Nieuwe overeenkomst Vluchtelingenwerk Sterke indruk van zwemmers De Gouwe Vierde lustrumfeest van KBO Waddinxveen Nieuw interieur Voetverzorgingscentrum Waddinxveens bedrijf biedt nieuw hoop kaalhoofdigen Meer winst Grontmij WADDINXVEEN/DE Iv Rommelmarkt Ger. Kerk Nederlands- Chileense groep in AF-centrum Bevrijdings- herdenking met ’Vox Jubilans’ Titel en derde plaats Excelsior zicht op het kampioenschap. In de laatste ronde traden de Waddinxveense dammers hun tegenstanders uit Moor drecht, dat overigens kopman Piet Twigt node miste, onbe vangen tegemoet. Daniel Westmaas en Jan Kramer wonnen hun wedstrijden en mede dankzij de remises van Dick Berghout en Bertus van Eijk werd een klinkende zege (6-2) behaald. Lustrumviering Kreater begint met expositie PAGINA 23 VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 29 MAART 1995 WEEKBLAD of begin 40 serieus dunner of Voor wie signaleert dat zijn is overeenstem- met één werkzame kuur en kan dus voor menigeen een uitkomst zijn. von dank en verfris- Daniel Westma zij leuk, gedeg send spel en Tij..,en den Ou den stond ook nu weer zijn uitstekend zijn mannetje en liet beide winstpunten aante kenen. Raymond van Es had het beste van het spel tegen de bekende Autar, maar hij moest uiteindelijk een pun- tendeling toestaan. Een dui delijke winst van het in de competitie steeds maar beter spelend Excelsior-team. van De Gouwe op de tweede plaats. Inge van de Schrier won zo wel de 400 vrij in 4.30.9, als de 100 rug in 1.10.3 en toonde zich weer een klasse apart. Wilke van de Valk kwam tot een persoonlijk record van 2.36.7 op de 200 rug, goed voor zilver. ZEVENHUIZEN/WADDINXVEEN - Zevenhuizen-Moerka- pelle sluit met de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinx veen en omstreken, dat in het Gouwedorp een nieuw onder komen betrekt, een nieuwe financieringsovereenkomst. Hierbij zijn ook Waddinxveen en Boskoop betrokken. ming bereikt, dat in Wad dinxveen naar andere huis vesting wordt gezocht, waar bij in principe geldt, dat ook door Boskoop en Zevenhui- zen-Moerkapelle wordt bijge dragen in de eenmalige kos ten die dat met zich mee brengt. De ploeg, bestaande uit Me gan ter Braake, Saskia Cap- tein, Arijanne van de Valk, Melissa Dings, Kim Midden dorp, Denise de Riet, Ramona Linting, Jimmy van Leeu wen, Jan Rams, Ivo Vermeu len, Patrick van Keulen, Joost Krommenhoek en Mike Facey, liet maar liefst 12 van de 18 finalisten achter zich. In totaal hebben 195 clubs aan dit evenement deelgeno men. Als uitschieters vielen te noteren Kim Middendorp (de 100 wissel in 1.15.8), Pa trick van Keulen (de 100 wis sel in 1.24.1), Denise de Riet (de 100 vrij in 1.16.0), Arijan ne van de Valk (de 100 wissel in 1.25.4), Ramona Linting (de 100 vrij in 1.10.5) en nog maals Patrick van Keulen (de 100 vrij in 1.11.4). Als win naar kwam de ploeg van het Leidse LZ 1886 uit de bus zo dat de Kring Gouwe-Rijn- streek van de KNZB weer eens van zich deed spreken. In Voorschoten kwamen de wat oudere De Gouwe-leden aan de bak bij de vierde editie van de Zuid-Holland Zes kamp. Na het sterke VZC (Vlaardingen) kwam de ploeg WADDINXVEEN - Bij de finale van de Speedo Clubmeet in het Brabantse Uden wist de zwemploeg van De Gouwe na harde strijd beslag te leggen op de zesde plaats. In het zwembad was het een ware heksenketel, maar de jongste jeugd van De Gouwe liet zich niet imponeren en lieten een sterke indruk achter. haar dunner wordt of dat zijn kaalheid toeneemt, doet de Reprise-kuur het volgende: Wanneer de kaalheid niet ou der is dan 6 jaar en men is men 81.2% kans op geheel of ge deeltelijk herstel van zijn haardos. Aan het eerste bord verloor Vincent van Es nipt en Jaap van der Eist verloor juist in het eindspel. Er stonden ech ter vijf winstpartijen tegen over deze twee nederlagen. Teun van de Krol overklaste zijn