De Gouwe Smash Sterke start van Schuimend Geweld 1 Luilak-feest in sporthal op 2 juni Winst voor 50e Sportweek is aardig gevorderd zwemploeg De Gouwe Geslaagden A-diploma Flyers-heren promoveren bij kampioenschap Mijndert van Dijk-toernooi met W’veense voetbalclubs in prima vorm De Sperwer Koploper B. Jansen loopt verder uit Tweede Pinksterdag Bridgedrive in Sportweek fietsen met Lions WADDINXVEEN - Ter gele genheid van de Sportweek Waddinxveen is er woensdag avond 7 juni om half acht in zalencentrum Het Nieuwe Trefpunt (Stationsstraat) o__iweer de traditionele ganisatie ervan zijn nog dertien andere Lions Clubs in Mid- bridgedrive van de bridgeclub den-Holland en West-Utrecht betrokken. Waddinxveen. Het inschrijf Patricia Bet in selectie van district Rowah herdenkt Hans Jeucken de moeite waard PAGINA 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DINSDAG 23 ME11995 den voor de langste. 9 5 Twee verenigingen slaagden er tot dusver in het toernooi twee keer te winnen. Zeven- WADDINXVEEN - De Lions Club Waddinxveen neemt zo als aangekondigd op Tweede Pinksterdag (maandag 5 juni) deel aan de fietstocht ’Omloop van het Groene Hart’. Het is de dertiende keer dat deze tocht wordt gehouden. Bij de or- verdedigt de titel. In de 39-jarige geschiedenis van de Rijn en Gouwe-beker werd het kleinood door 27 verschillende clubs gewon nen. De zaterdagformatie van Bodegraven was in 1958 de eerste winnaar, dit seizoen gaat de trofee naar MSV. De Montfoorters ontbreken op de laatste zaterdag van mei, omdat de kampioen van voor het langebaan seizoen en pakte en passant zilver mee op de 100 rug en op de 400 vrij bij de heren met tij denvan 1.04.3 en 4.17.2. eten of te drinken. Uiteraard heeft de organisatie rekening gehouden met de bezoekers met een wat kleiner budget en de prijzen zo laag mogelijk gehouden. Voor het eerst zal dit jaar ook nog een gedeelte van de zaal ingericht worden met een levensgroot spring kussen. Een dergelijk feest zou natuurlijk niet mogelijk zijn zonder een grote geluids installatie en een wervelende lichtshow. Het evenement be gint op vrijdag 2 juni om 22.00 uur en duurt tot zater dagochtend 3 juni 05.45 uur. De toegangsprijs is slechts 15,- per persoon. jaar die 200_meter schoolslag 21 22 37 38 47 51 52 58 84 91 97; M. Verbeek: 7 73 92 106; W. Breedijk: 7 73 92 106; J. Verbakel: 11 35 69 71 78 82 83 85 86 104; C. Smitskamp: 14 61107; M. Tollenaar Zn: 16 36 48 60 62 80 88; Davy Hof man: 17 30 63 108; J. Toor: 18 24 42 76 99; C.A. Bode: 19 27 32 33 89 101 102; J. Loef: 20 kortste route tot negen gul- IxOTOlS 131 WADDINXVEEN - De 50e Sportweek Waddinxveen is aar dig gevorderd. De voetbaltoernooien zijn in volle gang. Vrij dagavond was er de wandelmars vanaf het terrein van Be Fair-voetbal (Warnaarplantsoen) en was er die avond ook de ploegentijdrit van de schaatsvereniging De Gouwestreek op het bedrijvenpark Coenecoop. ker in een relatief kleine ver eniging, waarbij iedereen ie dereen kent valt zoiets als een bom. Hans was een man van weinig woorden, maar genoot van zijn sport en droeg zijn steentje ruimschoots bij aan het reilen en zeilen van Rowah'. en puzzelrit kend op dreef. Eerst werd de thuiswedstrijd tegen Westrak 5 uit Oude Tonge met 3-2 ge wonnen. De herensingle en de herendubbel gingen verlo ren. Het gemengddubbel met Ay- ame van Swieten en Piet Houdijk, de damessingle van Michelle v.d. Berg en de da- mesdubbel met Wil v.d. Valk en Ayame van Swieten lever- Wilke v.d. Valk was met vier titels het goudhaantje. Bij de meisjes van 1981 won zij de 100 meter vlinderslag in 1.17.4 en bij de meisjes onder 14 jaar toonde zij zich de sterkste op de 200 meter rug (2.44.2) , de 200 meter wissel (2.42.3) en