Dames De Gouwe staan op scherp PARKET LAMINAAT Lustrumtournooi Aeolus ’n succes Kom geld verdienen op de Infodag Wonen op zaterdag 25 maart a.s. Badpak voor Kim Middendorp Sjoelstanden Driemaal Verlies voor Flyers heren Biljartclub wint beker C. Jansen winnaar van schaaknacht goud voor De Gouwe Vakkundig gelegd. Pbaas Verdiende winst volleybalsters Be Fair-jeugd BI Winst Florida-jeugd puntje meer als verlengen. de de stand op 2-5. Wie een eigen huis zoekt en aanpak. Zo'n gesprek kan u in de toe- onder andere alles over hypotheken komst veel geld besparen. wil weten, is op zaterdag 25 maart bij Bovendien ontvangt u de dis ons aan het goede adres. Want op kette 'Rabo Home Design 3D', een deze dag zijn de meeste kantoren handig PC-programma waarmee u de van de Rabobank open voor de ruimten van uw nieuwe huis kunt Infodag Wonen. creëren en inrichten. Onze hypotheekadviseurs ge- Hou 25 maart dus vrij in uw agenda. Want als u een eigen huis theekadvies en vertellen u alles over de lage rente bij de Rabobank. En de Rabobank die dag in alle op- aan zichten wijzer. Rabobank over onze gedegen en nuchtere AUTO Vraag vrijblijvende offerte aan! jaar. De tijd van Wouter, 2.54.3 viel dan ook tegen. De heren moesten zaterdag aantreden tegen LZ 1886 in Leiden. LZ 1886 is de onbe- ven deelnemende verenigingen, ’s Avonds was er een groot feest. WADDINXVEEN - Ter gelegenheid van het tienjarig be staan hield de Waddinxveense badmintonclub Brasiliana- nas Aeolus zaterdag 11 maart een open recreantentournooi Auto Baas Chrysler-Jeep B.V. TWEEÉENHE1D IN BETROUWBAARHEID EN KWALITEIT een ongenaakbare Martijn v.d. Maagdenberg die met 32.3.107.7 en 2.25.4 iedereen te snel af was. Wouter Rams en Viktor Terlaky maakten het elkaar moeilijk bij de jon gens onder 14 jaar. Voor Wou ter werd het zilver (36.3, 1.18.7 en 2.54.5), terwijl Vik tor met 37.1, 1.21.4 en 2.55.3 het brons pakte. Om 19.45 uur kan bekeken worden of dames 1 voor het eerst een overwinning kan behalen op de zich reeds voor de play-offs geplaatste Donk- dames. Tenslotte speelt het tweede herenteam van De Gouwe om 20.45 uur tegen moest Wouter Rams wat te veel zwemmen en kwam daardoor op zijn favoriete nummer - de 200 schoolslag - niet verder dan de derde WADDINXVEEN - Zaterdag 11 maart speelden de volley- baldames van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair ven u dan graag een deskundig hypo- zoekt, wordt u van een bezoekje aan vallend niet meer aan bod. Be ker volgend jaar op dit hoge laten zien. In de derde set nam Be Fair een ruime voor sprong van 12-0. van der linde Zaterdag ging heren 1 tegen de koploper LZ 1886 met 17-9 ten onder en heren 2 deed het tegen LZ 1886 3 al niet beter. Hier werd het 13-4. Ook da mes 2 kon het tegen koploop- ster GZC 2 niet bolwerken en verloor met 9-2. voor de grootste sensatie. Op maakte minder eigen fouten werd er uitstekend gespeeld. De stijgende lijn van de laat ste weken werd voortgezet. Door twee doelpunten van ma. In eigen huis speelde het team weer met de reserves in het veld een matige wed strijd. ZVH kon in deze wed strijd geen vuist maken en moest lijdzaam toezien dat een sterk aanvallend en goed blokkerend Piet Zoomers met 0-3 de wedstrijd naar zich toe haalde. Via de setstanden 10- 15 en tweemaal 5-15 liet Piet Zoomers aan het publiek zien dat zij de landstitel weer wil- gingen inspannen. Na in to- len binnen