Florida dubbel- kampioenschappen Volleybalsters Be Fair winnen Najaarstoernooi De Springplank Volleyballers verliezen: 1-3 Korbis-korfbal blijft winnen Zesde Coenecooploop met extra attracties E. Philipse (WSV) loopt verder uit Naturistische ZVH-dames pakken punt Successen Moerkapelse schaakjeugd Zaterdag 22 oktober in bedrijvenpark Clubkampioenschappen Waddinxveen-tennis Flyers-teams zonder winst Langlaufen open zwemdag Klaverjassen NK Quad Rugby in de Springers Geslaagden diploma-A Winst Korbis F1 Be Fair volgt koplopers na winst Siveo Waddinxveen Dl vol overtuiging Redelijke vangst Pagina 29 WSE Al verliest de u emoties rond de wedstrijd te- bracht is niet alleen leuk maar heeft volgens de organi satoren ook een nuttige kant. Het is namelijk van essenti eel belang voor een deelne mer dat het lichaam voor een loopwedstrijd goed wordt voorbereid. Ritmische spieroefeningen en bewegingen warmen de spie ren op zodat tijdens de wed- Ondanks het feit dat er dooer Korbis en Merwic gespeeld moest worden op een zwaar veld werd het voor de toe schouwers beslist een trekkelijke wedstrijd tot 16.15 uur. Op donderdag 20 oktober wordt er voor de Waddinx- veense 1 georganiseerd in het clubge- nieuw nam Merwic een voor sprong (6-8). sets worden gespeeld. ZVH hield aan dit duel toch nog één punt over. een kleine voorsprong begin nen aan de tweede helft (23- 19), maar tussen de achtste en dertiende minuut wjerd er niet gescoord. DAS nam het initiatief over en Flyers speel de een verloren wedstrijd. der was Nicole Bierwolf met 13 punten. Dames 2 speelde niet te best maar kon toch - vooral dank zij Astrid Frikken - de winst punten in Waddinxveen hou- meer informatie over de open dag ken men bellen naar tel. 01828-16712. WADDINXVEEN - Het Al- elftal van WSE-voetbal had door veel blessures de hulp nodig van vijf spelers van A2. Desalniettemin werd er met 0-6 verloren van Schoonho ven Al. BI werd door hun mi nimale inzet met 2-8 versla gen door Excelsior’23 BI. Cl heeft de stijgende lijn te pak ken. Bodegraven Cl werd met 1-4 verslagen. Said Tatou scoorde tweemaal en Jeroen Joling en Tim Suers zorgden voor de andere twee doelpun ten. Dl wacht nog steeds op betere tijden. Dat was na ongeveer een half uur spelen derhalve een 14- 10 stand en daar had Merwic niet meer van terug. Het laat ste Korbis-wapenfeit kwam van de hand van Marco van Leeuwen (15-11). Daardoor werd de Korbis zege een feit. Daar kon de laatste Merwic- treffer niets meer aan veran deren (15-12). begon voortvarend aan de wedstrijd en wist door een grote servicedruk de dames van het sterkere Alcom te WADDINXVEEN - Zaterdag 29 oktober wordt in het buurtcentrum Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) voor de elfde maal het najaarsklaveijas- toumooi voor koppels van de Waddinxveense klaveij asver eniging De Springplank ge houden. De opzet voor het tournooi blijft gelijk. Alleen de speel plaats is met Het Zuidhonk gewijzigd. Voor dit. tournooi, kan er kennis maken met de sport en de kunststof loipe proberen. Voor 5 gulden kan men gebruik maken van het benodigde materiaal plus een proefles. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Keukencen trum Waddinxveen-Be Fair is de voUeybalcompetitie voort varend begonnen. In Groot-Ammers werd WIK-ÓVM het slachtoffer van de dadendrang van de volleybalsters uit WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Be Fair-vol- leybal beleefde afgelopen zaterdag de vuurdoop. De Wad- dinxveners, die in de promotieklasse Zuid-Holland uitko men, gingen van start met een bijna nieuw team. Ze verlo ren echter met 1-3 van het Delftse Skania. dag de ^vuurdoop tegen Ska- wie toch opnieuw langszij. De tweede helft onder leiding van de goed en dus conse quent fluitende scheidsrech ter leek aanvankelijk een ver- WADDINXVEEN - In de thuiswedstrijd tegen Merwic uit Dordrecht wist Korbis-korfbal een belangrijke zege te beha- 1k i .1. "fp*1 n jJi warming-up oefeningen uit'te wedstrijdpunten aan het totaal toegevoegd met als gevolg voeren. Een team van Diana’s Free Aerobics dansers en danse ressen zal onder begeleiding van ritmische muziek de oefe ningen voordoen welke door de deelnemers moeten wor den gevolgd. jes pech doordat een van de speelsters moest uitvallen wegens een blessure. Dit gaf een weerslag op het spel van Flyers. Later in de wedstrijd werd er een hope loos lijkende achterstand van 20 punten nog bijna ingelo- WADDINXVEEN - Dames 1 van Flyers-basketbal kon de REGIO - Zondag 9 oktober houdt de Langlaufvereniging libero "Edwin van* Meêrvëld (H2), middenaanvallers Theo van Eijk en Harm van Weezel Waddinxveen. Be Fair, dat haar rentree in de derde divisie maakte, overklaste haar tegenstandster en ging met een De heren van Be Fair gaven de strijd echter niet op raak ten in de derde set eindelijk goed op dreef. Alles wat in de vorige sets niet lukte ging nu WADDINXVEEN - Zaterdag ontmoette Dl van Waddinx- veen-voetbal in Gouda Donk Dl. De Waddinxveense defen sie kon al direct opschuiven tot de middellijn, maar de pressie wilde maar niet lei- Waddinxveen den tot doelpunten. -L.- De Donkse vestiging moest activiteiten echter capituleren toen Wad- uitwedstrijd tegen Grasshop pers nipt. Al in het begin van de wedstrijd hadden de meis- Topscoorder Dennis Brink horst met 21 punten. der bekwame leiding zullen oallerlei sportieve en gezellige wel goed. Door goede ser- dingen worden gedaan, vicedruk en veel aanvalsge- weld werd de derde set ge wonnen met 15-10. Helaas bleek een aantal spe lers iets te veel gevraagd te hebben van hun conditie en werd na een achterstand van 0-8 de laatste set verloren met 9-15. Eindstand 1-3. Ondanks het verlies heeft de trainer Cor Makkes er alle vertrouwen in. Hij zei: ‘Als Be Fair iets regelmatiger gaat spelen, minder individuele fouten maakt en blokkerend meer punten pakt gaan nog WADDINXVEEN - Op initia tief van de Nederlandse Na turisten Federatie (NFN) houdt de zwemvereniging Ouur Natuur zaterdagmid dag 8 oktober van half vijf tot zes uur in het zwembad De Koornmolen in Zevenhuizen een open naturistische zwem dag Het doel hiervan is belang stellenden gelegenheid te ge ven kennis te maken met de naturistische zwemvereni- gingen in hun omgeving. Voor uit Stellendam komende trai ner Cor Makkes. Hij moet een hecht team zien te vormen rond de ervaren Paul van Yperen en Edwin van Erk. Hij heeft gekozen voor de spelverdelers Mark v.d. Wal (Hl) en Michael van Maaren (H2), buitenaanvallers Robin Koele en Joost van Avendonk, voorsprong heeft genomen. Eveneens in de top blijft J. v.d. Haven (nummer 4) opzien baren door de sterke J. v.d. Bom (nummer 3) op degelijke wijze een puntendeling af te dwingen. Opnieuw was er een knappe overwinning van L. Willemen, die