Fractie D66 wil Waddinxveen met bloembollen opfleuren Weerbaarheidstraining vrouwen vanaf achttien Boelhuisveiling in Zevenhuizen Mieke Kollet geeft polariteitsmassage feO/o Wereldwinkel Provincie neemt in november besluiten Moerkapelse schaakjeugd succesvol Jeugdopvoering in Zevenhuizen Dressuurrijs Corine Straub Winnaars van kleurwedstrijd cafetaria Vork WNE Springkussen postkantoor Trekking SOOS WADDINXVEEN - In het An ne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) vond vorige week dinsdag onder grote belang stelling de trekking plaats van de door de Stichting Ou deren Onderling Sociëteit Loop-in in koffiebar Boekenweek op Thijssenschool middag open Democraten trekken 200.000 gulden uit voor opfrissing i eurohome Vrijgemaakten op RTW-radio Pagina 11 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 26 OKTOBER 1994 WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijns- kinderen organiseerden. ren naar een hogere klasse. 01802-3618 en 01828-18080. Verkopers dienen de kavels in Boskoop Noteboom). Corine Straub haalde een on gekend hoge score van 132 punten met haar merrie Es meralda. Hiermee sleepte zij D66 verwijt het college, waar van PCW, WD en CDA deel uitmaken, gebrek aan creati- Zijn fractie vindt het tekort van het zwembad, dat is op mocht met een score van zes uit zeven het zilver in ont vangst nemen. In het totaal behaalden de Moerkapelse schakers twee maal goud, twee maal zilver en twee maal brons. oudste groepen sloten de avond met een echt spooklied. Het team vond het erg leuk dat zoveel ouders de moeite of polariseren, dat wil zeggen de energiestroom op gang brengen tussen twee levens- Zijde 36 01727-14550 een De om- WADDINXVEEN - De tien winnaars van de kleurwed strijd, die door cafetaria Vork aan de Kerkweg-Oost werd uitgeschreven vanwe ge het 10-jarig bestaan, zijn aangewezen door eigenaar R. Boere. De Waddinxveense jongeren die in aanmerking komen voor een prijs zijn Nicolet v.d. Loo, 12 jaar (film van Fred Flinstone), Cynthia van Vliet, 11 jaar (gratis etentje met nog drie vriend jes), Linda Galjé, 10 jaar T 1 ^iaar niet alleen lichamelijke tech- opend. werken met behulp van mas sage maak je de weg vrij om via de emotie’s je bewust te worden van de achterliggen de gedachte*. Een blokkade betekent ook dat de energie niet kan door stromen. Daar waar de blok kade is, ontstaat een opeen hoping van energie. Dat betekent automatisch dat er gens anders een tekort ont staat. Met behulp van polariteits- massage kan deze energie D66 wil dat de gemeente juist het voortouw neemt en wil daarvoor ƒ100.000,- uittrek ken. Bovendien moet volgens deze fractie nog eens ƒ100.000,- worden besteed aan bloembollen, bloembak ken en andere zaken die het Gouwedorp kunnen opfleu ren. Bonthuis mooie derde plaats. Bij de iets Moordrecht, die sprak gevorderden scoorde Jan van Heiden 100 procent en werd daarmee natuurlijk eerste bepleitte van zijn groep. Kevin Bakker en Sander Her tog behaalden respectievelijk 3 en 5 punten. Voor Sander le verde dit een mooie bronzen medaille op. Bij de gevorder den was het wederom Jesse van Elteren, die ongeslagen het goud behaalde. Zijn jon gere broer Hugo moest een nederlaag incasseren, maar werd toch nog tweede. Barry Loef begon matig met twee nederlagen. 1 i ,weer vier partijen. Zijn score van 1. 