in hetzelfde weekeinde Revanche Gouwe-dames B. Jansen klopt koploper van WSV Vierde trekking van WSE-seizoenloterij Doelpuntenfestij n Be Fair-voetbal Weinig winst voor jeugd WSE-voetbal Slippen bij Hooftman Heren 1 scoort steeds moeilijker Weer verlies Waddinxveen Dubbelwinst Excelsior Zesde plaats zwemsters De Gouwe Flyers-dames gaan bekeren Aeolus bovenaan Waddinxveen wint derby’s Volleybaldames Be Fair winnen Geslaagd voor het A-diploma Korbis-jeugd oefent WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 NOVEMBER 1994 Pagina 29 linge competitie klopte B. Jansen koploper E. Philipse. uit 9 wedstrijden op een met Zwammerdam gedeelde twee- niet uit zijn concentratie had voetbalvereniging flOFeant gingen de Waddinxveners in de laatste minuut ten onder. ty. Enkele minuten later kon de aanval van Moerkapelle tegen scoren zonder dat de den de Gouwe-heren tegen Rotterdam een lastige wed strijd. De pupillen van trai- ner-coach Hans de Gruyl kon- 20.45 uur De Ski Open Dag van Volvo Hooftman BV op het bedrijvenpark Coenecoop omvatte ook een slipdemon- stratie op een 80 meter lange baan. Op de achtergrond die Rucanor-heteluchtballon die wordt klaarge maakt voor vertrek. (Foto: Sjaak Noteboom). modellen te aanschouwen en diverse activiteiten gade te Ier niets anders kon doen dan damhalen, werd deze meteen afgenomen. Dit betekende de wedstrijdwinst van Excelsior. Prijs uit categorie C: lotnr. 930: L. Vink (Zwijndrecht); prijs uit categorie D: lotnr. 881: D. Sol; prijs uit categorie E: lotnr. 404: L. Sermond (Amsterdam); prijs uit cate gorie F: lotnr. 644: A. Krijgs man (Bleiswijk); lotnr. 050: H. Moerings; prijs uit catego rie G: lotnr. 354: Th. Geers, lotnr. 098: C. Lafeber (Gou da), lotnr. 709: A. Heinsdijk (Den Haag); prijs uit catego rie H: lotnr. 817: C. Huisman, lotnr. 385: M. Rook (Ouder kerk aan den IJssel), lotnr. 064: E. Innemee, lotnr. 615: J. Brouwer (Gouda), lotnr. 540: LEIDEN OMTZIGT WADDINXVEEN - Zaterdag avond 12 november om negen uur speelt het eerste dames team van Flyers-badminton een bekerwedstrijd. Door eer der dit najaar het toernooi winnend af te sluiten kwa men de Waddinxveense da mes bij de laatste zestien teams. In de achtste finale komen ze badmintonclub Ede tegen. Dit team speelt in ra yon Oost en is een geduchte tegenstander. WADDINXVEEN - Het twee de viertal van de damvereni ging Excelsior is tot nu toe erg succesvol in de competitie van de dambond Holland Midden. Met 4 punten uit 2 wedstrijden delen de Wad dinxveners de koppositie. Twee weken geleden werd de uitwedstrijd tegen HDC in Alphen aan den Rijn knap met 2-6 gewonnen. De afgelo pen week werd weliswaar een zwaar bevochten, maar zeker verdiende winst van 5-3 in ei gen huis op Jong en Oud uit Stolwijk behaald. Voor informatie over de sei- zoenloterij van WSE-voetbal kan men contact opnemen met Henk Mak (telefoon 01828-15509) en Kees Ver- woerd (01828-14610). WSE-treffers. De meisjes junioren en -pu pillen kwamen beiden één doelpunt te kort. De junioren van NSV wonnen met 1-2 en de pupillen van De Jodan Boys wonnen met 3-4. Jan Rams en Joost Krom menhoek zwommen naast el kaar op de 100 meter school slag-jognens onder de 10 jaar en wilden niet voor elkaar on derdoen. Voor beide jongens werd 1.41.3 geklokt. Jan Rams haalde 0.1 seconde van zijn beste tijd af en Joost Krommenhoek 1.6 seconde. Mark v.d. Zijden kwam niet tot grote daden door een in een mooi schot op 3-1. Er waren voor de Ambachters zelfs kansen op meer. Wad dinxveen pakte echter de draad weer op en Richard de Jeu strafte ditmaal een fout van Robert Hordijk af door doelman Artur Bot met een geplaatst schot kansloos te laten (3-2). belangrijke