R. van der Made Kleine nederlaag Korbis-korfbal De Gouwe vijfde in zwemcompetitie Gelijke spelen voor De Gouwe Hockeyers Waddinxveen op gedeelde kopplaats generaal kampioen bij De Sperwer Weer puntloos Philipse onbedreigd Badmintonners geeft niet op Klaverjassen Het Zuidhonk Inbrekers --- stelen kantoor- Kampioenen interieur bijeen WSE-voetbal Badmintonners oppermachtig Be Fair Al wint slag koppositie Dubbele winst bij Flyers TOOS danste op ’No matter what’ Hoogste score W. Valenkamp Be Fair verliest van Leython: 3-2 Matige vangst Meisjes-junioren kampioen Koppositie Korbis Fl OUDEWATER OMTZIGT FLOREANT (zo.) Pagina 29 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 NOVEMBER 1994 WADDINXVEEN - Met een een wisseling toen (Alberdingk voetbalvereniging floreailt v.d. Schrier werd met 1.07.7 grootste progressie. Florida 2 is op weg naar pro motie naar de Overgangs klasse Zuid-Holland. In de sporthal De Sniep behaalden naast Florida 2 ook Florida 6- 8-9 en 10 grote overwinnin gen. Alleen Florida 12 ver loor. Opvallendste team was Florida 8, dat als enige met 8-0 won (tegen MCC’94 uit Voorburg). E.J. de Wit. Kampioen oude doffer: N. Hoo- gerdijk. Kampioen oude duivin: Davy Hofman. Kampioen jonge duif: N. Hooger dijk. Dat was het geval bij 10-9 door Marco van Leeuwen, 18- 10 door Jaco Wineke en ook na 20-18 toen een schot van Marco van Leeuwen miracu leus uit de korf tolde. Met nog 5 minuten te gaan had er met 20-19 nog iets leuks voor Kor- bis ingezetten. Dat gebeurde niet, want het werd geen 20- 19 maar 21-18 voor De Meeu wen 21-18. De nederlaag voor Korbis was een feit. slag op 5-1. Fl was zeker niet de mindere van De Jodan Boys, maar om dat ze vergaten te scoren ver loren ze met 0-3. ■eno- ge- AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw een paalde. De vraag was: Zou de heren- ploeg van trainer-coach Hans de Gruyl de winst van vorige week tegen Keiler Keukens Donk kunnen prolongeren te gen Alliance uit Zaandam? De Gouwe-heren begonnen goed aan de wedstrijd. Na de eerste periode was de stand 2-0 in het voordeel van De Gouwe door twee fraaie doel punten van Jaco van Tol. In de tweede periode wisten de heren de goede lijn door te zetten en kwamen door twee doelpunten van Arco Ver boom en Marcel Ribbens op een 5-2 voorsprong. In de der- van de Koninklijke Nederlandse Gymanstiek Bond (KNGB) Dat is ook gebeurd. Na elkaar riode een beetje te hebben af getast sóoorde Marion van Hooft 1-0. Snel kwam Allian ce echter op 1-2, waarbij Elise Kortekaas nog een viermeter stopte. In de tweede periode scoorde Angela Faber met een fraaie boogbal 2-2, waarna Alliance toch weer uitliep naar 2-4. Marion van Hooft scoorde haar tweede treffer (3-4) en even later benutte Gillian van den berg een viermeter (4-4). Alliance kwam tenslot te toch weer op voorsprong door 4-5 te socren. In het begin van de derde pe- WADDINXVEEN - Het eerste team van Brasiliananas Ae- olus-badminton heeft grandi oos uitgehaald in de ontmoe ting met BCR ’91. De Rotter dammers, die een zeer slechte start van de competitie ken den, hadden de laatste wed strijden zeer verrassend ge wonnen. Zo wisten zij onder andere te winnen van Ribad en BCO Bah, die achter Ae olus