WADDINXVE Twee kerkdiensten tweede Zilveren Zon-trofee tv Koninklijk zilver voor A. van Nielen Van Ginkel Vakanties wint op avond van 4 mei I Voorzittershamer overgedragen ÏS, f9 en 20 mei komt de aap uit de mouw! T E N E M E E G De Waddinxveense touroperator Van Ginkel Vakanties won dezer dagen de Zilveren Zon-trofee van het Wereldoorlog. Hij zwaait nu de scepter over Waddinxveens kleinste wo ningbouwcorporatie in het Gouwedorp. dactie van ’Reizen’ studenten van de Nederlandse Hoge school voor Toerisme en Ver keer (NHTV) 277 brochures van 150 touroperators lieten onderzoeken en de resultaten vervolgens door een vakjury lieten beoordelen, vond in het Verre Oosten-reisprogramma maar één minpuntje: het ge mis aan een complete inhoud sopgave. De Zilveren Zon-trofee is nu voor de tweedemaal uitge reikt. De Nationale Hoge school voor Toerisme en Ver keer te Breda beoordeelde de laatste maanden de kwaliteit van 275 reisbrochures van 150 touroperators op volle digheid van de informatie, overzichtelijkheid en vormge ving en toegankelijkheid van de prijstabellen. Een vakjury Lous Oosterbroek-Waagmeester geeft de voorzittershamer van de Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisvesting aan haar opvolger Gerrit van Ringelenstein. (Foto: Sjaak Noteboom). ANWB-maandblad Reizen. In het reisbureau aan de Passage werd donderdagavond de trekking verricht onder hoekers van vakantiereizen voor deelname aan het ballon-fiësta op Bevrijdingsdag in Waddinx- veen. Op de foto bekijken onder andere notaris mr. Jan Koek (rechts) en Van Ginkel 's adjunct-directeur Bert Rook de uitslag. (Foto: Sjaak Noteboom). VERGADERINGEN WADDINXVEEN - Oud-wet- houder en ereburgeres Lous Oosterbroek-Waagmeester, die vrijdagmiddag een dag na de officiële ingebruikname van de seniorflat ’C.A. van der Hooft-Staete’ (Jan van Bijnenpad) op een drukbe zochte receptie recentie in het Anne Frank-centrum af scheid nam, heeft de voorzit tershamer van de Stichting Waddinxveense Bejaarden- MILIEUZAKEN NATIONALE HERDENKING 4 ME11995 WADDINXVEEN - Op de avond van de Dodenherdenking - donderdag 4 mei - zijn er om kwart voor zeven in Waddinx veen twee speciale kerkelijke samenkomsten. In de Ont- moetingskerk (Groensvoorde) wordt met ds. P.A.C. Bongers, pastor T.F. Buitendijk en ds. A.A. van Houwelingen een oe cumenische dienst van drie kerkgenootschappen gehouden en in de Brugkerk (Kerkweg-Oost) vindt een herdenkings dienst van de Centrale Hervormde Gemeente plaats. In een toelichting op de her vormde herdenkingssamen- komst herinnert ds. van Campen er aan dat zich in Je ruzalem het indrukwekkende oorlogsmuseum Yad Vashem bevindt. Hier wordt de herin nering levend gehouden aan Na de beide samenkomsten zullen de kerkgangers de kranslegging bij het monu ment aan het Stationsplein bijwonen. In de herdenkings bijeenkomst in de Brugkerk zal voorgaan ds. M. van Cam- pen. Hij zal een korte medita tie houden. Het orgel wordt bespeeld door Bart Oosterom. BEVRIJDINGSDAG VERGADERING MARKTCOMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING BOUWZAKEN WADDINXVEEN/DEN HAAG - Het ANWB-vakantiemaga- zine ’Reizen’ heeft het Verre Oosten-programma van Van Ginkel Vakanties in Waddinxveen uitgeroepen tot de beste reisbrochure van de zomer 1995 in de categorie (één van de zeven) ’verre vakanties’. De inmiddels jaarlijkse Zilve ren Zon-trofee voor de beste Nederlandse zomerbrochure ging naar de Waddinxveense Holland International-doch- ter vanwege ’een toonbeeld van pracht, overzichtelijke gepresenteerd, mooie foto’s, goede kaartjes, handig rond- reizen-overzicht en veel infor matie’. Verder trok het de aandacht dat achterin in de brochure van de Waddinxveense tour operator een klimaattabel is opgenomen en dat de vakan tieganger duidelijk wordt ge ïnformeerd over de accommo datie. Ook de hotels van de rondreizen worden beschre ven en geïllustreerd. Bij de reizen worden ook nog eens de prijzen direct genoemd. De