Dames van De Gouwe missen keepster Elise Kortekaas Titel voor vierde schaakteam van WSV Voor zwemploeg van De Gouwe 37 plakken Zuidplas Assurantiën wordt hoofdsponsor Rowah-handbal Volleybalsters Be Fair handhaven tweede plaats Weer winst voor Kwiek Florida-jeugd wint met 7-1 Winst voor WSE-jeugd Vrijgemaakte kerkdienst op RTW-radio Volleyballers vechten voor handhaving Bernard blijft aan bij ZVH Flyers-heren Red Stars Kleine selectie van ZVH verliest Sterrenplan van De Gouwe succesvol St. Jan-excursie Plattelandsvrouwen Korbis-jeugd oefent Jeug van Be Fair verspeelt een punt vond WADDINXVEEN te houden. De ontknoping zou zaterdag kunnen plaatsvin den als Kwiek in Gouda op bezoek gaat bij koploper Vriendenschaar 2. len met zijn eigen bedrijf. Zuidplas Assurantiën, dat zich bezig houdt met verzeke- dit spel vol te houden en ook deze set werd gewonnen (9- 15). In de belangrijke vierde de gidsboekjes en vele andere brochures, alsmede fotokaar ten. 25 maart op bezoek bij Sport- lust Al. Het enige doelpunt in de wedstrijd werd gescoord van WSE. WSE BI kreeg Temeu- zen BI op bezoek. Na een ma tige eerste helft (0-0) liet WSE in de tweede helft beter voetbal zien. Dit leverde al snel de openingstreffer op van Pascal Korevaar. Niet lang hierna scoorde WSE op nieuw. Een een-tweetje tus sen Justin Sterk en Kees Put- WADDINXVEEN - De tafel- tenniscompetitie van de benutte slechts een kans te gen VEP Fl. VEP was trefze kerder en won daardoor met 5-1. van der Krogt, Ruud Sloof, Ton Verkley en na matige resultaten vertrok. Door de aanstelling van Ber nard is manager Cees Nobel uit onvrede opgestapt. Oud- voorzitter Arend van der Knaap neemt die functie bij de topclub in de eredivisie over. plas Assurantiën: Th.H.M. dames, die het na een moeizame strijd uiteindelijk met 3-2 van Leyhton (Leiderdorp) moesten verliezen. In de eerste set nam het WADDINXVEEN - De laatste zaalwedstrijden zijn door de jeugd van Korbis-korfbal vo rige week afgewerkt. Komen de week start de veldcompeti- tie weer. Zaterdag werden er al oefenwedstrijden op het veld gespeeld. De zaalcompe- titie was behoorlijk succesvol voor de jeugd. Zo eindigde A2 op de tweede plaats en scoor de maar liefst 120 doelpunten in 14 wedstrijden. BI werd derde, B2 vierde en B3 werd, na een spannend seizoen, tweede. Bij de C-jeugd had het C2 team nog een flinke eindsprint om als derde te eindigen. De laatste wedstrij den werden gewonnen. Dl werd glansrijk kampioen en F1 werd ook derde. plaats bij de sponsor thuis in aanwezigheid van mede-op- steller_van het sponsorcon- 1 en oud handbal-voorzitter Rob Jong- Heren Wat een zeer spannende con frontatie moest worden, ge zien de stand op de ranglijst, liep uit op een kleine deceptie voor de heren van De Gouwe. Het Zaanse publiek was mas- sal naar zwembad ’De Slag1 gekomen voor de spannende ontmoeting tussen Alliance en De Gouwe. Beide ploegen stonden met 18 punten op een gedeelde 5e plaats. In het begin leek het er inder daad op dat beide ploegen zeer aan elkaar gewaagd wa ren. Door doelpunten van Marc Faber en Jaco de Jong was de tussenstand na de eer ste periode 3-2. In de tweede periode schakelde Alliance maar de trein van de De Gou we denderde door en via Mir jam Overdam en de vierde goal van Gillian stond het halverwege de derde periode 12-9. Helaas kreeg de ’luis in de pels’ van Alliance toen haar derde P-tje, waardoor Alliance frrwheelend naar 19-10 uitliep. Alleen Marion van Hooft wist in de vierde periode nog tot scoren te ko men. WADDINXVEEN - De weke lijkse kerkenuitzending van de lokale RTW-radio wordt zondagmorgen 2 april van 9.00 -12.00 