WSE-voetbal klimt Hockeyers voeren langzaam naar boven competitie aan Forse schaakwinst Slechte beurt Korbis-korfbal AUT PUNT 1 VANAF 5? Volleyballers Be Fair zijn op de goede weg Beslissingen bij dammers Excelsior AUTO- WASSEN a Elise Kortekaas heldin bij waterpolodames De Gouwe WSV op Inter Nos Flyers-heren winnen weer Leerlingen basisschool naar moskee Jeugdtitels bij Florida FLOREANT (zo.) NIC. BOYS Discoparty in De Paddestoel Opmars schaakjeugd NIEUW: DE PEUGEOT 806 Corners onbenut Jan Kersbergen steviger aan kop Benoeming leden Ouderenplatform OMTZIGT hebben wedstrijd HSW 11 stander, die eigc punt had moeten hi 3 Met drie stuk verlies gaf Teun meteen op. Heren De laatste wedstrijd voor de winterstopp moest het heren team van trainer-coach Hans de Gruyl aantreden tegen Vi- vax uit Oegstgeest. Een be- schap te worden. De voorrondes worden ge speeld op zaterdag 18 decem ber van 09.00 tot 20.15 uur, waarna 19 december van 09.00 tot 18.00 uur zullen plaatsheb ben. De toegang is vrij. neerd eindspel knap de over winning op te eisen. PIZZA MIA express GOUDA-WADDINXVEEN Jongens kadetten 1 speelde een redelijke wedstrijd. In de ze klasse zijn alle teams zo aan elkaar gewaagd, dat men steeds op volle sterkte moet aantreden om tot winst te ko men. Helaas moest Flyers twee vaste speelsters missen en dit was het verschil met Leiden. Einduitslag 31-64. Topscoorder Anne Willemijn Crompvoets met 11 punten. Helaas verzuimde WSE in het vervolg van de wedstrijd de voorsprong verder uit te bouwen want een hoge score behoorde zeker tot de moge lijkheden. De Waddinxveners speelden echter te onrustig en te onzorgvuldig om verder te komen dan de 0-4 door Er win Pleus kort voor rust. Na rust viel er niets meer te genieten. Bodegraven kon het niet, WSE eigenlijk ook niet. Helaas leverde de wedstrijd ook een negatieve score op. Volledig onnodig verdwenen Johannes Oran en René Boekhorst in het boek van de zeer matig leidende scheids- Verder werden in de top ze ven overwinningen en twee remises geteld. Na afloop bleek dat WSV een forse over winning had behaald met als eindstand 17-12. Iedereen kon terugzien op een sportie ve en geslaagde schaakhap- pening. De volgende buren strijd zal in Boskoop worden gehouden. WADDINXVEEN - Tweetal instellingen, die vertegen woordigd zijn in het Ouderen platform Waddinxveen, heb- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van Flyers-bas- ketbal pakte vrijdagavond de derde overwinning op rij. Hierdoor is er weer aanslui ting gevonden bij de top van de competitie. Tegenstander Green Eagles (Maassluis) maakte het Fly ers alleen moeilijk in de eer ste helft van de wedstrijd. Toen was er nog sprake van een gelijkopgaande wedstrijd met een ruststand van 38-32. De tweede helft was geheel voor Flyers. De heren speel den veel meer in-side, waar door de centers zich konden onderscheiden. Dit deden zij dan ook, wat terug te vinden is in de persoonlijke scores. Eindstand 86-55. Topscoor ders Wim Stuyfzand met 16 Het begin was matig. Uit de eerste drie wedstrijden wer den slechts twee punten be haald. Na het verlies tegen Reeuwijk ging het aanzien lijk beter. Hoewel de selectie uit 13 spelers bestaat is het pas twee keer voorgekomen dat iedereen er was. Een sterk Al team zorgt er voor dat de keuze vrij ruim is. Zes spelers trainen mee, on der wie Floris van de Heuvel. ’Het is een lekkere overgang tussen de A-tjes en heren 1’, zegt hij. Tk denk dat ik fysiek gezien nog wat te kort kom. In het begin was ik samen met Michael Knaapen de eni ge die meetrainde maar