Geen stuntwerk van De Gouwe-waterpolo met 200 scholieren Kans derde plaats voor Flyers-dames Waddinxveen-hockey op weg naar titel De Sperwer vliegt weer Korbis verstevigt plaats op ranglijst Jeugdmeerkamp bij Antilope Badmintontournooi Naturistisch zwemmen in Zevenhuizen SPECIAAL PAASARRANGEMENT PERSONENAUTO’S ALL-IN-PRIJS met 1000 vrije kilometers. Reserveer tijdig! Sjoelen Kampioenen bij Kwiek Volleybalsters Be Fair zijn Delta de baas Excelsior wint van Bodegraven Schoolkorfbal bij Korbis op 12 april Trekking van AUTOVERHUUR Voor verre en lange reizen bij RACS speciale prijzen! Ml PAGINA 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 5 APRIL 1995 WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De dames van Flyers-basketbal hadden drie Boskoop b.v. Verhuur van: personenauto’s personenbusjes bestelwagens trucks aanhangwagens In de tweede periode scoorde t door Waddinxveen op en top derde klasse niveau gespeeld dat veel belooft voor volgend seizoen. Er werden helaas scoren kwam. Samen met Jurgen Flohr, die dit keer maar een keer scoor de, is het spitsen duo Jaco Vier Waddinxveense school- damteams hebben in Reeu- wijk deelgenomen aan de hal ve finale om het schooldam- kampioenschap van de regio Hollands Midden. In een veld van 26 teams wisten het team van de Bethelschool en twee teams van de Eben Haëzer- school zich te plaatsen voor de finale. Het team van De Regenboog zette haar beste beentje voor maar kon zich niet plaatsen. Boskoop Biezen 145, Boskoop, telefoon 01727-18263 Lid Bovag Lid ANWB-WW 93; P. Verschoor 97; A.H. Ki- vits 103. Zian trok het initiatief naar zich toe en liep uit naar 7-9. Arco Verboom forceerde nog wel met 8-9 de aansluitende treffer, doch HZ Zian bepaal de daarna de eindstand op 8- 10. De Waddinxveensen moesten een 6-0 voorsprong toestaan voordat zij verdedigend vat kregen op de harde aanval van de lange Delta-aanval- sters. Be Fair streed voor elke punt, haalde de meest onmogelijke ballen van de vloer, en kwam aanvallend steeds beter in het spel. Via 7-6 en 12-12 kwamen de Waddinxveensen tot een 15-12 setwinst. werden benut door De Gou- we-dames. In de eerste perio de opende Gillian van den Berg de score en Sandra WADDINXVEEN - Het blijft steeds beter gaan met de dammers van het Waddinx veense Excelsior. Zowel het eerste team (achttal) als het tweede team (viertal) conti nueerden haar successen in de diverse competities van de Dambond Midden-Holland. Het eerste team won overtui gend met 11-5 van OGB (Bo degraven), welk team vorig jaar nog in de landelijke com petitie speelde. Ondanks het toch wel verrassende verlies van Excelsiors kopman Teun Heren 1 speelt om 18.45 uur tegen Vivax 1 in Oegstgeest. Heren 2 speelt om 21.00 uur tegen HZ Zian 2 in Den Haag. Zondag speelt dames 2 om 18.00 uur in Deume het de gradatieduel tegen DZT1. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep kwam De Gouwe-waterpolo afgelopen weekeinde niet tot aanspreken de resultaten. De vier bondsteams verloren allen hun thuis wedstrijd tegen hooggeplaatste tegenstanders. Heren 1 kwam tegen HZ Zian Angela WADDINXVEEN - De volley- (Den Haag) nog tot één van halsters van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair hebben ren. Onverdroten ging Korbis hierna door met het over wicht in scores tot uitdruk king te brengen. Niet alleen doorloopballen van Wim Lebbing (2x) vielen te bewonderen, maar ook vlo gen er drie afstandsschoten bij Rotterdam door de korf. Een ongelukkige tegentreffer betekende derhalve een rian te 2-8 voorsprong met rust. De tweede helft was nog maar enkele seconden aan de gang toen Ellen van de Ent een fraai opgezette aanval doeltreffend wist af te ronden (2-9). Na 