uur verzorgd door de Gereformeerde Kerk (Vrij gemaakt) van Waddinxveen. De uitzending start met kerk muziek. Om half tien kunnen de kinderen luisteren naar een verhaal uit de bijbel. Daarna staat een gos- pelrubriek op het program ma. Om tien uur kan men luisteren naar een kerkdienst die is opgenomen in de Kruis kerk (Passage). Ds. L.S.K. Hoogendoorn, predikant van de plaatselijke Gereformeer de Kerk (Vrijgemaakt), gaat voor in deze dienst. Het on derwerp na de kerkdienst staat in het teken van de ’li turgie’, de gang van zaken in de kerkdienst. Naast een ge sprek over dit onderwerp kan men luisteren naar kerkmu ziek uit verschillende cultu ren en landen, zoals Zaïre, Irian, Engeland en Neder land. kind.‘Door het afbouwen van diverse subsidies van de ge meente was het een zaak van overleven voor de handbal vereniging om een sponsor bereid te vinden om de club te steunen', besluit Ruud Sloof. rug was haar tijd 1.23.4 en op de wissel 1.22.8. met 1.27.4 op de rug en 1.26.2 op de wis sel mocht Melissa Dings het brons in ontvangst nemen op deze nummers. Bij de jongens onder 12 jaar won Joost Krommenhoek de 100 rug in 1.24.5 en de 100 wissel in 1.25.5. Op dit laat ste nummer werd Mijk mid dendorp verrassend tweede in de voor hem zeer scherpe tijd van 1.27.8. Marcel Zijder- had deed het prima bij de jon gens onder 16 jaar. Eerste op de 100 vlinder in 1.07.0, twee de op de 400 wissel in 5.09.0 en derde op de 100 rug in 1.07.9. Voor Pascal Holleman was er driemaal brons. De 400 vrij ging in 4.36.3, de 100 vlinder in 1.12.5 en de 100 vrij in 1.01.5. Waddinxveen. Alleen tC SteFK VOOF WADDINXVEEN - Heren 1 TTVN 2. De 7-3 overwinning van Flyers-basketbal kreeg vrijdagavond bezoek van Red Stars (Soest). Deze ploeg is een goede middenmoter en de na ver lenging door Flyers met één punt gewonnen. Dus was er sprake van enige spanning vooraf. Vanaf het begin van de strijd nam Flyers het ini tiatief en legde Red Stars een hoog tempo op. De eerste helft konden de gasten dit nog aardig bijbenen, maar de tweede helft was geheel voor Flyers. Uitslag 88-60. Top scoorder was Robbert Kauf man met 18 punten. boek voor ieder die niet lezen kon' hebben leren waarderen en liefheben. De Stichting Goudse Glazen kan gesteund worden door donateur te wor- zo ging den. De minimum donatie is 15.00 per jaar. wassen. Verder een tegenvallend ver lies voor H. Smitskamp tegen W. v.d. Hoek. L. Ellers voelt zich blijkbaar lekker in de top 10 met nu een winstpartij te gen A. Kardol. In de subtop een notering in de top 10 voor P. de Niet, die knap A. v.d. Starre terug wees. In de middenmoot over winningen voor G. v.d. Knaap, H. Reus, F. Ritter en T. Kuiper tegen respectieve lijk A. Prins, T. Wiersma, J. van Oort en H. Brinkhorst. J. Stam en J. Smit kwamen re mise overeen en E. Ket wist verrassend J. Auad te ver slaan. Hetzelfde gold voor R. de Vries tegen H. Stouten. In de kelder van de schaakdi- visie een opvallende winst partij voor J. Ponsioen tegen A. Versluis. Winst was er voor T. Goor, A. van Nieuwkerke en C. Alblas tegen M. Moer land, J. van Sandijk en A. van Asperen. Verder een punten deling tussen H.E. van Offe ren en D. J. van Offeren. Laat ste werd C. v.d. Knaap die door A.Bos vaster op de laat ste plaats werd genageld. WADDINXVEEN - Met nog slechts een aantal wedstrijden te gaan staan de dames van Be Fair-volleybal nog steeds op de tweede plaats in de derde divisie E. De toenemende druk die dat met zich brengt kwam tot uiting in het spel van de ZEVENHUIZEN - Zaterdag speelde de Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil- ZVH, waar manager Cees No bel