Tim Daalhof wint Ger Teunissencup Kampioenschap voor Aeolus 1 De Gouwe-waterpolo wint eigen tournooi Dido Havenaar praat bij met Teun Bron I I Waddinxveense schakers Winst voor Flyers-teams Damtoumooi scholieren Florida 4 en 8 kampioen Inhaalrace Jan Breedijk Goudse Velocitascup naar Waddinxveense turnster Mario Bros competitie groot succes Kees Kramp- tournooi op 25 januari lil uit de RSB-bekerstrijd Duidelijkheid in micro- competitie ZVH van slag Toos-tumsters op erepodium Annelies Toot eerste op brug ongelijk Dames en heren zijn het sterkst I Puntverlies voor Teun v.d. Krol Werner van Loenen schutterskampioen Pagina 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 JANUARI 1995 15-12 in de derde set won. 'Japanner Dido Havenaar (links op de foto), oud-doelman van de voetbalvereniging Waddinxveen, kwam weer even buurten bij zijn voet- ui tweede team van ter Nintendo. namen .*’55 8 BOSKOOP - Door het slechte weer werden de velden van microvoetballend BOSKOOP Jan Breedijk is aan een inhaalrace begonnen in de interne competitie van Inter Nos. De oud-kampioen, ten, en dus was hij opnieuw te vinden aan de voet van de Waddinxveense hefbrug. wannend was het om de jong ste leden van de basketbal- wereld aan het werk te zien. Zeker wanneer er ook nog een spannende wedstrijd wordt gespeeld, want beide teams deden niet voor elkaar onder. Japans paspoort en beschikt ook over een eigen bedrijije in voetbaladviezen. Zijn echtge note (in verwachting van hun derde kind) is daar adjunct- directeur van. Toen ze trouwden kwamen ze in het nieuws omdat hun hu welijk niet in de hervormde Bethelkerk kon worden geslo ten vanwege het keepen op zondag. I de wedstrijd won met 6-5. Doordat Alliance hun tweede wedstrijd tegen GZC verlo ren, moest de laatste wed strijd de beslissing geven. Een streekderby is per defini tie spannend en de winnaars zijn vaak verrassend. De Gouwe kwam in deze laat ste wedstrijd op een kleine voorsprong, maar dit wist GZC nog goed te maken. La ter in de wedstrijd liepen de Waddinxveensen uit naar een 7-4 voorsprong en gaven die Dido Havenaar, de eerste Eu ropeaan die in de Japanse J- league ging spelen, komt uit Hazerswoude en stond nog in het doel van de voetbalver eniging Waddinxveen. Na keepte ook voor Hazerswoud- se Boys, FC Den Haag, en GSV. zoen lid worden. Voor meer informatie: Mieke Bonsang tel. 01828-32067 of Jolanda Swart tel. 01828-10856. Door een blunder van N. Dan nis wist J. v.d. Heiden zijn partij in winst om te zetten. Een verrassende nederlaag liep T. Goor tegen G. Toren beek op. J. Markus en C. Al- blas kwamen remise overeen. Verder nog een nederlaag voor zwartspeler A. Bos tegen A. van Nieukerke. Als laatste kroop A. van Asperen iets om hoog door zijn verrassende winst tegen H.E. van Offeren. balvriend Teun Bron aan de Nesse. (Foto: SjaakNoteboom). WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense tafeltennisver eniging Kwiek is vrijdag voor de 30e maal het tournooi om de Ger Teunissencup gehouden. De beker werd gewonnen door oud-Kwiek-speler Tim Daalhof van het Goudse Ilac. Dames De dames speelden hun eer ste wedstrijd tegen Alliance uit Zaandam. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en dit leverde een spannende strijd op tussen de twee hoofdklasseploegen. Het was uiteindelijk Alliance dat toch aan het langste eind trok en Hij was weer een paar weken op familiebezoek in ons land men zijn vrouw, de oud-Wad- dinxveense Ghita den Bes- Zaterdag was het in Gouda de beurt voor de C-lijn en de D- lijn, te beginnen bij de pupil len. Er werd geturnd op twee toestellen, de brug en de balk. De turnsters van Pro Patria uit Zoetermeer begonnen op brug waar ze een prima oefe ning turnden. De Waddinx veense Verona v.d. Leur werd op dit toestel derde met 8.70 en Maij oleine Verwey werd eerste met de hoge score van 9.10. Op balk was het goud ook voor Maijoleine Verwey met 8.80. Verona v.d. Leur was op dit toestel wat minder succes vol en viel helaas van de balk. Ze moest genoegen nemen met 5.75. Yvonne van Santen van de Zoetermeerse tum- ploeg werd op balk derde met 6-20. ’s Middags turnden de catego rieën jeugd, junioren en se nioren. Na een spannende strijd werd de Waddinxveen se Berlinda Verwey tweede op brug met 8.65 en derde op balk met 6.45. Kirsten Key uit Zoetermeer haalde een zilveren medaille op balk met 6.60 en brons op brug met 7.60. De Waddinxveense Maaike van Velzen behaalde op brug 5.00 en op balk 4.85. Ook bij de junioren en senio ren gingen er medailles naar de Pro Patria-ploeg. Goud op brug voor Marloes Broerse met 7.60 en brons voor Sylvia Jerphanion met 7.60. Op balk haalde José Willemsen brons met 8.50. Bij de senioren behaalde Ilse Mulder tweemaal goud met 8.95 op brug en 8.45 op balk. De diverse bekers, de Veloci- tascup, werden gegeven aan de hoogste scores van de dag voor zowel de verplichte als de vrije oefenstof. WADDINXVEEN - Zaterdag 7 januari werd er in Gouda ge streden om de Velocitascup van de gymnastiekvereniging Velocitas met die naam. De wedstrijd, die diverse lijnen in de tumsport betrof, leverde voor de Waddinxveense turn ster Maijoleine Verweyde de Velocitascup op. ZEVENHUIZEN - Zaterdag speelde de Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil- ZVH in eigen huis tegen het team van het frank en vrij spelende TDK Brevok (Bre da). De Zevenhuizense heren gingen, evenals in de eerste ontmoeting toen met 3-2 werd verloren nadat Albert Christina geblesseerd het veld afgedragen werd, ten on der. De Bredase ploeg staat nog steeds fier bovenaan in de eredivisie. Voor ZVH zijn moeilijke tijden aangebro ken. De achterstand op de koplopers is tot vier punten vergroot. Komende zaterdag moet worden gespeeld tegen debutant Sudosa in Assen. Vandaan (woensdag 11 janu ari) wordt het Europa Cup duel tegen het Finse Tampe- reen Isku afgewerkt. vraag. In de tweede divisie is nu al bekend wie tegen de onderste van de eerste divisie speelt en wie samen met wederom een fabrikant van de spelcompu- nieuwe aanwas de derde divi- siespeelt. WADDINXVEEN - Zaterdag werd door De Gouwe-waterpo- lo het jaarlijks terugkerende Q&S Van der Panne-tournooi gehouden in Gouwebad de Sniep. Het evenement, dat door de organiserende Waddinxveense dames en heren werd ge wonnen, is een voorloper op de tweede helft van de competi tie en had dit j aar een sterke bezetting. WADDINXVEEN - Vrijdag 6 en zaterdag 7 januari is er in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) door 44 deel- microvoetballend Boskoop nemers weer hard gestreden wel niet afgekeurd, maar de - om het Mario Bros-kampi- oenschap. De deelnemers va rieerden in leeftijd van 6 tot 16 jaar. Nadat in de voorron den op diverse Mario Bros spellen gespeeld was en erop