WADDINXVE Paashaas in 'de Passage Expositie en theater in samenwerkingsschool WORDT U 50 JAAR op 19 mei 1995? Eerste Weekblad op 19 mei 1945 Trouwe WD’ers uit bestuur van afdeling Titelstrijd bij Florida Parkeerverbod vracht wagens verkeersveilig? Werk van 40 leerlingen tentoongesteld Expositie in kerkzaalvan Kunst Kring Fiësta met 15 ballonnen Verandering Waddinxveens ophaalsysteem grofvuil? Hardrijders op de bon Hervormde Kerk op RTW-radio LEZERS SCHRIJVEN Op Bevrijdingsdag BOUWZAKEN DIENST OPENBARE WERKEN GESLOTEN De Paashaas in het winkelcentrum 'de Passage(Foto: Sjaak Noteboom). jaarlijkse theaterproject van de school voor voortgezet on- DIVERSEN op straat en écht niet in ’nette pakketten’ van zo en zo groot, stevig gebundeld, zoals vol gens de voorschriften wèl moet. Trouwens als je dat wèl doet is er wel een handelaar met een grote aanhanger die de zaak voor je uit elkaar trekt om half twaalf ’s nachts, want, ook weer volgens voor schrift, aanbieden ’s morgens doen we met z’n allen al lang niet meer. Kortom, maak mensen be wust van hun afval. De weg werpmaatschappij is toch een achterhaald begrip? Kenne lijk niet in Waddinxveen, waar elke donderdagochtend de wereld om ons heen op de straathoeken doet denken aan een scene uit Mad Max. E. BREEMAN leplaan 111, Waddinxveen bebouwde kom de snelheid T' gecontroleerd. Van de 462 heid hebben de leerlingen passanten waren daar 47 overtreders waarvan de snel- Bel: 01828-30332, tsn. 8.30-17.00 uur. WADDINXVEEN - Zoals be richt bestaat het Weekblad voor Waddinxveen volgende maand vijftig jaar. Dit jubile um zal de krant niet onge merkt voorbij laten gaan. De editie van woensdag 17 mei zal worden vergezeld van een boeiende bijlage met informa tie over het heden en het ver leden van de krant, die er een halve eeuw schrijven over het reilen en zeilen van Waddinx veen en de inwoners op heeft zitten sinds het toenmalige Militair Gezag de uitgever van het Weekblad voor Wad- dinxveen toestemming gaf om op niet meer gebruikt bonkaartenpapier de krant te drukken. Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van het Weekblad voor Waddinxveen doet de redactie van de krant oproepen aan Waddinxveners die op 19 mei - de geboortedag van de krant - 50 jaar worden of 50 jaar getrouwd zijn en aan Waddinxveense vereni gingen die in mei van dit jaar 50 jaar bestaan. Zij kunnen zich melden op het redactiea dres Kanaalstraat 10, Wad dinxveen, tel. 01828-30332. VERGADERINGEN Coenecoop College, samen met de Boskoopse en Wad dinxveense MAVO-scholen. schoolonderzoekperiode afge sloten. Belangrijk voor beide vakken is - volgens de samen werkingsschool - naast het eindprodukt het verantwoor den van de keuzes van de leerlingen in de verschillende stadia van het proces in hun werkboek. Deze toelichtingen van de leerlingen zijn ook op de tentoonstelling te vinden. Vooral de herdenkingszegels trekken in het vijftigste jaar na de beëindiging van de Tweede Wereldoorlog de aan dacht. Dinsdagavond verzorgden de leerlingen van de samenwer kingsschool voor HAVO- Atheneum de theatervoor stelling ’Wanted Roberto Zuc- co dead or alive’. Voor dit the aterproject zijn de leerlingen al vanaf oktober vorig jaar in de weer geweest onder lei ding van de professionele dra- madocente Martine van Dits- huyzen, die intussen haar sporen op de samenwerkings school heeft verdiend als leid ster van workshops. WADDINXVEEN - Vorige week maandagavond werd in ho- tel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) een goed be zochte ledenvergadering gehouden van de WD-Waddinx- veen. Onder leiding van voorzitter van Jacques Leeflang werd het eerste gedeelte vlot afgewikkeld. Na behandeling van de jaar stukken kwamen de be- stuursmutaties aan de orde. Marleen v.d. Velde en Teus Ververs traden na een lange staat van dienst terug om plaats te maken voor Cor v.d. Berg en Jan Speetjens. In de kascommissie was de zittingstermijn van mevrouw W. Bottema-Attema ten ein de. Piet de Niet en Pierre Linssens gaan verder met als reserve Wim Zijderhand. Alleen tijdens de voorjaars vergaderingen vinden er bij de WD in het algemeen be- stuursmutaties plaats, zodat op deze vergadering ook af