is opgestapt, in eigen huis een verloren competitiewed strijd tegen streekgenoot Eu- romail-Radius (Gouda). Trai- ner-coach Stewart Bernard kon voor deze wedstrijd slechts beschikken over zes spelers. Vier spelers meen den, omdat zij het niet eens waren met de keuze van de hoofdtrainer voor volgend jaar, de ploeg en de sponsor vroegtijdig te moeten verla ten. Coach Bernard moest zelfs twee spelers van het tweede herenteam inpassen. ZVH zag de twee punten naar Gouda gaan (15-4, 14-16, 5- 15,12-15). In de slotminuten was ook Al liance het spoor bijster en daalde het niveau van de wedstrijd. Door doelpunten van Marc Faber en Arco Ver boom (2x) werd de uitslag uit eindelijk nog 15-12. De Gouwe-heren zullen ko mende zaterdag tegen de nummer twee, HZ Zian, dui delijk uit een ander vaatje moeten tappen, willen zij nog zich houden op een goede eindpositie. Zaterdag 1 april spelen de hoogste teams van De Gouwe weer thuiswedstrijden. In Gouwebad ’De Sniep’ moet De Gouwe het tegen hoogge plaatste teams opnemen. He ren 1 speelt om 18.45 uur te gen HZ Zian 1 uit Den Haag. Dames 1 speelt om 19.45 uur tegen De Ham 1 uit Wormer- veer. WADDINXVEEN - In het Haarlemse bad ‘De Planeet' hield Rapido ’82 de vijfde editie van de verenigingszwemcompeti- tie. De ploeg van De Gouwe acteerde bijzonder sterk en kwam naar huis met 37 medailles. WADDINXVEEN - Het eerste team van Florda-badminton heeft de tweede helft van de jeugdcompetitie goed ingezet door BCR ’92-2 overtuigend met 7-1 te verslaan. Dennis, Maaike en Lisette wonnen hun partijen met overmacht. Team 2 maakte het Aeolus 1 in sportzaal De Duikelaar (Zuidplaslaan) zeer moeilijk. In sporthal de Sniep (Sniep- weg) werd er begin januari nog met 7-1 kansloos verlo ren. Nu werd er door Aeolus nipt met 5-3 gewonnen. Je roen van Boxtel speelde tegen eerste heer Leon van Prooijen een puike partij. Met goed en snel gespreid spel maakte hij het Leon zeer moeilijk. Door de grotere ervaring ging de overwinning met 18-13 en 15-6 naar Leon. Het eerste punt werd gepakt door Wen dy Hoogerbrug (Boskoop), die voor Davine inviel. De ge mengd dubbel van Jeroen en Wendy en de dames dubbel Michelle-Wendy leverde de andere punten op. Jammer was het dat de heren dubbel in een driesetter verloren ging. Team 3 won overtui gend met 6-2 van Zigo 2 in Al- phen. Hierdoor blijven ze eer ste in hun afdeling. Team 4 verloor met 2-6 van Eridos 2 uit Zoetermeer. Er wérden vier driesetters gespeeld die allen verloren gingen. Dit jonge en nog wat onervaren team begint langzaam op el kaar ingespeeld te raken. De komende vier competitiewe- ken zullen ze nog van zich doen spreken. Florida 5 leed zijn eerste nederlaag 2-6 te gen Hyundai-PIP-1. Florida 6-Asterix 1 werd een 2-6 ver lies. WADDINXVEEN - In navolging van het vorige jaar is ook dit jaar het Sterren plan van zwem- en waterpolo- club De Gouwe een succes. Elke zaterdagmiddag duiken zo’n 60 kinderen vol enthousi asme in het Gouwebad de Sniep om de opdrachten van de begeleiders uit te voeren. Het Sterrenplan is speciaal opgezet voor kinderen tussen de 6 en 10 jaar die net hun di ploma gehaald hebben en ei genlijk nog te klein zijn voor de echte zwemsport. In sa menwerking met de Koningk- lijke Nederlandse Zwem Bond zette De Gouwe een plan op om juist die groep door bijvoorbeeld het oefenen van de verschillende zwem slagen, balgooien en op aller lei manieren van de kant te springen, kennis te laten ma ken met de zwemsport. Bijkomende positieve aspec ten zijn dat het kind op speel se wijze zich in en om net wa ter steeds vrijer gaat voelen en dat op een speelse manier gekeken kan