Alleen wonder kan Be Fair verliest van mede-koploper Dames van De Gouwe Moeizame winst Turnsters behalen vijf podiumplaatsen Flyers-dames PARKET LAMINAAT Korbis nog redden Tennis voor ouderen bij de Gouwe Smash onverdiend uit beker Finales clubteams schaken Nachtdrive bridgeclub Waddinxveen Rentokil onderuit Waddinxveen D2 aan kop kampioen Druk Competitie van sjoelers in een beslissende fase ZVH-dames bijna in bekerfinale Dames WSE in kwartfinale Jeugdschakers van Moerkapelle naar titelstrijd Slechte vangst WSE Al wint van Woerden programma Rentokil-ZVM Vakkundig gelegd. trokken de bezoekers aan het langste eind. het stugge verdedigen en het een om geworden. In Gouda werd nisse vonden afgelopen week- Vraag vrijblijvende offerte aan! sterk te zijn voor Guards uit Pijnacker. Via een goede eer- ge. De volgende tegenstander was SO 81 uit Ommoord. De ze ploeg stond op een derde liefst 0-15 gewonnen. Geen moment kwam het team van Donja van Otterlo en Jan Wil de achtste maal de nachtdri ve van de bridgeclub Wad dinxveen gehouden. Van ’s avonds acht uur tot ’s mor en Elise Kortekaas lag weer als leeuwin te keepen. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Flyers-bas- ZEVENHUIZEN - De Zeven- WADDINXVEEN - Het wil toch maar steeds niet lukken met Korbis-korfbal. Ook in het belangrijke treffen met me- de-degradatiekandidaat Nova bleef Han Poortvliet’s achttal met lege handen in sporthal ‘de Sniep' achter. Met 12-13 van de competitie. Nu was het Gymnova dat aan de ze gekar werd gebonden. Uit slag 66-42. Topscoorder was Henk Meiderwijk met 30 punten. bracht, gaf dat geen verbete ring in het spel te zien. In te gendeel, het was Nova dat de mouwen opstroopte en Korbis duidelijk onder druk wist te zetten. Met regelmaat werd de ach terstand omgebogen tot zelfs met nog acht minuten te spe len Nova een 10-12 voor sprong wist te nemen. Even stribbelde Korbis nog tegen maar de nederlaag was onaf wendbaar. Veel kans om degradatie te ontlopen is er nu niet meer. Alleen een wonder kan Kor bis komende zaterdag tegen OWO nog redden. was de beloning. Eindstand; 61-33. Topscoorder was Fred dy Hoffman met 16 punten. wonnen weer. Hierdoor klimmen ze WADDINXVEEN/ZOETERMEER - Zaterdag werd in Zuid- wolde de eerste voorronde gehouden voor het Nederlands T' r' -1 jvan Pro Patricia nam in vier categorieën hieraan deel met 14 meisjes, onder wie enkele Waddinxveense turnsters. Er werden vijf podiumplaatsen gehaald. Hierdoor kwam Verkerk nog ste helft werd de basis gelegd voor een ruime overwinning. Eindstand 65-22. Topscoor der was Inger Huls met 26 punten. Jongens-passerelle 1 verde- Bij de categorie jeugd turnde de Waddinxveense Berlinda Verwey een uitstekende wed strijd. Na een 9.00 op sprong en 8.90 op brug turnde zij een goede balkoefening waarvoor ze 7.55 kreeg. Met 8.15 voor haar vrije oefening kwam haar totaal op 33.60 punten wat goed was voor een gou den medaille. Ook de andere turnsters van de Zoetermeerse ploeg plaats ten zich allemaal voor de vol gende voorronde. Bij de senio ren zijn dat Leanne Noordam (24e) en Laura Hania (19e), bij de jeugd Kirsten Key (18e), bij de pupillen Yvonne van Santen (9e) en bij de ju nioren Marloes Broerse, Sas kia van de Ven, Saskia van Dijk, Merel Zevenbergen en José Willemsen. Voor Sylvia Minnen en haar ploeg was het, met vijf podiumplaatsen, een zeer succesvolle wed strijd. Een resultaat dat volkomen verdiend was te noemen, want met een beetje meer ge