B-finale bedrij fsvolleybaltoernooi Zes uur strijd Be Fair-tennis Wielerparcours in Waddinxveen bleek een echte kuitenbreker Slordig verlies Gouwe-heren 2 Ir I Krappe zege voor Korbis Op Tweede Paasdag 1996 vierde ronde op prachtige stratenrit Sjoeluitslagen Titel voor Be Fair Al TOOS-tumer Vincent Dijkstra plaatst zich voor de play-off Be Fair-dames tevreden met derde plaats Moerkapelle bij Ortec Capelle Promotie is nu zeker voor Flyers-heren promotiewedstrijden om drie plaatsen in de eerste klasse. Beslissingswedstrijden tus sen Rowic, Juventus en Fly ers zullen de kampioen en di recte promovent moeten ople veren. De nummer drie zal daarna opnieuw belissings- wedstrijden moeten spelen tegen de nummer 12 uit de eerste klasse en de kampioen van de derde klasse. Korbis-jeugd ongeslagen De Sperwer L tel i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 26 APRIL 1995 PAGINA 31 Naaldwijk. standers van United Service terdam met 4-0. In de andere halve finale won Schiebroek WR met 2-1 van Dordrecht. pen, maar ook dat zat er deze zaterdag niet in. Via 0-6, 11-8 en 14-12 pakte WIK de eerste set met 14-16. In de tweede set werd de pas sing aan Be Fair-zijde nog minder en de aanval nog doorzichtiger en WIK teerde met 13-15. Een Pronk, afkomstig van Bar racuda en ooit spelend voor de voormalige hoofdklasser HZ Zian in Den Haag, gaat de damesselectie onder zijn hoede nemen. Hij wordt de opvolger van Jan Midden dorp. Ton Heiden, die reeds de De Gouwe-jeugd trainde, gaat de herenselectie trainen en begeleiden. Ton is eveneens een oud-speler van HZ Zian en speelde eveneens bij De Zijl LGB in Leiden. Hij volgt Hans de Gruyl op. teren van de schaakvereni ging Moerkapelle deel aan het Ortec Rapidtournooi in Capelle aan den IJssel. In de sterke A-groep konden Ge rard en Dick deze maal niet schitteren. Beiden scoorden 3 uit 7. WADDINXVEEN - Met gemengde gevoelens volgde het be stuur van de Stichting Wielerronde Waddinxveen, dat op Tweede Paasdag de derde ronde hield, vorig jaar de ver- keersontwikkelingen op ’hun’ parcours aan de Groensvoor- de-Wadde-Peuleyen-Beethovenlaan. Woorden werden om- van het gemeentebestuur het groene licht voor een par cours in het centrum van Waddinxveen waar menig co mité zijn vingers bij af zou likken. En het parcours loste de hooggespannen verwachtin gen in. Snel, selectief, gevari eerd en veilig was unaniem het oordeel van renners, wheelers en juryleden na af gewonnen. Vier partijen ein digden in winst voor Jeroen Jaakke, D. den Hartog, Wou ter Schaaf en L.A. Koster. In het eerste team heren 35+ speelden de bekende heren Nederhof, Keuzenkamp, Van Os en Herrebrugh in Baren- drecht vijf snelle partijen, steeds in twee sets. Drie won nen ze en twee waren voor Barendrecht. Team 3 van Dick Frerischs en Leo van Dam won vrij gemak kelijk hun enkelspel, beiden met 6-1 en 6-2. Bij de dubbel spelen ondervond het team evenwel beduidend meer te genstand van de heren van DLTC 1. Ondanks aanmoedi gingen van veel toeschouwers verloren ze alle drie partijen. De meeste teams van Be Fair speelden langdurende partij en, veelal met drie-setters. Alle tennisbanen van De Bui tenhof in het sportpark ’de Sniep’ kunnen tegenwoordig worden verlicht. Velen ma ken daarvan tot middernacht gebruik. A-amateurs: 1. Juris Silovs, Letland; 2. Ton Zwirs, Hoofd dorp; 3. Tadeus Rizi, Letland; 4. Ygons Rozefelds, Letland; 5. Robert Karremans, Alphen ren F. van Rooy, R. Bakker, T. Simons en T. Vink. Een week geleden won dit team met 5-0 tegen Reyerbos. WADDINXVEEN - Zaterdag speelden de bondsteams van De Gouwe-waterpolo hun laatste