Gemeentelijke geldverkwisting Ons hebben ze niets te vragen, denk ik Bon voor auto op invalidenplaats Dansen voor ouderen initiatief van SflJI? Goudse stottertherapeute op huldigingspodium Liesbeth Gras rondemiss Boonstoppel onderdeel van Circle Group met nu 95 man Duifs Mode Kledingbeurs Zevenhuizen Heeft u dat nou ook altijd al gewild? Vanuit een luchtballon naar beneden zwaaien? Mode waar je plezier aan hebt een hele zomer lang. Eigenwijs gelijnd LEZERS SCHRIJVEN Alphen aan den Rijn Tel: 01720-73818 Volleybal U PAGINA 23 Logopediste, volleybalster en rondemiss Liesbeth Gras uit Gouda hoopt in de Ronde Waddinxveen Het is toch algemeen bekend - II ind\ I HOUWEUNG WOONSFEER Httunclini] H otrns/ccr tende bewondering voor het wielrennen. Vooral de zware Tour-etappes verbazen mij el ke keer weer. Ik sta versteld van de snelheden die de ren ners daar behalen'. Gouda Korte Tietideweg 2/Hoek Markt tel.: 01820 - 21922 Waddinxveen Passage 222 tel.:01828-17522 Gouda Agnietenstroat 42/Nwe. Morktpcssage tel.: 01820-81222 Zoetermeer Dorpsstraat 136 tel.:079 - 167555 de familie P.A. Konijn, ex- Brugweg 12 (rijp voor de sloop), nu Busken Huëtlaan 72 en woningzoekend. Vorige week waren er verkie zingen. Ook dat nog. We zijn wel gaan stemmen, maar te gen. G. KONIJN Molenring 143, Waddinxveen Ja, ik kom graag in aanmerking voor Naam: Adres: Postkode plaats:-- Tel: - Notanummer: Lever deze strook voor 26 april 1995 in op 1 van de kantoren van Reisburo Van Ginkel. naam van degene Deze man is veel met zichzelf bezig. De papieren zakdoek jes waren niet aan te slepen. Of dat nou van de verkoud heid was of van emotie, u mag het zelf invullen. De tweede man van Waddinx veen is wethouder K.W.Th. van Soest (VVD), de rechter hand van de voorzitter. Wat een man. Als je hem hoort praten is het net een klein kind, dat zijn zin niet krijgt en over alles valt, zelfs over woorden en handtekeningen. Het CDA met wethouder J.A. Hielema blijkt nog niets ge- Ondanks dat ik een redelijk vaste klant ben bij de ge meente zullen ze mij waar schijnlijk niet vragen om een reactie voor het onderzoek naar de dienstverlening van het gemeentebestuur. Ik ben G. Konijn, Molenring 143, Waddinxveen. Ik denk dat ze ook niet zullen vragen De winnaar van de Waddinx- veense wielerronde moet ove rigens niet zo’n spillebeen zijn als de bekende schaatser Falko Zandstra. Liesbeth Gras heeft duidelijk andere voorkeuren. ‘Als ik mag kiezen geef mij maar een type Bernard Hi nault; een beetje donker. Naast een fantieke moet mijn favoriete winnaar ook een lie ve uitstraling hebben en na tuurlijk stevig op zijn benen staan'. Wat fietsen inhoudt, heeft de Goudse inmiddels aan den lij ve ondervonden, ’s Zomers mag ze graag zelf op de race fiets kruipen om een rondje te maken. Haar bekendheid met het peloton beperkt zich tot de bekende namen van het profpeloton, die zij op televi sie voorbij ziet komen. Ze weet hoe zwaar fietsen kan zijn. ‘Ik heb een ontzet- Ik ben 79 jaar en woon in de bejaardenflat Anne Frank aan het Jan van Bijnenpad. Woensdagmiddag 1 maart om vier uur kwam ik terug van het boodschappen doen en zag dat de reguliere parkeer plaatsen geheel bezet waren. En wat doet deze oude dom me man nu? U raadt het. Hij zet z’n auto op één van de drie invalidenparkeerplaatsen, waarvan er in doorsnee, ge lukkig maar één in gebruik is door één van de bewoners. Mijn vrouw is slechtziend en ook niet meer zo goed ter been, maar het blijft dom, dom, dom. Zeker niet slim met zo’n actief politiekorps zo vlak in de buurt. Want donderdagmiddag om streeks twaalf uur, toen ik wilde vertrekken, zat er een bon onder de ruitenwisser. De wet was overtreden en dat betekende het sanctiebedrag van ƒ100,-. Deze overtreding was bij na vraag bij het politiebureau