wedstrijd tegen Rotterdam. Na een goede seizoenstart lij ken de heren nu enigszins af te zwakken naar de onderste regionen in de eerste klasse van de KNZB. In de eerste pe riode was het alleen Arco Ver boom die tot scoren kwam en De Gouwe op een tussen stand van 1-1 bracht. Het spel van de Gouwe-heren was passief te noemen. De vorm ontbrak tegen het zwakkere Rotterdam om de WADDINXVEEN - Bij WSE-voetbal zijn onder toeziend oog van notaris mr. J.A.M. Koek de winnende lotnummers ge trokken van de seizoenloterij. In een gezellige sfeer wist huispresentator Hans Matze op een onnavolgbare wijze de spanning rond het bekend maken van de namen van de ge lukkige prijswinnaars vast te houden. sen. Het spel werd ook fysie- ker en dit is niet in het voor deel van De Gouwe. verdediging van Be Fair hier iets tegen deed. Voor de rust nam Be Fair ech ter alsnog ruim afstand door doelpunten van Eric Jan Co- dee en Wim van der Starre. Met name dit laatste doel punt zorgde nogal voor com motie omdat iedereen, behal ve de scheidsrechter, ervan overtuigd was, dat Wim v.d. Starre enkele meters buiten spel stond. Tien minuten na de hervat ting kon Peter Konijn een aanval van Wim van der Starre en Eric Jan Codee doeltreffend afronden. Be Fair nam nu nog duidelijker gas terug en duurde het tot vijf minuten voor tijd, dat er weer werd gescoord. Opnieuw was het Martin van Tal, die nu een afgeslagen bal op zijn slof nam en keihard in het doel zag verdwijnen. J. Verbakel sr.; prijs uit cate gorie I: lotnr. 818: A. Schiessl, lotnr. 502: M. Huusche, lotnr. 884: W. Wilderom (Tiel), lotnr. 702: C. Loendersloot (Gouda), lotnr. 780: T. de Bruin, lotnr. 216: J. Meijer, lotnr. 349: P. de Groot, lotnr. 468: J. Niestadt (Benthui zen), lotnr. 882: N. de Knoop (Gouda), lotnr. 355: A. Moons. aan te pas. Zoals bekend heb ben de Waddinxveensen een flinke veer moeten laten, door het vertrek van enkele basis en tweede teamspeelsters. De fysiek sterke Berinnen zijn, ten opzichte van het vorig sei zoen, enorm gegroeid en heb ben in voorgaande toumooien goed gepresteerd. Zij lagen met een sterke pres sing de Gouwe-dames con stant in de weg. Reeds in de eerste periode keek De Gou we tegen een 3-0 achterstand aan. Even gloorde nog hoop in de harten van de meegereisde Bij de 3-3 stand was Jan Kra mer in een gunstiger eindspel beland. Hij had schijfwinst geboekt en had reeds een dam gehaald. Zijn tegenstander, die ook was doorgedrongen, kon lange tijd geen dam ha len. Na een enkele afruil deed Jan Kramer de juiste voortzettin- tense trainingsmoeheid opge- gen en toen de Stolwijkse spe- lopen in Hamburg met de na tionale ploeg. Maar liefst 50 kilometer trainde Mark in de ze Noordduitse stad. WADDINXVEEN - De bad mintonteams van het Wad dinxveense Brasiliananas- Aeolus hadden een spannen de speelweek. Team 1 speelde zondag voor een week thuis tegen de Boxstelse BC en bleef door 6-2-winst boven aan. Tjeerd Hillerts begon met een bloedstollende herenenkel, waarin hij uiteindelijk won met 15-7 in de derde set. Mar co Overes won vrij gemakke lijk zijn enkelspel. De dames hadden beide een derde set nodig om de partij te winnen. Alle enkels waren dus in het voordeel van Aeolus. De dubbels verliepen iets moeizamer. De gemengd dub bel van Joeri Kraaijesteijn en Ilse van Steijn en de dames- dubbel van Ilse van Steijn en Linda Wiegel werden verlo ren. Team 1 blijft door deze overwinning van 6-2 eerste in de tweede klasse van de lan delijke competitie. Team 2 heeft gespeeld bij HPSV in Den Haag en won daar opnieuw met 8-0. Door deze overwinning staan ze na vijf wedstrijden ongeslagen bovenaan in de overgangs klasse van de districtscompe- titie. De