in tijdnoodfase in het eindspel door meer ini tiatief de partij naar zich toe wist te trekken en W. v.d. Hoek wist te verslaan. Door een nederlaag in de sub top tegen R. de Vries moet L. v.d. Haven nu toch duidelijk een stapje terug doen. Verder in de subtop boekte P. de Niet tegen L. Ellers moeizaam zijn vierde remise. In de middenmoot moet J. de Bock een nederlaag incasse ren tegen A. Kardol, die weer langzaam zijn normale klas sering gaat innemen. Ook was er een verrassende ne derlaag van A. Prins tegen J. Auad. E. Ket ging verrassend de teil in tegen J. Verdoom, die een onverwachte zege wist te boeken. WADDINXVEEN - De elfde en voorlaatste wedstrijd van de zomercompetitie van de hengelsportvereniging Wad dinxveen HSW werd gehou den in de Oude Rijn tussen Alphen en Zwammerdam. De vangst was redelijk. Som migen vingen overwegend grove vis, terwijl anderen ge noegen moesten nemen met kleinere vis. Met een vangst van 11.900 gram ging de over winning naar M. Reichard. Hij verstevigde hiermee zijn koppositie in het algemeen klassement. Tweede werd W. Houtman met 7140 gram en J. van Egdom eindigde met 6250 gram op de derde plaats. Zaterdag 8 oktober wordt de jaarlijkse herfstdagwedstrijd gehouden. Er zal gevist wor den in de Oude Rijn. Leden van de hengelsportvereniging Waddinxveen kunnen zich op de dag van de wedstrijd om 06.00 uur melden aan het NS-station Waddinxveen. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50. Uit diverse aanvallen werden de Korbis-dames op onjuiste wijze afgestopt, waarna de verschillende strafworpen door de Korbis-heren Marco van Leeuwen en Wim Leb- bing werden verzilverd. Het eerste begin was echter voor Merwic dat na 11 minu ten spelen met 0-2 voorstond. Twee afstandsschoten voor Jaco Wineke en Wim Lebbing betekende echter 2-2. Toch zou met het verstrijken van de eerste speelhelft Mer wic tot 2-5 uitlopen uit enkele goede aanvalsacties. Miriam de Boer (doorloopbal) en Frits Visser (afstandsschot) brach ten Korbis weer op één punt. Zelfs kwam Korbis tegen het einde van de eerste helft nog op een 6-5 voorsprong, toen Marco van Leeuwen (straf- worp) en Wim Lebbing (schot) doeltreffend uithaalden. In de slotseconden kwam Mer- WADDINXVEEN - Het F-l team van Korbis-korfbal won zaterdag met 3-0 van lijst aanvoerder Nieuwerkerk F-l. Door deze overwinning is het F-l team gestegen naar de derde plaats in hun groep. Ook andere jeugdteams van Korbis speelden tegen Nieu werkerk. Zo verloren G-l met 3-7 en D-l met 2-3, maar het B-3 team van coach Jan de Jong, won in Nieuwerkerk met 0-1 en heeft nu 4 punten uit 4 wedstrijden. B-l heeft na het verlies vorige week revanche genomen. Ten koste van Vlaardingen B-l werd met maar liefst 9-1 ge wonnen. Het team lijkt nu de finitief mee te dingen naar de titel. verdiende 3-0 overwinning terug naar Waddinxveen. 15) en de wedstrijd. Komende zaterdag zal Be Fair dames 1 zich aan het thuispubliek presenteren. In de wedstrijd tegen RVC-Liba- non zullen alle registers open moeten. De Rotterdamsen zijn niet minder geroutineerd dan Be Fair en weten elk jaar weer een gevaarlijk team te formeren. De wedstrijd be gint om 16.00 uur in sport zaal Groenswaard (Wingerd). pen, maar toen ontbrak het aan kracht en bleven de vorm van de vorige wedstrijd winstpunten in Katwijk. Uit slag 50-46. GOUDA De Rugby en Football Club Gouda orga