het onderspit: 9-11 De Gouwe start Volleybaldames verliezen nipt Koploper E. Philipse te sterk voor P. de Niet Eerste plaats voor sjoeler Dick Dros op vijfde plek Gouwe-heren delven Korbis-jeugd sporthal in WADDINXVEEN - Zaterdag werd de veldcompetitie voor de jeugd van Korbis-korfbal beëindigd. Het was een tries te competitiedag. Alle thuis- Codee door Koen Meijer in wedstrijden werden afgelast. U""+ J J:-- Duel heren Redactierit PUNT Be Fair nog onbeslist Be Fair BI was kansloos Waddinxveen El ontregeld Waddinxveen verliest van Floreant AU<* Revanche van Flyers-heren tijd vielen de afstandschoten goed en zo kon Flyers uitein delijk nog een makkelijke overwinning boeken. Eind stand 104-81. Topscoorders Wolter Zwijnenburg en Rob bert Kaufman met ieder 20 punten. Domper voor Rentokil-ZVH Florida-jeugd zeer succesvol KENTEKEN GRAVEREN WASBEURT tweede plaats Goede start van HSW-hengelaars Pagina 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 2 NOVEMBER 1994 nog op 2-3 stond. 1.07.6, terwijl Jan Willem v.d. Hoek, net terug uit Turkije, op de 400 meter wissel met 4.47.7 eveneens een tweede plaats haalde. UZCS was geen onbekende. Een aantal jaren geleden hebben de Gouwe-heren al Aan het einde van de eerste set (toen ZVH terug kwam van 8-14 tot 13-14) en in de derde periode liet de ploeg van coach Toon van de Burgt zien wartoe het in staat is. Heren 2 van ZVH grepen ook naast de winst. In eigen huis verloren ze met 3-2 van EAW (Arnhem). In de eerste en tweede set bleef het team van trainer-coach Dick van Dier- men tot aan de 13 goed in de strijd, daarna maakten de Ze venhuizenaren te veel fouten, al deed spelverdeler Jan Clardeij heel goed werk. ledental waren de extra uren nodig. Het bestuur van de De eerste deelnemer start om 20.00 uur. ZEVENHUIZEN - Volleybal- titelkandidaat Rentokil-ZVH heeft z’n tweede teleurstel ling in vier dagen moeten in casseren in de Lotto-eredivi- sie. De ploeg uit Zevenhuizen ging met 1-3 (13-15, 6-15, 15-7, 15-10) onderuit tegen VC Kuipers-Zwolle. Zaterdag voor een week leed de ploeg al een 2-3 nederlaag tegen TDK/ Brevok. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - Vrijdagavond 4 no vember houdt de auto- en mo torclub The Skymasters te Nieuwerkerk aan den IJssel de Redactierit. (in alle ruiten) (programma 3) dam. Door deze overwinning hebben de Waddinxveners, die in de Goudse afdeling 12 punten uit 8 wedstrijden heb ben verzameld, deze plek overgenomen. De thuisclub begon voortva rend aan de wedstrijd, maar Ook Inge v.d Schrier deed meer dan haar plicht door tweede te worden op de 400 meter vrije slag in 4.40.0., eerste op de 200 meter vrij- Na rust trok Floreant de wed strijd meer en meer naar zich toe. Ook nadat Edgar van Ee- den zijn tweede gele kaart had gezien waren het de Bos kopers die met tien man de wedstrijd dicteerden. Via een goedkoop verkregen straf schop bouwde Dennis Arz bach de marge uit naar 0-2, waarna Michiel Vunderink namens Waddinxveen de 1-2 liet aantekenen. Het alles-of-niets slotoffen- sief van de Sniepbewoners mocht echter niet meer ba ten, waardoor Waddinxveen voor de tweede maal op rij met lege handen achterbleef. Andres v.d. Sluys zag zijn moeite op de 100 meter schoolslag beloond met een derde plaats, tijd 1.25.4. Mar- loes Veelenturf zwom de 200 meter schoolslag in 3.00.4, goed voor brons. Op de 200 meter rugslag ging Mark v.d. Schrier zeer snel af en moest later wat inleveren, toch