B. Jansen nieuwe Kwiek-jeugd 2 kampioen MEDEWERKER Tenniscompetitie bij Be Fair verder gevorderd De Gouwe Smash gaat door met competitie Waddinxveen verslaat ook Bennebroek-tennis De Gouwe sluit competitie af met een vierde plaats koploper bij WSV DATA-INVOER Hondencursus in Gouwebos Jeugdmeerkamp Antilope Bronzen trampolinespringer FJÜI OKS Zwemdiploma B ZATERDAG 6 MEI A.S. (9.00 - 17.00 UUR) EXTRA KORTINGEN!!! Wij hebben onze winkel veranderd Koffie staat klaar! PAGINA 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 3 ME11995 CONVENIENT CONVENIENT BV .7° A drie meerkampwedstrijden voor de jeugd in dit seizoen. De PIANOHANDEL WADDINXVEEN pupillen van Trudy Vermeulen en Ton van de Schrier. 1 b’ Convenient is een dynamisch full-service automatiserings bedrijf. Met een team van 35 personen wordt dagelijks gewerkt aan de ontwikkeling en het onder houd van gespecialiseerde pakket software. Convenient onderscheidt zich door het bieden van een totaaloplossing voor automatiseringsproblemen. Persoonlijke service en nazorg staan daarbij hoog in het vaandel. Convenient biedt oplossingen voor automatiseringsiraagstukken van eenmansbedrijven tot multi nationals. Convenient levert standaard low budget pakketten op maat gesneden voor o.a. paramedici, keuken - en sanitairspecialisten, architectenbureaus en tekenka mers, de bouwmaterialenbandel en vele andere gespecialiseerde bedrijven. Edwin van Erk en Armand van Frankfoort wisten alle Tïjema verloor met 4-1 de uit wedstrijd tegen Barendrecht 4. Joke Uitterhoeve verloor haar enkelspel. Zij won de van een erg vast tegenstands ter. Het gemengd dubbelspel werd daarna in drie sets ver loren. Rob Berrevoets en Paul Gut- ker speelden voor het eerst samen de herendubbel. Met het nodige boem-boem risico- spel werd over de tegenstan ders heen gewalst. Stand 2-2 Maijan Roes en Marjolein Berrevoets (nu helaas gebles seerd) is nog niet in gevaar. Mixteam 1 van zondag (lan delijk) van captein Paul Ver spoor won de thuiswedstrijd Het eerste juniorenteam zag de kans op het kampioen schap in de eerste klasse in rook opgaan. In plaats van de grootst mogelijke winst op het eerste team van Reeu- wijk, werd een 3-7 nederlaag geïncasseerd en daarmee alle kans op het kampioenschap verspeeld. TVKL 2 1-4, Waddinxveen ve teranen 1 - Menheerse 2 3-2, Waddinxveen veteranen 1 - Binnenmaas 1-4, Waddinx veen veteranen 2 - Bonaven- tura 2 2-3, Waddinxveen ve teranen 2 - Moordrecht 1 2-3, Waddinxveen veteranen - Alexandria 2 3-2, Waddinx veen veteranen 3 - SLTC 2 1-4 AUTOMATT$e«lNG Een paar andere teams brachten het er minder goed af. Zo verloor team 4 zelfs alle nartiien teeen T+>s Bipotes WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘De Sniep' had de af sluiting plaats van de zwemcompetitie 1994-1995. Na een uitstekende wedstrijd met maar liefst 40 ereplaatsen ein digde de ploeg van het Waddinxveense De Gouwe op de vier de plaats in de B-afdeling. Net geen promotie dus voor de Ook dit jaar heeft de 8-jarige Waddinxveense jeugdturner Melvin Kok (Zuidplaslaan) zich weten te plaatsen voor de Nederlandse van de Tuin.Het zaterdag-ve- teranenteam verloor opnieuw met 4-1 van Bonaventura. De tieteam van aanvoerder Eric Naafs won met 5-0 van Ou derkerk 1. Het tweede team won met 3-2 van Holy 1. Het derde won overtuigend met 5-0 van Spijkenisse. Het eer ste heren team 18+ versloeg De Merwede met 4-1. Los Bi- gotes was met 4-1 te sterk voor het derde. Anne Dijksterhuis opende de wedstrijd en de score, maar daarna zag alleen Ron van Spengen kans een puntje bin nen te halen tegen Gouwe naar Van