promotie naar de hoofdklasse is voor dit team zeer waarschijnlijk. Team 3 heeft voor het eerst verloren met 3-5 van Deo uit Nootdorp. De uitslagen van de overige teams zijn als volgt: Team 4 heeft verloren met 3-5 van Eridos, team 5 won van Eridos met 5-3, team 6 won de wedstrijd met 7-1 van Voorburg en team 8 haal de gelijkspel binnen tegen Pijnacker (4-4). Eerst bordspeler Gerrit van der Zijden beheerste de klas sieke spelstijl beduidend beter dan zijn tegenstander. Na eerst schijfwinst te heb ben behaald, tekende Gerrit een overduidelijke winst aan. Stolwijk trok de stand met een recht dankzij winst op Bertus van Eijk. Laatstge noemde moest zijn tegenstan der een dam toestaan, maar de Waddinxvener had wat compensatie. Hij gaf zich niet zonder meer gewonnen, doch moest uiteindelijk capitule ren. Cor Stolker had gedurende de gehele partij een iets betere stelling, maar echte winst kansen waren niet aanwezig. In de eindfase trachtte Cor zijn tegenstander door een plakker te verschalken. Zijn opponent liet zich niet verlei den en de punten werden te recht gedeeld. WADDINXVEEN - Dinsdag 1 november werd in het Gou- webad De Sniep (Sniepweg) weer gezwommen voor het A- diploma. Deze keer waren er 66 kandidaatjes. De beoorde lingscommissie bestond uit W. van Minnen, R. Hoger- brugge en C. Slagter. Alle kandidaatjes zijn geslaagd. De geslaagden zijn: Frank Paul, Stefan Keesman, Erik van der Knijff, Maijolein van ’t Wout, Sandra Heijmans, Joel Vuik, Lindsay van Rui ten, Tineke Bronkhorst, Pau- lien Baardolf, Esther Neven, Iris Bom, Thomas Schmidt, Frank Glasbergen, Annelies Valk, Ivonne Keesman, San der Noorlander, Patricia de Vries, Puck van Rensen, Joost Ganzeveld, Jacques Hoogendoom, Marlous Ha gen, Bas v.d. Ploeg, Chantal Bolhuis, Marijn Plaisier, Rei- nier Langelaar, Nancy Trimp, Tim Geers, Mitchel Klatt, Ar- thim de Vogel, Manon Kruit, Marije Vermeulen, Bente Bo- nefaas, Soufian Ettalby, Ke vin Knaapen, Joost Mulle- man, Marc Velu, Bianca Zeil- stra, Robbert de Quilettes, Willem van der Pijl, Frank Stuyfzand, Joost Borst, Maai ke de Boer, Rick Wetsteen, Esther Dubbelaar, Frenkey Koster, Branco Berkers, Rens van Overveld, Jordy Schreu der, Daniël van Klaveren, Dennis Kuyf, Nikki van Beek, Menno Versluis, Brent Com peer, Mike Vërkleij, Martijn Hoogerbrug, .Marvin Kleijn, Ivonne van Dijk, Jelmer Schmit, Kim Groenenberg, Lisa Lamoree, Esther Mine- kus, Nanda Rietveld, Marly van Assen, Wout Laban, Pau la Brouwer en Martijn Bloed jes. meer bij De Gouwe. Na 13-4 bracht Astrid Coene de eind stand van 13-5 op het score bord. In waterpololand is de derby GZC-De Gouwe een unieke confrontatie. Beide dames- ploegen zijn geen toppers, doch herbergen een flinke hoeveelheid talent. Naast de WK-speelsters Gillian van den Berg en Ellen Bast heb ben beide ploegen in totaal nog zes nationaal geselecteer den, onder wie Wendy de Frankrijker en Mirjam Over dam voor de A-selectie en Sandra Berckenkamp en Ma rion van Hooft voor de B-se- lectie. Voor beide ploegen geldt dit seizoen echter één motto en dat is strijden voor handha ving in de hoofdklasse: Be langrijk was de vraag of De Gouwe zich kon herstellen yan de nederlaag tegen de Po lar Bears en of GZC inder daad die belofte inhield, die het pretendeert te zijn. Op de volgepakte tribunes werd de wedstrijd dan ook met ge mengde gevoelens gevolgd. De start was enigszins lauw. Beide ploegen tasten elkaar af en kwamen in de eerste pe riode niet tot scoren. Toen be gin tweede periode De Gouwe via Miijam Overdam op een 1-0 voorsprong kwam werd de wedstrijd pittiger. Een mi nuut later kwam GZC langs zij. Doch even voor het ver strijken van de tweede perio de scoorde