kwam er met 2.24.3 nog een derde plaats uit de bus. Viktor Terlakey verdiende met 35.5 een bronzen plak op de 50 meter vlinderslag. Antoine Calis begint er weer beter in te komen gezien zijn derde plaats op de 100 meter vlinderslag in een tijd van 1.04.9. Robin van Lienden won de 50 meter vlinderslag met 32.5 en haalde zilver op de 200 meter vrije slag met 2.20.6. Robin was op dit num mer ruim vier seconden snel ler dan ooit tevoren. De vijfde set werd gespeeld met het rallypointsysteem. Beide teams waren even sterk, maar Be Fair maakte te veel servicefouten en Tone- gido haalde deze set nipt bin nen (15-12). vergroten en de eindstand op 4-2 te brengen. Voor komende zaterdag staat de uitwedstrijd tegen Moer- kapelle op het programma en zal Be Fair er alles aan gele gen zijn om deze eerste wed strijd van de tweede periode met winst te beginnen. laag verslagen naar huis te sturen. H. Smitskamp (nummer 5) en W. Hennink (nummer 2) hiel den elkaar in een gelijkop- gaande partij zonder noe- menswaardige wapenfeiten in evenwicht, wat dus een puntendeling opleverde. Het zelfde gold voor T. v.d. Oord en W. v.d. Hoek. Na lange tijd werd J. Stam met een nederlaag opgeza deld. Dader was B. Jansen, die toch langzaam maar ze ker zich bij de beste tien scha kers heeft gevoegd. J. v.d. Born blijft het ook goed doen. R. de Vries kon het niet bol werken. In de subtop verloor J. van Oort al vroeg op de avond van L. Ellers. A. Kardol won op nieuw. A. Prins moest eraan geloven. Verder opnieuw een nederlaag voor J. Smit, die F. een overdiende strafschop te gen. Doelman Ralph Boon- stoppel kon de penalty echter keren. Vijf minuten later schoot Martin van Tol een vrije schop langs de muur en in het doel van de bezoekers. Lang duurde deze voorsprong niet, want wederom een vijftal mi nuten later passeerden Jo han Visser zijn eigen doel man kansloos en bracht daar mee de bezoekers op gelijke hoogte. Na 29 minuten werd Eric Jan 16-34 probeerde Flyers Be Fair naar Het laatste wapenfeit kwam op naam van Marcel Zijder- hand die met 2.31.0 zilver haalde op de 200 meter wis selslag. De meeste vooruit gang boekten Wouter Rams, 50 meter vlinderslag in 37.6 (persoonlijk record -15.1) en Wijco Zalm, 200 meter vrije slag in 2.43.0 (persoonlijk re cord -10.9). eslag in 2.14.7 en tevens eer ste op de 200 meter rugslag in een tijd van 2.29.7. Danny Matheeuwen werd tweede op de 100 meter vlin- ZVH, dat dit jaar groot heeft ingekocht met Albert Christi na en de internationals Mis ha Latuhihin en Rob Grabert, heeft last van een zeer onge lukkige seizoenstart. Eerst verloor ZVH al van TDK. Die nederlaag had als voornaamste oorzaak het uit vallen van Christina. De 23- jarige aanvaller ging door zijn enkel en naar alle waar schijnlijkheid nog enkele we ken uitgeschakeld zijn. ZVH, dat door de terugkomst van de internationals slechts enkele trainingen in de benen heeft, is nog niet ingespeeld. Dat bleek ook onlangs. Kui pers kon vrijwel de gehele wedstrijd het initiatief opei sen. met 8-1 bij Olympia El. E3 was kansloos bij Donk El en verloor met 15-0. E4 begon goed tegep, WSE en kwam zelfs met 3-0 voor te staan. Toch werd er uiteindelijk met 4-9 verloren. Ook E5 en E6 verloren en wel met 0-15 en 0-9. Wisselend succes was er voor de F-jes. Fl won met 2-1 van Floreant, mede dankzij uit stekend keeperswerk van Stef Dorgelo. Ook Marco v.d. Hut, de keeper van F2, had een goede dag. Door te