Cross trekt 325 atleten Florida 2 naar Opnieuw winst voor eerste schaakteam W SV-schaaktournooi trok 60 jeugdspelers schaapjes? Telt u elke nacht Wij Titelstrijd bij Florida-jeugd eerste plaats morgana v slaapkamers Korfballers klaar voor nieuwe zaalcompetitie De Gouwe-meisjes zwemmen naar een vijfde plaats Flyers dames uit de beker Aeolus wint topper: 7-1 Klaverjassen WSE-voetbal Be Fair-jeugd presteert goed Harm Hendriks in Waddinxveen Goede prestaties W SE-voetbalj eugd Pagina 29 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 doelpun- 2.22.86 nodig. de herendubbel Henk Colpa- De jongens beneden de 11 den de zusjes Rianne en Jes- klasse landelijk uit moeten komen. Dat zou betekenen dat ze, samen met het eerste van Flair, de hoogst spelende teams zich nu al gedoemd om te strijden voor de tweede plaats. Helaas draait het bij het derde team momenteel wat minder. Net als een week voor de moeilijke uitwedstrijd naar Zwammerdam C-l en verloor daar met 5-2. Bij de pupillen wordt het ver- Florida 1 is nuin de degrada- tie-zone beland. Toch waren er winstpunten tegen Zijder- veld 4, zoals het vrij goede Om de slaap te vatten bent u het beste af bij... Zij zwommen de 4 x 50 meter schoolslag in 3.07.78 (Jan 47.45, Geert 48.42, Joost 47.62 en Patrick 44.29) en de De jongens beneden de 13 jaar, Wouter Rams, Wyco Zalm, Viktor Terlaky en Ro- Jeroen Joling schoot Cl naar een 0-1 overwinning tegen met een 1-6 overwinning uit Woerden en de meisjesjunio ren speelden 3-3 tegen de meisjes van Donk. maz WSE naar een 2-1 over winning. Jan de boer had al eerder voor WSE gescoord. de mini’s (6-9 jaar) op zater- '1 in sportzaal Groenswaard (Wingerd) spe len. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Wil Boumans, tel. 01727- 16500. gaf de doorslag. Via 36-42 met de rust werd het uitein delijk 69-80 en de dames van Flyers uit de en spannende strijd verloren (1-3). Patrick schoolslag in 44.29, Joost vlinderslag 39.05 en Geert vrijeslag 35.96) Voor de 4 x 50 meter vrijeslag hadden WADDINXVEEN - Bijna alle jeugdteams van WSE-voetbal boekten zaterdag 12 novem ber een overwinning. Al zag het harde werken beloond met een 3-1 winst op Floreant Al. A2 deelde de punten met Gouderak Al. Uitslag 5-5. B2 stelde teleur tegen Bergam bacht BI en verloren met 4-0. B3 haalde flink uit tegen Nieuwkoop B2. Het werd 6-3 voor de oranje-zwarten. Linde, Mike Facey, Joost Krommenhoek en Patrick van Keulen, werden elfde. a ay bin van Lienden, deden niet Ricardo Lamberts. Invalster Madelon Gelder- blom (13 jaar) uit Boskoop toonde in deze klasse goed mee te kunnen draaien. Flori da kwam in de dubbels terug tot 4-4. De vierde wedstrijd tegen Aeolus verloor Florida- .Met twee invalsters uit de zevende klasse kwam Florida 7 tegen Aeolus 6 toch erva ring te kort. Het werd 3-5 winst voor Pascal de Wolf en de twee gemengd dubbels. won A. Kardol gewoon weer. In de middenfase deed T. van Bruggen het uitstekend. L. v.d. Haven leed een neder laag. J. Auad kon het nu niet bolwerken tegen T. Wiersma. J. Muit blijft het nog altijd goed doen. Zijn zegereeks is nog steeds niet beëindigd. Nu werd J. v.d. Heiden verslagen en de subtop ligt in het ver schiet. J. Markus en A. Ver sluis deelden de punten. WADDINXVEEN - In de sportzaal De Duikelaar (Zuidplas- laan) heeft Florda-badminton een tournooi voor de jeugd ge houden. Gestreden werd er om het clubkampioenschap dub belspel in de leeftijd tot 15 jaar. Bij de jonmgens wonnen Emiel van Boxtel en Patrick van Esseveld en bij de meisjes Madelon Gelderblom en Michelle de Vries. Boskoopse Madelon Gelder blom met haar Waddinxveen- se partner Michelle de Vries er geen twijfel over bestaan wie zich de Florida-clubkam- pioenen in het dubbelspel mochten noemen. In hun finalewedstrijd ver sloegen zij de als tweede ge ëindigde Tabitha Buurman en Inge Knol met 15-2 en 15-8. Britt van Braam Morris WADDINXVEEN - Liefst vier Waddinxveense badminton- onderonsjes tussen Aeolus en Florida zorgden voor span nende wedstrijden. Belangrijkste uitslag was de 5-3 zege, die Florida 2 behaalde op medekoploper in de eerste klasse, Aeolus 3. Florida 1 moest tegen het bovenaan staande Zij- derveld 4 de punten afgeven (2-6), maar werd in Amstel- A-Tdeed het**ondanks veen zeker niet weggespeeld. WADDINXVEEN - Vrijdag avond speelde het eerste da mesteam van Flyers-basket- bal de gewonnen competitie wedstrijd tegen BC Verkerk. Altijd een lastige tegenstan der. Flyers startte goed en nam meteen een 13-0 voor sprong. Hierna ontstond er een leuke strijd, waarbij de Flyers-da- mes de wedstrijd steeds on der controle hielden. Via een ruststand van 33-20 en met een eindstand van 61-42 be hield Flyers haar derde posi tie in de competitiestand. Topscoorder: Nicole Bierwolf met 15 punten. Zaterdagavond werd er aan getreden tegen BC Ede vooi’ de bekerwedstrijd in de acht- WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 10 november stond de 11e ronde van de interne competitie van Waddinx veense Schaak Vereniging WSV op de rol. Tevens moest WSV 1 aantreden voor de RSB (Rotterdamse Schaakbond), waardoor weinig of geen wijzigingen in de top van de onder linge ranglijst plaatsvonden. Het vlaggeschip van WSV speelde voor de competitie van de Rotterdamse Schaak derde set naar zich toe trok. De heren dubbel van Tjeerd Hillerts en Joeri Kraaijestein stelde de zege veilig. Met de 5-0 voorsprong was in le voorgaande partijen hoef den de Waddinxveners weer geen punt af te staan in de leen maar 8-0 overwinningen voeren ze dan ook met grote oenschaop. Hierbij domineer- voorsprong de ranglijst aan. de damesdubbel duidelijk een motivatie-probleem te ont dekken. Deze partij werd dan wedstrijd tegen Sio 5. Met al lijk tijden aan. Het behoud van lijkt een moeizame zaak te worden. Zo werd er onnodig van het lager geklasseerde HBS verloren met 2-1. B-3 verloor zijn wedstrijd bij De Jodan Boys vooral door het missen van veel opgeleg- voor 3-1. de kansen. Omdat de tegen- Jean Lamaison-Lisette Kuy- partij de weinige kansen wel pers eri Erik Besemer-Herma benutte werd er met 2-1 ver loren. Be Fair C-2 leverde een van de vrije worpen door Vlis- singen. Eindstand 42-56. Topscoorder: Tineke Lelie veld met 14 punten. WADDINXVEEN - Vrij dagavond 25 november om acht uur kan er bij WSE-voetbal weer wor den geklaverjast in het clubgebouw aan de Wil lem de Rijkelaan. Er is een mooie prijzentafel be schikbaar. De inleg be draagt ƒ2,50 per persoon en het eerste kopje koffie is gratis. De uitslag van de door 69 personen bezochte okto- beravond luidt: 1. Henk van