niseert zaterdag 8 oktober, in samenwerking met de Quad Rugby Club Scorpi ons in De Springers een competitiedag voor het Ne derlands kampioenschap Quad (rolstoel) Rugby. De wedstrijden beginnen om elf uur en de toegang is gra tis. Quad rugby is in opmars in Nederland. Dit blijkt niet alleen uit het toenemend aantal teams dat inschrijft MOERKAPELLE - Op twee achtereenvolgende zaterda gen zijn in Capelle aan den IJssel de voorrondes gespeeld van de persoonlijke jeugd kampioenschappen van de Rotterdamse Schaakbond 1994-1995 in de categoriën C (12 tot 14 jaar) en D (10 tot 12 jaar). Aan deze titelstrijd is door de schaakjeugd van MNoerkapelle meegedaan. In de categorie C behaalde Sven Stange ongeslagen 7 punt uit 9 partijen. De D- kampioen van 1993 en toe komstige topper (12 jaar) be haalde hiermee de eerste plaats en bleef Richard Am- merlaan (Capelle) en Roelof de Pater (Krimpen), die res- pectievelijjk 6 en 5 punt scoorden, gemakkelijk de baas. De drie Moerkapelse jeugd- schakers plaatsten zich voor de finale van de jeugdkampi oenschappen, die in novem ber beginnen. Biniam David (Waddinxveen én Moerkapel- le) haalde 5 uit 9, werd vierde en heeft nog een kans de fina le te spelen. strijd kans op blessures tot een minimum worden gere den, zal een extra sportief element krijgen door het invoe- duceerd. Onder deskundige ren van een tussensprint klassement op ongeveer 6 kilome- 'leiding wordt een speciale oe- ter van de start. feningen-show gegeven die speciaal is afgestemd op de Bij de dames geen verrassin gen. Liesbeth van Bergeijk en Mirande Baan (Florida 1) wonnen met overmacht het clubkampioenschap. Lies beth al voor de zesde maal. Tweede werden de zusters Thea Fennema en Herma v.d. Heiden, die de finale met 2-15 en 7*15 verloren, maar verder BOSKOOP - Door omstandig heden zijn de klaverjasavon- den van klaverjasvereniging Habo in De Stek verplaatst van de woensdag- naar de maandagavond en wel in het clubgebouw van midgetgolf- vereniging De Trekvogels aan de Azalealaan. De avonden beginnen om 20.00 uur, de in leg is 3,50 gulden per avond. voor de competitie, maar ook uit de resultaten die in het buitenland worden be haald. In maart zijn de Scorpions in het Engelse Leeds geweest om deel te nemen aan het Europees kampioenschap Quad Rug by. Hoewel er nog een ach terstand is weg te werken op ondermeer Engeland, is het duidelijk dat Neder land de potentie heeft op korte termijn aansluiting te vinden met de Europese top. kooy, 2. Koes de Quilettes; C44: 1. Piet Smit, 2. E. Ter- pelle; C34: 1. Hans Piers, 2. Rob Binkhuijsen. Uitslagen dames: A: 1. Jac queline Poot, 2. Ingrid Boere; B: 1. Marian Brussel, 2. E. Terpelle; C54: 1. Paula Ban- gert, 2. Brigitte Groenendijk; C34: 1. Tiny Piers, 2. Maija Havinga. Uitslagen gemengd dubbel: A: 1. Saskia Elberse-Erik Naafs; A: 2. Jacqueline Poot- Ralph Zijderhand; B: 1. Karin Weiss-Ferry Weiss; 2. Gea Vork-Frank Vork; C: 1. Anne- mieke Kloosterman-Henk Beusekamp, 2. Margreet v.d. Werf-Milco Miler; D: 1. Els Hoogendoorn-Cor Groenen dijk, 2. Joke Hoogendoorn- Nic Hoogendoom. met maximaal 120 deelne mers, worden uitnodigingen verstuurd aan Waddinxveen se verenigingen en bedrijven, die voor dit klaveijasfeest koppels kunnen aanmelden. Vooraf inschrijven is, in ver band met de indeling van het tournooi, noodzakelijk. Voor inlichtingen kan men terecht bij het bestuur van De Springplank, tel. 01828- 16947 of tel.'