Leden Concordia i 37. III Jeugdactie tegen winkeldiefstallen kiezen dirigent Eerste expositie Anneke van Vliet ZIJN U i iVOORGEGAAN! Vierhandig pianoconcert in raadzaal gemeentehuis Excellent Hyundai-dealer dealers aankloppen. Coenecoop College een knullige naam Laatst hoorde ik van mijn ou ders dat het fusieproject van de middelbare scholen in Waddinxveen inmiddels zo ver gevorderd is, dat men toe is aan een nieuwe naam. Als oud-VWO-leerlinge van de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum vind ik het al erg genoeg dat ’mijn’ school straks officieel niet meer bestaat, maar wat me echt naar adem doet happen is de nieuwe naam van de scholengemeenschap: Het Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar Sjoelprijzen Carnavals- toumooi van boulers Expositie kunstenares Van ’t Hof Thema-avond over angst in Open Cirkel Expositie invitrine van Janneke Bossard Honderdste zaaldoelpunt Korbis-jeugd Klaverjassen Zevenhuizen Discoavond in Het Zuidhonk I Rijn en Gouwe f i - V LEZERS SCHRIJVEN A Deze nieuwe campagne loopt tot en met half april. de Waddinxveense Anneke van Vliet. (Foto: An- 4 tweede ronde luidt: Wim Va- de vijftien 8 WADDINXVEEN - De veer- van laardij). lijk vruchten af. ‘Nog even en dan zijn alle dealers excellente dealers, maar ook dan zullen er be- onderscheiden, die er nog weer een schepje bovenop we ten te doen. Dat heeft natuur- altijd zonder punten. Nu ver loren zij met 7-0 van Over- kanters. G-l blijft uitstekend korfballen, maar blijft verlie zen. Ze behalen wel lekkere uitslagen (10-25) en dat is zelfs voor korfbal nogal fors te noemen. De g-jongens kregen reeds 125 punten tegen, maar scoorden er ook 69. F1 be haalde een keurige 0-2 over winning op Wion en zal daar een goede derde plaats gaan halen. van Dam, Caroline van Dru- nen, Guus van Renesse, Er win Pleus, Jan Olie, Marius houdt de klaveijasvereniging Hotel Vos aan de Dorpstraat in Zevenhuizen een klaver- j asmiddag over drie ronden. In deze periode zal er bij het Goudse Bureau Halt (alter natieve straffen) een versnel de afhandeling van de de ju- egdige dieven plaatsvinden. Een en ander houdt in dat de jongeren binnen drie weken nadat ze door de politie zijn opgepakt hun I J 11 gerond. WADDINXVEEN - Donderdagavond 23 februan om acht uur Voor meer inlichtingen kan men bellen met H. Wijn (tel. 01802-1801) en Hotel Vos (tel. 01802-1205). Een werkstuk van nekevan Vliet). GOUDA/WADDINXVEEN - Omdat het aantal jongeren dat gepakt wordt voor winkeldiefstal nog steeds groeit is er sa men met de politie en de winkeliers in Waddinxveen en om geving weer besloten een actie tegen winkeldiefstal te doen. aantal schilderijen. Janneke schildert vanuit haar gevoel en probeert in haar schilderij en de tastbare en spirituele wereld met elkaar te verbin den. De antuur, of meer nog, het gehele universum is haar bron van inspiratie. Ze is op zoek naar het gebied achter het zichtbare en pro beert dit met kleur te ver woorden. Janneke Bossard exposeerde reeds eerder in Waddinxveen en Den Haag. Haar laatste succesvolle ten toonstelling was in het hoofd kantoor van de ANWB in Den Haag. WADDINXVEEN - De prijzen bij de Waddinxveense sjoelers zijn op de laatste competitiea- vond gegaan naar Pascal van Gils, Teuni van Leeuwen, Bas WADDINXVEEN - Hyundai- dealer Jan van der Linden in Waddinxveen en in Zoeter- jaar door meer is door het Koreaanse automerk geëerd met de titel ‘Daarbij wordt het met het jaar moeilijker om bij de vijf tien allerbesten te behoren, omdat de hele organisatie zichzelf voortdurend verbe tert. Alle aan de verbetering door een tekort aan leden, moeten afzeggen. Het harmonieorkest zal in Pelhrimov een aantal optre dens geven op donderdag 25 mei (een buitenoptreden als ontvangst), op vrijdag 26 mei (ook