Huis binnen door Vier woonwagen standplaatsen voor negen ton boren van gaatjes Belangstelling voor oude film op video WADDINXVEEN - Er blijkt belangstelling te bestaan voor het initiatief van de Waddinxveense muziekvereniging Con cordia (1898) om met het oog op haar 100-jarig bestaan de historische zwart-witte ’stomme’ film over Waddinxveen en het Waddinxveense maatschappelijke leven uit 1964 op vi deo uit te brengen. Huiswerkbegeleiding Stichting Voorwerk Ronald Brautigam geeft pianoconcert in raadzaal Fietser (76) gewond op de Brugweg Koninklijk goud voor twee broers Samenkomst van Leger Ouderavond met cabaret WADDINXVEEN - Vorige week donderdagavond 13 ok tober werd er in de schoolves tiging aan de Sperwerhoek ment wordt een persoon aan- door de ouderraden van de openbare Dick Brunaschool (Zuidplaslaan, Essengaarde, Eerste avond start met een verloting ’Eigen computers openbare scholen Auto in brand Discoavond in De Paddestoel CD-i-speler in de bibliotheek Dance-wedstrijd in De Paddestoel Gemeente wil grond Zuidplas ’90 verkopen WADDINXVEEN - Aan het college van B. en W. in Wad dinxveen zijn door Openbare Werken aangeboden de per 1 januari van dit jaar bijgestel de exploitatie-opzetten van de complexen Zuidplas ’80- plus, Zuidplas ’90, Oostpol- derwijk, Coenecoop I en Coe- necoop II van het Grondbe drijf. i J w f I Pagina 25 WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 OKTOBER 1994 VOOR WEEKBLAD werkt. Mede door hun inzet is gen die hard werken, maar zonder-winstoogmerk na een I één gulden. die ongelukkig zijn met hun kunnen opbrengen om er te- i nen op extra zorg en wordt er tijd gestoken in rapportage en gesprekjes met ouders. De meeste leerlingen functio- tact met ouders en docenten verloopt vaak uiterst stroef. huidige directie van de onder neming wordt gevormd door D. Tuitel en G. Tuitel. Beide broers hebben WADDINXVEEN - De aanleg van vier extra standplaatsen voor woonwagens in de wijk Zuidplas ’90 gaat bijna negen ton kosten. Dat blijkt uit een voorstel dat B. en W. aan de volgende week vergaderende gemeenteraad hebben ge daan. I I I I I Eerder was het stuk opgedra gen aan Schumanns toekom stige echtgenote Clara Schu mann. In de tijd dat Schu mann het werk concipieerde, speelde ook de ’romantische’ affaire tussen Robert Schu mann en Clara Wieck. ingeslagen waarna de deur kon worden geopend. Wegge nomen werd de radio-casset- terecorder. Aan de Alpherwetering werd in de nacht van zondag op maandag ingebroken in twee woningen. Men kwam binnen door via het bovenlicht het onderliggende raam te ope nen. Weggenomen werden geld en bankpasjes. Aan de Passage werd afgelo pen weekeinde een bestelau to opengebroken door het in slaan van een ruitje. Ont vreemd werd de radio-casset- terecorder. van tweewielers. Het aantal fietsen dat per week wordt af geleverd bedraagt circa 6.000 negen verzorgt Ronald Brau- stuks. In verband met de 100-ste verjaardag van de Gebr. Tui tel BV en de grote inzet die beide directeuren tonen was er aanleiding het jubileum een speciaal tintje te geven. Een extra tintje met een ko ninklijk lintje. WADDINXVEEN - Als afslui ting van de levering van de computers in het kader van het ’Comeniusproject’ hebben de Waddinxveense openbare basisscholen uit hun eigen fi nanciële reserves in elke schoolvestiging enkele com- enkele delen op het program ma staan. Deze stukken zijn muzikale impressies die Liszt opteken de. Ronald Brautigam koos voor ’Lac de Wallenstadt’, ’Eglogue’, ’Les Cloches de Ge nève’ en ’Au bord d’une sour ce’. Na de pauze speelt Ronald Brautigam de Fantastie opus 17 uit 1836 van de 26-jarige Robert Schumann. Een werk dat sterk autobiografisch ge tint is en dat toendertijd door niemand zo indrukwekkend werd gespeeld als door Franz Liszt, aan wie het ook is opge dragen. tigam het openingsconcert van een nieuwe serie kamer muziekconcerten in de raad zaal van het gemeentehuis van Waddinxveen. De toegangsprijs