WADDINXVE Nieuw plan Nieuwe concertreeks in voor gebied de Remonstrantse Kerk Noordkade Bijdrage gemeente aan het Gouwebad naar f 804.500,- Nieuw plan voor het landelijk gebied Oost Inloopochtend Vaststelling Groenswaard 3 N T E G E M E E VERGADERINGEN RUIMTELIJKE ORDENING l a. 1. GEMEENTELIJKE BELASTINGEN WET MILIEUBEHEER KAMERMUZIEKCONCERT IN RAADZAAL BOUWVERGUNNINGEN VERKIEZING LEDEN PROVINCIALE STATEN Aan de kosten van het Gouwebad ‘de Sniep draagt iedere Waddinxvener uit de gemeentekas ruim 30 één herziening van het gebied voor te bereiden. rood 962 1. 24642 24680 24500 10401 24760 12570 UITSLAG LOTING COLLECTEVEGUNNING NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES de kosten van de uitvoering van de seniorenregeling. Voor het overige zijn de ge raamde inkomsten en uitga ven in de begroting van het Gouwebad hoger dan in de gemeentebegroting als gevolg van het feit dat de gemeente begroting reeds in een vroeg tijdig stadium is opgesteld en daardoor noodgedwongen is gebaseerd op de cijfers van 1994. Het is nu tijd de ge meentebegroting te worden aangepast aan de actuele ra- mingen.Ten aanzien van de kosten van de seniorenrege ling wordt het volgende opge merkt. Via het Gemeente fonds is compensatie ontvan gen voor de kosten van het se niorenbeleid. De ontvangen middelen zijn toegevoegd aan de post seniorenbeleid, groot ƒ82.500,-. ke Vos met haar ensemble in ontvangst mocht nemen. De Goudse werd een fraai boeket bloemen aangeboden, evenals de solist Harald Boxtart. De ensemble-leden kregen na mens de Remonstrantse Ge meente twee rozen aangebo den door Wil de Niet. ’Passepartout’ bestaat uit mannelijke- en vrouwelijke leden. Veel leden zijn nog maar veertien jaar. Het jong ste lid is acht jaar. Gespeeld werden het concerto grosse opus 3 nr. 11 in D. kleine terts van A. Vivaldi, een aria uit de suite in D. kleine terts van J.S. Bach, Andante uit het gi- taarconcert van M. Giuliani met als solist Harald Boxtart (gitaar), een Russische suite met als thema’s Peter en de Wolf, het Gymnasium en de Regen en de Regenboog, le Chant du Menestrel en een Russische boerendans van A. en Collewogg’s Cake Walk van Cl. Debussy. Het Waddinxveense gemeen tebestuur was in de kerk ver tegenwoordigd door wethou- Het is de bedoeling dat dit voorjaar nog een concert wordt gegeven. Vervolgens zal worden getracht in het ko mend seizoen bij voldoende belangstelling eenmaal per kwartaal of eens per twee maanden een concert te ver zorgen. nomen, welke geen recht meer doen aan de actuele si tuatie. Voorts voldoen de voorschriften niet meer aan de richtlijnen, welke gelden voor perifere detailhandels- activiteiten. De bovenstaande argumen ten, alsmede het feit dat de plannen reeds dateren qua goedkeuring uit respectieve lijk 1972 en 1978, doch qua opstelling reeds uit 1967 en 1974, maken het nodig thans Het was een prachtig concert, één herziening van het gebied Dat bleek ook uit het daverende applaus dat Marij- WADDINXVEEN - In de Remonstrantse Kerk (Zuidkade) is zondagmorgen een begin gemaakt met een nieuwe concert reeks. In een uitverkochte kerk verzorgde het strijkersen- semble ’Passepartout’ onder leiding van de Goudse Marijke T T *1 *1 1 l voor- De muziek die ten gehore werd gebracht werd uitste kend gespeeld. Gezien de jon ge leeftijd van de muzikanten was de Aria uit de suite in D. kleine terts van Bach erg ge durfd, maar de muzikanten brachten alles tot een goed einde. WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt donder dagmorgen 19 januari om half tien een eerste inloopoch tend in De Vlieger (Staring- laan). Op deze ochtend komt Plony Hoedemaker iets te vertellen over het bridgespel. Haar uitleg zal onder andere toegepast worden met een les voor beginners. Tijdens de in loopochtend zijn introducees en andere belangstellenden van harte welkom. WADDINXVEEN - Het colle ge van B. en W. heeft de ge meenteraad gevraagd de eer ste gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan Groenswaard 3 - met ruimere bebouwingsmogelijkheden - vast te stellen. Het bestemmingsplan ’Eerste herziening van de voorschrif ten van het bestemmingsplan Groenswaard III ’89’ voorziet in een wijziging van het be- bouwingspercentage op de plekken ’gebied bijgebouwen