3-9 wist Yvonne Vis- periode kwamen De Gouwe- heren voor het laatst op voor sprong door een doelpunt van Be Fair de touwtjes even vie- Arco (7-6). ren. De servicedruk vermin derde en Delta rook de kans en profiteerde met slim aan- valsspel. Via 11-13 kwam Delta zelfs langszij tot 13-13. Maar de routine van aanvoer ster Marcella Bos maakten aan de Delftse aspiranties een eind en met een harde knal van Sjanet van Tol trok Be Fair met 15-13 de set naar zich toe. De sterke blokkering van An toinette Wijker en Liesbeth Gras maakten in de derde set de Delta-aanval vleugellam. haar goaltje mee (6-9). De Ham kwam hierna op 6-11 en Astrid Coene bepaalde de tweede plaats te houden, eindstand op 7-11. I’ Komend weekeinde zaterdag motie geen kans tegen Ilac-2 8 en zondag 9 april spelen de hoogste teams van De Gouwe weer uitwedstrijden. Zater dag speelt dames 1 om 16.40 uur haar laatste seizoenwed- strijd tegen ZPB Profus 1 in Barendrecht. Metselaar 10 29 33 56 99; J. Jansen Zn. 11 60 75 100 102; C. Smitskamp 14 62 71 94; J. Toor 15 39 40; P. van der Made 17; Davy Hofman 18 21 28 34 54 66; F. Rip 19 31 44 52 61 63 81; J. Verbakel 20 30 43 Aankomst eerste duif 46 51 92 95 106; C.A. Bode 22 ----- 37 48 59 68 69 107; J. Troost 25 32 38 41 78 84 105; Comb. Wibo 36 65 88; D.M. Degen hardt 47; C.G. Hofman 67 83; dinxveensen zelfs op een 2-0 voorsprong. Doch binnen twee minuten kwam De Ham kreeg Be Fair verdiend het weer langszij. applaus van het publiek. In de tweede periode scoorde WADDINXVEEN - De stand bij de Waddinxveense sjoelers ziet er als volgt uit: Klasse A: 1. J. Kersbergen 139.200; klasse B: G. Renesse 127.910; klasse C: 1. Jan van Beek 116.475; klasse D: 1. Ro nald Meijer 106.440; klasse E: 1. Miep Zonderland 97.043. lijk spel zien wat uitpakte in O O1J-1 De eerste drie treffers waren doorloopballen van de hand van Frits Visser, Yvonne Vis ser en Jaco Wineke, waarna Rotterdam via een strafworp van de warrig fluitende WADDINXVEEN - De Waddinxveense postduivenvereni ging De Sperwer vliegt weer. De leden namen aan het begin van het nieuwe seizoen deel aan een concours vanuit Min derhout. meer schoten op doel gemist dan gescoord, anders was de stand helemaal ver uitgelo pen. Het gaat goed met de heren van Waddinxveen', conclu deerde Matthijs van Heijst na de wedstrijd. Strafcomerka- non Marco Eerden (die deze wedstrijd niet scoorde) heeft zeer nuttig werk verricht in de verdediging zodat Mont- foort niet tot scoren kwam. De weg naar het kampioen schap is geplaveid. ZEVENHUIZEN - De natu- ristische zwemvereniging Puur Natuur zwemt nog tot en met zaterdag 29 april iede re zaterdag van 16.30-18.00 uur in het zwembad De Koommolen in Zevenhuizen. Dit zijn de laatste weken van het seizoen waarin men nog de gelegenheid heeft met de sfeer van het naturistisch zwemmen kennis te maken. Voor de niet-zwemmer staat de zonnehemel ter beschik king. Bezoekers krijgen koffie of thee en de nodige informa tie over andere activiteiten zoals wadlopen, zwemwed strijden, kampeerweekein- den en activiteiten voor de jeugd. Na de zomervakantie start Puur Natuur weer op zaterdag 2 september. Voor informatie kan men bellen met tel. 01828-16712 of 079- 613305. Boonstoppel 3-2, waarna De Ham weer gelijk maakte. Na 4-3 door Gillian van den Berg haalde De Ham ineens fors uit en scoorde na een viermeter nog eens vier Eén van de leerlingen van de Koningin Beatrixschool legt de hindernisbaan uiterst geconcen treerd af. (Foto: Han Happel). ’s Middags gingen de eerste prijzen naar Jan Kool, Wil lem Wubben, Jessica v.d. Schee, Sven v.d. Kaay, Yvan- ka Happel, Nelleke Broer, Le roy Hernandez en Robert Doone. Ook de deelnemers die buiten de prijzen