competitiewedstrijden van dit seizoen. In Gouwebad ’de Sniep’ versloeg heren 1 vrij gemakkelijk Merwede 1 uit Dordrecht met 16-9. Dames 2 gaf tegen TRB/RES 1 uit Tilburg aardig partij, doch ver loor met 4-3. profi- hard- 93; M. Tollenaar Zn. 4 54 77 werkende Sylvia de Vries eis- 80 99 103; H. Metselaar 5 13 te in de derde set passend een 27 65 68 71 75 96 98 101; Combinatie Wibo 6 44 49 50 52 56 78 81; F. van Beek 7 18 26 32 35 37 40 43 57 58 59 73 85 87 88; G. Tollenaar 12 38 41; C. Smitskamp 14 24; C.G. Hofman 15 79 86; C.A. Bode 17 53 62 84; J. Toor 19 21 30 31 45 46 63; H. Vink 20 76; P. van der Made 22 55 69; J. Troost 23 34 66 74 83; J. Jan sen Zn. 25 72; M. Hofman 28; R.A. van der Made 29 36 47 48 61 67 95 102; M. Ver beek 51 100; J. Loef 60; J. Verbakel 70 90; Davy Hofman 82; W. Breedijk 97. zijn totaal op 39.85 en eindig de achter Anton Stoter. Jur- jen van Pruissen begon slecht, maar verbeterde zich goed tijdens de wedstrijd en behaalde een totaal van 43.25. Hij werd daarmee 36- ste. van de Stationsstraat zorgden deze ingrediënten voor een zodanig selectief parcours dat in alle wedstrij den kopgroepen ontstonden, waar de latere winnaars uit naar voren kwamen. Bijzonder te spreken is het De eerste ontmoeting tussen Proefstation Boskoop en Marskramer was gelijk op gaand met een eindstand van 8-8. In de finale bleek echter dat Marskramer waarschijn lijk niet het achterste van hun tong hadden laten zien en wonnen dan ook met 13-8. Ondanks dat dit de B-finale was en de betere teams van daag - woensdag 26 april - gaan uitmaken wie zich dit jaar de beste mag noemen, was er op deze avond een ge weldige sportieve sfeer aan wezig. Het bleek dat de ver liezers geen spijt hebben ge had het voetbal te hebben ge laten voor wat het was. Jongens junioren 1 speelde tegen kampioen Voorburg één van de beste wedstrijden van deze competitie. Vooral de eerste helft werd het de titel houder lastig gemaakt. Toch was Voorburg nog de betere ploeg. Uitslag 61-77. Top scoorder: Juriaan Tholenaar met 14 punten. WADDINXVEEN - Zaterdag 22 april werd in Alkmaar de halve finale voor de nationale titelstrijd turnen gehouden. De beste vier turners per niveau konden rechtstreekse plaatsing verdienen en de nummers vijf tot en met tien krij gen nog een herkansing tijdens de play-off. Tot hen behoort TOOS-turner Vincent Dijkstra. Het Waddinxveense TOOS was in Alkmaar aanwezig met vier turners. In niveau 6B (9- en 10 jarigen) werd de vereniging vertegenwoordigd door Richard Nobel en Vin cent Dijkstra. Richard Nobel turnde een constante wed strijd, maar kwam net tekort om zich te plaatsen bij de eer ste tien. Hij werd lie met 38.05. Vincent Dijkstra wist zich wel te kwalificeren voor de play-off, want hij eindigde als 10e met 42.15. De Waddinx- vener weet wat hem te doen staat, want hij zal op zater dag 13 mei in Almere een stuk hoger moeten scoren om Er zijn in dit niveau nog twee plaatsingswedstrijden en de beste 12 turners plaatsen zich voor de NK. De drie TOOS-deelnemers moeten zondag 30 april in Reuver dus beter voor de dag komen om nog in aanmerking te komen voor een deelnamebewijs aan de nationale titelstrijd. Anton Stoter turnde een ma tige wedstrijd en eindigde met een totaal van 40.10 als 54-e. Niek Buijs turnde wel een behoorlijke wedstrijd, maar omdat hij bij de paard- sprong in de fout ging kwam Cady. Het werd een harde wedstrijd, waarbij Flyers goed speelde, maar toch iets tekort kwam om de nummer twee van de competitie te ver slaan. Een vierde plaats in de rangschikking is de beloning van een goed seizoen. Uitslag 59-53. Topscoorder was Anita van Unen met 31 punten. (dames), Duiven; 3. Piet van der Feest, ’s Gravendeel; 4. Bertus Brandhorst, Zöetèr- meer; 5. Rob Wellman, Breda. Jeugd: 1. Rene Looijs, Dui ven. Burgerronde: 1. Iwan Zuiderwijk, Wateringen; 2. Jos v.d. Hoeven, Wateringen; uitslag was dus 4-1. 