>1828-17671. Trainer-coach Herman Brou wer startte de eerste set met Wilma de Jong als spelver- deelster en Joke Doornbos, Liesbeth Gras, Sjanet van Tol, Marcella Bos en Anneke Verweerd als aanvalsters. Dit basiszestal wist WIK goed on der druk te houden, zodat er voor Herman Brouwer geen reden was om speelsters te wisselen. Be Fair bouwde in de eerste set al een overwicht op. De jonge ploeg van WIK had vooral moeite met de service en blokkering aan Be Fair-zij- de (5-15). In de tweede set wist Be Fair niet meteen de draad weer op te pakken. Ge steund door het publiek nam WIK het initiatief over en zet te Be Fair op een 8-4 achter stand. Tekenend voor de veer kracht en werklust van de Waddinxveensen was dat ze WIK hierna nog één punt gunden en de set overtuig- dend met 9-15 wonnen. De derde set bleef Be Fair ge concentreerd spelen, al bleef de pass onder de maat en konden zo de aanvalsmoge- lijkheden niet optimaal benut worden. Het waren opnieuw de service en blokkering die WIK de das omdeden en met een goed spelende Liesbeth Gras werd Be Fair terecht winnaar van de d^rde set (7- Herfstactiviteiten Waddinxveen-voetbal WADDINXVEEN - Voetbal vereniging T volop strijd. heeft voor de komende herfst vakantie twee t Door net iets meer individu- voor de jeugd gepland. dinxveense afstandsschoten Woensdagmiddag 19 oktober werden ingezet. Eindstand 0-5 voor de ploeg die ervan overtuigd was dat gewonnen kon en moest worden. Moerkapelle Al ontving een gemotiveerd Waddinxveen Al en heeft dat geweten. Goed voetbal en hard werken gaf een 2-6 uitslag. BI besefte pupillen een sleep-inn dat de beste manier om de 1 1 emoties rond de wedstrijd te- bouw van de vereniging. On- gen Stolwijk te vergeten gele- -t-u:-n__ gen was in een klinkende overwinning. Floreant BI was het sportieve slachtoffer: uitslag 2-6. In Bergambacht nam Cl ge noegen met een puntendeling (2-2) en hetzelfde deed het D- zevental tegen Sportief 3-3. El bewees wederom de belof te voor de toekomst te zijn. Esto werd met 8-1 opgerold. E2 ging de derbuy aan met Be Fair E5 en boekte een dikver diende eerste overwinning (9-0), E3 zwoegde en ploeter- competitie-wedstrijd de in Bleiswijk, maar moest ervaren dat Soccer Boys E6 gelukkiger was (7-0). Ook F2 kende een derby. De veen gingen Be Fair opzoeken en dat team was overtuigend sterker (10-1). De meisjes-ju- nioren tenslotte lieten zien overheersen. Er moesten^yijf dat zij ook het nodige weten van taalbehandeling. De da mes uit Zevenhoven werden met 17-4 overklast. WADDINXVEEN - Vorige week donderdagavond 29 sep tember werd voor de huishoudelijke competitie van de Wad dinxveense Schaak Vereniging WSV - waarvan het vierde team met 2,5-5,5 verloor van Lekkerkweg 1 - de vijfde ronde vor de onderlinge competitie gespeeld. Koploper E. Philipse versterkte zijn positie door met de zwarte stukken zijn naaste rivaal T. v.d. Oord (nummer 2 en kampioen van vorig seizoen) een nederlaag te bezorgen, zodat de koplo per nu een riante punten- WVEEN/BOSKOOP - Een uitstekend gespeelde finale bracht voor de eerste maal de namen van Bart Moors (25) en Dennis Steenland (16) op de wisselbekers. Rob Sikking (32) en Jean Lamaison (40) misten ondanks hun grote er varing goede kansen op winst in de eerste game, en verloren in de verlenging met 16-17. Daarna