nu is het voor ons veel leuker’. Het is voor een viertal hoc- WADDINXVEEN - Een onzuiver schietend Korbis-korfbal leed tegen Tweemaal Zes (Maartensdijk) een gevoelige 15-6 nederlaag. Wat het spel op zich betreft was er weinig ver schil tussen beide ploegen. Een zuiver schot bij Tweemaal Zes was er oorzaak van dat Korbis er niet aan te pas kwam. WADDINXVEEN - Jan Kers bergen, de leider van het al gemeen klassement bij de Waddinxveense s.' heeft zijn leidende positie verstevigd door 1408 punten te scoren. Tweede werd W. Slingerland jr. (1386) en der de Ed den Drijver (1373). De uitslag in de A-klasse ziet er verder als volgt uit: 4. Tine Valenkamp (1361), 5. Cees Kuipers (1325), 6. Dick Dros (1315), 7. André van Geme- ren (1310), 8. Henk van Beek (1308), 9. Wim Valenkamp (1298) en 10. Dirk Jan van Drunen (1286). Stand klasse A: 1. Jan Kers bergen. Klasse B: 1. Peter van Leeuwen. Stand klasse B: 1. M. Renesse. Klasse C: 1. Asha den Drijver. Stand klasse C: 1. Adrie Faas. Klasse D: 1. Ronald Meijer. Stand klasse D^l.1. Ronald Meijer. Klasse E: 1. Frida Heuvel. Stand klasse E: 1. Miep Zonderland. Het gemiddelde van de avond was 117.57. Het gemiddelde van de vereniging is 115.483. Het totaal van de vereniging is 335.626.000. Ook in de vierde periode werd van alles toegestaan. De Gou- wedames lieten zich echter achtereenvolgende niet van de wijs brengen. Me de hierdoor kon Gillian van den Berg tot tweemaal toe tot scoren komen. Eerst scoorde zij uit een overtalsituatie 6-3 en even later bracht zij, met een fraaie boogbal, de eind stand op 7-3. WADDINXVEEN - Het blijft in de competitie goed gaan met de Waddinxveense herenhockeyers. Zij zijn al tien wedstrij den ongeslagen. Ditmaal werd Bodegraven met 2-0 versla gen. De Waddinxveners zijn daarmee koploper geworden. venhuizen, Gouda, Boskoop, Alphen aan den Rijn, maar ook uit Delft, Zoetermeer en Den Haag belooft het een ui termate spannend kampioen- In het begin van de derde set was er eerst een gelijkop gaande strijd te zien, maar een goede service-serie van Sjanet van Tol (die een uitste- gens de oefenmeester, want wie wint staat op een zesde plaats en de verliezer zakt naar de staart van de compe titie. De Gouweheren openden de score door Remco Overdam, maar kregen vooralsnog geen opnieuw Astrid Coene die De grip op de wedstrijd. Vivax WADDINXVEEN - Het ko mend weekeinde houdt de badmintonclub Florida in de sporthal ‘de Sniep‘ (Sniep- weg) een groots opgezet open toumooi voor de Zuidholland- sejeugd. Maar liefst 180 deelnemers zullen in elke leeftijdscatego rie strijden om de districtsti- tel. Gelet op de vele inschrij vingen uit Waddinxveen, Ze- Be Fair heeft de gehele set de finales op zondag kende wedstrijd speelde) gaf Be Fair een voorsprong van 7-3. Delta kwam terug en Be Fair ging rommelig spelen waar door Delta op een voorsprong kwam van 10-7. Met deze stand kwam de ommekeer. Spannende rally’s waren het gevolg, waarbij Be Fair punt na punt inliep om de set met 15-12 binnen te halen. Be Fair rook de winst en ging in de vierde set voortvarend van start. Delta probeerde van alles, maar Be Fair hield het initiatief. Ook nu waren er weer een aantal prachtige blocks te zien waardoor Delta niet bij kon komen. De aanval was afwisselend en Delta kwam er niet meer aan te pas. Ook de vierde set werd in het voordeel van Be Fair beslist, waardoor de Wad- dinxveensen de volle winst van drie punten konden bin nenhalen. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de hoogste teams van De Gouwe-waterpolo spannende en fysiek zware thuiswed strijden. Dames 1 behaalde met 7-3 een zwaar bevochten ze ge tegen ZPB Profus (Barendrecht). Heren 1 kwam knap te rug na een 4-1 achterstand en won met 9-8 van Vivax (Oegstgeest). Heren 2 verloor in een slopende wedstrijd met 5-9 van HZ Zian (Den Haag). Dames 2 greep haar kans en klom weer een treetje door met 4-3 van DZT 1 (Deurne) te winnen. een door Wim Lebbing ver oorzaakte strafworp te verzil veren. Frits Visser scoorde via twee afstandschoten en bracht daarmee de stand op 14-6. De laatste score in deze teleur stellende wedstrijd kwam van Tweemaal Zes en dat betekende dus een dikke ne derlaag. zorgd door jongens passerelle 1. Werden al hun vorige wed strijden reeds met grote cij fers gewonnen, deze mon sterscore hadden zij nog niet behaald. Leiden werd met 170-20 verslagen. Topscoor ders Freddy Hoffman met 39 en Abdellalif Khouakhi met 38 punten. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 16 december om zeven uur houdt wijk- en speeltuin vereniging De Paddestoel (Lijsterbesstraat) de maan delijkse disco-avond voor de jeugd van 9-14 jaar. De toe gangsprijs bedraagt één gul den. Op deze avond, die de naam ’Nothing but a party’ draagt, worden de beste platen van het afgelopen jaar gedraaid. Drive-in-discotheek The Fly ing Dutchman met de disc jockeys Ed, Jan-Willem en Martin, draaien naast de hits van 1994 ook house, top-40, mellow en Nederlandstalig. Nos. Er was een felle strijd om de punten. Na een gelijkop- gaand begin werd duidelijk dat door de Waddinxveners een lichte voorsprong werd genomen. Naar gelang de avond vorderde werd de voor sprong langzaam groter en opvallend was, in tegenstel ling tot vorige ontmoetingen, dat de beste tien van WSV zo veel sterker waren, dan die van Inter Nos. Alleen WSVs kopman B. Jan- j na een overigens gelijkwaardige par tij. Ondanks het remiseaan- bod van zijn Boskoopse tegen stander R. J. Roelofs streed de Waddinxvener om de volle winst. In de slotfase wist de Boskoper met een geraffi- en Coen van Wilgen met 15 punten. De meisjes-junioren konden de wedstrijd in IJmuiden te gen Akrides niet met winst afsluiten. In de eerste helft zag het er gunstig uit voor de Waddinxveensen, want de strijd ging gelijk op .en de ruststand was 19-18. In de tweede helft ging Akri des over op een zone-verdedi- ging en toen ging het mis bij de meisjes. Eindstand 45-30. Topscoorder Tineke Lelieveld met 14 punten. De score van de dag werd ver- ten van respectievelijk Mir- i van den Berg en Marion van Hooft brachten De Gouwe op officiële punten behaald. De een 5-3 voorsprong. trainer-coach begon met een voetbalvereniging floreUIlt Zondag 18 december Terrein: Hoogeveenseweg, Boskoop Aanvang: 14.00 uur af. Adriaan Blom hield Jan de Heer in de greep door de vol tooide hekstelling. Om de ve le damdreigingen te pareren, moest Jan een schijf offeren. Adriaan bleef daarnaast het centrum beheersen en won de partij. Vincent van Es opende tegen Cor Barelds attractief met wit 35-30, 20-25. Tot en met de elfde zet vervolgde Vincent was duidelijk de betere ploeg en de Gouweheren stonden dan ook met 1-4 achter aan het einde van de eerte perio de. In de tweede periode waren de rollen omgedraaid, De Waddinxveners kregen meer grip op het spel en wisten door doelpunten van Jaco de Jong, Marcel Ribbens en Remco Overdam de achter stand te verkleinen naar 4-5. De derde periode was een ver volg van de tweede. Het ini tiatief lag bij De Gouwe en kon dit ook in doelpunten uit drukken. Door doelpunten van Remco Overdam (2x), good old Arco Verboom en Paul van