Kersbergen 5728), 2. Theo Droogh (5466), 3. de heer Van der Lans sr. (5287), 4. Piet Versluis (5204) en 5. John v.d. Heuvel (5093). Poedelaar van de maand oktober is geworden Theo van Kop pen met 3079 punten, terwijl het alternatieve nakaarten werd gewon nen door Gejo Steenland met 2155 punten. een derde plaats in deze leef tijdscategorie. Helaas ontbrak het bij de jon gens B-poule aan voldoende deelnemers om dubbelwed- strijden te spelen. Om voor hen toch deelname mogelijk te maken, besloot de wed- strijdcommissie dat zij in een enkelspel tegen elkaar zou den uitkomen. Als eerste ein digde Rik Snabel. Sander Heikens en Daniël Hoffman vereniging in de Goudse regio behaalden een respectievelij- worden. Het tweede team van Aeolus presteert, zo mogelijk, nog het koppel Leonie van Esse- beter in de overgangsklasse van het district. Net als in al- van haar categorie op de 1.000 meter. Bij de jongens pupillen A 2e jaars deden vijf Antilopers mee in de strijd om een goede klassering, waarbij Pieter Wijdekop in 4.36 min. als 8e over de finish snelde, waarbij ook Arnold Toet in dezelfde tijd als 10e eindigde. Frank Straver, Stephan Graafland en Tim v.d. Wild werden door de jury op de respectievelijk 15e, 16e en 17e plaats geklas seerd. LA -VAN DER LINDE Kruit-Leon van Prooyen was zeer spannend (11-15, 15-7, 15-13). De damesdubbel El- len Bos-Janneke v.d. Knaap jaar," Jan Rams, Geert v.d. D-5 jtenslotte verloor zorgde voor de winst met 15-8 in de derde game (5-3). Ook Florida 5 kwam in de derde klasse tegen Aeolus met 1-3 uit de enkels. Alleen competitieleider Maarten van Arkel won in drie games tegen zijn collega bij Aeolus, Oord, B. Jansen, W. Hennink en E. Philipse. Door deze wisselvallige wedstrijd winst gaat WSV 1 na twee overwinningen gedeeld aan Vlissingen de leiding. Voor de interne competitie werd ook weer heftig ge speeld. J. v.d. Born, nummer 4 van de ranglijst, blijft goed presteren. Nu werd W. v.d. Hoek, nummer 5, toch op een WADDINXVEEN - Zaterdag 12 november werd in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) voor de 16e keer het open jeugdkampioenschap van Waddinxveen gehouden. Aan het tournooi van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV namen 60 jeugdspelers in vier leeftijdscategoriën deel. De prijsuitreiking was in handen van WSV-voorzitter G. To renbeek. WADDINXVEEN - Het eerste basketbalteam van Brasilia- nanas Aeolus heeft goede za ken gedaan door met 7-1 te winnen van Ribad 1. Door de ze overwinning hebben de Waddinxveners zifh met vier punten voorsprong aan de kop van de ranglijst genes teld. Het eerste team van Ri bad had als enige de daden drang van Aeolus nog enigs zins bij kunnen houden. Zij stonden dan ook op de tweede plek met twee punten achter stand. In de onderlinge con frontatie was er echter toch sprake van een groot krachts verschil. Indrukwekkend was de over macht in de singles te noe men. Vooral Tjeerd Hillerts en Marco Overes lieten er geen gras over groeien. Zij wonnen hun singles allebei duidelijk in twee sets. Ook eerste dame Linda Wie gel wist haar partij in twee sets in haar voordeel te be slissen. Ilse van Steijn kende een slechte start, waardoor zij de eerste set met maar liefst 11-0 verloor. In de tweede set stelde zij or de op zaken door met 