kee pen als een leeuw had hij een groot aandeel in het 2-2 gelij ke spel bij VEP Fl. F3 won heel knap van Am- merstol Fl met 1-3. F4 haal de het net niet en verloor met 9-0. F5 speelde met een man minder tegen Esto en won met 5-0. F6 verloor na een ge- lijkopgaande strijd met 2-3 van VEP F4. WADDINXVEEN - In het trage Naaldwijkse bad ‘De hoge bomen' begon de zwemploeg van De Gouwe de competitie met een vijfde plaats. Alleen op vrijdag 4 en zaterdag 5 november van 9.00 tot 16.00 uur. GOUDA- WADDINXVEEN ZUIDELIJKE RONDWEG 1/3 - WADDINXVEEN - TEL.: 01828-19285/17900 -3-S-K WADDINXVEEN - Dick Dros heeft bij de Waddinxveense sjoelers in het clubgebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijmlaan) de eerste plaats behaald. Door dit resultaat komt hij steeds dichter bij de leider van het algemeen klassement, Jan Kersbergen. WADDINXVEEN - Het eerste heren van Flyers-basketbal speelde vrijdagavond tegen Niels Stensen 2 uit Utrecht een gewonnen (104-81) wed strijd. Deze ploeg werd vorig seizoen kampioen in de klas se waarin ook Flyers speelde. De Waddinxveners verloren toen tweemaal. De start van deze wedstrijd was voor Flyers niet dende rend en de vele aanwezige supporters vreesden dat een nieuwe nederlaag in het ver schiet lag. De hele eerste helft had Flyers het nakijken. Gelukkig bleef de achter stand binnen de perken. Ruststand 41-45. De tweede helft zag men een heel ander Flyers. Via snel basketbal werd Niels Stensen onder druk gezet en daardoor ook in foutenlast. Tegelijker- Dit is een rit op basis van een routebeschrijving. Voor alle klassen geldt een aangepast reglement. De rit telt mee voord tie. Na afloop van de rit is er bowlen. Inschrijven voor deze rit is mogelijk tussen 19.45 en 20.30 uur in Soos Hitland, Klein Hitland 8 te Nieuwer kerk aan den IJssel (nabij de steenovens langds de IJssel- 932 dijk). De Flyers-meisjes-junioren hadden een off-day. De wed strijd tegen HSVB uit Haren was vooraf getipt als een van de mogelijke te winnen wed strijden. Maar het pakte an ders uit. Vanaf het begin werd al dui delijk, dat HSVB de betere ploeg was en vooral de eerste helft kwam dit tot uitdruk king. Met een achterstand met het team van Eef Over dam en won met 4-8. Dames 2 verloor de wedstrijd feitelijk in de tweede helft van de wedstrijd. Het nieuwe team van Judith van Berkel kwam in de laatste periode kracht te kort tegen Argo waardoor uiteindelijk met 2-8 verloren werd, terwijl halver- De tweede en derde periode wege de wedstrijd de stand waren een vervolg van de eer ste. Het was een ’zware pot’ waterpolo waar veel toege staan werd. Over het wel of niet invoeren van nieuwe in terpretatie van een aantal nieuwe spelregels bestond nog geen duidelijkheid. Dui delijk was wel dat de scheids rechters zaterdag anders flo ten dan de vorige wedstrijd. In de tweede en derde periode waren het Jaco de Jong (2x), Remko Overdam (2x) en Mare Faber die zorgden voor een stand van 8-8 aan het einde van de derde periode. In de laatste periode moest het dan gebeuren, maar de Gouwe-heren kregen geen echte greep op de wedstrijd. Hans Kuypers 104-600,3. Ro nald Meijer 104.425, 4. Ceron van Beek 103.167 en 5. Jaap van Beek 99.767 punten. Klasse E: 1. Jaap van Beek 1054,2. Ben den Ouden 1010, 3. Tamara Olie 938, 4. Frida Heuvel en 5. Corry Boegheim 927 punten. Stand Klasse E: 1. Jeanette I’ 96.400, 2. Peter Botger 96.200, 3. Corry Boegheim Yyonne Kersbergen