ANWB, waarvan de re- COLLECTEVERGUNNING onder voorzitterschap van Reizen-hoofdredacteur Mike Bisschops koos de beste bro- chures. Het ANWB-maandblad Rei zen besloot in 1993 de kwali teit van reisbrochures te on derzoeken, omdat sinds de in voering van de EG-Richtlijn Pakketreizen, de gegevensd in de brochures deel uitma ken van de reisovereenkomst. De boeker van een reis kan zich in voorkomende gevallen beroepen op de juistheid van de gegevens in de reisbrochu re. Door jaarlijks dit onderzoek te doen, met de daaraan ver bonden trofeeën, hoopt Rei zen dat de grote reisorganisa ties in het algemeen zorgvul dig zijn bij het vermelden van gegevens over hotels, klimaat en toeristische infrastructuur van de beschreven gebieden. Bij veel kleinere reisorgani saties laat de kwaliteit van de reisbrochures nog te wensen over. 'en5e onde<^ne WADDINXVEEN - Wad- dinxvener A. van Nielen heeft dinsdagmorgen 2 mei in het Waddinxveense ge meentehuis door burge meester C.M. van der Lin den de zilveren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau gekregen. De koninklijk on derscheiden i21 van autosloperij Bras (Noordkade) was een dag eerder vervroegd uitgetre den. De heer Van Nielen is in zijn eerste baan (1950-1956) ge start als eerste chauffeur- pompbediende in de garage van zijn oom. Omat hij graag monteur wilde worden, heeft hij in de periode 1956 tot 1959 - na zijn dagelijkse werk bij autosloperij Bras - de avondschool bezocht. Van 1959 tot 1966 heeft hij vervolgens gewerkt bij gara ge Herkoni. Daarna is hij op 1 maart 1966 als chauffeur- monteur in dienst getreden van de gemeente Waddinx veen; als extra taak heeft hij het onderhoud van het brand- weermateriaal opgedragen gekregen. In feite pleegde hij dit onderhoud al jaren. Met ingang van 1 januari 1967 is in vaste dienst be noemd bij de gemeente Wad dinxveen. Per 1 januari 1972 is hij bevorderd tot chauffeur- monteur eerste klas. Op 1 maart 1991 was hij 25 jaar in overheidsdienst. Op 1 mei is hij - als chef werkplaats bij de dienst Openbare Werken en -Bedrijven van de gemeente Waddinxveen - met VUT ge gaan. Op 23 april 1952 is de heer Van Nielen toegetreden tot de Vrijwillige Brandweer van Waddinxveen. In eerste in stantie was hij aangesteld tot chauffeur-pompbediende Omdat de heer Van Nielen boven de brandweergarage woonde, draaiden de motoren al voor iedereen aanwezig was. De vrijwillige brand weer van Waddinxveen de gruwelen van de Tweede maakte dan ook dank zij hem zeer snelle tijden. nadat hij zich het vak van monteur had eigen gemaakt, heeft hij op 1 maart 1966 het onderhoud van de brand weervoertuigen op zich geno men. Dit heeft hij bij elkaar zo’n 45 jaar gedaan. Het on derhoud pleegde hij echter niet alleen in dienstverband. Heel wat vrije tijd heeft hij hieraan besteed. opgespeld Daar komt bij dat de alarme- 1”'ring van 1969 tot en met 1973 medewerker bij hem thuis plaats vond (sa- autosloperii Bras men met de heer J. Broer). Dit hield in dat hij om de week 24 week paraat was, in clusief de zon- en feestdagen. In geval van ziekte werd er door de echtgenotes waarge nomen. Per jaar werd er gemiddeld 300 keer alarm geslagen. Als de brandweer was uitgerukt, moest mevrouw Van Nielen ’s nachts de telefoon bedienen. Alles op vrijwillige basis en geheel belangeloos. Op 1 ja nuari 1982 is de heer Van Nielen bevorderd tot brand meester. Op 1 januari 1988 is GROEN WIJZIGINGEN HUISVUILOPHAALDIENST hij op grond van medische oorzaken, vooruitlopend op het functioneel leeftijdont- slag, eervol ontslagen. Naast zijn werk bij de ge meente Waddinxveen en zijn activiteiten voor de vrijwilli ge brandweer heeft de heer Van Nielen ook nog kans ge zien om gedurende acht jaar ouderling te zijn van de Gere formeerde Kerk. De eerste maal van begin november 1967 tot november 1971. De tweede periode liep van no vember 1973 tot november 1977. Tot slot is hij gedurende 18 jaar -1973 tot 1991 - voor zitter geweest van het Gere formeerde Kerkkoor ‘Dient Den Heer*. huisvesting overgedragen aan haar opvolger Gerrit van Ringelenstein, voorzitter van de Ondernemers Vereniging Waddinxveen (OVW), van de Rabobank Waddinxveen en van de Stichting Nationale Feestdagen Waddinxveen. 