Winkelen begint met advertenties kijken.. 1 Rijnland Hoogheemraadschap van Rijnland brengt de stembus bij de kiezers thuis De Gouwelanden H De Gouwelanden I m Rijnland Rijnland Rijnland J® Rijnland Bekendmaking vergunning Rijnlands keur Bekendmaking definitieve beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren .GK/WvW - WOENSDAG26APRIL 1995 PAGINA 6 Provincie Zuid-Holland TOT ZIENS! i HET NEDERLANDSE RODE KRUIS Geen verkiezingspakket ontvangen Als u huis- of grondeigenaar bent en geen verkiezings pakket hebt ontvangen of uw verkiezingspakket is beschadigd, dan kunt u tot en met 10 mei een dupli caat aanvragen. Nog niet iedereen stemt De provincie heeft besloten dat gebruikers van woningen en hun huisgenoten dit keer nog niet zelf stemmen. Dat doen de leden van de gemeenteraden voor hen. Bij de volgende verkiezingen in 1999 doen ook zij mee. U kunt kiezen voor een nieuw bestuur van het hoogheem raadschap van Rijnland. Met dit bestuur kiest u de mensen die bepalen hoe uw belastinggeld door Rijnland wordt besteed. U hebt er belang bij dat de juiste mensen worden geko zen. Mensen die staan voor droge voeten en schoon water tegen een scherpe prijs. U kiest voor uzelf. WIJZIGING LANDELIJK DEEL VAN DE GEMEENTE WADDINXVEEN WV BOSKOOP nodigt hierbij rond leiders, schippers en afduwers uit voor de JAARLIJKSE VERGADERING, op donderdag 11 mei in ”De Brug” waar om 20 uur de koffie klaar staat, ook voor toekomstige mede werkers. Ruime gelegenheid voor wisseling van gedachten over het komende seizoen. Ook zij, die op drukke dagen in het museum willen assisteren zijn van harte welkom. BESTUUR WV BOSKOOP Hoogheemraadschap van I Stemming per brief Bekendmaking aanvraag en ontwerp-beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Bekendmaking aanvraag en ontwerp-beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren Thuis stemmen Rijnland maakt het u makke lijk. Het stembiljet en de om schrijving van de kandidaten hebt u thuis ontvangen. U kunt een keuze maken op het moment dat het u schikt en het stembiljet in de portvrije envelop vóór maandag 15 mei 1995 terugsturen naar Rijnland. WATERSCHAP W WATERSCHAP W 1/035 Schrijf of bel voor meer informatie naar: Zakelijke inhoud: Direct belanghebbende: N.V. Energie- en U bent van harte welkom. Boskoop, april 1995. Het bestuur van de afdeling Boskoop, D.C. Schiere, wrn. voorzitter C.C. Roodbol, secretaris de ’’Alphenseweg” te Bos koop gelegen watergang. Het dempen van een sloot, het plaatsen van een beschoeiing en het maken van twee dammen bij een boomkwekerij ten noorden van de Zijde in de polder Laag Boskoop. Het gedeeltelijk dempen van een ten oosten van de ”Den Ham” te Boskoop gelegen watergang alsmede het aan brengen van een beschoeiing rondom twee aldaar gelegen kwekerijpercelen. Openbare bekendmaking ingevolge de Algemene wet bestuursrecht. Fa. Alb. de Jong en Zn. Zuidwijk 11 Boskoop Tevens bestaat voor een ieder de moge lijkheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit. Men dient zich daartoe te wenden tol vo.ornoemde afdeling, Er zal dan gelegenheid worden geboden om met de aanvrager, een vertegenwoordiger van dijkgraaf en hoogheemraden en andere aanwezigen van gedachten te wisselen. Leiden, 19 april 1995. kantooruren van 10.00 uur tot 12.00 uur eh van 14.00 uur tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergun ningen (tel. 071 - 259218 of 259204); voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voornoemde afdeling. Bedenkingen Gedurende de termijn van 4 weken kan iedereen naar aanleiding van de van alle aanvragen bij: - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Vergunningen, Breestraat 48 J. van Boheemen, Laag Boskoop 56 Boskoop Nr. V.31370, V.31371, V.31433 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen een aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen van 1. B. Blanken en zonen, gevestigd te Boskoop, 2. fa J.M. Fase en Son gevestigd te Boskoop, 3. H.G. Colla, gevestigd te Boskoop voor het lozen van voor het éérsteen derde bedrijf bedrijfsafvalwater en voor het tweede bedrijf bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van bovengenoemde boomkwekerijbedrijven, in het oppervlaktewater, te weten op een watergang in de Gouwepolder. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben het voornemen de gevraagde lozingsvergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de aanvragen en ontwerp beschikkingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. Vervolgens zullen de definitieve beschikkingen W.v.o. worden vastgesteld en bekend worden gemaakt. Ter inzage De aanvragen met bijlagen en de op basis daarvan opgestelde ontwerp-beschtk- kingen W.v.o. liggen voor iedereen van 2 7 apri 11995 tot en met 2 5 mei 1995 gedurende 4 weken ter inzage. De stukken zijn in te zien van aanvraag 1+2 3 bij: de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken (tel. 01727 - 19516); Afdeling Boskoop Secretariaat: Veldlaan 12 2771 LX Boskoop Tel. 01727-14032 AGENDA 1Opening door de wm. voorzitter. 2. Notulen vergadering 24 mei 1994. 3. Voorstel tot benoeming van enkele bestuursleden. 4. Vaststelling financieel jaarverslag 1994. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. de dijkgraaf, dr. J. W. HEKKELMAN 1 indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. De persoonlijke gegevens van degene die zijn/haar bedenkingen indient worden, indien deze daarom verzoekt, niet bekend gemaakt. Een zodanig verzoek moet schriftelijk en afzonderlijk, doch tegelij kertijd met de brief met zijn/haar bedenkingen bij Rijnland worden inge diend. I Hoogheemraadschap van van alle aanvragen bij: - Het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Vergunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 uur tot 12.00 uur eri van 14.00 uur tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergun ningen (tel. 071 - 259218 of 259204); voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voornoemde afdeling. Bedenkingen Gedurende de termijn van 4 weken kan iedereen naar aanleiding van de aan vragen en de ontwerp-beschikkingen W.v.o. schriftelijk - en op verzoek ook mondeling - gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. De persoonlijke gegevens van degene die zijn/haar bedenkingen indient worden, indien deze daarom verzoekt, niet bekend gemaakt. Een zodanig verzoek moet schriftelijk en afzonderlijk, doch tege lijkertijd met de brief met zijn/haar bedenkingen bij Rijnland worden inge diend. Tevens bestaat voor een ieder de moge lijkheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit. Men dient zich daartoe te wenden tot voornoemde afdeling. Er zal dan gelegenheid worden geboden om met de aanvrager, een vertegenwoordiger van dijkgraaf en hoogheemradep en andere aanwezigen van gedachten te wisselen. Leiden, 19 april 1995. UITNODIGING LEDENVERGADERING Hierbij worden alle leden van het Rode Kruis, afdeling Boskoop uitgenodigd tot bijwoning van de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Deze vergadering wordt gehouden op maandag 15 mei om 20.30 uur in gebouw De Loods (achter geref. kerk). De voorzitter van het waterschap De Gouwelanden maakt bekend dat de stembiljetten (retourenveloppen) voor de verkiezing van de leden van het Algemeen Be stuur van het waterschap uiterlijk op woensdag 17 mei 1995 om 12.00 uur moeten zijn ontvangen door het in het waterschaphuis, Pr. Bemhardlaan 8 te Alphen aan den Rijn gevestigde hoodstembureau. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van IptjV'jcJ Hoogheemraadschap van Het leggen van een gaslei ding door een ten westen van Watervoorziening Rijnland Alphen a/d Rijn Postbus 156 2300 AD Leiden telefoon 071 - 259150, telefax 071 - 259155 Binnen zes weken na dagtekening van deze bekend making kan elke belanghebbende schriftelijk bezwaar maken tegen bovenomschreven besluiten bij het dage lijks bestuur van het waterschap (Postbus 356, 2400 AJ Alphen aan den Rijn). Het bezwaarschrift moet gemo tiveerd zijn. Ook né het indienen van een bezwaar schrift blijft de inhoud van het besluit van kracht. Voor degenen die menen dat de onmiddellijke uitvoe ring van een besluit voor hen onevenredig nadeel mee brengt, bestaat voorts de mogelijkheid aan de president van de Arrondissementsrechtbank te ’s-Gravenhage (Postbus 20302, 2500 EH ’s-GRAVENHAGE) te ver zoeken om ten aanzien van het betreffende besluit een voorlopige voorziening te treffen. Alphen aan den Rijn, 26 april 1995. Het dagelijks bestuur voornoemd, de secretaris, K. HEINEN Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland zijn van plan het landelijk deel van de gemeente Waddinxveen te wijzigen. Dat landelijk deel is vastgesteld op grond van de Verordening bescherming landschap en natuur Zuid-Holland. Die provinciale verordening bevat regels over de plaatsing van (reclame-)opschriften, afbeeldingen, reclamevoertuigen en eenvoudige opslag in het landelijk deel. Gedeelten daarvan hebben hun landelijke karakter verloren onder andere door bebouwing. Die gedeelten zullen buiten het landelijk deel worden gebracht. Daarna zullen in die gedeelten de regels van de verordening niet meer gelden. Voor belanghebbenden (degenen wier belang rechtstreeks bij het besluit is betrokken) liggen het ontwerp-besluit en de daarbij behorende kaarten gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis van Waddinxveen en in het provinciehuis, Prinses Beatrixlaan 15 te ’s-Gravenhage. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze over het ontwerp-besluit gedurende die vier weken schriftelijk of telefonisch naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, postbus 90602, 2509 LP ’s-Gravenhage, tel.nr.: (070) 4416409. Naast verzending per post kunnen de stembiljetten (re tourenveloppen) - uiterlijk tot bovengenoemd tijdstip ook tijdens werkdagen worden gedeponeerd in door het hoofdstembureau in het waterschapshuis geplaatste stembussen. Nr. V.30427, V.31364, V.31369 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen een aanvraag te Leiden, op werkdagen tijdens de voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen yan 1. A.J. de Lange, gevestigd te Boskoop, 2. Boot co b.v., gevestigd te Boskoop. 3. gebr. Kotster vof, gevestigd te Boskoop voor het lozen van voor de eerste twee bedrijven bedrijfsafvalwater ..r teucieeij Iiaai oaiirpiuiiiu VCH1 uc en voor het derde bedrijf bedrijft en - t J I, aanvragen en de ontwerp-beschikkingen huishoudehjk afvalwater, afkomstig var, w.v.o. sctlrift6|ijken op verzoek ook bovengenoemde boomkwekerijbedrijveTi, 3 J - mondeling - gemotiveerde bedenkingen in het oppervlaktewater te weten opeen - .inHlenen rnl[ono U3n on watergang in de Gouwepolder. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben het voornemen de gevraagde lozingsvergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) worden thans de aanvragen en ontwerp beschikkingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. Vervolgens zullen de definitieve beschikkingen W.v.o. worden vastgesteld en bekend worden gemaakt. Ter inzage De aanvragen met bijlagen en de op basis daarvan opgestelde ontwerp-beschik- kingen W.v.o. liggen voor iedereen van 27 april 1995 tot en met 25 mei 1995 gedurende 4 weken ter inzage. De stukken zijn in te zien van aanvraag 1+2 3 bij: - de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken (tel. 01727 19516); Nr. V.31362 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken bekend dat zij bij besluit d.d. 18 april 1995, nr. 9502945/V.31362, aan NV Casema kabeltelevisie te Sassenheim, vergun ning krachtens keur hebben verleend voor het leggen en hebben van een drietal mantelbuizen t.tj.v. C.A.I., resp. door de Gouwe direct ten noorden van de Hefbrug en t.h.v. Badhuisweg nr. 193 en door de Otwegwetering, direct ten oosten van het Paddegat, te Boskoop. Bedoeld besluit ligt met de daarbij behorende bijlagen van 27 april 1995 tot en met 7 juni 1995 van 10.00 uurtot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur voor een ieder ter inzage bij de Afdeling