luk had Nova met groter ver schil gewonnen. Natuurlijk zijn er best oorzaken aan te wijzen, maar toch wel de be langrijkste is te vinden in het feit dat de Waddinxveners meer tegen zichzelf lopen te korfballen door een gebrek aan zelfvertrouwen. Zolang de score nog in het WADDINXVEEN - Het gloed nieuwe D2-elftal van Wad- dinxveen-voetbal heeft vier wedstrijden gespeeld en even zoveel keren de volle winst behaald. Daardoor staat het voorlopig in zijn poule trots bovenaan. Algelopen zater dag werd Soccer Boys D4 met 2-0 bedwongen. Vanwege de vooij aars vakantie moest het Dl-team het doen met een ge- legenheidsteam en dat lukte niet helemaal. Ook de A- en B-junioren moesten verlies incasseren. Al werd met 4-1 weggezet door Siveo Al en BI zag ondanks hard werken hoe een 0-2 voorsprong ver schrompelde tot een 4-3 ver lies tegen Stolwijk BI. Cl kwam thuis uit tegen Oude- water Cl en die wedstrijd was mooi en spannend tot het laatste fluitsignaal. Iedereen was tevreden met het terech te gelijkspel (3-3). El ging op bezoek bij koploper Donk El en demonstreerde door zijn talenten. El stond met 0-1 voor, maar de scheidsrechter liet net zolang doorspelen tot dat Donk de gelijkmaker had gescoord. F1 kwam tekort te gen Ammerstol (0-5). MMM In de middagwedstrijd turn den de pupillen en de junio ren. Bij de junioren haalde Sylvia Jerphanion een bron zen medaille met 31.85 pun ten (vloer 8.10, sprong 7.75, brug 7.50 en balk 8.50). Bij de dinxveense turnsters op het erepodium te staan. Verona van de Leur turnde een goede wedstrijd. Haar to taal van 33.14 punten was 1 voor een zilveren me de sporthal Swanla wordt daille (vloer 8.55, sprong 7.80, brug 8.50 en balk 8.30). Marjoleine Verweij ontving een gouden medaille voor haar totaal van 35.60 punten WADDINXVEEN - Onder het motto dat sporten gezond is en tennis een life-time sport start de Waddinxveense ten nisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) ter gelegenheid van het 15-ja- rige bestaan het project ten nis voor ouderen. Tennis voor ouderen is be doeld voor mensen van 50 MOERKAPELLE - In Rotter dam werden zaterdag de jeugdclubkampioenschappen schaken voor de E-jeugd ge houden. Maar liefst twintig ploegen waren hiervoor inge schreven. Schaakvereniging Moerkapelle veroverde een zesde plaats en gaat zich nu voorbereiden op de landelijke titelstrijd op zaterdag 20 mei in Den Boch. Het Moerkapelse E-team, dat in de Maasstad uitkwam, be stond uit kopman Hugo van Elteren, Jan van Helden, Sander Hertog en debutant Pieter van de Werf. De aan- vangswedstrijd begon direct goed met een 4-0 overwinning tegen HHP (Oostvoome). De volgende tegenstander (Spij- kenisse) was een stuk ster ker, maar Hugo, Jan en Pie ter verloren hun partij. Al leen Sander Hertog kon de partij winnend afsluiten. Met de volgende twee tegen standers - SO-81 (Ommoord) en Messemaker (Gouda) - had het viertal uit Moerkapelle geen enkel probleem. Het ge volg was een voorlopige plaats bij de eerste vijf ploe gen. De twee koplopers, Zwijndrecht 1 en 2, waren de volgende tegenstanders. De wedstrijd tegen Zwijn drecht 2 eindigde gelijk. Door overwinningen van Hugo van Elteren en Pieter van de Werf werd het 2-2. Zwijndrecht 1 was echter te sterk voor de ploeg uit Moerkapelle (1-3). Het enige punt dat gescoord werd was van Hugo van Elte ren, die voor de tweede keer dit jaar zijn aartsrivaal Pie ter van Nes versloeg. Na deze wedstrijden stonden de Moerkapellenaars op een