concurrenten nog punten zul len laten liggen. De Al en BI-junioren verlo ren hun wedstrijden met 2-1. Al ging thuis hardwerkend onderuit tegen CVC (Reeu- wijk) en BI speelde uit tegen Bergambacht onnodig ge spannen. Naarmate het seizoen vor dert, beginnen de Cl-junio- ren elkaar steeds beter te vin den en de overwinning met 4-1 op Soccer Boys C2 is weer een bewijs van het stijgende spelpeil. Dl speelde uit een matige wedstrijd tegen Oudewater, maar wist desondanks met een 1-5 overwinning naar huis te gaan, waar het hoorde dat D2 het ook niet slecht had gedaan: een 2-10 winst uit te- WADDINXVEEN - In Hard- inxveld-Giessendam werd een badminton jeugdtoernooi gehouden waaraan op succes volle wijze ook werd deelge nomen door elf jeugdspelers van de Waddinxveense bad mintonclub Florida. Maar liefst vier keer kon de eerste prijs in ontvangst wor den genomen. Verder gingen drie trofeeën voor de tweede plaats naar de Florida-jeugd. In groep 1 (16-17 jaar) was het de Waddinxvener Dennis Steenland, die in de heren en kel grote indruk maakte. In de finale versloeg hij zijn te genstander in twee games met 15-6 en 15-11. Ook in de gemengd dubbel liet hij zijn sporen achter. Hoewel zijn vaste partner, Li sette Kuypers, wegens een blessure niet aan dit toernooi kon deelnemen sleepte hij met invalster Leonie Kooman een mooie tweede plaats in de wacht. De in dit toernooi debuteren de Fabitha Buurman slaagde er in groep 2 (14-15 jaar) niet in om een ereplaats te verove ren. Ook Roel Kalkman moest het samen met Fabian van Minnen in de herendub bels al tamelijk snel opgeven. Wel lukte het Fabian in de ge mengd dubbels om samen met Maaike van der Weij de halve finale te bereiken. He laas werden zij door hun te genstanders in de derde game uitgeschakeld. Goed ging het met Maaike van der Weij. In deze groep zag zij kans om zowel in de dames enkel als in de dames dubbel de eerste prijs mee naar huis te nemen. Madelon Gelderblom en Hu go van Bergeijk speelden in groep 4 (12-13 jaar) een uit stekend toernooi in het ge mengd dubbel, doch moesten in de finale de derde game met een verschil van slechts vier punten uit handen ge ven. Ook in het heren enkel spel moest Hugo genoegen nemen met het zilver. In dezelfde groep veroverden Emiel van Boxtel en Patrick van Esseveld het goud. In groep 4 voor de 10- en 11-jari- gen bereikte het duo Rogier Poldner en Fedde van der Weij een verdiende tweede plaats in de heren dubbel- wedstrijden. Het toernooi in Hardinxveld- Giessendam was voor velen een prima warming-up voor de komende jeugdkampioen schappen. Deze zullen wor den gehouden op zaterdag 5 november van 11.30 tot 18.30 uur in sportzaal De Duike laar (Zuidplaslaan). De toe gang voor dit evenement is vrij en belangstellenden zijn van harte welkom. Komende zaterdagmiddag om kwart over vijf zal de streekderby en volleybaltop- per in Zevenhuizen worden gespeeld tussen ZVH en Al- com-Capalle. Alcom staat met TDK-Brevok ongeslagen aan de top. De volleybalwed strijd zal live door TV-Plus (breedbeeld-televisie) worden uitgezonden? de gezelligheidscompeti- gen Zevenhoven. x meisjes-junioren van Waddinxveen bewijzen week aan week dat voetbal ook echt wel goed gespeeld kan wor den door meisjes. In Boskoop werd overtuigend met 1-2 van de dames van Floreant ge wonnen. E2 had het moeilijk in Moer- kapelle en moest een 7-1 ver lies incasseren. Dat gold ook voor de Fl-pupillen, die in en tegen Haastrecht