worden of het kind aanleg heeft en enthou siast is voor het wedstrijd- zwemmen en waterpolo. Voor informatie: mevrouw E. Mid dendorp (telefoon 01828- 16538) of mevrouw B. den Boer (telefoon 01828-13213). gerestaureerd en de voltooi ing hiervan vond in 1980, na een periode van 16 jaar, plaats. De totale kosten be droegen ruim 26 miljoen gul den. De restauratie werd gro- tegen Olympia Dl pas in de tendeels gesubsidieerd door het rijk, de provincie en de ge meente Gouda. De eigen bijdrage van circa 800.000 gulden werd bijeen gebracht door de verkoop van artikelen zoals Gouda-kaar- sen met een eigen vignet en transparante afbeeldingen van de glazen. Deze artikelen de wedstrijd met 0-6. WSE F1 zijn nog steeds verkrijgbaar in de toeristen winkel. Want al is de restauratie voltooid, de onderhoudskosten van een dergelijk groot gebouw zijn De meisjes-pupillen van WSE zeer hoog. Mede door deze onderhouds kosten zijn extra bijdragen in de offerkist (onder Glas 21) van harte welkom. De Stich ting Goudse Glazen (opge- een tandje hoger met als ge volg dat de De Gouwe-heren al snel op een 5-2 achterstand kwam. Maar de ploeg van trainer-coach Hans de Gruyl gaf zich zeker nog niet gewon nen. Door fraaie doelpunten van Niek de Leeuw, Jaco de Jong en Marc Faber kwamen de heren terug in de wed strijd (6-5). Halverwege de derde periode was het zelfs De Gouwe die het ’beste’ spel liet zien. De Gouwe-heren kwamen dan ook op een verdiende 6-8 voorsprong door scores van Remco de Frankrijker, Rem- ko Overdam en Jaco de Jong. Na deze voorsprong was het gedaan met De Gouwe. ’On verklaarbaar’. Geen passe kwam goed aan, breaks van de tegenstander werden niet goed opgevangen, kansen werden gemist. Kortom, het was De Gouwe dat Alliance royaal de kans gaf om weg te lopen. Binnen een mum van tijd stonden de heren tegen een achterstand te kijken van maar liefst 15-9. Alleen Jaco de Jong had nog 13-9 kunnen scoren. WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde speelden die vier bondsteams van De Gouwe-waterpolo weer uitwedstrijden. Dames 1 en heren 1 speelden tegen Alliance wat ongelukki ge wedstrijden in zwembad ’De Slag” te Zaandam. Dames 1, met de geblesseerde Elise Kortekaas op de bank, verloor met 19-10 en heren 1 deed het al niet beter en verloor met 15-12. Alleen heren 2 deed goede zaken door Keiler Keu- kens-Donk 2 in Gouda met 6-4 te verslaan. Dames 2 verloor in Papendrecht royaal van Wiekslag 1. Doordat Elise Kortekaas ver leden week een gebroken pink opliep moest de Wad- dinxveense goalie van de bank af toezien dat de Gou- we-dames haar erg misten. Met Mirjam Overdam de eer ste twee en Astrid Coene de twee laatste periodes in het doel werd het een schutters- festijn voor Alliance. Gillian van den Berg opende welliswaar de score, doch daarna liep Alliance tot hal verwege de tweede helft uit naar 8-1, alvorens Gillian voor 8-2 en 8-3 kon zorgen. Sandra Berckenkamp scoor de 8-4, doch einde tweede pe riode stond het weer 11-4 voor Alliance. Inmiddels had De Gouwe al zes P-tjes opgelopen en Alli ance nog geen één. Na de kee- perswissel leek de aanvals- kracht van de Waddinxveen- sen toch voldoende om nog een leuk resultaat te boeken. In korte tijd kwam de ploeg van trainer-coach Jan Mid dendorp via Gabrielle van der Loo, Sandra Berckenkamp en Wendy de Frankrijker op 11-7. pen wedstrijden werd ook nu voortgezet. Smash kwam er nauwelijks aan te pas en Cees Vos, Ronald Verboon en Wim van Wageningen keerden met een 9-1 overwinning terug naar T Wim van Wageningen liet een punt achter. In de eerste klasse won Kwiek 1 in Nieuwkoop van rrvTntxt r» n, n o