slaagden Bart en Dennis erin voortdurend gro te pressie uit te oefenen en heel weinig fouten te maken: 14-3 en verdiend kampioen met 15-6. aan- Dit nieuwe element dat voor trekkelijke wedstrijd met de Coenecooploop wordt mge- vaak een wisselend scorever- loop. Streek heeft weer een flink aantal toplopers gecontrac teerd voor de 10 km wegwed strijd die onder auspiciën van de KNAU wordt gelopen. van Siveo regelmatig tot wan- Naast veel B-amateurs is ook hoop. Onder leiding van een uitstekend spelende Coen Meijer voerde Be Fair de druk op Siveo verder op, het geen resulteerde in de gelijk maker door Wim v.d. Starre na een vol zelfvertrouwen uit gevoerde rush via de rechter vleugel. Het was Arjan Groenendijk, die door middel van twee pri ma treffers kon zorgen voor de volle winst voor Be Fair, dat zodoende de koplopers in de afdeling Gouda uitstekend blijft volgen. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep is voor het eerst sinds de zomerva kantie weer gezwommen voor het A-diploma. Namens de Nationale Zwemraad was mevrouw W. de Jong-v.d Lee als afgevaardigde aanwezig. De beoordelingscommissie bestond uit W.J. van Yperen, C. Slagter en R. Hogerbrug- ge- Alle 27 kandidaatjes zijn ge slaagd. De geslaagden zijn Maartje van Rijn, Anthonie Boogaard, Marina Molenaar, Martijn Stolk, Erwin Stolk, Joanan Priem, Rozemarijn Haagsman, Lisanne van Veen, Natasja Faust, Irm- gard van Drunen, Fabian Loor, Wesley Harkes, Simone Jongsma, Peter van der Lin de, Frank Stolwijk, Rens Phi- lipsen, Sandra Kunz, Gilles Bresser, Steef van Bezu, Brenda Smid, Oscar Heems kerk, Dionne Kok, Alexander Diepeveen, Chyanne Boere, Martine Bruystens, Anne Na ves en Annabelle v.d. Ham wordt op sportcomplex De als de eerste. Skania scoorde dag gehouden voor jongens en net meer punten en maakte meisjes van 6-12 jaar. De trai- minder fouten en daardoor ningsmiddag duurt van 13.30 ging de set verloren met 13- 15. Op de Tweede Bloksweg zal een tussensprint-klassement worden gehouden voor de wedstrijddeelnemers. Hier voor is door hovenier G.J. Wijsman een flinke prijzen pot beschikbaar gesteld. De wegwedstrijd zal hierdoor ex tra aantrekkelijk worden. Bij de Coenecooploop belooft weer een sterk deelnemers veld present te zijn. Het orga niserende comité van de WADDINXVEEN - Het eerste elftal van Be Fair-voetbal versloeg zaterdag in het rus tieke Zegveld met 1-3 het eer ste elftal van de plaatselijke voetbalvereniging Siveo. De Waddinxveners hadden gedurende de gehele wed strijd het beste van het spel en wisten diverse scorings- mogelijkheden te creëren. Tot ongeveer 20 minuten na de spelhervatting leek het er echter op, dat Be Fair in deze wedstrijd ten onder zou gaan aan een ’oude kwaal’, name lijk het niet scoren uit diverse goede mogelijkheden. Het was namelijk de ploeg van Siveo, die kort nu rust ge heel tegen de verhouding in de leiding nam. Het team van Cees Verbree bleef echter na deze tegenslag zichzelf en trachtte verder via verzorgd schaatsvereniging De Gouwe voetbal de gelijkmaker af te - - -• dwingen. Veelvuldig werden de vleu gels benut. Daar brachten Wim v.d. Starre en Aijan Groenendijk de verdediging ZEVENHUIZEN - De Zeven- huizense volleybalsters van Rentokil-ZVH speelden hun eerste x in Capelle aan den IJssel te gen het team van Alcom-Ca- rioo pelle. Het team van trainer- veel teams moeite krijgen coach