11-1 te winn^p, waarna ^jj ook de de tegenstanders nog wel even zien dat ze terecht zo hoog op de ranglijst staan. Eerst moesten Joeri en Ilse tot het uiterste gaan om de winst naar zich toe te halen. eerder werd een gevoelige 5-3 nederlaag geleden. Hierdoor heeft Aeolus 3 de koppositie verspeeld aan DEO en Florida, de tegen standers van de afgelopen weken. Aeolus 4 heeft zich Aan drie van de vier crossen dient minimaal meegedaan te worden om in de eindrang schikking te worden opgeno men. De rangschikking naar volgorde van binnenkomst vormt de basis voor de eind uitslag in 1995. In principe zijn tijden dus niet belang rijk. Het Gouwebos leende zich weer uitstekend voor dit eve nement. Dat de crossen in trek zijn bij de atleten in de Goudse regio bewijst het aan tal deelnemers elk jaar weer opnieuw. Tussen twaalf en drie uur gingen de verschillende leef tijdsgroepen van start en konden hun crosshart opha len aan een goed uitgezet par cours door het mooie Gouwe bos. In totaal kwamen 325 at leten aan de start, waarbij ook de Antilope-atleten zich niet onbetuigd lieten in de uitslagen. Bij de jongens C-pupillen (jongste deelnemers) legden de Antilopers Jurien Trinker, Maarten Blokland en Wouter Knoop beslag op de mooie 2e, 3e en 4e plaats in de eind rangschikking van 20 deelne mers. Marieke v.d. Harst was bij de meisjes pupillen B al haar concurrentes te snel af en leg de in 4.46 minuten het par cours van 1.000 meter af. Ook bij de jongens pupillen A le jaars wist een Antiloper de eerste plaats te bemachtigen. Gijs v.d. Knaap ging hier in 3.59 minuten als eerste over de finish, terwijl Bastiaan In de B-categorie (tot en met 16 jaar) werd Michiel Blok van SV Messemaker uit Gou da na vijf ronden eerste. De C-categorie (tot en met 14 jaar) werd een succes voor de Waddinxveense Schaak Ver eniging WSV. C-speler Biniam David uit Waddinxveen won alle zeven partijen. Liefst drie spelers van De Bongerd uit Capelle aan den IJssel stonden na ne gen ronden aan de top van de ranglijst in de C-categorie (tot en met 12 jaar). Ka Chun Lui bereikte hier een 100% score. Bij de allerjongsten van het tournooi, de E-categorie (tot en met 10 jaar), liet Harrie van Duivenbode uit Katwijk zien wat goed schaken is. Ook hij won alle partijen. In deze groep werd in hoog tempo 11 ronden afgewerkt. Het tournooi werd zaterdag morgen om tien uur door de voorzitter van de Rotterdam se Schaakbond, W.J. v.d. Broek, geopend. Hij wenste de spelers een spannende dag en complimenteerde WSV voor de traditionele aandacht voor de meisjes onder en wer den eveneens tiende. De 4 x 100 meter schoolslag werd door Wouter, Wyco, Viktor en Robin gezwommen in 5.45.42, de 4 x 100 meter wisselslag in 5.09.80 (Viktor rugslag 1.20.20, Wouter schoolslag in 1.21.48, Robin vlinderslag in 1.15.26 en Wyco vrijeslag 1.12.86) en de 4 x 100 meter vrijeslag in 4.39.87 (Wouter 1.09.27, Wyco in 1.15.24, Vic tor 1.10.42 en Robin 1.04.94. De 4 x 100 meter rugslag werd in ö^OAö^ezwommen., Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZONDAG 20-11-94 THUISWEDSTRIJD 17.00 uur DE GOUWE 1 - NEREUS 1-dames Holland en GKV uit Den Haag. voor het publiek qua kijkspel tegenviel, wist Korbis toch het goede antwoord te geven. Vooral de tweede spelhelft was bepaald de moeite