is voldoende om Gerbrand de Goey, Chris de Kogel, Jurgen van Geest en Rutger Dijk- sterhuis op de tweede plaats uitwedstrijd werd pas WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 23 maart, tij dens de 27e ronde van de huishoudelijke competitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV, werd een heus kampioenschap gevierd. Verantwoordelijk daarvoor was WSV 4, dat met een glan zende overwinning van 5,5 en 2,5 tegenstander Hillegers- berg 3 wist te verslaan en zo met 9 punten uit 6 wedstrij den kampioen werd in de vierde klasse van de Rotter damse Schaak Bond (RSB). Een prachtige resultaat voor aanvoerder J. Muit en zijn mannen. Voor de interne competitie wist koploper B.Jansen zijn voorsprong te vergroten door met de zwarte stukken W.v.d. Oord te verslaan. In de ope ning kwam de koploper al beter te staan, waar zijn te genstander niets aan kon ver anderen. In de slotfase wist de koploper simpel en dege lijk het spelletje af te maken. E. Philipse handhaafde zich op de tweede plaats door een puntendeling tegen H. van Woudenberg. Laatstgenoem de overigens bediende zich van risicoloos en voorzichtig spel, waarbij E. Philipse niets anders wist te doen dan het zelfde uitgangspunt te laten prevaleren. Met deze uitslag klom de zwartspeler naar de derde plaats op de ranglijst, aangezien J.v.d. Bom door WHennink de oren werd ge- De vier mensen achter het sponsorcontract dat de handbalvereniging Rowah heeft gesloten met Zuid- - - --------- Rob Jongkind. (Foto: Henk Snater- Alliance scoorde nog wel 12-7, Martijn van de Maagdenberg won de 200 meter schoolslag heren in de zeer fraaie nieu we clubrecordtijd van 2.22.2. Mark van de Zijden werd met 2.26.3 een goede tweede. Er was ook zilver voor Mark op de 100 vlinder met een tijd van 59.4, terwijl Jan Willem van de Hoek met 1.01.9 het brons pakte. Bij de dames waren er twee zilveren plakken voor Miran da Boer. Op de 200 meter wis selslag werd het een tijd van 2.30.9 en op de 200 vrij kwam 2.12.3 op de klok. Beide tijden persoonlijke records. Voor Inge van de Schrier was het een goede dag. Winst op de 100 rug meisjes onder 16 jaar in 1.08.6, evenzo winst op de 200 vlinder in 2.37.0 en tenslotte winst op de 400 me ter vrije slag in 4.33.0. Wilke van de Valk werd op de 100 rug derde in 1.13.4 en pakte ook nog brons op de 400 me ter vrije slag in 4.54.8. Bij de jongens onder 20 jaar zwom Antoine Calis met een tijd van 1.04.1 naar het goud. Robin van Lienden mocht zelfs tweemaal het zoet van de overwinning smaken. Bij de jongens van 1981-1982 won hij zowel de 200 rug in 2.34.5 als de 100 vrij in 1.01.6. Goed voor goud was ook Kim Middendorp, op de 100 rug meisjes onder 12 jaar in 1.16.2 en op de 100 meter wis selslag in 1.15.4 (clubrecord). Ramona Linting haalde op beide nummers züver, op de Bij de jongens onder 18 jaar verbeterde Mark van de Schrier zich op de 100 meter rugslag en werd met 1.03.7 tweede. Op de 400 wissel was er brons voor Mark in de tijd van 5.23.8. Danny Ma- theeuwsen mocht bij de meis jes onder 18 jaar brons in ont vangst nemen op de 100 vrij in 1.04.2 en tevens op de 200 meter vlinderslag in 2.47.1. Eva Idelenburg haalde zilver bij de meisjes van 1981-1982 op zowel de 200 wissel (2.42.4) als de 100 vlinder (1.21.8). Michelle Nahon liet op de 200 wissel 2.46.4 klok ken en op de 100 vlinder 1.22.1, beide tijden waren goed voor brons. hun eerste activiteiten ont plooiden om tot een levens vatbare vereniging te komen. Zowel de handballers als de nieuwe hoofdsponsor hebben in de afgelopen jaren een ge zonde groei doorgemaakt. Beiden hebben ook een uit stekende