1 J genoeg voor een medaille. Bij om het particulier initiatief, dat twee jaar geleden van de grond is gekomen, niet langer te steunen. eel met opgave van een li- mietprijs) ’s avonds tussen 18.00 en 20.00 uur en via de telefoonummers 01802-3847, de jongens van 12 tot 16 jaar speelden naast Aron Kroon ook Karsten van de Vlist en Biniam Davids. Karsten had zelf aan te leveren op de dag weinig succes, maar Biniam van de veiling ’s morgens tus sen 10.00 en 12.00 uur bij La Baraque. Vanaf 12.00 tot 13.30 uur kunnen de kavels worden bezichtigd waarna veilingmeester J.H. Kroes de hamer ter hand neemt. Daarnaast willen de demo craten ƒ100.000,- uitgeven aan brede wijkgebonden ini tiatieven als extra ondersteu ning voor wijkverenigingen, het opknappen van speel- plaatsjes en dergelijke. In de visie van D66 is dit een zinvolle besteding van de ƒ300.000,-, die door gewijzig de rentetoerekening bij het ofwel ruim ƒ30,- per inwoner, vooralsnog schrikbarend hoog en wil dat ƒ7,50 gemaakt door een druk- De democraten willen verder Ji_xrtc basis en jongeren opleidt in het drukkersvak. Het is een leer- en werkproject in Sri Lanka. De winst wordt be schikbaar gesteld aan allerlei projecten in Sri Lanka. Het is de eerste keer in het bestaan van dezé organisatie dat ze een agenda op de Europese markt brengt. een bewust te worden van de blokkades. Ze zijn vaak licha melijk aanwijsbaar en voel baar (stijve nek of rug, hoofd pijnen, moeheid, pijn in je buik). ‘Door direct (orgaan behande- van de locaties voor de ruim telijke ordening in de stads gewesten loopt grote vertra ging op. Om de weglek van bedrijvigheid - en daarmee werkgelegenheid - uit Zuid- Holland tegen te gaan is ruimte voor bedrijvigheid on ontbeerlijk*. ‘Bepaalde plekken in het Groene Hart moeten daarom bespreekbaar zijn. En wat wij vragen is niet veel. De 92 hec tare die het streekplan nü toestaat moet opgehoogd wor den tot de 140 hectare die we tenschappelijk is berekend op basis van een traditionele uit gifte en waar nieuwe vesti- gers van buiten de regio bui ten beschouwing zijn gela ten*. ‘De 50 extra hectare die we nodig hebben betreft slechts één promille van het grondge bied in Midden-Holland. En die kunnen best ontwikkeld worden op de plekken die de provincie heeft aangewezen op de streekplankaart. In november wordt streekplan ZEVENHUIZEN - Onder auspiciën van De Zeven Mu zen wordt in het dorpshuis Swanla in Zevenhuizen woensdagmiddag 2 november om twee uur het door theater groep Hobo bewerkte pren tenboek ‘Trompet voor Oli fant* van Max Velthuis opge voerd. Net als het oorspron kelijke boek sluit het nauw aan bij de belevingswereld van kinderan. Olifant en Krokodil zijn bu ren. Krokodil is muzikant en oefent de hele dag op zijn vi ool. Olifant wordt er gek van en gaat zich beklagen. Wat is er aan te doen? Op een dag weet Olifant de oplossing. Hij wordt net als Krokodil muzi kant. Ook dit geeft de nodige problemen. Op speelse wijze wordt tolerantie en vriend schap aan de orde gesteld. WADDINXVEEN - Ter gele genheid van het onlangs ge opende postkantoor Kool aan de Zuidplaslaan was zater dag op de eerste kinderdag vóór het postkantoor een springkussen geplaatst. Een aantal aanbiedingen was die dag gericht op kinderactivi- teiten. Van tien uur ’s mor gens tot drie uur ’s middags chamelijke vlak*. ‘Als we op het lichamelijke of emotionele vlak niet goed functioneren, dan is dat terug te voeren naar een oorzaak die op het geestelijk niveau ligt. Vaak zijn we ons niet be wust van die gedachten*. Om onszelf te veranderen, beter te laten functioneren, zal volgens Mieke Kolet een bewustwording van die ge dachten noodzakelijk zijn, zo- Q dat we kunnen kiezen voor meer levensbevorderende ge dachten. ‘Gedachten die dat niet zijn leiden onvermijdelijk tot blokkades. Je blokkeert let terlijk je levensenergie. Onze die de relatie tussen geest, emotie en lichaam goed weer geven: iets op je lever hebben, op je schouders nemen, je gal niet kunnen spugen, je poot stijf houden en een brok ik je keel hebben*. Polariteitsmassage (het on- Er wordt naar gestreefd we derom een gezellige boelhuis- sfeer te creëren waarbij weer vele interessante kavels zoals onder andere een antieke sex tant, een Samovar, oude munten en kristallen vazen, onder de hamer zullen ko men. Zowel koper als verkoper staan tien procent af