bedraagt f 12,50 per persoon (CJP- en Pas 65-houders betalen 11 gulden). De abonnements prijzen zijn dit seizoen f 55,- en (met kortingen) f 45,- en f 35,-. Voorafgaand aan het eerste concert vindt een verloting plaats in het kader van het vijftiende seizoen kamermu ziekconcerten. Uit iedere vijf bestellingen van een abonne- rest, het opzeggen van baan tjes of het stoppen met een lievelingssport. een i Soms helpen zulke maatrege- De werksfeer is daardoor mingen (touten-analyse) en Alsof dat allemaal al niet erg opkrikken van motivatie en genoeg is, worden scholieren van oktober tot juli ook nog eens geconfronteerd met meedogenloze onvoldoendes, mopperende docenten en te- De bekende Voorwerk-cur- sussen voor begeleiding bij le ren studeren van Jeanne Lendfers (tel. 01828-18681) en Edgar van der Horst (tel. 01828-30790), die in gehuur de lokalen van de samenwer kingsschool voor HAVO- Atheneum (Sniepweg) wor den gegeven, duren acht we- het riool), de aanleg van tijde lijke nutsvoorzieningen, CAI- schotel, kosten voor uitgifte van grond, aanleg- en inrich tingskosten van de stand plaatsen alsmede de kosten van projectcoördinatie. De kosten verband houdende met deze voorziening kunnen worden gedekt deels ten laste van exploitatie Zuidplas ’90, deels ten laste van de reserve grondbedrijf, een deel door middel van de gekapitaliseer de huuropbrengst en een deel ten laste van het Budget Wo- ninggebonden Subsidies. Voor wat dit laatste betreft wordt door de gemeente uit gegaan van de laatste infor matie dat uit herverdeling budget beschikbaar komt. Voorts komt een deel van de benodigde investeringen - als voorinvestering - ten laste van de exploitatie van Zuid plas ’90. WADDINXVEEN - Zaterdag avond 5 november om half acht wordt er door de wijk- en speeltuinvereniging De Pad destoel (Lijsterbesstraat) weer de jaarlijkse dance-wed strijd gehouden. De deelne mers van 9-14 jaar moeten dansen op house en hip-hop. Zoals elk jaar zijn er mooie prijzen te winnen. De hoofd prijs is een walkman. In de pauze van de wedstrijd wordt er disco gedraaid. De toe- gangs- en deelnamekosten bedragen één gulden. Daarbij speelt de dienstverle ning in allerlei vormen een zeer belangrijke rol, zoals het zoeken naar oplossingen voor bedrijfseigen vraagstukken, het geven van cursussen en begeleiding op de werkplek. In Waddinxveen komt daar nu bij het leveren aan de openbare basisscholen en het geven van voorlichting en service aan die scholen. On derwijswethouder Karei van Soest (WD) nam vrijdag 14 oktober de computers in ont vangst en stelde ze in bedrijf, waarna de kinderen er met een geretig gebruik van maakten. gereikt. De bekende pianist treedt sindsdien regelmatig op met alle belangrijke Nederlandse orkesten en buitenlandse or kesten en tevens geeft hij re citals. In januari 1988 maak te hij zijn zeer succesvolle de buut in Japan, waar hij op trad met de orkesten van Osaka, Sapporo en Nagoya. In oktober 1995 staat weder om een uitgebreide concert reis door Japan op het pro gramma. Ronald Brautigam heeft te vens vele cd’s uitgebracht, on- dere andere van Ravel, Schu mann, Beethoven en Rach maninoff, Sjostakovitsj en Paul Hindemith. Recent heeft hij, samen met violiste Isabelle van Keulen, opna men voltooid van onder ande- te fouten dan stijgen je cij fers, neemt je zelfvertrouwen toe en houd je meer tijd over voor ontspanning schuldgevoelens1. Voor de meeste leerlingen is huiswerk maken een dage lijks terugkerende ramp. Dikwijls is het al moeilijk om er aan te beginnen en in loop van de jaren wordt het vaak steeds moeilijker om de aandacht er bij te houden. Immers, door allerlei factoren aantal aandachtspunten, ontbreekt de motivatie nog wel eens en wordt het huis werk als saai en vervelend er varen. WADDINXVEEN - Met in gang van maandag 24 okto ber kan iedereen in Waddinx veen kennis maken met com- pactdisc-informatie want er staat dan een cd-i-speler in de Openbare Bibliotheek (Van Mecklenburg Schwerinlaan) opgesteld. De cd-i geeft via het beeld scherm van de televisie infor matie in beeld en geluid. Op dit moment zijn twee demon- stratieschijfjes te raadplegen: 1. Futoropolis (de digitale stad) en 2. Encyclopedie (En gelstalig). De Waddinxveense biblio theek is geopend maandag 14.30-20.30 uur; dinsdag 10.00-12.00 en 14.30-17.30 uur; woensdag 14.30-20.30 uur; donderdag 14.30-20.30 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur en zaterdag van 10.00-12.00 uur. De standplaatsen moeten er komen omdat het woonwa gencentrum aan de Pater Jor- naweg vol is. Er zou daar geen ruimte voor uitbreiding meer zijn. Gelet op de hoge kosten en de houding van de provincie om te streven naar een nieuw centrum begint de gemeente Waddinxveen met gepaste tegenzin aan de aan leg van de extra standplaat sen. Om te kunnen voldoen aan het Provinciaal Woonwagen plan 1990-1995 is de aanleg van een tweede woonwagen centrum in Waddinxveen noodzakelijk, legt de gemeen te Waddinxveen uit. In Zuidplas ’90 is voor de aan leg van een viertal (huur) standplaatsen voor woonwa gens een - door de raadscom missie ondersteunde - locatie aangewezen bij de IJserman- weg, in de zuidelijke punt van het nieuwe woonwijkje. De juridisch-planologische procedure hiervoor is inmid dels afgerond. Bezwaren en bedenkingen hiertegen zijn vanuit de bevolking niet inge diend, zodat tot vergunning verlening kan worden overge gaan. De met de realisering ver band houdende kosten wor den geraamd op circa ƒ885.000,-inclusiefbtw. Om dat van dit bedrag 194.000 gulden reeds beschikbaar is in het grondbedrijfcomplex is de gemeenteraad gevraagd een krediet van 691.000 gul den op tafel te leggen. In de totale zijn begrepen het bouwrijpmaken (onder ande re de vervroegde aanleg van WADDINXVEEN - In de nacht van maandag op dinsdag vo rige week werd aan de Molenring in twee woningen ingebro ken middels het boren van gaatjes. Weggenomen werd au- dio-apparatuur alsmede diverse andere artikelen. De oud-Waddinxveners zul len zich zeker nog herinneren dat dertig jaar geleden een plaatselijke film werd ge maakt, waarbij de muziek vereniging Concordia als or ganisator optrad. De titel van de anderhalf uur durende rolprent, die voor het eerst weer is vertoond toen Waddinxveen vorig jaar 760 jaar bestond, is ’Hoe het hier reilt en zeilt’ en laat het Wad dinxveen zien van toen, de mensen, de verenigingen, de bedrijven en de activiteiten. Het is volgens Concordia ze ker geen prachtige speelfilm of kunstzinnige documentai re over het Gouwedorp, maar Concordia stelt iedereen in de gelegenheid van de film een videokopie te bestellen. De prijs is vastgesteld op ƒ30,- per band. Bestellingen kan men doen bij secretaris W. Faaij, Acaciastraat 51, 2742 ZP Waddinxveen, tel. 01828- 18150. De exploitatie-opzetten, die de instemming hebben van de raadscommissies, worden op genomen in het financieel jaarverslag van het grondbe drijf over 1994. Op de af dracht van gelden - verkre gen door middel van grond- verkopen - aan de verschil lende fondsen zullen B. en W. nog afzonderlijk terugkomen. Gelet op de stand van zaken ten aanzien van de activitei ten in Zuidplas ’90 achten zij het bovendien gewenst dat de gemeenteraad, zoals gebrui kelijk, aan het college de be voegdheid delegeert om tot verkoop over te gaan van de tot het complex Zuidplas ’90 behorende gronden. Dat delegatieverzoek hebben B. en W. aan de volgende week vergaderende gemeen teraad gedaan. werkzaam geweest in het on derwijs en weet dus uit eigen ervaring hoe belangrijk het is dat jonge kinderen al in een vroeg stadium vertrouwd ra ken met de computer. Sera Software wil het gebruik van computers door kinderen graag stimuleren en stelde het dan ook op prijs compu ters aan de Waddinxveense openbare scholen te mogen leveren. Het bedrijf is sinds 1986 ac tief in de ontwikkeling van software voor administraties van handels- en produktiebe- drijven. Er