aan de Mozartlaan geconsta teerd door Marga (vriendelij ke naam trouwens) om half elf ’s avonds. En dat geeft de burger moed. Dat ’s avonds laat op deze overtredingen wordt gelet! En voor de ouderen geeft dit alles toch een gevoel van vei ligheid, want de politiepa trouille weet toch weer zo’n wetsvertreder te pakken. Of zijn ze zelf niet zo bijdehand en was er ’n tipgever uit de Anne Frank-flat? denken dat op alles moet wor den bezuinigd, maar waarom dan zo maar geld over de balk gooien. Het zal wel aan mij liggen. Tevens is het natuurlijk heel makkelijk voor de gemeente raad. Als je iets te kort komt, dan kan je het altijd nog bij de ouderen of de burgers van Waddinxveen halen. Zie zoals eerder gezegd in dit schrijven deKVP. De heer J.G. Viergever, frac tievoorzitter van de Unie 55+ zei het ook goed en nam het op voor de burgers van Wad dinxveen, maar dit werd blijkbaar alleen begrepen door sommige fracties, zoals de PCW. Deze hebben een fractievoorzitter die niet kan rekenen. Als voorbeeld: het aankoop bedrag van dat sloophuis aan de Zuidelijke Dwarsweg (een pracht pand) was 5 ton, dus even meedenken graag. Voor onvoorziene uitgaven 2 ton eraf. Waarom? U mag het zeggen. Dan blijft er volgens reken- deskudige van de PCW 2 ton over en dat is niet hoog meer, dus maar slopen. Begrijpt u nu hoe de gemeente geld te kort komt? Ik niet! Schijn baar heb ik een andere school gehad. Zo gaan verschillende projec ten van de gemeente Wad dinxveen de mist in. Straks krijgen we weer het probleem rond het winkelcentrum en dat kan ook wat worden. Maar ja, wat geeft dat, het zijn de centen van de gemeen schap maar en blijkbaar realiseert het gemeentebe stuur zich nog niet, dat zij burgers van Waddinxveen vertegenwoordigen. J. RAVENSBERGEN Elzenhorst 40, Waddinxveen leerd te hebben van haar ver kiezingsnederlaag. Ze blijven volharden in hun arrogante gedrag, zoals de KVP in het verleden: ‘Hou ze maar dom, dan houden wij ze wel arm'. Maar ik denk dat de kiezers er heel anders over denken. Deze partij staat dan ook ki lometers van hun kiezers af. En dan als laatste de wethou der van openbare werken J. Neele (PCW). Niets dan goeds over deze man. Hij is dan ook maar een roepende in de woestijn. Waar de wind heen waait, daar waait ook hij heen. Makkelijker kan het niet. Wanneer de raadsvergade ring opstart, zal ik maar zeg gen, beginnen ze altijd met nietszeggende stukken. U kent dat wel, stukken die al lang bekend zijn of reeds over is beslist. Over commissies en zo, maar dat is mij ook niet helemaal duidelijk. Maar ja, al doende leert men. En daarna gaan ze aan de ei genlijke vergadering begin nen met de problemen van Waddinxveen. Ten eerste de aanleg van de rotonde bij de Zuidelijke Dwarsweg en wat voor een probleem. Hoe kan je de burgers nou uitleggen dat voor deze rotonde eerst een huis moet worden gesloopt, dat de gemeenschap 5 ton (vijfhonderd duizend gulden) heeft gekost. Als enig punt kwam eruit de bus dat het om de verkeers veiligheid ging. Een giller hoor! Zie de rotonde aan de Esdoornlaan. Daar zijn de huizen toch ook niet gesloopt en daar rijden ze net zo hard. De Unie 55+ was het er met PvdA en D’66 over eens, dat dit geldverkwisting was, maar nee hoor, het CDA bleef bij haar standpunt. Het huis moest weg en dan ga je wel Deze rubriek staat ter vrije beschikking van W addinxveen. Brieven die de grenzen van I V buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam ke Nu heeft Marga volgens gege vens op de bon mijn auto zien staan op de Peter Zuidlaan. Foutje, Marga! Toch maar even in het stratenplan van Waddinxveen kijken. De auto stond inderdaad op het Jan van Bijnenpad bij de ingang van de Anne Frank-flat. Misschien kan je de bon nog aanpassen! En wat die ƒ100,- betreft, op