WADDINXVE Boskoopse start met magazine °PP S 3&P «S.- 5^- 101 ïVteVb°°'<lseK' BESTEMMINGSPLAN PLANTSOENEN VERGADERINGEN WINTER 1995 VRIENDSCHAPSBAND PELHRIMOV BOUWVERGUNNINGEN WIELERRONDE VAN WADDINXVEEN 1995 DE CHEMOCAR RIJDT WEER OP VRIJDAG 13 JANUAR11995 12.50-13.30 uur 13.35-14.20 uur 14.25-15.10 uur 15.15-16.00 uur 1995 1995 1995 ter van de Boskoopse vereni ging, de heer Van Teylingen, wordt hij nogal eens gevraagd om bijvoorbeeld bij een over lijden een verzameling te taxeren. In veel gevallen wor- Helemaal bijzonder is de link die Kate Goudriaan in het magazine weet te leggen tus sen toerisme en lokale radio. Het blad geeft ook een pro- gramma-overzicht van lokale radiostations. De verschij ning van het magazine valt dan ook samen met de pro- duktie van toeristische radio programma’s die lokale zen ders worden aangeboden. Dergelijke stations zijn ver plicht een deel van de zend- Het resultaat stemde alle be trokkenen tot tevredenheid en na het eerste nulnummer als presentatie werd voortva rend gewerkt aan het eerste echte nummer van Bon Voy age Magazine. Het ziet er goed uit, heeft toekomst en is ook in de losse verkoop ver krijgbaar. In Boskoop bij Bru- na boekhandel Jongejan en Primera Groenendijk. Nieu we abonnee’s maken kans op een gratis tiendaagse busreis naar Istrië voor twee perso nen of een aantal troostprij zen zoals reischeque’s ter waarde van 100 gulden of een informatief verrassingsakket over België. Met deze formule klopte de Boskoopse aan bij uitgeverij Tijl in Zwolle. Daar werd en thousiast gereageerd en de plannen zijn vervolgens ver der uitgewerkt. Kate voorzag zich links en rechts van des kundige hulp en met deze mensen werd het concept ver der uitgewerkt. Allerlei toe ristische organisaties en ver- keersbureau’s zijn benaderd en de reacties zijn zeer be moedigend. Al snel konden ook de eerste advertentiecon- tracten worden afgesloten waarna de grafische ontwer pers van Tijl aan de slag gin gen. woon sparen want voor je het weet wordt het studie. Dus fi latelistisch onderzoek naar het hoe en waarom. Hoe komt zo’n zegel op een postwaarde- stuk tot stand en waarom is dat gebeurd, hoe worden fou ten veroorzaakt enzovoort.’ Van der Togt beschikt daar over inmiddels encyclopedi sche kennis. Goed postzege- len betekent er voortdurend mee bezig zijn. Toch is hij langzaam aan het afbouwen. Gezien zijn leeftijd beperkt hij zich momenteel tot slechts een paar uur per week postze- gelen met als hoofdgebied en kele Nederlandse zegels en watermerken. Zijn Scandina vische verzameling heeft hij onlangs van de hand gedaan. Het verzamelen van zegels is onder te verdelen in drie cate- goriën. Op de eerste plaats de filatelie, het onderzoek, op de tweede plaats de beeldfilate- lie of zoals het in de volks mond wordt genoemd: het plaatjes plakken en tot slot het gaatjes vullen, alles ver zamelen wat van een bepaald land uitkomt. Specialiseren De Boskoopse vereniging telt een grote jeugdafdeling van ruim zestig jongeren die door het actieve jeugdbestuur ge stimuleerd worden om zich te specialiseren in het beeldver- zamelen. Bijvoorbeeld dieren, bloemen, gebouwen of een an der onderwerp. Daarbij moet dan altijd wel een verhaal worden gemaakt. Noem het maar een stukje onderzoek van de geschiedenis. Natuur lijk mogen daarbij de post- waardestukken niet ontbre ken, afgestempelde zegels op kopen. De waarde is mini maal. Ook filateliezegels kos ten veel geld bij verschijning want op veel zegels, zoals kin- derzegels, betaal je een toe slag. Als je het geduld kunt op brengen een paar jaar te wachten, koop je dezelfde ze gels aanmerkelijk goedkoper, want postzegels zijn momen teel echt niet veel waard. De waarde wordt pas bepaald door het onderwerp en spe cialisme van de desbetreffen de verzamelaar. Er zijn heus nog wel voldoende onderwer pen voorhanden’, zegt Van der Togt. Maar een studiever- zameling opzetten naar plaatfouten bij de huidige kan men wel vergeten. Door de huidige technieken bij het produceren van zegels komt het nog maar zelden voor dat er een foutje of een verschil in de tanding te ontdekken is. Zegels bewaren? ’Altijd staand’, zegt Van der Togt. ’En bovendien regelmatig de albums even opendoen om de zegels te kunnen luchten waardoor de kwaliteit behou den blijft. Het is alleen zo jammer dat je een verzame ling niet meer zichtbaar kan laten staan daar anderen er wel eens ongewenste interes se voor kunnen krijgen. Daar voor moeten de meeste zegels in een bankkluis worden op geborgen, zo ook de mijne.’ De laatste raadgeving, het recht opzetten van albums doet Van der Togt niet voor niets. Samen met de voorzit- steld want door het wat on zorgvuldig bewaren is veel van de gedachte waarde ver loren gegaan. Vijftig jaar is hij lid van de grote plaatselijke postzegel vereniging met ruim 180 le den. En nog steeds een trouw bezoeker van de maandelijk se vergaderingen waar toch zo rond de zestig trouwe le den bij aanwezig zijn. Aan het slot van het officiële ge deelte vindt er altijd een vei ling plaats van stukken die van derden afkomstig zijn. Daar zitten soms echt waar devolle exemplaren bij want Van der Togt weet wat hij ter veiling brengt. Daarom juist vindt hij het jammer een deel van de aanwezigen vertrekt voordat de veiling begint. Ge lukkig zijn er ook altijd leden die trouw hun stockboeken meebrengen waardoor er on derling flink geruild kan wor den. En dat is ook het doel van de vereniging, het elkaar helpen om zonder extra kos ten toch een unieke verzame ling te kunnen opbouwen. ’Zolang mijn gezondheid het toelaat hoop ik daaraan nog lang mijn steentje te kunnen bijdragen. En wie weet, kom ik door dat ruilen ineens een bij mij ontbrekend zegeltje te gen. Wat zal ik dan blij zijn.’ BOSKOOP - Onlangs is G. J. van der Togt, bij velen beter be kend als Bertus van der Togt, op informele wijze gehuldigd voor het feit dat hij vijftig jaar lid is van de Nederlandse Vereniging van Postzegelverzamelaars afdeling Boskoop. Een aantal bestuursleden kwam hem daarvoor bij verras sing de herinneringsmedaille overhandigen. Vijftig jaar is hij lid waarvan ook nog 35 jaar bestuurslid. Bovendien was Van der Togt jarenlang direkteur Rondzen- dingen. Hij werd lid in juni 1994, aangemeld door ie mand wiens naam hem mo menteel even ontschoten is. Ruim voor die tijd verzamel de hij al verschillende zegel tjes. De Boskoper bewaart nog zorgvuldig zijn eerste lid maatschapskaart van de Bos koopse vereniging, destijds uitgeschreven door mevrouw Vuyk van Nes, een expert op het gebied van postzegels. Een opmerkelijk detail is dat volgens deze kaart de heer Van der Togt samen met zijn familie destijds woonde in de Boezemstraat. De tijdelijke andere naam voor Juliana straat want die naam mocht tijdens de bezettingsjaren niet gebruikt worden. Met veel genoegen denkt Van der Togt nog aan die beginpe riode terug. De clubavonden, de vergaderingen in Hotel Neuf vormden voor een groot aantal leden het maandelijks hoogtepunt bij het intensieve maar bovenal ontspannende postzegelen. Van der Togt ontbrak nooit, niet alleen uit het oogpunt van gezelligheid, want na afloop bleef er altijd wel een clubje hangen om te kurken, maar ook om kennis op te doen. Kennis die hem door de jaren heen goed van pas kwam, want hij werd en wordt nog steeds in het hele land gevraagd voor taxaties en andere zaken op het ge bied van de filatelie. ’Ja’, zo zegt Van der Togt, ’aan het verzamelen van zegels raak je verslaafd. Als je niet oppast blijft het niet bij ge- een enveloppe of briefkaart. Al deze elementen tesamen kunnen er voor zorgen dat men op landelijke en in som mige gevallen ook internatio nale tentoonstellingen, goed voor de dag kan komen. Een groot aantal Boskoopse le den, zowel bij de jeugd als de volwassenen is dit al menig maal gelukt. Mede dankzij adviezen van mensen zoals Van der Togt. Die is in feite ook zo begonnen met in de loop der jaren een steeds verdergaande spe cialisatie. Zoals bijvoorbeeld slechts één Nederlands zegel tje van een halve cent dat voor het eerst in 1876 werd uitgegeven en tot 1899 fran- keerwaarde behield. Zo op het oog niets bijzonders maar wel als men de stempels wat nauwkeuriger bekijkt. Vanaf het allereerste begin elke dag een zegel. Er zijn niet veel open plaatsjes meer, maar Van der Togt blijft speuren, al is het bijna naar de spreek woordelijke speld in de hooi berg. Geen wonder dat ook hij hoog scoorde bij zowel de lan delijke als uiteindelijke de in ternationale exposities. Datzelfde geldt voor een zegel van vier cent uit 1921. Een zeer nauwkeurige studie naar plaatfouten, onnauw keurigheden in de zegels, maakt dit onderdeel van zijn verzameling tot een aantrek kelijk geheel. Ofschoon er ook hier nog een aantal ont breekt. Een ander onderdeeltje van zijn collectie