een buitenoptreden met drie plaatselijke orkesten ter ere van één van de orkesten) en op zaterdag 27 mei (een gezamenlijk binnenoptreden met het brassband-orkest dat in september 1993 in Wad dinxveen is geweest). Naast optredens is er ook een mogelijkheid om enkele ex cursies te houden naar Praag. Andere optredens in Wad dinxveen en omgeving zullen in overleg met de nieuwe diri gent besproken moeten wor den. Het slagwerkensemble van Concordia - dat elke dinsdag avond van kwart voor acht to half tien repeteert - blijft nog dringend op zoek naar nieu we leden, hetzij leerlingen hetzij leden die al een slag- werkinstrument kunnen be spelen. Het ensemble onder leiding van Jan Alblas gaat met de huidige groep enthousiast verder maar om optredens te WADDINXVEEN - Zaterdag namen 19 teams deel aan het jaarlijkse carnavalstournooi van de jeu de boulevereniging Waddinxveen. Het tournooi is gewonnen door Roy Huls kamp en Hans Cammeraat. De tweede plaats was voor Marco van Wageningen en Ton Hulskamp. De derde plaats ging naar Elly Nieuw- land en Wout Versluis. De overige uitslagen luiden als volgt: 4. Wim Hendriks en Jan Joziasse, 5. Imca Matla en Cock Ruitenburg, 6. Rob van Dijken en Dino Giancas- pero, 7. Stephan Tabben en Erik Jan Hoogendoorn, 8. Adriaan Warmelink en Elly Kappert, 9 Neel en Pieter van Oosten, 10. Edward Springer en Jasper Winkel, 11. Toos en Frits Tabben, 12. Francisca Laning en Jopie Hulskamp, 13. Babs Allaart en Hans van Woudenberg, 14. Arnold Jan sen en F Herman Wielenga en v.d. Horst, 16. Anja Lebbing en Jan Kooistra, 17. Nel Ou- dijk en Wim van Bockom Maas, 18. Corrie ’t Hart en Ben Sas, 19. Betsy Lanting en Piet v.d. Made. workshops op de terreinen van moderne kunst en filoso fie zijn van grote invloed ge weest op mijn ontwikkeling*, vertelt Anneke van Vliet. ‘In mijn werk probeer ik con tact te leggen met heden, ver leden en toekomst vanuit mijn streven naar tolerantie, veiligheid en gerechtigheid. Tekens spelen hierbij een be langrijke rol*. ‘Door middel van tekens wor den contactpuntene zicht baar die de verbinding vor men tussen de dimensies van tijd en ruimte. Deze tekens zijn van alle tijden, alle plaat sen en alle mensen. Ze zetten de tijd op het ver keerde been*. De in Halte 45 geëxposeerde tekens vqn Anneke van Vliet zijn geen eindstations, maar geven een rustpunt aan. Een moment van bezinning in mijn ontdekkingstocht naar de universele taal van tekens. dirigent aangesteld zal den. Ook de opleiding van leerlin gen en leerlingenorkest zal veranderen. Tot nu toe wer den de leerlingen opgeleid door oud-dirigent Gerrit de Knegt, maar dit zal nu anders worden. Ook dit zal op deze avond besproken worden. Tijdens deze avond zal ook het jaarplan ’95 worden door genomen. Veel activiteiten staan er nog niet geboekt maar wel mogelijk optredens op Koninginnedag (zaterdag 29 april) en op 2 mei, 4 mei (Dodenherdenking) en 5 mei (Bevrijdingsdag). Wat al geruime op het pro gramma staat is een reis naar het Tsjechische Pelhrimov in de Hemelvaartsweek (24-28 mei). Deze reis is nu helemaal rond. Alleen de leden van het Brouwer, Teus Visser, Trudy harmonieorkest met aanhang zullen naar Pelhrimov gaan. Het slagwerkensemble heeft, ken dat ze gaan inzien hoe a- sociaal dergelijk gedrag is. Naast de alternatieve straf met voorlichting zullen in de winkels, buurthuizen en in andere openbare gelegenhe den de gele Halt-affiches, dui delijk zichtbaar, worden op- i alternatieve gehangen. bezigheden zullen hebben af- De actie tegen winkeldiefstal wordt gehouden in Gouda en veen, Reeuwijk, Bodegraven, Zevenhuizen, Moerkapelle, Moordrecht en Nieuwerkerk aan den IJssel. WADDINXVEEN - Al van Korbis-korfbal scoorde het honderste zaaldoelpunt. de ploeg verloor echter met 11- 16 van koploper VEO. Dl