De Gouwe Smash start nieuw seizoen matig Peter v.d. Winde wint eerste lustrumtoernooi Damtitel Excelsior voor Teun v.d. Krol Marco de Knikker wint schaatsbeker Overtuigende competitiestart WSV verliest na nederlaag laatste kans op promotie Geslaagden A-diploma Waddinxveen-tennis Volleybalsters Be Fair zijn Delta de baas Klaverjassen Uitslag tweede ronde bridgers Kans op titel Florida-jeugd turnsters bij Dames Be Fair met competitie gestart WSE Al wint met dubbele cijfers WADDINXVEEN - Al van WSE-voetbal heeft tegen Bergambacht Al orde op za ken gesteld. Werd er in de uit wedstrijd met 2-0 verloren, in de thuiswedstrijd scoorden de WSE’ers elfmaal. Bergam bacht wist niet één keer het doel te vinden. Cl gaf een 2-0 voorsprong in de laatste mi nuten uit handen. Spirit Cl zag kans alsnog langszij te komen (2-2). Addie van Leeu wen en Daniël Klijn scoorden voor WSE. Winst voor El te gen Lekkerkerk El. Levi Schwiebbe zorgde voor een 1-0 winst. Fl was wat onfor tuinlijk tegen Donk F1 dat met 2-0 de wedstrijd won. De meisjespupillen van WSE speelden een leuke wedstrijd tegen het fysiek veel sterkere Donk (1-8). De meisjesjunio ren gingen op bezoek bij de meisjes van Donk. Ook zij in casseerden een nederlaag (4-1). j De a\ verloor met 2-6 van Hatece. zijn. (42 een te sterke tegenstander in Westvoorne (0-5). Waddinx- veen 5 won met 4-1 van ’s Gravenhout. Bij de heren won het eerste team met 4-1 van Baren- WADDINXVEEN - De jeu de boulesvereniging Waddinx- veen heeft op het eigen complex aan de Alberdingk Thijm- laan voor de vijfde keer het ’Woubrechttoemooi’ voor ver- tegen CTC. Slechts het dub bel van E. de Bruijn en R. v.d. Maas werd in een driesetter gewonnen. Team 3, dat gepro moveerd is naar de derde klasse, wist met de dames Van Peet, Van Hooft, Boon- stoppel en Hogenelst twee van de partijen tegen TSM te winnen. Ook team 11 kwam met 5-0 uit de strijd tegen CC 6, maar het ging wel wat moeizaam. Erica Schaaf en Rosita Stoe- linga behaalden snelle over- tijen in twee sets op hun naam wisten te schrijven. aantekenen. Vincent en Ray mond van Es wonnen respec tievelijk van Jan de Heer en Gerrit van der Zijden weer doeltreffend toe door volle DE GOUWE DE GOUWE DE GOUWE laatste onderlinge De ro speelde. De derde plaats was voor Eddy Wijnmalen en Barend Monster. Naast de be kers voor de winnaars was er voor alle spelers een schitte- 6-2 en 6-3 en Swieten en Wil v.d. Valk won nen hun dubbel eveneens met 6-2 en 6-3. Mixteam-5 van Sjaak Bongaarts won de uit- WADDINXVEEN - De Waddinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek heeft met de jaarvergadering en de prijs- uitreiking aan de winnaars van de clubkampioenschappen de een goede wedstrijd met het schaatsseizoen 1994-1995 afgesloten. Het seizoen kende momenten werd er niet ge scoord. Team 6 verloor kans- u loos van SVK1 met 1-7. Team sleten. Zij gaven de derde set 7 speelde gelijk tegen Pijnac- vrijwelweg. ker6. Waddinxveen. Evenals voorgaande jaren was het weer heerlijk om te zien met welk plezier de deel nemers het toernooi van drie wedstrijden afwerkten. Het toémooi werd gewonnen door 7aterdav De Kniek-bewoner Peter van de Winde, die samen met Toos Het tweede gemengde 18+ Tabben speelde. team won nipt met 3-2 van TIOD 1. Een voorbeeld dat 8.50. Haar paardsprong w; prachtig (9.50). Ook op de balk turnde zij een mooie oe fening (7.70). Verona v.d. Leur werd met 33.75 tweede. Voor haar mooie vrije oefening kreeg zij 8.55, op balk 7.65 en voor sprong en brug respectieve lijk 8.75 en 8.80. De eerste plaats was voor Marjoleine Verweij