om de tweede plaats knokken. Hoewel BCR dus in vorm leek te zijn, bleken de Waddinxveners ook nu weer duidelijk sterker. De 8-0 eind uitslag onderstreepte dit feit. PUTTEN/WADDINXVEEN - In de uitwedstrijd van Korbis- korfbal tegen het achttal van De Meeuwen (Putten) werd een kleine nederlaag geleden. Met 18-21 werden de korfbal lers naar Waddinxveen teruggestuurd. Toch was Poortvliet niet echt ontevreden over dit resultaat in de zaal- competitie. ‘Er is over het geheel men door Korbis goei speeld tegen een tegenstan der die in de veldcompetitie twee klassen hoger uitkomt*, vond de coach, die verder stel de dat de snel opgelopen 0-4 WADDINXVEEN - De voet balwedstrijd van Be Fair’s Al tegen concurrent Sportlust de periode daalde het niveau werd door de Waddinxveners van de heren en gaven zij Al liance de kans om terug te ko men in de wedstrijd. Florida 2, versterkt met de weer speelklare clubkampi oene Ilona Groeneveld, won w de meeste partij en^met ruim achterstand de ploeg in feite n o ”7 j_ de das om had gedaan. Kennelijk moet Korbis zich toch wat wat meer proberen te prepareren op tumultueu ze openingsfasen. Met veel fy sieke kracht en snelheid werd onder een oorverdovend ka baal van de tribune Korbis door De Meeuwen snel op een- van de eerste helft niet echt 4-0 achterstand gezet. Na 10 minuten kon Korbis WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers-bas- ketbal speelde tegen Niels Stensen - zeker in de eerste helft - geen al te beste wed strijd. Misschien was het ook wel de kracht van de tegen stander, want de Utrechters waren niet naar Waddinx veen gekomen om de winst punten cadeau te doen. De start was voor Niels Sten sen. Flyers had de grootste moeite om bij te blijven. Te gen het einde van de eerste helft ging het beter met de dames en konden ze toch nog met 26-22 de rust in. De twee de helft had Flyers de wed strijd in handen en via 38-29 werd de overwinning binnen gehaald. Eindstand 64-51. Topscoorder: Anita van Unen met 21 punten. Heren 1 moest op bezoek bij Red Stars in Zeist. Kijkend naar de rangschikking een duel van twee gelijkwaardige ploegen. Dit bleek in de prak tijk ook uit te komen. Lange tijd had Red Stars steeds een kleine voorsprong, maar te gen het einde van de wed strijd kon Flyers nog langszij komen. De stand was 71-71 en dit betekent verlengen. Er ont stonden toen vijf spannende minuten. Om beurten werd er gescoord, maar de laatste sco re was voor Flyers. Eindstand 82-83. Topscoorder Wolter Zwijnenburg met 26 punten. De meisjes-kadetten speel den een constante wedstrijd met een goed debuut van Jan tien Groeneveld, maar MSV was de betere ploeg en nam de twee punten mee naar Noordwijk. Topscoorder Cres- sida Jobels met 9 punten. Net als thuis speelde Florida 1 4-4 tegen Velsen 2, echter nu met winst in plaats van verlies voor Mirande Baan en Liesbeth van Bergeijk in de enkels. Het omgekeerde gold voor Rob Sikking en Dennis- Liesbeth in de gemengddub- bel. Winst was er in de da- mesdubbel en de GD, zodat Rob-Mirande voor één nuttig wedstrijdpunt zorgden. Den Haag. (Foto: TOOS-gymnastiek). DEN HAAG/WADDINXVEEN - In het Haagse Congresge- Zondag 4 december opoedchti september 1945 Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.00 uur WADDINXVEEN - Na dat er vorige week niet is geschaakt is kwamen donderdagavond bij de schaakvereniging Wad dinxveen WSV weer de stukken op tafel. Het tweede team bond de strijd aan met het derde team van Krimpen a/d IJssel. Dit resulteerde in een ri ante 6-2 overwinning voor de gasten. Alleen Van der Bom en De Niet wisten tot winst te ko men. In de top van de onder linge competitie waren er voor de runners-up Jansen en Van der Oord (de nummers 1 en 2 van vorig seizoen) mogelijk heden om goede zaken te doen wegens absentie van koploper Philipse. Hoewel Van der Oord het beste van de partij had werd tot puntendeling besloten, waardoor de ri ante positie van Philipse niet bedreigd werd. Smitskamp kroop wat dichter naar zijn eindpo sitie van vorig jaar toe door een overwinning op Stam. In de middenmoot van de ranglijst vond een fami- lietreffen tussen zoon en vader Van der Haven plaats. Het resultaat (re mise) werd na een lange en zware strijd bereikt. Reus verschalkte Auad en Van der Knaap bond Verdoom aan de zegekar. Van der Heiden kwam met een edelmoedig re mise aanbod van Ver sluis goed weg en Dannis pakte de punten tegen Alblas. laag naar huis gestuurd. BI redde het net niet tegen RVC. Na een spannende en enerverende wedstrijd waarin Be Fair nog een straf schop miste - werd er met 2-3 verloren. Het lukte Cl niet om een veldoverwicht om te zetten in doelpunten. Na het eindsignaal was het dan ook 0-0. Dl had een off-day en verloor daardoor kansloos van Nieu- werkerkmet 1-5. El speelde een prima wed strijd tegen het altijd sterke Nieuwerkerk. Patrick Ver meulen opende al snel de wedstrijd door een prachtig doelpunt 1-0. Vlak daarna maakte Thijs Molhoek 2-0. Na de 2-1 scoorde de ingeval- xx len Sander Bosman er nog jk door Robin Koele. Komen- drie en^bepaalde de einduit- de zaterdag wordt opnieuw uit gespeeld en wel tegen Thor 1. afsnoepen van koploper Nieu werkerk Cl. Het werd 3-2 voor Nieuwerkerk. De meisjes-junioren weerden zich goed tegen de sterke meisjes van Cabauw. Zij hiel den het verlies beperkt tot 2-4. Dl deelde de punten met Spirit Dl. Door drie goals van Erik Klijn en een van Niels v.d. Linden werd het 4-4. El en Olympia El zorgden voor veel doelpunten. WSE won WADDINXVEEN - Wim Va lenkamp, vierde van het alge meen klassement bij de sjoe- lers in Waddinxveen, behaal de met een ongelooflijk hoge score van 1.408 punten de eerste plaats. Tweede werd Cees Kuipers met 1.386 pun ten, achtste in de klassering. Door deze resultaten komt er steeds meer spanning in de competitie. De volledige uit slagen zijn: klasse A: 1. Wim Valenkamp (1408) - stand klasse A: 1. Jan Kersbergen (138.880); klasse B: 1. Erwin Pleus (1312) - stand klasse B: 1. B. Brouwer (126.160); klas se C: 1. Adrie Faas (1164) - stand klasse C: 1. Adrie Faas (116.640); klasse D: 1. Jaap van Beek (1057) - stand klas se D: 1. Coby van Eek (104.780); klasse E: 1. Jeanet te Kersbergen (1011) - stand klasse E: 1. Peter Botger (96.200). Het gemiddelde van deze competitieavond is 117.68. Het gemiddelde van de sjoel vereniging, die elke woens dagavond in het clubgebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) speelt, is 