staat vrijwel niets meer in de weg komende zaterdag de WADDINXVEEN - Beel dend kunstenares Annie de Joode exposeert de ko mende drie maanden in het kantoor van Van ’t Hof Makelaardij aan de Zuid- plaslaan (winkelcentrum Zuidplas). Er zijn dertien aquarellen te zien van landschappen in de omgeving, waaron der van ’t Weegje in Wad- dinxveen-Zuid. In haar werken geeft Annie de Joode een getrouwe weer gave van de werkelijkheid met behulp van verschil lende kleurnuances. De kunstenares schildert al ruim twintig jaar en maakt deel uit van het Vrije Atelier te Gouda, een (schilders)kring van tien Goudse kunstenaars. Zij heeft reeds diverse exposi ties op haar naam staan en verscheidene prijzen in ontvangst mogen nemen. Naast aquarellen is zij ook goed thuis op het terrein van boetseren, portrette ren en het vervaardigen van wandkleden. 1995’. Dat is een 1 dealeronderscheiding, Hyundai-importeur Greenib Op de foto kunstenares Annie de Joode met Willeke van Leeuwen Van 't Hof Makelaardij in Waddinxveen. (Foto: Van 't Hof Make- op maat, veel contact tussen school en thuis, kleinschalig heid en samenwerking tussen verschillende levens beschouwelijke overtuigin gen*, zo staat er in een adver tentie in het Weekblad voor Waddinxveen. Als je nu zo prat gaat op al die mooie woorden, kies dan niet zo’n knullige naam maar laat iets van je beloftes doorklin ken in je visitekaartje. Dan lijkt die scholengemeenschap nog wat. lijks toekent aan de vijftien beste dealers van het land. De trofee, die bij de onder scheiding hoort, werd door Jan der Linden en zijn vrouw in ontvangst genomen op de landelijke dealerdag in het Plaza te Amsterdam. De vijftien Hyundai Excellent Dealers worden jaarlijks uit verkoren op grond van ver schillende onderzoeken en controles. Heel zwaar weegt het tevredenheidsonderzoek onder de klanten van het be drijf. Daarnaast is er een voortdu rende rapportage over c dealerbedrijven door de bui- WADDINXVEEN - Anneke Eijkenaar-van Vliet van de Weidezoom in Waddinxveen gaat voor het eerst tekenin- Peter Kortekaasf 15. Sen en schilderijen exposeren Henk In deze serie verschenen de complete muziek voor piano a quatre mains van Erik Satie, de Legenden, opus 59 van An tonin Dvorak en de complete muziek voor piano a quatre mains van Maurice Ravel. Naast deze activiteiten spe cialiseerden zij zich in het be spelen van de fortepiano. On der leiding van Malcolm Bil- son en Jos van Immerseel richtten zij zich vooral op het rijke repetoire van de eerste Weense School. Als fortepianoduo geven zij recitals en masterclasses op belangrijke festivals als het Oude Muziek Festival in Utrecht, het festival van Vlaanderen, het York Early Music Festi val, de Berliner Tage für Alte Musik, het festival van Sain- tes, het Festival van San An tonio (U.S.A.) en het Early Music Festival in Moskou. In 1991 verscheen op Globe een cd met quatre-mains wer ken van Franz Schubert, ge speeld op een fortepiano van Friedrich Hoxa (Wenen, 1826). van Drunen, Cees van Wijk, Ben den Ouden, Jan Olie, Andre van Gemeren, Ed den Drijver, Coby van Eek, Cor Faay en M. Renesse. ZEVENHUIZEN - Zaterdag- WADDINXVEEN - In de vi trine van administratiekan toor Van der Loo aan het Ko- kunnen geven moet de groep ningin Wilhelminaplein expo- toch wel groter zijn. seert Janneke Bossard een uitbundige sfeer. Iedereen wordt verzocht zich te verkle den. Er zijn twee prijsjes voor het leukst verklede meisje en het leukst verklede jongetje. Verder is er een loterij waar voor de kinderen een gratis lot krijgen. De toegangprijs bedraagt ƒ2,50 inclusief een gratis consumptie. WADDINXVEEN - De kin derdisco van komende zater dag 25 februari van vijf tot ze ven uur in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) staat in het teken van het carnaval. De