Historisch Humanitas nieuw contract Over kindplaatsen Gemeentebestuur sluit met Bezwaarschrift tegen streekplan provincie Genootschap wil 500 leden Nieuwe brandweerwagen I I Tij delij k kantoor naast gemeentehuis II Bingo bij WSE-voetbal Open Cirkel: Speelgroep Aardewerk Over woningbouw, bedrijven en Bentwoud Film in koffiebar Oproep van Historisch Genootschap Rashonden expositie in Boskoop Herstraten Hercules- en Neptunuspad Speelhal politiek breed afgewezen Raadsleden geven het college volop ruimte Bouw en huur kosten 435.000 gulden Jeugdschakers in middenmoot Kwiek-spelers in de prijzen MARKETING NIMA-A TYPEN leer je snel! Instuif voor volwassenen in De Paddestoel r lal PAGINA 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 25 JANUAR11995 getreden, is tot nu toe met overeenstemming van beide partijen op basis van de oude overeenkomst gewerkt. WADDINXVEEN - Een groot aantal leden van de Waddinx- veense tafeltennisvereniging NTTB-Gouda. Hoewel Kwiek bij de senioren en de junioren niet de Goudse kampioen kon leveren, zijn er toch een aan tal uitstekende resultaten ge boekt. trum (boeken, videobanden, historische films, oude foto’s) bekostigd. Ook wordt er ge spaard voor de inrichting van een toekomstige Oudheidska mer. commandant G.J. Huizer en de brandweerlieden overhan digd. \esneld. Avondcursus in 5 mnd. met 1 lesav. p. week voor ex. juni '95. Nog beperkte instroom mogelijk! alphens Voor de officiële overdracht was burgemeester C.M. van der Linden speciaal langs ge- heesters boven de gemeente lijke verharding te snoeien of op te binden. Schuttingen en hart. De discussie hierover bleef dan ook vaag. In de raadsvergadering van november had de gemeente raad op initiatief van WD- fractievoorzitter Koos de Vo gel, met vragen naar de op vattingen van het college over het toen voor kennisgeving aangenomen winkelplan van Pellikaan Bouw BV te Til burg voor de Be Fair-lokatie, van wethouder Jan Hielema (CDA) te horen gekregen dat projectontwikkelaar William Properties BV te Rotterdam het eenmansbedrijf Anva Vastgoed BV te Vleuten had ’versterkt’. ke verharding dienen verwij derd te worden. Om de werk zaamheden doorgang te laten vinden, worden eventuele hindernissen voor de straten maken op kosten van de be woners verwijderd. pen. Omdat de nieuwe stimu- drong Stefan de Kogel door tot je fma[e, maar verloor de ze wedstrijd van de Boskoper R. Snel. Als nieuwe loot aan de stam wordt op initiatief van Marco Hilgers de oprichting van een archeologische afdeling voor bereid. Elk kwartaal ver schijnt er het blad Het dorp Waddinxveen met lezens- waardige artikelen uit de lo kale en regionale geschiede nis van het nu bijna 26.000 inwoners tellende Waddinx veen. Het tijdschrift is voor Bij het enkelspel wist Dennis Pronk in de tweede klasse door te dringen tot de kwart finale waar bij zijn meerdere moest erkennen in zilveren G. Butink (TTVN Nieuw koop). Martijn Gilhuis moest in diezelfde klasse en ook in de kwartfinale de eer laten aan R. v.d. Eist (Combat Bleiswijk). In de derde klasse Waddinxveen. Omdat elk woord over het vertrek en de terugkeer van de Haagse projectontwikke laar als speculatie en koffie dik kijken uitgelegd zou kun nen worden, meenden de plaatselijke volksvertegen woordigers er het zwijgen toe te moeten doen. Ook tijdens de in oktober gehouden alge mene beschouwingen en be grotingsbehandeling zat er nog niet echt schot in de realisering van het winkel- Speelhal Het CDA ziet fractiebreed niets in een combinatie van een speelautomatenhal met een jongerencentrum, zoals eind vorig jaar was voorge steld in een plan van De Vries Automaten BV in Rotterdam, dat na een Waddinxveens be zoek aan een dergelijke hal in Sas van Gent met ondersteu ning van de bedrijven Baas BV in Waddinxveen en Moor- drecht-Gouderak was inge diend. In een discussie voor de loka le RTW-radio hebben PvdA en Unie 55+ zich