scheid wordt genomen van de oud-bestuursleden. Marleen v.d. Velde en Teus De meubeltoonzalen in het Gouwedorp slaagden er Tweede Paasdag in veel be zoekers te trekken. Buiten was het koud en binnen was het mogelijk in een behaaglij ke temperatuur langs zitban ken, eethoeken, slaapkamers en bergmeubels te slenteren. Binnen de gemeente had ’Meubelstad Waddinxveen’ met duidelijke borden een rij- route aangegeven, zodat be en de bedrijven waar wij wer ken zijn vaak gelegen op plaatsen waar geen openbaar vervoer komt. Bovendien moeten wij vaak beginnen of eindigen met het werk op tij den dat er geen openbaar ver voer meer rijdt. Daarbij komt dat, al zou ik van mijn eigen geld een auto aanschaffen om vijf dagen in de week te parkeren op een bedrijfsterrein, dan is er in die twee dagen dat ik thuis ben plaats om hier in de sttaat een auto te parkeren. Of denkt onze overheid soms op deze manier het autobezit en -gebruik terug te dringen? Nee, geachte gemeentebestu ren, wat meer sociaal gevoel voor deze mensen, die een zeer belangrijke bijdrage le veren aan de Nederlandse economie zou niet gek zijn. Maar ja, zowel onze landelij ke overheid als de Europese overheid zijn al net zo bezig. Goed voorbeeld doet goed vol gen, zullen wij maar denken. RENÉ VAN TRIEST Kielkade 37, Waddinxveen ’Roberto Zucco’ is vooralnog de laatste toneelproduktie van de leerlingen van de sa menwerkingsschool, aange zien vanaf het begin van de volgende cursus het HAVO- Een ballon vliegt of zweeft niet, maar vaart. De hoogte waarop gevaren wordt vari eert van 100-300 meter. Als passagier heeft men op deze hoogte totaal geen last van de wind, want men vaart met de wind mee. De bedrijven die een ballon hebben gespon sord zijn DSG-Wijnkopers, Van Noort Verhuizingen en Autopunt Gouda-Waddinx- veen, Drukkerij A-Twee, Hei werken P. van ’t Wout BV, Airproducts, Van Ginkel Va kanties, Machine- en Appara- X- r* 1 1 T i 1 1)1 T r b i ta Van Leeuwen, Festo-Pne- umatiek, De Jong Waddinx veen BV, Trenforma BV en AXIS-Aandrijvingen BV. WADDINXVEEN - Zaterdag 22 april (9.00-20.00 uur) en zondag 23 april (10.00-17.00 uur) houdt Florida-badmin- ton in sporthal ’de Sniep’ de jaarlijkse clubkampioenscha- pen in het dames- en here nenkelspel en in het gemengd dubbelspel. Het aantal in schrijvingen bedraagt 26 DE, 32 HE en 35 GD. In alle on derdelen zal ook in een B- poule om de prijzen worden gespeeld, zodat het niet al leen aan de top een spannend toumooi wordt. In het DE verdedigt Ilona Groeneveld haar titel. Hoe wel zij dit seizoen niet aan de competitie kon deelnemen, zal bet voor eerste teamspeel- sters Mirande Baan en Lies- beth van Bergeijk een hele opgave worden om Ilona te verrassen. Bij de heren is Dick van Tey- lingen titelhouder. Grote con currentie mag van Dennis Steenland worden verwacht. Ook Rob Sikking en Bart Moors zijn kanshebbers. In het gemengd dubbelspel zijn vele nieuwe combinaties gevormd. Kampioenen in het gemengd-dubbelspel zijn Mi rande Baan en Rob Sikking. Dit jaar zijn Rob Sikking met Herma v.d. Heiden en Dennis Steenland met Mirande Baan favoriet. Echter, er zijn diver se sub-toppers, die vóór een verrassing kunnen zorgen. Hooftman-Volvo en Verweij- Export zorgen voor de prijzen in zilver en groen. WADDINXVEEN - De weke lijkse kerkuitzending van de lokale RTW-radio wordt ko mende zondagmorgen 23 april tussen negen en twaalf uur verzorgd door de Centra le Hervormde Gemeente van Waddinxveen. Op het pro gramma staat om 9.00 uur een kinderprogramma, om 9.30 uur uur de kerkdienst vanuit de Bethelkerk (Bilder- dijklaan) met ds. A.W. van der Plas, om 10.50 uur het programma ’Na Pasen’ met gedichten en muziek en om ongeveer 11.30 uur een ge sprek met drie ouderparen over adoptie. RUIMTELIJKE ORDENING WADDINXVEEN - De Paas dagen 1995 zijn weer voorbij. Opnieuw was het guur en re genachtig. Voor het derde achtereenvolgende jaar wist de Stichting Wielerronde Waddinxveen maandagmid dag de regen niet buiten de deur te houden. Het nieuwe wielerparcours rond het win kelcentrum ’de Passage’ bracht daarin geen verande ring. Als misschien niet al te intel ligente burger vraag ik mij af - na het lezen van het artikel over