zesde plaats. Doordat in de laatste' wedstrijd met 4-0 werd afgerekend van Spijke- nisse werd een zesde plaats veroverd. Goud, brons en zilver voor Inge v.d. Schrier WADDINXVEEN - Bij de na tionale winterkampioen- schappen voor junioren in Leiden beet Inge v.d. Schier van De Gouwe de spits af en pakte gelijk brons op de 800 meter vrije slag meisjes onder 15 jaar in de tijd van 9.34.03. Daarna mocht Inge nog twee maal het ereschavot beklim men. Op de 200 meter rug slag werd het zilver in de nieuwe clubrecordtijd van 2.26.26 en op de 400 meter vrijeslag werd het na een zeer spannende race weer brons. Ook hier was de tijd van Inge, 4.30.13, goed voor een clubre- cord. Op de 200 meter vrije slag ging het iets minder, met 21173 een vierde plaats Eva Idelenburg kwam dicht bij eremetaal. Bij de meisjes van 1982 greep zij op de 200 meter schoolslag met 2.57.13 net naast het brons. Op de 100 meter schoolslag werd het een vijfde plaats met een tijd van 1.22.66. Op beide nummers verbeterde Eva haar persoonlijke records. Bij de jongens van 1981 had Wouter Rams grote plannen op de schoolslag. Op de 200 meter opende hij zeer snel maar kwam op het laatste stuk de man met de hamer te gen. In een tijd van 2.48.62 werd hij negende, met een persoonlijk record. Op de 100 meter schoolslag zwom Wouter een uitgekien de race en scoorde zodoende een tijd van 1.16.50, 2.30 se conde van zijn beste tijd af schavend. Deze tijd was goed voor de zesde plaats. Het was bekend dat de esta fetteploeg niet tot de kans hebbers behoorde maar des ondanks werd met volle inzet gestreden. Op de 4 x 100 me ter vrije slag kwamen Wilke v.d. Valk, Eva Idelenburg, Mi chelle Nahon en Inge v.d. Schrier tot een tijd van 4.19.84, terwijl hetzelfde viertal op de 4 x 100 meter wisselslag 4.55.49 liet note ren. Op de 4 x 200 meter vrije slag maakte het Gouweteam een tijd van 9.31.68. Marijke Theussen zwom hier in plaats van Eva Idelenburg. Bij de jongens deden Marcel Zijderhand, Pascal Holle man, Mark Nahon en Mark v.d. Schrier 3.55.13 over de 4 x 100 meter vrije slag. Op de 4 x 200 meter vrije slag be roerde de laatste zwemmer na 8.45.94 voor de laatste keer de wand. Ook deze esta fetteploeg bestond uit Pascal, Marcel en de twee Marken. 9.50 en balk 8.40). De avondwedstrijd was voor gespeeld de categorieën senioren en Dinsdag- jeugd. Bij de senioren ging het goud naar Ilse Mulder van Pro Patria met 34.85 wedstrijd tegen Euromail Ra- punten (brug 8.95, balk 8.50, dius ojt het programma. vloer 8.60 en sprong 8.80). ces, toen de op rechts doorge broken Arjan Groenendijk een voorzet losliet, die door Eric Jan Codee nog werd doorgekopt. Niet duidelijk was of hij de bal voor of al achter de doellijn aanraakte, feit was wel, dat Be Fair op gelijke hoogte was gekomen. Echter, in de 12e minuut kwam Be Fair weer op ach terstand toen een vrije schop langs de Waddinxveense muur in het doel verdween. Wat de bezoekers ook pro beerden, dit zou geen doel punten meer opleveren. Dit WADDINXVEEN - Vrijdagavond slaagden de waterpoloda- mes van De Gouwe er niet in de halve finale van het KNZB- bekertoernooi te halen. In het Overijsselse Nijverdal verloor de ploeg van trainer-coach Jan Middendorp onverdiend met 8-7 van Het Ravijn. De Gouwe leek eindelijk eens een goed resultaat neer te zetten tegen de ploeg van Ne derlands beste speelster Ka rin Kuipers. Doch ook deze keer mocht het weer niet luk ken. Men mag er natuurlijk niet van uitgaan dat