opbouwperiode ach ter de rug en zullen zich in de komende tijden moeten bezig houden met consolidatie en verdere doorgroei. En dat dat de nodige energie en ook in vesteringen vergt is duide lijk. Het sponsorcontract garan deert Rowah jaarlijks een fi nanciële impuls, waardoor belangrijke investeringen mogelijk worden. De dames- en herenploeg van Rowah zullen met ingang van het ko mende seizoen de naam van de hoofdsponsor op hun shirts uitdragen. De afdeling Rotterdam (inclu sief het Groene Hart), waarin Rowah uitkomt, komt goed overeen met de regio waarin Zuidplas Assurantiën actief is. Zodoende kan de vereni ging de sponsomaam goed uitdragen. WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt donder dag 6 april een excursie naar de Goudse Glazen van de Grote- of Sint Janskerk in Gouda. Men wordt daar van af tien uur rondgeleid door mevrouw H.A. van Dolder-de Wit, de archivaris van de kerk. De deelnamekosten be dragen f3,50. De St. Janskerk is de langste kerk van Nederland (123 me ter). Het Godshuis is beroemd WADDINXVEEN - Al van om de vele gebrandschilderde WSE-voetbal ging zaterdag glas-in-lood ramen uit de 16e eeuw. In de ramen van de kooromvang (nummers 9-19) is Christus uitgebeeld in glas, door^ Hafid Assoulymani vervaardigd door een zestal verschillende ontwerpers en glasschilders. De mooiste er van staan op naam van de ge broeders Dirck en Wouter Crabeth. Jaarlijks komen meer dan 60.000 bezoekers naar de Sint Jan om de schit terende Goudse Glazen te be kijken. De Goudse kerk werd grondig ters werd door laatstgenoem- -l-j j-!x__- binnengeschoten. Temeu- zen bracht de eindstand op 2-1. WSE Cl verloor kansloos van Schoonhoven Cl met 4-0. WSE Dl besliste de wedstrijd lympia Dl pas in de tweede helft. Twee treffers van Erik Klijn zorgden voor een 1-2 overwinning. WSE El was de betere tegen Olympia El. Drie doelpunten van Ro bin Bruystens, één van Levi Schwiebbe en één van Ronald de Jong leverden een 3-5 winst op. Nieuwerkerk won WADDINXVEEN - De volley ballers van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair zijn met een goede reeks van wed- strijden bezig voor handha ving in de promotieklasse Zuid-Holland. De Waddinxveners zagen en kele weken geleden hun werklust beloond tegen de nummer 2 uit de competitie Skania 2 (3-2 verlies en dus 1 punt). Dit voor Be Fair posi- ƒ2 11 i 1 i volgen. Met meer zelfvertrou- thuisspelende Leython direct wen worden de volgende wed- het iniatiatief door gevari- strijden tegemoet gezien. eerd volleybal te laten zien. Onder leiding van oud-Be Met name blokkerend was Fair-speler Jack werden vervolgens de wed strijden tegen Thor 2, Delta 2 en Leython 1 (15-9, 15-1, 15-8) met 3-0 en dus zonder setverlies gewonnen. Het behalen van 10 punten uit de laatste vier wedstrij den geeft Be Fair weer een goede kans op handhaving. Met nog een achterstand van Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 01-04-95 THUISWEDSTRIJD WADDINXVEEN - Koploper Al bij de Be Fair-voetbal- jeugd heeft in een niet al te beste wedstrijd tegen W.D.S. Al een punt verspeeld. In Driebruggen eindigde de wedstrijd in 4-4. Ondanks de ze puntendeling blijft Be Fair ruim aan kop staan. BI, de laatste weken in de winning mood, verloor na een slechte wedstrijd in Hoofddorp met 3-1. Cl verloor met 0-3 van koploper Nieuwerkerk. set zakte Be Fair echter weer terug. Er werd minder zuiver richt in 1938) is uitgever van gepasst waardoor ook het aanvalsspel minder gevari eerd werd. Wel kwam Be Fair na een flinke achterstand nog De stichting heeft als doel de een heel stuk terug, maar op Sint Janskerk met haar 13-13 nam Leyhton