donderdag 1 juni krijgen wij weer vakantietoe slag van de AOW. Misschien kunnen zij zolang wachten, want dan kunnen wij het makkelijk missen. N. RUDER Anne Frank-flat, Jan van Bijnenpad 247, Waddinxveen Co. (Kerkweg-Oost) het kap sel en kleding van de ronde- miss.Ageeth van Es nam vo rig jaar de kapsalon in het winkelcentrum Groensvoor- de van haar vader Cees van Es over en voelt zich daar al helemaal thuis. Ondanks het feit dat de ronde nu niet meer langs haar winkel wordt ver reden hoefde zij niet lang na toen spontaan hebben aange- te denken om ook dit jaar het boden de danslessen te gaan haar van de miss te verzor gen.Jeans House Greenfield en Co. in het Brugcentrum gaat voor de derde keer de miss in de kleren steken. Het Jeans House heeft inmiddels naast de vestigingen in Wad dinxveen en Gouda een derde zaak geopend in winkelcen trum Rokkeveen (Zoeter meer). In de zaken wordt de nieuwste mode verkocht voor dames, heren en kinderen voor zowel de bredere als smallere beurs. kend, 2. dat aan dansen voor oude ren nog steeds - in vergelij king met andere activiteiten - een groot aantal ouderen ple- 3. dat de SWW de plicht op zich heeft genomen ouderen activiteiten en activiteiten van ouderen alsmede initia tieven die daartoe leiden te activeren en ondersteunen, 4. dat Guus en René van der Lubbe deze activiteit op zich hebben genomen uit sociale overwegingen tegen een sterk gereduceerd groepstarief waaraan vrijwel geen financi eel profijt wordt behaald. Ge lukkig voor de groep oudere dansers heeft dansschool Van der Lubbe de lessen ondanks de sterk verminderde inkom sten door kunnen laten gaan. Eind vorig jaar was mij en passant ter ore gekomen dat er, buiten mij om, besprekin gen gaande waren tussen dansschool Van der Lubbe en de SWW om het dansen voor ouderen door de SWW te la ten overnemen. De dansschool heeft mij daar van op de hoogte gesteld, maar met de besprekingen zelf of de inhoud daarvan heb ik mij niet bemoeid omdat ik vond dat dit een zaak was tussen Van der Lubbe en de SWW. Wel heb ik regelmatig geïn formeerd omtrent de voort gang van de besprekingen en heb ik er telkens weer op ge wezen dat ik, ondanks het feit dat ik naar Rotterdam zou verhuizen, deel zou blijven nemen aan dansen voor oude ren en de organisatie, admi nistratie en publiciteit wilde blijven verzorgen. Het feit dat ik in Rotterdam zou wonen was en is voor mij in het ge heel geen probleem. Wie schetst mijn verbazing toen ik plotseling van één der andere deelnemers van dan sen voor ouderen moest ver nemen dat hem gevraagd was de organisatie op zich te gaan nemen. Later hoorde ik dat de SWW in de besprekingen de eis had gesteld dat degene die de or ganisatie zou gaan uitvoeren in Waddinxveen woonachtig moest zijn. Verder zou er af gesproken zijn dat de team leider Jan Korving van de SWW mij daarover officieel en gedetailleerd zou inlichten alsmede over de verder be sluiten die waren genomen. Iets was nog steeds niet is ge beurd. Gebruik makend van de gele genheid en de smoes dat ik in Rotterdam woon en dus de or ganisatie van dansen voor ou deren niet meer kon uitvoe ren werd mij op sluwe wijze de organisatie uit handen ge nomen en op onbehoorlijke manier aan de kant gescho ven door de SWW. Op deze manier wil de SWW proberen zich tegenover de Waddinxveense ouderen waar te maken en tonen hoe verdienstelijk men zich wel maakt. Men staat er echter geen moment bij stil dat op deze manier geen nieuwe ou derenactiviteit wordt gecre- eerd, doch dat men bezig is een reeds lang bestaande en goedlopende activiteit de nek om te draaien. Gezien het feit dat de team leider van de SWW al meer dere malen in ernstige aanva ring is geweest met organisa toren van ouderenactivitei ten. Hierdoor is veel onrust ontstaan