In de onderste regionen een knappe overwinning van J. Auad tegen H. Stouten. Te vens een sterk spelende H. van Offeren, die J. Smit met lege handen naar huis stuur de. matisering uit Groningen. Het was een spannende wed strijd, waarbij beide teams niet voor elkaar onderdeden. WADDINXVEEN - Tijdens de wedstrijden om de Velocitas cup, die vrijdag en zaterdag in Gouda zijn gehouden, heb ben drie TOOS-tumsters het erepodium bereikt. In ver schillende categoriën kwa men in totaal 190 turnsters in actie op de onderdelen balk en brug. In categorie pupil-D behaalde Marije van Buuren voor haar brugoefening 7.10 punten, welke prestatie goed was voor een bronzen medial ie. Anke Lutz kwam uit in klasse jeugd-D. Zij presteerde goed op beide onderdelen, met als resultaat twee bron zen medailles, zowel op balk als op brug. In de zwaarste categorie senioren-C eindigde Isabelle van den Nieuwendijk ook op beide toestellen op de derde plaats. Voor haar balk- oefening kreeg zij 7.75 pun ten en voor haar brugoefe ning 8.30 punten. Alle TOOS- turnsters zijn zaterdag 21 ja nuari te zien tijdens de regio- kampioenschappen in sport hal De Sniep. BOSKOOP - Op 5, 6 en 7 ja nuari is weer gestreden om de jaarlijkse Velocitas-cup op de toestellen balk en brug onge lijk. Voor veel van onze Bos- koopse turnsters was het de eerste echte wedstrijd en dat bracht natuurlijk veel span ning mee. Ondanks die span ning hebben alle meisjes goe de oefeningen laten zien. Annelies Toor (14 jaar) ver overde vrijdagavond op de brug ongelijk de gouden me daille bij de junioren in de D- lijn. Zaterdag viel Angèle de Bruin net buiten de prijzen met een vierde plaats voor haar brugoefening. Hier volgen de uitslagen. Pupillen D-lijn. Balk: Inge Vollebregt 10e, Charlotte Klein lie, Jessy Zegers 14e, Amanda de Boer 18e, Marie- 11e Griffioen 22e. Brug: Jessy Zegers 10e, Inge Vollebregt 17e. Pupillen C-lijn. Balk: Michel le Balvert 10e, Jessica Steen kamer lie, Monica Snabel 12e. Brug: Jessica Steenka mer 8e/9e, Monica Snabel 12e, Michelle Balvert 14e. Jeugd C-lijn. Balk: Marielle Stolk 9e, Rianne Vink 12e, Jolanda Giesen 14e. Jeugd D-lijn. Balk: Sandra Oskam 5e, Kim v. Leeuwen 10e. Er wordt gespeeld in poules, gevormd door kinderen van verschillende scholen naar leeftijdsgroep. De poules be staan uit zes deelnemers voor de groepen 3, 4 en 5. De groe pen 6, 7 en 8 kennen poules die uit 8 kinderen bestaan. Naast individuele deelname wordt ook nu weer voor de schoolprijzen gestreden. Ilse Mulder behaalde deze be ker voor haar brugoefening. Suzan van Vught van Veloci tas ontving hem voor balkoe- fening en Marjoleine Verwey kreeg zowel voor haar balk- als voor haar brugoefening de Velocitascup. Na deze succesvolle wedstrijd trainen de turnsters nu voor de naderende tumcompetitie en de regionale kampioen schappen die zaterdag 21 ja nuari zullen worden gehou den in de Waddinxveense sporthal De Sniep. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Damdag, sinds vier bekend onder de naam Kees Kramp-tournooi, wordt gehouden op zaterdag 25 ja nuari in hotel-café-restau- rant De Unie (Kerkweg- Oost). De organisatie en arbi trage van deze dag is in han den van de Waddinxveense damvereniging Excelsior. Het tournooi, waarbij wordt ge speeld in groepen van vier spelers, begint om 10.00 uur. Het speeltempo bedraagt 60 zetten per uur. De wedstrij den (ronden) zijn van 10.00- 12.00 uur; 12.45-14.45 uur; 15.00-17.00 uur. De deelna mekosten bedragen voor se nioren ƒ5,-, voor junioren en en voor 65+ ƒ3,50. Aanmel den bij C.J. Barelds, Apollo- laan 52, Waddinxveen, tel. 01828-14726. WADDINXVEEN - Tijdens de traditionele nieuwjaarsrecep tie van de schuttersvereni ging Waddinxveen (Alber- dingk Thijmlaan) werden de prijzen van de competitie 1994 uitgereikt. De prijzen gingen naar clubkampioen Werner van Loenen (geweer gemiddeld 270 punten), 2. Jo se Dekker (pistool gemiddeld 265 punten), 3. Leo Roos (ge weer gemiddeld 256 punten). Bij de teams gingen de prij zen naar: 1. Wemer van Loe nen, Perry Theussen en Henk van Loenen (7279 punten), 2. Henk Groen, Ruud Dekker en T. Klerk (6844 punten), 3. A. Spaans, Henk Douma en Henk Jong (6843 punten). Gerard Heemskerk werd ge huldigd ter gelegenheid van zijn 25-jarig lidmaatschap. werd gewonnen in twee sets. Marco Overes maakte er een bloedstollende singel van, WADDINXVEEN - De Wad dinxveense damvereniging Excelsior en de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) houden deze maand voor de 23e maal damwed- strijden voor leerlingen van alle basisscholen in Waddinx veen en omstreken. De wed strijden worden gehouden in de aula van de samenwer kingsschool voor HAVO- Atheneum (Sniepweg). Zater dag 14 januari spelen van 9.30-12.30’uur de groepen 3, 4 en 5. Zaterdag 21 januari zijn de groepen 6, 7 en 8 aan de beurt. Aan een smadelijke neder laag tegen Schiebroek WR viel niet te ontkomen, mede omdat WSV-speler W. v.d. Oord bij een stand van 1-1 in gewonnen positie door tijdso verschrijding zijn partij moest opgeven. Op die ma nier kwam er toch nog een einde aan het bekeravontuur van de Waddinxveners. In de top van de huishoudelij ke competitie trad J. v.d. Bom, nummer 3 van de rang lijst, aan tegen W. v.d. Hoek met de witte stukken, num mer 5 van de ranglijst. De zwartspeler, goed op dreef dit seizoen, speelde een sterke partij en kon door zijn over winning zijn positie opnieuw verstevigen. H. Smitskamp moest enig terrein prijs geven door zijn verlies tegen L. Willemen, die tegen sterkere tegenstanders vaak goed overeind blijft. H. van Woudenberg blijft het ook goed doen. A. Kardol werd op een nederlaag ge trakteerd. P. de Niet kan zich weer rekenen tot de beste tien van WSV door zijn zeer snelle overwinning op A. Prins. In de subtop hielden J. van Oort en J. v.d. Haven elkaar in evenwicht. A. v.d. Starre bleef de sterkste tegen A. Wiersma. In het middenge deelte remise tussen H. Reus en C. Asscheman, evenzo tus sen J. Verdoom en F. Ritter. J. Muit won opnieuw, nu van L. v.d. Haven. Opnieuw was er een nederlaag voor T. Kui per, die van S. Lodder verloor. né Roelofs moest laten, won zelf van Paul Duits en aange zien René remise speelde te gen Hans Kooij en zijn afge- broken partij tegen Martijn cogaat Stolwijk verloor, loopt Jan in volgend seizoen hoofdklasse - op René. WADDINXVEEN - Zowel da mes 1 als heren 1 van Flyers- basketbal begonnen de twee de helft van de competitie met een overwinning. De overwinning van dames 1 kwam moeizaam tot stand. Luba Zoeterwoude bood veel tegenstand. Flyers bleef aan de goede kant van de score, maar kon geen geruststellende voor sprong nemen. De score werd gelijkmatig verdeeld over bei de helften, want zowel de eer ste als de tweede helft eindig den in 28-22, zodat