Het Ravijn in het oosten van ons land enige bescherming geniet van de scheidsrechters, maar feit blijft dat daar beslissingen genomen worden, waar de neutrale toeschouwe op z’n minst even achter de oren krabbelt. De één mocht alles en de an der niets. Op cruciale mo menten werden Wendy de Frankrijker (derde partje) en Gillian van den Berg (vierde partje) met een derde per soonlijke fout ’beloond’. Ook de verhouding van de p- tjes (3 voor Het Ravijn en 9 voor de Gouwe) geeft te den ken. Daarbij komt dat bij een stand van 5-7 De Gouwe ook nog getrakteerd werd op een viermeter.In de eerste perio de opende Marion van Hooft de score met een fraaie om haal en Gillian van den Berg maakte 1-2. In de tweede pe riode scoorde Sandra Berc- kenkamp 3-3, Gillian van den Berg 3-4 en Marion van Hooft met een boogbal 3-5. Karin Kuipers werd knap aan ban den gelegd door Astrid Coene po sitieve vlak ligt gaat het alle maal nog redelijk goed, maar bij een achterstand zinkt de ploeg de moed in de schoenen en vervalt men op een enkele uitzondering na in een inspri- ratieloos korfbalspelletje. Dat kan vrijwel nooit tot succes leiden, want om in deze klas se met induvidueel spel tot succes te komen lukt alleen maar met zeer goede spelers en die zijn er niet bij Korbis. De Waddinxveners moeten het hebben van veel inzet en de bereidheid om voor elkaar voor 100% te gaan. Pas dan kan Korbis tot goede resulta ten komen, want op zich is de ploeg kwalitatief best tot goe de prestaties in staat. Overigens was de eerste helft best nog wel het aankijken waard en dat vonden ook de veel op deze wedstrijd afgeko men toeschouwers. Met 8-6 werd toch wel verdiend de rust ingegaan. In de tweede helft ging het echter opnieuw weer mis. Op vallend was dat de zuiverheid uit het afstandschot was ver dwenen en de ploeg er maar niet in slaagde Nova grotere afstand te zetten.Zelfs toen na tien minuten Korbis uit een strafworp de stand op 9-6 mettennis. Tennis is een sport die ook op wat latere leeftijd nog prima valt te doen. Door deelname aan het project kan men op verantwoorde wijze met deze sport kennis maken. Spelenderwijs wordt men dan vertrouwd gemaakt met de ongeschreven wetten van tennis, de telling, de soorten beslist. Moerkapelle eindigde op een derde plaats. Individu eel gezien had Hugo van Elte ren het beste resultaat; 11,5 uit 14. Hij werd op de voet ge volgd door Jan van Helden met 11 uit 14. Aart-Jan van Vliet en Arie Verheul volgden met respectievelijk 10.5 en 8.5 punten. Een goed resul taat voor deze jonge ploeg. De C categorie moest deze laatste wedstrijddag slechts twee partijen spelen. De eer ste ronde was het sterke Zwijndrecht de tegenstander. Alleen Jesse van Elteren wist tot winst te komen, en Sven Stange, die zeer defensief speelde, moest met een remi se tevreden zijn. Gerben Bergacker verloor, en Biniam David hield de spanning er tot het laatst in. Helaas wist hij het niet af te maken, en zo verloren de Moerkapelle- schakers met 1.5 tegen 2.5. De tweede en laatste ronde van dit kampioenschap werd geschaakt tegen SO 81. De 3-1 nederlaag, met alleen winst voor Biniam David zorgde ervoor dat in de eind uitslag een vijfde plaats be haald werd. Jesse van Elte ren behaalde in het totaal 5.5 punten uit 7 partijen, gevolgd door eerste- bordspeler Sven Stange met 5 uit 7. Biniam David behaalde 4 punten en Gerben Bergacker 2 punten. Uiteindelijk kan gezegd wor den dat deze C ploeg het goed gedaan