Willem Jan van Yperen jongste spelers van Waddinx- met dit nieuwe Be Fair*. Zaterdag 15 oktober spelen de Be Fair-heren opnieuw thuis in de sportzaal Groens waard (Wingerd). WADDINXVEEN - Op het tennispark De Woerd (Alberdink Thijmlaan) van de tennisvereniging Waddinxveen zijn in drie weken tijd de clubkampioenschappen gehouden onder leiding van een team van de zes wedstrijdleiders Wil en Ton v.d. Berg, Riet en Cees Evers, Wim de Lang en Ingrid Kus- ters. De eerste twee weken van de onderlinge competitie werden de singles en de mixen ge speeld. De dubbels moesten vanwege het slechte weer worden afgelast. In de derde week zat het weer ook tegen, maar dankzij de hulp van een aantal vrijwilligers en actieve jeugd werden de banen be speelbaar gehouden. Zo kon ook het laatste weekeinde toch afwisselend de finales gespeeld worden in de Wad dinxveense tennishal van Ron Groot en buiten. In de dames- en herensingles waren drie categoriën: A- groep (Bl, B2 en Cl spelers), B-groep (C2 en Dl spelers) en C-groep (D2 en E-spelers). Daarnaast was er een onder verdeling in leeftijdsgroepen. Tevens werd er in elke catego rie een verliezersronde ge speeld. De herensingle, een spannen de drie-setter van Erik Naafs en de vijftienjarige Ralph Zij derhand, kon gelukkig buiten met enthousiaste supporters en toeschouwers gespeeld worden. Erik Naafs wist de winst in de derde set naar zich toe te trekken. Afwisse lend tennis op goed niveau. Bij de dames A-finale in de single won Jacqueline Poot van Ingrid Boere in twee sets. Renée Sijthof won het heren single B. Na een paar jaar weg te zijn geweest is hij weer lid bij Waddinxveen. De prij zen werden uitgereikt door de voorzitter Arnold Wekking. Uitslagen heren: A: 1. Eric Naafs, 2. Ralph Zijderhand; B: 1. Renée Sijthof, 2. Casper Knieriem; C54: 1. Ron Be de rest op duidelijke afstand hadden gezet. Het toernooi afgelopen zon dag in de sporthal ’De Sniep’ was matig bezet in vergelij king met vorig jaar, waardoor de krachtsverschillen nogal groot waren. Bij de heren een bijna traditionele derde plaats voor Martin Sonneveld en Chris Voerman, die met 17-14 en 15-7 Dick Schaap en René Roelofs naar de vierde plaats verwezen. In de heren B poule werden Henk van Boxtel en Louis Goorden zeer overtuigend winnaar. Goede tweede, Mar cel van Putten en Leo Kool. Bij de dames geen B poule, maar wel een derde prijs, die gewonnen werd door Maaike v.d. Weij en Ellen Bos. Met de merkwaardige uitslag 15-0 en 18-17 wonnen zij de beslis sende partij van Lisette Kuy- pers en Janneke v.d. Knaap (vierde). nia uit Delft. De trainer moest gelijk een aantal wijzigingen aanbren gen in het team, daar Theo van Eijk ziek thuis lag en Ro bin Koele de ziekte van Pfei- volg van de eerste helft. Op- fer heeft en niet voor 100% in zetbaar was. De beide teams begonnen wat onzeker. Er werden veel on nodige fouten gemaakt. Aan het einde van de eerste set be gonnen beide teams pas op dreef te komen. Zij waren aan elkaar gewaagd en leverden Heren 1 kon het in de uitwed- Jongens-junioren begon een strijd tegen Juventus niet beetje traag aan de wedstrijd, bolwerken. Evenals het afge- Grasshoppers profiteerde lopen seizoen bleek ook nu daarvan en nam met de rust Juventus sterker dan Flyers, een voorsprong van 26-32. De Uitslag 94-71. tweede helft was Flyers bij de Meisjes-junioren verloren de les en werd