M.W. Benschop krijgt insigne Hoge kwaliteits- score Stercompost Prijzenpakket Sint - actie met winkelwaarde van 30.000 gulden Eddy Auad dertig jaar in Nederland (^p^amenlii ke biidrase van 25 Waddinxveense bedrijven I w Avond over de ziel BORSTCORRECTIE Speelgoedbeurs Chr. Ger. Kerk House-party in De Paddestoel Spreekuur voor starters op bedrijvenbeurs 6 Ondernemen bij tegenwind6 Sint Nicolaasactie met bijna 100 deelnemende winkeliers Op bedrijvenbeurs in Bleiswijk OIO- 4.22.04.44 Zaterdag 19 november -m- MOVE YOÜR BODY SHOW 5 Bosch boormachines; 1 Kleuren-tv 55 cm; 1 Sony stereotoren; 10 Fototoestellen; 5 Pulsar horloges; 1 Wirhlpool wasdroger; 3 Akai video-recorders; 3 Kinderfietsen; 5 Stereo walkmans; 3 Vakantieweekeinden; 3 Pucky driewielers; 6 Draagbare kleuren-tv’s; 3 Homes sjoelbakken; 1 Sony camorder; 1 Dames- of herenfiets; 10 Magnetrons; 1 Bauknecht wasautomaat; 3 Draadloze telefoons; 1 Week vakantie; H De Kaashakker Albert Heijn - Het Handwerkhoekje Le Drugstore D.A. de A. de Bruin Zuidkade 206 Van Blitterswijk Nessa 22a De Stenenwereld Kerkweg-West 4 Bastiaan Optiek Groensvoorde 16 Bloemisterij Verkley Tweede Bloksweg 2 Bloemisterij Van Gils Groensvoorde 12 Bloemisterij De Binnentuin Brederolaan 7 Boetiek Fools Passage 230 Poelier C.J. Smit Passage 17a C.J. Smit Passage 238 Boekhandel Cazemier Passage 53 Zwijgers Groente en Fruit Kon. Wilhelminaplein 4 D. Sonneveld Kon. Wilhelminaplein 6 De Kaasplank Brederolaan 11 De Rozebottel Nesse 10 De Bas Speelgoed Brederolaan 9 Riwa Plusmarkt Zuidplaslaan Warme bakker G. Huizer Zuidkade/Groensvoorde Supermarkt Kool leplaan Galerie Den Boon Dorpstraat 58 Bakker Meubelen Noordkade 157 Gouwe Meubel Brugweg 2 Greenfield Kerkweg-Oost 199 Van der Linde Dorpstraat 38 F ietsenspeciaalzaak van den Bor Zuidkade 53 Wielaard voor de fiets Dorpstraat 22-28 Zuivelhandel Van Leeuwen Kerkweg-Oost 167 Jacob Vis Kanaalstraat 1 Juwelier Den Haag Passage 234 Intercolor Kerkweg-Oost 167 Heemskerk BV Dorpstraat 33 Radio Dool Kerkweg-Oost 171 Mulder Mannenmode Passage 57 Foto Film Sjaak Noteboom Passage 47 Kapsalon Hermada Kanaalstraat 4 Kapsalon Mama Dorpstraat 21 Keukencentrum Waddinxveen Zuidkade 6 Kapsalon Snel Kerkweg-Oost 287 La Lingerie Zuidkade 6 LeLa Brederolaan Neeleman Kerkweg-Oost 183 Massa Sport Nesse 40 Megacolor Dorpstraat 76 Mia en Wim Rip Dorpstraat 48 F aunaland Hoodie Brederolaan 10 ’t Paradijsje Oranjelaan 36b Keurslager De Bas Zuidplaslaan Rehorst Kaas Passage 19 Rianne Mode Passage 226 R. van de Wal Speelgoed Passage 41 Drogisterij Bouma Groensvoorde 10 Sigarenmagazijn Van der Krans Kerkweg 175 Van der Haven Groensvoorde 74 Schoenmakerij Zuidplas Zuidplaslaan 198 Schraagen Optiek Zuidkade 1 Spar-supermarkt Groensvoorde 4 Van Bentem Groente-Fruit Kanaalstraat 10 Beautycases met cosme tica; 5 Accu schroef-boormachi- nes; Banketbakkerij Van den Berg Passage/Brederolaan Slijterij Van Eeuwen Brederolaan 8 Van Meerten Schoenen Passage 236 5 Draagbare cassetterecor ders; Monique Mode Passage 232 Parfumerie Mieke Juliana van Stolberglaan 6-8 Verzijl Sport Passage 218 Video Lion Koningin Wilhelminaplein 57 Christelle Mode Kerkweg-Oost 151a Visser Zn. Dorpstraat 80 Music Shop Passage 228 Boekhandel Burger Mozartlaan 67 De Smikkelarij Dorpstraat 47 5 Badenkaarten Gouwebad a f52,-. Bakkerij Eshuis Koninging Wilhelminaplein 12 Gall Gall Passage 224 Gall Gall Groensvoorde 20 Van Mourik C1000 Passage 208 5 Badenkaarten Gouwebad a ƒ38,-; Eddy Auad is directeur van Prodetra BV en Proda Sup plies BV aan de Mercurisus- weg in Waddinxveen. Hij is van plan rond de jaarwisse ling veel van zijn werkzaam heden, die zich afspelen in de WADDINXVEEN Waddinxvener Eddy Au ad (Prinses Beatrixlaan) staat er komende vrij dagmiddag