hierbij aan gesloten. PCW en PvdA delen hun mening. Het in Waddinx veen gevoerde ontmoedi gingsbeleid verdraagt zich immers niet met een dergelij ke ontwikkeling. Een speelhal heeft ook geen prioriteit in het jeugdbeleid. Een dergelijke constatering is inmiddels ook gedaan door het college van Burgemeester en Wethouders. procedure zal zo spoedig mo- na een raadsbesluit tot kredietverle ning. ‘In onze visie zal in deze tijde lijke kantoorunit onder meer een afzonderlijk toegankelij ke leeskamer voor de raads- en commissieleden worden ondergebracht. Daarnaast kan werkruimte worden gere- ook gele- WADDINXVEEN - Maandag avond is in de brandweerga- rage aan de Noordkade in Waddinxveen de nieuwe kost bare brandspuit officieel aan het college van Burgemeester en Wethouders, brandweer- MOERKAPELLE - In Spijke- nisse werden de eerste ronde van de jeugdclubkampioen- schappen schaken gehouden, waaraan door de schaakver eniging Moerkapelle met twee teams - een D2 team (be ginners tot 12 jaar) en een C- team (tot 14 jaar) - werd mee gedaan. Het C-team bestond uit kop man Sven Stange, Jesse van Elteren,. Biniam David en Gerben Bergacker. Op de eer ste wedstrijddag speelden ze drie partijen. Sven Stange en Jesse van Elteren (11 jaar) behaalden mooie resultaten en beiden beëindigden de eer ste wedstrijddag met respec tievelijk 2 en 3 punten. 1994-1995 is overleg gevoerd met Humanitas over het in deze periode te voeren beleid. In hoofdlijnen is dat gelijk aan het in de afgelopen perio de gevoerde beleid. Dit betekent dat de Stichting Kinderopvang Humanitas het op grond van de stimule ringsmaatregel beschikbare bedrag gebruikt om het aan tal kindplaatsen voor Wad dinxveen te realiseren. Het bedrag dat Humanitas per kindplaats ontvangt, dient grotendeels gebruikt te wor den voor de stimuleringspre- mie van ƒ2.000,- per verhuur de bedrijfsplaats. Voorts is het zo dat slechts de bedrijfsplaatsen kostendek kend zijn. De algemene plaat sen leveren een tekort op van wege het verschil tussen de te ontvangen ouderbijdrage en de kostprijs van een kind plaats. Derhalve wordt met name voor deze plaatsen het bedrag gebruikt dat Humani tas van de gemeente krijgt voor de uitvoering van de kin deropvang. vijf gulden in de boekhandel te koop. De Tachtigjarige Oorlog, het rampjaar 1672, de Franse tijd, de Eerste Wereldoorlog en de Tweede Wereldoorlog zijn de belangrijkste thema’s van de tweede tentoonstel ling ’Waddinxveen in roerige tijden’ van het Historisch Ge nootschap Waddinxveen in de raadzaal van het gemeente huis in mei van dit jaar. Deze maand is er een kleine expositie in de Openb.are Bi bliotheek (Van Mecklenburg Schwerinlaan) over het voor malige Waddinxveense Lees gezelschap. In de in april te houden jaar lijkse ledenvergadering van het Historisch Genootschap zal aan de leden de nieuwe kandidaat-voorzitter, oud- PvdA-wethouder en -gemeen teraadslid drs. Martin Krrai- jestein (Onderweg), als voor zitter worden voorgesteld. Hij is dan de derde voorzitter na oud-notaris Jacob in ’t Hol en de huidige waarnemend voor zitter Hans Geel. studiecen/zum WADDINXVEEN - De Ver eniging Historisch Genoot schap Waddinxveen wil uit komen op zeker 500 leden. Dat heeft secretaresse Corrie de Jong-Steenland (Soubur- ghlaan) in een vraaggesprek voor de lokale RTW-radio ver klaard. Van de organisatie zijn nu ongeveer 300 mensen lid. Sinds de oprichting van de vereniging op 23 april 1993 blijken nu ook meer geboren en getogen Waddinxveners lid te worden. In het begin was het namelijk opvallend dat veel ’import’ had besloten zich bij het Historisch Ge nootschap, officieel van start gegaan op ’Waddinxveens verjaardag’ aan te sluiten. ‘We zien steeds meer echte Waddinxveners - ook twinti gers, dertigers en veertigers - lid worden. Ze zijn ook geïnte resseerd in de geschiedenis van het Gouwedorp', consta teert Corrie de Jong-Steen land. ‘Ons ledenbestand is echter nog geen dwarsdoorsnede Een erkend diploma of alléén toetsen- bordvaardigheid leer je nu zelfs in 4 weken. Dagelijks (ook 's avondslessen in ons ISI Prakticum. Gratis proefles! alphens °™4 studiecenfrum Secretaresse, Receptioniste ofAdm.medewerk(st)er? Start dan nu één van onze avond cursussen. Twee lesavonden per week. Vooropl.niv.