halen. twiste koploper in de eerste klasse en wist nog geen punt af te staan. Kortom een moei lijke opgave voor de ploeg van trainer-coach Hans de Gruyl, die zorgde dat zijn team vori ge week een perfecte wed strijd speelde tegen Rotter dam. Helaas ging het de Gouwe-he- ren niet zo goed af tegen LZ 1886. Al vrij snel keken de he ren tegen een fikse achter stand aan van 5-2. Voor De Gouwe scoorden in deze eer ste periode Jaco van Tol en Remko Overdam. In de tweede periode kwamen de heren terug in de wed strijd. Door een fraaie goal van Arco Verboom uit een overtalsituatie en een doel punt van Jeroen van Tol kwa men de heren terug tot 5-4. Deze opleving bleek van korte duur, want al voor het ver strijken van deze periode stonden de heren alweer op een achterstand van 8-4. LZ 1886 was gewoon de betere ploeg. Alles ging net even een WADDINXVEEN - Het alge meen klassement van de Waddinxveense sjoelers ziet er als volgt uit. Klasse A: 1. Jan Kersbergen (138.610); klasse B: 1. B. Brouwer (126.950); klasse C: 1. Adrie Faas (117.078); klasse D: 1. Ronald Meijer (105.230); klasse E: 1. Peter Botger (96.200). vrij in een tijd van 2.11.0. Ro bin van Lienden was goed voor tweemaal goed. Op de 100 rug jongens van 1981 met 1.13.7 en op de 50 vrij met 28.8. Viktor Terlaky werd op dit laatste nummer met een tijd van 29.4 tweede en won bovendien brons op de 100 rug met 1.15.5. Bij de jongens onder 18 jaar liet Antoine Ca- lis zich zien met een tweede plaats op de 100 vlinder (1.03.2) en een derde plaats op de 200 schoolslag (2.44.0). Eva Idelenburg won de 200 schoolslag bij de meisjes 81- 82 met een tijd van 3.00.3 ge volgd door Michelle Nahon, die met 3.04.1 het zilver in ontvangst kon nemen. Wilke v.d. Valk tikte als eerste aan op de 100 vrije slag meisjes van 81 met een tijd van 1.04.2 en wist op de 200m wisselslag met 2.44.3 beslag te leggen op brons. Voor Pascal Holleman was er ook een bronzen plak en wel op de 100 vlinder jon gens onder 16 jaar met een tijd van 1.10.4, een persoon lijk record. Bij de meisjes on der 12 jaar op de 100 vrije slag was alles voor De Gouwe. Meisjes-passerelle liet er - te gen Jumpers - geen twijfel over bestaan wie de betere ploeg was. Met aardig basket bal werd Jumpers steeds on der druk gehouden. Aanval lend werd goed gespeeld, zo dat een grote overwinning werd behaald. Uitslag 63-32. Topscoorder Joyce Kars met 18 punten. De spannendste wedstrijd kwam weer van de benja mins. Tegen The Jump uit Noordwijkerhout worden al de hele competitie wedstrij den gespeeld, die altijd eindi gen met een verschil van niet meer dan vijf punten. Ook nu was dit weer het geval, alleen waren deze keer de winstpun ten voor de Flyers-benjamins. Uitslag 20-17. WADDINXVEEN - Spelend met vier teams heeft de Wad dinxveense seniorenbiljart club Onder Ons in een laatste spannende tweekamp tegen ’t Wiel (Gouda) de Rijn en Gou- we-wisselbeker gewonnen. Met een eindstand van 65 punten-63 punten was het een benauwde overwinning. De beste partij was voor G. Holthuizen 49 caramboles in 13 beurten. De hoogste serie maakten H. Renes en J. Ver- laan met 15 caramboles. De wedstrijden werden gespeeld in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad), waar Onder Ons tevens zijn onder linge competities libre en bandstoten afwerkt met drie speelochtenden per week. De zesde ronde van de Spee- do-jaargangwedstrijden werd in