voor het goede doel Artsen Zonder Grenzen. De verkoper betaalt tevens f2,50 inschrijfgeld. Kavels kunnen telefonisch worden aangemeld tot een WADDINXVEEN - Zondag 23 oktober behaalde de Wad dinxveense Corine Straub de eerste plaats in de L-dres- suur tijdens een door de rij- vereniging Reigersburgh aan de Piasweg georganiseerde open wedstrijd. het Zuid-Holland Oost vastgesteld. Ten aan zien van het aantal woningen hebben Gedeputeerde Staten reeds water in de wijn gedaan door het aantal nieuw te bou wen woningen voor Zuid-Hol land Oost te verhogen met 2.500. Om de reeds onevenwichtige balans in beroepsbevolking en werkgelegenheid in Mid den-Holland (er is sprake van een per saldo flinke uitgaan de pendel door gebrek aan werkgelegenheid in de regio) niet verder te verstoren, is een uitbreiding van het aan tal hectaren bedrijventerrein gerechtvaardigd de gemeente zoekt naar mo gelijkheden het bad af te sto ten. Antoon Hogervorst: ‘D66 was en is van mening dat de gemeente niet de aangewe zen instelling is om een pret- bad te exploiteren*. (SOOS) gehouden loterij. De prijzen vielen op de vol gende nummers: 1. draagbare radio-cassette-cd-speler 447; 2. Black Decker kruimel dief 1131; 3. koffiezetapparaat 162; 4. stoomstrijkijzer 1320. Overige prijzen vielen op de nummers 820, 2026, 1400, 2034, 1450, 399, 2324, 382, 302, 894, 2314, 1860, 1781, 1077,1715, 66,1954, 258, 306, 1547, 1045, 655, 2629, 1190, 1073,2325,313. Dinsdag 1 november wordt in de ouderensoos uitleg gege ven over De Vierstroom (kruiswerk en maatschappe lijke dienstverlening). •konden kinderen in de leef tijd van 4-12 jaar op het post- pak springen. Er waren pro fessionele begeleiders aanwe zig die ook spelletjes voor de - WADDINXVEEN - De zend tijd voor de kerken op de loka le RTW-radio wordt zondag 30 oktober van 9.00-12.00 uur gevuld door de Gereformeer de Kerk (Vrijgemaakt). In het programma praten jon geren eerst door over hun kijk op muziek. De uitzending start kerkmuziek. Om half tien kunnen de kinderen luis teren naar een bijbelverhaal. Daarna staat de gos- pelrubriek op het program ma. Om tien uur kan men luiste ren naar een kerkdienst die is opgenomen in de Kruiskerk aan de Passage in Waddinx veen. De heer Dróge, ouder ling van de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), gaat voor in deze dienst. De kerk dienst staat in het teken van de voorbereiding op het Hei lig Avondmaal. Daarna volgt een gesprek over het thema ’Jongeren en muziek’. De uitzending sluit af met poëzie. ZEVENHUIZEN - Na het succes van vorig jaar houdt de Li ons Club Zevenhuizen-Moerkapelle weer een boelhuis-vei- gervorst.* Het college tracht de zaken die op de gemeente afkomen zo goed en zo kwaad mogelijk te regelen. Daarbij al dan niet gebruik makend van extra externe mens kracht of een nieuw software pakket en met minimaal een beleidsnotitie*. D66, dat het niet eens is met een subsidie van 10.000,- voor jumelage-ondersteuning met de Tsjechische gemeente Pelhrimov, vindt het onrede lijk dat hondebezitters dub bel moeten gaan betalen, om dat zo veel Waddinxveners verzuimen hun hond aan te geven. ‘De oplossing, een waarschu wend woord in de gemeente- rubriek, is weinig creatief en zeker niet effectief, meent D66-fractievoorzitter Antoon Hogervorst. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 28 oktober vanaf acht uur zijn jongeren vanaf 15 jaar weer van harte welkom in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse. Deze avond is er een loop-in, dus iedereen kan langsko men. se regio biedt het ontwerp- streekplan - als gevolg van de uitvoering van het Groene Hart-beleid - te weinig moge lijkheden voor een normale van het be staande bedrijfsleven in Mid den-Holland. Daarmee komt een gewenste werkgelegen heidsontwikkeling in gevaar. Zowel ondernemers als ge meentebestuurders lieten eensluidende reacties horen op de hoorzitting. Burge meester A. Bonthuis van na mens de gemeenten Gouda, Moordrecht en Waddinxveen, een ontwikkeling van het convenantgebied rond de drie gemeenten. ‘Dit knooppunt, waar vele verkeersaders samenkomen, waar 140.000 voertuigen per etmaal passeren, waar 320 treinen per dag langs dende ren en waar 1.000 schepen per week de Hollandsche IJssel op en af varen, is het gebied waar nieuwe mogelijkheden voor wonen, werken, recre- eren en verkeer geschapen moeten worden*, aldus de burgemeester. Hij wees ook namens Gouda, Moordrecht en Waddinxvéen op de verantwoordelijke taak van de provincie om de zwaar bevochten bestuurlijke sa menwerking tussen de conve- nantgemeenten niet onder druk te zetten door een over matige bemoeienis met het gebied. De burgemeester van Neder- lek, A. van ’t Laar, kwam op voor de belangen van de ge meenten in de Krimpener- waard. Hij deed dit in niet WADDINXVEEN - Op de openbare Theo Thijssen school (Kerkweg-Oost) vond de afsluiting plaats van het project Tn het holst van de nacht’, het thema van de kin derboekenweek. Ouders en bekenden waren vanaf zeven uur ’s avonds welkom op de school. Daar taal geeft vele uitdrukkingen was in de overblijfruimte een kleine tentoonstelling ge maakt van alles wat de leer lingen in de kinderboeken week gemaakt en geschreven hadden. De kleuters hadden samen een boek gemaakt over ‘Als ik slapen ga*. Ze hadden ook de dergaan hiervan) leert ieder- sterren en de maan gekleurd en geverfd. In de andere groe pen waren er spoken ge maakt (groep 5 en 6), bedjes (3 en 4) en er waren van de hoogste groepen prachtige ge dichten over enge dingen in de nacht en zelfgemaakte t- ling) of indirect (reflexologie shirts. Ook waren er heel veel boe ken neergelegd, die met het onderwerp te maken hadden polen) op deze blokkades te plus de boeken die het team nieuw aangeschaft had voor de bibliotheek. De hele week waren er in de groepen voor- leeswedstrijden gehouden. De winnaar van elke groep mocht op deze avond optre den. In het lokaal van juf Bakker stond een podium met een stoel en leeslamp en daar mochten de winnaars hun verhaal voorlezen. Onder veel belangstelling van de ouders kweten zij zich van hun taak. De jongste groepen begonnen vrij gemaakt worden. En het met twee liedjes de avond, de is deze energie die men voor groepen sloten de iets nieuws, meer levensbe vorderende creaties kan ge bruiken. Het tekort wordt aangevuld, het energie-even- wicht hersteld. toe moeten, liever niet alleen thuis durven te zijn of zich in andere situaties niet prettig voelen. "Weerbaarheidstraining leert iedereen zichzelf te verweren. Deze cursus vergroot het zelf vertrouwen waardoor men zich sterker gaat voelen. Bij weerbaarheidstraining werkt men er aan om zich lichame lijk te kunnen verweren, maar ook de mentale weer baarheid wordt getraind. Tijdens deze training leert men effectiever te reageren in moeilijke situaties, die overal kunnen voorkomen zoals op het werk, op. straat, thuis of elders. Wanneer men zichzelf kan verdedigen en weet wat men moet en vooral kan doen, dan kan dat goed van pas ko men in noodsituaties. De cursus heeft vooral preventieve werking, weerbaarheidstraining vanuit dat de provincie het onaanvaardbaar acht dat be drijven noodgedwongen el ders hun heil zoeken, met alle sociale gevolgen van dien*. Secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland, drs. (film), Jade Kasdorp, 10 jaar J.C. Brink, sloot zich bij De (gratis etentje), Ingrid Riep, Kruijff aan. ‘De ontwikkeling 8 jaar (film;, Nilaj Celikoclu, 8 jaar (gratis etentje), Nick Baars, 5 jaar (film), Rencia v.d. Starre, 6 jaar (gratis etentje), Esné Spoor, 4 jaar (film) en Charlotte van Hat- tum, 4 jaar (gratis etentje). mis te verstane bewoordin gen. ‘In de Krimpenerwaard stui ten de voornemens