Waddinxveense carnavalsvereniging De Gou- weslobbers maakt haar en tree en zal zorgen voor een in het atelier Halte 45 van Annette Neervoort-Zeylstra in Den Haag. De vierdaagse tentoonstel ling wordt zaterdagmiddag 25 februari om drie uur ge opend en is te zien op zater dag 25 en zondag 26 februari en op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 maart. Zeven jaar geleden is de Wad dinxveense kunstenares be gonnen met schilderen bij de Waddinxveense Anke Men- sink. Op haar advies is ze reeds vrij snel daarna haar weg gaan zoeken binnen de muren van de Vrije Academie te Den Haag. ‘Daar heb ik een stimuleren de omgeving gevonden waar mijn vaardigheden zich ver- kampioensvlag te hijssen. Uit der konden ontwikkelen. De bij Rozenburg werd zeer ge makkelijk met 0-9 gewonnen. Zaterdag spelen zij bij De Jo- dan Boys in Gouda (sporthal De Springers). Om 9.15 uur begint de wedstrijd, zodat ze de gehele dag de tijd hebben om dat te vieren. BI won een belangrijke wed strijd van Weidevogels met 8-6. Toch zal daar niet meer Antverniano dan een vierde plaats worden uur houdt de Waddinxveense muziekvereniging Concordia ten worden gedrukt.bureau behaald.. C> 1 verloor met 9~0 1~ iij•«■»-» l,,i !-»/-»• zi tt ii i i -it_ - bij Nieuwerkerk. El blijft nog bouw De Hoge Noot (J.W. Frisoweg). -1---- Deze vergadering zal, naast het bespreken van de vaste punten zoals het jaarverslag, verslag van de penningmees ter en de bevindingen van de kascommissie, voornamelijk in het teken staan van het aanstellen van een nieuwe di rigent als opvolger van Gerrit de Knegt. Het bestuur heeft na een se lectie uit de diverse sollicita tiebrieven met drie dirigen ten een gesprek gehad en daaruit twee dirigenten uit gekozen voor het houden van een proefdirectie. Deze proefdirecties hebben inmiddels donderdag 9 en 16 februari plaatsgevonden. Naar aanleiding hiervan- zal er tijdens de ledenvergade- tiendaagse avond van de her- ring besproken worden welke vormde ontmoetingskring De dirigent aangesteld zal wor- Open Cirkel staat woensdag avond 1 maart om half negen in de Schaapskooi (Nesse) in het teken van het thema ang sten. Voor deze avond is H. Fokkens uitgenodigd om het onderwerp voor de bezoekers in te leiden. De heer Fokkens is als maatschappelijk wer ker en gezinstherapeut ver bonden aan het GLIAGG, een gereformeerde landelijke in stelling voor ambulante, geestelijke gezondheidszorg. In Waddinxveen geven Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar een vierhandig pianoconcert. (Foto: gemeente Waddinxveen). Doeselaar studeerden bij Jan Wijn aan het Sweelinck Con servatorium te Amsterdam en behaalden in 1981 hun di ploma Uitvoerd Musicus. Zij gaven een gezamelijk eind- examenrecital; voor het eerst in Nederland was de helft daarvan samengesteld uit quatre mains-repertoire. Sinds 1977 concerteren zij als pianoduo in binnen- en bui tenland. Zij traden op met verscheidene Nederlandse or kesten, de Slagwerkgroep Amsterdam en het Neder lands Kamerkoor en verleen den hun medewerking aan muziekfestivals en concerten in Zwitserland, Frankrijk, Italië, Spanje, Denemarken, België, Duitsland en Enge land. Regelmatig wordt hun spel uitgezonden op radio en tele visie. In 1985 ontvingen Wy neke Jordans en Leo van Doe selaar de Publieksprijs van de Sonesta Koepelzaal te Am sterdam. In datzelfde jaar vervulden zij een gastdocentschap aan het Sweelinck Conservatori um. Op dit moment zijn zij beiden als docent verbonden aan het Koninklijk Conserva torium in Den Haag. Behalve aan het grote reper toire voor piano a quatre mains en twee piano’s be steedt het duo ook aandacht aan Nederlandse muziek en WADDINXVEEN - Donder dagavond 23 februari om half negen verzorgen Wyneke Jor dans en Leo van Doeselaar een pianoconcert in de