het 5-Mei-bad (Leiden) ver- zwommen. Joost Krommen hoek, zo uit het vliegtuig, werd met een tijd van 3.01.2 tweede op de 200m wisselslag jongens 1984. Succesvol voor De Gouwe was de 100m schoolslag meisjes The sunny side of life. ijiil maar komen. CHRYSLER O Dodge Jeep Dus laat de zomer van 1983 met goud voor Me lissa Dings in 1.25.1 en brons voor Ramona Linting in 1.27.9. Bij de meisjes van 1985 zwom Saskia Captein vanuit de achterhoede naar een mooie tweede plaats op de 100m vrije slag. De tijd van Saskia (1.22.8) betekende een fraai persoon lijk record. De vierde set liep Be Fair we derom gemakkelijk uit tot 9-0. Door goed aanvalswerk van Sjanet van Tol werden beide sets overtuigend bin nengehaald (15-4, 15-5). Kim Middendorp werd eerste met 1.07.3, Ramona Linting tweede met 1.13.1 en Arijan- ne v.d. Valk derde met 1.16.2.Bij de jongens was er een zege voor Patrick van Keulen met 1.12.4 en was er tevens succes voor Geert v.d. Linde die met een tijd van 1.7.8 het brons opeiste. Op de 100 schoolslag ging het goud naar Melissa Dings die on danks een griepje een tijd van 1.27.1 op de klok bracht. Kim Middendorp werd hier met 1.28.9 tweede en Ramona Linting met 1.29.7 derde. Bij de jongens was het weer Pa trick van Keulen die zegevier de in 1.32.1, Danny Matheeu- wen pikte een graantje mee op de 100 school meisjes on der de 18 jaar door met een tijd van 1.25.9 op de derde plaats te eindigen. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde speelden de vier bondsteams van De Gouwe-waterpolo weer uitwedstrijden en waren daarbij een stuk minder produktief dan de week ervoor. Alleen de Waddinxveense dames kwamen tot winst. Zij versloegen zondagavond De Futen in Amstelveen in een goede wedstrijd met 10-2. Alle overige teams verloren hun wedstrijden dik. WADDINXVEEN - In de nacht van vrijdag op zaterdag vond voor de tweede maal de Schaaknacht van Waddinx veen plaats in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan). Deze schaak- happening, een zeer gewaar deerd initiatief van de Wad- dinsveense Schaak Vereni ging WSV en de Stichting Wijkwerk De Zuidplas, trok 43 deelnemers en werd ge wonnen door C. Jansen uit Ede. Gestart werd vrijdagavond om acht uur. Zaterdagoch tend ging iedereen weer naar huis nadat nog gezellig werd nagepraat bij een uitgebreid ontbijt. In de nachtelijke uren werden 27 snelschaakpartij- en per persoon afgewerkt. Twee rustpauzes met versna peringen zorgden dat de in wendige mens op peil bleef. Het was adembenemend om te zien hoe de winnaar C. Jansen uit Ede er iedere keer weer in slaagde zijn partijen te winnen. Hij was alle top pers te slim af. Met 27 punten en een 100% score in dit sterk bezet veld is dat een prestatie van formaat. De toptien ziet er als volgt uit: 1. C. Jansen, Ede (27 punten); 2. B. Jansen, Wad dinxveen (19 punt); 3. V. v.d. Bilt, Gouda (18 punten); 4. M. Corpeleijn, Gouda (17 punt); 5. P. te Linteloo, Gouda (16 punt); 6. J. v.d. Bom, Waddin- veen, N. Dannis, Delft en K. Paarlberg, Schoonhoven (al len 16 punten); 9. H. Smits- kamp, Waddinxveen, E. Sin- geling, Krimpen aan den IJs- sel en T. Kuiper, Waddinx veen (allen 15 punt). WADDINXVEEN - Ondanks het verdienstelijke gelijke spel tegen OWO met 15-15 zal Korbis-korfbal het volgend sei zoen een klasse lager moeten spelen. De Waddinxveners zijn gedegradeerd. Mede-degradatiekandidaat NOVA pres teerde het namelijk