± LBO/MAVO. Beperkte instroom nog mogelijk! a alphens -s-® ,studiecenfrL/m gen jaarlijks dezelfde huur (in totaal 435.00 gulden) te staan. Op die manier kunnen volgens B. en W. - in afwach ting van definitieve besluiten over de definitieve uitbrei ding van het gemeentehuis - de ergste huisvestingsperike- len van de ambtenaren worden opgelost. Al geruime tijd is in het ge meentehuis sprake van ern stige knelpunten in een aan tal werksituaties. Bovendien is er sprake van een groot ge brek aan spreek- en verga derruimten, mede als gevolg van het - noodgedwongen - in gebruik nemen van vergader ruimte als werkruimte. Als gevolg van een aantal re cente ontwikkelingen wordt het ruimtegebrek onhoud baar. Zo is in het kader van het in gang gezette verander- proces een toenemende be hoefte ontstaan aan verga derruimte, dient er een werk plek te worden geboden aan externe adviseurs die het pro ces begeleiden en is er ruimte nodig voor tijdelijke extra krachten die worden ingezet ter vermindering van de werkdruk van personeelsle den die intensief bij het ver- anderproces betrokken zijn. Daarnaast bestaat de drin gende wens om te komen tot een leeskamer voor raads- en commissieleden, die ook in het weekeinde en ’s avonds afzonderlijk toegankelijk is en meer ruimte biedt dan de huidige leeskamer. Voor een definitieve uitbrei ding van de huisvesting is een aanzienlijke voorberei dingstijd en bouwtijd nodig. Intussen nemen de proble men op het punt van de huis vesting echter zienderogen toe. Daarom is het naar de me ning van het college onont- van de Waddinxveense bevol king, maar het is wel een bre de basis. Ik denk daarom toch dat we een beetje vaste grond onder de voeten beginnen te krijgen. Ingezien wordt dat dit onze vereniging een seri euze zaakis‘. Het Historisch Genootschap Waddinxveen kwam vorig jaar veel in het nieuws door grote schenkingen, zoals laat stelijk 10.000 gulden van vier plaatselijke serviceclubs. Met dit geld en andere giften worden onder andere vitrines voor voorwerpen en documen ten aangeschaft en de opzet van een documentatiecen- WADDINXVEEN - In de her vormde koffiebar De Schaapskooi (Nesse) draait vrijdagavond 27 januari om half negen de film Eleni. De rolprent speelt zich af in Griekenland tijdens de bur geroorlog. Iedereen vanaf 15 jaar is van harte welkom. WADDINXVEEN - In ver band met een in mei te hou den historische tentoonstel ling ‘Waddinxveen in roerige tijden' vraagt het Historisch Genootschap Waddinxveen foto’s en voorwerpen over de Eerste en Tweede Wereldoor log in het Gouwedorp. Alles zal deugdelijk verzekerd wor den en er zal een (tijdelijke) bruikleenovereenkomst opge steld worden. Reacties via het secretariaat van de vereni ging: mevrouw C.J.Th. de Jong-Steenland, Souburgh- laan 22, 2741 EL Waddinx veen, tel. 01828-15698. BOSKOOP - Zondag 29 janu ari houdt de kynologenclub Gouda en omstreken weer haar jaarlijkse rashonden tentoonstelling in beurshal Florida aan de A.P. van Nes laan in Boskoop. Belangstel lenden zijn de hele dag wel kom. In de middag rond een uur of drie is de eindkeuring te verwachten. In een specta culaire eindronde worden dan de beste honden van de show aangewezen. WADDINXVEEN - In de pe riode tot en met maandag 6 maart gaan herstraatwerk- zaamheden plaats vinden aan het Hercules- en Neptu- nespad. Men dient er reke ning mee te houden dat de be strating in zijn geheel wordt verwijderd en de woningen alleen via loopschotten be reikbaar zijn. De relatief gro te zandhoogte die aange bracht gaat worden, maakt dat er