tegenstander. Adriaan Blom bleek het klassiek spel beter te beheersen en Piet Swart bleek een klasse sterk voor zijn opponent. Vier tot zes maanden dage lijks voor het slapen gaan het hoofd bevochtigen met de loti on (niet inmasseren) en om de dag het haar wassen met Re prise-shampoo lijkt al even min een opgave. Bij voldoende resultaat mag de kuur worden afgebouwd tot om de dag. Voor Robin van Lienden was er zelfs tweemaal een tweede plaats en wel op de 50 vrij in 28.1 en op de 100 wissel in 1.13.5. Viktor Terlaky scoorde een derde plaats op de 50 vrij met een persoonlijk record van 28.1, terwijl Miranda Boer hetzelfde presteerde op de 100 vrij. De tijd van Mi randa was 1.01.4. Op de 400 meter vrije slag smaakte Eva Idelenburg het genoegen van een limiet voor de adspiranten NK met een tijd van 4.55.0. Na de school slag dus nu ook zicht op de nationale top voor Eva op de vrije slag. Na een tijdje in de lappenmand liet Marijke Theussen zich weer zien met persoonlijke records op de 200 rug (2.51.9) en de 50 vlin- der(36.1). Een wondermiddel claimt Re prise overigens niet te zijn. Alles lijkt gericht op wat reëel haalbaar is. Uitgangspunt daarbij is de wetenschap dat de haarfollikels (onderhuidse haarzakjes waarin de haar wortels groeien) zelfs na 10 jaar niet productief te zijn ge weest, opnieuw tot haarpro- ductie kunnen worden gesti muleerd. De folder maant overigens dat roken, drinken en stress een negatieve invloed op de herstelkansen hebben en legt ook haarfijn uit waarom. Roken vernauwt met name de fijne (capillaire) bloedva ten waarin de haarwortels zich voeden en verder tast het uw vitamine C-complex aan. Overmatig alcoholgebruik be rokkent weer schade aan het voor haargroei zo belangrijke vitamine B-complex. De Reprise-kuur lijkt de eer ste effectieve en is bovendien normaal in prijs. De forse fla con van 125 milliliter met de bijbehorende shampoo kosten de kuurder, pakweg zo’n 35 gulden per maand. BILT - Milieu-advies- en ingenieursbureau Gront mij NV in De Bilt, welk be drijf in Waddinxveen een vestiging heeft aan de Li- maweg, heeft de netto winst vorig jaar met 5% zien stijgen tot 16,7 mil joen. De omzet is 10% ge stegen tot ƒ545 miljoen. De winst per aandeel is uitge komen op ƒ5,10, tegenover 4,86 over 1993. Grontmij wil een dividend betalen van ƒ2,- per aandeel. Dat was over 1993 1,90. Be leggers kunnen opnieuw kiezen voor een uitkering in nieuwe stukken in de verhouding van één aan deel op vijftig bestaande. De onderneming wil dit jaar het kostenniveau ver der verlagen en meer werk maken van het commerci eel management. Dat moet leiden tot een hogere winst. nen en sandalen met voetbed- den in diverse uitvoeringen, waarbij een losse binnenzool individueel aanpasbaar is. Een extra grote collectie is er van het merk Ganter - een elegante sandaal of schoen voor mensen met gevoelige voetzolen - van heel smal tot extra breed. Tot slot zijn er nog de dieper gemaakte schoenen en sandalen voor de losse steunzolen van de mer ken Ganter, Van de Hammen, Vester s en Goldkrone. De nieuwe zomercollectie staat overzichtelijk gerang schikt voor iedereen klaar. Voetverzorgingscentrum Van der Haven is ook erkend zie kenfondsleverancier voor elastische kousen, waarbij men zich vaak verbaast over de mooie dunne kwaliteiten. Sommige soorten in diverse kleuren. Aan de Groensvoorde kan men ook terecht voor een voetverzorging, volgens af spraak en eventueel ’s avonds. Ook voor podothera- pie (meestal op verwijzing van een arts) kan men er te recht. De podotherapeut maakt ter ondersteuning van de behan deling vaak therapeutische hulpmiddelen om bestaande voet-teen en nagelklachten te corrigeren. Bijvoorbeeld een beugeltje voor een ingroeien de nagel of een soepele zool (die in veel gewone schoenen past) bij een standafwijking van de voeten, die de totale houding negatief beinvloedt. In het Voetverzorgingscen trum zijn ook cremes van di verse merken en andere hulp middelen voor een goede ver zorging van de voeten te koop. PIN-betalingen zijn mogelijk. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 18.00 uur, donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zater dag van 9.00 tot 15.00 uur. Het eerste team (achttal) deelde tot de laatste ronde de derde plaats met KDC (Krim pen aan den IJssel). Met een, naar later bleek, uitstekende invaller in de persoon van Daniel Westmaas, begon Ex celsior vol goede moed aan de laatste wedstrijd tegen KDC. Zevenhuizen-Moerkapplle, Waddinxveen en Boskoop werken al geruime tijd samen met de Stichting Vluchtelin genwerk Waddinxveen en omgeving. De stichting ver zorgt in de drie gemeenten de opvang van asielzoekers en begeleidt statushouders voor de duur van maximaal twee jaar. Maatschappelijke verande ringen noodzaken Zevenhui- zen-Moerkapelle en de ande re twee gemeenten tot herbe zinning van financiering en taakstelling van de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinx veen. In de nieuwe financieringsop- zet komen de kosten voor de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle uit op een be drag van 42.014,—, welk be drag op grond van de huidige gegevens uit de gelden van de Regeling Opvang Asielzoe kers kan worden bekostigd. Voor het ‘onderwijstraject* zullen de apart door het Cen traal Orgaan Opvang Asiel zoekers beschikbaar te stel len stimuleringsbijdragen worden aangesproken. Ter informatie merken B. en W. van Zevenhuizen-Moerka- pelle op dat met de stichting overeenstemming is bereikt over de tijdelijke uitbreiding met een halve formatieplaats gedurende een jaar. De ten laste van de gemeente ko mende kosten ter grootte van 8.000,- kunnen ten laste worden gebracht van de re serve asielzoekers. Indien de rijksmiddelen toereikend blij ven, kan continuering plaats vinden. Tenslotte WADDINXVEEN - De afdeling Waddinxveen van de Katho lieke Bond van Ouderen (KBO) heeft haar 20-jarig bestaan gevierd met een eucharistieviering in de Ontmoetingskerk en een avond in het Anne Frank-centrum met optredens van de toneelvereniging ‘Toi-Toi* en het vocaal ensemble ‘Servus*. Oorspronkelijk maakten de rooms-katholieke ouderen in Waddinxveen deel uit van wat destijds heette de Katho lieke Bejaardenbond, afde ling Gouda. In 1975 was het aantal Waddinxveense leden echter voldoende om als zelf standige afdeling Waddinx veen verder te gaan. In die 20 jaar is de Katholieke bond van Ouderen plaatselijk uit gegroeid tot meer dan 500 le den. De feestelijke herdenking van deze oprichting werd in geluid met een druk bezochte eucharistieviering in de Ont moetingskerk. Het thema van de viering was ‘Instaan voor elkaar*, waarbij het be lang werd benadrukt van on derlinge contacten tussen de oudere generatie om te voor komen dat men in deze tijd van individualisering dreigt te vereenzamen. Een dag later werden de fees telijkheden voorgezet met een zeer gevarieerd program ma in de tot de laatste plaats bezette toneelzaal van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad). In zijn openingswoord memo reerde voorzitter P.J. Rippe van de Waddinxveense Ka tholieke Bond van Ouderen dat in de afgelopen 20 jaar het karakter van de ouderen bond sterk aan het verande ren is. Naast het organiseren van di verse activiteiten op het ge- eindprodukten te zien zijn. Met behulp van foto’s zal ook zichtbaar worden gemaakt hoe hard en gezellig er wordt gewerkt voordat zo’n eindpro dukt gereed is. Op de zaterda gen zal er steeds een docent van de afdeling ‘Beeldende Vorming* aanwezig zijn om eventuele vragen te beant woorden. Voor de bezoekers is dit wel licht een prachtige gelegen heid om de eigen creativiteit te ontdekken. Verder zal de docente 'Bloemschikken* een