dag op met columnist VOOR 'T IS ECHT WAAR 4 WEKEN Gemeentebestuur trekt Mooie verhalen voor Pierre Huyskens Unie 55+ wil tering naar nering zetten in W’veen WS' HARWA VLOERBEDEKKING GORDIJNEN SLAAPCOMFORT EN ZONWERING 1 I Rijn en Gouwe Schilderijen bij Van ’t Hof Zelfgemaakte schoenen bij Van Meerten SCHOONLOOPMAT die water, modder, zand, cement, honde- en katteha- ren, vet, olie, etc. moeite loos opneemt. WASBAAR op 40". Diverse maten en kleuren. Pierre Huyskens ontdekt Waddinxveen 1 - 1 fl Schrappen subsidies RTW-radio en Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Wintercompetitie De Springplank Stem van Pierre Huyskens op ‘9t fustgerijpt‘ De journalist en columnist Pierre Huyskens neemt bij de Baas Bedrijven kennis van de laatste technische I I I I I I I I I I I I I i laardij aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen met Willeke van Leeu- 8 ‘De lokale ken- Unie 55-gemeenteraadslid J.B. Borger (Foto: Sjaak Noteboom). naakt door de Kerkstraat liep. Een mooi verhaal, want het schijnt allemaal echt ge beurd te zijn. meen Dagblad schrijft, be zocht na zijn kennismaking met het gemeentebestuur en het gemeentehuis het hoofd kantoor van Waddinxveens grootste werkgever, de Baas Bedrijven. Het volgens eigen gegevens 96 jaar oude concern van pre- sident-directeur Joop Baas omvat 16 nationaal opereren de werkmaatschappijen, die bij de realisering van projec ten van eikaars kennis en er varing gebruik (kunnen) ma ken, en biedt werk aan 860 vaste krachten en 150 tijdelij ke medewerkers. In het bedrijf gaven de direc teuren Pieter G.J. de Jong, die in de Alblasserwaard woont in het door Feyenoord- trainer Willem van Hanegem verlaten boerderij-woonhuis, Soms lijkt Waddinxveen ook iets gemeen te hebben met vonden en van gelijke behan- -- -i--•-< Maaltijdverzorging voor ou deren: ‘De prijs van maaltij den - verzorgd door Huize Souburgh (Prins Bernhard- laan) - van f 9,75 per maaltijd 2_ 1221_2X J_22 zen in andere gemeenten te Pierre Huyskens, oud-hoofd- redacteur van Elseviers Ma gazine en het Limburgs Dag blad en medewerker aan di verse radio- en televisiepro gramma’s, was naar het Gou- wedorp gehaald om als co lumnist van het Algemeen Dagblad (AD) kennis te ne men van het leven en werken in een middelgrote plaats in het Groene Hart van Holland. Hij werd verwelkomd door burgemeester Kees van der Linden, wethouder Joop Nee le (PCW) en wethouder Karei van Soest (VVD). CDA-wet- houder Jan Hielema was die dag buiten de gemeente, zo dat de andere twee leden van het college de honneurs moes ten waarnemen, want ook Joop Neele bleek na de ken nismaking bezigheden elders te hebben. Gemeentesecreta ris Cees Loose was evenmin van de partij. Pierre Huyskens, die vijf da gen in de week de column ‘Nog even dit‘ in het Alge- Het kan niet anders dan dat de Limburgse journalist Pier re Huyskens nog lang niet is uitgeschreven over Waddinx veen, de bijna 26.000 inwo ners tellende Zuidhollandse gemeente waar de saaie jaar lijkse algemene beschouwin gen over de gemeentebegro ting deze keer twee keer zo lang hebben geduurd (vier dagdelen) dan in bijvoorbeeld een grote stad als Amersfoort (twee dagdelen). WADDINXVEEN Limburgse De uitslag van het druk be zochte najaarstoemooi van zaterdag 29 oktober is: 1. P. Peters-P. Koster (6172 pun ten); 2. G- de Pater-R. Bresser (6015); 3. B. Kersbergen-J. Kersbergen (5472); 4. mw. Verbeek-I. Zwanenburg (5460); 5. L. Beekhuizen-L. Driesse (5411); 6. T. Koster-R. van Leeuwen (5234); 7. F. van Dijk-A. de Bruin (5219); 8. Patricia-C. Pijpers (5170). De verenigingsbeker werd ge wonnen door wijk- en speel tuinvereniging De Overkant (Kromme Esse). Aan dit na jaarstoemooi deden 48 kop pels mee. Elke zaterdagmiddag