Dam. Het werd een 2-8 nederlaag. Voldoende ech ter voor Kwiek om kampioen te worden. Anne’s teamgeno ten Tjeerd Koop, Dirk Jan Lugthart en John van Omme ren waren opgelucht over dit nipte resultaat. Mark van de Zijden zwom zijn laatste wedstrijd voor De Gouwe. Per 1 mei is hij ver huisd hij naar DWK in Bar neveld. Met 2.08.2 op de 200 meter wissel en 1.54.4 op de 200 meter vrij besloot Mark den op de 200 meter wissel- zijn carrière bij De Gouwe slag, in 2.36.1, en op de 100 WADDINXVEEN - Be Fair-tennis (sportpark ’de Sniep’) zijn de dinsdagcompetitie voor de damesteams en de zater- dagcompetitie voor de heren 18+, de mixed teams en de ve teranen verder gevorderd. klasse wonnen allen hun wedstrijd. Het eerste 5-0 te- damesdubbel met Ingrid Boe- gen Spijkenisse. Het tweede 3-2 tegen Krimpen en team drie 3-2 tegen TSF. De vetera nen verloren nipt met 2-3 van Heren team 1 van zaterdag 18+ speelde thuis tegen ’s- Gravenhout 2, welke wed strijd met 3-2 werd verloren. Wilfried Hövener verloor het eerste enkelspel met 6-2 en 6-4 tegen een zeer sterke te genstander. De herendubbel van Loek Akkerhuis en aan voerder Marten van de Velde moest reeds vroeg in de eerste laatste wedstrijd, die set worden opgegeven wegens een knieblessure van Loek, die toch niet genezen bleek te zijn. Het tweede enkelspel werd in drie sets door Sjaak van de Tuin gewonnen, dankzij uit stekend spel en een goede mentaliteit. Van de heren dubbels werd er vervolgens één verloren door Wilfried Hövener en Marten van de Velde en één gewonnen door Jaap de Koning (invaller voor Loek Akkerhuis) en Sjaak DE RESTF PAKKETSOFTWARE OP MAAT KOMT rrr mnnrwwrM meerkampen zijn voor de va kantieperiode afgewerkt. Wellicht dat het wat warmere weer ervoor zorg zal dragen dat er nu wat meer deelne mers dan bij de eerste wed strijd zullen zijn. Het zal in ieder geval zeker bijdragen aan de sfeer op de wedstrijd dag. Om in het eindklasse ment te worden opgenomen dient iedere deelnemer aan minimaal twee van de drie wedstrijden meegedaan te hebben. rylid. Hier is een naugezet de hoogspringlat op de goede hoogte wordt gelegd. (Foto: Han Zoet). WADDINXVEEN - De Waddinxveense sportclub Antilope (Alberdingk Thijmlaan) houdt zaterdagmiddag 6 mei tus sen één uur en half vijf de tweede wedstrijd van de in totaal 1J -4J1 1 _T TA toegang is gratis. Voor de pupillen wordt het ge woonlijke programma afge werkt met een sprint, het bal- werpen, ver of hoogspringen en de 1.000 meter. Voor de ju nioren komt buiten de sprint het verspringen, kogelstoten en een 1.000 of 800 meter aan bod. Eerder deze maand werd de eerste wedstrijd gehouden, terwijl de derde wedstrijd op zaterdag 1 juli staat gepland en niet zoals eeder is bericht in september. Alle drie de Wouter Rams met 1.16.8 de derde plaats voor zich opeis te.Michelle Nahon zwom op de 100 vrij bij de meisjes on der 14 jaar een tijd van 1.07.3 en mocht zich ook met brons tooien. Bij de meisjes onder 12 jaar won Kim Middendorp de 100 meter vlinder in 1.19.7 en werd zij tweede op de 100 meter school in 1.30.0. Eerste op die 100 school werd Melissa Dings met 1.27.3. 