met 8-0 kopje onder gingen. F2 ten slotte maakte in Gouda ken nis met kunstgras en dat scheen te bevallen. Ona F4 had met 0-11 het nakijken. WADDINXVEEN - In een niet al te beste wedstrijd heeft Be Fair-voetbal zater tegen dagmiddag met 4-2 gewon- nen van het op de tweede WADDINXVEEN - BI van Be Fair-voetbal verloor met 5-0 kansloos van het hooggeklas- seerde Roodenburg. A2 ging op bezoek bij Lekkerkerk Al. Mede doordat een zuiver doelpunt van Arthur Haver kamp werd afgekeurd verlo ren ze met 5-3. Een verzwakt B2 redde het niet bij Stolwijk BI en verloor met 5-0. Ook al geen succes voor de C- teams. Cl verloor bij het ster ke WSE Cl met 2-1. C2 ver loor met 3-2 bij Gouda. C3 vond in CVC een te sterke te genstander en ging met 2-5 tenonder. Be Fair begon de wedstrijd traag en zat niet goed in de wedstrijd. Hierdoor nam To- negido gemakkelijk een voor sprong. Het aanvalsspel van Be Fair was te eenzijdig om Tonegido te kunnen verras sen 15-9. De tweede set kwam Antoi nette Wijker op de middenpo sitie in de plaats van Liesbeth van Wijngaarden. Door een goede serve-serie van Marcel la Bos nam Be Fair direct een voorsprong van 5-1. De pass kwam goed bij de spelverdeel- ster aan en er werden veel punten gescoord door libero Joke van Doornbos. De eerste set werd in winst omgezet. De tweede set moest Be Fair prijs geven aan een aanvallend sterk Kalinko. In de derde set werd door Be Fair effectief gescoord, door dat enthousiast steeds de juiste combinaties op tafel kwamen. Ook deze set werd gewonnen. De vierde set ging verloren. Door tijdgebrek werd er geen vijfde set gespeeld, zodat dit duel nog onbeslist is geble ven. De vijfde set zal later in gehaald moeten worden, maar één ding is zeker. Het eerste punt voor Be Fair is binnen. WADDINXVEEN - De win tercompetitie van de hengel- sportvereniging Waddinx veen HSW is van start ge gaan. Er werd geveist in de Ringvaart bij Aalsmeer. De vangsten waren goed. De veertien deelnemers brach ten in totaal ruim tachtig kilo witvis op de kant. Eerste werd J. van Egdom met een vangstgewicht van 12.330 gram, 2. M. van Leeuwen (11.490 gram), 3. D. Heeren (10.230 gram), 4. H. de Kwaadsteniet (8770 gram) en 5. H. de Haan47720 gram) van de snelle Peter de Jong met 1-0 van Olympia. D2 red de het niet bij Haastrecht Dl. Na een zware wedstrijd werd er met 4-2 verloren. D3 toonde geen enkel ontzag voor NSV Dl. Henk Kan en Wilbert maakten bij elkaar drie goals. Bovendien schoot een speler van NSV na een corner van Christiaan de bal in eigen doel. Door twee goals van NSV werd de einduitslag 4-2. D4 won maar liefst met 8-1 van Gouda D3. Topscorers waren hier Roel en Matthijs met ieder twee doelpunten. Voor de E-pupillen blijven het tot aan de winterstop moeilij ke tijden. Alle wedstrijden werden verloren. E2 verloor t' Be Fair nam een ruime voor sprong van 14-11. Hier kwam echter het keerpunt van de set. Drie servicepunten op rij en een technische fout betekende dat de set alsnog naar Tonegido ging (16-14). Ondanks de 2-0 achterstand gaf Be Fair zich nog niet ver loren. Zowel de derde als de vierde set liep het beter bij Be Fair. Er werd gevarieerd aan gevallen. Goed verdedigingswerk aan beide kanten lieten leuke lan ge rally’s zien. Be Fair werkte hard voor ieder punt en dit resulteerde in setwinst 10-15 en 7-15. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag om vier uur was het zover. Na een moeizame start van het volleybalseizoen, zou het nu moeten gebeuren. Het werd door tijdgebrek een on beslist duel, maar de Wad- dinxveeners haalden wel hun eerste punt binnen. Het eerste herenteam van Keukencentrum Waddinx- veen-Be Fair ontving thuis Kalinko. Door een geconcen treerd spel te spelen was Be Fair in staat om zowel de aanval als de verdediging van de tegenstander te snel af te zijn. De middenaanval werd door spelverdeler Mark v.d. Wal goed opgezocht en door dit spel werd Kalinko gedwon gen een gedegen middenblok- kering op te zetten, waar de Be Fair buitenaanval van profiteerde. WADDINXVEEN - Na de verloren wedstrijd tegen BZ PC twee weken geleden, moest het eerste herenzevental van De Gouwe-waterpolo zaterdag aantreden tegen nieuwkomer UZCS. De heren verloren in de spannende confrontatie met 9-11. Heren 2 verloor met 4-8 van Brandenburg 2 en als laatste verloor dames 2 met 2-8 van Argo 1. Een slechte dag dus voor de bondsploegen van De Gouwe. Wel en opnieuw succes bij de D’s. Een week eerder werden uit vijf wedstrijden negen punten behaald. Ditmaal was het iets minder. De vier teams die in actie kwamen haalden zes punten. Dl won door een doelpunt van de tweede helft het tij te ke ren. Dit lukte gedeeltelijk, maar er kwam toch een dui delijke nederlaag op het sco rebord. Eindstand 35-60. Top scoorder Tineke Lelieveld met 8 punten. Jongens-junioren 1 DAS was een spannende strijd, die pas laat in de twee- plaats staande Zwammer- de helft werd beslist toen Fly ers een voorsprong veroverde van tien punten. Door deze overwinning blijft Flyers meedraaien in de top. Top scoorder Mark Lesschen met 25 punten. Vrijdagavond 4 november om 19.00 uur speelt Flyers-jon- kreeg na tien minuten spelen gens -unioren 1 tegen Gym- nova en om 21.00 uur staat de wedstrijd Flyers dames 1 te gen Schiestreek op het pro gramma. WADDINXVEEN - Bij een grote opkomst werden vorige week donderdagavond voor de huishoudelijke competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV twintig par tijen gespeeld. Daarbij bleek koploper E. Philipse te sterk jvoor P. de Niet. Tevens werd dezelfde avond thuis een wedstrijd gespeeld voor de RSB (Rotterdamse Schaakbond), die WSV 4 in winst wist om te zetten met als uitslag 5,5-2,5. Nieuwer kerk aan den IJssel 4 was het slachtoffer. Voor de reguliere competitie blijft E. Philipse echter de on geslagen koploper. De partij van deze schaakronde was die tussen runner up en de nog ongeslagen P de Niet, nummer 3 van de ranglijst en de ook ongeslagen koploper E. Philipse. Na een rustige opening sloeg de koploper in de middenfase zijn slag door met een listige combinatie een stuk te win nen. Met dit gegeven en een betere stelling wist de koplo per dit klusje simpel uit te spelen en tegenstander P de Niet met zijn eerste neder- WADDINXVEEN - Zaterdag 29 oktober speelden de volley baldames van Keukencentrum Waddinxveen-Be Fair tegen Tonegido 2 uit Voorburg. Beide teams stonden gelijk op de ranglijst (gedeelde derde plaats). Na exact 92 minuten trok Tonegido aan het langste eind (3-2). Ritter een stuk cadeau deed. In het middengedeelte een fraaie opmars van T. van Bruggen, die de niet geringe H. Reus een nul bezorgde en A. v.d. Starre wist E. Ket on der de duim te houden. J. Au- ad draait blijkbaar een goed seizoen. T. Kuiper moest dan ook een (onverwachte) neder laag incasseren. In de onderste regionen ging witspeler A. van Asperen on deruit tegen