om half twee worden er vier ronden klaverjas gespeeld. Voor de competitie tellen de hoogste vier zaterdagen. Er zijn tij dens deze competitie grandio ze prijzen te winnen. De kosten zijn ƒ10,- per kop pel per dag. Er wordt ge speeld op de zaterdagen van 19 november, 21 januari, 25 februari, 25 maart en 22 april. Voor inlichtingen en aanmeldingen kan men bel len tel. 01828-17671 en 01828-16947. WADDINXVEEN - In de eta lage van Van Meerten Schoe nen in het Waddinxveense winkelcentrum ‘de Passage' stllen leerlingen uit klas 3 Atheneum van de samenwer kingsschool voor HAVO- Atheneum (Sniepweg) hun schoenontwerpen ten toon. De bijzondere en exclusieve schoenen zijn gemaakt tij dens de handvaardigheidles- sen. baar gemaakt dat wij er nog steeds niet van overtuigd zijn, dat de RTW voldoende levensvatbaar is of in een plaatselijke behoefte voor- WADDINXVEEN - De Wad dinxveense klaverjas vereni ging De Springplank houdt in de komende maanden weer een wintercompetitie voor koppels. Deze competitie wordt gespeeld over vijf za terdagmiddagen in wijkge- bouw De Paddestoel (Lijster besstraat). Subsidies (verlagingen en afschaffingen): ‘Wij wijzen de voorstellen van het college om op subsidies te bezuini- Ontwikkelingssamenwer- gen, dan wel deze totaal af te mening schaffen, in hun huidige vorm aan de af omdat hierover geen zorg- Pierre Huyskens, die een fan is van Limburgs nieuwe bisschep Frans Wierts, keek ervan op dat kardinaal dr. Ad Simonis in Waddinxveen (1957) kapelaan is geweest. Ad Simonis bezocht toen de parochianen van de St. Vic- torkerk op een krakkemikkig rijwiel, waarmee hij op de Brugweg eens een lekke band kreeg. De ongelovige gemeen- te-architect PD, Stuurman zag dat en liet zijn hervormde medewerker T.W Verweij in Toen Pierre Huyskens een week geleden de bestuurs- vleugel op de eerste verdie ping van het gemeentehuis (Raadhuisplein) verliet liep hij langs de portrettengalerij van vroegere Waddinxveense burgemeesters. Eén daarvan (die toen nog schout werd ge noemd) ontbreekt. En dat is Dirk Valk, die zich in de jaren twintig van de vorige eeuw als eerste burger bekeerde tot de Zwijndrechtse Nieuwlich ters bekeerde, een opmerke lijke groep pantheïstische chocolade en zwavelstokken verkopende gelovigen die het paradijselijke licht in ons pol der- en veengebied hadden gezien. Dat werd hem door de kerkeraad van de plaatselijke Hervormde Kerk niet in dank afgenomen. Deze ‘vrije chris tenen met een eigenwillige godsdienst1 deden bijvoor beeld ook aan naaktloperij, zo blijkt onder meer uit het eer biedwaardige Nederlands Ar chief van Kerkgeschiedenis (deel 18), aangehaald in het boek ‘De Zwijndrechtse Nieuwlichters. Zoekers van licht' (B. de Groot, Kok-Kam pen, 1986). Een Waddinx veense eerste burger, die Waddinxveen beschikt ook over een ‘Maria Ter Wiel', een uitdrukking waar de rooms katholieke journalist uit Roermond zich niets bij zei te kunnen voorstellen. Omdat er in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde) kerkdiensten van de Gereformeerde Kerk en eucharistievieringen van de St. Victorparochie worden gehouden was het nodig de beeltenis van Maria van wiel tjes te voorzien, zodat zij moeiteloos door iedereen weer kon worden weggereden als de gereformeerden weer kwamen kerken. Vandaar ‘Maria Ter Wiel‘. Wat in het Gouwedorp voor een buitenstaander verder di rect opvalt is natuurlijk het laagste polderwaterpeil van de wereld in de Waddinxveen se Zuidplaspolder (min zes meter NAP), de in voorberei ding zijnde komst van 600 asielzoekers, waarvoor een, asielzoekerscentrum langs de Zuidelijke Rondweg zal wor den gebouwd, en de grote hoe veelheid kerken (zelfs tijdens de Tweede Wereldoorlog was er tijd voor een lokale ‘kerk