raad zaal van het gemeentehuis in Waddinxveen. De toegangs prijs bedraagt f 12,50 per per soon. CJP- en Pas 65+-hou- ders betalen 11 gulden. Het programma van het ka mermuziekconcert, dat door het pianoduo Leo van Doese laar en Wyneke Jordans zal worden uitgevoerd, bestaat voor het merendeel uit wer ken die uit de eerste helft van de 19e eeuw dateren. De prachtige Fantasie in f kleine terts D 940 behoeft nauwelijks enige introductie. Het is zo ongeveer het be kendste werk voor een piano- duo. Ook de stukken ‘Bilder aus Osten* opus 66 van Ro bert Schumann genieten gro te bekendheid en wie ze niet kent wordt al snel gegrepen door Schumanns aanstekelij ke muzikale taal. De vierde symfonie van Beet hoven is uiteraard bekend vanuit het symfonische re pertoire. Minder bekend is echter een vierhandige versie van W. Watts die 11 jaar na het verschijnen van de symfo nie in 1806 in 1817 verkrijg baar werd. Zo konden ook liefhebbers van muziek met een symfonie als deze kennis maken: via vierhandige ar rangement. Zo zijn de talrijke vierhandi ge bewerkingen van bekende orkeststukken te verklaren. Geluidsopnamen waren er niet en orkestpartituren wa ren moeilijk verkrijgbaar en bovendien niet eenvoudig te lezen. Met klavieruittreksel voor twee of vier handen lag veel repertoire binnen heb be reik van de amateurmusici. Een echte onbekende naam op het programma is die van Georg Hendrik Witte. Deze in 1843 geboren en in 1929 over leden Utrechtenaar kwam uit het bekende orgelbouwers- geslacht, studeerde muziek in Den Haag en Leipzig en werkte zijn leven lang in Duitsland, waar hij succes volle carrière maakte. Zijn aanstekelijke walsen opus 7 dateren uit 1862-1863. Aan welke grote componist hij zich spiegelde moet de luiste raar zelf maar bepalen. Wyneke Jordans en Leo van De Waddinxveense Hyundai-dealer Jan van der Linden en zijn echtgenote ontvangen de Excellent Tro fee uit handen van managing director A. W Kreber van importeur Greenib Car BV (Foto: Greenib Car BV). Zo werken de dealers het hele aan al merken ze daar zelf niets van. Aan het einde van het ’Hyundai Exellent Dealer jaar beslissen de puntentota len wie de vijftien beste zijn. begeerde Greenib Car BV maakt geen drijven zijn die zich weten te die onderlinge rangorde bekend, omdat de verschillen aan de Car BV in Sassenheim jaar- top uitermate gering zijn. 11'1 x "-Cl*- p .1 1 Jl- uitgereikt door managing di rector A.W. Kreber van Gree nib Car BV. Deze zette niet al leen de vijftien uitverkoren dealers in het zonnetje, maar werk hebben, want in betrok al hun medewerkers c -1 prachtige monumentale Park daar evenzeer in. bedrijf excellent- werksfeer. En in zulke bedrij ven komen klanten graag*. De bij de onderscheiding ho rende trofee is het Kroeaanse symbool voor vertrouwen in de toekomst: twee verstren gelde handen. Coenecoop College. Men had gewoon geen niets- zeggender naam kunnen ver zinnen. Wij bieden onderwijs van de eigen kwaliteit beste de tijd en al het daarin gein hun cijferlijst, vesteerde geld werpen duide- Kersbergen, Sjaan Faay, As ha den Drijver, Jaap van F Beek, M.C. Taktor, Ronald Meijer, Simon den Ouden, Miep Zonderland, Lien van i Beek, Corry ’t Hart en Dick Esveldt. De uitslag van de tweede ronde luidt: Wim Va- lenkamp, Cees Kuipers, Cor De onderscheidingen werden lijk te maken met het streven Kersbergen, Dirk Jan van de ondernemer om beter te willen zijn dan de concur rentie, maar heeft evenzeer te maken met plezier in het i een ex cellent functionerend bedrijf heerst automatisch een goede aan de vele goede bewerkin gen van oorspronkelijk voor andere instrumenten ge schreven composities. Het pianoduo realiseerde vanaf 1983 een reeks gram mofoonplaten en cd’s voor het label Etcetera Records. vertrouwen* met de pin- De