1.07.8, op de 200 meter vlin- dien brons op de 100 meter vlinder met 1.34.1. Arijanne van de Valk pakte het zilver met 6-3Z6-3. op de 100 meter vlinder Een paar (1.32.5) en het brons op de 100 school in een tijd van 1.40.7. WADDINXVEEN - Dinsdag 25 april is in het Gouwebad ‘de Sniep* gezwommen voor het B-diploma. Deze keer wa ren er maar 11 deelnemers. De examencommissie be stond uit W. van Minnen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. De geslaagden zijn Mandy van der Meulen, Erna Lins- sen, Koen van der Knaap, De nise Janssen, Stephanie Out- mani, Stein Fortuin, Frank Stuyfzand, Lisanne Been, Hendrike Remmers, Michael Strooband en Iris van Loon. damesdubbel van Mieke Baas en Ans van de Sluis ver loren. Een 3-2 nederlaag dus. De vorig jaar afgedwongen tot 6-6 op gelijke hoogte, promotie met C2 dames met maar ging de laatste game toch nog verloren. Dit team neemt zich voor de nodige trainingsarbeid te gaan ver richten. Mixteam-4 van Hans Stuijf- zand won de uitwedstrijd te- tegen Ad Astra 1 met 6-2. De gen Schiebroek 15 met 3-2. Deze winst moet vooral wor den toegeschreven aan de vrouwelijke inbreng in dit team, Michelle v.d. Berg, Ay- amé van Swieten en Wil v.d. Valk. Zij wonnen al hun par tijen. Op de afdeling Data-Invoer worden gegevens verwerkt ten behoeve van onze klanten in de keuken- en sanitairbranche, Om het kwaliteitsniveau en het tempo van onze service nog verder te verhogen, zijn wij op zoek naar een enthousiaste en dat was maar goed ook. Door een ongelukkige pro grammering was alleen Anne Dijksterhuis in staat om te spelen en kreeg hij invallers Ron van Spengen en Martijn van Putten uit het vierde team toegevoegd. niet bij en de resterende par tijen moesten aan de tegen stander worden gelaten. Frans Amoldus en Nico Vink de tegenstander) in winst om- vestigden de aandacht op zich gezet. door 20 minuten lang om één game te strijden met de te- Mixteam-2 van captein Jeep genstanders. Mixteam 1 35+ van Rob Ber revoets heeft op de tweede competitiedag het initiatief om gezamelijk te ontbijten eerste set met 6-4, verloor de voortgezet. Vervolgens werd tweede set met 6-4 en kreeg de thuiswedstrijd tegen Bo- tesh 2 onder zeer gunstige weersomstandigheden aan gevangen. Paul Gutker beet de spits af en deed idt overtui gend met een winst van 6-2 en 6-1 in de herensingle. Ans van de Sluis verloor haar en- sets. Yvonne de Koekkoek won samen met Henny van der Neut een DD in twee sets van elk 6-3. Team 6 speelde een thuiswed strijd tegen Stellendam 2 en won alle vijf partijen. De te genstand was niet al te zwaar. Twee-setters waren steeds voldoende voor de da mes Gilhuis, Sekeris, Borst, Van Yperen en Franken. Team 7 bezocht Racket 1 en kwam tevreden terug met een 3-2 overwinning. De winst wefd behaald in de drie dub belspelen. Margarieta Keu zenkamp en Els Zijderhand kwamen op de setstanden 6- 3/7-5. Marian Bons en Rianne Verweij wonnen zelfs met 6-1/ 6-0 en opnieuw Marian, nu T T—'i -z-j i i op 6-2Z6-4. Team 9 heeft als captain Ria Bakker. De overige speelsters waren Anneke Hoogendoom, Toke Simons, Truus Vink en Ria Tanis. Eén DD werd ge wonnen door Papendrecht 1 en vier partijen waren voor de Be Fair dames. De meeste partijen in korte twee setters. Team 10 speelde uit tegen Gresseburg 3. Het eerste DE werd door Riet van Buren op zich genomen, maar ze moest er nog even in komen. Alle en brons op de 100 meter vlin- volgende partijen werden wel door de dames Wientjes, Riet van Buren, Joke v.d. Loo en Betty den Edel gunstig voor WADDINXVEEN - De Werk groep Gehoorzame Huishond (nieuw telefoonnummer 01823-81235) geeft in het Gouwebos een cursus voor mensen met honden van alle leeftijden en rassen. De cur sus wordt gegeven vanuit die- renbeschermingsgedachte. Niet de hobby van de baas staat voorop, maar het wel zijn van de hond. In het DE van de dinsdag- En bij team 5 werd alleen een competitie dames verloor Wil HD gewonnen door Nico Se- Hogenelst van team 3 de eer ste set via de tie-break. De De training in het Gouwebos kost 24,-. Men moet wel lid zijn of worden van de