heeft, maar dat wel blijkt dat het gedurende drie weken vasthouden van het hoge niveau een zeer moeilij ke opdracht is. De volgende schaakwedstrij den voor de jeugd zijn 25 fe bruari en dan is het de beurt aan de jongste categorie (E). Hugo van Elteren, Jan van Helden, Sander Hertog en Pieter van de Werf schaken dan om het Club kampioen schap van de Rotterdamse Schaakbond. van der linde Tel.: 01828-12373 WADDINXVEEN - De compe titie van de Waddinxveense sjoelers begint in een beslis sende fase te komen. On danks minder goed spel van Jan Kersbergen zal het voor de concurrenten Dick Dros en P. Kerkvliet een hele tour worden om de aanvoerder te passeren. Ook Cees Kuipers (6e in het algemeen klassement), die de laatste twee edities won, kan ook geen potten meer breken. Bas Brouwer - de hoogst ge klasseerde in de B-klasse - komt nog steeds in aanmer king om te promoveren naar de A-klas. M. Renesse en G. Renesse ge ven elkaar geen duimbreed toe maar vormen voor Bas Brouwer geen bedreiging. Adri Faas voert de midden klasse aan en kan nog voorbij worden gestreefd door de steeds beter spelende Asha den Drijver. Ook Trudy van Dam blijft goed volgen. In de D-klasse domineren ju nioren (Ceron en Jaap van Beek) en senior M.C. Taktor. Frida van de Heuvel staat op de drempel van de D-klas, Pe ter Botger en Miep Zonder land zijn ook niet kansloos om binnenkort te promove ren. Vandaag - woensdag avond 1 maart - is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen aan de Albertingk Thymlaan. Begonnen wordt om half zeven. Er zijn weer vele mooie prijzen te winnen en iedereen is van harte wel kom. WADDINXVEEN - De hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) hield haar zeven de wedstrijd voor de winter competitie. Er werd gevist in de Amstel nabij Uithoorn. In deze wedstrijd (de eerste na de winterstop) leek het erop of de vissen nog met him win terstop bezig waren. Er werd zeer slecht gevangen. Slechts de helft van de deelnemers wist vis ter weging aan te bie den. De uitslag is als volgt: 1. M. Reichard (1350 gram), 2. J. Verhoef (1080 gram), 3. R. Jenner (860 gram), 4. H. Kraan (680 gram), 5. M. van Leeuwen (310 gram). WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag heeft Be Fair in de Goudse KNVB-afdeling met 2-1 verloren van mede-koplo- per Bergambacht. De Waddinxveners staan met 25 punten uit 18 westrijden op een met drie andere clubs (Linschoten, In de derde periode begon het ’kromme tenen’ gedoe. Met Wendy de Frankrijker (3 p- tjes) op de kant kwam Het Ravijn langszij (5-5). In de vierde periode scoorde Gillian van den Berg 5-6 en Marion van Hooft boogde De Gouwe naar 5-7.Het leek te lukken, doch een viermeter bracht Het Ravijn op 6-7. Toen Gilli an van den Berg ook haar derde p-tje in ontvangst moest nemen rook Het Ravijn haar kans en scoorde 7-7. Moegestreven moest De Gou we zich drie seconden voor tijd met 8-7 gewonnen geven. Zaterdagavond spelen de hoogste teams van De Gouwe weer thuiswedstrijden in Gouwebad ’De Sniep’. De avond wordt om zes uur ge opend door dames 2 met de wedstrijd tegen rode lan taarndraagster PSV 2 uit Eindhoven. Deze wedstrijd moet dames 2 winnen om zelf niet tot die functie te worden uitgenodigd. Heren 1 speelt om kwart voor zeven tegen Rotterdam 1 dat ook al als laagste is geplaatst. Kraker van de avond is na tuurlijk de wedstrijd van da mes 1 tegen GZC 1 uit Gouda. Deze wedstrijd begint om kwart voor acht uur. Beide ploegen vechten voor