demonstratie verzorgen. Op de zaterdagen en de koop avonden zullen ook de leerlin gen en docenten van de mu ziekafdeling van zich laten horen. De openingstijden van de ex positie zijn op werkdagen tij dens kantooruren, op donder dag ook van 19.0Ó-20.30 uur, zaterdag 1 april van 15.00- 17.00 en zaterdag 8 april van 13.00-16.00 uur. De toegang is gratis. Waddinxveen - De culturele commissie van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk houdt maandagavond 3 april om acht uur in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij nenpad) de maandelijkse uit gaansavond voor Waddinx veense ouderen. Op deze avond zal worden opgetreden door de Nederlands-Chileen- se groep Alpaca, die volksmu ziek uit Zuid-Amerika ten ge hore zal brengen. Het gezelschap maakt daar bij gebruik van originele kle ding, teksten en veelal au thentieke instrumenten. Tij dens de avond wordt uitleg gegeven over de muziek, her komst en inhoud van de in strumentale- en vocale num mers. Alpaca bespeelt niet alleen de bekende instrumenten zoals gitaar, mondharmonica, mandoline en accordeon. Ook de in Europa minder bekende instrumenten zoals de harp uit Paraguay, de quena (fluit), de charango (klein 10- snarig instrument), de bombo (trom bespannen met geite- vel), de tarka (fluit met hese klank), de siku (panfluit) en nog meer instrumenten wor den bespeeld. De musici bespelen zo’n 25 in strumenten en nemen de be zoekers als het ware mee op een muzikale reis door Zuid- Amerika, waarbij landen als Chili, Peru, Bolivia, Venezu ela, Argentinië, Paraguay, Ecuador en Mexico worden bezocht. Van de muziek die ten gehore wordt gebracht zijn verschillende cd’s ge maakt. Ondanks het feit dat deze avond is bestemd voor de Waddinxveense ouderen is er geen bezwaar tegen als kin deren of kleinkinderen met de ouders, grootouders mee komen. Ook andere geïnte resseerden zijn welkom. De toegangsprijs is 3,- per per soon. Zij die niet op eigen gelegen heid kunnen komen, kunnen gebruik maken van de ver voersdienst van de hand- en spandiensten en van het Aan vullend Openbaar Vervoer. De slotavond van het seizoen op maandag 8 mei omvat een optreden van een revuegroep uit Reeuwijk. WADDINXVEEN - De jaar lijkse rommelmarkt ’Door al len - voor allen’ van de Gere formeerde Kerk dit jaar ge houden op zaterdag 20 mei. Een groot gedeelte van de op brengst is voor buitenkerke lijke doeleinden. Zo wordt een energieproject in Tanzania gefinancierd, krijgt het (P)rotestants (I) nterkerlijk (T)huisfront geld en gaat er ook een bijdrage naar de dierenopvang van mevrouw A. van Hengel-Sib- bes, zodat ze haar dierenhok ken aan de Henegouwerweg kan vernieuwen. Voor de te houden rommel markt kunnen nog volop spullen worden aangeleverd. Alles wat men kwijt wil, maar nog bruikbaar is, kan elke woensdagavond van 19.00 uur tot 20.00 uur aan het Noordeinde 18 worden afge geven. Is het te veel of te groot, elke week staat een unieke op haaldienst klaar om de spul len op te halen. Een telefoon tje naa G. Stel (telefoon 01828-12788) of A. Kersber gen (telefoon 01828-17372) is voldoende. Voor alle andere zaken kan men bellen met M.Mos sr. (telefoon 01828- 14882). Voorafgaande aan de rom melmarkt van de Gerefor meerde Kerk wordt er op don derdag 11 en vrijdag 12 mei een boekenmarkt gehouden in de hal van de Ontmoe tingskerk (Groensvoorde). De 'Reprise -flacons van het Waddinxveense bedrijf Melleson, die nieuwe hoop moeten bieden aan kaalhoofdigen. Op het produkt is in middels octrooi aangevraagd. (Foto: Melleson). Daarna was er het optreden van de Waddinxveense to neelvereniging Toi-Toi. Zij brachten de eenacter ‘Jubile um* van Tsjechow met veel verve over het voetlicht. In de pauze waren alle aan wezigen, onder het genot van een aantal drankjes en hap jes, getuige van de trekking van de gehouden loterij. De