vielen, gingen niet met lege handen naar huis. Zij ontvingen uit handen van de begeleiders het Florida- badmintondiploma voor het met succes deelnemen aan het schoolsporttoumooi. ser haar tweede doelpunt te scoren. Hierna kwam Rotter dam wat terug, maar eigen lijk was dat meer het gevolg van het feit dat Korbis die pe riode gebruikte om wat ver schillende variaties in het spel uit te proberen. Blijkbaar kon Rotterdam daar maar slecht tegen want bij herhaling werd de Korbis aanval fors en onreglemen tair onderbroken. Na de zo veelste overtreding tegen Marco van Leeuwen betekende dat eindelijk een strafworp die Jaco Wineke promt verzilverde, even later gevolgd door een tweede. Dat betekende een 7-12 stand waarna Ellen van de Ent van afstand haar derde treffer liet aantekenen en zodoende de eindstand op 7-13 wist te brengen. sprintnummer en, afhanke lijk van de leeftijd, een 800- of een 1.000 meter worden gelo pen. Voor de wedstrijden van ko mende zaterdag zullen de pu pillen verder balwerpen en verspringen, terwijl de junio ren het hoogspringen en speerwerpen op het program ma kunnen terugvinden. Bij atletiek worden voor alle prestaties punten gegeven, die uit door de KNAU (atle- tiekunie) vastgestelde tabel len kunnen worden afgele zen. Bij de betreffende meer kamp wedstrijden van Antilo pe tellen de totaalpunten van de vier atletiekonderdelen van één wedstrijddag. Dit jaar worden weer Dick Dibbets speelden gelijk. Het tweede damteam boekte zonder partijverlies winst (6-2) op het tweede team van de Damclub Boskoop. Daniël Westmaas en Jan Kramer wonnen hun partijen en Ber- tus van Eijk en Piet van Es completeerden het succes door in zeer gelijkopgaande partijen remises te laten aan tekenen. WADDINXVEEN - Zaterdag 1 april werd in sporthal ’de Sniep’ (Sniepweg) het schoolsporttoumooi van Florida-bad- minton gehouden. Aan dit toumooi namen maar liefst 200 leerlingen van de groepen drie, vier en vijf van de Waddinx veense basisscholen deel. De eerste treffer van de Wad dinxveense hockeyer Paul den Dekker was heel mooi. De tweede was er een uit het boekje dankzij een mooie een twee met Jaco van Wijk, die In de derde periode kwam HZ net als Paul ook drie keer tot In de tweede set lag het ini- Zian echter sterk terug. Met tiatief opnieuw bij Be Fair. De vier doelpunten op rij kwam sterk spelende spel verdeel ster Cora Bos speelde de WADDINXVEEN - Voor Korbis-korfbal is de tweede compe- titiehelft van de veldkorfbalcompetitie succesvol begonnen. Met de sprekende cijfers 7-13 werd uit tegen Rotterdam een goede overwinning behaald waardoor de goede positie op de ranglijst werd verstevigd. nog twee competitieronden voor de boeg is nog van alles mogelijk. Door het onver wachte verlies van Rowic en Crackeijacks is het mogelijk dat drie teams gelijk eindi gen. Het blijft dus oppassen voor Flyers. Jongens passerelle 1 kan weer een beetje hopen op een kampioenschap. Nadat vorig weekeinde werd verloren, kreeg men nu de koploper op bezoek. De start van Flyers was goed en hierdoor werd Leiden meteen op een achter stand gezet. De tweede periode probeer den de gasten de bakens nog te verzetten maar Flyers bleef bij de les en won ver diend. Uitslag 68-52. Top scoorder was Freddy Hof fman met 24 punten. Wim van Wageningen, Cees Vos en Ronald Verboon won nen elk een partij en ook het dubbelspel kwam op naam van Kwiek. De eindstand bleef uiteindelijk op 4-6 ste ken. In de eerste klasse ging kend keepertje. het eerste jeugdteam van Kwiek zaterdag in Gouda op bezoek bij koploper Vrienden schaar 2. Voor Gerbrand de Goeij, Chris de Kogel, Jurgen van Geest en P U sterhuis was dit een cruciale wedstrijd omdat beide teams kans maken op het