Dieren bescherming. Wie meer wil weten kan bellen naar Bertha Stuur, telefoonnummer: 01823-81235 tussen 17.00 en 19.00 uur. Zij is nog op zoek naar mensen die willen hel pen met de training of met het maken van attributen voor de training. met een tijd van 1.13.3 derde. Wilke van de Valk won g op de 100 meter vrij bij de meisjes onder 14 jaar in d prima tijd van 1.02.5. Met 2.34.6 was zij tevens de snel ste op de 200 meter rugslag. Op dit laatste nummer won Eva Idelenburg met een tijd van 2.43.6 brons. Inge van de Schrier deed het weer voortreffelijk bij de meisjes onder 16 jaar met overwinningen op de 100 vlinder (1.12.2) en de 400 wis sel (5.18.5). Op de 100 vrij moest Inge met 1.03.3 genoe gen nemen met het zilver. Norma Koeleman verbeterde zich op de 100 vlinder met 1.16.8 sterk en won brons. Marcel Zijderhand bevocht driemaal een zilveren stek. o_ Op de 100 meter rug werd het Voor Melissa was er boven- T-x der 2.25.2 en op de 400 meter vnj 4.37.2. Het goud op de 400 meter vrij ging naar Pas cal Holleman die 4.36.5 liet klokken op dit nummer. An dres van de Sluvs mocht on de keris samen met Jacco den Boer met de setstanden 6-3/ 6-3. De overige partijen wa ren voor Schiebroek 7. Team 6 met Casper Heerma van Voss als captain wist in Dat ging gelijk op tegen* de de uitwedstrijd tegen Aeolus ''Al drie partijen naar zich toe te trekken. Edith Heerma van Voss leverde zware strijd tegen M. Poos. De eerste set verloor ze. De tweede werd met 6-3 gewonnen en de ener- verende laatste set met 7-5. nen teen drie verloren partij- Ook de DD dat zij speelde met en tegen Alexandria 1. Martje Jorien den Oudsten won ze. vroegd werd gespeeld in ver band met Koninginnedag, kwam het team te staan te genover opponent Ilac-3 uit Gouda. Kwiek kon zich veroorloven met ruime cijfers te verliezen mede verantwoordelijk voor deze winstpartij. Het damesteam 1 van dins dag moest uit spelen tegen Plaswijck 1. De weersom standigheden waren zeer slecht. Besloten werd de wed strijd in de tennishal te spe len. De beide singles werden door Gonnie Spruitenburg en Riet Schweinsberg gewon nen. Alle dubbels leverden echter verlies op. Evenals vo rige keer dus verlies met 3-2. Het damesteam 2 onder aan voering van Truus van de Wal moest voor de tweede compe titiewedstrijd uit naar ’t Veld je 4 in Ammerstol. Vanwege het slechte weer begon deze wedstrijd eerst om 12.00 uur. Hannelore Helmer won haar single na een zeer spannend duel met 6-7, 7-5 en 7-5. In de derde set kwam zij nog met 5-3 achter maar door een ge weldige krachtinspanning wist zij deze set toch naar zich toe te halen. werd J. Muit met lege handen naar huis gestuurd. Tenslotte nog een puntende- ling tussen A. Kardol en W. Hennink, L. v.d. Haven be reikte de subtop tegen A. Prins. Evenzo een knappe winst van T. van Bruggen te gen S. Lodder. In het middengedeelte blijkt J. van Oort van slag. Nu bleek ook T. Wiersma een te groot obstakel. F. Ritter zakte ook langzaam af, na een ne derlaag tegen C. Asscheman. Verder incasseerde H. Brink horst een nederlaag tegen E. Ket. J. Smit wist na een lange strijd R. de Vries nipt onder de duim te houden tot remise werd besloten tussen H. Stou ten en P van Offeren. In de lagere regionen moest A. van Nieukerk na een lange positieve reeks uitslagen een nederlaag ondergaan. J. Au- ad bleek de sterkste. Als laat ste wist A. van Asperen, on danks goed tegenspel, een ne derlaag niet te voorkomen, aangezien door tegenstane- der M. Moerland meer raffi nement in het spel werd ge legd. WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense Schaakvereni ging