115.580. een uitstekende start. De allerjongsten verloren met 11-14 van Weidevogels Gl. Ook veel punten werden ge scoord door Al, maar zij ver loren toch met 17-9. BI kon opnieuw niet tot winst komen brons voor zich opeiste. Bolnes met 6-5. Dl scoorde geen punt tegen Argento, maar de tegenstan der ook niet, waardoor er toch een competitiepunt werd ge scoord (0-1). Cl verloor met 1-5 van Olympia. ontketende Arijanne v.d. Valk die zowel de 100m wissel (1.27.0) als de 100m school (1.38.5) won. Jan Rams pakte bij de jongens een gouden plak op de schoolslag met een tijd van 1.39.0. Robin van Lienden won de 200m wissel j81-82 in 2.39.6 met Viktor Terlaky (2.44.0) op de derde plaats. Wyco Zalm was op dit nummer met een ze periode tot scoren te ko men. De spanning in de laat ste periode was te snijden, ze ker na een snelle goal van Al liance in het begin van deze periode. Jeroen van Tol gaf de Gouwe- heren in deze spannende pe riode nog enige hoop door hal verwege de stand op 7-8 te brengen. Het was Arco Ver boom die in de laatste minuut een strafworp benutte en de eindstand bepaalde op 8-8. Een verdiend punt voor de Gouwe-heren die zaterdag avond acht uur de zware wed strijd tegen HZ Zian moeten spelen in Den Haag. WADDINXVEEN - De meis jes-junioren van Waddinx- veen-voetbal hebben beslag gelegd op het eerste herfst- kampioenschap van dit sei zoen binnen. De voetbalsters toonden iedere week een con stante inzet en werden na de overwinning op Gouda defini tief eerste in hun poule. Hef gaat ondanks alles goed met voetbalvereniging Wad dinxveen. Het meest recente bewijs hiervoor is de grote WADDINXVEEN - In het Haarlemse zwembad De Planeet bewees de zwemafdeling van De Gouwe nog steeds tot de top van de B-afdeling te behoren. De Waddinxveners bereik ten een vijfde plaats in het tweede deel van de zwemcompe titie. zaterdag 26 november het kampioenschap voor de win terstop. Voor F1 scoorde Mou- rad Khaoul de enige treffer tegen Stolwijk Fl, dat er met een 1-5 zege vandoor ging. Esto Al besliste in de laatste minuut via een strafschop de wedstrijd (1-2) zodat WSE Al met lege handen achterbleef. BI gaf na een 2-2 ruststand in de tweede helft de wed strijd weg. Middelburg BI was doelgerichter en won met printers, een telefoon, een ko- 4-2. Cl kon net geen puntje pieerapparaat, een fax, een ~e-11-XT; typemachine en kopieerpa- pier. Bij de Dijkzichtflat is een groene Batavus herenfiets gestolen voorzien van postco de 2771 BR. In de Gouwe- straat verdween een paars- wit-zwarte ATB damesfiets van het merk Raleigh. Een paarse Shimano damesfiets met velgremmen en versnel ling is meegenomen op de Parklaan. uiteindelijk met 4-6. overtuigend gewonnen. On der meer door drie doelpun- .u_. ten van Mahid Darrazi werd De 5-2 voorsprong werd snél Sportlust met een 7-2 neder- omgezet in een 6-7 achter stand. Alleen de goed spelen de Marcel Ribbens wist in de- WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de hoogste teams van De Gouwe-waterpolo weer zeer spannende thuiswedstrij den. Zowel dames 1 als heren 1 speelden gelijk tegen Allian ce 1 uit Zaanstad. Dames 1 met 7-7 en heren 1 met 8-8. Da mes 2 sleepte ook een gelijk spel uit het vuur tegen Wiek