een hoogteverschil ont staat tussen tuinen en de ge meentelijke verharding. Be woners is verzocht overhan- De Waddinxveense politiek is gend groen van heggen en in afwachting van het aange- kondigde beleidsplan van de Stichting Welzijnswerk Wad dinxveen (SWW). In dit plan hekjes boven de gemeentelij- moeten zowel jongeren als ou deren een belangrijk aan- dachts- en actiepunt zijn. In het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) is al sprake van activiteiten voor senioren. Er is verder een risicofonds gevormd voorzover de als budget beschikbare stimule ringsgelden, die ingevolge de overeenkomst aan Humani tas worden betaald, en de in komsten uit verhuur van be drijfsplaatsen en dergelijke de lasten voor het kindercen trum in enig jaar overtreffen. De bedoeling hiervan is om in jaren, waarin tekorten ont staan, het risicofonds te kun nen aanspreken. geen bezwaren doch betreffen alleen een constatering dat een afwijking van de grenzen ter plaatse bespreekbaar is en het verzoek om een uit spraak inzake de ontslui- tingsproblematiek van het gebied. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 27 januari om acht uur wordt in het wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbesstraat) weer een maandelijkse in stuif voor volwassenen ge houden. de bezoekers kunnen dan klaveijassen, jokeren of sjoelen, maar er is c1- j-1 genheid om gezellig wat te drinken en rustig te praten. Gastheer is Koos Noorlander. Leden en donateurs betalen een toegangsprijs van ƒ1,50 en niet-leden van ƒ2,-. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense gemeentebestuur wil met de Stichting Kinderopvang Humanitas voor het af gelopen jaar en dit jaar een (nieuwe) overeenkomst voor kinderopvang sluiten. Een voorstel daartoe is aan de ge meenteraad gedaan. Het premiebedrag bedraagt jaarsdag 1994 in werking is in de contractperiode voor be drijfsplaatsen ƒ2.000,- per kindplaats. De toegekende stimuleringsgelden over 1994 en 1995 gaan derhalve volle- Op basis van de gegevens uit dig naar Humanitas. Dit be- de stimuleringsmaatregel treft een bedrag van f286.650,- per jaar (1994 en 1995). In verband met de garantstel ling door de gemeente voor een minimale ouderbijdrage voor maximaal 4 kindplaat sen, waarop dus een voor- rangsregeling van toepassing is, stelt de gemeente zonodig Kwiek heeft zaterdag meege- aanvullende middelen be- daan aan de Goudse tafelten- schikbaar. Van het premiebe- niskampioenschappen van de j voor bedrijfsplaatsen wordt ƒ2.000,- uitsluitend van toepassing verklaart op gerealiseerde bedrijfsplaat sen bij Humanitas. In het kader van de stimule ringsmaatregel kinderop vang 1990-1993 is door het Waddinxveense gemeentebe stuur in 1992 een overeen komst voor kinderopvang ge sloten met de Stichting Kin deropvang Humanitas. Deze overeenkomst met be trekking tot het realiseren en in stand houden van een pro ject kinderopvang was al op Oudejaarsdag 1993 afgelo- wordt gebracht onder de leringsmaatregeï 1994-1995 1 T - pas deze zomer met terug bracht'. werkende kracht tot Nieuw- WADDINXVEEN - ‘Men wil de handen vrij hebben voor de verdere ontwikkeling van de Passage-West*, betoogde CDA- fractievoorzitster Dorenda Gerts toen in december het raadsvoorstel om de afkoopsom voor MAB Projectontwikke ling BV te Den Haag vast te stellen op 325.000 gulden (in clusief btw) zonder discussie en op het laatste nippertje weer werd ingetrokken door het College van Burgemeester en Wethouders. De christen-democrate sprak die woorden een maand gele den voor de lokale RTW-ra dio. Dat was overigens op een moment dat de raadsfracties naar buiten toe zeiden niet precies te weten wat er aan de hand was en daarom het dagelijks bestuur volop de ruimte gaf nieuwe voorstel len te ontwikkelen. Inmid dels is gebleken dat MAB Projectontwikkeling BV vol op betrokken wil blijven bij de centrumontwikkeling in komen en had