24500 j PAGINA 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 ME11995 Coenecoop 19 Troelstrahoeve 4 Prinses Margrietstraat 22 De Akker 93 Brugweg 90 Vrijdag 1 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (1 e etage) van het gemeentehuis ter inzage. Maandag Dinsdag BOUWPERCEEL Graanakker 35 AARD VAN HET BOUWPLAN het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het oprichten van een bedrijfsgebouw met kantoorruimte het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning I A (5 1 mei wordt de groene container normaal opgehaald; I I I I Woensdag 3 mei wordt de groene container en plastic zakken van de hoogbouw normaal opgehaald; Donderdag 4 mei wordt normaal het grof huisvuil (WijklZuidplas en Sniep) opgehaald, alsmede de groene container van vrijdag 5 mei; 5 mei wordt geen huisvuil opgehaald. De gemeentewerf aan de Noordkade 48 is op 5 mei gesloten. Op deze g4° w Festiviteiten In het kader van de viering van Bevrijdingsdag vinden op diverse locaties in de gemeente festiviteiten plaats. Hiervoor is het in een aantal gevallen nodig dat straten, wegen of parkeerterreinen tijdelijk voor het verkeer wor den afgesloten. Voor deze afsluitingen zijn de benodigde vergunningen afgegeven. Omleidingen zullen worden aangegeven. Commissie I op dinsdag 9 mei 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeente huis. Op de agenda o.a. - Voortgang uitvoering convenant Goudse Regio. - Besluit Provinciale Staten, met betrekking tot Bentwoud. - Voorbereidingsbesluit: - ten behoeve van gebied tussen de Nesse en Zuidkade; - ten behoeve van locatie Brugweg tussen nrs. 92 en 98. TELEFOONNUMMERS Gemeentehuis telefax Gemeentewerf Centraal Meldpunt Zorg Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad “De Sniep- (informatie) Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeente OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN v,e\ko^e'''3 o^'eieC e\ev.oo^' en Vlaginstructie Van ’s avonds 18.00 uur tot zonsondergang (dit jaarom 21.10 uur) worden van alle openbare gebouwen de vlaggen halfstok gehangen. Particulieren worden verzocht deze gedragslijn te volgen. Uitsluitend bij de herden kingsplechtigheden wordt de vlag na de twee minuten stilte om 20.02 uur in top gehesen. ring wordt gehouden in Hotel De Unie, Kerkweg-Oost 167, aanvang 20.00 uur. Aan de orde zal ondermeer worden gesteld: de plaatsvervangend Marktmeester, de branchering en het marktafval. Uitvoeringsplan energiebeleid ter inzage Het college van Burgemeester en Wethouders heeft een uitvoeringsplan opgesteld waarin gedetailleerd is vastgelegd wat er de komende jaren in Waddinxveen aan energiebesparing gedaan zal worden. De gemeente, het Energiebedrijf Midden-Holland en diverse organisaties van inwoners en bedrijven hebben concrete afspraken gemaakt over de taakverdeling. Als de gemeenteraad akkoord gaat met het uitvoeringsplan worden er voor lichtingsprojecten in verschillende wijken georganiseerd voor de bewo ners, geven de gemeente en het Energiebedrijf subsidie op zonneboilers, worden er diverse bedrijven in Waddinxveen doorgelicht op energiebespa- ringsmogelijkheden, enzovoort. Het concept-uitvoeringsplan zoals het college van Burgemeester en Wet houders dat op 31 mei a.s. aan zal bieden aan de gemeenteraad ligt voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van 3 mei tot en met 17 mei 1995, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L. Adolf van deze afdeling, tele foonnummer 24758. Dodenherdenking Bij het herdenkingsmonument op het Stationsplein herdenken wij dit jaar voor de vijftigste keer alle burgers en militairen die sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog tot op heden zijn gevallen danwel