J. v.d. Heiden. Opnieuw een winstpartij van C. Alblas tegen A. Bos. T. Wièrsma was toch te sterk voor A. Versluis. N. Dannis wist met degelijk verdedi gend spel J. van Sandijk te verslaan. Na een serie nederlagen nu een een winstpartij vóór H. Brinkhorst in een spannende partij tegen A. van Nieuwker- ke, die in de slotfase simpel de winnende zet over het hoofd zag. Nieuwkomer T. Goor behaalde in zijn eerste wedstrijd al een overwinning, waarvan J. Ponsioen de ver liezer werd. Mark v.d. Zijden won de 100 meter schoolslag in 1.07.3 en de 400 meter wisselslag in 4.36.4. Op de 100 meter schoolslag was er zilver voor Martijn v.d. Maagdenberg in derslag in 1.15.1 en haar zus ■1 nn n x-t«mi-j Natascha bracht het tot een derde plaats op de 100 meter rugslag, 1.13.5. Op de 50 me ter vrij eslag sprintte Mark Nahon met een tijd van 26.3 naar hetgoud. WADDINXVEEN - Never change a winning team, zeker niet wanneer het afstevent op een kampioenschap. Deze gulden regel werd zaterdag niet toegepast op de El-ploeg van Waddinxveen-voetbal en het gevolg bleef niet uit: een 0-1 verlies tegen het team van Soccer Boys E2, dat de eerste plaats ook nog steeds Kersbergen fe] begeert. El gaat spannen- "X de weken tegemoet, waarin het moet hopen dat de naaste De uitslagen zijn: Klasse A: 1. Dick Dros 1414, 2. Wim Va- lenkamp 1403, 3. Jan Kers- or bergen 1387, 4. Wim Slinger- In deze beslissende periode land jr. 1371, 5. Dirk Jan van Drunen 1365, 6. Tine Valen- kamp 1354, 7. Cees Kuijpers 1345, 8. Mien Renesse 1320, 9. T. van Leeuwen 1310 en 10. Ed den Drijver 1298 punten. Stand Klasse A: 1. Jan Kers bergen 139.000, 2. Dick Dros 138.100, 3. Wim Valenkamp 136.600, 4. Wim Slingerland jr. 135.425, en 5. Dirk Jan van Drunen 134.825 punten. Klasse B: 1. Bas Brouwer 1293.2. Frans Botger 1274,3. G. Renesse 1262, 4. Frans Bouwmeester 1252 en 5. Ge rard Vos 1248 punten. Stand Klasse B: 1. Bas Brouwer 126.075, 2. Vera van Beek 125.600, 3. Gerard Vos 125.200, 4. G. Renesse 124.450 en 5. Peter van Leeu wen 124.150 punten. Klasse C: 1. Cor van Wijk 1236.2. J. Blom 1232,3. Asha den Drijver 1208, 4. Jan van Beek 1166, 5 en 6. Wim Slin gerland en Cor van Gils (bei den) 1143 punten. Stand Klasse C: 1. Adrie Faas 116.700, 2. Jan van BEek 116.650, 3. Asha den Drijver 115.800, 4. Wim Slingerland sr. 114.025 en 5. Cor van Gils 113.675 punten. Klasse D: 1. Ronald Meijer 1144, 2. Ceron van Beek 1061, 3. Hans Kuypers 1046, 4. Coby van Eek 1003 en 5. Jeanette Kersbergen 1 punten. Stand Klasse D: 1. Coby van Eek 105-200, 2. Eva Idelenburg zwom uiterst geconcentreerd naar eerste plaatsen op de 200 meter wis sel in 2.43.1 en de 100 meter schoolslag in 1.35.9. Dit laat ste nummer was zeer succes vol voor De Gouwe, want naast Eva zwommen Michel le Nahon, tweede in 1.26.9, en Wendy Zirkzee derde in 1.33.1, naar de ereplaatsen. Op de 200 meter wisselslag was er nog een bronzen plak voor Wilke v.d. Valk die 2.44.4 nodig had. De onder 10-jarigen zwom men buiten de puntentelling mee, maar waren wel goed voor een paar medailles. Arij- anne v.d. Valk won de 100 me ter vrije slag in 1.19.6 en de 100 meter rugslag in 1.36.0, terwijl Denise de Riet op bei de nummers tweede werd in respektievelijk 1.23.6 en 1.41.4. Bij de jongens won Joost Krommenhoek zowel de 100 meter vrije slag in 1.13.9 en de 100 meter rugslag 1.30.3. Geert v.d. Linde werd derde op de 100 meter vrije slag in een tijd van 1.25.0 en Roy Zirkzee presteerde hetzelfe op de 100 meter rugslag met 1.49.2. 