de 200 meter vrij (2.23.5). Bij de meisjes onder 14 jaar was de 200 meter schoolslag met een tijd van 3.04.7 een prooi voor Eva Idelenburg. Inge v.d. Schrier werd kampi oen op de 100 meter vlinder slag meisjes van 1980 met een tijd van 1.14.7. Op de 50 meter school en de 200 meter school bij de dames was het Miranda Boer die de titels pakte met tijden van respec tievelijk 37.0 en 2.55.7. Martijn v.d. Maagdenberg pakte goud op de 50 meter school bij tijd van 33.5 en won tevens de 100 meter school met 1.10.3. Bij de jongens onder 18 jaar deed Mark Nahon goed werk door zijn race na 1.16.2 win nend af te sluiten. Marcel Zij- derhand tikte op de 100 me ter vlinderslag bij de jongens van 1980 als eerste aan in een tijd van 1.08.8 na een fraai duel. Bij de jongens van 1984 was Joost Krommenhoek onge naakbaar op de 100 meter vlinderslag (1.24.9). Verras send was het zwemmen van WADDINXVEEN - Het Katwijkse bad 'Aquamar' (50 meter- baan) was het toneel voor de kringkampioenschappen Weidevogels met zwemmen van de KNZB-kring Gouwe-Rijnstreek. Van de 63 nummers in het eerste weekeinde werden er 17 gewonnen Sperwers, door leden van het Waddinxveense De Gouwe. Bovendien werd er 15 maal zilver gehaald en 13 maal brons. In het puntenklassement heeft De Gouwe dan ook reeds een pret tige voorsprong. De Lions Clubs vormen een internationale service-orga- nisatie met plaatselijke afde lingen. Eén van de doelstel lingen is gericht op ‘het heb ben van belangstelling voor het bijdragen aan het welzijn van de gemeenschap in al zijn facetten'. Honderden leden van de Lions Clubs werken belangeloos mee aan het wel slagen van de fietstocht. De afgelopen jaren deden steeds tienduizenden streek genoten mee aan deze fiets tocht, die voert langs de mooi ste wegen door de fraaiste ge bieden van Midden-Holland. Er kan worden gestart op veertien verschillende plaat sen. In Waddinxveen wordt gestart bij de hockeyclub Waddinxveen aan de Sniep- weg. De opbrengst wordt geschon- worden drie prijzen beschik- 1_ J1_1 /1_ 2 2 -1 z"1 6 prijzen). Tijdens deze drive is beperkt roken toegestaan. Bridgers kunnen zich telefo nisch aanmelden bij de be stuursleden M.Th.H. Hart- Karremans, tel. 0828-15083 en D.J. Schutte, tel. 01828- 13005. In verband met de grote be- pêrsoon^gezinnênf 15,-3’4oTf langstelling en de beperkte ----1-x--aan melding gewenst. Meester- punten zijn voor deze De"*controië sluit bridgedrive aangevraagd. krijgen bij het secretariaat van de bridgeclub, Mozart- laan 16, tel. 01828-15083. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep‘ is onder grote belangstelling gezwom men voor het A-diploma. Na mens de Nationale Zwem- raad was J. Besse als afge vaardigde aanwezig. De be oordelingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Rob Ho- gerbrugge en Cock Slagter. Er waren deze keer 65 kandi- daatjes, die allen zijn ge slaagd. De geslaagden zijn: Nicky Verhagen, Danissa van Dode- waard, Jennifer Rufi, Marvin Straver, Corstian van Wijk, Lucien Sloof, Anouchka van Weele, Menno de Bruin, Ly dia van ’t Veer, Erik Schip horst, Marenthe Mebius, Tim Blanken, Michael de Leeuw, Mare Hellingman, Erik Both, Bas van der Lugt, Niels Kou- wenhoven, Walter Miranda, dj de heren met een WADDINXVEEN - Maandag avond speelde basketbalver- eniging Waddinxveen Flyers voor een talrijk publiek de wedstrijd tegen Rowis. Inzet was directe promotie naar de eerste klasse van het rayon. Het werd een goede en spor tieve strijd waarin Rowic in de eerste minuten het betere van het spel had, doordat zij feller van start gingen dan de thuisploeg. Maar daarna nam Flyers de touwtjes in handen en werd de tegen stander, met fel verdedigen en snelle aanvallen, onder druk