plaats bij de sub-top. Hierna speelt heren 2 kwart voor negen tegen het slechts één punt hoger ge klasseerde De Rijn 2 uit Utrecht. Een overwinning kan heren 2 goed gebruiken. WADDINXVEEN - Het Al- jeugdelftal van WSE-voetbal won zaterdag met 0-1 van Woerden. De Waddinxveners lieten veel kansen onbenut. Eén goal was echter genoeg om de wedstrijd te beslissen. Ferdy Schenk scoorde deze treffer. WSE BI kreeg een handvol kansen tegen Soccer Boys Bl, maar verzilverde er niet één. Soccer Boys scoorde uit een strafschop 0-1. Dit bleef ook de eindstand. Ook WSE El redde het niet tegen Floreant El, dat de wedstrijd met 3-1 naar zich toe trok. WSE F1 heeft wat startproblemen na de winterstop. CVC Fl was de betere en won met 3-0. De meisjespupillen van WSE kregen Dilletant op bezoek. De bezoeksters wonnen met 0-4. WADDINXVEEN - Het eerste dameselftal van WSE-voetbal in doorgedrongen tot de kwartfinale van de KNVB-be- ker. Ze bereikten zondag na penalties in en tegen Abbe- broek de achtste finale. Abbe- broek startte voortvarend en zette WSE binnen tien minu ten op 0-2. Hierna pakte de Waddinxveensen de draad weer op. Vlak voor rust kopte Natalie Sterk uit een corner de aansluiter binnen (0-1). De tweede helft gaf een aanval lend WSE te zien dat echter pas vlak voor tijd de gelijk maker kon binnenschieten (Denise Eckhardt). Door deze 2-2 eindstand moesten penal ties de wedstrijd beslissen. Hierin bleek WSE de betere en scoorde 4 uit 5. Abbebroek miste tweemaal zodat de WSE-dames zich plaatsten voor de kwartfinale voor de KNVB-beker. den geen vuist maken tegen MSV en verloren ruim. Eind stand 47-105. Topscoorder was Casper van de Put met 15 punten. De meisjes-kadet- -r-x-d ten 1 daarentegen bleek te lvOT*hl^ lil WADDINXVEEN - Het Dl team van Korbis-korfbal is op overtuigende wijze kampioen geworden. In Gouda werd digden de koppositie met ver- van De Jodan Boys met maar ve tegen Jumpers. Met snel plaats bij de eerste vier in de basketbal werd het spel van competitie. Einduitslag 57- Jumpers met succes ontre- geld. Een ruime overwinning lem'Hofman in gevaar. De- 1 zelfde avond werden zij ge huldigd en in de bloemen ge zet. Opnieuw winst was er voor Bl. In een spannende wed- ZEVENHUIZEN - De Zeven- huizense dames van Rento- kil-ZVH speelden zaterdag de eerste wedstrijd van de regio bekerfinale tegen het team van Sliedrecht Sport. Beide teams komen uit in de eerste divisie B van de vaderlandse competitie en zijn aan elkaar gewaagd. Sliedrecht staat op een tweede plaats staat en ZVH op een elfde plaats. De Zevenhuizense dames, spelend in de shirts van sub- sponsor Multihouse, wisten vanaf het begin de speelsters van Sliedrecht met hun ser vice onder druk te zetten. ZVH wist in de eerste set al snel een 12-1 voorsprong op te bouwen. Sliedrecht kwam nog terug maar ZVH had het betere van het spel en sloot deze set met 15-7 winnend af- .In de daarop volgende sets hielden de beide ploegen el kaar in evenwicht. De Zeven huizense dames oefenden met hun service druk uit en konden de sets met twee keer 15-11 winnend afsluiten. De retumwedstrijd is dinsdag avond 7 maart om half acht in Sliedrecht.Voor de competitie spelen de ZVH-dames zater dag in en tegen Heerlen. Deze ploeg staat op een tweede plaats in de eerste divisie. Voor ZVH een moeilijke opga ve om met punten uit Heerlen te komen, die voor de Zeven huizense ploeg onontbeerlijk kampioenschap turnen in c-lijn. De Zoetermeerse ploeg zijn om