tussen vijf uur en half negen tijdens een receptie voor be- drijfsrelaties in restau rant Bibelot (Limaweg) officieel bij stil dat hij nu al dertig jaar in Neder land woont. Madeliefje Zuidplaslaan Koningin Wilhelminaplein 43 Drogisterij Zuidplas Zuidplaslaan 192 Asscheman Brederolaan 8 Gall Gall Koningin Wilhelminaplein 45 Koningin Wilhelminaplein 51 Garantmarkt Bavelaar Brederolaan 5 Banketbakkerij De Graaff en Zn. Zuidkade 2 De Bas doe-het-zelf Jan Dorrekenskade-Oost 65 Juwelier Spruytenburg Koningin Wilhelminaplein 48 Passafleur Passage 35 Keurslager Peter Compeer Henk Groensvoorde 6 Iets Totaal Postkantoorwinkel G. Kool Koningin Wilhelminaplein 49 Zuidplaslaan 430 Verhoeff Koningin Wilhelminaplein 10 Dorpstraat 103 WADDINXVEEN - Vrijdagmorgen 11 november heeft Wad- dinxveens burgemeester C.M. van der Linden in de trouw zaal van het gemeentehuis aan plaatsgenoot M.W. Ben schop het Draaginsigne Gewonden uitgereikt. In dat zware weer raakten 68 personen gewond en werden er 2 personen gedood. In de havenplaats Lavaletta op het eiland Malta in de Middel landse Zee werden de doden begraven en de gewonden naar een hospitaal gebracht. Aangekomen in Nederlands- Indië raakte de heer Ben schop op 17 juni 1947 in Ne- derlands-Indië gewond tij dens een patrouilletocht in de omgeving van kampong Pa- kemkoelcrm op Oost-Java. Hij werd opgenomen in een mili tair hospitaal te Modjokerto. In juli 1949 keerde hij terug naar Nederland. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveners C. de Bas en G. van Ringelenstein, starter- sadviseurs van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland, zullen een gratis spreekuur voor startende ondernemers ver zorgen op de driedaagse be drijvenbeurs ’Ondernemen in Midden-Holland’ in Bleis wijk. Donderdag 17 en vrijdag 18 november van 19.00-22.00 uur zijn He twee ondernemers in de KvK-stand (standnum- mer 305) aanwezig. Op de beurs zijn zij ook telefonisch bereikbaar. Het nummer is via de Kamer van Koophan del (tel. 01828-69111) op te vragen. Tijdens de bedrijvenbeurs houdt het Specialistisch In novatiecentrum voor Uitvin dingen (ID-NL) een spreek uur voor iedereen die denkt een uitvinding te hebben. Onder geheimhouding kun nen particulieren en onderne mers met ervaren deskundi gen van ID-NL van gedach ten wisselen over de aanpak van idee tot marktintroduc tie. Het innovatiecentrum maakt deel uit van het Net werk van Innovatiecentra en staat tijdens de Blesiwijkse beurs binnen de Innovatie- Centrum-stand. De jaarlijkse bedrijvenbeurs telt ongeveer 300 deelnemers verdeeld over een achttal sec toren en vijf bedrijvenclus- ters: Bodegraven, Innovatie centrum Den Haag, Vlist (Haastrecht, Stolwijk, Vlist), Waddinxveen en Zoetermeer. ‘Ondernemen in Midden-Hol land in de groenten- en fruit veiling De Kring (Klappolder 1 te Bleiswijk) is op woensdag 16 november, donderdag 17 november en vrijdag 18 no vember geopend van 14.00- 22.00 uur. Gratis toegangs kaarten zijn verkrijgbaar bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Gouda. Tweewielerspecialist Frans Versluis Beethovenlaan 72 WADDINXVEEN - Maandag avond 21 november om kwart over acht wordt in de Remon strantse Kerk (Zuidkade) een voordracht gehouden door dr. E.J. Kuiper over het thema ’Spreken over de ziel’. Dr. Kuiper is emeritus-hoogle- raar (1977-1992) aan het Se minarium der Remonstran ten in Leiden en zal tijdens de avond in Waddinxveen in gaan op vragen als: Hebben we nog een ziel, wat bedoelen we als we over He ziel spreken en hoe spreken Hichters vroe ger en nu over He ziel. Dr. J. Tromp zal het bijbelse spre ken over He ziel belichten. De avond wordt besloten met een discussie en een gedachten wisseling over dit thema. Voor de bijeenkomst zijn be