om tegen titelkandidaat KOAG met 19- 18 te winnen en haalde daarmee net een puntje meer als Korbis. se volgde. Zelfs kon Korbis in die fase op voorsprong komen door Marco van Leeuwen (12- 11), maar desondanks kwam OVVO kanp op gelijke hoog te. Dit spelletje zou zich tot het einde nog een paar keer her halen, onder andere door doelpunten van Ellen van den Ent (14-14). Eén minuut voor het einde wist Wim Lebbing een doorbraak doeltreffend af te ronden (15-14) en een ver- WADDINXVEEN - Zwembad De Wel (Nieuwkoop) was dit maal voor het Waddinxveen se De Gouwe het strijdtoneel voor de A-klasse zwemwed strijden van de KNZB-Kring Gouwe Rijnstreek. Op de rol stonden de rugslag voor da- mes-meisjes en de schoolslag voorjongens-heren. Bij de meisjes onder de 14 jaar toonde Wilke v.d. Valk haar vorm door met over macht te zegevieren. De tij den Wilke waren 35.7 (50m), 1.13.8 (100m) en 2.38.1 (200m). Inge v.d. Schrier haalde zilver bij de meisjes onder 16 jaar met een serie van 33.9,1.09.9 en 2.28.1. Goud was er voor Kim Mid dendorp bij de meisjes onder 12 jaar. Met tijden van 35.5 op de 50m en 1.16.6 op de 100m was Kim door niemand te stoppen. Bij de meisjes on der 10 jaar veroverde Saskia Captein verrassend het zilver met 46.0 en 1.36.3. Bij de heren op de schoolslag WADDINXVEEN - In een wedstrijd die bol stond van de spanning heeft Flyers-bas- ketbal na elf winstpartijen op rij een nederlaag geleden. Flyers moest op bezoek bij Cracker Jacks, een medekan- didaat voor een promotie- plaats. Cracker Jacks begon goed aan de wedstrijd en nam geleidelijk aan de teugels in handen. In de pauze keek ren Wim Stuyfzand (25 Flyers dan ook tegen een 46- 37 achterstand aan. De tweede helft was voor Fly ers en na de achterstand weg gewerkt te hebben ontstond een ware thriller. Om beurten kwam een team op voor sprong. Bij het eindsignaal stond een 80-80 stand op het scorebord. Dit betekende Kim Middendorp haalde op de 400m vrije slag bij de meis jes van 1983 maar liefst 30 sec. van haar tijd af en won zodoende brons. Ramona Lin ting knokte zich naar een tijd van 5.19.8 tegen de 5.19.1 van Kim. Als bijnummer stond de 400m vrije slag voor meisjes en jongens onder 16 jaar op het programma. Bij de meis jes een zege voor Inge v.d. Schrier met een tijd van 4.32.2 en bij de jongens was het Marcel Zijderhand die met 4.34.9 op de derde plaats belandde. Korbis verrassend terug en kon OWO niet verder. Met goede aanvallen bestookte het in opstelling gewijzigde Korbis de tegenstander. Doelpunten bleven dan ook niet uit. Langzaam maar ze ker kwam Korbis dichterbij. j iitut a a Halverwege was de stand 10- Winst WSE Al 11 nog in OWO’s voordeel toen Yvonne Visser met scherp voor de gelijkmaker zorgde. Daarvoor waren Wim Leb bing (3x), Jaco Wineke, Ellen v.d. Ent en Jaco Wineke suc cesvol. Een spannende slotfa- Rabobank Boskoop WADDINXVEEN - Het Al- elftal van de WSE-voetbal- jeugd ging op bezoek bij ONA Al en speelde een sterke wed strijd. Een verdiende 1-2 overwin ning was het eindresultaat. BI speelde bij lijstaanvoerder Spartaan ’20 een matige wed strijd. Spartaan ’20, ook niet lekker in de wedstrijd, won geflatteerd met 3-1. Cl liet de punten aan Soccer Boys Cl. De bezoekers wonnen met 0-2. WSE-doelman Matthew Dubbis raakte na een overtre ding zwaar geblesseerd. De meisjes-junioren van WSE wonnen, dankzij een doel punt van Titia Blom, met 0-1 