rotondes op het Noord- einde in het Weekblad voor Waddinxveenm van vorige week - wat een parkeerver bod voor vrachtwagens met verkeersveiligheid te maken heeft? Ververs werden door Jacques Leeflang bedankt voor hun inzet in de afgelopen j aren en ontvingen van de penning meester Jan van Angeren een attentie. Het oud-raadslid Jaap van den Berg had reeds afscheid genomen van de raadsfractie en werd nu eveneens nog in het zonnetje gezet door de voorzitter. Van de penning meester ontving hij een at tentie als blijk van waarde ring. Na de pauze werd veel tijd ge stoken in het tweede gedeel te. Onder leiding van fractie voorzitter Koos de Vogel en gemeenteraadslid Maria Wientjens-van der Velden kwam de gemeentelijke kem- takendiscussie aan de orde. Bijgestaan door drs. P. v.d. Wel van het (door de gemeen te in de arm genomen) bureau VB-Advies ontspon zich een levendige discussie over tal van onderwerpen. Omdat de ruim 90 aandachtspunten om praktische reden niet alle maal aan bod konden komen, werd de discussie toegespitst op de onderwerpen sport en recreatie, sociaal-cultureel werk en kinderopvang. De vele standpunten en me ningen zullen voor de raads fractie van de WD een goede steun zijn om hun interne be sluitvorming te kunnen bepa len (voor vrijdag 28 april). Samengevat kwam het er op neer dat de liberale achter ban goede basisvoorzienin gen erg belangrijk vindt, maar dat het profijtbeginsel (wie geniet, betaalt), zoveel mogelijk dient te worden doorgevoerd. Het WD-uit- gangspunt wordt: ’Waddinx veen een complete gemeente in het Groene Hart van de Randstad’. WADDINXVEEN - Leden van de Waddinxveense Kunst lucht stabiel geworden is Kring exposeren hun werk stukken gedurende het ko mend weekeinde van vrijdag 21 tot en met zondag 23 april in de Remonstrantse Kerk aan de Zuidkade in Waddinx veen. De expositie zal vrijdag avond 21 april om half acht worden geopend door dr. Joh. mj t .i dikant van de Remonstrantse Kerk in het Gouwedorp. op de expositie zijn te zien olieverf schilderijen, aquarellen, et sen, keramiek, beeldhouw werk en textielwerkvorming. De toegang is gratis. WADDINXVEEN week donderdag werd van 16.30 tot 17.50 uur aan de Noordkade door de politie een snelheidscontrole gehouden gelegenheid de tentoonstel- waarbij 184 van de 637 pas- ling te bezichtigen en de leer- santen wegens te hard rijden lingen vragen te stellen over hun werk. Aan de expositie nemen 21 leerlingen handvaardigheid zoekers uit de regio niet de grootste moeite hadden de meubelzaak van hun keuze te Transporten BV, Heemskerk, vinden. Ter gelegenheid van de Paas dagen was er zaterdag in het winkelcentrum ’de Passage’ een Paashaas actief. Jong en oud beleefden daar veel pie- tenfabriek J. Boere_BV* Tbyo- zier aan. Ook andere winkel centra lieten de Paasdagen niet ongemerkt voorbijgaan. Eerst dit: Wordt het niet eens tijd het grofvuilophaalsys- teem in Waddinxveen te gaan verruilen voor het zelf-weg- WADDINXVEEN - Voor brengen-naar-de-gemeente- vrijdag 5 mei (bevrijdings- werf of anders bellen-voor-op- teem van Gouda? Op zichzelf klinkt dit onaan trekkelijk. Ook vind ik het zelf wel leuk als ik langs de straat een nog bruikbare be zemsteel, lamp of iets derge lijks tegenkom. Toch vind ik het ophaalsysteem van Gou da volwassener en getuigen van visie. Hoewel een geringe toename van het gewone huisvuil wel het neveneffect zal zijn, dwingt hun systeem tot het nadenken over je eigen afval. Rommel maken is leuk, maar weten we nog wel wat daar de gevolgen van zijn? De ver bouwde keuken gaat gewoon dag) heeft de Stichting Na- haal-maar-wel-betalen-sys- tionale Feestdagen Wad dinxveen een groots ballon- fiësta gepland op het voet- balterrein van WSE aan de Willem de Rijkelaan. Als het weer meezit belooft dit een geweldig spektakel te wor den. Niet minder Jan 15 he- teluchtballonnen zullen dan het luchtruim kiezen met in Atheneum zal opgaan in het totaal 46 passagiers. Niet alleen Van Ginkel Va kanties (Passage) heeft aan de ballon-fiësta een actie ver bonden, maar ook Toyota Van Leeuwen (Piasweg) belooft zijn klanten de kans op een ballonvaart. Heemskerk BV (Dorpstraat) verstrekt bij aankoop van ƒ100,- een lot