met het mooie totaal van 35.40 (balk 8.50, vrije oefening 8.40, sprong 9.35 en brug 9.15). In de afgelopen weken heb ben deze meisjes hard ge traind voor de wedstrijd op zaterdag 22 april in Middel burg, waar zij zich kunnen plaatsen voor het Nederlands kampioenschap turnen C-lijn dat op zaterdag 10 juni zal worden gehouden. WADDINXVEEN - In de F- poule van de tumcompetitie veteranen in een' echte derby tufnd in sporthal De Drie- met 3-2 van Be Fair. In een sportief duel werd pas in de vijfde set de overwinning vei lig gesteld. wedstrijden worden uitgespeeld. Het eerste gemengde team zondag van captein Leon van Leeuwen gaf inhoud aan de ambities door de baan aan te vegen met T.C. Schiebroek (7-1). Ralph Zijderhand won van der Zijden wat ongeluk kig uit het middenspel en dat leidde tot verlies van een schijf. In het eindspel won WADDINXVEEN - In het wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) is er vrijdaga- vonmd 21 april vanaf acht uur weer vrij-klaverjassen. De toegangsprijs bedraagt een rijksdaalder per persoon. een ruil toe, waardoor hij een moeilijk te verdedigen schijf op zijn linker vleugel kreeg. Na het schijfverlies gaf Adri- aan Blom de partij op. WADDINXVEEN - Bij de bridgeclub Waddinxveen is de vierde ronde van de paren competitie gespeeld. De eind stand van de tweede competi- tieronde is als volgt: Maan- daggroep: Groep A: 1. heren Berkhoudt en Hart 53.992%. Uit groep B promoveren naar groep A: 1. dames Brinkhuis en Van Delft 55.633%. Uit groep C promoveren naar groep B: 1. dames Evers en Van Buuren 53.110%. Uit groep D promoveren naar groep C: 1. dames Van Hooft en Van der Neut 60.571%. Donderdaggroep: Groep A: 1. heren Schoenmakers en Den Boer 56.746%. Uit groep B promoveren naar groep A: 1. heren Moons en Van Duppen 59.246%. Uit groep C promo veren naar groep B: 1. heren P. en H. De Louw 58.795%. Uit groep D promoveren naar groep C: 1. mevrouw Verbakel en de heer Van Zoest 57.815%. Jongens pupillen A: 1. Terry Uittenbroek, 2. Eric Key, 3. Sander Rijkaart. Jongens ju nioren C: 1. Lex Steenland; 2. Arjan van Cruiningen. Da mes junioren C: 1. Anja Kos ter. Dames junioren B: 1. An- nemarie de Jong. Heren ju nioren B: 1. Erik Steenber gen. Heren junioren A: 1. Wil fried de Jong. Heren senio ren: 1. Marco de Knikker, 2. Marco Verdegaal, 3. Gerard van Dijk. Veteranen heren: 1. Bert Steenbergen. De door de jeugd felbegeerde juniorbokaal ging naar Rian- ne van Dijk. De algemeen clubkampioen Marco de Knikker mocht de wisselbe- ker in ontvangst nemen. De wisselprijs voor de veteranen was voor Bert Steenbergen. Onder leiding van een nieuwe hoofdtrainer hoopt schaats vereniging De Gouwe Streek volgende maand weer te be ginnen met droogtrainen waarna de schaatsers in okto ber op het Haagse De Uithof de ijzers weer hopen onder te binden. jaar, echter wel in een geheel nieuwe outfit. Onder prima weersomstan digheden werd thuis gespeeld tegen Binnenmaas 2. Dit team ging voortvarend van start. Gonnie Spruitenburg WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep- weg) is weer door 42 kinderen gezwommen voor het A-diplo ma. Namens de Nationale Raad was C. v.d. Berg als af gevaardigde aanwezig. De boordelingscommissie be stond uit W. van Minnen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. Alle kinderen zijn geslaagd. Hun namen zijn: Charlene van Belle, Ricardo van Vliet, Esmee Huizer, Angela Zijder hand, Anouk Happel, Guido Alberts, Priscilla Hardenbol, Leon Kommer, Natasja Her tog, Michael Nijssen, Sifra de Kooter, Kim de Graaf, Michel Hol, Guillaume Ceulen, Sam