Vergunningen van het Hoogheemraadschap van Rijnland te Leiden, Breestraat 48. Gedurende genoemde termijn kan elke belanghebbende schriftelijk gemotiveerd bezwaar maken tegen dit besluit bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland. Het postadres is: Postbus 156, 2300 AD Leiden. Ook na het indienen van een bezwaarschrift blijft de inhoud van de beschikking van kracht. Wel is het mogelijk, naast het indienen van een bezwaar schrift, de president van de Rechtbank te verzoeken om ten aanzien van een besluit een voorlopige voorziening te tref fen. Dit verzoek moet worden ingediend bij de: President van de Arrondissementsrechtbank te Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek moet griffierecht worden betaald. Leiden, 18 april 1995. Tot uiterlijk 10 mei 1995 kan een stemgerechtigde aan het hoofdstembureau om een duplicaat van de stembe- scheiden indien hij/zij deze niet of niet volledig heeft ontvangen, of indien deze in het ongerede zijn geraakt. Per stemgerechtigde wordt slechts éénmaal een dupli caat verstrekt. Alphen aan den Rijn, 26 april 1995. De voorzitter, dr. J.W. HEKKELMAN Overzicht van de bij besluit van 21 april 1995 door het dagelijks bestuur van het waterschap verleende vergunning(en): Nr. V.31206 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen een aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen van Gebr. Griffioen V.O.F., gevestigd te Reeuwijk voor het lozen van bedrijfs- en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van een boomkwekerijbedrijf met kassen en buitenteeh, in het oppervlaktewater, te weten op een watergang in de Gouwe polder. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben besloten de gevraagde lozings vergunning onder het stellen van voor schriften te verlenen. Pe definitieve beschikking W.v.o. is ten opzichte van de ontwerp-beschikking gewijzigd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofdstuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) wordt thans de definitieve beschikking W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. De definitieve beschikking W.v.o. wordt van kracht op 9 juni 1995. Ter inzage De definitieve beschikking W.v.o.de aanvraag met bijlagen, en de overige van belang zijnde stukken liggen van 27 april 1995 tot en met 8 juni 1995 gedurende 6 weken ter inzage. De stukken zijn in te zien bij: de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken (tel. 01727 -19516); de gemeente Reeuwijk (Bureau Bestuurszaken), Raadhuisweg 3, op werk dagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 15.00 uur; buiten genoemde uren na telefonische afspraak met voormelde afdeling (tel. 01829 - 8800); het Hoogheemraadschap van Rijnland afd. Vergunningen, Breestraat 48 Openbare bekendmaking te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 uurtot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergun ningen (tel. 071 - 259218 of 259204); voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voornoemde afdeling. Beroepsmogelijkeid Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan naar aanleiding van de definitieve beschikking daartegen beroep worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de wettelijke adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking bedenkingen heb beningediend; d. belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking. e. degenén die bedenkingen hebben tegen in de definitieve beschikking aangebrachte wijzigingen ten opzichte s. Z van de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet vóór 8 juni 1995 worden ingediend bij de Afdéfingi bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens vóór laatstgenoemde datum worden gericht aan: de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Leiden, 19 april 1995. Sn**- r - 1 «MtM. WM. WW. MM" Haarlei Zandvoort. 'Amsterdam Heemstede Hoofddorp /Aalsmeer Noordwijk, Katwijk. leiden Nieuwkoopj Alphen aan den Rijru/^ Zoetermeer Waddinxveen? Gouda

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 6