Wendy de Fran- strafschopgebied het doelnet raakte. Vijf minuten later werd Eric Jan Codee binnen datzelfde strafschopgebied onderuit gehaald. De overi gens niet al te sterk leidende scheidsrechter gaf terecht een strafschop. Vervolgens wist hij niet meer wie de over treding had begaan en gaf se Kortekaas kwam steeds meer in haar element. Polar Bears jn Jïde. Zaterdagavond revancheerden de - In de derde periode legden de Gouwe-dames de basis voor de overwinning. Met een fraaie achterwaarts slinger- bal bracht Gillian van den Berg de stand op 3-1 en even later scoorde Mirjam Over dam 4-1. GZC scoorde vlak voor het einde van deze perio de en bracht de stand op 4-2 voor De Gouwe. Toen Wendy de Frankrijker halverwege de vierde periode 5- 2 scoorde was het pleit be slecht. Weliswaar mocht GZC nog uit een viermeter 5-3 sco ren, doch Sandra Bercken kamp maakte het karwei af en bracht de eindstand op Dames 2 van De Gouwe stuntte in Eindhoven tegen PSV 2. Het nog puntloze team van Judith van Berkel won met 8-5. Tot nu toe kwam het sterk uitgedunde team nog niet tot resultaten. Ondanks de afwezigheid van Astrid Cornelissen en Gabriëlle van der Loo (versterking voor da mes 1) ging het goed in de Lichtstad. Wellicht kan door deze overwinning de weg in geslagen worden naar hand having in de tweede klase. De doelpunten werden gemaakt door Wendy van Berkel (3x), Judith van Berkel (3x), Nan cy van der Hoek en Helen Cornelissen. De Gouwe speelt komende za terdag 12 november thuis wedstrijden. In Gouwebad De Sniep opent dames 2 om 18.00 uur tegen GZC 2 en he ren 1 speelt om 18.45 uur te gen de lijstaanvoerder LZ 1886 1. Om 19.45 uur is da mes 1 aan de beurt en spelen tegen De Futen 1. Heren 2 sluit de sessie om 20.45 uur tegen LZ 1886 3. De partij van de tiende schaakronde was die tussen koploper E. Philipse en uitda ger B. Jansen (nummer 6 van de ranglijst). Door het hante ren van een wat afwijkende opening door de zwartspeler, kon koploper E. Philipse moeilijk in zijn spel komen. Sterker nog, B. Jansen kreeg naarmate de partij vorderde steeds meer het initiatief. De tot nog toe ongeslagen koplo per kon niets anders dan ach ter de feiten aanlopen en de uitdager kon uiteindelijk een verdiende zege noteren. In deze competitie dus het Dames De Gouwe-dames kwamen er 10 punten uit 10 wedstrijden in Ede tegen Polar Bears niet - opnieuw een zware uitwed strijd, ditmaal in en tegen mede-middenmoter Haa strecht. ning door van PSV 2 met 8-5 te winnen. Heren 1 komt steeds moeilijker tot scoren. Zij verloren met 8-7 van het nog puntloze Rotterdam. Zeltenrijch die Bergambacht Net als vorig seizoen speel- op voorsprong zette. Wad dinxveen deed niet lang hier na iets terug in de persoon van Michiel Vunderink, die een pass van Tom Plantfeber den geen greep krijgen op de WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 3 november stond de 10e ronde van de interne competitie.van Waddinx veense Schaakvereniging WSV op de rol. Tevens werd thuis een wedstrijd gespeeld voor de Rotterdamse Schaakbond (RSB), waarin WSV 5 van Caballo Blanco 1 verloor met 2-5. WSV 2 bezorgde Ortec 6 een 1-7-nederlaag. Voor de onder- tweede helft één goal de be slissing zou brengen. En die goal viel inderdaad. In het doel van WSE. Ook El moest een derby af werken, maar gastheer Be Fair E3 was geen echte partij. Uitslag 0-12. D2 ontving Flo- reant D4 en wist de 2-2 stand WADDINXVEEN - Be F air-voetbal won zaterdagmiddag in de KNVB-afdeling Gouda met 1-7 van Moerkapelle. Dit doelpuntenfestijn bracht de Waddinxveners met 14 punten overwinning. E2 verloor ech ter met 1-7 van CVC El. E3 speelde gelijk (4-4) tegen Soc cer Boys E4. Bij de F1 wilde