Grasshoppers nog op een ruime nederlaag ge trakteerd. Einduitslag 70-53. een aantal A-lopers aanwe zig. Onder andere zijn bena derd Richard Nurekar, Tony Dirks en John Vermeulen. Of zij allemaal zullen komen hangt nog van een aantal fac toren af. Richard Nurekar uit San Se- bastiaan was onlangs vierde op de Europese kampioen schappen. Deze loper van we reldklasse zou voor een aar dig spektakel kunnen zorgen door het doorbreken van het snelle parcourrecord dat drie jaar geleden is gezet door To ny Dirks. Tijdens de Coenecooploop zullen deelnemende Wad- niet vinden en speelde meer tegen zichzelf dan tegen te genstander DAS. De eerste helft werd dit nog redelijk op gevangen, vooral door toe doen van Nicole Bierwolf. r Flyers kon dan ook nog met den. Einduitslag 63-50. Top scoorder: Astrid Frikken met 27 punten. Heren 2 kon het niet bolwer ken tegen Jumpers uit Den Haag. Ondanks een negental driepunters moest Flyers de punten aan Jumpers laten. Einduitslag 39-49. Topscoor- Uitslag 75-85. Topscoorder Coen van Wilgen met 16 pun ten. Gouda open dag tussen 12.00 en 16.00 uur op de fraaie kunststofbaan op de ligweide (beiden H2 "en nieuwkomer van zwembad De Ibbbe aan Martin Leijn. het Tobbepad in Gouda. Men De doelstelling is handhaven - en proberen bovenin de mid denmoot te eindigen. Dit jaar wordt door de trainer als een opbouwjaar gezien. Na een wisselvallige serie oefenwed strijden was afgelopen zater- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 5 OKTOBER 1994 ele fouten verloor Be Fair de eerste set met 10-15. De twee de set had hetzelfde verloop Sniep een open trainingsmid- meisjes van 6-12 jaar. De trai- WADDINXVEEN - De zesde Coenecooploop, die zaterdag 22 oktober op het bedrijvenpark in Waddinxveen wordt gehou- tussensprint klassement op ongeveer 6 kilome- 'leiding wordt een speciale oe- dinxveners extra prijzen kun- inspanning die moet worden nen winnen voor hun presta- geleverd, ties. Voor deze lopers zijn ex tra klassementen gemaakt waarin aantrekkelijke geld prijzen zijn te verdienen. De beste Waddinxvener zal apart worden geëerd. Diana’s Free Aerobics zal tij dens de Coenecooploop' een zogenoemde warming-up ge ven. Ongeveer 30 minuten voor de aanvang van de weg wedstrijd van 10 km en de jeugdlopen zullen vanaf een podium de deelnemers wor den aangezet om gezamenlijk len. Met de cijfers 15 voor en 12 tegen werden opnieuw twee een eerste plaats met 7 punten uit 4 wedstrijden voor de for matie van Han Poortvliet. Komende zaterdag moet worden aangetreden tegen het lager geklasseerde Keep Fit. Toen het tweede aanvalsvak via twee doorloopballen van Wim Lebbing en Miriam de Boer 8-8 liet noteren, was dat eigenlijk het begin van een periode dat Korbis meer en meer het korbalheft in han den ging nemen. Na 9-8 via Frits Visser uit een afstandsschot kwam Merwic weer langszij (9-9). Uit een toegekende strafworp, benut door Wim Lebbing, kwam Korbis op 10-9 maar evenzo veel maal kwam Merwic be kwaam terug (10-10). Toen brak echter voor Korbis een bijzonder prettige tijd aan. In een vijftal minuten werd maar liefst viermaal ge scoord. Verantwoordelijk daarvoor waren Marco van Leeuwen (doorbraak en straf worp), Jaco Wineke (afstand schot) en Wim Lebbing (straf worp). Het eerste herenteaxn staat dit jaar onder leiding van de i. .ii

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29