hoofdprijs, een kleurentelevi sie, werd gewonnen door een van de aanwezigen in de zaal. Na de pauze werd het pro gramma voortgezet op beken de operetteklanken met een optreden van het vocaal en semble ‘Servus*. Zij brachten onder andere een selectie Tm Weissen Róssl* ten gehore. In zijn dankwoord bracht KB O-voorzitter Rippe na mens alle aanwezigen een bloemenhulde aan de beide gezelschappen voor hun op treden en kon hij terugzien op een zeer geslaagde en geani meerde feestavond. dan toch op z’n minst de toe komst. De landelijke tenden- zen geven immers aan dat de wereld van de centra voor kunstzinnige vorming flink in beweging is en dat ‘moder nisering* kan leiden tot een breder bereik onder de bevol king. Het stichtingsbestuur ziet dan ook voldoende redenen om een aantal activiteiten te organiseren rond het eerste lustrum. Het feestprogram ma begint met een expostitie. Het gemeentebestuur heeft daarvoor de raadzaal in het gemeentehuis beschikbaar gesteld. Kreater-voorzitter drs. Mar tin Kraaijestein zal zaterdag middag 1 april om drie uur de expositie openen. Tot en met donderdag 13 april zullen daar werken te zien zijn van leerlingen en docenten van de cursussen tekenen en schil deren, beeldhouwen, fotogra fie en bloemschikken. Daarbij zullen niet alleen Het Voetverzorgingscentrum Van der Haven aan de Groensvoorde in Waddinxveen heeft het interieur totaal vernieuwd. (Foto: Joop Dorst). Reprise is een produkt van Melleson aan de Oostpolder- weg in Waddinxveen. Het verwijdert (ook bij vrouwen) het mannelijk hormoon tes tosteron en cholesterol, de bronnen van alle kwaad, uit jonger is,dan 6 jaar, kan de hoofdhuid en het regene reert de inactieve haarfolli kels. De meeste gevallen van kaal heid blijken aldus met succes te bestrijden. Wie vanaf de eerste alarmerende signalen met Reprise het tegenoffen sief inzet, heeft grote kans van slagen. Ook wanneer het haarverlies gevorderd is en de kaalheid deels of goeddeels een feit, is er geen reden tot wanhoop. Het beste is echter dat men zo vroeg mogelijk in grijpt, beweert het Waddinx veense bedrijf. bied van ontspanning en het bevorderen van de onderlinge contacten, neemt het aspect van de belangenbehartiging voor en door ouderen een steeds grotere plaats in. De daarop volgende dia-pre- sentatie gaf een korte impres sie van hetgeen door de ver schillende werkgroepen van de KBO-afdeling Waddinx veen achter de schermen aan werkzaamheden worden ver richt. Beide foto s in het 5-jarige centrum voor kunstzinnmige vorming Kreater aan de Kerkstraat in Waddinx veen geven een indruk van de verschillende kunstbeoefeningen. (Foto 's Kobie Koorengevel). GOUDA/WADDINXVEEN - De afdeling Gouda en omge ving van de Vereniging Pro testants Nederland houdt vrijdagavond 5 mei om acht uur in de Sint Janskerk te Gouda een samenkomst ter herdenking van de 50-jarige bevrijding. Sprekers tijdens deze bijzondere herdenking zullen zijn ds. E.F. Vergunst, hervormd predikant te Rid derkerk (‘Tussen juichen en wenen') en prof.dr. W.H. Vele- ma, christelijk gereformeerd hoogleraar te Apeldoorn (‘Herdenking van vijftig jaar bevrijding in het zicht van de eeuwwisseling*). Muzikale medewerking is er van de Waddinxveense Hervormd Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans* onder leiding van Pieter Stolk en de Rotte- redamse organist Jan Mul der. De declamatie wordt ver zorgd door door mevrouw A.D. Ooms-Slob. De toegang is vrij. WADDINXVEEN - De twee damteams van Excelsior, die het afgelopen seizoen uitkwa men in de competities van de Dambond Midden-Holland, hebben daarin uitstekend ge presenteerd. Het kampioenschap van het tweede team en een goede derde eindplaats van het eer ste team heeft veel zelfver trouwen gegeven. Naarmate het damseizoen vorderde is Excelsior steeds beter gaan spelen. De stijgende lijn van het