van Rijs, Wendy Pardon, Pa trick Kivits, Leslie Baas, Die- ke Oele, Jasper Marek, Len nart van Gils, Raynor v.d. Water, Lydie van Dorp, Huib Koster, Ruben Broer, Eveline Verweij, Jeroen van der Lee, Kris van Bentem, Karlijn Nigg, Wesley Vermeer, Robin de Rooij, Fabienne Roubos, Mattijs Bolk, Dominick van der Tas, Haben Yacob, Miran da de Kort, Marten Weste- neng, Jeftha van Estrik, Su zanne de Gooijer, Michael Te- kle, Sergio Smit en Anousch- ka Roepers. WADDINXVEEN - De 19-jarige Teun van de Krol is bij de Waddinxveense damvereniging Excelsior voor de tweede achtereenvolgende keer clubkampioen geworden. Met slechts drie verliespunten (wat mogelijk een nieuw record is) is hij niet meer in te halen, hoewel hij gedurende de gehe le competitie de adem van Raymond van Es in zijn nek voel de. Zo goed als zeker eindigt Raymond van Es als tweede in de eindrangschikking. Aan het einde van het seizoen zijn dat twee 19-jarige spelers op de twee bovenste plaatsen. Corrie Mooij worden op- Het gegeven dat voorts Vin- - Uiteindelijk dus cent van Es, de tweelingbroer van Raymond, minimaal de plaats zal behalen doet Excelsior weer veel beloven voor de komende jaren. Nestor Teun Twigt (hij is al compleet (Maijon Knieriem bijna 64 jaar lid) boekte voor de onderlinge competitie in buurtcentrum De Boog aan dit team op bezoek bij Triomf de C. Huijgenslaanb, waar donderdagavond voor Pasen het jaarlijkse paassneldam- men om eieren werd gehou den, een fraaie positionele ze ge op Jaap van der Eist. Piet Swart consolideerde zijn goede klassering door in de rondes achtereenvolgens Jan Kra mer en Piet van Es te klop pen. Na een grote - door Piet Swart tegen Jan Kramer uit gevoerde combinatie - res teerde Jan een te ver opge rukte en niet meer te verdedi gen schijf. Cor Stoïker haalde tegen Ber- tus van Eijk een stuk winst, Wit en Truus v.d. Wal beten de spits af. Met een stand van 6-2 en 6-1 wonnen zij overtui gend. Linda Sikkel en Nel Terpstra moesten nog op gang komen. Ondanks de in zet verloren zij in drie sets. Alle hoop ging uit naar Kitty Knijff en Truus v.d. Wal. Na een slopende partij streken zij met de eer (6-2, 4-6, 6-4). Helaas verloren Marleen de Wit en Linda Sikkel de vierde partij. De laatste wedstrijd nam Triomf voor haar reke ning en met een verliesstand van 3-2 kon dit team op een geslaagde competitiedag te rug kijken. Het team van dames 2 vete ranen 2 onder aanvoering van Helga Doornebal ging met twee invalsters op bezoek bij Dash’35 2 in Dordrecht. Ondanks het goede weer en een uitstekende sfeer in het team moesten de punten aan de tegenstanders worden ge laten. Met 4-1 werd verloren. Helga Doornebal en Marja v.d. Sluis wisten him dubbel met succes af te sluiten. van dit team. Waddinxveen thuiswedstrijd tegen Verbur- 6-0 van C.Haan. Alleen Leon gh niet winnen. Het werd 3-5, van Leeuwen moest zijn sin- waarbij Manon Terpelle deel gle laten aan M. Jongste (4-6, 6-3 en 1-6). In de herendubbel 1 te revancheerde Leon van Leeu- I wen zich met Ralph Zijder- WADDINXVEEN - Tijdens de laatste ronde van de competi tie voor de Rotterdamse Schaak Bond (RSB), waarbij het vlaggeschip van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV thuis moest aantreden tegen De IJssel 1 uit Moor- WADDINXVEEN - In een koud en winderig weekeinde heeft de tennisvereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijm- laan) een begin gemaakt met de tenniscompetitie. Op het tennispark De Woerd konden ondanks het slechte weer alle In de kelder van de schaakdi- visie behaalde J.Auad een knappe winst tegen M. Moer