met een kans op een echte ballonvaart. De ballonnen zullen vrijdag middag 5 mei pas opstijgen na zeven uur omdat dan de en er geen kans meer is op ther miek, die de ballon onbe heersbaar zou kunnen ma ken. De meeste ballonnen zullen varen met 3 of 4 passagiers en hebben een luchtinhoud van 2.700-3.500 kubieke me ter. De temperatuur binnen Tromp, de nieuwe Leidse pre- de ballon loopt op tot zo’n 80- 100° Celsius. De hoogte van de ballon is zo’n 20-25 meter. Voor de ballon wordt 600- 800m (parachute) stof ge bruikt. De snelheid waarmee een ballon vaart is ongeveer 8-10 knopen (18 km per uur). waarbij 184 van de 637 pas s'-j1J 1 op de bon werden geslingerd. De snelste reed 83 km per uur. Van 19.15 tot 20.15 werd op het Noordeinde buiten de deel en 19 leerlingen tekenen. Voor het vak handvaardig- 1J 11-1J 11'. l jjQ de loop van het eindexamen- jaar een aantal opdrachten gekregen. De opdrachten waren ontwer pen (twee postzegels, die sa men een eenheid vormen rond het gegeven zomerze- gels, herdenkingszegels en kinderzegels), spiegeling (on derzocht in een stilleven en in een vrije verwerking), collage (samengesteld vanuit een spektakelschilderij) en de grafische vertaling van een gedicht (in de vorm van een lino of een ets). Daarnaast hebben de leerlingen met een zelf gekozen onderwerp him Het jubilerende Weekblad van Waddinxveen heeft een verrassing voor u! WADDINXVEEN - Tot en met vrijdag 21 april wordt in de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum (Sniepweg) de jaarlijkse tentoonstelling gehouden van het teken- en hand- vaardigheids-eindexamenwerk van veertig 5 HAVO-leerlin- gen van de Waddinxveense school. Dinsdagavond werd het derwijs opgevoerd. Vorige De opening van de expositie is vanavond - woensdag 19 april - om acht uur. Bezoekers hebben dan tot half tien de M E E E N E WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 19 APRIL 1995 Pagina 3 Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Aard van het bouwplan Bouwperceel Zuidplaslaan 129 Zuidplaslaan 101 Sweelinckhof 51 het oprichten van een tuinhuisje Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen Aard van het bouwplan Bouwperceel Joke Smithoeve 4 en 22 het oprichten van twee tuinhuisjes Collectevergunning Ned. Hartstichting Van 23 tot en met 29 april 1995 Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 25 april 1995, aan vang 19.30 uur in het gemeentehuis Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak Gedurende vorengenoemde termijn van twee weken kunnen belangheb benden hiertegen schriftelijk bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. 1Toegangskaarten kunt u telefonisch bestellen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur onder nummer 01828-24697. Betaling vindt plaats aan de zaal. Kamermuziekconcert in raadzaal Brugweg (tussen nr. 92 en 98) het oprichten van zes woonhuizen het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Voorbereidingsbesluiten Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken ter voldoening - aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 maart 1995 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende percelen: 1. Dorpstraat 162-164, alhier; 2. een perceel nabij de Tweede Bloksweg 54, alhier. De datum van inwerkingtreding van de besluiten is bepaald op 20 april 1995. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende tekeningen liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 OPENINGSTIJDEN Het hete gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaaf raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09 00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Deze verordening regelt de taakverdeling tussen de budgethouder (het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Midden-Holland) en de deelne mende gemeenten, waaronder Waddinxveen, met betrekking tot werk zaamheden die voortvloeien uit het Besluit woninggebonden subsidies. De verordening geeft onder andere procedurevoorschriften inzake het verle nen van geldelijke steun aan het bouwen van woningen in de gesubsi dieerde sector, alsmede het treffen van ingrijpende voorzieningen aan huurwoningen. Op donderdag 20 april 