toegestaan’, behorende bij de bestemming Woondoelein- den. gulden bij of hij nu gaat zwemmen of niet. (Foto: Archief - SjaakNoteboonm). Aangezien het zwembadper soneel in gemeentedienst is, gelden ook voor hen de moge lijkheden die de seniorenre geling biedt. Gelet daarop zijn B. en W. van mening dat de commissie van beheer te recht voor de kosten van deze regeling een beroep doet op de ontvangen middelen. Het betreft overigens een eenma lig bedrag in 1995.B. en W. stellen de gemeenteraad daarom voor de netto ge meentelijke bijdrage aan het Gouwebad De Sniep voor 1995 (eenmalig) te verhogen met ƒ12.215,- tot ƒ804.500,- in verband te brengen met de kosten van het seniorenbe leid en deze verhoging ten laste te brengen van de begro tingspost seniorenbeleid. Tevens stellen B. en W. de raadsleden voor de in de ge meentebegroting geraamde inkomsten en uitgaven in overeenstemming te brengen met de hogere inkomsten en uitgaven zoals geraamd in de begroting van het Gouwebad De Sniep. WADDINXVEEN - Voor de s Noordkade en omgeving is in Vos een geslaagd optreden. Geprobeerd wordt komend het gemeentehuis een nieuw jaarweer een concert te verzorgen. bestemmingsplan in de maak. Om ongewenste ont wikkelingen te voorkomen hebben B. en W. de Waddinx veense gemeenteraad ge vraagd een voorbereidignsbe- sluit te nemen. In het kader van het actuali seren van Waddinxveense be stemmingsplannen wordt aan het Raadhuisplein een integrale herziening voorbe reid van de bestemmings plannen ’Noordkade 1967’ en ’Noordkade langs de Gouwe’, welke globaal worden be grensd door de Gouwe, het bestemmingsplan recreatie gebied Gouwebos, de ring vaart en het Sint Huybertsge- Glazounow regt. - - Herziening van deze bestem mingsplannen is noodzake lijk vanwege het feit, dat in o a het plan regelingen zijn opge- der KW.Th. van Soest (VVD) welke geen recht en WD-fractievoorzitter J.C.A.C. de Vogel, beide ver gezeld van him echtgenote. Om nu te voorkomen dat on gewenste bouwactiviteiten plaatsvinden, danwel onge wenste werken - geen bouw werken zijnde - of werkzaam heden worden uitgevoerd (bij voorbeeld het scheuren van grasland ten behoeve van sierteelt), achten B. en W. het gewenst dat door de gemeen teraad (opnieuw) een voorbe reidingsbesluit wordt geno men met daaraan gekoppeld een aanlegvergunningstelsel; een en ander voor het gebied zoals dat in zijn geheel be streken wordt door het be stemmingsplan ’Landelijk Gebied Oost’. WADDINXVEEN - De Waddinxveense gemeenteraad is door het college van B. en W. gevraagd opnieuw een voorbe reidingsbesluit te nemen voor het ’Landelijk Gebied Oost’, waarvoor dit voorjaar een bestemmingsplan in procedure zal worden gebracht. Bij Koninklijk Besluit is in 1982 beslist op de beroepen (waaronder van de gemeente raad) tegen de gedeeltelijke onthouding van provinciale goedkeuring aan het bestem mingsplan ’Landelijk Gebied Oost’. De Kroon onthield on der meer ambtshalve goed keuring aan een groot aantal planvoorschriften. Mede als gevolg hiervan is het bestemmingsplan geen goed toetsingskader meer voor het verlenen van bouw en aanlegvergunningen. Her ziening van het bestem mingsplan is daarom ook noodzakelijk en ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Orde ning ook verplicht. De concept-herziening van het bestemmingsplan en de resultaten van het overleg zijn al in de raadscommissie besproken geweest. Tevens is inspraak gehouden onder de bevolking. Na verwerking van alle reacties zal het be stemmingsplan naar ver wachting in het komend voor jaar officieel in procedure worden gebracht. In december 1993 heeft de ge meenteraad voor het gebied van Landelijk Gebied Oost reeds een voorbereidingsbe sluit genomen, waarvan de geldigheidsduur inmiddels is vervallen. Dit voorberei dingsbesluit bevatte een aan legvergunningstelsel WADDINXVEEN - Er wordt eenmalig ruim 12 mille uit de Waddinxveense gemeentekas gehaald om het huishoud boekje van het Gouwebad ‘de Sniep' (Sniepweg) op orde te brengen. Daarmee komt de gemeentelijke bijdrage aan het subtropisch zwembad voor dit jaar uit op 804.500 gulden. Dat is ruim 30 gulden per inwoner van Waddinxveen. De inkomsten en uitgaven in de begroting 1995 van het Gouwebad De Sniep, zoals die is ingediend door de commis sie van