Doome hadden de heren de achterstand van 1-4 omgezet in een 8-5 voor sprong. De laatste periode moest de beslissing brengen. De span ning was te snijden. Zeker na de twee doelpunten van Vi vax kregen de Gouweheren het enigzins benauwd. Paul van Doome zorgde 1.30 minuut voor tijd voor een be langrijk doelpunt en dit le verde De Gouwe een overwin ning op van 9-8. De Gouwehe ren staan nu halverwege de competitie op een zesde plaats en gaan hiermee de winterstop in. Aardig aanvallen is één ding, ze afmaken is natuurlijk de andere kant. Niets wilde de Waddinxveense ploeg lukken, terwijl dat wel bij de tegen stander het geval was. Na een 4-0 achterstand wist Wim Lebbing goed tegen te scoren en daar bleef het bij in de eer ste helft. Een doelpunt in dertig minu ten deugt natuurlijk van geen kant. Tweemaal Zes bleef dui delijk gevaarlijker, want on danks enkele doelpunten van Yvonne Visser kon het gebeu ren dat Tweemaal Zes de 8-1 voorsprong met rust uit wist uit te bouwen tot 13-3. Het pleit voor Korbis dat het met toch redelijk goed spel bleef proberen een draaglijk resultaat te bereiken. Marco van Leeuwen wist bekwaam rechter wegens commentaar op de leiding. Aan de ene kant dom, aan de anderekant be grijpelijk gezien de beslissin gen van de man in het zwart. Komende zondag de laatste competitiewedstrijd van dit jaar uit bij Gouderak. Bij winst neemt WSE afscheid van de onderste regionen en kan het weer voorzichtig naar boven kijken. Bij verlies blijft het tobben en wordt de win terstop minder plezierig. WADDINXVEEN - De spe lers van BI van WSE-voetbal zagen him inzet niet beloond tegen Zwart Wit ’28. De sterk spelende Waddinxveners cre- eerden 15 comers, maar zij wisten er niet één te benut- ten. WSE kwam na een wat onge lukkige 0-2 achterstand door een treffer van Justin Sterk prima terug. Maar de gelijk maker bleef uit en Zwart Wit ’28 won de wedstrijd met 1-3. De meisjes-junioren haalden uit tegen de meisjes van Nico- laas Boys. Het werd 10-0 voor de oranje-zwarten door onder meer een doelpunt van keep- ster Yvonne Klaassen. Ditmaal speelden de Wad dinxveense hockeyers tegen Bodegraven, dat in de afgelo pen drie seizoenen nog niet één keer tegen heeft ge scoord. En dat was ook nu weer het voornemen. Ze kwamen inderdaad niet tot scoren, maar het slechte spel van Waddinxveen zorgde niet voor een dusdanig ver schil dat er uitgelopen kon worden van Catwijck. Er werd met 2-0 gewonnen. De Gouwedames hebben in Elise Kortekaas een keepster van de bovenste plank. In de vierde wedstrijd wist zij, op een cru ciaal moment, een viermeter te stoppen. Dit gebeurde aan het eind van de tweede perio de bij een 1-2 achterstand voor De Gouwe. Na een 0-0 stand in de eerste periode was het ZPB Profus dat in de tweede periode de stand op 0-1 bracht. Astrid Coene bracht uit een overtal situatie De Gouwe op 1-1, doch even later nam ZPB toch weer een 1-2 voorsprong. ZPB zou zeker op 1-3 geko men zijn als Elise Kortekaas, langrijke confrontatie, vol- onder een oorverdovend ap plaus van het aanwezige pu bliek, weer niet eens een vier meter stopte. Vanaf dat mo ment voelden de Gouweda mes dat gewerkt kon worden aan een overwinning. In de derde periode was het A _xJ J TA Gouwe uit een overtalsituatie langszij (2-2) bracht. Hierna scoorde ZPB nog wel 2-3. Ge zien het feit dat door beide scheidsrechters absurd veel werd toegelaten en om te voorkomen dat De Gouwe aan een fysieke slachtpartij ten onder zou gaan, besloot ben bij het gemeentebestuur trainer-coach Jan Midden dorp wat gas terug te nemen door