slag 1 uit Papendrecht. Alleen heren 2 verloor enigszins te leurstellend van Keiler Keukens Donk 2 uit Gouda. Menigeen zal zich nog de eer ste wedstrijd van het vorig seizoen herinneren toen het eerste team van de De Gou- we-dames met 0-7 kopje on- Mark v.d. Zijden won de 400m vrij bij de heren in 4.01.8 met Jan Willem v.d. Hoek (4.07.2) als goede tweede. Mark won ook de 100m rug in 1.00.1, Jan Willem werd hier met 1.02.2 derde. Miranda Boer toonde zich de snelste op de 100m school dames met haar ding van Maureen, speelde beste Gouwe-tijd van 1.17.9. een week eerder gelijk en-be- Op de 100m vlinder j.o. 17 een haalde, de eerste zaterdag in fraaie zege voor Mark Nahon punten uit drie wedstrijden is totaal slechts 22 kilo witvis. Voor de tweede keer in deze competitie ging de winst naar good-old J. van Egdom. Met een vangstgewicht van 3010 gram bleef hij nummer twee R. Jenner (2820 gram) net voor. Als derde eindigde M. van Leeuwen (2600 gram). Vierde en vijfde werden res pectievelijk A. van Leeuwen (2490 gram) en H. de Kwaad- steniet (2170 gram). Zaterdag 3 december houdt de hengelsportvereniging Waddinxveen een St. Nico- laaswedstrijd. Dit concours wordt gehouden in de Haar- slotte de eindstand op 7-7 be- lemmer Ringvaart en het in schrijfgeld bedraagt ƒ7,50. Geïnteresseerde HSW-leden kunnen zich voor deelname op de dag van de wedstrijd om 07.00 uur melden aan het NS-station Waddirtxveen. al te zien tijdens het moment in de tweede helft dat Cat- wijck ongeveer 12 strafcor- ners op rij kreeg, waaruit niet gescoord werd. Halverwege de tweede helft kon Catwijck een counter om zetten in een doelpunt, wat gezien het wedstrijdbeeld te recht was. Door dat doelpunt zakte Waddinxveen een beet je weg. Ze liepen achter de bal aan, maar wisten er wel voor te zorgen dat er niet meer te gen gescoord werd. In de laatste minuut kreeg opgezette pau] den Dekker een opgeleg- iddenveld de kans uit een slag De keeper had het nakijken maar het schot kwam net een beetje richting tekort, zodat door de paal de wedstrijd ein digde in 1-1. WADMNXVEEN - Voor het eerste jierenteam van Keu kencentrum Waddinxveen Be Fair-volleybal breken span nende tijden aan. Wederom zijrtde volleyballers er niet in geslaagd punten te vergaren. Zaterdag was de tegenstan der het uit de eerste klasse gepromoveerde Delftse Delta 2. De verloren setstanden wa ren 15-10, 15-12 en 15-4. In de tweede set werd Michael van Maaren vervangen door Martin Leijn en Theo van Ei- Ook op sportief gebied gaat het de Sniepbewoners voor de wind. Niet zozeer omdat elke week klinkende overwinnin gen worden geboekt, maar vooral omdat een groot aantal kinderen en jongeren zich op aanwas van nieuwe jeugdle- trainingen en in wedstrijden den. Sinds het begin van het enthousiast wijden aan de nieuwe voetbalseizoen in sep- sport met twee doelen ep een tember hebben meer dan 40 bal. WADDINXVEEN - Met evenveel punten, maar met een ver schillend doelsaldo staan de eerste heren-elftallen van de 1-1 gelijk tegen elkaar spelende hockeyclubs Catwijck en Waddinxveen bovenaan in de vierde klasse B. Op papier zou het tussen Cat wijck en Waddinxveen een mooie wedstrijd moeten wor den, maar vaak zegt dat heel weinig. Met