de eind uitslag 56-44 werd. Topscoor der: Nicole Bierwolf met 23 punten. Heren 1 had in de uitwed strijd tegen Oegstgeest nogal wat moeite met het scoren. De tegenstander leed aan hetzelfde euvel. De eerste helft werd afgesloten met een kleine voorsprong voor Flyers (23-28). De tweede helft liet een gelijkopgaande strijd zien, waarbij Flyers de kleine WADDINXVEEN - De teams 4 (derde klasse) en 8 (zesde klasse) van Florida-b^dmin- ton in Waddinxveen zijn kam pioen geworden. In Alphen aan den Rijn speelde Florida 4 met veel moeite gelijk tegen naaste concurrent Flair 9. Precies voldoende om door voorzitter Hilda Mathot als kampioen in de derde klasse Zuid-Holland te worden ge huldigd. Het team bestaat uit Thea Fennema, Dick Schaap, Simonet Fijn, René Roelofs en aanvoerder Gert Bo- gaards. Florida 8, gesponsord door LC Design uit Waddinx veen, won met iets meer moeite dan gebruikelijk met 7-1 van naaste belager DIO 11. De succesvolste speler van het team, Menno van Boven, moest voor het kampioen schap in de zesde klasse Zuid- Holland er zelfs zijn ongesla gen status voor opgeven. Teamleden zijn Amy Jansen, Cor Grim, Menno van Boven, Ronald v.d. Hoek, Agnes Gar- ritsen en Esther v.d. Berg. De vier ontmoetingen tussen Ae olus en Florida werden alle door Florida (teams 2, 3, 5 en 7) verloren. Algemene indruk in vergelijking met de return is een teruglopende vorm bij Florida en een sterker en ge motiveerder Aeolus. Steen (11) en Jeroen Wilde- boer (11). Uiteindelijk trok Michaël van der Steen aan het langste eind en won het kampioenschap. John van Spengen en J werden respectievelijk twee de en derde. De kinderdisco werd bezocht door ongeveer return de schade van 1-3 goed 100 kinderen die allen geno- kon maken, was nog maar de ten van een zinderende fina- le. De Mario Bros-competitie is gesponsord door Van de Wal-speelgoed (Passage), Holland Europa Tours en de spelers ten gronde gingen, gespeeld. werd zaterdagavond tijdens De wedstrijd tussen Ton Klijn en Dennis Kempkes kon alle kanten uit. Wie dan ook door- Spengen (16), Michaël v.d. ging was zeker na deze wed- t Tir-u strijd nog niet duidelijk. Ton wist Dennis wel van zich af te houden, maar won slechts met 3-2. Chris de Groot deed het aan- Jeroen Wildeboer zienlijk beter tegen René Ver- x: i--’- z geer; ook zij zijn aan elkaar gewaagd, maar of René in de nodig om de felbegeerde kam- I pioenstitel door haar winst I binnen te halen. Na de suc- I cesvolle singles ging het wat moeizamer in de dubbels. I De herendubbel werd in drie ën gewonnen door Tjeerd Hil- lerts en Joeri Kraaijestein. I De damesdubbel werd helaas I verloren. De eerste mix werd ook verloren en de tweede mix geownnen. De eindstand van deze belangrijke wed strijd was 6-2 door winst voor Aeolus. - I De andere teams zijn over het die vorig jaar de titel aan Re- algemeen het nieuwe jaar ook mna+ laten wnr> heel goed begonnen. Team 2 speelde uit tegen Sio en won nen, zoals gewoonlijk, met 7-1. Team 2 is voor de kerst al kampioen geworden en spelen de oud-streekgenoot voetbalt alweer bijna tien jaar in het land van de Rijzende Zon, waar hij dezer dagen is over gestapt van Grampus Eight (zijn derde club) naar Iwata Jubilo, de club van oud-Aja- cied Gerald Vanenburg, An dré Paus en trainer Hans Ooft. Dido Havenaar, die in Na goya (2,5 miljoen inwoners) woont, heeft inmiddels een