kampi oenschap. De wedstrijd ein digde in 5-5 en dat is voor Kwiek een tegenvaller. Vrien denschaar behoudt hiermee de voorsprong die in de laat- Alleen was het jammer dat teveel overtalsituaties niet van de Krol, bleef het team -j__ i-jmentaaal uitstekend over eind en behaalde een goede winst. Raymond van Es, Adriaan Blom, Jaap van der Eist en voorzitter Piet Swart wonnen him partijen en legden daar mee een stevige bais voor de totaalwinst. Vincent van Es, Tijmen den Ouden junior en Zowel gedurende de ochtend als tijdens de middag werd er door acht groepen naar harte lust gestreden om in aanmer king te komen voor de door de organisatie ter beschikking gestelde prijzen. Binnen de sporthal waren acht speelvelden uitgezet, waarbij binnen elk spel het badmintonracket en de shutt le vanzelfsprekend onmisba re elementen waren. De mate waarin de deelnemer erin slaagde met zowel racket als shuttle om te gaan, was bepa lend voor de eindklassering. De leerlingen van de Eben Haëzerschool waren het meest succesvol. Zij gingen met acht prijzen naar huis. Leerlingen van de Koningin Beatrixschool sleepten zeven x prijzen in de wacht, direct ge volgd door de Dick Bruna- school en de Koningin Julia- naschool, die elk zes prijzen veroverden. De eerste prijswinnaars van de ochtendgroepen zijn ge worden Johan Boevee, Berry v.d. Kleij, Stijn van Gils, Brenda van Noort, Danny Goksan, Wendy de Rijk, Mi chel Ruyter en Joyce van Veen. het niet moeilijk tegen Argus. Ze wonnen dan ook de laatste thuiswedstrijd (58-47). De hele wedstrijd bleven de dames aan de positieve kant van de score. In het begin nam Flyers een tiental pun ten voorsprong en deze wer den de hele wedstrijd niet meer afgestaan. Flyers-dames kan terugkij ken op een goed gespeelde competitie. De kans is nog aanwezig om als derde te ein digen, hetgeen een uitsteken de prestatie is. Er werd alleen van de bovenste teams verlo ren, waardoor men kan spre ken van een constant presta- tie-niveau. Uitslag 58-47. Topscoorder was Anita van Unen met 15 punten. Uit blinkster Gea Kok had elf punten. De heren hadden een vrij weekeinde, maar de span ning stijgt in deze klasse. Met de beste resultaten; zij verlo ren met 8-10. zich in de uitwedstrijd tegen Dames 1 redde het niet tegen De Ham (Wormerveer) en verloor met 7-11. Heren 2 kon doelpunten op rij en zodoende koploper ZPB Profus (Baren- stond het eind tweede periode drecht) tot halverwege bijbe- 4-8 voor de ploeg uit Wormer- - i i i i -i_-j veer In de derde periode scoorde Gillian van den Berg 5-8, doch even later kwam De Ham weer op 5-9. Ook in de vierde periode pakte Gillian nen, doch uiteindelijk werd het 4-8. Dames 2 speelde een redelijke partij tegen ZPB Profus (3-6). De Gouwe-heren hadden er dadendrang was vooraf tegen de Hagenaars zin in. Je i kon zien dat de ploeg van is in eigen huis een moeilijk trainer-coach Hans de Gruyl De Gouwe-dames hebben met keepster Yvonne Roskom, die voor de geblesseerde Elise Kortekaas inviel, aardig par tij gegeven tegen een met na me in het tweede partje ont ketend De Ham. In de overige periodes ging Be Fair bleef hard werken, het gelijk op. met Sylvia de Vries voor de De ploeg van trainer-coach moegestreden Anneke Ver- Jan Middendorp begon sterk, woerd. Op alle fronten werd Delta overklast. Be Fair bleef haal de in het achterveld alles van de vloer en wist steeds tot sco rende aanvallen te komen, hetgeen in het veld met groot Berckenkamp zette de Wad- enthousiasme werd gevierd. Bij 15-3 gingen de armen voor de laatste keer de lucht in en WADDINXVEEN - De Wad dinxveense atletiekvereni ging Antilope opent zaterdag middag 8 april het zomersei zoen met een meerkampen wedstrijd voor de