vrij veel publiek aan de zijlijn, begonnen de Waddinxveners aan de wed strijd. Het ging zoals verwacht. Cat wijck begon snel. Waddinx veen stond in de beginfase rustig en solide te hockeyen. Ze lieten de tegenstanders het spel maken, vond coach Matthijs van Heijst. Na dertien minuten spelen wist via een mooi opgezette aanval door het mic.2ld Jürgen Flohr uit te breken en de bal bij Gerrit-Jan van Delft te bezorgen, die 1-0 aan tekende. Een mooi begin in een gelijkopgaande wed strijd. Er was veel spel in de beide 23 meter gebieden, hetgeen altijd zorgt voor aantrekke lijk hockey. Maar de kansen bleven onbenut. Dit was voor- WADDINXVEEN - Vrij dagavond 2 december om acht uur is er weer de twee wekelijkse klaveij asavond in wijkgebouw Het Zuid honk (Zuidplaslaan). Ui teraard wordt op deze avond weer een ronde ge speeld voor het competitie- klaveij assen, maar ook de genen die zomaar een keer tje willen kaarten zijn van harte welkom. De kosten bedragen ƒ2,50 per persoon per avond, waarvoor per speelavond een aantal prijzen beschik baar wordt gesteld voor de genen met het hoogste aan tal punten. De competitie- spelers strijden om de kam- pioensbeker, die aan het eind van het seizoen wordt uitgereikt. Voor inlichtin gen: Ben Wetzel, tel. 01828-19548. WADDINXVEEN - In het clubgebouw van de Waddinxveen- se postduivenvereniging De Sperwer aan het Stationsplein zijn de prijzen uitgereikt aan de kampioenen van het afgelo pen seizoen. Tijdens het gezellige samen zijn werd Ron v.d. Made ge huldigd als eerste generaal kampioen. N. Hoogerdijk werd wederom tweede, C.A. Bode derde, H. Metselaar vierde, E. van Beek vijfde en P. Noorlander en Zn. en M. Verbeek zesde en zevende. N. Hoogerdijk werd kampioen De kampioenschappen wer den vérder als volgt gewon nen: Vitesse: 1. R.A. v.d. Made, 2. N. Hoogerdijk, 3. W. Breedijk, 4. J. Troost, 5. Combinatie Wibo, 6. J. Verbakel. Midfond: 1. J. Troost, 2. M. Ver beek, 3. E. van Beek, 4. C. Smits kamp, 5. C.A. Bode, 6. Combina tie Wibo. Fond: 1. R.A. v.d. Made, 2. H. Metselaar, 3. C.A. Bode, 4. E. van Beek, 5. M. Verbeek, 6. H. Vink. Vitesse aangewezen: 1. N. Hoo gerdijk, 2. Combinatie Wibo, 3. H. Metselaar, 4. Davy Hofman, 5. H. Vink, 6. J. Verbakel. Midfond aangewezen: 1. M. Ver beek, 2. J. Troost, 3. N. Hooger dijk, 4. Combinatie Wibo, 5. C. Smitskamp, 6. Mevrouw E.J. de Wit. Fond aangewezen: 1M. Verbeek, 2. E. van Beek, 3. H. Vink, 4. J. Troost, 5. H. Metselaar, 6. N. Hoogerdijk. Oude duiven: 1R.A. v.d. Made, 2. C.A. Bode, 3. Metselaar, 4. E. van Beek, 5. J. Troost, 6. N. Hoo gerdijk. Jonge duiven: 1N. Hoogerdijk, 2. R.A. v.d. Made, 3. M. Verbeek, 4. P. Noorlander en Zn. 5. M. Tolle naar en Zn. 6. W. Breedijk. Navlucht: 1. C.A. Bode, 2. R.A. v.d. Made, 3. W. Breedijk, 4. M. Tollenaar en Zn., 5. E. van Beek, 6. C. Smitskamp. Oude duiven aangewezen: 1. N. Hoogerdijk, 2. J. Troost, 3. H. Metselaar, 4. M. Verbeek, 5. Combinatie Wibo, 6. R.A. v.d. Made. Jonge duiven aangewezen: 1. N. Hoogerdijk, 2. M. Tollenaar en Zn., 3. W. Breedijk, 4. Mevrouw E.J. de Wit, 5. E. van Beek, 6. H. Metselaar. Navlucht aangewezen: 1. C. Smitskamp, 2. P. Noorlander en Zn. 3. P. v.d. Made, 4. C.A. Bode, 5. R.A. v.d. Made, 