het scoren niet lukken. VEP Fl won de wedstrijd door viermaal te scoren. F2 kwam terug met de volle winst. Zij versloegen Esto F4 met 1-3. F3 scoort aan de lopende band. Ona F4 nen. Ditmaal was Floreant was kansloos door de tien A3 de tegenstander die met een 12-2 verlies naar huis werd gestuurd. B2 speelde tegen het plaatse lijke Waddinxveen BI. In een gelijkopgaande strijd trok Waddinxveen aan het langste eind en won met 3-2. B3 deed het lang niet slecht tegen Woerden BI (5-3). C2 kon het fysiek sterke Rijnstreek Cl weinig tegenstand bieden. Uitslag 0-8. Soccer Boys Dl was opper machtig tegen Dl. Uitslag 10-1. D2 kwam niet tot scoren tegen Rhoda D2 (0-6). El haalde bij Be Fair E2 de volle winst binnen door een 1-8 Nederland is de ’Haagse Kilo meter’ van DSZ. Vijftien da mes- en herenploegen gingen te water in het snelle bad Morgenstond om te strijden op het scherp van de snede. De dames van de Waddinx veense zwemploeg van De Gouwe eindigden op een pri ma zesde plaats, voor de he ren was de negende het hoogst haalbare. De beste persoonlijke presta tie werd geleverd door Eva Idelenburg. Met 1.22.8 (per soonlijk record -2.5) scoorde Eva een tweede plaats, een clubrecord en een limiet voor de NWK. Dit alles op de 100 meter schoolslag, meisjes on der de 12 jaar. Met 1.10.6 zwom Inge v.d. Schrier naar brons op de 100 meter vlinderslag voor meis jes onder de 14 jaar. Ook voor Pascal Holleman was er een bronzen medaille en wel op de 100 meter vrije slag jongens onder de 14 jaar met een tijd van 1.00.4. Als startzwemmer van de 4x50 meter wisselslag esta fette heren realiseerde Mark v.d Schrier een tijd van 30.7 op de 50 meter rugslag, limiet NWK. Op de 100 meter vrij- eslag jongens onder de 16 jaar verbeterde Mark Nahon zijn persoonlijk record en kwam tot een tijd van 56.6, goed voor een vijfde plaats in het zware veld. Met 1.18.4 op de 100 meter vlinderslag voor meisjes onder 14 jaar scherp te Wilke v.d Valk haar per soonlijk record met 0.4 secon den aan. WADDINXVEEN - Het jeugdelftal BI van Waddinx- veen-voetbal moest het zater dag thuis opnemen tegen WSE B2. De ruststand van deze derby was na een gelijk- opgaand spel 2-2. Spelers en publiek voelden dat in de Gouwe-supporters toen Gilli an van den Berg in de tweede periode de achterstand ver kleinde tot 3-2. Polar Bears bleef echter fanatiek spelen en bracht in de rest van de tweede periode de stand op 5-2. In de derde periode scoorde Helen Cornelissen 6-3 en vlak voor tijd verdiend in een Sandra Berckenkamp 8-4. De 3-2 overwinning om te zetten, ploeg uit Ede bracht de stand De meisjes-junioren moesten in deze periode op 9-4. De Ee thuis tegen Schoonhoven tinnen brachten de stand in een achterstand deze periode op 9-4. In de vierde periode lukte niets eerste verlies voor E. Philip se, wat de spanning enigszins terugbracht. Maar de koplo per blijft intussen fier de ranglijst aan voeren. Een andere partij in de top tussen W. v.d. Hoek en H. Smitskamp werd door de wit- speler op zijn riaam gebracht. In tegenstelling tot vorig sei zoen is W. v.d. Hoek aan een sterke reeks bezig getuige zijn hoge klassering. L. Willemen en W. Hennink speelden een gelijkopgaande partij, die geen hoogtepunten en wapenfeiten opleverde en dan ook als een puntendeling eindigde. T. v.d. Oord kruipt ook naar de top 3 door de goed presterende A. Kardol toch op verlies te tracteren. H. Stam laat zich nog steeds niet uit de top 10 weg schuiven en P. van Offeren werd daar dan ook het slachtoffer van. In de middenklassering een fraaie prestatie van L. v.d. Haven, die J. Auad wist te verslaan. G. v.d. Knaap moest verrassend een nederlaag on dergaan tegen A. Prins. J. Muit