HSW blijven de koplopers elkaar afwisselen. De onder linge competitie wordt aan het slot van de 31e ronde aange voerd door B. Jansen, die deze positie heeft overgenomen van E. Philipse. Koploper E. Philipse bond, met de zwarte stukken, de strijd aan met L. Willemen, een jonge schaker die zich dit seizoen bij de beste tien goed blijft manifesteren. Een on dervinding die de koploper ook moest ervaren, aangezien er geen bres in de hechte ver dediging van zijn uitdager kon worden geslagen. Uitein delijk liep de strijd gelijk waardig af, zodat een punten- deling de juiste uitslag bleek te zijn. WADDINXVEEN - Onder verschillende weersomstandig heden zijn bij tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaar- plantsoen) op de tweede competitiedag diverse wedstrijden gespeeld. Het jongensteam -17 jaar van Hugo Baartman won op nieuw en nu met de overtui gende cijfers van Driebruggen. Mixteam 1 van zaterdag 18+ van Maurice Ancher wist de uitwedstrijd TA2__ C11 _J_a .1 fers 3-2 winnend af te sluiten. Het gemengddubbel, het da mesdubbel en het herendub bel werden (door opgave van in de derde set bij een 4-1 voorsprong kramp. Van opgeven wilde zij echter niet weten, doch ze verloor deze set uiteindelijk met 7-5. Een partij van twee en een half uur. Het echtpaar Teije- ma verloor het gemengd dub- kelspel net zo overtuigend bel en Jan Uitterhoeve zijn herenenkel. De damesdubbel, waarin Hil ly Teijema en Joke Uitterhoe ve uitkwamen, kende een zeer spannend verloop en werd na drie sets in hun voor deel beslist. De eer was gered. De herendubbel werd tenslot te in twee sets verloren. Mixteam-3 van Wilma Boelee speelde uit tegen Meerkerk 3, dus. Helaas ging daarna het naar spoedig bleek een zeer damesdubbel van sterke tegenstander. Overtui gend werd met 5-0 verloren. Slechts één set bleef de stand tweede overwinning in suc cessie. In deze wedstrijd viel vooral het sterke spel van Marieke Hoogeveen op. Voor al haar standvastigheid was B. Jansen (nummer 2 van de ranglijst) moest met de zwar te stukken H. Smitskamp be strijden en deed dit met ver ve. De zwartspeler wist twee pionnen te veroveren. Bij een felle eindstrijd, waarbij remi se in de lucht hing, sloeg B. Lansen met de juiste omsin geling alsnog toe, zodat met deze overwinning de kopposi tie van E. Philipse nipt werd overgenomen. Verder hielden J. v.d. Born en T. v.d. Oord (nummer 4 en 5) elkaar volledig in evenwicht. H. van Woudenberg pakte op nieuw een overwinning. Nu - Vooropleiding op MAVO-D niveau - Goede kennis van de moderne talen (Frans, Duits en Engels) - Typediploma - Leeftijd tot 25 jaar T.a.v. mevrouw H. Burger Postbus 175 2740 AD Waddinxveen Telefoon: 01828-21111 Fax: 01828-21199 WADDINXVEEN- De 8-jarige Melvin Kok is een succesvol trampolinespringer. In Spakenburg vond de derde en laatste landelijke plaatsingswedstrijd plaats voor de A-, B- en C-klas- se. Ook hier wist de 8 jarige Melvin zijn eerste positie in het al gemeen klassement van de C-klasse (t/m 14 jaar) te handha ven, zodat hij de gouden plaatsings medaille in ontvangst kon nemen. De finale vindt op zaterdag 20 mei plaats in Hooge- zand, waar hij namens de sportvereniging Pro Patria uit Zoe- termeer aan zowel individueel als synchroon springen zal deelnemen. Eerder is Melvin Kok samen met zijn teamgenoten Daphne, Els, Anke en Linda (reserve) kampioen geworden in de lande lijke finale van de regionale competitie voor teams. Alleen de twee beste teams uit de vijf per regio gehouden voorronden konden aan deze wedstrijd deelnemen. Deze finale vónd plaats in Zoetermeer. Hierbij waren zes teams