van NSV Dl benutte veel op gelegde kansen niet tegen Olympia Dl. Keer op keer misten de voorwaartsen vlak voor de goal. Uiteindelijk was het Wibout v.d. Wees die de winnende treffer binnen schoot. Een 1-0 overwinning voor WSE bleef het eindresul taat. El deelde de punten met Olympia El. In een span nende wedstrijd scoorde bei de teams driemaal. De meis- jes-pupillen van WSE scoor den in en tegen Nieuwerkerk al in de eerste minuut. Mariska van Leeuwen maak te deze goal, die tevens de enige in de wedstrijd bleef. Een mooie 0-1 winst voor de meisjes van WSE. ZEVENHUIZEN - De Zeven- i huizense volleybalvereniging kandidaat Donk 1. Rentokil-ZVH speelde vorige week drie competitie-wed- strijden. Door trainer-coach Stewart Bernard en zijn men sen werd gewonnen van Eu- romail Radius en Exakta Bo- vo en verloren van Piet Zoom ers. Dinsdagavond speelde de mededegiadatiekandidaat ploeg in Gouda tegen streek- De Zijl LGB 3. genoot Euromail Radius. De- ze wedstrijd, nog meetellend voor de tweede periode, werd moeizaam met 3-2 gewonnen. Zaterdag speelde de Zeven- huizense ploeg in Aalten te gen Exakta Bovo en wist met de reserves in het veld een 3-1 overwinning in de wacht te slepen. Na een ruime set- winst in de eerste set (9-15) en een moeizame strijd in de tweede (16-14) en derde set (13-15) wist ZVH in de vierde in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) met in totaal ze set orde op zaken te zetten en met 7-15 de volle winst bin nen te halen. Voor zondag stond voor de Ze- Aan het lustrumtournooi na- aan het langste eind. Derde venhuizense ploeg de wed- men deel NBV Zuidplas bij dit onderdeel zijn gewor- strijd tegen landskampioen (Nieuwerkerk aan den IJs- den R. Bakker-M. Hokke - - - NBV Zuidplas). Bij de herendubbel kwamen, na een slopende halve finale in drie sets, Wiebe van BRaam Morris en Luutzen v.d. Spek (Brasiliananas Ae olus) in de finale tegenover Carlo van Leeuwen en Fred Zweere (BV Enthos). Een on danks de vele aanmoedigin gen van BV Enthos, gewon- 1 van Aeolus. Derde bij dit onder deel zijn geworden R. Bak- ker-F. Antonisse (NBV Zuid plas). De Gouwe-dames hadden na het gelijke spel (7-7) thuis nog een appeltje te schillen met De Futen. In het splin ternieuwe zwembad De Meerkamp (Amstelveen) werd de ploeg van coach Sla va Skok volledig wegge speeld. Al in de eerste periode zag het er naar uit dat de Waddinx- veensen hier een overwin ning zouden behalen. Na de 0-1 door Wendy de Frankrij ker scoorde Gillian van den Berg 1-2. In de tweede periode was het wederom Wendy die 1-3 scoorde en Miijam Overdam slingerde even later achter waarts 1-4 in. Een viermeter van de verder weinig succes- T__ii_ nn- De Futen nog op 2-4, doch daarna walste De Gouwe vol ledig over De Futen heen. Gil lian van den Berg bracht aan Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. een gewonnen wedstrijd te- Verslaat kODlODCF gen SVC (Sassenheim). SVC begon de wedstrijd zeer sterk. WADDINXVEEN - Een goed een moeilijke service weekeinde voor de jeugd van Be Fair-voetbal. Al versloeg volle, Ellen Selderijk bracht tandje hoger dan bij de Gou- we-heren. Vanaf deze periode leek het moraal van de heren gebro ken. Het vertrouwen in een het eind van de tweede perio- redelijke uitslag was weg, de de stand op 2-5. waardoor LZ 1886 de kans Door omzettingen in de ploeg In de derde periode scoorden kreeg om het doelsaldo wat op