land. J. v.d. Heiden was to taal van slag gezien zijn ver toonde spel tegen A. Versluis. J. Markus en J.van Sandijk zijn nog altijd niet op dreef getuige hun nederlagen tegen C. Alblas en J. Ponsioen. A. van Asperen wist een neder laag niet te voorkomen tegen D. J. van Offeren. Daniel Westmaas speelden een mooie klassieke partij. Naar mate het eindspel vorderde drukte Dick Westmaas meer en meer op het centrum en dat leidde tot schijfwinst en later partijwinst. Cor Barelds en j‘ een zeer onregelmatig mid denspel. Adriaan Blom liet drecht, hebben de Waddinxveners hun laatste (theoreti sche) kans op promotie verspeeld. De WSVers lieten het lelijk afweten, want aan het einde van de avond stond een 3,5 en 4,5 nederlaag op het score bord. Uithuilen dus en ko mend seizoen opnieuw begin nen bij de 60-jarige club die vorige week donderdagavond een simultaanschaak hield tegen Riny Kuyf. Aan de kop van de onderlinge ranglijst vonden tijdens de 29e ronde geen wijzigingen plaats vanwege de al gemelde RSB-verplichtingen. De enige wedstrijd betrof de partij tus sen H. van Woudenberg en J.v.d. Born. De uitspeler in casseerde een verrassende nederlaag, waarbij hij zijn derde plaats moest overdoen aan zijn tegenstander. In de subtop wist J.Muit opnieuw een overwinning te boeken. Slachtoffer was A. Kardol. In de middenmoot deed L. v.d. Haven goede zaken door T. Wiersma met lege handen Teijema verloor met 3-2 van TOC 3 en mixteam-3 van cap tain Wilma Boelee won met rend aandenken. 3-2 van TVO 7. Mixteam-4 Sportwethouder Jan Hielema van Hans Stuijfzand verloor (CDA), die de prijzen mocht rix- -1 i j-- J- lesvereniging Waddinxveen complimenten voor de organi satie van dit toernooi. Derge lijke initiatieven zijn volgens tijen zorgden. Michelle v.d. hem van groot belang voor de Berg won haar enkel spel met integratie van de verstande- 6-2 en 6-3 en Ayamé van lijk gehandicapten in Wad dinxveen. De volledige uitslag is als volgt; 1. Peter van de Winde- Toos Tabben; 2. Hugo de wedstrijd tegen Be Quick-g5 Rooy-Dino Giancaspero; 3. na een spannend duel met Eddie Wijnmalen-Barend Monster; 4. Marianne van Hondel-PeterKortekaas; 5. Sjaak van Woudenberg; 6. Sjoerd Cou- wenhove-Willem van Bockom Maas; 7. Riet Droog-Cock Ruitenburg; 8. Claudia Bos- man-Rob van Dijken; 9. Ma rie Meiderwijk-Pieter van Oosten; 10. Ria Veelenturf- Corrie Monster; 11. Wim van Dam-Corrie ’t Hart; 12. Bas van Mastricht-Neel van Oos ten; 13. Bep den Houter-Jan Joziasse; 14. Arie van de Haar-Ben Sas; 14. Ernst Dijkshoorn-Christa Giancas pero; 15. Camille Grootaers- Jan Hielema. Het randtoemooi voor bege- naar huis te sturen. S. Lodder speelde een sterke partij te gen A. v.d. Starre, die een ne derlaag niet kon voorkomen. Verder winst voor J. van Oort tegen R. de Vries en een fraaie overwinning voor H. van Offeren tegen H. Stou ten. P van Offeren zakt ver der af door zijn nederlaag te gen N. Dannis, die zich de laatste ronden fraai van de onderste plaatsen heeft ver wijderd. Betty den Edel - had een ge zellige dag bij Plaswijck, vooral ook omdat ze alle par- goed verweer zat er niet meer in dan 2-6 verlies. De vooruitgang van team 4 zette zich goed door een 7-1 winst op Nieuwerkerk 2. In Nieuwerkerk werd nog met 5-3 verloren. Het enige ver- liespuntje kwam op naam van Frank Keizer die als oer winningen in hun enkelspe- ste heer nipt in een driesetter verloor. Evenals in Zoetermeer werd de uitslag Florida 5-Eridos 5 4-4 gelijk. Er had meer inge- Team 6 behaalde een winst van 3 tegen 2. Team 7 won met 4-1. Team 8 kwam ook op drie gewonnen tegen