waard om te zien. Na een 4-4 rust stand kwam Korbis vlak voor tijd bijna nog op winst toen Wim Lebbing uit een half af standschot 8-7 liet aanteke nen. In de slotseconden wist Tem po toch nog langzij te komen (8-8). En dat was objectief be zien best een stand waar bei de ploegen vrede mee konden hebben. Voor de Korbis-pro- duktie waren verantwoorde lijk Jaco Wineke (lx), Frits Visser (3x), Wim Lebbing (2x) en Yvonne Visser (2x). Zaterdagavond om acht uur speelt Korbis zijn eerste zaal- competitiewedstrijd in de tweede klas district tegen Woudenberg uit die gelijkna mige plaats. Plaats van han deling is de sporthal de Sniep. WADDINXVEEN - De in nationale atletiekkrin- gen bekende atleet Harm Hendriks geeft vanavond (woensdag 16 november) om acht uur bij de Waddinxveense atletiekvereniging Anti lope (Alberdingk Thijm- laan) een speciale trai ning voor lange afstand- trainers en genodigde atleten. Vooral in Haagse atle- tiekkringen is routinier Harm Hendriks bekend door zijn regelmatige trainingscessies. De be doeling van de Waddinx veense spe- cialisatietraining is dat er tips en technieken worden opgedaan. On der het genot van een kop koffie of andere ver snaperingen kunnen dan na afloop nog wat gegevens worden uitge wisseld. Dit vergde dan ook een drie setter. Ook Marco en Linda hadden drie sets nodig om de winst te pakken. De einduit slag liet echter geen enkele twijfel bestaan over de krachtsverschillen Het gaat er dan ook steeds meer naar uitzien dat Aeolus opnieuw het kampioenschap zal behalen, waardoor ze vol gend i seizoen in de eerste WADDINXVEEN - In de voorbereiding op de komende zaal- korfbalcompetitie heeft Korbis-korfbal een succesvolle oefenserie afgesloten. In de traditionele wedstrijden om de Haagse Courant Cup werd geoefend tegen district tweede klasser ALO en de afdelingsteams van Hoekse SV uit Hoek vanJ Tegen ALO werd een 9-9 ge lijkspel behaald nadat eerst een 3-0 achterstand moest worden ingelopen. De remise was het resultaat van een met veel inzet en spanning gespeelde wedstrijd. Tegen Hoekse SV en GKV werden duidelijk overwinnin gen behaald met 8-4 en 8-5, hoewel beide scores gezien het krachtsverschil beslist hoger hadden moeten zijn. Ondanks deze goede resulta ten zijn er geen verdere wed strijden in deze competitie omdat ALO een beter doelsal do wist te halen. Zaterdag volgde nog een oe fenwedstrijd tegen streek- ploeg Tempo uit Alphen aan den Rijn. Tempo, een sterke tegenstander, kon het Korbis - niet echt moeilijk maken. Het spelletje ’achterverdedigen’ bracht hierin geen verande ring. Ondanks dat die spelwijze Bij de jongens in de oudste leeftijdsgroep bleef de span ning tot het laatste moment aanwezig. Zij eindigden allen met een gelijk puntenaantal, zodat het puntenverschil in de onderlinge games de uit eindelijke winnaars moest uitwijzen. Als winnaars kwamen Emiel van Boxtel en Patrick van Es seveld uit de bus. Het koppel Hugo van Bergeijk en Jeroen en Linda Hartwijk behaalden van Boxtel eindigde met JJJr slechts een minimaal onder ling verschil op de tweede plaats. Roel Kalkman en Fa bian van Minnen werden der de. In de meisjes-poule liet de spelers zo snel mogelijk weer achter de borden te krijgen. Na vier ronden stond Michiel Blok alleen aan de leiding. Naaste