uit de drie lan delijke regio’s vertegenwoordigd. Het welzijn komt erop neer, dat een gehoorzame hond minder aanleiding geeft tot problemen, zoals het uitval len naar honden en mensen. Elke hond kan goed worden wonnen met 6-2 en 6-2. Marjo opgevoed, maar dikwijls vin- -- den de bazen het zielig hun hond te corrigeren of conse quent te zijn. Goede voorlich ting kan een hoop ellende voorkomen. Door consequent gedrag van de baas zal een hond weten, waar hij aan toe is en veel beter luisteren. Iedereen kan op elk willekeu rig moment beginnen met de cursus omdat de werkgroep een doorschuifsysteem kent. Er is altijd wel een groep, weersomstandighe- waarin de hond geplaatst kan worden. Er wordt op diverse avonden getraind en op de za- r> Jorien den Oudsten won ze. Jansma won haar DE in drie Jorien, nu samen met Ton v. Bergeijk bracht ook GD op haar naam in twee sets van elk 7-5. Team 8 met Jan Rozendaal als aanvoerder haalde in de thuiswedstrijd tegen Victoria 8 vier van de vijf partijen bin nen. Team 1 van de veteranen speelde tegen Zwijndrecht 1. Het ging niet gemakkelijk. Het meest spectaculaire was de derde set van de partij die Henk Borst samen met Piet Baas speelde. Zenuwen en vermoeidheid kwamen bo ven. Met verhitte gezichten kwamen ze van de baan. Ge wonnen konden ze nog net zeggen. En toen was er bier. Drie gewonnen tegen twee verloren partijen was het da- met Els Zijderhand kwamen gresultaat. Bij atletiekwedstrijden dient een goed jurycorps aanwezig te zijn. John Droog is bij Antilope naast actief wedstrijdlid, tevens trouw ju- moment uit 1994 vastgelegd, waarbij door hem volgende twee sets eindigden - - - met 6-2/6-3. De eerste DD werd gespeeld door Joke van Hooft met Jopie Boonstoppel. TA 1 1221_JJ_ speelsters van Krimpen 2. Drie sets waren nodig om te winnen (7-5/3-6Z6-3). Drie partijen werden door Krim pen gewonnen. Team 4 eindigde ook met een dag uitslag van twee gewon- St. Victorplein 2 - 2741 JN Waddinxveen - Tel. 01828 11697 WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense tafeltennis vereniging Kwiek is het twee de jeugdteam kampioen ge worden van de derde klasse NTTB, afdeling Gouda. De Ver- Als het bovenstaande je aanspreekt en het je leukt lijkt om in een jong en gezellig team te werken, stuur dan binnen 14 da gen na verschijningsdatum van dit blad, je sollicitatiebrief naar: WADDINXVEEN - In een spannend duel op de banen van tennisvereniging Bennebroek heeft het eerste gemengde zondagteam van Waddinxveen-tennis (Alberdingk Thijm laan) een geduchte concurrent van zich afgeschud. De Wad- dinxveners wonnen met 5-3. Angèle van der Wiel wist al haar partijen te winnen. Na de singles - door Ralph Zij- Het eerste zaterdag-competi- derhand met 4-6 en 1-6 ge wonnen, Leon van leeuwen beet met 6-2 en 6-4 in het stof en Ingrid Boere (2-6 en 5-7) en Angèle van der Wiel (1-6 en 1-6) wonnen - was de stand 1-3 in het voordeel van het Waddinxveense team. De dubbel van Ralph Zijder hand en Leon van Leeuwen met twee zilveren plakken. J an Willem van de Hoek werd op beide nummers derde in respectievelijk 2.13.1 en 1.56.4. Met 2.44.3 zwom Mi randa Boer een fraai clubre cord op de 200 meter school slag bij de dames. Deze tijd was goed voor goud en voor een NK-limiet. Op de 100 me ter vlinderslag werd Miranda Bij de jongens onder 18 jaar was er een tweede plaats voor goud Mark Nahon in 58.6. In de- 1 t zelfde tijd werd Mark van de de Schrier derde. Op de 200 me- ter vlinder wist Mark Nahon de derde plaats te pakken in vijf partijen in twee sets op een tijd van 2.41.7. Antoine hun naam te brengen. Calis