3. Frans v.d. Ende, ’s Graven- Bij de jongens tot en met 17 zande; 4. Sjaak van Schie, jaar werd in de tweede klasse Maasdijk; 5. Jan Vollebracht, één dubbelspel door de tegen- hoofdrol op. Be Fair kwam aanvallend en blokkerend wat beter uit de verf en won met 15-12. In de vierde set ging de wed strijd als een nachtkaarsje uit. Be Fair was niet bij machte het tij te keren en leek zich te verzoenen met de derde plaats in de derde divi sie. Een eindklassering die natuurlijk tot tevredenheid kan stemmen bij een debu tant, maar tevens een eind klassering die hoger had kun nen zijn wanneer de moge lijkheden benut waren. de. In de finale kon Van Noort niet op tegen het volleybalge- weld van Autotech die de wedstrijd met 17-6 in haar voordeel besliste. In de heren-poule kon kraan- bedrijf Nederhoff deze keer de klus niet klaren en werd dan ook laatste. De beide con- structiebureaus Krabben- dam-Boerkoel uit Soest en Smit uit Waddinxveen hiel den elkaar met elk vier pun ten in evenwicht, zij dat het doelsaldo in het voordeel van eerstgenoemde was. De als eerste en tweede geëindigde teams zouden in een finale wedstrijd het uiteindelijke krachtverschil nog één keer moeten duidelijk maken. van Stolberglaan bleek zo vlak voor het finishdoek van Keukencentrum Waddinx veen zich te manifesteren als een heuse kuitenbijter. Met gezet in daden - er kwamen wegversmallingen en drempels de ongelijk liggende klinker- - met als gevolg dat het wielercomité op zoek moest naar een tjes nieuw parcours in het Gouwedorp. De moed zakte de bestuursle den begin dit jaar in de schoe nen toen de lang verwachte vergunning voor een nieuw parcours maar op zich liet wachten. De vraag rees zelfs slagen van de sjoelwedstrij- of er dit jaar nog wel tijd ge noeg was om een ronde te or ganiseren. Maar uiteindelijk bleek het wachten niet voor niets. Na drie Letten wisten bij de eer ste vier in de eindklassering te eindigen. De Let Juris Silovs kwam so- lorend als eerste over de streep. Hij had zich kort voor het einde los gemaakt uit een kopgroep, die tot dan een drachtig samengewerkt had. Hij maakte in gebrekkig Duits zijn complimenten over het parcours. ‘Ik heb dit jaar al drieëntwintig wedstrijden gereden in België en Neder land, maar dit is het mooiste en selectiefste parcours waar ik tot nu toe heb gereden'. De schuin oplopende Juliana WADDINXVEEN - In de dinsdagcompetitie voor dames van Be Fair-tennis, waarvoor vrijdag na de verregende dinsdag werd ingehaald, speelde team 1 in de hoofdklasse tegen Ho ly 1. Deze strijd duurde zes uur. Nel Vermeulen moest het in drie sets afleggen tegen de vriendelijke, maar veel jonge re C. de Dekker. Elly van Tol had tegen C. de Wit ook drie sets nodig zonder tot het ge wenste resultaat te komen. Truus Boere en L. van Berge- ijk behaalden wel winst in DD, ook na drie sets. Het da- gresultaat is drie gewonnen partijen tegen drie verloren partijen. Team 2 trok dinsdag naar Kooistee. Alleen het DD van J.H. Preitschopf met Adrie van Erk werd gewon nen. Team 4 met Yvonne de Koek koek als captain won tegen Yellow Smash met 3-2. Mart- je Jansma nam een enkelspel voor haar rekening in drie sets. Yvonne de Koekkoek en Henny v.d. Neut haalden in twee sets een DD naar zich toe. Cobi van Doom met Martje Jansma zorgden voor de derde gewonnen partij (4-6,6-1,6-3). Team 5 met Coi*rie Revet, J. Claassen, A. Nooteboom en L. Blanken had veel drie-setters nodig, maar won toch alle partijen tegen Oostvoome 2. Team 7 met Rianne Verwey zorgde voor een goede start door een overwinning in DE tegen Ter Steeghe 3. Alle drie de dubbels werden ook door Be Fair gewonnen. Team 9 moest voor de 4-1 overwinning naar Dash 35. Deels werd in de regen ge speeld, dus met zware ballen en beslagen brillen. Deel neemsters aan de winst wa- WADDINXVEEN - Volleybalteams die in het bedrijfsvolley- baltoernooi van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair eerst de grote verliezers waren, konden zich tijdens de B-fi nale op woensdagavond 19 april plotseling winnaars wa nen. Strijdende teams op gelijk niveau geven namelijk een spannend wedstrijdverloop te zien. Aan het begin van de avond betraden twee poules van ie der vier teams het strijdveld. In poule E waren er twee teams die tot het uiterste gin gen met als echte verrassing bakker Gert Huizer die met een neuslengte voorsprong uitzendbureau Dactylo klop te. Maar nummer één moest om kwart voor elf de halve fi nale spelen en dat vonden de bakkers minder geslaagd, omdat zij toch echt heel vroeg uit de veren moeten. Zij werden vervangen door het als tweede geëindigde Dactylo, die verdere zou gaan als Baktylo. ABN AMRO-1 en houthandel Alblas hielden el kaar met elk één punt in evenwicht en konden daar door snel naar de kleedka mers. In poule F deelde nieuwko mer Autotech de lakens uit en was oppermachtig. Postkan toor was door haar vechtlust een goede tweede en moest - tot laat in de avond wachten of er een halve finaleplaats in zat. Buropa behaalde dankzij hun overwinning op het als onderste geëindigde Unigro-2 een derde plaats. Later op de avond kwamen nog een mix-poule en een he ren-poule, met elk vijf teams, aan de beurt. Vanuit de mix- poule moest de andere halve finalist komen. In poule-G was het zeer spannend want nadat elk team drie keer had gespeeld konden allen nog voor de eerste plaats in aan merking komen. Dat waren ABN AMRO-2, Axis-Aandrijvingen en ma chinefabriek J. v.d. Berg. Ze lieten al snel de moed zakken. Het was transportbedrijf Van Noort dat het beste wist hoe de kar getrokken moest wor den. Op de tweede plaats ein digde autobedrijf Volvo Hooftman. Deze plaats gaf recht op een halve finale plaats, doch het wachten van het Postkantoor werd echter beloond want zij werden door loting toch de uitverkorene. De halve finales werden be slist in het voordeel van de laatst spelende teams die waarschijnlijk het ritme nog te pakken hadden. Autotech versloeg met ’duidelijke cij fers Baktylo, terwijl Van Noort met groot verschil het Postkantoor naar huis stuur- op vier gewonnen tegen één verloren partij. Voor de zaterdagcompetitie speelde in de vierde klasse het gemengde team tot en met 17 jaar tegen SIV 3. S.M. van Yperen ondervond weinig WADDINXVEEN - Dat de volleybaldames van Keuken centrum Waddinxveen Be Fair nog enige ambitie had den om volgend seizoen twee de divisie te spelen was in de slotwedstrijd tegen WIK niet te merken. Be Fair, met één punt voor sprong op concurrent Utrecht, hoefde namelijk te gen de degradant uit Groot Ammers enkel de winst te pakken om de promotiewed strijd veilig te stellen. En dat gebeurde niet. De Waddinxveensen van trai- ner-coach Herman Brouwer slaagden er vanaf het eerste fluitsignaal niet in de wed strijd naar hun hand te zet ten. WIK profiteerde gemak kelijk en haalde de winst be trekkelijk eenvoudig naar zich toe. Be Fair kan zich voor de zoveelste keer dit seizoen achter de oren