zone te spelen. Dit hielp. Met Elise Kortekaas als rots in de branding en de uitste- vindt zijn weerslag tijdens de MOERKAPELLE - Zaterdag 10 december vonden in Rot terdam de vierde en laatste rondes plaats van het per- 12J1- _1111j van de Rotterdamse Schaak bond. Gestreden werd in de leeftijdscategoriën A (16-20 j),B (14-16 j),C (12-14 j) en D (10-12 j). Van de Moerkapelse schaakjeugd behaalde in B Michiel Blok (Messemaker 1847, Gouda en Moerkapelle) de vijfde plaats met 5 uit 7, werd Jesse van Elteren twee de in D en eindigde de jeugd kampioen van vorig jaar, Sven Stange, als zesde in C. Cor Stolker moest de winst aan voorzitter Piet Swart la ten, maar Cor had hier zeker meer kunnen verdienen. Hij verkreeg in het middenspel zeker het beste centrumspel en algemeen werd aangeno men, dat hij vanaf dat mo ment mogelijk winstkansen had. Hij verzuimde tijdig zijn rechtervleugel te mobilise ren, waardoor Piet druk kon uitoefenen. Ook daarna wa ren zeker remisekansen voor Cor aanwezig, maar een min der goede voortzetting in het eindspel bracht Piet deze ze ge. Jammer voor zijn tegen- Qf NlcnlflïlC- stander, die eigenlijk een 1” 1V<J1<1<I3 WADDINXVEEN - Zaterdag 3 december heild de hengel- sportvereniging Waddinx veen HSW een St. Nicolaas- wedstrijd in de Ringvaart bij Lisse. Vijftien hengelaars hadden zich voor deelname aangemeld. Het wedstrijd- parcours werd verdeeld in een A- en een B-vak. Het is een bekend verschijn sel dat er in het ene deel van een parcours soms beter ge vangen wordt dan in het an dere deel. Ook nu was dit het geval, getuige de uitslag. De winst in het A-vak ging naar W. Houtman. Hij ving 3300 gram aan witvis. Twee de werd R. Jenner met een vangstge wicht van 1680 gram, op de voet gevolgd door A. van Leeuwen met 1510 gram. Winnaar in het B-vak werd M. van Leeuwen met 580 gram. P. Grootendorst be haalde de tweede plaats met 380 gram en als derde eindig de J. van Gemeren met 310 gram. wijzigignen omtrent hun ver tegenwoordiging aangemeld. In verband hiermee hebben B. en W. de gemeenteraad voorgesteld voor de Algemene Nederlandse Bond voor Ou deren (ANBO) als lid ing. J. van Kempen (Koningin Wil- met goed georgansieerde lijst kan worden verlaten, helminaplein) te benoemen breaks, bedwongen. Doelpun- en als plaatsvervangend lid ten van i E.J.C. Schipper (Kanaal- jam Overdam, Gillian straat) en voor de Stichting De Vierstroom (kruiswerk en maatschappelijke dienstver lening) als lid mevrouw N. Brooshooft (Bodegraven) en als plaatsvervangend lid J. ten Velden (Bodegraven). WADDINXVEEN - Vijftig leerlingen van de wijkschool St. Jozef (Kanaal weg) hebben dinsdag 6 december een be zoek gebracht aan de Marok kaanse moskee aan de Bus- ken Huëtlaan. De meisjes en jongens van groep 6, 7 en 8 hebben drie weken lang met elkaar ge sproken over de islam. Als af sluiting van dit project be zochten ze de Marrokkaanse moskee. In Waddinxveen-Noord wer den de leerlingen met hun be geleiders gastvrij ontvangen door de geestelijk leider van de Marokkaanse gemeen schap. Na een welkoms woord mochten de kinderen vragen stellen. Na een versnapering fietsten de kinderen weer te rug naar school. WADDINXVEEN - De heren-volleybalers van Be Fair doen dit seizoen met een bijna geheel vernieuwd team (inclusief een nieuwe trainer) aan de competitie mee. De eerste wed strijden van het in het begin naar de juiste vorm en opstel- kend meespelende invalsters ling zoekende team leverden nul punten op. Met de beker- keyers de tweede generatie Helen Cornelissen en Gabri- wedstrijd tegen Voy 1 