langstellenden welkom. M.W. Benschop is op 29 maart 1925 te Reeuwijk gebo ren. In november 1946 ging hij als dienstplichtig militair naar Nederlands-Indië. Tij dens de overtocht kwam zijn schip, de Sibajak, op de Mid- delandse Zee in een zware storm terecht. met grotere hoeveelheden. Ook de composteertechniek speelt een belangrijke rol. Stercompost is een compos- teerinrichting volgens het Pa- com-procede. Dat betekent dat er grote hoeveelheden lucht door de hopen wordt ge zogen. De totale verwerkings tijd duurt acht weken. Stercompost is een producent van gft-compost. De organisa tie verwerkt het gft-afval bin nen de eigen regio op een zo milieuvriendelijk en kosten effeciënt mogelijke manier. Stercompost werkt mee aan de overheidsdoelstelling om te komen tot meer hergebruik van huishoudelijk afval. De gft-compost van Stercompost is een recycleproduct en draagt bij aan de verminde ring van de afvalberg in de re gio. Sinds het voorjaar draait Stercompost proef. De ge bruikte technieken worden geoptimaliseerd om de ko mende jaren het storingvrij verwerken van gft tot com post te kunnen garanderen. de Arabische landen, aan zijn 14 medewerkers over te gaan overdragen.De Waddinxve ner werd in het Egyptische Cairo geboren. Zijn ouders zijn van Libanese oorsprong. Voor de organisatie Life for Libanon heeft Eddy Auad in het verleden diverse hulpver- leningsacties op touw gezet. Eddy Auad is een enthousias te Waddinxvener. Hij bezoekt veel bijeenkomsten van het georganiseerde bedrijfsleven en heeft ruime politieke, maatschappelijke en zakelij ke contacten met veel mensen in de Nederlandse samenle- ving.Zijn echtgenote Jane heeft op haar huisadres een ke stand treft men, naast de Coenecoopbrochure, informa tie aan die het bedrijfsleven betreft, bijvoorbeeld de bro chure ‘De gemeente Waddinx veen, net zo ondernemend als u‘. De bedrijvenbeurs ’Onderne men in Midden-Holland’ om vat 300 deelnemers. Er wor den weer 10.000 bezoekers verwacht. De Goudse streek is vertegenwoordigd met pro- dukten en diensten op het ge bied van bouw, techniek, kan- toorefficiency, horeca, ma- nagementadvies, promotie en voorlichting. Op het themaplein geeft VA- WADDINXVEEN/ALPHEN AAN DEN RIJN - Het in Al- phen aan den Rijn gevestigde Stercompost, het regionaal composteringsbedrijf Midden-Holland en Rijnstreek BV waarvan Waddinxveens wethouder Karei van Soest (WD) president-commissaris is, staat met haar product hoog op de kwaliteitsranglijst voor compost van groente-, fruit- en tuinafval (gft). De compost is door een onaf hankelijk bureau onderzocht op negen mogelijke verontrei nigende stoffen. Stercompost blijkt ruimschoots te voldoen aan de normen voor schone compost en heeft uitstekende eigenschappen. Stercompost composteert het groen-, fruit- en tuinafval van 19 gemeenten in de regio. Waddinxveen is daar één van. Het gft-afval is de grondstof voor compost en het is dan ook belangrijk dat het gft zo schoon mogelijk wordt aange leverd.‘Het kan nog beter, maar de mensen doen erg hun best*, meldt Wouter van Kleef, de woordvoerder van Stercompost. Over het alge meen slagen de bewoners in deze regio er goed in het gft- afval te scheiden van overig huisvuil. De grootste vervui lers in het gft-afval zijn plas tic, papier en metaal. Het predikaat schone com post is ook een direct gevolg van de gebruikte techniek. Voor het handhaven van een hoogwaardige kwaliteit is zorgvuldige controle en ver werking van het aangeboden gft-afval nodig. Controle van partijen gft-afval vindt plaats voorafgaand aan vermenging GOUDA - Het Instituut Mid den- en Kleinbedrijf (IMK), KPMG Accountants en de ING Bank houden in samen werking met de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland donder dagmiddag 24 