blijft aan zijn lange opmars bezig. Nu werd S. Lodder met lege handen naar huis gestuurd. J. v.d. Haven en L. Ellers kwamen een pun- tendeling overeen. R. Kloet ging verrassend de teil in tegen J. v.d. Heiden. T. Kuiper is bezig aan een zwak kere periode door enkele ne derlagen en ditmaal een pun tendeling tegen A. Versluis. In de onderste regionen een knappe overwinning van J. de Bock, die M. Moerland wist te verslaan. H. Brink horst en G. Torenbeek kwa men remise overeen. T. Goor boekte opnieuw een zege. Nu werd J. van Sandijk na een spannende partij verslagen. kans en met extra aanvaller Jack Mograbui, die goed in viel voor Wilfred Waltman, werd de tegenstander zwaar goal goed voor Rotterdam en onder druk gezet. De verdien- -- de gelijkmaker werd niet meer gescoord. Zondag speelt Waddinxveen - in de KNVB-afdeling Gouda een goede middenmoter met thuis tegen Schoonhoven tweemaal een achterstand wegwerken. Toen de dames dat hadden gedaan, haalden zij ook de winst naar zich toe (5-3). De overige jeugdteams van Waddinxveen-voetbal waren ondanks hard werken en veel inzet minder gelukkig. Al verloor met 2-5 van Groene weg, Cl kon het met 2-5 niet? bolwerken tegen Olympia. Dl moest een veel sterker Bode graven Dl toestaan om met een 0-9 overwinning naar huis te gaan. E2 leerde in Bleiswijk dat in een matige wedstrijd re- sportiviteit niet door iedereen kende Be Fair vrij simpel af even goed begrepen wordt, met het zwakke Moerkapelle. Na de volle speeltijd stond Binnen vijf minuten was het - Boys, maar de scheidsrechter bekwaam afrondde (1-1). Het niveau van de wedstrijd was niet erg hoogstaand, maar de Sniepbewoners cre- eerden gedurende de eerste helft toch een licht veldover- wicht. Het was daarom jam mer dat Robert Hordijk na een verdedigingsfout van Ri chard de Jeu voor rust nog 2-1 kon scoren. Na rust een hardere wed strijd, waarin de goed leiden de scheidsrechter binnen een minuut twee gele kaarten moest tonen om de gemoede- wedstrijd te kunnen beheer- ren te bedaren. Invaller Peter v.d. Heuvel bracht Bergam bacht, dat in deze fase van de wedstrijd de betere was, met In de tweede en derde periode waren het Marc Faber (2x), Paul van Doome en Arco Ver boom die voor een tussen stand van 5-5 zorgden. In de laatste periode was de span ning af te lezen van de gezich ten. Door doelpunten van Jaco van Tol en wederom aanvoer der Marc Faber stevenden De geelzwarten roken hun beide ploegen af op een gelijk spel. Helaas voor de Gouwe- heren keurden de scheids rechters een lang betwiste WADDINXVEEN - Zaterdag 5 november hield de Wad dinxveense Volvo-autodealer Hooftman BV, die ook een zaak in Schoonhoven heeft, op het bedrijvenpark Coene coop een spectaculaire Ski WADDINXVEEN - Het jeugdelftal Al van WSE-voetbal gaf zaterdag 5 november de voorsprong van 0-1 uit handen. De beter spelende Waddinxveners gaven, na het uitvallen van Thijs v.d. Voort, dus de winst weg en daarvan maakte Gouda WADDINXVEEN - De oudste Al dankbaar gebruik van. Zij zorgden voor een 3-2 eind- klassieker op zwemgebied in stand in hun voordeel. Ook Bl/van WSE had niet de zelfde inzet tegen Feijenoord B2 als in de thuiswedstrijd drie weken geleden, die de Waddinxveners toen met 2-1 wonnen. Feijenoord won, zij het geflatteerd, de return met 4-1. Cl won door hun goede inzet met 1-4 van Floreant Cl. A2 blijft met dubbele cijfers win- Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG J 2-11 -94 THUISWEDSTRIJD WADDINXVEEN - Voor de derde maal op rij heeft het eerste elftal van Waddinx veen-voetbal een competitie wedstrijd met een nederlaag moeten afsluiten. Anders dan in de vorige twee wedstrijden waren er in deze wedstrijd, uit