zich te plaatsen. ZEVENHUIZEN - De Zeven huizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH kan zich tegen pupillen kwamen twee Wad- Alcom Capelle, waarvan ze 12 een week geleden verloren, snel revancheren wanneer donderdagavond 2 maart om acht uur de vanwege de Euro- pa-Cup uitgestelde wedstrijd goed in tl. _1 O1_U J—211 gespeeld. Zaterdagavond 4 maart om zeven uur spelen de Zeven huizenaren in eigen huis te gen het team van Link AMUJ (vloer 8.95, sprong 8.75, brug uit Amstelveen. Binnen zes dagen tijd zal de derde com petitiewedstrijd moeten worden, avond 7 maart om half negen staat in Gouda de uitgestelde WADDINXVEEN - Van vrij- werd mede veroorzaakt door dag 24 op zaterdag 25 febru- het stugge verdedigen en het ari werd in wijkgebouw Het weinige geluk dat de Be Fair Zuidhonk (Zuidplaslaan) voor voorwaartsen bij het de achtste maal de nachtdri- afronden van de aanvallen hebben gehad. Achteraf was deze nederlaag des te erger toen bleek dat gens acht uur streden 22 pa- een van de overige koplopers ook tegen een nederlaag was opgelopen en Be Fair derhal ve verzuimde reeds nu enige afstand van de concurrenten voor promotie te nemen. voldoende deelname maan dagmiddag 10 april om één uur in het tennispark aan het Warnaarplantsoen en voor ziet in nog eens negen tennis- lessen, telkens op maandag middag van een tot twee uur. Eventueel kan nog een twee de groep worden gevormd op de donderdagochtend van half twaalf tot half een. De lessen worden gegeven door Klaas Andringa, die als tennisleraar aan de vereni ging is verbonden. De kosten bedragen ƒ50,-, inclusief het gebruik van een leenracket en ballen. Bergambacht en Soccer Boys) gedeelde plaats bovenaan de jaar en ouder die nog nooit, of heel lang geleden, hebben ge tennist en die iets meer li chaamsbeweging willen heb ben of graag anderen ontmoe ten in groepsverband en daarbij kennis willen maken Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 04-03-95 THUISWEDSTRIJD 66. Topscoorster was Anita van Unen met 24 punten. De meisjes-junioren van Fly ers traden aan tegen KDH Stars uit Den Helder, de ge- Jongens mini’s 1 doodverfde kampioen en reeds jaren toonaangevend langzaam omhoog in de stand strijd tegen koploper Sagitta x x- wonnen zij zeer verrassend met minimaal verschil (11- 10). Cl had pech tegen het eveneens laag geplaatste ’t Zuiden. Er werd met 1-2 ver loren. E, F en G waren vrij. ranglijst. De laatste wedstrijd uit de tweede periode heeft Be Fair niet in winst kunnen omzet ten. Dit werd echter niet ver oorzaakt door het goede spel van Bergambacht, maar meer door het niet benutten van de goede kansen, alsme de door het zeer slordige spel in de verdediging van het be zoekende Be Fair. Dit slordige spel was er de oorzaak van dat Bergam bacht al binnen vijf minuten op voorsprong kon komen. In plaats van de bal ver naar vo ren te spelen, plaatste doel man Ralph Boonstoppel de bal naar de dichter bij staan de Arie Jan Taal, die de bal verspeelde en de voorwaartse van Bergambacht konden de stand op 1-0 brengen. Be Fair werd hierdoor wel wakker ge schud, maar verder dan een paar treffers tegen het hout werk, alsmede een afgekeurd doelpunt kwam men niet. Na de hervatting ging Berg ambacht opnieuw op zoek naar de gelijkmaker en had den na vier minuten al suc- wedstrijden, de activiteiten binnen de vereninging, de KNLTB-competitie en derge lijke. ‘De lessen staan dus in het te ken van kennis maken met en verkennen