1995, van 09.00 tot 12.00 uur, zijn alle afdelingen van de dienst Openbare Werken in het gemeentehuis gesloten. Op de agenda o.a: - Voorstel tot vaststelling van de voorjaarsnota 1995. - Advies inzake de beleidsnotitie 1995-1998 van de Kerngroep Ontwikke lingssamenwerking. - Advies inzake Lidmaatschap Gemeentelijk Platform Zuidelijk Afrika (LOTA). - Advies inzake de vorming stadsprovincie Haaglanden en toekomst Zuid-Holland na vorming stadsprovincies. Gemeenteraad op woensdag 26 april 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Zuidplaslaan 64 Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis 24642 telefax 24680 Gemeentewee) 24500 Centraal Meldpunt Zorg 10401 Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen 24760 Gouwebad "De Sniep" (informatie) 12570 Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeentegids OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN Op de agenda o.a.: - Voorstel tot beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de aanschaf van een module burgerlijke stand. - Voorstel inzake actualiseren kosten reiniging inclusief voorstel differen tiatie afvalstoffenheffing. - Voorstel met betrekking tot de financieringsopzet Stichting Vluchtelin genwerk Waddinxveen e.o. - Voorstel tot verlening medewerking en beschikbaarstelling krediet ten behoeve van diverse aanschaffingen/voorzieningen voor het bijzonder basisonderwijs (art. 74 W.B.O.) - Voorstel tot vaststelling van de Voorjaarsnota 1995. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen: De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (1e etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 20 april 1995 aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Bezwaarschrift tegen een besluit tot afwijzing van een verzoek om toe kenning van een vervoersvoorziening ingevolge de Wet voorzieningen gehandicapten. - Bezwaarschrift tegen een besluit tot verlening van een bouwvergunning ten behoeve van het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning op het perceel Amalia van Solmsstraat 32 te Waddinxveen. - Bezwaarschrift tegen een besluit tot toepassing van bestuursdwang in verband met het niet naleven van voorschriften, verbonden aan een milieuvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een spui- terij en jachtafwerkingsbedrijf, gelegen aan de Staringlaan 3 te Wad dinxveen. - Bezwaarschrift tegen een besluit tot wijziging van een uitkering inge volge de Algemene Bijstandswet. - Bezwaarschrift tegen een besluit tot afwijzing van een verzoek om een ontheffing van het sluitingsuur, ingevolge de Algemene Politieverorde ning Waddinxveen 1983, ten behoeve van de horeca-inrichting ”De Point”, Wingerd 2 te Waddinxveen. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. CONCEPT-REGIONALE VERORDENING WONINGGEBONDEN SUBSIDIES 1995 Burgemeester en Wethouders van de gemeente Waddinxveen maken bekend dat met ingang van donderdag 20 april 1995 gedurende twee weken tijdens werkdagen van 08.30 en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt op de afdeling Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1 alhier, het ontwerp van de Regionale Verordening Woninggebonden Subsidies 1995 van het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Midden-Holland. Op donderdag 20 april 1995 vanaf 20.30 uur zal in de raadzaal van het gemeentehuis een kamermuziekconcert plaatsvinden. Op het programma staan ondermeer werken van Haydn, Bartók en Brahms uitgevoerd door het Orlando Kwartet. Of ontvangen de gemeentebe- sturen van Waddinxveen en Boskoop soms klachten van bewoners waar een vracht wagen voor hun uitzicht staat? Nou ja, over tien jaar staan er bomen en dan is er ook geen uitzicht meer. Beide gemeenten zouden er beter aan doen een wat socia ler beleid te voeren voor hun inwoners die toevallig vracht wagenchauffeur zijn. En dan praat ik niet over het ter be schikking stellen van vracht wagenparkeerplaatsen a rai son van ƒ2.000,- per jaar voor een vrachtwagen die mis schien twee nachten per week hier geparkeerd wordt. Volgens de CAO ontvangen wij geen reiskostenvergoe ding voor woon-werkverkeer

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3