hij de ambts- ketting omgedaan. Het was een korte en gezelli ge bijeenkomst bij de spuit gasten, die allemaal nog met hun nieuwe aanwinst op de foto gingen. koombaar dat een tijdelijke voorziening wordt getroffen, voor minimaal een termijn van twee jaar, om de ergste ruimtenood weg te nemen, opdat in de periode totdat de. Hjke opslossmg worden gere- definitieve uitbreiding wordt aliseerd*. gerealiseerd verantwoord Ten aanzien van het meubi lair is als uitgangspunt gefor muleerd dat dit in principe ’meegaat’ naar de nieuwe tij- '-Seen schoolgebouwen en huren of eventueel benodigde geringe i .-„t..-u „4.„i uitbreiding van meubilair kan in beperkte mate een be roep worden gedaan op de op genomen raming voor eenma lige onvoorziene uitgaven, dan wel kan een deel ten laste worden gebracht van de regu liere middelen voor vervan ging van meubilair. Voor wat betreft de automati sering wordt opgemerkt dat onder meer een aanpassing van de centrale computer van ƒ25.000,- dient plaats te vin den. Deze investering is ech ter ook nu al nodig en zou ook in de loop van 1995 zijn voor gesteld indien van uitbrei ding van de huisvesting in het geheel geen sprake zou zijn. Daarom wordt voorge steld deze investering te dek ken ten laste van de Voorzie ning vervanging hardware. Voorshands is er - op grond van de beschikbare gegevens - van uitgegaan dat de kan- toorunits kunnen worden ge plaatst zonder dat kosten voor onderheide funderings- werkzaamheden behoeven te worden gemaakt. Enig onder zoek terzake is nog gaande. In beginsel zijn B. en W. thans uitgegaan van huur van de benodigde kantoor- een alsnog WADDINXVEEN. - Woens- dagavond 1 februari om acht uur wordt in het gebouw De Schaapskooi (Nesse) weer een avond van de hervormde ontmoetingskring De Open Cirkel gehouden. Ter afwisse ling is de Waddinxveense speelgroep ‘Aardewerk* uitge- drag nodigd om een optreden voor de bezoekers te verzorgen. De speelgroep is voortgekomen uit medewerkers van koffie bar De Schaapskooi. Ze dra gen het evangelie uit door middel van spel, toneel en liedjes. In hun korte bestaan zijn ze al verschillende ma len, vooral in koffiebars, door het hele land opgetreden. Het programma is vooral gericht op de koffiebaijeugd, dus in de leeftijdsgroep van 15 tot 18 jaar. Toch is het ook voor ou deren boeiend om met de werkwijze van de groep ken nis te maken. Het program ma titel ‘P.S.: Je wordt thuisge- Opmerkingen van raadsle den vormen de reden voor het indienen van een bezwaar schrift tegen de aanleg van het Bentwoud zoals opgeno men in het streekplan. Een andere motivering van het bezwaar zal plaatsvinden in de reactie op de concept-no- ta Bosplan Bentwoud en de milieu-effectrapportage Bentwoud. Een concept-reac- tie zal besproken worden in de vergadering van de raads commissie van 31 januari. WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethou ders heeft de gemeenteraad voorgesteld een bezwaarschrift in te dienen tegen het provinciale streekplan Zuids-Holland Oost. Onderwerpen van kritiek vormen de beperkte mogelijk heden voor woningbouw en bedrijfsterreinen in Gouda- Waddinxveen-Moordrecht, de In het laatste geval zullen B. en W. binnen de thans be schikbaar te stellen structu rele middelen nog een kre dietaanvraag voor een aan koop voorleggen via het agen dapunt begrotingswijzigin gen. Burgemeester C.M. van der Linden krijgt de sleutels van de nieuwe autospuit overhandigd, terwijl (links op de foto) brandweercommandant G.J. Huizer toekijkt. (Foto: Sjaak Noteboom). MIDDLE management Voor middenkader in 2 modulen van elk 3mnd. voor het erkend examen van de Nederlandse Associatie. alphens 'Studiecenfri/m omvang van het bedrijventer rein aan de Henegouwerweg- Brugweg en de aanleg van het Bentwoud. Tot eind deze maand kan een bezwaarschrift worden inge diend tegen onderdelen van het door de provincie vastge stelde streekplan Zuid-Hol- land