gezet. Voeg hierbij het goede collectieve optreden als team en de voorsprong voor de Waddinxveners met de rust van 54-41 was volledig terecht. De tweede helft con troleerde Flyers knap de wed strijd, kwam de overwinning niet meer in gevaar en was promotie een feit. Uitslag 95- 76. Topscoorder: Wolter Zwij- nenburg met 21 punten. Het extravagante team, altijd volledig uitgedost in het geel, komt uit in de derde klasse. Omdat Remco Laan in Ame rika verblijft en onlangs zijn Greencard overhandigd kreeg, is het team uitgebreid met Ron Zonneveld. Hij blijkt een goed vervanger zeker als je kijkt naar zijn totale sco ringspercentage. De meest constante factor de ze competitie is Mozart Derks. Op karakter heeft hij voor een groot aantal belang rijke punten gezorgd. De Am sterdammer Freddie Frede- riks speelt weer als in 1982 - 1983 (strakke forhands- spin- dropshots). Spare-rib Bakema blijkt ook zijn oude vorm weer terug te krijgen. Of dit op tijd is voor het einde van de competitie valt nog maar te bezien. Frank Hoeke, helaas wegens blessure gebombardeerd tot coach, ziet voor het team goe de kansen. ‘Leerdam heeft dan wel een paar punten laten liggen, maar tegen ons hebben ze een ruime voorsprong. Gespeeld zal er worden in Leerdam op grasbanen wat niet in je voor deel werkt als je gravel ge wend bent. Een speciaal oefenprogramma wordt mo menteel uitgewerkt. Het liefst zouden we in ’de Kuip’ willen spelen daar dat gras de banen van Leerdam het meest benadert. Als dit niet lukt dan zullen we uitwijken naar het hoofd veld van WSE‘. Mocht ’Heren 2 Schuimend Geweld’ kampioen worden dan hoeven ze voor de foto niet eerst naar de kapper. Frank Pronk en collega Henk hebben alle spelers al voor zien van een coupe-sportief. En het moet gezegd: ze knap pen er ontzettend van op! De Waddinxveen Reddings brigade houdt vrijdagavond 26 mei een prestatiezwem- tocht voor zowel volwassenen als voor de jeugd in het Gou webad ’de Sniep’. De afstan den die gezwommen worden zijn 500 en 1.000 meter. Men kan starten vanaf 18.30 uur. Dinsdag 30 mei van 19.00 tot 21.30 uur wordt door de hen- gelsportvereniging Waddinx veen een viswedstrijd gehou den in de Gouwe aan de Zuid- kade. De winnaar van dit vis- concours ontvangt voor één jaar de wisselbeker en krijgt de titel hengelkampioen van Waddinxveen. Naast individuele deelne mers kan ook worden inge schreven door korpsen. Een korps bestaat uit vijf perso nen van dezelfde vereniging, hetzelfde bedrijf, uit dezelfde straat of uit één familie. Er zal door de Sportweek een prijs ter waarde van ƒ50,- aan levensmiddelen worden ver loot onder de deelnemers. De inschrijfkosten zijn ƒ10,- per persoon. Inschrijving bij M. Reichard, Wingerd 7, Wad dinxveen, tel. 01828-17119. De prijsuitreiking is direct na afloop in de kantine van voet balvereniging Be Fair. Woensdag 31 mei wordt er ge klaverjast. Dit evenement wordt gehouden in het club huis van de schuttersvereni ging Waddinxveen aan de Al- berdingk Thijmlaan. De aan vang is precies om 20.00 uur. De inschrijfkosten bedragen ƒ5,- per deelnemer. Inlichtin gen kan men verkrijgen bij C. WADDINXVEEN - De Kor- bis-jeugdspeelster Patricia Belt is door de afdeling Rot terdam van het KNKV uitge nodigd deel te nemen aan een wedstrijd tegen Belgische leeftijdgenoten. Zondag 28 mei speelt de districtsselectie van deze afdeling in Gent een oefenwedstrijd tegen de na tionale jeugdselectie van Bel gië. Zij is de enige speelster van het Rotterdamse team die normaal niet op dit ni veau acteert, zodat haar uit verkiezing een grote verras sing is. de hoofdklasse Utrecht een dag later in actie moet komen tijdens de voorronden om het Nederlands kampioenschap voor afdelingsteams. Ook