concurrent en clubge noot Maarten Korpelijn had Olympia Cl. C2 liet Aarlan- onderweg een puntje laten derveen C2 met lege handen liggen. Maarten had dus de achter door een 2-3 eindstand opdracht Michiel te verslaan neer te zetten. Dl kon fysiek om nog kampioen te worden, niet op tegen Olympia Dl en In de mooiste partij van het tournooi deed hij, met wit, er werkelijk alles aan om zijn doel te bereiken. De derde prijs ging naar Pra- vish Mahabali uit IJsselstein. In de C-categorie had Biniam David geen kind aan Albert Jaap van Duivenbode uit Katwijk en Patrick Crielaard uit Gouda. Met zeer sterk spel voerde Biniam telkens opnieuw zijn legers naar de overwinning. Ka Chun Lui, een van de fa vorieten dit jaar voor het RSB-kampioenschap, bleef voetbalvereniging flOFCant Zaterdag 19 november Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop opgencht 1 september 1945 Aanvang: -| 4.3Q UUt FLOREANT (za.)-WDS Zondag 20 november Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.00 uur FLOREANT (zo.)-HAASTRECHT OMTZIGT lende D-teams, verliezende E-teams en weer goed preste rende F-teams. Door doelpun ten van Sander van Rijn en alweer de snelle Peter de Jong behaalde D-l een klin kende overwinning bij het sterke De Jodan Boys. De verdediging onder aanvoe ring van Stefan van Wijk gaf Hierna sleepte Florida tot ei- 1- gen verbazing alle dubbels uit het vuur. In het bijzonder en de 4 x 50 meter vrijeslag in ~Z4 x 50 meter wisselslag in werd gezwommen in 2.53.93 2.45.41 (Mike 44.62 op de rug, (Arijanne 47.06, Kim 43.10, T1-x—1 AA Ramona 43.61 en Melissa enkels werden na een lange 40.16), de 4x50 meter wissel slag in 2.34.47 (Ramona rug- slag 42.97, Melissa schoolslag Joost, Mike, Geert en Patrick 40.04, Kim vlinderslag 35.19 2.22.86 nodig. en Arijanne vrijeslag 36.27) De meisjes beneden de 13 2.23X)Ó“(Arijanne 37.88, De- jaar, Wilke v.d. Valk, Wendy -- -- - ~'~3en Zirkzee, Marijke Theussen, ook verloren, waardoor Ribad de eer in ieder geval had we ten te redden. In de gemengd dubbels lieten In hun poule weten de andere sica v.d. Schee de wedstrij- Ook in 1991 werden door Antilope succesvolle crosscompetitiewed- strijden in het Gouwebos gehouden. Op de foto zesde van links Anti- lope-veteraan Bram Lindhout, die ook dit keer weer schitterde met een prachtige eerste plaats in zijn categorie heren verteranen III. (Foto: Han Zoet). nauwelijks een kans weg, net zoals zij dat de laatste wed strijden deden. D-3 verloor na een gelijkop- Martin Sonneveld tegen Bob nise 37.49, Ramona 34.93 gaande strijd met een doel- Kruit-Leon van Prooyen was Kim 32.70). punt verschil bij Floreant. D-2 speelde knap gelijk tegen Lekkerkerk. D-4 speelde ge lijk en met 1-2 van Rohda D-3. E-l leverde kanp werk af. Elon van Meerveld, de talent volle keeper was geblesseerd, maar mocht wel voetballen. Dat hij dit beter kan dan zijn vader bewees hij door maar meteen drie keer te scoren. Sander Bosman maakte voor E-l de vierde goal en zo werd er met 4-2 van Gouda gewon nen. Alle overige E-teams verloren hun wedstrijd, vaak met grote cijfers. De F-jes rende en scoorden er weer vrolijk op los. F-l was niet zo goed op dreef en moest met 5-0 hun meerdere erken nen in Lekkerkerk. F-3 speel de knap, maar moest uitein delijk bij Haastrecht F-l toch het