveen Tel. Ó1828- 30 8 00 L\ Showroom Juliana v. Stolberglaan X, w o HandeMrukwerk c Zwart/wit kopteen z Reklamedrukwerk c Kleurkopieën Gelegenheidsdrukwerk FuR-coior kopteen o Inbinden o Plastificeren o Papierwaren Dorpstraat 68 - Te/. 01828-18640

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 27