van de provincie op weerstand. De leefbaarheid en de sociaal- economische ontwikkeling van de kernen zal geweld worden aangedaan. Wij ma ken ons zorgen over de werk gelegenheidsontwikkeling in de Krimpenerwaard. Het ar beidspotentieel in de agrari sche sector zal in belangrijke mate teruglopen*. ‘Plaatselijke bedrijven dienen op basis van een bedrijfsplan - terwille van de werkgele genheid - te allen tijde mede werking te verkrijgen voor expansie. Expansie is vaak nodig om economisch te kun nen overleven1. Tevens wees burgemeester A. van 't Laar op het gegeven dat het provinciale restrictieve beleid tegen de stroom inroeit en dat is in Nederland-con- sensusland meestal weinig succesvol. Namens de werkgeversorga nisaties NCW West en VN0 Zuid-Holland sprak C.J.J. de Kruijff, voorzitter van de kring Midden-Holland van NCW-West. De Kruijff maakt zich zorgen over het feit dat per saldo bedrijven uit Zuid- Holland vertrekken, zeker gezien het aantal werklozen in de Provincie. ‘Wij hebben twijfels over de vraag of in de nieuwe streek plannen voor Zuid-Holland West en Rijnmond voldoende extra ruimte zal worden gere serveerd om de overloop van uit het Groene Hart op te vangen. Het gaat hierbij om zo’n 90 hectare. Wij gaan er vat 10 lessen van 2 uur op de WADDINXVEEN - Vnag woensdagavond. Het begint terdag 29 oktober gaat de W< daad f^f i.i_ -u Dfifi-fractievoorzitter Antoon Hogervorst. (Foto: Archief - Sjaak hadden genomen om te ko men. MOERKAPELLE - In de herfstvakantie werd in Ben- nekom een groot schaaktoer nooi voor jongeren gehouden. Hieraan deden 170 jeugd- schakers uit het hele land aan mee. Jeugdleider Ben Naar de mening van de Goud- van Geffen van de schaakver eniging Moerkapelle nam hieraan deel met tien jeugd- schakers in de leeftijd van 9 tot 14 jaar. De deelnemers werden ingedeeld in niveau- ontwikkeling groepen van 8 schakers. Bij de beginners schaakten Aron Kroon en Peter van Vuurde hun eerste toernooi. Aron won 2 wedstrijden en werd daarmee zevende. Peter van Vuurde (9 jaar) had meer geluk en behaalde met 4 1/2 punt uit 7 wedstrijden een stellen*, aldus de Stichting Waddinxveense Welzijns werk. De eerste les wordt gegeven op woensdagavond 23 novem ber en de laatste les op woensdag 8 februari. Tijdens de kerstvakantie zijn er geen lessen. De cursus kost ƒ75,- voor tien lessen van twee uur. De eerste vijf lessen vinden plaats in de gymzaal van de voormalige Klaas de Vries- school aan de Herman Heijer- manslaan. Voor de laatste vijf lessen wordt nog een lokatie gezocht. Als u meer informa tie wil kan men de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk bellen en vragen naar Petra Reef, tel. 01828-31932. WADDINXVEEN - De driemansfractie van D66 in de Wad dinxveense gemeenteraad, die wordt geleid door Antoon Hogervorst, heeft deze week tijdens de algemene beschou wingen over de gemeentebegroting voor 1995 laten weten dat in het voorjaar weer een grote schoonmaakactie in de gemeente wordt gehouden. Dit ondanks het negeatieve advies van het college van werk (SWW) start binnenkort in de gymzaal van de voorma lige Klaas de vriesschool aan de Herman Heijermanslaan een tien lessen omvattende weerbaarheidstraining voor vrouwen vanaf achttien jaar. De weerbaarheidstraining is bedoeld voor vrouwen die zich soms onveilig voelen, bijvoor- beeld wanneer ze ergens naar za- *Te- reldwïnkel Waddinxveen bij het Koningin Wilhelmina- plein ook zaterdagmiddag open. De winkel is dan voort aan van 11.00-16.00 uur ge- nieken worden geoefend De medewerkers van de We- maar ook tijd is om te praten reldwinkel zijn erg blij met de over ervaringen en vragen te vijf nieuwe vrijwilligers die zich hebben aangemeld. Om de Wereldwinkel dagelijks open te laten zijn en goed te Burgemeester en Wethouders organiseren kunnen er nog steeds heel wat vrijwilligers