hoofd buigen met 5-4. F-4 vocht de pollen uit het veld en kreeg daarvoor een verdiende beloning. Er werd met 2-0 van Groeneweg F-l gewonnen. Natuurlijk won ook F-5 weer. Deze keer met 5-0. Dit team gaat absoluut kampioen worden. Nu al heb ben zij een doelsaldo van 67-2. Ook F-6 deed het weer uitstekend. Bodegraven F-4 werd met een 10-0 nederlaag naar huis gestuurd. EINDHOVEN/WADDINXVEEN - Het enorme zwembad De Tongelreep in Eindhoven was tot de nok gevuld voor de daar door PSV gehouden nationale zwemkampioenschappen voor ploegen. De De Gouwe-meisjes onder de 11 jaar, Arijan ne v.d. Valk, Melissa Dings, Kim Middendorp, Ramona Lin- ting en Denise de Riet, waren het meest succesvol en wer den vijfde in het klassement. De 4 x 50 meter schoolslag verloor met 2-4. El zorgde voor een tenregen. Nieuwerkerk E2 moest een 16-1 verlies incas seren. Ook bij E2 waren veel doelpunten te zien. Zij zorg den voor een 4-6 overwinning bij GSV El. Voor E3 waren twee treffers van Rick Hof man niet genoeg tegen RVC E2. RVC won met 2-4. F1 deelde de punten met Soc cer Boys Fl. Uitslag 2-2. Se- bastiaan Biesaart scoorde vlak voor tijd de winnende treffer tussen F2 en CVC F4. Door deze 1-0 overwinning z’n maatjes Ajai Bharatsingh gaat F2 aan kop in hun groep, en Milton Karta gemakkelijk F3 had het lastig bij Be Fair voor. In een rustige en zekere F6. stijl schoof hij alle concurren- Eveneens vlak voor het eind- ten van de D-categorie gede- signaal schoot Huseyin Yil- gen van het bord. Hugo van Elteren uit Moer- kapelle en Elmar v.d. Korde- noordt uit Capelle kwamen De meisjes-pupillen kwamen adem te kort om het hoge tempo van Harrie van Dui venbode in de E-groep bij te benen. Met twee punten voor sprong maakte hij duidelijk wie het hier voor het zeggen had. ste finale. Deze wedstrijd was van een hoog gehalte. In te genstelling tot vrijdagavond, was het nu Flyers, dat steeds tegen een achterstand op keek. In het veld was men beslist niet de mindere, maar het schotpercentage van BC Ede benaderde de 100%.En dit Bond tegen EBSV 1 uit Berg- schenhoek. Deze wedstrijd le verde een fortuinlijke en nip- hierdoor zijn te zege op van 4-3. Deze werd r";-U verdiend door de bovenste beker. Topscoorder was Anita vier plaatsen, namelijk T. v.d. van Unen met 28 punten, De meisjes-junioren speelden een tegen Vlissingen. De start was goed, maar T"' kwam langzaam maar zeker beter in de wedstrijd en haal de het initiatief naar zich toe. De ruststand was 25-36. In de tweede helft was er geen sprake meer van krachtsverschil. Beide teams nederlaag getrakteerd, waren nu aan elkaar ge- R. de Vries, goed begonnen waagd. De wedstrijd werd be- deze competitie, kan zijn ho slist door het beter benutten ge positie niet blijvend waar maken. L. Ellers bleek toch de sterkste. J. v.d. Haven doet ook een stapje terug. Na een nederlaag in de vorige ronde WADDINXVEEN - Zaterdag 12 november hield de Wad dinxveense atletiekvereniging Antilope (Alberdingk Thijm- laan) in samenwerking met de KNAU-regio Midden-Hol- land de eerste van vier ’Goudse’ crossen. Er kwamen 325 at leten aan de start in het Gouwebos. Blokland in 4-17 min. op een mooie vijfde plaats eindigde. Wouter Muis was wat minder snel maar liep desalniette min een goede cross en wist zich door de jury