jeugd. Het is de bedoeling dat de deelne mers aan minstens twee, van de in totaal drie te houden, wedstrijden op de atletiek baan aan de Alberdingk Thijmlaan mee moeten doen om in het eindklassement in september te worden opgeno men. Er wordt, zoveel als mogelijk, telkens voor een ander pro gramma van de technische nummers gekozen om een grote variëteit door te kun nen voeren. Bij alle drie de meerkampen zullen een Zian op een 5-6 voorsprong, alvorens Arco Verboom 6-6 Delftse blokkering zoek en Be het aantekenen. Begin vierde Jurgen in topvorm. Er wordt Fair kon naar hartelust aan vallen. Bij een 11-4 voorsprong het Weersgesteldheid van de vlucht uit België was een krachtige westen wind. De af stand die gevlogen moest worden bedroeg 71 km. In concours waren 439 duiven. Ze werden gelost om 12.30 uur. 13.37 uur. Laatste duif 14.03. Snelheid eerste duif 1039 m.p.m. Uitslagen: W. Breedijk 1 16 27 53 55 72 82; N. Hoogerdijk C. Stolk 87; T.H. Twigt Zn. 2 13 90 96 108; R.A. van der Made 3 5 23 24 26 35 70 73 76; M. Verbeek 4 12 42 85 89 91 98; M. Tollenaar Zn. 6 9 45 64 79 86; E. van Beek 8 57 ggg 58 74 80 101 104 109 110; H. wedstrijddagen georgani seerd, waarvan de tweede dag staat gepland op zater dag 6 mei. Indien de atleten aan drie wedstrijddagen heb ben meegedaan, valt het laagst genoteerde puntento taal af, zodat altijd maar van twee wedstrijden de punten bij elkaar worden geteld. Men kan eens ziek zijn of andere verplichtingen hebben op een van de drie geplande data. De meerkampwedstrijden staan bij Antilope al jaren in een goede belangstelling. wijl er kwalitatief goed wordt gepresenteerd door de jeugd. De wedstrijden beginnen om één uur en gaan door tot on geveer half vijf. De toegang is gratis. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense tafeltennisver eniging Kwiek heeft afgelo pen week drie teams in de bloemetjes gezet. Dinsdag werd team 18 kampioen. Sjaak Kuijf, Theo van Hat- tum, Hans Smit en Rob Boom wonnen in Gouda met 8-2 van Ilac-13 en werden in klasse 5- degradatie onbereikbaar voor opponent Vriendenschaar. Kwiek-15 was donderdag aan de beurt. Wilfred Melse, Har ry Plugge, Harry Heikamp en Herman Bronwasser hadden aan een gelijkspel voldoende. Het werd een 6-4 overwin- belangstelling, ter- ning op TTVN-12 in de degra- datiegroep van de 4e klasse en daarmee een duidelijke ti tel. Kwiek-3 beloofde vrijdag avond een spektakelstuk te worden. Immers, de thuis wedstrijd tegen het Bode- graafse Bok-2 zou uitsluitsel geven wie van de twee teams kampioen zou worden van de promotiegroep in klasse 2. Bok had de wedstrijd in Bode graven met 6-4 gewonnen. Jac. Brand, Rob Kappé, Bert te Pas en Henk Bloks lieten er geen twijfel over bestaan kampioensaspiraties te heb ben. Kwiek liep soepel uit naar een 9-1 voorsprong, wat voldoende was om Bok op de Kwiek-1 zag in klasse 1 pro- Winst voor de winst binnen te halen. Waddinxveen F1 WADDINXVEEN - In de eer ste helft van de uitwedstrijd tegen Groeneweg Fl strand den de aanvallen van Wad dinxveen Fl op een uitste- Gelukkig voor Waddinxveen werd hij in de rust gewisseld en mede daardoor werd een 0-3 over winning behaald. El toonde thuis tegen het al- Rutger Dijk- tijd sterke Olympia E2 een x --_i. ouderwetse inzet en die werd beloond met een 2-2 gelijk spel. De Al-junioren wilden weer eens winnen en deden dat met een overtuigende 6-4 ze ge op Moerkapelle A2. De meisjes-junioren voetbal- ste twee wedstrijden moeilijk len nog altijd met plezier en weg te werken zal zijn. wonnen in Stolwijk met 1-4. De leerlingen van de Waddinxveense basisscholen ontvangen na afloop van het schoolsportournooi badminton het Florida-diploma. (Foto: Han Happel). Woens dagmiddag 