te krikken. In de tweede helft van de wedstrijd waren het Henk van der Linde, Jaco van Tol, Marc Faber en Jaco de Jong Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 18-03-95 THUISWEDSTRIJD WADDINXVEEN - De 12-ja- rige Kim Middendorp van De Gouwe werd door de KNZB aangewezen als Speedo- zwemster op de 100m vlin derslag vanwege haar pro- num mer. Als huldeblijk ontving de zwemster een fraai bad pak. In De Hoge Bomen (Naaldwijk) trad een incom plete ploeg van De Gouwe aan voor de vierde ronde van een zwemcompetitie. Mark v.d. Zijden won de 200m rug slag bij de heren in 2.08.8 en haalde op de 50m vrije slag met een tijd van 24.9 zilver. Op de 400 vrij m.o. 18 jaar toonde Ingrid v.d. Schrier zich de snelste met een tijd van 4.35.5. Inge won tevens goud op de 200 wissel m.o. 16 jaar (2.32.4). Bij de jongens o. 18 jaar waren het Marcel Zij derhand (tweede met 2.28.6) en Mark v.d. Schrier (derde met 2.29.6) die de punten bin nen brachten voor De Gouwe. Marcel was ook nog goed voor een tweede plaats op de 100m vlinder in 1.07.5, terwijl Mark als extraatje een bron zen plak weghaalde op de 200 17-9. Een zeer teleurstellen de uitslag. In de komende wedstrijd tegen streekgenoot Donk zullen de heren zeker uit een ander vaatje moeten tappen. Komende zaterdag spelen de hoogste teams van De Gouwe weer thuiswedstrijden in Gouwebad De Sniep (Sniep- weg). Op het programma staan drie onvervalste ZVH: twee uit streekderby’s. Dames 2 opent T t-TTW Uil om 18.00 uur haar wedstrijd rlvio wincf tegen de hooggeplaatste re- Ull Iv Wllljl serves van Keiler Keukens Donk. Hierna speelt om 18.45 uur heren 1 tegen degradatie- Hierin was het Cracker Jacks dat aan het langste eind trok en de strijd in hun voordeel besliste. Einduitslag 89-87. Topscoorders bij Flyers wa- pun ten) en Wolter Zwijnenburg (24). Jongens-kadetten konden het niet bolwerken tegen Dun- kinn (Roelofarendsveen). Er was sprake van een spannen de wedstrijd, waarin het gro te verschil in de rangschik king niet opviel. Flyers gaf goed partij en kon lange tijd bijblijven. Uitslag 73-84. stand gelijk op. De Waddinx- veensen 1 hun spel en gingen snel en ge varieerd aanvallen. SVC had hier geen antwoord op (15-7). Zowel de derde als de vierde set was Be Fair veruit de betere partij. SVC kwam aan- geworden en wordt er ook ze- vallend niet meer aan bod. Be ker volgend jaar op dit hoge Fair kon gevarieerd volleybal niveau geacteerd. Cl kreeg Floreant op bezoek en speelde met 2-2 gelijk. Ook in deze wedstrijd werden weer veel kansen onbenut gelaten. Dl moest op bezoek bij Floreant en won met 1-2. Ook El deed het uitstekend. Na een aantal teleurstellende resultaten werd nu met 1-2 gewonnen van Soccer Boys. WADDINXVEEN - Het eerste jeugdteam van Florida-badminton heeft thuis zeer gemakkelijk met 8-0 gewonnen van Nieuwerkerk 1. Team 2 had het zwaar en verloor met 2-6 van Onder Ons-1 uit Loosduinen. Er had meer ingezeten. Eerste heer Jeroen van Boxtel verloor in drie sets en in verlenging van Rob Aardoom (10-15, 15-11, 18-15). In de herendub bel werd in drie sets ver loren. In de return be loofde het spannend te worden. Het derde team liet uit tegen Vliet wijk 1 in Voorschoten zijn eer ste punt liggen (4-4). Vlietwijk is waarschijn lijk de enige tegenstan der die dit derde team in de B-klasse van de eerste plaats kan houden. Astrid Coene (2-6) en Miijam Overdam 2-7. In de vierde