november om half vier in het Goudse Ka- mer-gebouw (Burgemeester Van Reenensingel) een bij eenkomst over ’Ondernemen bij tegenwind’. Tijdens deze bijeenkomst zal worden ingegaan op de signa len die aangeven dat een on derneming in de gevarenzone terecht dreigt te komen en de mogelijkheden die de onder nemer heeft om de problemen die dit veroorzaken te over winnen. Aansluitend wordt in kleinere groepen een prak tijkvoorbeeld behandeld. Wanneer de signalen die op een crisis wijzen vroegtijdig worden herkend, heeft de on derneming de grootste kans de problemen zelf en met de geringste verliezen op te los sen. Dit geldt zowel voor de eigen onderneming als voor ondernemingen waarmee veel zaken wordt gedaan. Aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden. De deelne mers ontvangen na afloop de IMK-uitgave ’Crisis in de on derneming’. Voor inschrijving of informatie kan men bellen met J.M. de Stigter-Man- schot, IMK Gouda, tel. 01828- 69190. Banketbakkerij Vlaam Oranjelaan 34 1 WAP-hogedruk reiniger (groot); 1 WAP-hogedruk reiniger (klein); Kapper Bijl Zuidplaslaan 196 WADDINXVEEN - De groot ste Sint Nicolaasactie aller tijden van de Waddinxveen- se middenstandsvereniging omvat 99 waardevolle prij zen met een totale winkel waarde van meer dan 30.000 gulden. Aan de actie, die donderdag 17 november begint en tot en met maandag 5 december duurt, nemen een kleine honderd winkeliers deel. Nog niet eerder is de jaar lijkse Sint Nicolaasactie zo groot opgezet en is er een zo groot gevarieerd aantal deelnemende bedrijven. Het prijzenpakket loopt uit een van kleuren-tv’s en vide orecorders tot vakantiewe ken en -weekeindes, van fietsen en walkmans tot ho- gedruk reinigers, van mag netrons en beauty cases tot draadloze telefoons en van AMIPITIA AmlblIlH REEUWI JK~DORP boormachines en sjoelbak ken tot fototoestellen, horlo ges en abonnementen voor het Gouwebad. De prijzen zullen worden ge trokken op een speciale trekkingsvaond in hotel-ca- fé-restaurant de Unie (Kerkweg-Oost) op dinsdag 6 december. Voor het prij zenpakket delen de welge teld 96 deelnemende winke liers bij elke bestede 15 gul den een lotnummer uit. Alle lotnummers maken kans op één van de 99 luxe prijzen. Het volledige prijzenpakket ziet er zo uit: WADDINXVEEN - Vrijdag avond 18 november om zeven uur houdt wijk- en speeltuin vereniging De Paddestoel (Lijsterbesstraat) weer de maandelijkse disco-avond voor jongeren van 9-14 jaar. Ditmaal wordt de disco- avond een echte house-party. Drive-in-discotheek ‘The Fly ing Dutchman* met disc-joc keys Ed, Jan-Willem en Mar tin draaien dan de allerbeste house-platen. Er wordt niet alleen harde gabber-house gedraaid, maar ook mellow en house uit de Top-40. Het Draaginsigne Gewonden is een onderscheiding voor (oud-)militairen en vaarplich- tigen, die bij plichtsvervul ling in oorlogsomstandighe den of in internationale vre desmissies lichamelijk of geestelijk letsel hebben opge lopen. BOSKOOP - Na de succesvol le veiling van vorige maand, die ruim 6.000 gulden op heeft gebracht, wordt door de Christelijk Gereformeerde Kerk in Boskoop, die ook di verse Waddinxveense lidma ten kent, vrijdag 18 novem ber (15.00-21.00 uur) en za terdag 19 november (10.00- 16.00 uur) in het verenigings gebouw De Schakel (Nieuw- straat) een speelgoedbeurs gehouden. Het kerkgebouw in de Nieuw- straat is niet best meer en op knappen is water naar zee dragen. Daarom heeft het kerkbestuur besloten tot nieuwbouw. Daarvoor wordt al een jaar gespaard. Na de braderie hing de barometer tegen de 100.000 gulden. Met de 6.000 gulden van de vei ling is deze dus„weer behoor lijk gestegen. Op de speelgoedbeurs is al leen nieuw speelgoed te koop. Aan elke leeftijd is gedacht en het assortiment varieert