bij. Uit de ontwikkelingslanden melden zich steeds meer klei ne producenten die gehoord hebben van Max Havelaar en Fair Trade, de belangrijkste importeur van de Wereldwin kels. Zij allen zeggen: ‘Stuur ons geen geld, maar koop on ze produkten*. Er wordt een goede prijs be taald aan de producenten en alle produkten in de Wereld winkel komen van impor teurs die voldoen aan de voor waarde van de Vereniging van Wereldwinkels. Er komen ook steeds mooiere en in variatie aantrekkelijke kunstnijverheid-produkten en levensmiddelen bij. In de Wereldwinkel zijn weer voor radig de Novib-fotokalenders met de bijpassende wens kaarten, die het hele jaar ge bruikt kunnen worden. Ook zijn er mooie agenda’s a D66 vindt het tekort van het Gouwebad zo schrikbarend hoog dat de gemeente naar mogelijkheden moet zoeken om het subtropisch zwem bad af te stoten. Op de foto het vernieuwde buitenbad. (Foto: Archief- Sjaak Noteboom). Elly Kaptein met haar paard Gunnar wist ook op zeer over- tuigende wijze in de B-klasse viteit. “Veelvuldig is er sprake een score van maar liefst 130 van een ad hoc-beleid‘, zegt punten binnen te halen, fractievoorzitter Antoon Ho- De algemene beschouwingen van D66 dragen als motto ‘De gemeente is er voor de inwo ners, de inwoners zijn er niet voor de gemeente*. De demo craten willen dan ook dat veel meer aandacht wordt besteed aan wat zij noemt ’externe’, naar buiten gerichte kosten - kosten waarvan de inwoners in een enkele dressuurproef direct baat hebben - en dat de twee winstpunten in de interne kosten voor het ge wacht, waardoor zij zeer bin- meentelijke apparaat zo laag nenkort zal kunnen promove- mogelijk worden gehouden. WADDINXVEEN - De Waddinxveense schoonspecialiste Mieke Kolet (Vijverleen, tel. 01828-17375) geeft polariteits massage als een onderdeel van polariteitstherapie. ‘Kort weg kunnen we dit een evenwicht van energie noemen*, zegt ze in haar praktijk ‘Lavande* aan de Vijverlaan. ‘Het menselijk functioneren uit het geestelijke vlak mate- kan in drie niveau’s onder- rialiseert zich de gedachte via scheiden worden, nanelijk het emotionele vlak op het li- mentaal of geestelijk, emotio- 1:n" ”1"1’* neel en fysiek of lichamelijk. Gedachten zijn creatief. We zijn of worden wat we den ken, verlangen of willen. Van- ling in disco-eetcafé La Baraque, aan de Zuidplasweg in Ze venhuizen op zaterdag 5 november. week voor de veiling (eventu- Gelukkig won hij hierna vier uit zeven was helaas niet Grondbedrijf eenmalig - beschikbaar is. kerij die werkt op non-profit drie bezuinigingen op in hun ogen belangrijke onderwer pen terugdraaien. Het gaat om een bezuiniging van ƒ10.000,- op de subsidies aan de sportverenigingen, ƒ10.000,- op de bijdrage aan de Openbare Bibliotheek en ƒ12.000,- voor het levensbe schouwelijk onderwijs in de openbare basisscholen. Ter dekking stelt D66 voor de tweejaarlijkse Ondernemers prijs Waddinxveen af te schaffen. Die prijs is welis waar slechts ƒ2.500,-, maar inclusief de ambtelijke onder steuning kost die prijs ten minste ƒ32.500,-. om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur. Tussendoor is er een kleine pauze. ‘Twee uren lijken lang, maar zijn zo voorbij, juist omdat er worden RW! j J J -- C4.CXXA V C Nieuw streekplan knelt bedrijven GOUDA/WADDINXVEEN - Onlangs werd in de Goudse sporthal De Zebra een hoorzitting gehouden over het streekplan Zuid-Holland Oost. Ten overstaan van de leden van de commissie Ruimtelijke Ordening en Volkshuisves ting van de Provinciale Staten maakten vertegenwoordi gers van het regionale bedrijfsleven van de mogelijkheid ge bruik om de provincie op mondelinge wijze te overtuigen dat voldoende bedrijventerreinen en een passende infrastruc tuur noodzakelijk zijn om Midden-Holland economisch ge zond te houden. 9 W

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 11