pe riode bracht Astrid de stand op 2-8 en Wendy knalde 2-9 in. De tweede viermeter voor o plaats bij de jongens onder 16 de Futen was weer een prooi die de eindstand beslisten op voor de alweer uitstekend keepende Elise Kortekaas. Tenslotte bracht Gillian van den Berg de eindstand van het team van trainer-coach Jan Middendorp op 2-10. Toch heeft het er lang naar uitgezien dat Korbis ook te gen OWO met lege handen zou achterblijven. Met 3-8 werd - ondanks bevredigend - spel de rust gehaald. Oorzaak was veelal toch het missen van een klein beetje zuiver heid van de afstandsschoten. Wim Lebbing (deze wedstrijd topscoorder), Jaco Wineke en Marco van Leeuwen teken den voor de Waddinxveense produktie. Na de thee moest zelfs een 3-9 rassing hing in de lucht. Dat achterstand geaccepteerd mocht niet zo zijn want een worden, maar toen kwam twijfelachtige strafworp zorg- gressie (8.4 sec) op dit -j de voor het gelijke spel en - A1* 1 daarmede was de degradatie een feit omdat KOAG zo vriendelijk was van NOVA te verliezen. Met een moeilijke service hielden ze de Waddinxveense dames goed onder druk. SVC Bergambacht met maar liefst verdedigde stug en scoorde 7-0 en kwam nog vaster aan veelvuldig via de buitenaan- de kop van de hoofdklasse te T U,. staan doordat concurrent Es to met 2-0 verloor. BI zorgde De tweede set nam Cora Bos voor de grootste sensatie. Op het spelverdelen over. Be Fair bezoek bij koploper DHC li 1 -i en serverend werd er meer ri sico genomen. Tot 7-7 ging de j 1”1--- ”7 1J- Door twee doelpunten van kwamen beter in Andy Koele en twee van Zou- hier Ben Guedda werd DHC met 0-4 afgedroogd. Met nog twee wedstrijden te gaan is BI nu een uitstekende mid denmoter in de derde divisie verdedigde stug en scoorde valsters (9-15). men deel (Nieuwerkerk aan den IJs- Piet Zoomers op het program- sei), Quintus (Kwintsheul), T_ 11 i. x DVS (Zoetermeer), BV En thos (Moerkapelle), Bacluvo (Voorhout), Rijnland (Alphen aan den Rijn) en Aeolus (Waddinxveen). De belangstelling bij de eigen vereniging was groot, mede doordat een groot aantal be ginnende recreanten ook wel spannende partij die, de sfeer van zo’n tournooi wil de proeven. Uiteindelijk wa ren er 66 deelnemers die zich nen werd door het koppel taal ruim 100 partijen ge speeld te hebben kon er aan de finales begonnen worden. Bij de damesdubbel waren dat E. v. Velzen-T. Esseling (Bacluvo) tegen A. Verkaik-A. Antonisse (NBV Zuidplas). De laatstgenoemden gingen met de eerste prijs naar huis. Derde werden M. v. Lien den-W. Kerklaan (Quintus). Bij de gemengd dubbel ston den in de finale J. Koole-W. van Leeuwen (BV Enthos) te gen K. van Essen-L. van Es sen (DVS). Bij deze partij trok het koppel van BV Enthos WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 MAART 1995 PAGINA 29 Afgebeeld Jeep Wrangler Degradatie van Korbis 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur 20.45 uur Zijde 3 Boskoop Tel.: 01727-12544 --t,,— INTERIEURVERZORGING Dorpstraat 38 Waddinxveen Tel.: 01828-12373 ZUIDELIJKE DWARSWEG lb WADDINXVEEN - TEL. 01828-31143 Burg. Colijnstraat 22 - Overslag 12 w (01727) 14141 Rabobank Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 w (01828) 14566 DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE 2 - DONK 2-dames 1 - DONK 1-heren 1 - DONK 1-dames 2 -ZIJLZLGB 3-heren Sponsors: Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 29