scheuring' binnen de her vormde sector) en scholen van vele gezindten (openbaar, protestants-christelijk, her vormd, gereformeerd, rooms katholiek, samenwerking). Maar Waddinxveen telt bo vendien al gauw dertig tot veertig schoonheidspecialis- tes. In weinig gemeenten vind je er al zoveel per inwo ner, maar wat wil je als de schoonheid alleen van binnen zit! WADDINXVEEN - De Limburgse journalist Pierre Huys kens is vorige week woensdag royaal door het gemeentebe stuur en het bedrijfsleven onthaald. Hij werd ’s morgens om elf uur ontvangen door het Waddinxveense gemeentebe stuur, werd door de directie van Baas Bedrijven rondgeleid in het hoofdkantoor aan de Wilhelminakade en maakte tot laat in de middag opnieuw kennis met restaurant ‘de Gou we Dis‘ (Zuidkade) van - binnenkort - Maarten en Marian van Velzen. WADDINXVEEN - De Lim burgse AD-columnist Pierre Huyskens kwam vorige week woensdag voor ‘mooie verha len' naar Waddinxveen. Toen hij echter bij de Baas Bedrij ven (Wilhelminakade) op een gegeven moment indrukken de bedrijfsinformatie van fi nancieel directeur Pieter de Jong kwalificeerde als zo’n ‘mooi verhaal', keek de Baas- topman vreemd op. Het was immers geen mooi verhaal, maar de volledige waarheid! “Weet ik‘, zei Pierre Huys kens, ‘maar ’mooi-verhaal’ is een journalistieke term voor een goede en begrijpelijke uit leg'. De gelouterde journalist sprak vervolgens in het zake lijke gezelschap voor alle dui delijkheid alleen maar over ‘ingenieus' en ‘heel bijzonder1 als hij reageerde op de staal tjes van bedrijvigheid en vin dingrijkheid van Waddinx veens grootste werkgever met 850 vaste medewerkers en 150 losse krachten. Pierre Huyskens, die dage lijks met ‘Nog even dit‘ in het Algemeen Dagblad in heel het land te lezen is, bezocht Waddinxveen gedurende zes uur. Tijdens zijn bezoeken aan de Baas Bedrijven, het bedrijvenpark Coenecoop en ‘de Gouwe Dis‘ kreeg hij van de aanwezigen ook een paar mooie verhalen te horen over het Gouwedorp. Een aantal daarvan willen wij u niet ont houden. Het zijn maar een handvol mooie verhalen, die Pierre Huyskens tijdens zijn bezoek voorgeschoteld kreeg. Voor hem ging Waddinxveen in ie der geval meer leven dan hij maar had kunnen dromen. Misschien bleek dat gelijk al de volgende dag in ‘zijn' Alge meen Dagblad. Twee verslaggeefsters van deze Rotterdamse krant wa ren namelijk op bezoek ge weest bij Nancy, die met haar oude blauwe Citroënbus da gelijks positie kiest bij de car- poolplaats aan de Henegou- werweg. Pierre Huyskens heeft die bedrijvigheid tijdens zijn bezoek net niet vanuit het hoofdkantoor van de Baas Bedrijven aan de overkant kunnen waarnemen. De ‘Waddinxveense' Nancy, die haar beschermer met ver baal geweld op de verslag geefsters afstuurde, heeft met tientallen andere vrou wen haar nering op anonieme en verlaten plekken langs het Nederlandse autosnelwegen net, dat een week geleden in opspraak kwam toen minis ter mr. Winnie Sorgdrager (Justitie) duidelijk maakte de criminaliteit daar - mede be vorderd door 06-snelwegseks- lijnen - met 24 uur politietoe zicht per dag te zullen gaan aanpakken. en Niek Baas en ing. M. J. van der Hoek (van Baas-dochter ingenieursbureau Coene coop) enthousiast en met ken nis van zaken tekst en uitleg. Wat opviel is het technisch vernuft en de inzet waarmee de werkmaatschappijen (die jaarlijks gemiddeld 15% groeien) van de Baas Bedrij ven meedenken en meewer ken met hun opdrachtgevers. De onderneming is dan ook van alle markten in de aanne- merij thuis. Je zou kunnen zeggen dat alleen het asfalte ren van wegen aan andere be drijven wordt overgelaten. Pierre Huyskens kreeg uitge legd dat de Baas Bedrijven al geruime tijd een begrip zijn voor infrastructuur