begon de ommekeer. Bij vlagen laat die doorschuift uit de jeugd, elle van der Loo werd ZPB, met goed Tegen Thor 1 (afkomstig uit de derde divisie) werden door de Waddinxveners de eerste te zien dat ze eindelijk op hun zuchtte de geroutineerde Pim WADDINXVEEN - Middenmoter WSE, 11 punten uit wedstrijden, heeft in de vierde klasse met 0-4 van Bodegra ven gewonnen. Na het verdienstelijke spel tegen Unio een week eerder moest WSE zondag aantre den tegen Bodegraven. Thuis was, ondanks goed verzorgd veldspel van WSE-kant, een smadelijke nederlaag gele den. Bodegraven speelde toen zeer pover maar scoorde wel eenmaal meer. Beide teams zitten in de hoek waar de klappen vallen. WSE startte sinds weken weer eens aggressief. Het drong Bodegraven ver terug en kreeg daar de na een paar minuten de beloning voor. Het werd 0-1 door een eigen doelpunt van Bodegraven. Kort daarna werd het 0-2 door een doelpunt van Hafid Assoulymani en zelfs 0-3 door Martijn v.d. Wal. wedstrijd tegen Voy 1 begon de ommekeer. Bij vlagen laat Be Fair weer goed volleybal zien. De plek onderaan de rang- Tk hockey nu al zo’n jaar of 12 in één, en vind het leuk als er weer jeugdhockeyers bij ko men. Je zult wel moeten, het is het toekomstige heren 1’, - - --------- Walraven. Wat is lekkerder dan pizza eten? TEL. 01828-11177 FAX 01828-10300 WADDINXVEEN - In de laatste ronde van Excelsiors on derlinge damcompetitie werden slechts zeven wedstrijden gespeeld. Opmerkelijk was dat alle wedstrijden in beslissin gen eindigden. Daarnaast werd de afgebroken partij uit de voorlaatste ronde tussen Vincent van Es en Teun Twigt uit gespeeld. Hier werd uiteindelijk remise overeengekomen. erg onregelmatig. Op ’vragen’ van Cor offerde Vincent een tweede schijf om de schade tot één stuk te beperken. Vin cent bleef op slag staan en vanuit die stand kon Cor naar twee schijven winst combine ren door een meerslagfinesse. Piet van Es, de laatste weken goed op dreef, consolideerde zijn vorm. Teun Twigt, toch niet de eerste de beste, moet dat ervaren en werd in het middenspel slachtoffer van een niet moeilijke, maar wel - venijnige 3 om 6-combinatie. ya_P hansen won Be De eerste overwinning was een feit. Het is goed te merken dat Be F air er weer zin in heeft en op de goede weg is. Doordat de trainer-coach heeft gekozen voor een basiszestal is er meer duidelijkheid en kan er worden gewerkt aan een hecht team. Op de trainingen wordt weer als vanouds hard en met volle overtuiging gewerkt. Dit p-2 lx 1 x’ wedstrijden. Be Fair is dan ook van plan voor de winter stop de hatelijke laatste plaats op de ranglijst te veria- soonlijk jeugdkampioenschap ten. De doelpunten kwamen op naam van Jurgen Flohr door een mooie variatie uit de strafcomer en van Paul den Dekker. De laatste wist te scoren uit een assist van Ger rit-Jan van Delft, die zelf eni ge kansen liet liggen. ’Het leek nergens op. We speelden te veel op de lange bal waardoor de aansluiting er niet was. Hierdoor kwa men we gewoon niet tot sco ren’, wist Maarten Spek, die overigens een nuttige wed strijd speelde. vernieuwde basis. Aan de meeste basisspelers was goed favoriete plaats stonden. Ze speelden met volle overtui ging. Door goed volleybal behaalde Be Fair een dik verdiende 2-0 voorsprong. Dat ze nog niet helemaal ingespeeld waren kostte uiteindelijk de over winning. De laatste set werd net aan verloren met 16-14. Maar duidelijk was dat Be Fair op de goede weg is. Op het menu van T v juEN - Vorige week donderdag 8 december vond Be Fair de inmiddels traditionele schaakontmoeting plaats