tegen Bergambacht, wel duidelijke winstkansen, maar na tweemaal 45 minu ten waren de Ambachters het gelukkigst, getuige de 3-2 het goed. Zij behaalden in Eindhoven hun eerste overwin- overwinning. Na een reeks verdedigings- fouten was het in de beginfa se de uitblinkende Cornel Open Dag. slaan. De bezoekers kregen die dag Zo was er een slipbaan-de- tussen negen en vijf uur de monstratie, waren er winter- gelegenheid het autobedrijf sportartikelen te koop, werd te bekijken, de nieuwe Volvo- informatie gegeven over vei- - x-1- lig jijden jn de winter en maakte men kans op een tochtje in de Rucanor-hete luchtballon. WADDINXVEEN - Vrijdag en zaterdag speelden de hoogste krijker 2-1. Ook keepster Eli- teams van De Gouwe-waterpolo uitwedstrijden. Dames 1 verloor vrijdagavond het^eerste competitieduel met 13-5 van F dames zich door GZC met 6-3 te verslaan. Ook dames 2 deed Zaterdag 12 november Terrein: hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.30 uur FLOREANT (za.) WADDINXVEEN - De volley baldames van Keukencen trum Waddinxveen - Be Fair, met Antoinette Wijker en Sil via de Vries (afgehaakt met knieblessure) in hun midden, hebben in Rozenburg het be kerduel tegen Vovero met 1-3 gewonnen (7-15, 15-10, 3-15, 3-15). De Waddinxveensen zullen het bekeravontuur voortzetten tegen tweede di visionist Delta 1. Ondanks een matig en enigs zins traag spel werd de eerste set van de bekerwedstrijd in het voordeel van Be Fair be slist. De tweede set werd be paald door eerste klasser Ve- vero. Zij maakten veelvuldig ge bruik van prikballen, waar Be Fair in eerste instantie geen antwoord op had. Drie wissels konden daar geen verandering meer in aan brengen. Met een gewijzigde opstelling werd de derde set begonnen. Servicedruk van Marcella Bos en Cora Bos en sneller en geconcentreerder spel resul teerden in setwinst. Deze lijn werd in de vierde set doorge zet. Met goede spelverdeling en met midden- en buiten- aanval werd ook deze set ge wonnen. de plaats. In een matige wedstrijd met het zwakke Moerkapelle. het verdiend 2-2 tegen Soccer al voor de eerste keer raak, Boys, maar de scheidsrechter toen Koen Meijer met een besloot pas af te fluiten toen schot van de rand van het het 3-2 voor de thuisclub was geworden. E3 speelde met veel plezier tegen Floreant F4 en verloor met 2-13. F1 ging weliswaar met 0-3 kopje onder tegen Olympia, maar dé ploeg leert steeds beter om dicht bij het doel van de tegenstander te komen. oo F2 kwam tegen VEP F4 met toen de aanvoerder van Moer- 1-4 achter, maar wist door kapelle maar een gele kaart, sportief te knokken de neder- Daarna liet Wim van der laag beperkt te houden tot Starre zién, dat dit alles hem 3-4. Het nieuwe F3-team niet uit zijn concentratie had maakte zijn wedstrijddebuut gehaald en benutte de penat en verloor de oefenpartij te- - - gen Soccer Boys F5 met 0-7. WADDINXVEEN - Zaterdag 5 november was een vrije dag voor de jeugd van Korbis- korfbal. De week daarvoor was de veldcompetitie afge sloten en komende zaterdag begint de zaalcompetitie. Een tweetal oefenwedstrijden werden reeds in de zaal ge speeld. Zowel BI als Cl speel den tegen Meervogels uit Zoe- termeer. BI speelde in een spannende wedstrijd met 5-5 gelijk en Cl verloor met 5-2. 3 l T <7 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur Hoofdsponsor Sponsors: f fr Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw 6- 3. 2 - GZC 2-dames 1 - LZ 1886 1-heren 1 - DE FUTEN 1-dames 2- LZ 1886 3-heren Q. S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam, Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE opgericht 1 september 1945

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29