en wel in de ruimste zin van het woord. Traditionele voorzieningen zoals gas, water, centrale ver warming; elektra en riolering zijn in de laatste 17 jaar aan gevuld met kabeltelevisie, signaleringssystemen, data- en telecommunicatie, milieu technologie, opto-elektronica en optische glasvezeltechnie- ken. Niet alleen het activiteiten pakket van de Baas Bedrij ven is uitgebreid, maar ook het aantal vestigingsplaatsen in Nederland nam gestaag toe. Naast de hoofdvestiging in Waddinxveen zijn er op dit moment regiovestigingen in Assen, Dokkum, Haarlem, Leerdam en Zwolle. Uiteraard zijn er ook elders in het land uitvoeringssteun- punten, onder andere in Til burg, Amersfoort, Amstel veen en Doetinchem. Hier door kunnen de werkzaamhe den in alle regio’s ook worden uitgevoerd door medewerkers die in de betreffende regio woonachtig zijn. De Baas Bedrijven zijn ook voorzichtig in het buitenland actief in België en in Duits land. Uitstekende relaties be staan er met de Nederlandse Spoorwegen. Van de NS maakten dan ook ing. R. Re- deker en H. van der Waal van het begin tot het einde het werkbezoek van de Limburg se journalist mee. Rotterdam een Berini-brom- fiets (‘eitje') kopen, zodat de latere aartsbisschop naar zijn mening op meer comfortabele wijze zijn geestelijk bezoek- werk in het Gouwedorp heeft kunnen doen. Ook de Waddinxveense recla meman Frans Rahms (Mer- curiusweg en straks Staring- laan) en computerdeskundige Jan Speetjens (Staringlaan), winnaar van de Waddinx veense Ondernemersprijs 1994, gaven vorige week woensdag acte de présence om Pierre Huyskens mee te laten delen in het reilen en zeilen van Waddinxveen. Daarbij behoorden natuurlijk ook diverse ‘mooie verhalen'. Het bezoek aan de Baas Be drijven werd afgesloten met een rondrit over het bedrij venpark Coenecoop, waar de Limburgse journalist al eens de gast was van Tony Duits, directeur van Drukkerij Van Tilburg BV. Daarna werd doorgereden naar restaurant ‘de Gouwe Dis‘ voor de lunch, een culinaire presentatie en een wijnproeverij van DGS Wijnkopers. Zeker is dat Pierre Huyskens meer indrukken heeft opge daan dan hij in zijn dagelijks column in het Algemeen Dag blad kwijt kan. Hij komt dan ook terug in Waddinxveen, zo heeft hij beloofd, en is van plan het Waddinxveense ge zelschap ook een keer in Lim burg rond te leiden. Kijken welke verhalen dit dan weer zal opleveren. verzocht mede te delen welke mogelijkheden er zijn om te komen tot verlaging van de maaltijdprijs', besluit Unie laan). Graag willen wij ook 55+ het politieke wensenlijst- meer aandacht voor de straat je van tien punten. WADDINXVEEN - De twee- mansfractie van Unie 55+ in de Waddinxveense gemeente raad acht het onjuist dat de tarieven van gemeentelijke belastingen en hëffingen jaarlijks (blijven) stijgen. Verder willen de ouderenpar tij de subsidies voor de lokale RTW-radio (10.000 gulden) en de Kerngroep Ontwikke lingssamenwerking Wad dinxveen (ruim 54.000 gul den) afschaffen. Ook moet hef afgelopen zijn met dinerende gemeenteraadsleden na de jaarlijkse algemene beschou wingen (7.000 gulden). Wij zijn van mening dat de gemeente sober moet zijn in haar uitgavenbeleid, de te ring naar de nering moet zet ten', lieten fractievoorzitter ing. J.G. Viergever en fractie lid J.B. Borger tijdens de al gemene beschouwing over de gemeentebegroting voor 1995 weten. Het huishoudboekje van Waddinxveen voor volgend jaar is gebaseerd op het colle geprogramma 1995-1998 van PCW, WD en CDA. ‘Bij de totstandkoming van dat pro gramma hebben de andere partijen weinig inbreng ge kregen. D66 is zelfs halver wege de collegeonderhande lingen weggebleven', keek de plaatselijke ouderenpartij te rug op de gebeurtenissen in dit voorjaar. Wij