6. H. Metse laar. Generaal: 1R.A. v.d. Made, 2. N. Hoogerdijk, 3. C.A. Bode, 4. H. Metselaar, 5. E. v. Beek, 6. P. Noorlander en Zn., 7. M. Verbeek. Generaal aangewezen: 1N. Hoo gerdijk, 2. H. Metselaar, 3. R.A. v.d. Made, 4. E. van Beek, 5. M. Verbeek, 6. C. Smitskamp, 7. Mw. BOSKOOP - In de nacht van WADDINXVEEN - F2 en F3 woensdag op donderdag is de van WSE-voetbal behaalden deur opengebroken van een bloemenkiosk op de Konin ginneweg. De daders zijn er met wat wisselgeld uit de kassa en een fax vandoor ge gaan. De nacht erop werd ingebro ken in een kantoorgebouw aan de Zijde door het open breken van een raam aan de achterkant. Geld werd niet aangetroffen maar wel zijn kantoorbenodigdheden mee genomen waaronder enkele verschil van Deo 2. Was de eerste wedstrijd nog moei zaam 4-4 geworden, nu bleek Florida gegroeid. Jean Lamaison nam re vanche en won nu de 3e game. Erik Besemer. Ilona (11-3 11-0) en Maaike v.d. Weij wonnen ruim. Verlies in de derde game voor de GD van Bart Moors en Lisette Kuypers. Maar Bart en voor al Lisette namen wraak in hun dubbels. De DD Maaike- Lisette won zelfs met 15-3 15-1. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Keukencentrum Wad dinxveen Be Fair moest zaterdag aantreden te gen Leython. Dat het ni veau in de derde divisie aardig gelijk is blijkt wel uit de voorgaande wed strijden. Veel wedstrij den eindigen in een 3-2 winst of verlies. Zo ook deze met een 3-2 winst voor Leython. Be Fair, met Cora Bos als spelverdeelster en Antoi nette Wijker en Sjanet van Tol op de middenpo sitie, startte voorvarend en met een ruime voor sprong, maar verzuimde telkens in aanvallend op zicht de klus af te maken. De setstanden waren 15- 11,11-15,13-15,15-12 en 15-12. WADDINXVEEN - De vierde wedstrijd voor de wintercom petitie van de hengelsport vereniging Waddinxveen HSW werd gehouden in het Noord-Hollandskanaal bij Spijkerboor. In dit anders zo succesvolle water viel de vangst tegen, riode stuntte Gouwe-keep- Dertien deelnemers vingen in ste'r Elise Kortekaas weer r>r> --x door een tweede viermeter te stoppen. Hieruit putte de Waddinxveensen nog meer moed, waardoor Gillian van den Berg de stand.op 5-5 bracht. Alliance echter bleef komen en scoorde 5-6. coach Aan het begin van de vierde periode scoorde Sandra Berc- kenkamp 6-6. Doch twee mi nuten later nam Alliance toch weer een voorsprong (6-7). De Gouwe rook in de laatste mi nuten dat er meer in zat. Met vereende krachten werden weer kansen gecreëerd, waar uit Gillian van den Berg ten- De meisjes-junioren van Waddinxveen behaalden het kampioen schap. (Foto: Voetbalvereniging Waddinxveen). jongens en meisjes zich opge- bij de aangewezen duiven, geven als lid en dat betekent 1 1 dat het aantal pupillen teams kon worden uitgebreid en bestaande elftallen kon den worden versterkt. ampi 'éraer via Yvonne Visser daar iets tegenover stellen (4-1). Tot het einde van de eerste speel- helft hielden beide teams el kaar goed in evenwicht, mede door scores van Frits Visser (3x), Wim Lebbing, Marino van Zwet en Miriam de Boer. De tweede helft bracht qua opstelling Wim Lebbing plaats moest maken voor Marco van Leeu wen, die geruime tijd met een blessure niet had kunnen