spel- niveau schept verwachtingen voor de toekomst. Het tweede team (viertal) wist dankzij winst in de laat ste ronde op en in Moordrecht het kampioenschap in haar klasse te behalen. De dam vereniging Mariahoeve (Den Haag) speelde haar laatste wedstrijd en dat bracht het Waddinxveens damteam uit- WADDINXVEEN - Het cen trum voor kunstzinnige vor ming Kreater aan de Kerk straat in Waddinxveen viert het eerste lustrum met een expositie met werken van leerlingen en docenten in de raadzaal van het Waddinx veense gemeentehuis. De opening van de expositie is zaterdagmiddag 1 april om drie uur. Het is alweer vijfjaar geleden dat de Stichting Streekmu- ziekschool Waddinxveen werd omgezet in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater. Niet iedereen was indertijd ingenomen met de accentverschuivingen die ge paard gingen met een aantal bezuinigingen. De gevolgen waren nogal ingrijpend. Toch is het huidige stichtings bestuur onder voorzitter schap van oud-wethouder drs. Martin Kraaijestein, de mening toegedaan, dat de fi nanciële sanering onont koombaar was en dat er nu sprake is van een nieuw en naar gehoopt wordt, gezond financieel uitgangspunt. De discussie daarover met de gemeente is nog niet afge rond, maar alle hoop bestaat op een goede uitkomst. Wad dinxveen met meer dan 25.000 inwoners en nog steeds in de groei, is toch on denkbaar zonder een goed functionerend centrum voor kunstzinnige vorming. Bij een lustrum hoort een feest. Zou de wordingsge schiedenis van de afgelopen vijf jaar daar wellicht onvol doende aanleiding toe geven, WADDINXVEEN - Het Waddinxveense bedrijf Melleson aan de Oostpolderweg in Waddinxveen biedt met het nieu we produkt ’Reprise’ nieuwe hoop voor kaalhoofdigen in heel Nederland. De producent in het Gouwedorp heeft in middels octrooi op het produkt aangevraagd. Een werkelijke werkzame kuur tegen haaruitval, be staande kaalheid en roos is typisch één van die produk- ten waar velen al heel lang - reikhalzend naar uitzien. Het jonger dan 40’ dan, he®ft nieuwe produkt Reprise f (Frans voor opnieuw en her- deeltelijk herstel haling) bestrijdt de meest voorkomende haarproblemen Voor wie pas achter in de 30 ->-r kaal wordt, liggen de kansen zelfs nog iets beter, namelijk 84.0%. Boven de 45 nemen de kansen op herstel van de haardos af. De 46-50 jarigen hebben dan nog 59.0% kans en de 50-plussers moeten het doen met 54.2%. Naarmate de kaalheid echter i men gemiddeld nog 4% aan zijn kansfactor toevoegen, maar wanneer de kaalheid ouder is dan 6 jaar, geldt hetzelfde kanspercentage als voor de 50-plussers: 54.2%. De door Melleson in Wad dinxveen gemaakte consu mentenfolder laat aan duide lijkheid niets te wensen over. Overmatige haaruitval wordt in vrijwel alle gevallen bin nen 4-6 weken teruggebracht tot normaal en roos wordt ef fectief bestreden. WADDINXVEEN - Het voet verzorgingscentrum Van der Haven aan de Groensvoorde in Waddinxveen onderging opnieuw een verandering door een totale vernieuwing van het interieur. Door de praktijkruimten an ders te verdelen werd de win kelruimte verdubbeld. De presentatie van de grote col lectie (speciale) schoenen wordt hierdoor sterk verbe terd. De eigentijdse vormge ving en de moderne kleurstel ling maken het tot een smaakvol geheel. Het Voetverzorgingscentrum voert de grootste collectie Bir- kenstock-merksandalen in de regio (in de maten 24 tot en met 47). De nieuwe zomercol lectie hiervan is al aanwezig. Er zijn tientallen kleuren met diverse voordeelaanbiedin- gen in verschillende model len. Er zijn klompen van de merken Bastad-Big Horn en Stövels. Verder zijn er schoe- Repris Mj I Reprise' 4 ■'-f lotion werkzaam bij haarverlies kaalheid en roos nerkzaan» L-uirverSei '-^aalheW en roos lotion «rk/aam hq ».dhei# '•'K* .v* 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 23