Twintig deelnemers uit ver- 17. Sander Schroder (Ilac) enigingen van de NTTB-afde- legde beslag op de derde ling Gouda, eerste klasse en plaats door 18-21 en 17-21 vierde divisie van de landelij- winst op clubgenoot Eric Ou- weneel. Organisator Herman Simons memoreerde het onstaan van het toumooi. Ger Teunissen, een actief Kwiek-lid, overleed in 1964 op 39-jarige leeftijd aan een hartaanval. Het tuigd lieten. Tim Daalhof toenmalige bestuur besloot als herinnering dit toumooi voor een steeds wisselende compe- titieklasse. Mevrouw M. de Vries, de we duwe van Ger Teunissen, durfde door de weersomstan- niet meer uit handen. Met deze overwinning wisten ook de dames het toumooi op hun naam te zetten, zij het dat het doelsaldo de doorslag gaf. Beide ploegen gaan zich voorbereiden op de tweede helft van de competitie, die zondag 22 januari begint. WADDINXVEEN - Gerrit van der Zijden zorgde in de eerste onderlinge ronde van dit jaar bij damvereniging Excelsior voor een verrassing door clubkampioen Teun v.d. Krol op een gelijk spel te hou den. Teun v.d. Krol stond vrij wel de gehele partij iets beter, maar het punt is zonder meer een enorme opsteker voor Gerrit van der Zijden. Cor Stolker deed ook van zich spreken, immers een punt af snoepen van de altijd onbere kenbare Jaap van der Eist is zeker niet niks. Dirk Heeren speelde een sterke dampartij gezien zijn remise tegen Dick Berghout. Het duel tussen de ervaren Adriaan Blom en Teun Twigt werd gewonnen door Adriaan Blom na zeer sterk positie spel. Daniel Westmaas klopte Jan de Heer en enigszins ver rassend het Vincent van Es zich verschalken door Fred Zaadhof. Voor Vincent van es had er zeker meer ingezeten. Tijmen den Ouden jr. schroef de zijn gemiddelde wat op door Piet van Es te verslaan. Dat gold ook voor Bertus van Eijk, die volle winst boekte op Jan Kramer. De strijd tussen de oud-clubkampioen Dick Dibbets en Piet Swart was le vendig. Via een fraai eindspel werd remise overeengeko men. Een goed begin dus van het nieuwe jaar voor de badmin- van Aeolus. Naast competitie wordt er ook recreatief gespeeld op a maandagavond en op dins- waarin hij uiteindelijk met dagavond. 15-12 in de derde set won. Linda Wiegel won relatief Men kan ook tijdens het sei- makkelijk haar damesenkel. Ilse van Steijn had drie sets WADDINXVEEN - De suc cesvolle doelman in Japan, Dido Havenaar (37), heeft al tijd één vaste gewoonte als hij weer in Nederland is en dat is even langs gaan bij sportwin- kelier Teun Bron aan de Nes se in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 5 januari werd de 16e ronde van de interne competitie van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV gespeeld. Aan de top van de ranglijst veranderde er niets aangezien het sterkste viertal van WSV een RSB-bekerwedstrijd moest afwerken tegen het sterkere Schiebroek WR. Bij de dames waren aanwezig Alliance uit Zaandam en streekgenoot GZC uit Gouda. De De Gouwe-heren kregen bezoek van Z&PC Katwijk en streekgenoot BZ&PC uit Bo degraven. De heren speelden de eerste wedstrijd direct tegen hun ri vaal uit Bodegraven en wis ten na een zeer spannende wedstrijd nipt te winnen met 8-9. Het laatste en winnende doelpunt viel in de allerlaat ste minuut door Jaco van Tol. De tweede wedstrijd werd he laas niet de topper wat velen gehoopt hadden. Al in de be ginfase van de wedstrijd moest De