twee verloren partijen. Team 10 - met Lucy de Jager, Joke van der Loo, |4aria Wientjes en WADDINXVEEN - De da mesteams van Be Fair-tennis hebben hun eerste competi tiewedstrijden gespeeld. Team 1, dat in de hoofdklasse steeds vier enkelspelen en twee dubbels speelt, bezocht De Binnenmaas. De vier en kelspelen werden met over macht door Be Fair gewon nen. Alleen het sterke koppel Nel Vermeulen en Annama- rie Kuyper vond in hun dub bel een nog sterker duo tegen over zich. Deze partij werd in een driesetter door de tegen standers gewonnen. Dagre- sultaat was derhalve vijf ge wonnen partijen tegen één verloren partij. Team 2, uitkomend in de eer ste klasse, had het moeilijk hand tegen B. Koster en P. Tiessen (6-3, 6-2). Ingrid Boe- re en Angèle van der Wiel konden niet achter blijven. Zij versloegen N. Janse en A. Wichers met 6-2 en 6-0. Ver zijn single van B. Koster met volgens werden ook de beide 6-3 en 6-4. mix dubbels met 4-6, 6-2 en Een goed voorbeeld dat werd 6-2 respectievelijk 7-6 en 6-1 gevolgd door Ingrid Boere, die gewonnen. Een sterke start A. Wichers met 7-5 en 6-3 ver- van dit team. sloeg. Angèle van der Wiel Waddinxveen 3 kon zijn won haar single met 7-5 en WADDINXVEEN - Vlak voor het einde van de competitie heeft het eerste jeugdteam van Florida-badminton direc te belager DKC 1 in een zwa re wedstrijd met 5-3 versla gen. In de beslissende wedstrijd van dinsdagavond 25 april om half zeven in sporthal ’de Sniep’ (Sniepweg) tegen Delft 1 gaat het om het kampioen schap in de derde afdeling van de A-klasse van het dis trict. Bij winst of een gelijk spel is het eerste jeugdteam kampioen. De andere teams kunnen dan niet meer gelijk komen. Dat de wedstrijd tegen DKC zwaar was bleek al in de uit wedstrijd, waar met 4-4 gelijk werd gespeeld. Dennis Steen land had een zware aan Bram den Bosch kwam tegen Gerrit Asselman (13-15, 15-3, 15- 10). Fabian van Minnen ver loor in twee sets van Andrew van Houten. In drie sets won Maaike van Gerrit. Een week_ later sloeg der Weij van Saskia Binken. Lisette Kuijpers kon haar winst in de enkel van de laat ste weken niet herhalen en verloor van Arianne Verhaaf. De twee mixen werden hierna gewonnen. Stand 4-2. De he rendubbel ging hierna in een driesetter naar de tegenstan der. Gelukkig zoals vanouds redden de dames het team. Uitslag 5-3. Team 2 had een dubbel pro gramma. Op zaterdag werd met 1-7 van Schollevaar 1 ge wonnen. Op zondag moest te- Adriaan Blom speelden gen Onder Ons 1 uit Loosdui- -nen gespeeld worden. De he renenkel van Jeroen van Box tel en de herendubbel Jeroen van Boxtel-Roel Kalkman werden gewonnen. Ondanks voordat zij verdedigend vat drecht 2. Het tweede won met Wadamxveense WADDINXVEEN - Bij tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) wordt met 16 teams aan de nieuwe competitie deelgenomen. Op zaterdag spelen één jongens team (tot en met 17 jaar) en acht seniorenteams, op zondag drie seniorenteams en op dinsdag vier damesteams. De tenniscompetitie kende voor De Gouwe Smash een matige start, omdat slechts vier van de zestien wedstrij den werden gewonnen. Het jongensteam -17 jaar, onder aanvoering van captain Hugo Baartman, had in elk geval een uitstekend begin. Met 4-1 werd van Yellow Smash ge wonnen. Mix team 1 van zaterdag 18+ - met captain Maurice Ancher - verloor met 4-1 van Thialf 3. Slechts het herenenkelspel leverde winst op. Het ge had aan alle drie’ punten. mengd dubbel en het heren- Team 4 verloor thuis met 3-5 WADDINXVEEN - De jeu de boulesvereniging Waddinx- dubbel kenden een spannend van Park Marlot 1. Het vijfde veen heeft op het eigen complex aan de Alberdingk Thijm- verloop en gingen helaas in team verloor van Metselaars laan voor de vijfde keer het ’Woubrechttoemooi’ voor ver- drie sets verloren. 