92.475 en 5. Lies van Beek 91.067 punten. Het gemiddelde van deze avond was 116.96 punten. Het gemiddelde van de ver eniging is 115.218 punten. Vijf teams konden uit wel veners opnieuw op hun laatste competitiewed strijd op het veld afwerken, echter allen zonder sportief Koen Meijer binnen de succes. De Korbis-jeugd J treurt echter niet, want deze week beginnen in sporthal De Sniep (Sniepweg) de zaaltrai- ningen. WADDINXVEEN - Het eerste elftal van Waddinxveen-voet bal heeft de wedstrijd tegen koploper Floreant met mi niem verschil verloren. In een wedstrijd waarin er vooral in het begin kansen voor beide elftallen waren trokken de Boskopers met 1-2 aan het langste eind. De wederom uitstekend spe lende keeper Dennis van Rin- gelenstein was in de gelijkop- gaande openingsfase een wa re plaag voor de aanvallers van Floreant. Vooral Ramon Erkelens ondervond een aan tal malen dat de Waddinx veense goalie op dit moment in een bloedvorm steekt. Na een half uur voetballen was het toch Fred Houtman die na een fout in de geel zwarte defensie 0-1 kon sco ren. Waddinxveen kreeg nog voor rust de kans op de gelijk maker. Marc van Vliet loste uit een hoekschop een goede kopbal, waarop de Boskoopse doelman lelijk mistastte. Het gevaar werd echter op het laatste moment via een ver dediger onschadelijk ge maakt. was het alleen Marc Faber die zijn laatste doelpuntje meepikte, maar uiteindelijk wedstrijden tegen deze ploeg was het UZCS die aan het gespeeld. UZCS staat nog langste eind trok. Eindstand steeds garant voor zwaar fy- 9-11. siek spel, wat inhoudt dat de Heren 2 moest aantreden te- ploeg van trainer-coach Hans gen het sterke Brandenburg de Gruyl het zwaar zou krij- 2. Brandenburg 2, spelend gen. met een aantal ex-heren 1 In de eerste periode hielden spelers, had geen problemen de ploegen elkaar goed in evenwicht. Door twee doel punten van aanvoerder Mare Faber en Jaco van Tol stond het aan het einde van de eer ste periode 3-3. Dit alles zon der routinier Ar co Verboom, die wegens werkomstandig heden in het buitenland niet aanwezig kon zijn. staat gesteld om de Waddinx veners opnieuw op voor sprong te zetten. Nauwelijks twee minuten later werd zes tien neergelegd en kon Wim van der Starre de terecht toe gekende strafworp wel benut ten. Ondanks enkele goede kansen werd er voor de rust Het bestuur van Korbis heeft niet meer gescoord. op maar liefst drie middagen en leggen op de zaaluren, zodat dag alle leden, jeugd en senio- uitstekend keepende Ralph ren, in de sporthal kunnen Boonstoppel kon ruim een trainen. Op de zaterdagen half uur zijn doel schoonhou- spelen zij daar ook hun com- petitiewedstrij den. In zijn poging deze bal te ke- korfbalvereniging denkt door seerd, dat hij deze investering meer leden J aan te kunnen trekken, die in LIl i Na de hervatting bouwden de avonden beslag weterT te bezoekers, mede door de ster- r 21ke wind in de rug, aan een op°dinsdag, woensdag én vrij- licht veldoverwicht, maar een Boonstoppel kon ruim den en werd toen door een ho- ge bal vanaf de zijlijn alsnog Door het wekelijks groeiende gepasseerd. In zijn poging deze bal te ke ren werd hij dusdanig gebles- j vervangen moest worden door Arjan van i Erk. Kort voor tijd wist Eric de wintermaanden liever bin- Jan Codee alsnog de marge te nen dan buiten hun sport be drijven. O

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 25