12 april houdt Korbis-korfbal weer het schoolkorfbaltoumooi. Alle basisscholen van Waddinx veen hebben inmiddels één of meer teams voor dit evene ment ingeschreven. Met maar liefst 28 schoolteams zal er gestreden worden om de wisselbeker, die nu nog in handen is van de Groen van Prinstererschool. Het tournooi voor jongens en meisjes uit de groepen 7 en 8 begint om half twee op het terrein van Korbis (Dreef). Ie dereen wordt door de korfbal vereniging uitgenodigd de teams aan te moedigen en om een kijkje te nemen bij Kor bis. De eerste zaterdag van de of ficiële veldcompetitie is een succes geworden voor de Ko- bis-jeugd. De jongens en meisjes van A3 nestelden zich direct aan de kop van hun groep door met 8-1 te winnen van NIO. Ook Cl, in de zaal weinig punten gehaald, won ruim uit bij Vitesse in Baren drecht (1-7). Het kampioensteam Dl won ook de wedstrijd op het veld van Argento (5-3). E-l, zon der enig punt in de zaal, speelde de eerste wedstrijd met 2-2 gelijk tegen De Ber men El. BI was vrij. De an dere teams uit de B-groep be haalden de volle winst. uiterst gemotiveerd aan de wedstrijd begon. Met, naar derde divisie kwam in Delft later bleek, topscoorder Arco tot winst. Verboom (6x) werd HZ Zian In de eerste set maakte Delta zeker tot en met de tweede het Be Fair nog knap lastig, periode flink de oren gewas sen. In de eerste periode ging het WADDINXVEEN - Ook Montfoort heeft tevergeefs gepro- nog gelijk op. Arco Verboom beerd koploper Waddinxveen in de vierde klasse van de hoc- scoorde 1-0 en Zian maakte keycompetitie af te stoppen. De eindstand was 8-0. ‘Een 1- 1. In de tweede periode monsterscore', aldus de geschorste Gerrit-Jan van Delft, kwam De Gouwe via Arco op 2- 1 en 3-2 en Remko Over dam deed eveneens twee dui- ten in het zakje en zorgde dat De Gouwe eind tweede perio de op een 5-2 voorsprong kwam. Natascha v.d. Wolf bereikte in 1994 bij de meisjes C (15 jaar) een respectabele hoogte van 1.45 meter. Het hoogspringen staat komende zaterdag weer op het programma van de meerkampwedstrijd voor de jeugd. (Foto: Han Zoet). i x Komende zaterdag zal thuis W ^F-IOreni tegen leider ODO moeten blij- J ken of bij de Waddinxveners WADDINXVEEN - De acht- de vorm aanwezig is om de ste trekking van de seizoenlo- leidende positie over te kun- terij van WSE-voetbal is in- nen nemen. Beslist onmoge- middels weer achter de rug. lijk is dat niet want Korbis Op het voetbalcomplex ’De liet tegen Rotterdam behoor- Lansbrekers’ maakt me n lijk spel zien wat uitpakte in zich alweer op voor de jack- een ruime 2-8 ruststand, pot-trekking. Tijdens een feestavond op zaterdag 10 ju ni zullen de drie extra prijzen uit de super categorie worden verloot. Voor het zover is vin den nog twee gewone trekkin- van de gen plaats op zondag 23 april scheidsrechter kon tegensco- en zondag 14 mei. De prijzen van de maand maart zijn gevallen op de vol gende lotnummers: 231 W. Kaptein; 133 A. Benschop; 913 M. Hart-Karremans; 726 R.A. van Leer; 218 M. Moons; 568 D. Schollaardt; 551 C.A. Mak; 620 H. van Dijk; 606 C. v.d. Lans; 602 J. Berkhout; 337 Th. Bennemeer; 300 H. Nomen; 206 J. Wijnen; 589 J.J. Horsman; 006 P.R.W. Ot- ten; 800 H.W.M. v.d. Zwaan; 544 A. Straus; 920 D. Ver stoep; 981 W. Blom; 837 W. Bouma; 358 A.A.M. van Oeveren; 857 J.A. v.d. Berg. Delta 2 van hun beste kant laten zien. Na de misstap (3-2 verlies bij Leython) van vori ge week nam een hardwer kend Be Fair sportieve re vanche. De Waddinxveense wonnen met 3-0. Dat Delta slachtoffer zou worden van de Waddinxveen se niet vanzelfsprekend. Delta te kloppen tegenstander en geen van de toppers uit de «r rif A f V c K

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 25