haalde zilver op de 100 Team 2 met Ric Fontijn als meter school jongens onder captain deed het op de thuis- 20 jaar met 1.14.3, terwijl basis ook heel goed met een 4- 1 overwinning op Zwijn- grid verloren tenslotte in drie Bergvliet. drecht 4. sets hun mix (2-6,6-0 en 6-4). In de damescompetitie zijn Bij de Mixed teams kon team Het tweede team van captein inmiddels twee wedstrijden 2 slechts twee partijen win- Brussel won van Aeolus-Ole- gespeeld. De uitslagen waten nen tegen Phoenix 2, maar da met 6-2. In de herencom- als volgt: Waddinxveen 1 - liet wel spectaculair spel petitie verloor het eerste Oudelande 1 3-2, Waddinx- zien. Zo had Aart Duiser drie team van Huizen met 1-5. Ba- veen 1 - Triomf 1 2-3, Wad sets nodig om zijn enkelspel rendracht 3 en Waddinxveen dinxveen 2 - Ad Astra 1 4-1, te winnen. In de derde set 3 deelden de punten (3-3). Waddinxveen 2 stond hij aanvankelijk met 0-3 achter. Tenslotte werd het 5- 5 en via de voortreffelijke laatste twee games wist hij deze set met 7-5 te winnen. Even later stond hij met Rob Verkerk een HD te winnen op- 5-0 tegen wedstrijd begon overigens goed door winst in de heren dubbel van Frans Amoldus en Ton van de Berg in drie tegen Passing Shot met de cij- sets. Daar bleef het helaas De dubbel van Teuni Hameet- man en Truus van de Wal werd daarna gemakkelijk ge- Overdam verloor vervolgens haar single met dezelfde cij fers. De dubbels van Teunie Hameetman en Hannelore Helmer en van Ellen Didden en Marjo Overdam werden vervolgens ook in winst om gezet. Tevreden maar wel heel laat ging dit team met een 4-1 zege naar huis. Dames veteranen 1 speelde thuis tegen Heynkensort 1. Ook hier moest vanwege de slechte -’-J den naar de tennishal worden uitgeweken. Na een paar uur heerlijk tennissen werd deze terdagochtend. wedstrijd met 4-1 door het team van Nel Terpstra ge wonnen. Dames veteranen 2 tenslotte verloren hun thuiswedstrijd tegen Langeland 4 met 4-1. Evenals vorige keer wonnen aanvoerster Helga Doornebal en Marja van de Sluis hun dubbel. De sfeer in dit team is en blijft echter uitstekend. Betere resultaten laten slechts op zich wachten. 100 meter rug brons in ont vangst nemen na dit nummer in 1.12.7 te hebben gezwom men. Bij de jongens onder 14 jaar zegevierde Robin Van Lien- den op meter vlinder, in 1.12.2. Vik tor Terlaky won zilver op de 200 meter wissel, in 2.36.5, der, in 1.16.7. Met 1.11.9 scoorde Danny Matheeuwsen een persoonlijk record op de 100 meter rugslag meisjes on- Be Fair afgewerkt. Ook hier der 18 jaar, goed voor een dus 4-1 als resultaat van de bronzen plak. derde competitiedag. Team 1 van Heren 18+ ging voor een snelle overwinning naar Leerdam 3. Wouter Borst, Hans Hogerbrugge, ging in de tie-break verloren (6-1, 1-6 en 7-6). De in goede De rijpere heren van de 35+ vorm stekende Angèle van klasse wonnen der Wiel zette vervolgens de 1A. T_.T TA re (4-6 en 3-6) en de gemengd dubbel in winst om, zodat de zege vaststond. Ralph en In sets hun mix (2-6,6-0 en 6-4). Het tweede team van captein Brussel won van Aeolus-Ole- da met 6-2. In de herencom- verloor het eerste team van Huizen met 1-5. Ba rendracht 3 en Waddinxveen 3 deelden de punten (3-3). Waddinxveen 2 - Nieuwer- In de zondag-juniorencompe- kerk 1 2-3, Waddinxveen 3 - titie speelde Waddinxveen 1 met 4-4 gelijk tegen Buyten- wegh 1. ’s-Gravenzande 4 was met 7-1 veel te sterk voor Waddinxveen 2. Het eerste gemengde 35+ team won met 5-0 van MLTV 90 in Monster. Het tweede team kon daarbij niet acht- eblijven, zij klopten Bergvliet 2 met 5-0

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 21