Oost. Ere kunnen alleen protesten worden ingediend tegen de meer concrete onder delen van het streekplan, zo als het Bentwoud. Het bezwaarschrift van de ge meente Waddinxveen, waar de gemeenteraadsleden van avond (woensdag), richt zich op drie onderdelen van het streekplan: het convenant, het bedrijventerrein Hene- gouwerweg-Brugweg en het Brentwoud. Wat de uitvoering van het convenant van Gouda, Wad dinxveen en Moordrecht be treft is er in samenwerking met de beide gemeenten een bezwaarschrift geschreven. De in het streekplan opgeno men randvoorwaarden met betrekking tot de verdeling van het aantal te bouwen wo ningen leveren nog steeds een onaanvaardbare en onnodige beperking op van de in de be stuursovereenkomst ge maakte afspraken en over eengekomen woningbouw- programma’s voor de drie ge meenten. De opmerkingen over het be drijventerrein Henegouwer- weg-Brugweg zijn in feite gepaard gaande verbouwin- terugkoopgarantie) WADDINXVEEN - De vorig bestaande gebouw. Er is dan seizoen bij WSE-voetbal ge houden bingo-avonden zijn een succes geworden. Daar staan er weer drie bingo- avonden op het programma. De eerste is inmiddels ge weest. De tweede wordt ge houden op vrijdagavond 3 fe- door het college uiteraard de bruari. goedkoopste locatie worden Iedereen vanaf 13 jaar (leden gekozen. De planologische en niet-leden) die zin hebben p-J-1 ----j-- in een gezellige avond zijn gelijk worden gestart van harte welkom. De bingo- avond begint om acht uur en natuurlijk is er weer een pak ket van prachtige prijzen, zo als een tosti-apparaat, vide obanden, een koffiezet-appa- raat en nog veel meer andere prijzen. Er worden zes rondes van fl,- gespeeld en één superronde van ƒ2,50. De hoofdprijs van de superronde is er dan ook naar een magnetron. WADDINXVEEN - In de directe omgeving van het gemeen- aliseerd voor een aantal na- tehuis aan het Raadhuisplein komt voor de periode van mi- der door het management- nimaal twee jaar een kantoorunit van 145.000 gulden en te- team te bepalen afdelingen of gedeelten daarvan', aldus B. enW. ‘Bovendien kan beperkt enige spreek-, vergader- en instruc- tieruimte worden gecreëerd. Door middel van het plaatsen van de betreffende kantoor unit kan niet aan alle knel punten tegemoet worden ge komen. Wel kan voor de drin gendste pijnpunten een tijde- definitieve uitbreiding wordt aliseerd*. verantwoord kan worden gewerkt. Na afweging van verschillen de mogelijkheden, zoals ge bruik van vrijkomende delijke huisvesting. Voor kopen van ruimte elders, stel len B. en W. de gemeenteraad voor om een kantoorunit te huren, welke kan worden ge plaatst in de directe nabijheid van het gemeentehuis. Bij het afwegen van de ver schillende opties is gelet op de volgende aspecten: - de fysieke en gevoelsmatige afstand tot de overige organi- satie-onderdelen en het be stuur (voorkomen van logis tieke nadelen en desintegra- tie-effecten en daarmede ver bonden extra kosten); - de snelheid waarmee een en ander is te realiseren; - de mogelijkheid van het realiseren van een afzonder lijk toegankelijke leeskamer voor de raads- en commissie leden; - de beschikbaarheid van vol doende parkeerruimte; - de omvang van de totale kosten. Het gebruikmaken van een tijdelijke kantoorruimte in de nabijheid van het gemeente huis biedt tevens voordelen indien wordt besloten tot de finitieve uitbreiding van de huisvesting op de locatie naast het bestaande gemeen tehuis, in verband met de daarmee zeer waarschijnlijk ruimte, tenzij koop (met gepaard gaande verbouwin- terugkoopgarantie) __o gen en veranderingen in het voordeliger zal blijken te zijn, vervangende kantoorruimte beschikbaar. Voor wat betreft de keuze van de exacte lokatie worden de voor- en nadelen nog tegen el kaar afgewogen. Binnen be paalde randvoorwaarden zal - ^.-1 -,v 01720- 93914 I d ir )- g n i- TT i 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 17