spelen. Qua spel was er ten opzichte veel veranderd, alhoewel Korbis gaandeweg wat meer grip kreeg op deze tegenstan der. Een paar maal lukte het bijna om op gelijke hoogte te komen maar evenzoveel keer zag De Meeuwen bijtijds het gevaar waardoor opneiuw een marge van drie doelpun ten werd verkregen. Pascal Holleman een goede tweede plaats met een tijd van 2.11.8. Een geblesseerde Marcel Zijderhand haalde hier met een tijd van 2.13.6 brons. Eva Idelenburg werd tweede op zowel de 100m school m.o.15 (1.23.9) als op de 50m vlinder m.81-82 (36.8). Op het laatste nummer een goe- zee die met een tijd van 37.0 3e werd. eerste team Florida-badmin- ton toch weer een stapje voor- rxo waarts op de weg naar hand- het grootste amateur jazzdansspektakel in ons land. - -• de klasse. Florida 2 versterkte de kop positie in de eerste klasse door een overtuigende 7-1 ze ge op Deo 2 uit Nootdorp, maar een verzwakt Florida 3 kon in Zoetermeer tegen het ongeslagen Eridos 4 geen vuist maken, 1-7 en heeft nog een kleine promotiekans over. >rd bijge ezondhi Laatste repetitie van de uit 12 dames bestaande jazzdemonstratie- groep van TOOS-gymnastiek voor deelname aan de Demogyjada in der gingen tegen een ontke- rrzr-.x.tend Alliance. Dit jaar lijkt Alliance niet meer zo in goede doen. Derhalve mogelijkhe den voor het team van trai ner-coach Jan Middendorp bouw in Den Haag is zondag de 16e landelijke Demogyjada om een puntje te pakken. gehouden. Aan dit evenement nam voor de zevende maal de in begin van de, eerste pe- Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS met de de- monstratiegroep jazz deel. gelijkspel in de uitwedstrijd Demogyjada staat voor demonstraties jazzgymnastiek en tegen het op de vierde plaats jazzdans. In het Congresgebouw lieten voor ruim 2.000 toe staande Velsen 2 kwam het schouwers diverse groepen uit heel Nederland hun dansen zien. Het evenement, dat werd bijgewoond door staatssecre taris Erica Terpstra (Volksgezondheid, Welzijn en Sport), is having in de landelijke twee- TOOS, geselecteerd tijdens 24 regionale voorrondes met 800 groepen en 10.000 dansers, gaven zeven leden van de jazzdemonstratiegroep (onder leiding van Ariënne Zwijnen burg) acte de présence met het nummer ’No matter what’ óp muziek van Phill Collins. WADDINXVEEN - Het Fl- team van Korbis-korfbal heeft door een 7-3 overwin ning op Wion de koppositie veroverd in him groep. Het bijna jongste team, onder lei- week eerder gelijk en-be- Op de 100m vlinder j.o. 17 de zaal de volle winst. Vijf met een tijd van 1.05.7. Mark tijd van 2.56.9 degene met de j i 27 7 grootste progressie. tweede. Wilke v.d. Valk toon- Op de 200m vrij j.o.15 scoorde de grote vooruitgang op de 200m vrij m 81/82 door dit nummer in 2.18.0 te winnen, terwijl Michelle Nahon hier met een tijd van 2.23.9 het in de zaal. Zij verloren nipt bij Inge v.d. Schrier had een zwaar programma maar zorg de weer voor de nodige pun ten. Ze werd tweede op de 400m wissel dames in 5.20.8 en won de 200m wissel m.o. 15 de prestatie van Wendy Zirk- met een tijd van 2.35.1. Bij de meisjes onder de 10 -- Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij 1 F z-

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29