van kleurboeken en viltstiften tot auto’s en barbiepoppen. Opvallend is het fraaie hou ten speelgoed, semi-antieke metalen auto’s, originele Re vel bouwpakketten, talloze puzzels, boeken, warme kin- derpantoffels, grote en kleine beren, stoere gereedschaps- sets voor de jongens en modi euze tasjes voor de meisjes. Alles is nieuw en gaat weg voor zeer voordelige prijzen. Met de komende feestdagen voor de deur zeker een goede gelegenheid om alvast wat uitgekiend inkopen te doen. Deze Waddinxveense ondernemers, met in het midden gemeenteambtenaar drs. PA.N. Kooien, tekenden eerder voor deelname aan het 'Ondernemerspark Waddinxveen op de bedrijvenbeurs ’Ondernemen in Midden-Holland’ in de veiling De Kring in Bleiswijk. (Foto: Fejagrafie Ton Benhemeer). 1 CD-i-speler; RA-presentatrice Astrid Joosten gratis praktische tips van een aantal adviesorgani saties onder het motto ‘On dernemer bekijk het maar'. Een gratis ‘quick scan' moet voor iedere ondernemer een bezoek aan de beurs waard zijn. WADDINXVEEN - De gas- en aardolieindustrie in drukbeklante schoonheidssa- VJ BLEISWIJK/WADDINXVEEN - De jaarlijkse bedrijven beurs ’Ondernemen in Midden-Holland’ van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland wordt deze week in de veiling De Kring in Bleiswijk gehouden op woensdag 16, donderdag 17 en vrijdag 18 november, dage lijks tussen 14.00 en 22.00 uur. Het gemeentebestuur van Waddinxveen presenteert zich op de driedaagse bedrij venbeurs evenals vorig jaar samen met een 25-tal plaat selijke ondernemers in een gezamenlijk cluster. Dergelijke bedrijvenclusters zijn er ook uit Bodegraven, Vlist (Haastrecht, Stolwijk, Vlist) en Zoetermeer. Op de beursvloer in het veilingge bouw is zowel een themaplein als een innovatieplein met technologische ontwikkelin gen ingericht. De deelname van de gemeen te Waddinxveen richt zich de ze week voornamelijk op de acquisitie voor het bedrijven park Coenecoop, onder het -motto ‘Teken voor Coene coop'. Gehoopt wordt dat de bezoe kers zullen ontdekken dat Waddinxveen een plaats is, waar het om diverse redenen aangenaam is om te verblij ven en dat het bij uitstek een uitstekende vestigingsplaats voor bedrijven is. De bestaande Coenecoopbro chure is voor een deel ver nieuwd en aangepast en wordt op de beurs ten doop gehouden. In de gemeentelij- lon. Ook voor de zakelijke kant van deze activiteit inte resseert haar man zich in bij zondere mate. Daartoe be hoort bijvoorbeeld ook de in troductie en promotie van schoonheidsartikelen. Harwa Woninginrichting Kado-Boetiek Rijnlandstraat 4 Koningin Wilhelminaplein 53 WADDINXVEEN - Aan de spiksplinternieuwe Sint Ni colaasactie 1994 van de Waddinxveense middenstands vereniging neemt een recordaantal van 96 winkeliers deel. Bijzonder is dat nu ook supermarkten en het groot winkelbedrijf meedoen aan het uitdelen van lotnum mers bij elke bestede 15 gulden. De lotnummers biedens kans op één van de 99 waardevolle prijzen, die een geza menlijke winkelwaarde hebben van meer dan 30.000 gulden. De lijst van deelnemers aan Doe Het Zelf Zwanenburg de Sint Nicolaasactie 1994, Noordkade 28 die donderdag 17 november van start gaat en tot en met maandag 5 decembver duurt, leplaan 89 telt de namen van de volgen de 96 deelnemende winke liers: ’t Pijke Kerkweg-West 9 gÊj 9^ Pagina 13 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 WEEKBLAD Sint Nicolaasactie telt Bel voor meer informatie: BODY CONSULT odviesburo voor cosmetische chirurgie De Waddinxvener Eddy Auad, gefotografeerd achter zijn bureau van Prodetra BV en Proda Supplies BV aan de Mercuriusweg, is dertig jaar in Nederland woonachtig. (Foto: Sjaak Noteboom). bijna honderd deelnemers

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 13