krabben over het waarom van de gemiste kansen. Natuurlijk waren er van Be Fair-zijde excuses aan te dra gen. Aanvoerster Marcella Bos is voorlopig uitgescha keld met een handblessure en Liesbeth Gras zat ziek langs de kant. Toch schortte er aan het spel van Be Fair meer dan alleen het gemis van een ba sisspeler. Het waren vooral de spel vreugde en het enthousiasme waar het de Waddinxveensen aan ontbrak. Een beetje meer zelfvertrouwen had de volley- WADDINXVEEN - Na de ne derlaag van vorige week bij Woerden met 3-2 moest Al van Be Fair-voetbal thuis aantreden tegen ONA uit Gouda. Met een voorsprong van vier punten op Esto werd aan de wedstrijd begonnen. Een gelijkspel was dus voor de voetbaljeugd voldoende om het kampioenschap te be halen, maar de titel werd met 3-1 winst in de wacht ge sleept. Voor Be Fair opende E. Kraan met een schitterend schot de score (1-0). Daarna waren de meeste zenuwen afgeschud en ging Be Fair door. Dat re sulteerde in nog twee goals. De tweede goal kwam op naam van M. Darrazi en de derde werd door R. den Adel in het doel van ONA geknikt. Met een 3-0 ruststand kon er dus eigelijk als niets meer ge beuren. R. den Adel werd de topscorer van dit kampioens- duel door de bal ongelukkig in eigen doel te koppen (3-1). Hoewel Be Fair nog enkele kansen kreeg werd er in de resterende tijd niet meer ge scoord. Door dit resultaat werd Be Fair Al kampioen van de hoofdklasse afdeling Gouda en gaan ze volgend jaar verder in de landelijke derde divisie. Heren 2 was zich kennelijk onvoldoende bewust van het degradatiegevaar waarin de ploeg zich bevindt en verloor in een slordig gespeelde wedstrijd met 7-3 van Nep- tunus 2 uit Arnhem. Gouwe- dames 1 was al uitgespeeld. Het eerste zevental van De Gouwe-heren heeft het sei zoen op fraaie wijze afgeslo ten. Reeds halverwege de eerste periode kwam de ploeg van de vertrekkende trainer-coach Hans de Gruyl tegen Merwede uit Dor drecht op een 4-0 voorsprong door doelpunten van Remco de Frahkrijker, Marc Faber, Henk Van de Linde en Jos van de Dool. Na het eerste doelpunt van Merwede scoorde Jaco de Jong 5-1 en leek Merwede enigszins te zijn bekomen van de eerste schrik en sloot de eerste periode af met 5-3. In de tweede periode ging de wedstrijd gelijk op en werd om en om gescoord. Voor de Gouwe-heren waren dat Ja co van Tol, Arco Verboom en Jaco de Jong. Eindstand tweede periode 8-6. In de derde periode kwam De Gouwe pas goed los. Mer wede kwam deze periode niet tot scoren, maar Remco de Frankrijker en driemaal Arco Verbom brachten de stand naar 12-6. In de vierde periode spartel de de ploeg uit Dordrecht nog even tegen, doch na 12-8 brachten de gebroeders Van Tol de Waddinxveners op een 14-8 voorsprong. Mer wede scoorde met 14-9 zijn laatste doelpunt en Jaco de Jong bracht met twee doel punten de eindstand op een welverdiende 16-9. Zowel de dames- als de he renselecties van De Gouwe krijgen volgend seizoen een nieuwe trainer. Martin MOERKAPELLE - Gerard van Ommeren, Dick Bac, Sven Stange en Jesse van El- alsnog plaatsing voor de NK j- __i af te dwingen. In niveau 5C was er één TOOS-deelnemer en dat was Michel Brand. Michel turnde een redelijke wedstrijd, maar kwam nog veel tekort. Hij eindigde nu als 15e met 40.35. Met name in de afwer- In dè C-groep (óók voor senio- king valt er ook voor Michel ren) speelde Sven (13 jaar) goed en zijn 5 uit 7 was goed voor de zevende plaats. De jeugdige Jesse (12 jaar) reikte met 4,5 uit 7 naar de dertien de plaats. Lang niet slecht in deze zware groep met 52 deel nemers. Tenslotte een bericht over de RSB-beker voor viertallen