6 met 2-6. Het zesde team standelijk gehandicapte bewoners van de gezinsvervangen- Mixteam-2 van captain Jeep Zwem- en Poloclub ”De Gouwe” wedstrijdprogramma ZATERDAG 22-04-95 THUISWEDSTRIJD 3-2 van Barendrecht 3. Het derde team verloor kansloos sters. Be Fair streed voor elke met 0-5 van United Service 1. gelijke ballen van de vloer en Halfweg 5. Het tweede heren kwam aanvallend steeds beter in het spel. Via 7-6 en 12-12 kwamen de Waddinx- veensen tot een 15-12 set- winst. In de tweede set lag het ini tiatief opnieuw bij Be F air. De i sterk spelende spelverdeel- ster Cora Bos speelde de Delftse blokkering zoek en Be Fair kon naar hartelust aan vallen. Bij een 11-4 voor sprong liet Be Fair de touw tjes even vieren. De ser- vicedruk verminderde en Del ta rook de kans en profiteerde met slim aanvalsspel. Via 11- 13 kwam Delta zelfs langszij tot 13-13. J Maar de routine van aanvoer- ster Marcella Bos maakten aan de Delftse aspiranties een eind en met een harde knal van Sjanet van Tol trok Be Fair met 15-13 de set naar zich toe. De sterke blokkering van Antoinette Wijker en Liesbeth Gras maakten in de derde set de Delta-aanval vleugellam. Be Fair bleef hard werken, met Sylvia de Vries voor de moegestreden Anneke Verwoerd. Op alle fronten werd Delta overklast. Be Fair bleef haal de in het achterveld alles van de vloer en wist? steeds tot sco rende aanvallen te komen, hetgeen in het veld met groot enthousiasme werd gevierd. Bij 15-3 gingen de armen voor de laatste keer de lucht in en kreeg Be Fair verdiend het applaus van het publiek. de tehuizen Woubrecht (Woubrechterf) en De Kniek (Zuid- Het eerste herenteam zondag piaslaan) gehouden. verloor kansloos met 0-6 van Nieuwe Sloot. Het derde Een jeu de boules-lustrum- team won met 4-2 van Bataaf toernooi waarnaar door de be- 2. Het eerste juniorenteam kon het tegen Berkenrode niet bolwerken (3-5). Het tweede juniorenteam ver- De jaarvergadering van De Gouwe Streek werd door ruim dertig leden bezocht. Op een vlotte wijze kon de agen da worden afgedaan. Het aan de leden voorgelegde beleids plan voor het jeugdschaatsen werd door de leden goedge keurd zodat de jeugdcommis sie de werkzaamheden aan de hand van dit beleidsplan kan voortzetten. Tijdens de vergadering werd de aftredende voorzitter met algemene stemmen herko zen. In een kort woord sprak hij dank uit over het in hem gestelde vertrouwen. Hij hoopte dat er tijdens de ko mende zittingsperiode weer eens een echte winter komt met natuurijs. Met betrekking tot het jeugd- beleidsplan hoopte de herko zen voorzitter dat dit een po sitieve ontwikkeling binnen de vereniging mag hebben en dat de doelstellingen gereali seerd kunnen worden. Tevens werd er een nieuw be stuurslid benoemd die zich bezig zal gaan houden met de administratie rond de schaatswedstrijden tijdens het seizoen. Tijdens de pauze werd een geslaagde tombola gehouden waarvan de op brengst ten goede komt aan het j eugdschaatsen. De prijzen van het clubkam- pioenschap werden als volgt uitgereikt. Meisjes pupillen D 1: Maartje van de Pijl; meisjes pupillen C: 1. Saskia van Heteren; 2. Andrea Brie- de; 3. Suzanna de Redelijk heid; 4. Ingrid de Lange. Meisjes pupillen B: 1. Rianne van Dijk; 2. Marieke van de Pijl. Jongens pupillen D: 1. Erik Jan de Ruiter; 2. Jimmy de Lange; 3. Koen Hoondert. Jongens pupillen B: 1. Bram Hendrikse; 