hebben tijdens de begro tingsbehandeling, naast onze bezwaren tegen het automa tisme van lastenverzwarin gen, onder meer gepleit bij belangrijke kwesties, zoals de vestiging van het asielzoe kerscentrum (AZC), een refe rendum te houden in plaats van een hoorzitting of een in- formatie-avond‘. Verder heeft de Unie 55+ tij dens de drie dagen (vier dag delen) in beslag nemende al gemene beschouwingen over de gemeentebegroting als speerpunten de volgende kwesties aan de orde gesteld: Politie: Wij vragen om meer politie (blauw) op straat. De collegepartijen zeggen in hun programma dit ook te willen, maar er is tot nu toe niet meer blauw op straat ver schenen'. Representatie: Wij hebben er bij het college op aange drongen de representatiekos ten zoveel mogelijk te beper ken. Naar onze mening kan op deze kosten fors worden bezuinigd. Een etentje van de gemeenteraad na de begro tingsbehandeling (kosten f 7.000,-) achten wij uit den bo ze'. Lokale omroep: ‘De 1 RTW-radio wij hebben Beeldend kunstenaar Marinus van der Hoeven bij Van 't Hof Make- wen. (Foto: Van 't Hof Makelaardij). hoogstandjes op het gebied van moderne communicatietechnieken. Op de foto krijgt hij tekst en uitleg van president-directeur Joop Baas (midden). Rechts staat wethouder Karei van Soest (VVD) en links is ing. M.J. van der Hoek (ingenieursbureau Coenecoop) in de buurt. (Foto: Joop Dorst). Staphorst, welke Overijsselse gemeente overal in het land vaak wordt genoemd om aan te geven hoe saai het ergens kan zijn, en met Tietjerkste- radeel, welke Friese gepieen- te vaak op ieders lippen ligt als er zo maar een plaats moet worden genoemd. Als cabaretier Youp van ’t Hek voor zijn wekelijkse column in NRC Handelsblad een ei genaardig zangkoor ergens wil situeren noemt hij Wad dinxveen, als de zanger Rob de Nijs de eenzaamheid van een vluchteling in een flat be zingt noemt hij Waddinxveen en als schrijver en tv-komiek Kees van Kooten een lande lijk type uitbeeldt doet hij dat in het agrarisch achterland van Waddinxveen-Boskoop. waarin de tunnelwanden zich bevinden. Ook de onkruidbe- strijding laat te wensen over'. Trottoirs: ‘Hier en daar zijn trottoirs opnieuw betegeld. Wij hebben het college aange- spoort deze trend - het lieft in versneld tempo - voort te zet ten'. Afvalheffing: Wij hebben er bij het college op aangedron gen op korte termijn een rege ling van deze heffing naar ge- zingsgrootte aan de raad aan te bieden'. Seniorenhuisvesting: Wij Unie 55+-fractievoorzitter ing. hebbenjie gemeente^verzocht J.G. Viergever. (Foto: Sjaak No- teboom). ziet. Zeker niet na onze bevin- aandacht te besteden aan voor senioren geschikte huur woningen tegen betaalbare huren in het nog te ontwikke- digen van een door ons gehou- len plan Zuidplas ’90‘. den kleine enquête. De RTW ontvangt namelijk een struc turele garantiebijdrage van f 10.000,- per jaar'. king: ‘Naar onze dient de subsidie aan de Kerngroep Ontwikkelingssa- vuldig overleg heeft plaatsge- menwerking Waddinxveen T—-J- -J 1 1 van f 54.532,- te worden afge- deling geen sprake is‘. Verloedering van het dorp: ‘Behalve het verwijderen van zwerfvuil hebben wij het col- is in vergelijking met de prij- lege gevraagd nog meer maatregelen te nemen om de hoog. Wij hebben het college verloedering van ons dorp te gen te gaan. Wij denken hier bij aan het vervangen van een aantal oude abri’s (Chopin- De Limburgse journalist Pierre Huyskens (63), vijf dagen per week met ‘Nog even dit‘ veelgelezen co lumnist in het Algemeen Dagblad (AD), was vorige week woensdag een dagje in Waddinxveen om inspi ratie op te doen. Op uitnodiging van het gemeentebestuur en het bedrijfsleven bezocht de voormalige achterbuur man van wethouder Karei van Soest (WD) in Roer mond de Baas Bedrijven (Wilhelminakade), be keek hij het bedrijven park Coenecoop en lunch te hij uitgebreid in restau rant ‘de Gouwe Dis' (Zuid kade). Daar liet hij alle verhalen van die dag nog eens op zich inwerken. Peter Mathias Balthasar Huyskens, ook bekend on der de psynoniemen Om nium (sportcolumn de Volkskrant) en Olympus, is oud-hoofdredacteur van het Amsterdamse weekblad Elseviers Ma gazine en van het Lim burgs Dagblad. In zijn langdurige journa listieke loopbaan was hij ook verslaggever van het Utrechts Katholiek Dag- blad-Het Centrum (1951- 1954), verslaggever bij de Volkskrant (1960), redac teur van Elseviers Week blad (1970), redacteur van TeleVizier (1972) en redacteur van Elseviers Magazine (1975). In zijn Elseviers-periode publiceerde Elseviers Weekblad in oktober 1981 een overheidsspecial, waarin in 12 pagina’s een beeld werd geschetst over Waddinxveen. Voor ‘Zo maar een gemeente: De gevoelige verhouding tus sen burger en bestuur' werd toen geschreven over de burgemeester (mr. Bert Smallenbroek), amb tenaren (Jan Meuleman), politie (Michel Blom), pers (Bert Woudenberg), ondernemers (Kees de Bas), burgers en beroep en bezwaar (Wim Kruijk). Pierre Huyskens, die over een karakteristiek en aangenaam stemgeluid beschikt (‘Gerijpt op het het fust', zegt hij er zelf van), deed in de loop der tijd ook veel radio- en te levisiewerk. Voorbeelden daarvan zijn AVRO’s ‘Kom ’s langs' van Karei Prior met de ru briek “’t Was me het week je wel‘, ‘Daar was ’t‘, ‘Adelsbrieven van de sport', ‘Baas op eigen Buis' met Televizier’s Rein van Rooy, ‘Kijken in de Toekomst' en ‘La Deu- tekom'. Pierre Huyskens werkte een dag voor zijn bezoek aan Waddinxveen nog mee aan een twee uur lang durende matineuze programma ‘Een goede morgen met' op Radio 4, waarin hij zijn voorkeu ren in de klassieke mu ziek gedraaid zag. WADDINXVEEN - Beeldend kunstenaar Marinus van der Hoeven exposeert de komen de drie maanden in het kan toor van Van ’t Hof Makelaar dij aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen. In het makelaarskantoor zijn twaalf olieverf-schilderijen te zien,, waarop indrukken staan weergegeven die de schilder op zijn vakanties in Spanje en Canada heeft opge daan, alsmede enige indruk ken van plaatsen in de omge ving. Het werk van Marinus van der Hoeven is uiteenlo pend van aard en bestaat zo wel uit ’klassieke’ als ’ab stracte’ onderwerpen. Hij schildert al ruim twintig jaar en maakt deel uit van het Vrije Atelier te Gouda, een (schilders)kring van tien Goudse kunstenaars. Marinus van der Hoeven heeft reeds diverse exposities op zijn naam staan, waaron- dere een unieke expositie tij dens het Goudse Randstad Jazz Festival van dit jaar. De openingstijden van Van ’t Hof Makelaardij zijn van maan dag tot en met donderdag van 8.30-17.30 uur en vrijdag en zaterdag van 8.30-17.00 uur. In is V Pagina 15 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 NOVEMBER 1994 4' Wanneer U nü kiest voor een kennismakingsabonnement. dan ontvangt U Rijn en Gouwe 4 weken lang 's morgens vóór 7 uur in de brievenbus! Ja. ik maak graag gebruik van dit voordelige aanbod. Ik ontvang Rijn en Gouwe 4 weken voor slechts fl. 12,75. Naam: Adres: Postc./Woonpl.: Telefoon: (voor controle op bezorging) Bon in open envelop, zonder postzegel, zenden naar: Rijn en Gouwe afdeling abonnementen Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen a/d Rijn Een In Waddinxveen UITSLUITEND VERKRUGBAAR BU: Rijnlandstraat 4, Waddinxveen Telefoon: (01828) 16119 12.75 - 0nfw4 W^lincr bouwd. Het gaat hier om een Maaltndwrznroincr vnnr nn. rijkstaak, waarvoor cira f 6 miljard beschikbaar is‘. 1 I I a

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 15