door oorlogs handelingen en terreur zijn omgekomen. Iedereen wordt hierbij in de gele genheid gesteld bloemen te leggen bij het monument. Deputaties van ver enigingen en/of instellingen die bloemstukken willen leggen, worden verzocht dit vooraf te laten weten aan de secretaresses van het gemeen tebestuur, telefoonnummer 01828-24600. Dit jaar wordt een grote opkomst verwacht. In verband hiermee verzoeken wij eenieder de instructies ter plekke goed op te volgen. Commissie 11 op woensdag 10 mei 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a. - Advies betreffende uitvoeringsplan energiebeleid. Daaraan voorafgaand een presentatie door het Energiebedrijf Midden-Holland. - Advies betreffende meerjarenprogramma 1996 tot en met 2001 overeenkomstig het Besluit Rijkssubsidiëring Restauratie Monumenten. Koopavond 4 mei verschoven De wekelijkse koopavond zal in verband met de dodenherdenking van 4 mei a.s. verschuiven naar 5 mei. De winkels mogen dan geopend zijn tot 21.00 uur. Gemeentehuis gesloten Op vrijdag 5 mei a.s. is het gemeentehuis de gehele dag gesloten. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Op woensdag 10 mei 1995 komt de Marktcommissie bijeen. De vergade- Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burge meester en Wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebbercontvangen: Avondopenstelling Burgerzaken In verband met de dodenherdenking op 4 mei a.s., zal de avondopenstel ling van de sectie Burgerzaken worden verplaatst naar woensdag 3 mei a.s. van 19.00 uur tot 20.30 uur. Ter inzagelegging beschikking Burgemeester en Wethouders delen mede dat op 25 april 1995, onder voorschriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: - de directie van Van Noort BV voor een tijdelijke vergunning voor de duur van één jaar inzake het oprichten en in werking hebben van opslag van lege, niet gespoelde gasflessen op het perceel Tuinbouwweg 22A. De beschikking met bijbehorende stukken ligt vanaf 4 mei 1995 gedu rende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavon den gedurende drie uren (doorkiesnummer 24757, de heer W.P. Kaan dorp). Tot 15 juni 1995 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State door: - degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschik king. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s- Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkom stig de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Voor behandeling van het beroep is griffierecht verschuldigd. Hetzelfde geldt voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening. Melding verandering inrichting conform artikel 8.19 Wet milieubeheer, j.o. 5.19 Inrichtingen en Vergunningenbesluit. Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande melding ver andering inrichting is ontvangen van: - de directie van A. Vis BV in verband met verplaatsing van diverse Besluit akkerbouwbedrijven van: - de heer H. Rademaker op het perceel Bloemendaalseweg 5; Besluit houtbewerkende bedrijven van: - Kees Verkleij Standbouw op het perceel Bloemendaalseweg 19. Alle meldingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 4 mei 1995 gedu rende vier weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, tijdens werkdagen vanaf 8.30 tot 12.30 uur. Desgevraagd kunnen de stuk ken tenminste gedurende drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien (doorkiesnummer 24757, de heer W.P. Kaan dorp). Verzoeken om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een aanvraag om afgifte van een bouwvergunning is ingediend voor. Kromme Esse achter nr. 4: Het vergroten van een kweekkas. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met het ter plaatse geldende bestemmingsplan: "Landelijk gebied Oost”, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 50, lid 5, van de Woningwet. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben inmiddels voor het desbe treffende plangebied een zogeheten specifieke verklaring van geen bezwaar verleend. Dit houdt in: toestemming vóóraf om de benodigde vrij stelling te verlenen op voorwaarde dat tijdens het ter inzage liggen van het bouwplan geen bedenkingen naar voren worden gebracht. Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen om met gebruikmaking van deze specifieke verklaring van geen bezwaar de gevraagde vrijstelling alsmede de bouwvergunning te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situ atietekeningen, TER INZAGE met ingang van 4 mei gedurende twee weken, voor eenieder tijdens werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400,2740 AK Wad dinxveen). Verzoek om medewerking Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen maken bekend dat zij voornemens zijn medewerking te verlenen aan het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning op het perceel Brugweg 141 alhier. Het verzoek om medewerking te verlenen ligt met ingang van 4 mei 1995 gedurende twee weken, tijdens werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, voor eenieder ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Gedurende deze termijn kunnen door eenieder schrifte lijk bedenkingen naar voren worden gebracht bij Burgemeester en Wet houders van Waddinxveen, Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. dag zijn er dus geen mogelijkheden om huisvuil of grof huisvuil te bren gen. Volgens de gemeentelijke Afvalstoffenverordening mag het huisvuil uitslui tend op de ophaaldag aan de Reinigingsdienst worden aangeboden. U wordt derhalve dringend verzocht de minicontainer, op de daarvoor aan gewezen dag op de straat aan te bieden, omdat er anders veel zwèrfvuil zal ontstaan in de gemeente. in verband met Hemelvaartsdag zullen eveneens wijzigingen optreden in het rooster van de huisvuildienst. Deze wijzigingen zullen worden aange geven in de krant van 10,17 en 24 mei aanstaande. Nadere informatie kan worden verkregen bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, onder het telefoonnummer 24500. Van 8 tot en met 13 mei 1995 Gormula’s objecten op het bedrijf, gelegen 2e Bloksweg 54. Van de verandering van de inrichting en de werking daarvan, kan redelij kerwijs worden aangenomen dat zij geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de aard en omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Meldingen krachtens artikel 8.40 Wet milieubeheer Burgemeester en Wethouders delen mede dat onderstaande meldingen milieubeheer zijn ontvangen: „en'4ee’ Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 8.30 uur en 12.30 uur voor een ieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL AARD VAN HET BOUWPLAN Dorpstraat 71 het oprichten van een onderheid terras met een berging Bredeweg 22 het oprichten van een opslaghal voor fust Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Verleende kapvergunningen Mozartlaan 4 1 es in de voortuin Onderweg 81 1 boom in de voortuin Het rooien van vorengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5, lid 1van de kapverordening. Voor informatie over de verleende kapvergunningen kunt u terecht bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, sectie Plantsoenen. In verband met Bevrijdingsdag, 5 mei 1995 zullen de volgende wijzigin gen plaatsvinden in het rooster van de huisvuilophaaldienst: In de week van 1 t/m 5 mei 1995 wordt het Groente-, Fruit- en Tuinafval (groene container) als volgt opgehaald: 1 mei wordt de groene container normaal opgehaald; 2 mei wordt de groene container normaal opgehaald; 1.1 1 hoogbouw normaal opgehaald; - - OPENINGSTIJDEN Het hele gemeentehuis elke werkdag van’O8.3O tot 12.30 uur. Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. 24760 ds Burgemeester en wethouders alteen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. \enó'e'nó 0V 24642 24680 24760 12570 SPREEKUREN Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van SS

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3