tussen stond ook Leyton 1. De coach de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV en Inter Nos begon met dezelfde basisop- (Boskoop). De burenstrijd werd voor de vijfde keer gehou- stelling als tegen Thor 1. den en beide clubs hadden inmiddels twee maal de overwin- Volle winst voor Mare, Poulissen maakte zijn ning opgeëist. Bij een vrij grote opkomst werden onderling (Mare v.d. Wal was gebles seerd). De Waddinxveners begonnen overtuigend en gunden de te genstander maar één punt (15-1). De tweede set begon wat rommeliger, maar door de extra inzet aan het einde van de set wonnen ze de twee de set met 15-12. De derde set startte wat wis selvallig, maar Be Fair rook de overwinning. Door het tempo sterk te verhogen had den de tegenstanders geen tij. Ondanks het stelling als tegen Thor 1. vuurdoop^ als spelverdeler 30 partijen gespeeld. WSV behaalde een forse winst op Inter VOllCy DalStCES WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de volleybaldames van Keukencentrum Wad dinxveen Be Fair tegen con current Delta 2. Deze belang rijke wedstrijd voor coach Herman Brouwer - net ge slaagd voor zijn trainer B cur sus - werd glansrijk met drie punten door de Waddinx veensen gewonnen. Be Fair moest duidelijk in de wedstrijd komen. De pass was onzuiver en Delta stond binnen korte tijd op voor sprong. De Waddinxveensen vochten terug. Met drie prachtige blocks op rij wisten zij de stand nog even om te buigen, maar ze konden niet echt meekomen en verloren de set met 10-15. De tweede set liet een heel ander beeld zien. Een goede service kan soms veel uitma ken in een wedstrijd. Be Fair zette de tegenstander hier mee onder druk en het beeld was dan ook totaal anders dan in de eerste set. Goede aanvalscombinaties, voortgekomen uit een uitste kende pass, waren het gevolg. TA 1-Tx J_-1-1_-X een voorsprong gehouden en besliste de set met een harde aanval van Marcella Bos (15-8). Raymond van Es kreeg goede tegenstand van Bertus van Eijk en pas in het eindspel kon hij de winst naar zich toe trekken. Door deze winst deelt Raymond vrijwel de koppositie met Teun van de Krol. Dick Dibbets kreeg tegen Jaap van der Eist, naarmate het middenspel vorderde, steeds meer grip op de stand. Jaap raakte de draad kwijt en moest toezien hoe Dick naar dam combineerde. Een ver- volgcombinatie besliste de partij in het voordeel van Dick. Tijmen den Ouden jr. leek lang gelijk op te gaan tegen Fred Zaadhof. In een stand met een beide spelers nog ze ven schijven bouwde Tijmen langzaam aan de druk op de rechtervleugel van Fred. Tij- - men forceerde doortocht en sjoelers, speelde beheerst naar winst verstevigd door 1408 punten WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 DECEMBER 1994 Pagina 29 opgericht 1 september 1945 za. 4 BEDRIJVENPARK COENECOOP - ZUIDELIJKE RONDWEG 1/3 WADDINXVEEN - TELEFOON: 01828-19285/17900 e PEUGEOT DEALER boonstoppel b.v. Oranjelaan 21 Waddinxveen Tel. 01828- 30800 L\ Showroom Juliana v. Stolberglaan Deze advertentie werd mede mogelijk gemaakt dankzij AANNEMINGSBEDRIJF b.v. grond-, water en wegenbouw 7 dagen per week geopend ma. t/m vrij. 12.00-14.00 uur en 16.00-22.00 uur zo. 16.00-22.00 uur Nieuw in de regio! PAN PIZZA 12,50 (met tomaten kaas) zelf verder samenstellen ƒ1,- per ingrediënt. Wy bezorgen m Waddmneen, Boskoop, Zevenhuizen, Moerkapelle en Moordrecht. 1 Fair ook de laatste set (15-8). sen leed een nederlaag iviaiu luuiioseu uiacus.ve zijn ning opgeëist. Tij een vrij grote opKomst weraen onaernng BGC

Weekblad voor Waddinxveen | 1994 | | pagina 29