zijn ook branches- pecifieke versies van het pak ket gemaakt voor grafische bedrijven, farmaceutische be drijven, voedingsmiddelenin dustrie en sociale werkplaat sen. Sera Software Waddinxveen is een zelfstandige vestiging len, maar meestal wordt de sfeer thuis grondig verziekt en gaat de leerling op zijn ka mer wat lusteloos boven een boek hangen, zonder dat hij er echt iets van opsteekt. WADDINXVEEN - In ver band met de vakantiebijbel- club, die deze maand gehou den wordt voor de jeugd in Waddinxveen, wordt de sa menkomst van het Leger des Heils in Het Nieuwe Trefpunt (Stationsstraat) niet op de laatste, maar op de vierde zondag van oktober gehou den. De samenkomst van zondag middag 23 oktober om vier uur zal worden gehouden als gezinsdienst. Alle kinderen zijn met hun ouders, opa’s en oma’s hartelijk welkom. Het muziekkorps van het Le ger des Heils uit Gouda zal er zijn om de samenzang muzi kaal te ondersteunen en ook de kinderen van de vakantie- bijbelclub zullen hun aandeel in deze samenkomst hebben. wel een gezellig familiealbum over het leven van alledag. Dertig jaar later is het aardig te zien hoe de jongeren van toen ouder zijn geworden. De oorspronkleijke zwart-wit film zonder geluid is op video gezet, zodat het nu mogelijk is om een kopie daarvan aan te schaffen. WADDINXVEEN - Eind deze maand start de Stichting Voorwerk in Waddinxveen voor de twaalfde keer met een cursus actief studeren voor gemotiveerde scholieren. Sinds 1991 hebben tientallen leerlingen in een maand of twee ge leerd hoe ze op een actieve en efficiëntere manier hun huis werk kunnen aanpakken. gewezen die een cd mag kie zen uit een lijst van eeder door het Nederlands Impre sariaat uitgegeven series. Ronald Brautigam werd in 1954 in Amsterdam geboren, waar hij tevens studeerde aan het Sweelinck Conserva torium bij Jan Wijn. Hij ver- Annie M.G. volgde zijn studies in Londen Schmidt) hun boeken af. Na bij John Bingham en in de de pauze ging de vergadering Verenigde Staten bij Rudolf samen verder onder leiding Serkin. In 1984 werd hem de van onderwijswethouder Ka- Nederlandse Muziekprijs uit rei van Soest. Er werd een geheel nieuwe ouderraad gekozen en de be groting werd aangenomen. Nadat schooldirecteur Bert de Rijke nog enige opmerkin gen had gemaakt over de eer ste maanden in de fusieschool en de plannen voor de eerste jaren globaal had geschetst, WADDINXVEEN - Vorige week dinsdagmiddag vond een aanrijding plaats op de Brugweg waarbij een 76-jari- ge Reeuwijkse fietser gewond raakte. Hij kwam vanaf de Middelburgseweg en stak zonder voldoende op te letten de Brugweg over. De Reeuwijker werd daarbij aangereden door een bestel auto die werd bestuurd door 27-jarige man uit Moor drecht. De fietser werd over gebracht naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis, maar kon dezelfde avond weer huiswaarts. In de nacht van donderdag op vrijdag omstreeks 02.00 uur raakte op rijksweg A12 rich ting Den Haag een trekker met oplegger van de weg. De oorzaak van dit ongeval was een door slaap overmande 24- jarige Rotterdammer. De trekker-oplegger kantelde en moest worden weggetakeld. De chauffeur bleef ongedeerd. Op het fietspad bij de Coene- coopbrug kwamen vrijdag middag twee bromfietsers met elkaar in botsing. Een 16-jarige bromfietser uit Waddinxveen brak daarbij zijn rechterbeen op meerdere plaatsen en werd overge bracht naar het Goudse groe ne Hart Ziekenhuis. De ande re bromfietser, een 26-jarige Gouwenaar, bleef ongedeerd. WADDINXVEEN - Vorige week woensdagmiddag reed een Boskoopse bestuurster over de Kerkweg-Oost toen de auto waarin zij reed spontaan begon te branden. Ze heeft de auto aan de kant gezet en de vrijwillige brandweer heeft de auto geblust die daarna to tal-loss was. Woensdagavond ontstond on enigheid tussen twee aan de Vondellaan wonende 29-jari- ge Somaliërs. Eén van hen liep daarbij een hoofdwond op waarvoor hij zich in het Goudse Groene Hart