onder de ouderen en kan de vraag worden gesteld of deze teamleider wel de juiste man is om leiding te ge ven aan het ouderenwerk. Gezien het feit dat hij vindt dat een organisator van oude renactiviteiten in Waddinx veen behoort te wonen geeft hij zelf al een negatief ant woord op deze vraag. De man woont namelijk zelf in Sche- veningen. J.KUNZ Vegastraat 35, Rotterdam Zelf is de Goudse actief als volleybalster in het eerste team van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair dat uit komt in de derde divisie van de volleybalcompetitie. Het zestal dat afgelopen seizoen na een eerdere degradatie te rugkeerde naar de derde divi sie doet het uitstekend in de competitie, legt Liesbeth Gras trots uit. We staan op dit moment mo- men tweede achter koploper Sovicos. Helaas hebben we het niet meer in eigen hand omdat we onze wedstrijden tegen Sovicos allebei hebben verloren. Maar er is altijd nog kans op promotie via de pro motie-, degradatiecompeti- tie'. Liesbeth Gras pakte dit sei zoen de draad van het volley ballen weer op na een min of meer gedwongen afscheid van twee jaar. ‘Door mijn zwangerschap en de geboorte van mijn zoontje Timo ben ik twee jaar geleden gestopt met het volleybal', verklaart ze. Terugkeren bleek toch niet zo makkelijk als gedacht. Dat werd mede veroorzaakt door dat echtgenoot Rob Gras zijn verplichtingen had jegens zijn volleybalclub, het Goud se Radius, dat in de eredivisie vollebal speelt.Maar omdat het bloed toch kruipt waar het niet gaan kan pakte Lies beth Gras dit jaar het volley ballen weer op. ‘Ik merkte ge woon dat ik de sport in zijn al gemeenheid ernorm miste. Hoewel verondersteld wordt dat volleyballers met hun 29- ste op hun sterkst zijn voel ik mij thans sterker dan ooit en heb nog ambitie genoeg om op dit niveau te presteren. Al leen het trainen schiet er door alle verplichtingen een beetje bij in‘. verzorgen, is het gelukt dan sen voor ouderen tot op heden te laten voortbestaan. Omdat er een speciaal voor ouderen sterk gereduceerd groepstarief werd gehanteerd werd met de SWOW de af spraak gemaakt dat de dans- leraren tenminste de inkom sten van de bijdrage van 40 deelnemers moesten ontvan gen. De SWOW is later geliqui deerd en het sociaal cultureel ouderenwerk werd overgeno men door de SWW die van de gemeente Waddinxveen sub sidie ontvangt, welke wordt beheerd door de activiteiten commissie. In de loop der jaren is het aantal deelnemers aan dan sen voor ouderen teruggelo pen. Startte de groep in 1989 met 64 deelnemers, geleide lijk liep dat aantal terug door natuurlijk verloop. Nadat de SWOW was opgeheven kwam het aantal onder de 40. In het vorig seizoen waren er nog 34 deelnemers. Omdat de vrees bestond dat dit voor de dansleraren reden zou zijn hun medewerking te beëindigen heb ik, in overleg met hen, de SWW een in ver houding kleine subsidie ge vraagd om het verschil aan te vullen. Zonder mij in de gelegenheid te stellen deze subsidieaan vraag nader toe te lichten werd deze subsidie botweg geweigerd. Als reden voor de ze weigering gaf de SWW, dan wel de activiteitencommissie, op dat het dansen voor oude ren een commerciële zaak voor Guus en René van der Lubbe zou zijn en dat zij dan ook maar de consequenties moesten dragen. Zelf kon ik mij niet aan de in druk onttrekken dat motie ven van persoonlijke aard hebben meegespeeld bij de beoordeling en besluitvor ming van de activiteitencom missie. Echter, er werd in het geheel voorbij gegaan aan het feit dat: 1. dansen voor ouderen een uitgesproken ouderenactivi teit is en als zodanig door de SWOW en de gemeente is er- WADDINXVEEN - Zoals vo rige week bericht zijn alle aandelen van Lak- vernis- fabriek Weduwe Boonstoppel en Zonen BV aan de Wilhel- minakade in Waddinxveen overgenomen