bij de senioren. Het droomteam WADDINXVEEN - Ondanks de hoogste score van Dick Dros blijft Jan Kersbergen - zesde werd - leider van het al gemeen klassement van de Waddinxveense sjoelers. Uit- den in het clubgebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen. Klasse A: 1. Dick Dros 1389; 2. Tine Valen- kamp 1381; 3. Cees Kuypers veel gepraat kreeg het comité 1379. Klasse B: 1. Erwin Pleus 1364; 2. Guus vanRe- nesse 1313; 3. Mien van Re- nesse 1281. Klasse C: 1. Jan Blom 1206; 2. Trudy van Dam 1171; 3. Asha den Drijver 1158. Klasse D: 1. Ceron van Beek 1070; 2. Simon de Oude 1067; 3. Coby van Eek 1036. Klasse E: 1. Corry Boegheim 1025; 2. Corry ’t Hart 999; 3. Miep Zonderland 986. Maar zes jeugdteams van Korbis-korfbal zijn nog onge slagen. De veldcompetitie is dus zeer succesvol voor de - anderlijke wind. Afstand: 176 halsters ook nog kunnen hel- jeugdige korfballers. Zater dag won BI de strijd om de eerste plaats met 7-4 van Weidevogels. Cl speelde een prachtige wedstrijd tegen WION en won met 4-2. Het team van Marco van Leeu wen staat stevig bovenaan. Dl, de kampioen van de zaal, lijkt op het veld ook niet te verslaan. In Capelle aan den IJssel werd met 2-13 gewon nen van De Kapellen en ook zij staan op de hoogste plaats. F1 speelde vorige keer met 1-1 gelijk, maar nu werd moeiteloos van Vitesse ge wonnen. Het werd 5-0. Zij staan daarmee hoog op de ranglijst en ook nog zonder verlies. Tenslotte speelde het G1 team opnieuw een zeer goede wedstrijd. Het team scoort bijna de meeste goals van de vereniging, maar des ondanks verliest het tot nu toe, deze maal in Nieuwer- kerk met 15-13. loop van de diverse wedstrij den. Het internationale karakter van de koers bij de A-ama- teurs werd ondubbelzinnig duidelijk in de uitslag. ^Liefst wielercomité ook over de me dewerking van de bewoners langs het parcours. Voor zo ver bekend hebben er zich geen incidenten voor gedaan. ‘Je ontkomt niet aan enige overlast op zo’n dag‘, aldus een woordvoerder van het wielercomite, ‘maar met de ervaringen van dit jaar hopen wij volgend jaar ons voordeel te doen. Ons is er alles aan gelegen een goede relatie te onderhouden met omwonen den en andere belanghebben den rond ons nieuwe par cours'. De verkeersmaatregelen en de verwijzing naar de meu belbranche lijken in eerste aan de verwachting te hebben voldaan. Ook hier zullen en kele kleine wijzigingen tot kwaliteitsverbetering kun nen leiden is de algemene verwachting. Voor de derde achtereenvol gende maal hielpen vrijwilli gers van de voetbalvereni ging WSE met de opbouw en beveiliging van het parcours. Het is inmiddels een vaste kern geworden, die zich niet laat intimideren door slecht weer. ‘Het viel dit jaar nog mee', bracht een verregende WSE-er na afloop optimis tisch uit. Vórig jaar sneeuw de het'. Dat er volgend jaar op Tweede Paasdag weer een wielerronde is, stond voor de ze WSE-er al vast. Met een ’tot volgend jaar’ keerde hij huiswaarts. WADDINXVEEN - In de thuiswedstrijd tegen het laag geklasseerde Good Luck uit Middelharnis werd door Kor bis-korfbal een krappe 12-11 zege behaald. Hoewel de uit slag doet vermoeden dat de Waddinxveners een moeilijke wedstrijd speelden, was dat toch niet helemaal waar. Korbis was feitelijk bijna de hele wedstrijd de betere ploeg. Met een wat beter flui tende scheidsrechter had de overwinning beslist hoger uitgevallen. Zeker vijf straf- worpen die ’geheid’ zeker wa ren, werden weggewuifd. In veel gevallen kwam dat toch wel door een onjuiste positie van de leiding. Gelukkig had dat op het eind resultaat geen invloed. Met één wedstrijdpunt