2. Sander Hars kamp; 3. Marcel Kromschee. len. Maar in de dubbels had den R. Doeswijk met F. Stoe- linga als ook opnieuw Does wijk, nu met J. Borgelo, drie sets nodig. Beide keren werd zeten, doch op de beslissende in de tweede set een tie-break gespeeld. Daarna waren de tegenstanders blijkbaar ver- De winnende deelnemers aan het vijfde jeu de boulestoernooi voor verstandelijk gehandicapte bewoners van de Waddinxveense gezinsvervangende tehuizen Woubrecht en De Kniek. (Foto: Jeu de boulesvereniging Waddinxveen). werd de tweede wedstrijd ge- j 1 '-j2Ï Y T\ T* sprong (Zoetermeer). De Waddinxveense Berlinda Ver weij werd derde. De deelnemende ploegen wa ren, Thor (bergambacht), Giancaspero. Öok was er hul- KDO (Lekkerkerk) en Pro Pa- de voof tria (Zoetermeer). De ploeg gemeente, die een aanmoedi- van Pro Patria won deze wed- jfr J 11 1 1 strijd met in totaal 159.40 punten. Tweede werd KDO met 144.60 punten en de der de plaats was voor de ploeg van Thor met 65.65 punten. In het individuele klasse ment waren ook de eerste drie plaatsen voor de Pro Pa- tria-tumsters en wel voor de drie Waddinxveense turn sters van deze ploeg. Berlin- WADDINXVEEN - De Waddinxveense schaatsvereniging Jeugdschaker HugO da Verweij werd derde met De Gouwe Streek heeft met de jaarvergadering en de prijs- een totaal van 33.35. Zij turn- uitreiking aan de winnaars van de clubkampioenschappen van Elteren Zesde de een goede wedstrijd met het schaatsseizoen 1994-1995 afgesloten. Het seizoen kende vrije oefening 7.65 en brug weer een winter zonder voldoende natuurijs, maar de pres- MOERKAPELLE - 8.50. Haar paardsprong was taties op de kunstijsbanen in de regio mochten er gelukkig jeugdschakers van Moer- kapelle hebben met 120 anderen in Hellevoet- sluis meegedaan aan het vierde Jan Zwart-toer- nooi. De sterk bezette wedstrijd was een onder- deel van de grand-prix- competitie. maar moest het eindspel zeer precies spelen om de winst Van Moerkapelle waren binnen te halen. Mourits van Jesse en Hugo van Elte- ren aanwezig. Hugo van Elteren nam deel in de E- j categorie (42 deelne- mers). speelden een enerverende partij. De eerste set werd ge wonnen met 6-3, de tweede set leverde verlies op met 7-5 en de derde set werd via tie break helaas met 7-6 verlo ren. De dubbel van Jaap de Ko- ning en Wilfries Hövener werd ook een driesetter en ging verloren met 6-3, 3-6 en 7-5. De laatste dubbel van Alexander Wensink en Mar ten v.d. Velde eindigde in een overwinning met 6-4 en 7-5. Het zater dag-veteranente am onder de inspirerende leiding van Joop van Son verloor met 4-1 van Triomf 2 in Berg- schenhoek. De wedstrijd was spannender dan de uitslag doet vermoeden. Frans Ar- noldus en Aad Ciere wisten hun dubbel met winst af te sluiten. Mix team 1 35+ van zondag met 3-2 van Heer Jan 6 uit speelde uit tegen Zoeterwou- uitreiken, maakte jeu de bou- Heeijansdam. de, een sterke tegenstander. 1-TTT-jj-- jjef. was een redeiijk gelijk In een plezierige wedstrijd opgaande wedstrijd, waarbij werd met 4-1 verloren, de vrouwen voor de winstpar- Slechts Ton Baas en captain Rob Berrevoets wisten hun dubbel te winnen. Mix team 1 van zondag (lan delijk) van captain Paul Ver schoor won met 5-3 van Qra- vel 4 en het heren team 1 35+ aangevoerd door Jan van Es won met 4-2 van Nieuwer- na een spannend duel met kerk aan den IJssel. 