Rabobank Waddinxveen. Aangenaam. I I I Rabobank’’Waddinxveen”, Kerkweg Oost 161, Waddinxveen. Telefoon: 01828-14566. Fax 01928-11348. o GK/WvW - WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 Pagina 10 r Graag verwelkomen wij u als onze gast, tijdens de feestelijke bankdagen én daarna! RabofeSfilf f - Uw gastvrouw wijst u de weg U ziet: de Rabobank Waddinxveen heeft alle financiële diensten onder één dak. Onze gastvrouw maakt u wegwijs in de bank. Zij ontvangt u aan de informatiebalie en brengt u bij de juiste adviseur. Moet u even wachten, dan vindt u op leestafel of beeldschermen een schat aan informatie. Of u neemt plaats in de zithoek, met een kopje koffie zo u wilt. Als particulier én als ondernemer bent u elke werkdag welkom van negen tot vier uur en op koopavonden van half zeven tot acht uur. Daarnaast kunt u in overleg ook in de avonduren op persoonlijke aandacht rekenen. Afspraken met uw financieel adviseur bij u thuis of op het bedrijf zijn natuurlijk ook mogelijk. Voor kasopnames zijn 24 uur per dag onze geldautomaten in het voorportaal beschikbaar. Daar vindt u ook de muntrolautomaat voor het verkrijgen van pasmunt. Een handige service voor iedereen die over ’kleingeld’ wil beschikken. U vraagt, wij zoeken mét u naar... duidelijkheid over hypotheekvormen en hun consequenties; een verantwoorde gang naar de beurs; rendement en vrij te besteden spaartegoeden; financierings- en verzekeringsvarianten voor uw onderneming; ’n persoonlijk verzekeringspakket, eventueel gecombineerd met sparen; mogelijkheden om snel over geld te beschikken, voor uw nieuwe auto, wereldreis of bruiloft; de juiste vakanties en de juiste financiële bagage. De Rabobank Waddinxveen viert feest. Uw bank is helemaal vernieuwd na een ingrijpende verbouwing. We zijn klaar voor de toe komst. Klaar om samen met u naar de beste financiële oplossingen te zoeken. U kunt daarbij rekenen op de deskundigheid en aandacht van uw persoonlijke bank. Loop tijdeps de feestelijke bankdagen (donderdag 17 en vrijdag 18 november) bij ons binnen. Dan krijgt u een goede indruk van hoe wij u in de toekomst van dienst zijn én... een lekkere attentie. Uw kinderen tot tien jaar kunnen grabbelen in de verrassingston. Ook op donderdagavond 17 november aanstaande bent u natuurlijk van harte welkom. Zo kunt u vanaf 18.30 uur onder ’t genot van een hapje en een drankje al uw bankzaken regelen en krijgen klanten en belangstellenden tot 21.00 uur volop de gelegenheid zowel voor als achter de schermen de resultaten van de verbouwing te bekijken. I Maak kennis met uw persoonlijke bank: de Rabobank Waddinxveen (nog twee dag en in feeststemming) I

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 10