beheer, zijn geraamd op respectievelijk ƒ2.012.900,- en ƒ2.817.400,-. De netto gemeentelijke bij drage wordt dus begroot op ƒ804.500,-. In de gemeentebegroting voor dit jaar zijn de inkomsten en uitgaven geraamd op respec tievelijk ƒ1.991.266,- en ƒ2.783.551,-. De netto bijdra ge is in de gemeentebegroting derhalve geraamd op ƒ792.285,-. De in de begroting van het Gouwebad geraamde netto- bijdrage is ƒ12.215,- hoger dan in de gemeentebegroting is voorzien. Dit betreft de door de commissie van beheer berekende compensatie voor Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 JANUAR11995 De uitslag van de verloting is als volgt: 2. Thorbeckehoeve 32 Si I I De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaatse geldende bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980, vierde herziening”, doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde "kruimelgevallen” als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en beschreven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn Burgemeester en Wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. In verband hiermede ligt de melding voor eenieder ter inzage met ingang van 19 januari 1995 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstellling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raadhuis plein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. oranje 229 oranje 682 oranje 757 Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 19 januari 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: Bezwaarschrift tegen een besluit tot vervallenverklaring van een inschrijving als woningzoekende(n), ingevolge de Huisvestings verordening 1994 van de gemeente Waddinxveen. Kandidaatstelling Op dinsdag 24 januari 1995 zal plaatshebben de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de Provinciale Staten. Op die dag kunnen van 's ochtends negen uur tot ’s middags drie uur bij de voorzitter van het hoofdstembureau, of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, op de secretarie van de gemeente Leiden de kandida tenlijsten als bedoeld in artikelen H 1 van de Kieswet worden ingeleverd. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. De tekst van genoemd besluit ligt ter inzage bij de gemeente (afdeling Financiën) en is desgewenst (tegen betaling) verkrijgbaar. De formulieren voor de kandidatenlijsten, voor de verklaring met betrek king tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven Stemmen elders en stemmen bij volmacht Voor de op 8 maart a.s. te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Provinciale Staten zullen de kiesgerechtigden een oproep ontvan gen om te stemmen in het stembureau van het stemdistrict waar zij op 24 januari 1995 blijkens het bevolkingsregister woonachtig zijn. de lijst, voor de verklaringen van ondersteuning en voor de verklaringen van instemming zijn kosteloos verkrijgbaar tot en met de dag van de kandidaatstelling. Registratie als kiezer In verband met deze verkiezing op 8 maart 1995 kan eenieder Burge meester en Wethouders verzoeken hem/haar mede te delen of hij/zij als kiezer is geregistreerd. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Alge mene Zaken, sectie Burgerzaken, doorkiesnummer 24529. dan twee aanwijzingen als zodanig aannemen. Indien het voimachtbewijs in het ongerede raakt, kan geen nieuw bewijs worden verstrekt. Op dit verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzet ting van de oproepingskaart in een kiezerspas. De kiezer aan wie een kiezerspas is verstrekt kan uitsluitend met deze kaart aan de stemming deelnemen. Indien deze kaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe kaart worden verstrekt. het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een berging Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Vrijstelling artikel 17 W.R.O. Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van vijf jaar vrijstelling is verleend van de gebruiksvoorschriften van het bestemmingsplan ’’Landelijk Gebied West” voor het stallen van caravans in een deel van de loods gelegen op het perceel Piasweg 18a te Waddinxveen. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens te behoeve van genoemde melding deze vrijstelling te verlenen. Tot 2 maart 1995 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State door - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 19 januari 1995 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maan dagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 24757, de heer W. P Kaandorp). Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. De beschikkingen worden na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeen komstig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Voor behandeling van het beroep is griffierecht verschuldigd. Hetzelfde geldt voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening. De eerste prijs van ƒ50,00 is gevallen op: oranje 449 Toegangskaarten kunt u telefonisch bestellen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur onder nummer 01828-24697. Betaling vindt plaats aan de zaal. Op het programma staan ondermeer werken van Boccherine, Gluck, Debussy, Andriessen en Satie, uitgevoerd door Eleonore Pameijer (fluit) en Ernestine Stoop (harp). 234 910 687 71 rood 543 rood 580 rood 748 rood 972 blauw 121 blauw 124 blauw 161 blauw 166 blauw 180 blauw 211 blauw 250 blauw 289 blauw 310 blauw 506 blauw 560 blauw 562 blauw 917 blauw 925 wit 142 wit 170 wit 364 wit 582 wit 608 wit 654 wit 811 wit 825 wit 843 wit 895 wit 905 BOUWPERCEEL: Trompstraat 4 t/m 24 (even) AARD VAN HET BOUWPLAN: het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen van elf woningen Burgemeester en Wethouders maken ingevolge artikel 139 Gemeentewet bekend dat de navolgende besluiten tot wijziging van de gemeentelijke belastingen zijn goedgekeurd: Verleende gebruiksvergunningen OBJECT: AARD GEBRUIK: Nesse 20 het in gebruik hebben of houden van een restaurant Inzameling kerstbomen Op woensdag 4 januari 1995 heeft ’s-middags de inzameling van de kerstbomen plaatsgevonden. Ook dit jaar was hieraan een verloting ver bonden met prijzen in de vorm van waardebonnen. Voor elke ingeleverde boom is een lot en een sinaasappel uitgereikt. Voor de loten zijn de kleu ren oranje, rood, geel, wit en blauw gebruikt. In totaal zijn er 3494 stuks kerstbomen ingeleverd tegenover 3732 stuks vorig jaar. Van 23 tot en met 28 januari 1995 E.H.B.O. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Nieuwe uitgaven zijn: Veteranen Actueel (Stichting Dienstverlening Veteranen) Beroepskosten op uw aangifte -1994 (Belastingdienst) een glastuinbouwbedrijf op het perceel Zwarteweg 4. Verleende bouwvergunningen/ ingestemde meldingen BOUWPERCEEL: Coenecoop naast nr. 375 Een voimachtgever is niet bevoegd de volmacht naderhand in te trekken het besluit van de raad d.d. 24,25 en 27 oktober 1994 betreffende de of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer zevende en achtste wijziging van de ”Legesverordening 1993”. Deze besluiten zijn goedgekeurd bij koninklijk besluit van 22 december 1994 no. 94.010312; 2. het besluit van de raad d.d. 23 november 1994 betreffende de negende wijziging van de "Legesverordening 1993”, Dit besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, d.d. 3 januari 1994, nr. 251143. Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Stemmen bij volmacht De mogelijkheid bestaat ook om bij volmacht te stemmen. a. Met gebruikmaking van een voimachtbewijs. Het voimachtbewijs dient uiterdijk 22 februari 1995 te worden aangevraagd met behulp van een formulier dat in het gemeentehuis (sectie Burgerzaken) kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een voimachtbewijs (tevens oproepingskaart). De gemachtigde mag de stem van voimachtgever uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem uitbrengen. b. Door middel van overdracht van de te ontvangen oproepingskaart. Daartoe dient de op de achterzijde van die kaart voorkomende ver klaring te worden ingevuld en door voimachtgever en gemachtigde te worden ondertekend. Deze volmachtgeving kan tot op de dag van de stemming (8 maart 1995) geschieden. Er behoeft geen verzoek te worden ingediend. Wel is het bij volmacht stemmen door middel van overdracht van de oproepingskaart aan twee voorwaarden verbon den, te weten: voimachtgever en gemachtigde moeten beiden in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn ingeschreven en; gemachtigde mag de stem van voimachtgever uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem uitbrengen. Er bestaan twee mogelijkheden: Uiterlijk 22 februari 1995 een schriftelijk verzoek indienen. Voor dit verzoekschrift moet gebruik worden gemaakt van een formulier dat in het gemeentehuis (sectie Burgerzaken) kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de kiezer dan een kiezerspas. b. Uiterlijk 3 maart 1995 een mondeling verzoek indienen. De kiezer dient dan de te ontvangen oproepingskaart persoonlijk aan te bieden bij de sectie Burgerzaken. Binnengekomen bouwaanvragen/ ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvra gen te hebben ontvangen: AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een bedrijfsgebouw met opslagruimte en kantoorruimte Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. 4 stuks tweede prijzen van ƒ25,00 zijn gevallen op: geel oranje rood wit Verzoek om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende melding is ontvangen: Piasweg 8b: het oprichten van een tuinhuisje. Ter inzagelegging beschikkingen Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 10 januari 1995, onder voorschriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Mevrouw Posthuma voor Dierenpensioen Kwispel inzake het oprichten en in werking hebben van een dierenpensioen op het perceel Zuidelijke Dwarsweg 13c. en H.J. Bron inzake het oprichten en in werking hebben van Extra vergadering commissie III op donderdag 19 januari 1995, aan vang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Advies inzake o.a. kruispunt Kanaaldijk-Zuidelijke Dwarsweg. Gemeenteraad op woensdag 25 januari 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het gebied Noordkade. - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het gebied van het bestemmingsplan ’’Landelijk Gebied Oost”. - Voorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan. ’’Eerste partiële herziening van de voorschriften van het bestemmingsplan Groens- waard III ’89”. - Voorstel tot vaststelling van de Verordening op het gebruik en beheer van de gemeentelijke begraafplaatsen en van de Verordening Lijkbe- zorgingsrechten Waddinxveen 1995. - Voorstel tot aanpassing van het kruispunt Kanaaldijk-Zuidelijke Rond weg. - Voorstel tot vaststelling van de Winkelsluitingsverordening Waddinx veen. - Voorstel inzake eventuele bezwaren Streekplan Zuid-Holland Oost. - Voorstel inzake stimuleringsmaatregel 1994-1995 en afsluiting nieuwe overeenkomst met Humanitas. - Voorstel tot vaststelling van een subsidieregeling ten behoeve van uitwisseling met Pelhrimov. - Voorstel tot verlening van tijdelijke gemeentegarantie aan woning bouwcorporaties. - Voorstel tot overdracht aan het Waarborgfonds Sociale Woningbouw van risico’s uit hoofde van verstrekte gemeentegaranties op woning- bouwleningen. - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor tijdelijke kantoorruimte. - Voorstel tot het verhogen van de voor 1995 geraamde uitgaven en inkomsten betreffende het Gouwebad ”De Sniep”. OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19:00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht pp afspraak, SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak vla de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (1e etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. 35 stuks derde prijzen van ƒ10,00 zijn gevallen op: geel 163 geel 274 De waardebonnen kunnen tegen inlevering van de loten tot en met 3 februari 1995 worden afgehaald op het gemeentehuis, tussen 09.00 en 12.30 uur bij de receptie op de begane grond. TELEFOONNUMMERS Gemeentehms telefax Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad "De Sniep” (informatie} - Overige belangrijke telefoonnummers zie pagma 5 gemeentegfds OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN Stemmen elders De kiezer, die aan de verkiezingen wil deelnemen in: a. een ander stembureau dan het stembureau dan het stembureau waarvoor hij/zij een oproepkaart ontvangt; b. in een andere gemeente in de provincie Zuid-Holland bijvoorbeeld wegens vakantie, werkkring, verhuizing, kan hiervoor een verzoek indienen. Qp donderdag 19 januari 1995 vanaf 20.30 uur zal in de raadzaal van het gemeentehuis een kamermuziekconcert plaatsvinden.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3