3-2. Het damesteam 1 van dins- Heren team 1 van zaterdag dag onder leiding van Riet 18+onder leiding van Marten Schweinsberg begon het Rijn-Hans van v.d. Velde speelde haar eerste nieuwe tennisseizoen in de- competitiewedstrijd uit tegen zelfde samenstelling als vorig Oostvoome 2 en verloor na een enerverend duel met 3-2. Van dezelfde tegenstander werd vorig seizoen nog met 5-0 verloren. Het enkelspel van Wilfried Hövener ging met 6-0 en 6-3 verloren. Het tweede enkel- won haar single en het dubbel spel leverde winst op voor in valler Alexander Wensink Berg zorgde ook (Luuk Akkerhuis is gebles seerd) met 6-3 en 6-1. De dubbels waren alle drie erg spannend. Jaap de Ko- ning en Marten v.d. Velde Het randtoemooi voor bege- leiders en familie werd ge- wonnen door de heren Van Rijn en Coevering. Na afloop waren er bloemen en een fles wijn voor organisator Dino asper o. Ook was er hul- >r de sponsors en voor de gingssubsidie had verleend voor dit lustrumtoernooi. I Hij begon met een remi se. Door vervolgens drie opeenvolgende partijen winst op Jan de Heer te laten te winnen nestelde hij on zich weer bij de top-6. Jesse van Elteren (D-ca- tegorie) eindigde als der- Tijmen den Ouden junior. de- Dick Berghout en Da Zaterdag werden in Schiedam de persoonlijke kampioenschappen voor de E-categorie gehouden. Hiervoor plaatsten zich Hugo van Elteren, Jan van Helden en Sander Hertog. Ina Amoldus en Greet v.d. voor de winst. Een 2-0 voorsprong dus. Maar het tij keerde. Riet Schweinsberg verloor haar single en de tweede dubbel van Gonnie Spruitenburg en Corrie Mooij werd na twee sets verloren. De laatste dub bel moest door een blessure van gegeven. verlies met 3-2. De eerste competitiedag van zesde pi de dames veteranen 1 leek niet meer kapot te kunnen. Het weer was perfect. Bijna was nog geblesseerd en Truus v.d. Wal verving haar) ging ƒ1 i i v i m r 4 in Bergschenhoek. Het begon goed. Marleen de woners van de beide tehuizen maanden van tevoren wordt WADDINXVEEN - De volley- niet bolwerken (3-5). Het uitgekeken. Tijdens het toer- balsters van Keukencentrum tweede juniorenteam ver- nooi worden de deelnemers Waddinxveen Be Fair hebben sloeg Hoge Limiet met liefst gekoppeld aan een speler van team moest met 2-3 het on derspit delven tegen ’s Gra- venzande. Het tweede team verloor kansloos van ’s Gra- venzande met 0-5. zich in de uitwedstrijd tegen 7-l.Het eerste gemengde 35+ Delta 2 van hun beste kant laten zien. Na de misstap (3-2 verlies bij Leython) nam een hardwerkend Be Fair sportie ve revanche. De Waddinx veense wonnen met 3-0. Dat Delta slachtoffer zou worden van de Waddinxveen se dadendrang was vooraf niet vanzelfsprekend. Delta team won nipt met 3-2 van De tweede plaats was voor is in eigen huis een moeilijk TIOD 1. Een voorbeeld dat Hugo de Rooy, die samen met te kloppen tegenstandSTer het derde team tegen TIOD 2 organisator Dino Giancaspe- en geen van de toppers uit de volgde (3-2). Het vierde had derde divisie kwam in Delft tot winst. In de eerste set maakte Delta het Be Fair nog knap lastig. De Waddinxveensen moesten een 6-0 voorsprong toestaan kregen op de harde aanval van de lange Delta-aanval- punt, haalde de meest onmo- Het vijfde won met 4-1 Van ÖïlC 35+ team won met 5-0 van Ze venhuizen. Het derde team bedwong Hiaten met 3-2. Tenslotte wonnen de heren PAGINA 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 APRIL 1995 t t 18.00 uur 18.45 uur 19.45 uur 2-TRB/RES 1-dames 1 - MERWEDE 1-heren 2 - NEPTUNES 2-heren te. V» VVUlOpiUllg LUVÜUCIClil UVyCAllA AAAV U I J. V Uil UUl Vil Sponsors: Boonstoppel Autobedrijf, Autorijschool Henk van Erk, Reisburo Van Ginkel, Noordegraaf Autobedrijven, Vink Groep B.V., TAS VX8000-software. 1 i i i i -iw tt i ni j i

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 21