is de verzame ling watermerken. In het ka der van het 75-jarige bestaan van de landelijke vereniging deed ook Van der Togt mee aan de daarmee gepaard gaande tentoonstelling. Zijn watermerkenpresentatie kreeg opnieuw de aandacht van het internationale pu bliek. Echter, ook daar ging BOSKOOP - De Boskoopse Kate Goudriaan heeft het voor elkaar. Nadat eind vorig jaar een representatief nul nummer is uitgekomen ver scheen op 10 januari het eer ste officiële nummer van haar ’Bon Voyage’ magazine. Een kleurig blad vol reisverhalen, toeristische tips en wetens waardigheden. Er bestaan al enkele bladen die zich met toerisme bezighouden, maar het Bon Voyage magazine wijkt daar sterk van af. De meeste toeristische bladen blinken uit in prestigieuze vakantieprojecten en exclu sieve trips. Voor de goed ge vulde beurs dus. De Boskoop se richt zich bewust op een breder publiek en geeft ook veel informatie voor mensen die het minder breed hebben, den de erven toch teleurge- het geheel overgoten met een sausje van wetenswaardighe den en kuituur. G. J. van der Togt wordt gehuldigd voor vijftig jaar lidmaatschap door de bestuursleden mevrouw Van Gemeren, mevrouw v.d. Veer en de heer Van Teylingen. Helemaal links naast haar man mevrouw Van der Togt die een bloethetje kreeg. (Foto: Peter Veenstra) weer een uitvoerige studie aan vooraf. Tot zelfs in Azië moest hij daarvoor informatie inwinnen. ’Een niet te onderschatten bijkomstigheid was het steeds opnieuw proberen om watermerken na te tekenen die zo af en toe op de achter zijde van de postzegel zicht baar kunnen zijn. Daardoor kon het zoeken wat verge makkelijkt worden, want er staat natuurlijk nooit een heel watermerk op een zegel’, vertelt Van der Togt. ’Al met al een heidens karwei tot het moment dat ik bij toeval een catalogus in handen kreeg waarin veel van de watermer ken waren opgenomen en tot de ontdekking kwam dat veel van mijn tekenwerk op slag nutteloos was geworden. He laas ken ik verder nog nie mand die zich eveneens voor watermerken interesseert.’ Wil een spaarder eventueel met dit onderdeel naar een tentoonstelling dan mogen ook daar de postwaardestuk- ken niet bij ontbreken. Zijn die er niet bij dan betekent het naar de huidige maatsta ven dat de inzending niet ver- zamelwaardig is en derhalve geen verzamelwaarde heeft. Van der Togt heeft voor begin nende verzamelaars altijd wel een paar praktische tips voorhanden. ’Ga niet alles lukraak verzamelen, maar kies voor een onderwerp. Dat hoeft echt niet zoveel te kos ten. Verder raad ik altijd af om eerste dag enveloppen te tijd te vullen met informatie ve programma’s, maar komen daar vaak niet toe omdat de vrijwillige medewerkers wel informatieve programma’s brengen maar niet in staat zijn gespecialiseerde pro gramma’s te maken. Kate voorziet in die behoefte. Ze heeft jaren als reisleidster gewerkt en heeft haar sporen verdiend in het toerisme. La ter legde ze zich toe op jour nalistiek, werkt incidenteel nog voor de GK, en maakte toeristische radioprogram ma’s. Die facetten bij elkaar gevoegd vormden de voe dingsbodem voor de gedachte aan een toeristisch blad in combinatie met radiopro gramma’s. N E E M E Pagina 3 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 JANUAR11995 WEEKBLAD Brugweg 33 Dorpstraat naast nr. 83 Coenecoop nabij nr. 375 Coenecoop naast nr. 725 Kerkweg-West 58 Jan Dorrekenskade-Oost 34 Noordkade 33 t/m 35 50 JAAR EEN TOEGEWIJD FILATELIST Bij besluit van 6 januari 1995 is aan de Stichting Wielerronde Waddinx veen toestemming verleend voor het organiseren van de 3e wielerronde van Waddinxveen, op Tweede Paasdag, 17 april 1995. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Voor deze wielerwedstrijd zal gebruik worden gemaakt van een ander parcours dan de voorgaande edities. Dit parcours, gelegen in het centrum van de gemeente, bestaat uit de volgende wegen: Juliana van Stolberglaan - Kanaalstraat - Stationsstraat - Stationsplein - Prinses Beatrixlaan en Willem de Zwijgerlaan. De desbetreffende wegen zullen voor al het verkeer worden afgesloten, van de Kanaalstraat wordt alleen de westelijke rijbaan afgesloten. Uiter aard zal door middel van afzettingen en omleidingsroutes gezorgd worden voor een acceptabele verkeersafwikkeling. Voor alarmdiensten en derge lijke zullen alle straten gelegen binnen het parcours bereikbaar zijn en blij ven. Het besluit van Burgemeester en Wethouders ligt vanaf 11 januari 1995 ter inzage op de sectie Bestuurszaken van de afdeling Algemene Zaken, tegen dit besluit kan binnen zes weken na bekendmaking, dus tot 22 februari 1995, bezwaar worden ingediend bij het college van Burge meester en wethouders. Nadere informatie kan worden verkregen bij de afdeling Algemene Zaken (telefoonnummer 24628). Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 17 januari 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Advies inzake de rechtspositie van raads- en commissieleden. - Advies inzake het provinciaal woonwagenplan 1995-2000. - Advies inzake tijdelijke oplossing knelpunten huisvesting. - Advies inzake subsidieregeling uitwisseling Pelhrimov. - Advies inzake Verordening op de begraafplaatsen. Binnengekomen bouwaanvragen/ ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende bouw aanvragen te hebben ontvangen: Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Voorbereidingsbesluit Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 21 december 1994 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmings plan wordt voorbereid voor het volgende perceel: De datum van inwerkingtreding van het besluit is bepaald op 12 januari 1995. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende tekeningen ligt voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afde ling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raad huisplein 1. Nieuwe gemeenteraad In december jl. zijn in Tsjechië nieuwe gemeenteraden gevormd. In Pelhri mov hebben de burgemeester J. Tomasek en zijn vice-burgemeesters, de heren Marek en Valenta plaats gemaakt voor de nieuw gekozenen. Tot burgemeester is gekozen, ing. Miroslav Brezina (31) en tot vice-burge- meesters zijn gekozen Michael Pacner (50) en mgr. Miroslav Pech (30). Nieuwjaarswens voor inwoners van Pelhrimov Het gemeentebestuur heeft namens alle inwoners van Waddinxveen de gelukwensen voor het jaar 1995 aan de inwoners van Pelhrimov overge bracht middels een advertentie in een Pelhrimovse krant. Sneeuwruimen Naar aanleiding van de sneeuwval in het afgelopen weekend wil het gemeentebestuur u wijzen op de noodzaak van het schoonmaken van het trottoir voor de woning, in belang van uzelf en uw medeburgers. Het is gewenst zo spoedig mogelijk na sneeuwval een gedeelte, zo mogelijk één tot anderhalve meter, van het trottoir sneeuwvrij te maken, dit door middel van het schuiven van de sneeuw naar de rand van het trottoir. Vastvriezen van afval in de minicontainer De reinigingsdienst ontvangt, in verband met de vorst, regelmatig klach ten over het vastvriezen van het groente-, fruit- en tuinafval in de mini container. Dit is helaas een bekend euvel van het G.F.T.-afval bij vriezend weer, omdat deze fractie in het algemeen behoorlijk nat is. De adressen, waarvan de containers 's-middags geleegd worden, ondervinden hiervan soms iets minder overlast, omdat de warmte van de eventueel schijnende zon het afval enigszins heeft ontdooid. Ook het restafval in de GRIJZE CONTAINER kan VASTVRIEZEN als het afval nat is geworden door bij voorbeeld condens, hoewel de verwachting is dat de overlast beduidend minder zal zijn. Indien nodig ter bestrijding van gladheid wordt u verzocht het trottoir te bestrooien met een daartoe bruikbare stof, zoals zand, turfmolm of iets dergelijks. Uw medeburgers, vooral zij die minder goed ter been zijn, zulien u hier zeer dankbaar voor zijn. BOUWPERCEEL: Jan Dorrekenskade-Oost 11 AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een berging. AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van twee woningen met berging en carport het oprichten van vier woningen met berging en carport het oprichten van een produktieruimte met kantoorruimte het oprichten van een bedrijfsgebouw met opslag en kantoorruimte het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen en het vergroten van een woning en het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak het oprichten van een berging. Commissie IV op donderdag 12 januari 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Uitbreiding programmapakket C.A.I. met 2 zenders (Euro 7 en Chinese News). - Vaststelling Winkelsluitingsverordening. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van zwerfvuilbestrijding. - Stimuleringsmaatregel 1994-1995 Kinderopvang en afsluiting van een nieuwe overeenkomst met Humanitas. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. De reinigingsdienst doet haar best om de betreffende containers zo goed mogelijk te ledigen. Dit doet zij door, tijdens de lediging, de container extra te laten schudden en soms een tweede keer omhoog te laten gaan, de wijken bestaan echter uit ongeveer 1.400 adressen, zodat men wel moet "doorgaan” om ervoor te zorgen ’s-avonds op tijd klaar te kunnen zijn. De volgende TIPS kunnen worden gegeven om de overlast voor uzelf zoveel mogelijk te voorkomen danwel te beperken: Zodra de vorstperiode voorbij is, zullen de containers weer normaal kunnen worden geledigd. Het gescheiden aanleveren van G.F.T.-afval en restafval in respectievelijk de groene en grijze container zal dan weer goed mogelijk zijn. Verleende sloopvergunningen Noordkade 102 het slopen van een romneyloods en een gedeelte van een showroom en opslag ruimte het slopen van een werkplaats en maga zijn. 1Druk het afval in de container (vooral G.F.T.) niet aan. 2. Zet de container de avond voor de lediging in een vorstvrije ruimte (bijkeuken, garage o.i.d.). Enige stankoverlast is voor deze ene nacht hierbij niet te verwachten. 3. Zet de container liefst zo kort mogelijk voor de aankomst van de vuil niswagen buiten. 4. Als bij een langdurige vorstperiode met name de groene container te vol raakt, kunt u het G.F.T.-afval, hoewel dit eigenlijk niet de bedoeling is, tijdelijk in de grijze container deponeren. Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunnen nadat ze met water zijn omgespoeld, worden weggegooid in de grijze container of de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken, kunnen in de blikbak worden gegooid. Verleende bouwvergunningen/ ingestemde meldingen BOUWPERCEEL: Dorpstraat naast nr. 75 Verleende kapvergunningen Kerkweg-Oost 159 één es en één wilg in de achtertuin Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap- of dorpsschoon, als bedoeld in artikel 5, lid 1 van de kapverordening. Voor informatie over de verleende kapvergunning kunt u terecht bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, sectie Plantsoenen. o'#2® SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09 00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (1e etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Commissie III op donderdag 12 januari 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Funderingsgebreken Julianastraat e.o. (rapport buurtcomité). - Aanvraag krediet ten behoeve van verwijdering zwerfvuil. - Advies inzake o.a. kruispunt Kanaalstraat-Zuidelijke Dwarsweg. - Advies inzake vaststelling Verordening op de gemeentelijke begraaf plaatsen - Advies inzake de begroting 1995 van de Centrale Post Ambulance vervoer Hollands Midden. Regels van de Chemocar: - Bedrijven kunnen niet bij Chemocar en Noordkade terecht. - U mag het Klein Chemisch Afval absoluut NIET vooraf bij de halteplaats zetten, omdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. - Injectienaalden moet u in een gesloten verpakking aanbieden. OPENINGSTIJDEN Het hete gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte; wijk Zuidplas, cirkelflat; Bomenwijk, winkelcentrum leplaan; St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid; Oostpolderwijk, Overtoom; Centrum, Passage ingang stationszijde; Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan; Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde; Willem de Zwijgerlaan bij de markt Indien 13 JANUARI a.s. niet mogelijk is voor u, kunt u wel: het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling te weten: 10 maart 12 mei 14 juli 8 september 1995 10 november 1995 uw buren of kennissen vragen om Klein Chemisch Afval te brengen en af te geven; het Klein Chemisch Afval op werkdagen brengen naar de gemeente- werf aan de Noordkade (nr. 48), vanaf 08.00 uur tot en met 12.00 uur en van 13.00 uur tot en met 16.00 uur. Op vrijdag 13 JANUARI a.s. kunt u weer het bewaarde Klein Chemisch Afval persoonlijk aan de Chemocar afgeven. De Chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur 09.20-09.50 uur 09.55-10.40 uur 10.45-11.15 uur 11.20-12.05 uur TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis 24642 telefax 24680 Gemeentewerf 24500 Centraal Meldpunt Zorg 10401 Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 24760 Gouwebad "De Sniep" (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3