achter stand blijft Korbis als tweede geklasseerd. Met nog vier wedstrijden voor de boeg is nog van alles mogelijk. Drie spelers smaakten het ge noegen driemaal te scoren, te weten Yvonne Visser, Frits Visser en Jaco Wineke. Wim Lebbing en Marco van Leeu wen deden met respectieve lijk 2 en 1 doelpunt eveneens een duit in de korfbal-zak. De ruststand was 8-7 in Wad- dinxveens voordeel, terwijl niet onvermeld mag blijven dat Good Luck in het begin een 1-3 voorsprong wist te ne men. Korbis nam met dege lijk spel het heft duidelijk in handen. Op de keper be schouwd verschilde de twee de speelhelft niet bijster veel van de eerste. Constant stond Korbis op voorsprong maar kon de be slissende klap net niet uitde len, mede door het fluiten van de leiding. Daardoor was en bleef het tot het einde span nend. aan den Rijn. B-amateurs-ve- teranen: 1. Hans van Eijk, Hillegom; 2. Laurens Koster, Den Haag; 3. Vincent Schip- Team 11 speelde vrijdag thuis pers, Zoetermeer; 4. Jacco tegen Zevensprong 4. De da- van’t Schip, Nes aan den Am- mes Dorgelo, Doeswijk, stel; 5. Maarten de Jong, Wil- Schaaf en Oldeburg kwamen nis. Wheeley’s: A-klasse: 1. Feike Waque, Schiedam; 2. Iwan van Bremen, Beesd; 3. John van Buren, Linschoten; 4. Huub Nelisse, Vlaardin- gen; 5. Theo Geeve, Schie dam. B-klasse: 1. John Vink, Vlaardingen; 2. Yvonne Looys tegenstand in haar DE. Het werd 6-0 en 6-0. HE van Mar- tijn Peeters eindigde ook in twee sets met de standen 6-2 en 6-0. DD ging naar de te genpartij, maar HD en GD werden weer in twee sets door Be Fair gewonnen. De WADDINXVEEN - De met spanning tegemoet geziene wedstrijd tegen Crackeijacks bracht het herenteam van Flyers-basketbal alles wat vooraf denkbaar was. Het was een spannende strijd tus sen twee aan elkaar gewaag de teams, waarbij de Wad dinxveners enigszins de meerdere waren en de strijd dicteerde. Wel bleef de marge steeds minder dan tien punten, waardoor de supporters van Flyers pas opgelucht konden ademhalen toen het laatste fluitsignaal klonk. Door de winst van 68-56 op Crackeijacks is Flyers zeker van de derde plaats en van Brand volgend seizoen nog verbetering te halen. Hetzelfde geldt ook voor Maarten Witteman. Maarten turnde in niveau 4C en werd 16e met 40.55. Zowel Maar ten Witteman en Michel Brand mogen volgend jaar nog een jaar in dit niveau tur nen. Ze weten dus waar op ge traind moet worden om zich van Moerkapelle versloeg in dan wél te kunnen plaatsen, de halve finale na een zware Aansluitend werd zaterdag strijd De Weerlegging uit Rot- de eerste plaatsingswedstrijd x j-x a o t__ j j |n ge (|5- en 16-jari- gen) gehouden. Er hadden zich 70 turners voor deze Vrijdag 21 april speelden wedstrijd ingeschreven en Wim Stange, Dick Bac, Ge- daarbij waren de drie TOOS- rard van Ommeren en Ben turners Juijen van Pruissen, van Geffen in Bergschenhoek Anton Stoter en Niek Buijs. de finale van de beker van de Rotterdamse Schaakbond te gen Schiebroek. Het was de tweede keer in de bijna twin tig jaar, die de vereniging oud is, dat zij de finale speelt. De eerste finale werd verloren. Dames 1 speelde de laatste wedstrijd in Capelle tegen WADDINXVEEN - i liefst zes jeugdteams slagen. De veldcompetitie is WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Me nen. Weersgesteldheid: ver- kilometer. In concours 410 duiven. Gelost om 13.00 uur. Aankomst eerste duif 14.50 uur. Laatste duif 15.17 uur. Snelheid eerste duif 1571 m.p.m. Uitslagen: N. Hoogerdijk 1 3 9 10 11 64 89 91 92 94; P Noorlander Zn. 2 8 16 33 42 ill it Ti 4 m3 I l V U V ■-

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 31