Gouwe-doelman Arie Stalenburg het water verlaten, maar zijn plaats mocht worden overgenomen door Marcel Ribbens. Later kwam daar De Gouwe- speler Paul van Doorne ook bij. Katwijk, onder leiding van ex-De Gouwe-coach Hugo Boonstoppel moest ook een speler missen zodat beide ploegen uiteindelijk met zes spelers eindigden. De Gouwe wist in de slotfase nog wel de wedstrijd te win nen. Hierdoor wisten zij het tournooi op hun naam te zet ten. De leden van het kampioen geworden eerste en Brasiliananas Aeolus. (Foto: Aeolus). voorsprong goed verdedigde ging Westland Stars zelfs met en de twee overwinningspun- ten mee naar huis kon ne men. Einduitslag 51-59. Top scoorder: Wim Stuyfzand met tegenstander er niet 15 punten. De meisjes-junioren deden het meer dan voortreffelijk in paald. Topscoorder: Mare de wedstrijd tegen VCD Auto- Lesschen met 16 punten. De wedstrijd van het week einde werd de allereerste wedstrijd van de benjamins Wel was het Flyers dat steeds tegen The Jump. Hartver- een kleine achterstand moest inlopen, maar dit ook deed. In de laatste twee minuten scha kelde VCD over op een zone- verdediging en werd de over winning veilig gesteld. Uit slag 47-55. Topscoorders: Bri gitte Hagen en Joland Geurts Einduitslag werd 22-24. Top- ieder met 11 punten. scoorder: Elzo Trapman met Jongens-junioren 1 namen 10 punten. I WADDINXVEEN - Het eerste team van badmintonclub I Brasiliananas Aeolus speelde afgelopen weekeinde tegen I haar beste tegenstander in de poule, Ribad uit Ridderkerk. I De wedstrijd om de kampioenstitel in de tweede klasse van I de landelijke badmintoncompetitie moest door de Waddinx- I veners in een uitwedstrijd worden beslist. Tijdens de nieuw jaarsreceptie werd het eerste team in de bloemetjes gezet. Het sportieve treffen begon goed met de herenenkel van Tjeerd Hillerts die makkelijk toncompetitie spelers die er moesten komen hadden daar wel meer moeite mee. In twee ronden werd een mengelmoes aan wedstrijden afgewerkt. Voor de Floreant- beker werden de eerste wed- deze manier 41 enthousiaste strijden in de kwartfinales spelers ten gronde gingen, de kinderdisco de finale ge streden tussen John van dik revanche voor de uitne derlaag tegen Westland Stars. In de eerste helft was er nog sprake van een wed strijd, doordat Flyers niet in zijn normale spel kwam. Zo voorsprong (19-20) de pauze in. De tweede helft liep alles een stuk beter, waardoor de meer aan te pas kwam. Via 47-25 werd de einduitslag 66-48 be- Topscoorder: ling Gouda, eerste klasse ke competitie, trotseerden het slechte weer om aan dit traditionale toumooi deel te nemen. Het werd een spectaculair tournooi, waarbij de afde- lingsspelers zich niet onbe- f T rrv. .1 r (oud Kwiek-speler) wist uit eindelijk de wisselbeker te jaarlijks te organiseren bemachtigen. De bij het Goudse Ilac in de eerste klas se uitkomende speler won in een spannend duel van Gou- da-speler Jan v.d. Pool (eerste klasse) met 21-16, 20-22, 21- digheden de reis uit Gouda niet aan, waarop Herman Si mons de taak op zich nam om de prijzen uit te reiken. - S w?* typ.' 4 wMnII Wp/pWtSMf' "/pp 'P P///P// ZZZPP, Ppg® 'PZZPP//, - .z. - •p zzp'zppWMp P-P: i ty 'PP ■■■MM 7/'/MM V/A 'Mmw» '//'///w/'/M P' P'PPZ "PP Z/PPPT.^». P. PPP./'ZZZZ^ 'Z', P, PZPP/ZpZk. p.z/pfiffiZto: PpP/'C.'PP"' - J PPP/* t -Vfj.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 25