van tennis waar bij er niet naar wordt ge streefd kampioenen te ma ken', aldus de Gouwe Smash. Het nieuwe project start bij bij de meisjes-junioren. Dit was in de eerste helft van de wedstrijd duidelijk te zien. Flyers had bijna niets in te brengen en de ruststand was 11-43. De tweede helft gaf een heel ander beeld te zien. Flyers ging rustiger spelen en be hield zodoende overzicht. Dit resulteerde in een gelijkop- gaande wedstrijd, hetgeen als een groot compliment rich ting Flyers moet worden op- MOERKAPELLE - In Spijke- gevat. Via 30-32 werd de nisse vonden afgelopen week- eindstand 41-75 bereikt. Top- end de finale- rondes van de Jeugd Club Kampioenschap pen schaken plaats. De twee teams van Schaakvereniging Moerkapelle stonden na de twee vorige wedstrijddagen op een tweede (D2 team) en vierde plaats (C team). In de D2 categorie begon het team met een vrije ronde. Daarna volgde een wedstrijd tegen Spijkenisse. Hier boekte de huizense volleybalvereniging Moerkapellenaars een 3-1 ze- Rentokil-ZVH speelde vrij dagavond uit tegen Alcom Capelle, de nummer drie van de eredivisie. x Om de aansluiting met de top plaats, achterde ploeg uit drie te behouden moest wor den gewonnen. Maar de in haalrace naar de top hapert ^1-- J a. J_ ry 1 met 3-2 onderuit gingen (15- tegenstander. Helaas troffen 11,15-11,12-15,5-15,15-12). we de koploper, de Bongerd. Alleen Hugo van Elteren wast zijn partij te winnen, en daarmee was de eindstand ren om de eerste plaats met als inzet de ‘Lydia Ebens‘- wisselbeker. In drie zittingen werden in totaal 84 spellen gespeeld door de 44 deelnemers. Mede door de inzet van de vrijwilligers van Het Zuid honk kan deze bridgenacht weer geslaagd genoemd wor den. Tijdens het ontbijt werd de wisselbeker uitgereikt aan het echtpaar Anker uit Wad dinxveen, dat evenals in 1991 als eerste eindigde. Als eerste zes eindigden 1. Echtpaar Anker (57.01%): 2. de heren De Bruin en Langerak ketbal speelde de uitwedstrijd tegen Verkerk niet op haar (55.61%): 3. mevrouw Slager beste niveau. Er werd een moeizame winst van 57-66 be- en de heer Schoenmakers haald. (54.80%): 4. echtpaar De Boer (54.43%); 5. echtpaar Den Vooral in de eerste helft was den geen vuist maken tegen Haag (54.24%); 6. dames De de vorm niet aanwezig. Ge- MSV en verloren ruim. Eind- Redelijkheid en De Vries lukkig bestaat een wedstrijd stand 47-105. Topscoorder (53.49%). uit twee helften, want na de pauze werd het stukken beter bij Flyers. Vooral verdedi gend werd er erg goed ge speeld. gevat. Via 30-32 werd de scoorder was Ymke Troost met 11 punten. De jongens-kadetten 1 kon- Moerkapelle. Jammer genoeg werd deze belangrijke wed- x x strijd met 3-1 verloren. Alle doordat de Zevenhuizenaren hoop was gericht op de laatste 11,15-11,12-15,5-15,15-12). WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 MAART 1995 PAGINA 21 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur 20.45 uur Zijde 3 Boskoop Tel.: 01727-12544 INTERIEURVBgQRG^G Dorpstraat 38 Waddinxveen DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE 2 - PSV 2-dames 1 - ROTTERDAM 1-heren 1 - GZC 1-dames 2 - DE RIJN 2-heren Sponsors: Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software. T7 maar moeizaam tot scoren en bleef Flyers aan de positieve kant van de score. Door ook de wedstrijden te winnen, wanneer het wat minder gaat, maakt Flyers tot een ploeg die recht heeft op een

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 21