als 19e te la ten klasseren. Marieke de Leede gaat ook dit jaar weer voortvarend bij de meisjes pupillen A 2e jaars in deze crosscompetitie van start. Ook zij wist zich met een tijd van 4.22 minuten de snelste voor het jeugdschaak. Tijdens het tournooi liet sportwethouder Jan Hielema (CDA) zich uitvoerig inlich ten over het bijhouden van standen en het maken van in delingen voor de nieuwe ron den. Een geavanceerd compu terprogramma ondersteunde de wedstrijdleiding om de Schwiebbe wonnen de ge mengd dubbels en daarmee knappe prestatie en won met de wedstrijd. 4-1 van Oluympia; C-3 moest Nederlagen in drie games in -j---xje herendubbel en dames dubbel waren een waarschu wing voor de return. Florida 2 staat voorlopig op de eerste haal eentonig met goed spe- plaats. In de sporthal de Sniep toon de Florida 3 een enorme strijdlust in de tweede klasse tegen Aeolus 4. Alleen Ellen Bos won zonder zichtbare problemen, maar de andere WADDINXVEEN - Ondanks het mooie weer vielen de re sultaten niet bij alle jeugd teams van Be Fair-voetbal mee. A een niet al te beste wedstrijd toch goed, wanf door doelpun ten van Alfons Scheurwater en Edwin Kraan werd er met 2-0 van Woerden gewonnen. De elftallen A-2 en A-3 deden heroptreden van clubkampi- het beduidend minder. Beide oen Dick van Teylingen (14- teams verloren hun wed- 15 verlies in derde game) en strijd. Voor B-l breken moei- de overwinningen van Dennis TT 1 1 Steenland, Miranda Baan en het derdeklasserschap Rob Sikking. Florida 2 speelde uit in De Duikelaar en begon met 13- 15 (derde game). Jean Lamai- son leed verlies. Bart Moors, Maaike v.d. Weij'en Herma Schwiebbe (reserve) zorgden ke de tweede en derde plaats. In de meisjes B-poule pAkte veld en Esther Hoffman de ti tel. Daniëlle van Bergeijk en Suzanne Both eindigden op een goede tweede plaats. Ook door de allerjongste deel nemers (6-9 jaar) werd er ge streden om het clubkampi- De meisjes beneden de 13 Zirkzee, Marijke Theussen, Michelle Nahon en Eva Ide- lenburg, behaalden de tiende plaats. Zij zwommen de 4 x 100 meter schoolslag in 5.54.09 (Wilke 1.35.51, Wen dy 1.30.47, Michelle 1.27.45 en Eva 1.23.66), de 4 x 100 meter wisselslag in 5.12.20 (Wilke rugslag, 1.15.76, Mi chelle schoolslag, 1.25.76, Eva vlinderslag in 1.21.83 en Marijke vrijeslag in 1.08.85), de 4 x 100 meter vrijeslag in 4.38.29 (Marijke 1.11.14, Mi chelle 1.09.17, Wendy 1.12.81 en Wilke 1.05.17) en de 4 x 100 meter rugslag in 5.27.85 door Wilke, Marijke, Wendy en Eva. den. Zij behaalden met slechts één punt verschil de eerste en tweede plaats. Als derde eindigde Sanne Jan sen. De wekelijkse trainings- en spelavonden voor de jeugd van Florida-badminton zijn op dinsdag en donderdag in de Waddinxveense sporthal de Sniep (Sniepweg), terwijl (j /r» rx xj voorlopig tot doel gesteld zich dagochtend te handhaven in de tweede klasse, maar ook dit is, na de 5-3 nederlaag tegen Florida 3 weer een stuk moeilijker ge worden. sportzaal Sponsors: I i Dorpstraat 38, Waddinxveen, 01828 - 18090 's maandags gesloten - donderdag koopavond Zijde 3, Boskoop, 01727 - 12965 's maandags gesloten - vrijdag koopavond Hoofdsponsor: Q. S. Van der Panne (Alphen aan de Rijn) Van den Berg aannemersbedrijf Zwammerdam, Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29