Zieken huis moest laten behandelen. De dader werd aangehouden en in het politiebureau aan de Mozartlaan verhoord. Op de foto onderwijswethouder Karei van Soest (WD) en directeur lijs Huisman van Sera Software de openbare Dick Brunaschool de De pianist Ronald Brautigam opent donderdagavond 20 oktober de reeks kamermuziekconcerten in het Waddinxveense raadhuis. (Fo to: Marco Borggreve). re enkele sonates van W.A. Mozart. De openingsrecital van de se rie is wel heel aantrekkelijk: een beroemde pianist met een soloprogramma van grote pianomeesters als Beetho ven, Schubert, Liszt en Schu mann. Pianistischer kan het bijna niet en voor de piano- liefhebber is er dan ook veel te genieten. Het programma op zichzelf behoeft weinig introductie. Wie kent niet Beethovens Waldsteinsonate opus 53 waarmee Ronald Brautigam het concert opent. Met dit vir tuoze werk zal hij menig mu ziekliefhebber voor zich inne men. Van Franz Schubert speelt hij vervolgens de Sonate in A opus 120 (Deutsch 664). Voor echte pianokenners een feest der herkenning. Dat geldt ook voor Années de Pèlerina- ge van Franz Liszt waaruit WADDINXVEEN - Donder dagavond 20 oktober om half Waddinxveen (rechts op de foto) stellen met twee leerlingen van schoolcomputers in gebruik. (Foto: Dick Brunaschool). van de Seragroep en is sinds vorig jaar augustus actief in de verkoop van software, hardware en netwerken, kortom in complete automati seringsprojecten. In een rustige werkssfeer ma ken de leerlingen elke dag eerst een planning, en gaan leurgestelde ouders. Uit zelf- vervolgens gericht aan het Sperwerhoek) een algemene werk. Tijdens het studeren ouderavond gehouden. houdt de begeleider het werk- Op die avond, die goed be zocht werd, sloten de ouder raden van de drie fusiescho- len (Leon van Gelder, Jan Ligthart en Annie M.G. avond 21 oktober om zeven uur wordt voor 9-14-jarigen door wijk- en speeltuinver- werk een i eniging De Paddestoel (Lijs- dracht niet snapt, gaan terbesstraat) de tweede disco- -1 x-i' -1- avond van het seizoen gehou den. Ook op deze tot kwart over negen durende avond draait drive-in-discotheek Overhoren brengt onrust en The Flying Dutchman met dj spanning met zich en moet ei- Ed en dj JW weer de muziek, g De toegangsprijs bedraagt geleerde stof een aantal één gulden. heeftkunnen bezinken1. men. Op een bepaald moment het nu is. Gezien het feit dat -- - - van. maar uit leren en komen ze uit het verleden veel trans niet meer aan de nodige ont- portondememingen zijn ge- je op tijd aan de voorbereidin- spanning toe. Een gerichte vestigd, is het uniek dat een klein bedrijf zich inmiddels 100 jaar heeft bewezen. Het bedrijf bestaat thans uit 15 werknemers. Al vele jaren is Gebr. Tuitel BV onder meer Enalsjeleertvan jegemaak- betere studiehouding willen gespecialiseerd in het vervoer MOERKAPELLE - De broers D. en G. Tuitel van het trans portbedrijf Gebr. Tuitel BV puters extra aangeschaft, hebben zaterdagmiddag in echt iets van opsteekt. Concordia aan de Bredeweg Op die manier kunnen de Tientallen leerlingen worden in Moerkapelle door waarne- vervolgens naar een huis- mend burgemeester werkinstituut gestuurd om te redden wat er te redden valt. ken en” gaan elke maandag Stichting Voorwerk richt zich i 1 14 K TT A De deelnemende leerlingen VO en Atheneum die in de betalen 60 gulden per week voor 11 uur begeleiding (maandag tot en met vrijdag, elke dag drie tot vijf uur). bescherming verstoppen ze zich dan achter een ongeïnte resseerde houding en het con- proces in de gaten en stuurt x j-j-x__ by a]g je aanpak niet klopt of als de leerling om hulp Als in het voorjaar de leerling vraagt, dreigt te doubleren, moet de televisie van de slaapkamer, Vorige week dinsdagavond vond een diefstal plaats aan de Heemraadweg. Daar werd uit een niet afgesloten schuur gereedschap gestolen, waar onder een boormachine. Woensdagavond vond op soortgelijke wijze een diefstal uit een schuur plaats, waarbij eveneens diverse soorten ge reedschap werden ont vreemd. In de nacht van dinsdag op woensdag werd vanuit een berging aan de Kerkweg-Oost een witte dames ATB ont vreemd. Bij een bedrijf op Coenecoop werd in de nacht van vrijdag op zaterdag ingebroken waarbij een aantal computers met toebehoren werden ont vreemd. Vermoedelijk was de zaak niet goed afgesloten. Waarschijnlijk in de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een bedrijfs pand aan de Kanaaldijk. Een ruitje werd ingeslagen waar na enkele auto-accessoires werden ontvreemd. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een auto aan de Jan Dorre- kenskade-Oost. Een ruitje van het achterportier werd Tijdens de eerste weken ligt het accent op goed leren plan nen, regelmatig leren wer ken, kijk krijgen op tekortko mingen (fouten-analyse) zelfvertrouwen. deren doen', zeggen de Wad dinxveense initiatiefnemers. ‘Sinds vorig jaar krijgen we ook examenleerlingen die een aanleren om de kans op falen in het examenjaar en in de propaedeuse te verkleinen, zonder Hierdoor kan ook het opbou wen van onnodige studie schuld worden voorkomen'. In een intakegesprek worden eerst alle studeerproblemen in kaart gebracht en wordt de geprobeerd greep te krijgen op de mogelijke oorzaken. Vervolgens ontstaat er een soort behandelplan met een lijk bijlessen. Als een leerling Uit de reacties uit de zaal kon bij het maken van het huis werk een natuurkunde-op- i we samen heel systematisch kij ken hoe het probleem moet worden aangepakt. We over horen het huiswerk niet. Overhoren brengt ch genlijk pas gebeuren als de 1 uren mend burgemeester L.M. Schoots de gouden ere-me- daille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau opge- op leerlingen van MAVO, HA- speld gekregen. tweede klas of hoger zitten en 100 jaar geleden dat de fami- Theo Thijssenschool (Kerk- die ongelukkig zijn met hun lie Tuitel een F~J'x -A"n J prestaties maar de puf niet transportbedrijf startte. De J1X 1-2 -1 ---1--X2 --J --J- Daarnaast kunnen ze reke- genaan te gaan, terwijl ze in hun hart wel anders zouden willen. Beide broers hebben van We zijn er ook voor de leerlin- jongs af aan in het bedrijf ge- Waddinxveen, is jarenlang gen die hard werken, maar werkt. Mede door hun inzet is neerden volgens dé stichting- niet tot goede resultaten ko- hetbedrijfuitgegroeidtotwat zonder-winstoogmerk na een z'. 1 x i._x x-.-x j.x paar weken veel beter, zowel bestaat hun leven alleen nog in de kern Moerkapelle op school als thuis. Want als je je huiswerk goed maakt en gen van proefwerken begint, steun in de rug kan dan won- valt er veel druk van je af, weten de Waddinxveense ini tiatiefnemers. x We werken met een paar wordt er gedreigd met huisar- goed gemotiveerde en erva ren begeleiders die vaker een schouderklopje uitdelen dan vervelende opmerking. zo ontspannen, dat de leerlin gen makkelijk over hun fou ten durven te praten en aan dacht durven vragen voor hun problemen', aldus Jean ne Lendfers en Edgar van der Horst. WADDINXVEEN - Vrijdag- Wij geven geen vakinhoude- trader een cabaretier op. opgemaakt worden dat zijn conference en liedjes goed in de smaak vielen bij de ouders en het schoolteam. Als afslui ting van zijn programma had hij een liedje geschreven, waarvan het refrein door ie dereen uit volle borst werd meegezongen. Na zijn optre den bleven de ouders nog lang napraten over allerlei school se en niet-schoolse zaken. lie Tuitel groepen nu in dit schooljaar intensiever met de computers aan het werk gaan. Sera Soft ware Waddinxveen heeft de computers aan de Dick Bru naschool (Zuidplaslaan, Es- Zaterdag 15 oktober was het sengaarde, Sperwerhoek) en lijndienst- weg-Oost) vorige week don derdag 13 oktober afgeleverd. De levering geschiedde op zeer gunstige condities voor de scholen. Tijs Huisman, di recteur van Sera Software ::4 gfe Van SLcHT. üp iccumgcii vau mriï xxn- F Jg

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 25