haar ‘kunstrijke' Glazen in de blij- kans waar en besliste de set vende aandacht te houden, met 15-13. niet alleen voor kunstken ners en wetenschappelijke In het begin van de beslissen- onderzoekers, maar voor ai de vijfde set keken de volley- len die deze kunstvorm ‘als halsters van Be Fair opnieuw tegen een achterstand aan. De dames van Be Fair misten echter de veerkracht om nog maals terug te komen van een achterstand en ook deze set verloren 15-9). Pr-voorzitter Ruud Sloof was zeer gelukkig met de onderte kening van het contract. Te- samen met Ton Verkley heeft hij met directeur Van der Krogt de besprekingen ge voerd. ‘In dergelijke gesprekken is het altijd belangrijk, dat het gewoon goed klikt tussen de aankomende sponsor en de vereniging. En dat was zeker het geval. De basis voor een langdurige en succesvolle sa menwerking was in feite na de eerste gesprekken al ge legd'. De ondertekening speelden na een zwaar trai- ningsweekeinde een fantasti sche wedstrijd tegen Nieu werkerk. Het resultaat was er dan ook naar: 5-0 winst. Sharon van Zanten scoorde driemaal en Mariska van Leeuwen tweemaal. ZEVENHUIZEN - Het be stuur van volleybalclub Ren- tokil ZVH uit Zevenhuizen heeft Stewart Bernard be noemd tot hoofdtrainer voor het volgende seizoen. Ber nard nam in januari de taken Directeur Th.H.M. van der van de Krogt ziet in de jonge hand- NTTB-afdeling Gouda nadert balvereniging veel parallel- voor de meeste seniorenklas sen het einde en daarmee de ontknoping. Kwiek 1, dat ove rigens nog doorspeelt tot vrij- ringen, hypotheken, financie- dag 5 mei, ging op bezoek bij ringen, incasso’s en belas- Smash 1 (Schoonhoven). tingaangiften, is in het na- De winstreeks van de afgelo- jaar van 1990 opgericht. 1 1 Dat is dezelfde periode waar in de oprichters van Rowah WADDINXVEEN - Vorige week donderdag was een heuge lijke dag voor de Waddinxveense handbalvereninging Ro wah en Zuidplas Assurantiën. Directeur Th. H.M. van der Rowah ondertekenden het sponsorcontract, waarmee tieve resultaat had zo zijn ge wen worden de volgende wed- het iniatiatief door gevari- strijden tegemoet gezien. Onder leiding van oud-Be van Dijk Leyhton Be Fair de baas, waardoor de eerste set met 15-12 verloren ging. De tweede set herstelde Be Fair zich echter goed. De con centratie was terug en de ser- vicedruk nam toe, zodat Be Fair al snel uitliep naar 1-8; een voorsprong die zij niet meer uit handen gaven (7- Met nog een achterstand van 15). 2 punten en twee wedstrijden In de derde set wist Be Fair minder gespeeld dan de direc te tegenstanders heeft Be F air alles nog zelf in de hand. aanwezigheid van mede-op- Krogt van Zuidplas Assurantiën en pr-voorzitter Ruud Sloof tract Ton Verkley T~» 1 1 1 1 1 I - van J de verzekeringsspecialist zich voor een aantal jaren als over Toon van der Burgt, die hoofdsponsor aan de jonge handbalvereniging verbindt. Dit sponsorcontract betekent voor handbalvereniging Ro wah dat op het technische vlak in de komende jaren een aantal investeringen kunnen worden gedaan. Hierdoor wordt het mogelijk om in de komende jaren verder te groeien. Zuidplas Assuranti ën treedt op als kledingspon- sor van de dames- en heren ploeg van de Waddinxveense handbalverening. PAGINA 31 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 29 MAART 1995 5 3 D it. )0 At ja >,- P- el. er el. m. da 14. st. 70 et- net i 2 - ZPB/PROFUS 2-dames 1 - HZ/ZIAN 1-heren 1 - DE HAM 1-dames 2 - ZPB/PROFUS 2-heren se). -o. uwinmiuiig ouiug DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur 20.45 uur Sponsors: Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 31