deelnamekosten bedragen brengst is bestemd voor de ANBO-afdeling Zevenhuizen. Vnnr mnnr inlirhfineren Iran Öp deze wijze proberen zowel de regiogemeenten Waddinx- de politie en Bureau Halt, alsook de winkeliers (door sneller aangifte te doen), het aantal winkeldiefstallen te rug te dringen. Steeds weer constateert het Goudse bu reau dat jongeren winkeldief stal zien als iets dat toch ei genlijk gewoon is. Veelgehoorde excuses zijn: ’Het ligt er dus je pakt het’, ’Als ik iets leuk vind dan ga ik toch niet betalen’, ’Ik krijg er een kick van’, Tk wil stoer zijn’ en ’Mijn vader zegt datje als je wat wilt hebben je het maar moeten pakken’. Er zal hard aan moeten worden ge trokken om een dergelijke mentaliteit te doorbreken. Bij Bureau Halt krijgen de jongeren naast de alternatie ve straf ook gerichte voorlich ting. Tijdens deze voorlich ting wordt hun duidelijk ge maakt dat het niet alleen gaat om dat rolletje drop dat wordt gestolen. Nee, er zit veel meer aan vast. Want na dat ene rolletje ver dwijnen er nog tientallen. Verder is sprake van giganti sche bedragen die diefstallen de gemeenschap direct en in direct kosten. Verder zouden jongeren meer werk kunnen krijgen als de winkelier het geld niet nodig had om verlie zen van diefstal te dekken. Ook zouden de prijzen om laag kunnen. Alles bij elkaar zullen de jon geren in de nieuwe campagne stevig met de neus op de fei- haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in hun clubge- Halt hoopt hiermee te berei- ‘Als een dealer weet te worden, wil dat zeggen dat iedereen in zo’n bedrijf elke dag zijn ui terste best doet, elke dag per fect werk levert, elke dag alle wensen van de klanten ver vult. De Excellent Trofee De Koreaanse sumboliek wordt werkelijk gezamenlijk kent daar gradaties voor ‘ge- verdient, door iedereen in het woon *--x J - y-- de bedrijf, zegt hij. ken in elkaar gehaakt, ‘heel - ‘Daarbij wordt het met het groot vertrouwen* met ineen- tendienstmensen van de im- jaar moeilijker om bij de vijf- gehaakte pinken en tegen el- porteur. Ook worden er ano- tien allerbesten te behoren, kaar duwende duimen. Uiter- nieme inspecteurs op pad ge- omdat de hele organisatie aard werd voor de Excellent stuurd, die als willekeurige zichzelf voortdurend verbe- Trofee gekozen voor de twee- Hvundai-rijders bij de tert. Alle aan de verbetering de versie. rapportage I f O PAGINA 13 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 FEBRUARI 1995 Wie nu kiest voor een kennismakings-abonnement, 004000 vóór zevenen in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,25. De afgelopen drie maanden heb ik geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. Naam: m/v Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: (voor controle op de bezorging) Bon in open envelop, zonder postzegel, zenden naar: Rijn en Gouwe, afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008 2400 VB Alphen a/d Rijn MANON BERENDSE oud-leeriinge van de samenwer kingsschool voor HAVO-Atheneum. k _1_ X 11 T~* 1 Wie nu kiest voor een kennismakings-abonnement, I ontvangt Rijn en Gouwe vier weken lang 's ochtends vóór zevenen in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,25. De afgelopen drie maanden heb ik geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. Naam:m/v Adres: middag 4 maart om half twee Postcode/Woonp|aats:I I Telefoon:I I (voor controle op de bezorging) j lil i 710114 004000 J Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor W addinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te I l buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder 1 pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. 7 n - X- iiVAVAX A. V AAA V A VA. De .11-1 l_x O 1 per persoon De Op. 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 13