door Circle Group BV aan de Vogelen zang in Rhenen. Hierdoor wordt Boonstoppel Verf BV, waar 55 mensen werken en met vestigingen in Waddinxveen, Arnhem, ’s Gravenhage, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht, een volwaardige zuster van Nezo- lid BV in Rhenen (voorname lijk leverancier van verf on der private label), Super- therm Nederland BV in Rhe nen (buitengevelisolatie sys temen), Sellmore BV in Rhe nen (handelsmaatschappij in non-paint artikelen) en Verf- en Lakfabriek De Witt BV in Groningen. Deze vier vennootschappen maken reeds enige tijd deel uit van Circle Group BV, waar nu na de overname van Boonstoppel Verf BV in totaal 95 mensen werken. Deze on derneming met managing di rector H. Bijl en financial ma nager B. Bennema mag zich door de overname van Boon stoppel Verf BV rekenen tot één van de grote leveranciers van Nederland, vertegen woordigd in de belangrijkste marktsegmenten. De beide directeuren zullen, gesteund door het reeds aan wezige managementteam, de dagelijkse leiding bij Boon stoppel Verf BV voeren. Voorts betekent deze overna me voor Boonstoppel Verf BV - met als merken Boonstop pel, Tokion en Vescon - een breder draagvlak en steun op organisatorisch en produktie- technisch vlak. Er bestaan geen plannen om de bedrijfs vestiging in Waddinxveen- Zuid te verplaatsen. Stotteren In het dagelijks leven werkt Liesbeth Gras als logopedis te. Nadat ze in Culemborg haar VWO-diploma behaald had, studeerde ze in Utrecht af en kon daarna in de Krim- penerwaard direct aan de slag als logopediste. Ze had de verantwoordelijkheid voor de basisscholen in Schoonho ven, Ammerstol en Bergam bacht. ‘Het was een tijd dat ik met de tas onder de arm van school naar school trok1, blikt ze terug. Een aanvullende op leiding voor stottertherapie bood haar de gelegenheid zich zelfstandig te vestigen in Zoe termeer. De grootste groep stotteraars die zij behandelt, is onder de 12 jaar. Slechts 20% is ouder. ‘Stotteren is een zwakke aan leg voor timing van de spraakbewegingen', formu leert Liesbeth, ‘waaraan drie oorzaken ten grondslag kun- elke lezer van het Weekblad voor I het fatsoen of van het recht op privacy te pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. J Een aantal weken geleden meldde het Weekblad voor Waddinxveen dat de Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) plannen had nieuwe ouderenactiviteiten te gaan starten. Hierbij werd gedacht aan een cursus stijl dansen voor ouderen. In het Weekblad voor Wad dinxveen van woensdag 8 maart wordt in een groot arti kel aandacht besteed aan het dansen voor ouderen. De in druk wordt daarin gewekt dat dit een nieuw initiatief is van de SWW in samenwer king met dansschool Van der Lubbe (Sniepweg). Op het eerste gezicht een leuk initiatief, ware het niet dat de SWW hiermee op z’n zachts gezegd het ronde wiel introduceert. Recht voor z’n raap gezegd wordt een reeds lang bestaand initiatief gejat. en de SWW weet dat ook heel goed - dat ik bijna zes jaar ge leden reeds dat initiatief heb geïntroduceerd. Hieruit is de nog steeds zeer populaire ou- deren-activiteit dansen voor ouderen ontstaan, dat nu reeds aan het zesde seizoen werkt. Wat is hier eigenlijk aan de hand? Zes jaar geleden heb ik, sa men met mijn vrouw, het ini tiatief genomen, dansen voor ouderen in Waddinxveen te introduceren en te organise ren. Dat is, met de hulp van coördinator R.A.C. Vunde- rink van de destijds in oprich ting zijnde Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen (SWOW) heel goed van de grond gekomen. Mede dank zij het echtpaar Guus en René van der Lubbe van de gelijknamige Wad dinxveense dansschool, die Mijn eerste bijwoning van een gemeenteraadsvergade ring is uitgelopen op een re gelrechte teleurstelling. Ten eerste de irritante houding van het college van Burge meester en Wethouders te genover sommige fracties en vooral tegenover de fractie van de Unie 55+. Schijnbaar is men er niet aan gewend dat een politieke partij het niet eens is met het dagelijks be stuur. Om te beginnen voorzitter en burgemeester C.M. van der Linden van de gemeenteraad. de ballonvaart op 5 mei a.s. Logopediste, volleybalster en rondemiss Liesbeth Gras uit Gouda hoopt in de Ronde van I op Tweede Paasdag (maandag 17 april) op een type Hinault als winnaar. (Foto: Stichting Wielerronde van Waddinxveen). Reisburo Van Ginkel heeft een luchtig idee... vaar op 5 mei met een hete-luchtbalion mee! Uw notanummer is uw lot. Maak kans op dit unieke luchtvaartgenot! Heeft u uw zomervakantie al geboekt bij Reisburo Van Ginkel? Prima! Uw notanummer is uw lotnummer. Of... bent u er nog niet helemaal uit en wilt u binnenkort uw vakantie vastleggen? Wacht dan niet te lang meer en boek in elk geval vóór 26 april a.s. bij Reisburo Van Ginkel. Alle boekingen die voor die datum zijn gedaan en een vertrekdatum hebben die valt tussen 1 april en 31 oktober 1995, maken kans op de ballonvaart. Er zijn vier plaatsen in de luchtballon. De vlucht vindt plaats op 5 mei a.s., bevrijdingsdag dus, om een uur of zeven 's avonds, vanaf het voetbalveld W.S.E. in Waddinxveen. Als u inmiddels al geboekt heeft en u wilt meedoen aan de loting, kunt u onderstaande strook inleveren op 1 van de kantoren van Reisburo Van Ginkel. Er mag per notanummer maximaal 1 strook ingeleverd worden. Zet hierop ook de die mee wil gaan op de ballonvaart. Waddinxveens wielerfeest WADDINXVEEN - Mocht de winnaar van de derde wieler ronde van Waddinxveen maandag 17 april (Tweede Paas dag) op het huldigingspodium in de Oranjewijk niet uit zijn woorden kunnen komen, dan is de kans groot dat rondemiss Liesbeth Gras hem alsnog aan de praat krijgt. De 32-jarige Goudse volleybalster bij Keukencentrum Waddinxveen Be Fair is namelijk logopediste en runt samen met twee colle ga’s een stottercentrum in Zoetermeer. ZEVENHUIZEN - Donder dag 30 maart en vrijdag 31 maart wordt er in de Gere formeerde Kerk aan de Dorpsstraat in Zevenhui zen weer een kinderkle ding- en speelgoedbeurs gehouden ten bate van Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. Goede voorjaars- en zo merkleding (schoon en heel) en goed speelgoed kunnen worden ingeleverd op donderdag 30 maart van 9.00-12.00 uur, van 13.00-17.00 uur en van 18.00-19.00 uur. Precies zoals de vorige keer maximaal 42 stuks kle ding inleveren tegen uitbe taling van tweederde. Wanneer men meer dan 42 stuks inlevert, bijvoor beeld 60 stuks, dan wor den er 18 stuks verkocht met de opbrengst voor Unicef. De verkoop is don derdag 30 maart van 20.00-21.00 uur en vrijdag 31 maart van 9.00-11.00 uur. Men bepaalt zelf de verkoopprijs. Voor inlich tingen: tel. 01802-2252 of 01802-2043. nen liggen. Dat zijn span ning, de snelheid van spreken en een zwakke motoriek of taalontwikkeling'. Een hoop mensen weten niet hoe ze op stotteraars moeten reageren is de ervaring van de Goudse logopediste. ‘Stot terende kinderen moet je ge woon de tijd gunnen. Je moet naar ze blijven luisteren. Ou deren reageren anders. Som migen willen dat je ze helpt. Anderen willen weer datje ze aan blijft kijken. Het slimste bij die laatste categorie stot teraars is om gewoon te vra gen wat ze zelf willen'. De Goudse brunette zal straks op het wielerparcours op en top verzorgd te vinden zijn bij de huldiging van de diverse winnaars. Zoals on derhand traditie begint te worden, verzorgen Ageeth’s Haarmode (Groensvoorde) en Jeans House Greenfield en WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 MAART 1995

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 23