Ar gon en Hazerswoudse Boys moeten verstek laten gaan. De 25 ploegen zijn verdeeld over vier poules, die een halve competitie afwerken. De wed strijden van elke twintig mi nuten beginnen om 9.00 uur. house dance). In het mid den van de zaal komt een po dium te staan met daarop verschillende dj’s en daarom heen een dansvloer. Het tweede gedeelte is een speciale horeca-afdeling. Hier kan de jeugd even aan de drukte van het muziekge- weld ontsnappen door wat te van Kooten, Alpherwetering 74, Waddinxveen tel. 01828- 13050. De Waddinxveense zwem- en poloclub De Gouwe houdt het schoolzwemmen in Gouwe bad ’de Sniep’ op donderdag 1 juni. De wedstrijden begin nen om 18.30 uur en bestaan uit estafettes. De wedstrijden worden per leeftijdsgroep af gewerkt. Wil een school in aanmerking komen voor de wisselbeker dan moet minimaal één ploeg van deze school in elke groep meedoen. Dit geldt zowel voor de jongens als voor de meis jes. Voor de snelste drie esta fetteploegen zijn per groep zo wel bij de meisjes als bij de jongens medailles te winnen. Voor nadere inlichtingen over het schoolzwemmen kan men telefonisch contact opnemen met E. Overdam, tel. 01828- 13021. Donderdag 1 juni vanaf 19.00 uur houdt de sportclub Anti lope een prestatieloop in het Gouwebos. Deze Gouwebos- loop wordt gelopen over 2, 5, 10 en 15 km. Het evenement is opgenomen in het landelijk verschijnende trimloopboekje van de KNAU. Nadere inlich tingen zijn te verkrijgen bij P. Wennekes, tel. 01828-13623. De bridgedrive van de bridgeclub Waddinxveen wordt gehouden op woensdag 7 juni in Het Nieuwe Tref punt aan de Stationsstraat. Er wordt begonnen om 20.00 uur. Men kan zich per paar inschrijven aan de zaal. Na dere informatie kan men ver- WADDINXVEEN - Het tweede herenteam van de tennis vereniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan) wist za terdag voor een week opnieuw de nodige puntjes te pakken door een 4-1 overwinning op Halfweg-Spijkenisse. ’Schui mend Geweld’ is tot nu toe in de competitie ongeslagen. Voorzover de statistieken en analyses van drinking-captein Frank Hoeke niet bedriegen zal de laatste competitiedag te gen Leerdam de beslissing vallen. vertelt Rob Jongkind, voorzit ter techniek van Rowah. ’On geveer een jaar geleden trad hij toe tot de technische com missie en werd hij ook scheidsrechter voor de ver eniging. De koolmonoxidever giftiging, waaraan hij is over leden, is de afgelopen tijd al volop in de plaatselijke pers gemeld'. ’Uiteraard overheerst binnen de club een gevoel van onbe grip en onmacht: Hans was nog maar achtentwintig. Ze- ALPHEN AAN DEN RIJN/ WADDINXVEEN - Het zater dag 27 mei op het voetbal- complex van Alphia in Al- phen aan den Rijn te verspe len negende Mijndert van Dijk-toernooi breekt met 25 deelnemende ploegen een nieuwe record. Tot de deelne mers behoren ook de Wad dinxveense voetbalverenigin gen Be Fair, Waddinxveen en WSE. In totaal strijden die dag 24 winnaars van de Rijn en Gou we-beker en Vep - die in 1987 de organisatie voor haar re kening nam en sinds die tijd ook een ‘vaste klant' is - om de wisselbeker. Alphense Boys schrap als runner-up en deze ronde tegen S. Lodder bezorg de hem opnieuw een overwin ning. In het middengedeelte leverde een ogende remise- partij T. Kuiper de punten op, aangezien J. Muit door tijdso verschrijding werd geveld. Winst verder voor A. v.d. Starre tegen J. Verdoom. Ver der dacht T. Wiersma taai stand te houden tegen J. Smit, maar laatstgenoemde wist simpel zijn tegenstander de oren te wassen. J. van Oort ging te snel in op het remiseaanbod van E. Ket en ook een gelijke eindstand bij F. Ritter en H. Stouten, J. Stam tegen N. Dannis en T. Goor en C. Alblas. In de kelder van de schaakdi- visie tenslotte blijft P. van Of feren van slag. Nu bleek A. van Nieukerke de sterkste. Opnieuw knap werk van A. van Asperen, met een verras sende overwinning tegen J. de Bock. D.J. van Offeren en G. Toren beek bleven onderin hangen door opnieuw nederlagen te gen M. Moerland en H.E. van Offeren. Ponsioen is een maatje te klein voor H. van Offeren. A. Versluis zakte af door zichzelf de teil in te spe len tegn de deze ronde aan vallend en solide spelende J. van Sandijk. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 2 juni wordt in sport hal ’de Sniep’ (Sniep weg) weer het jaarlijkse Luilak- feest gehouden. De organise rende Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk heeft we derom flink haar best gedaan om het feest voor de plaatse lijke jeugd zo gezellig en aan trekkelijk mogelijk te maken. Om te beginnen zal de zaal in drie grote stukken worden verdeeld. Het eerste gedeelte wordt een dans- en muziekaf deling waar de dj’s van First Lover Music Service de bezoe kers zullen verwennen met hun muziek (voornamelijk ‘Uiteraard was het bestuur en de spelersgroep vertegen woordigd bij zijn begravenis in Brabant, waar hij vandaan kwam. Een minuutje stilte bij aanvang van alle senioren wedstrijden staat in geen en kele verhouding met wat de gevoelens zijn in de club. We zullen hem missen: hij zal nog lang in ons aller herinne ring blijven’. WADDINXVEEN - Onlangs maakte de Waddinxveense handbalvereniging Rowah haar grootste dieptepunt tot nu toe mee toen het vernam dat Hans Jeucken, speler van de herensenioren van de handbalvereniging en lid van de technische commissie van de vereniging, door een onge val was overleden. In de eerste week van mei werd hij bij de aanvang van alle seniorenwedstrijden van de Waddinxveense vereni ging herdacht. Het is voor het eerst in haar jonge bestaan van de vereniging, dat Rowah met een dergelijk afschuwe lijke situatie van doen heeft. Hans Jeucken was circa twee jaar lid van onze vereniging’, hoven deed dat in 1988 en 1993, Alphense Boys was in 1992 en 1994 de sterkste. ARC zegevierde bij de ‘pri meur' in 1987. Nicolaas Boys (1989), Sportlust (1990) en Floreant (1991) zijn de ande re winnaars. De poule-indelingen zien er als volgt uit. Poule A: Alphen se Boys, SVOW, Floreant, Reeuwijk, WSE en Waddinx veen. Poule B: ARC, Sport- lust ’46, Nicolaas Boys, Roh- da ’76, Woubrugge en Oude- water. Poule C: Zevenhoven, Alphia, CSW, MMO, TAW en Vep. Poule D: Be Fair, Al- phen, Koudekerk, Bodegra ven, GSV, Rijnstreek en Unio. WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal heeft za terdag voor een week een minder succesvol weekeinde achter de rug. Nietemin blij ven heel wat jeugdteams hoog genoteerd staan. Zowel Al als A2 behaalden kleine overwinningen. Al won van - 7-6. BI stuntte tegen medekoploper De korfballers wonnen aan de Dreef met 6-4 en hebben nog steeds geen puntverlies. Voor de C-jeugd was het niet echt plezierig. Met minimaal verschil werd bij Nieuwer- kerk verloren. Cl staat nog steeds bovenaan, maar C2 is de leiderspositie kwijt. Dl verloor verrassend met 5-2 bij WION. El verloor ruim van NIO. F1 speelde een goede wedstrijd tegen IJsselvogels (5-2) waardoor de koppositie nog steeds een feit is De jongste leden van Korbis scoorde er lustig op los, maar kregen wel erg veel punten tegen. G2 verloor met 4-32 van IJsselvogels. Dat moeten genoeg tegenpunten zijn voor de rest van de competitie. G1 verloor in Bleiswijk bij Wei devogels met 15-11. 7-5. De laatste dubbel van Frans Arnoldus en Joop van Son kende ook een spannend verloop en werd verloren met 7-6 en 6-4. Dit veteranenteam heeft moeite om op beslissen de momenten toe te slaan. Mixteam 1 van zondag (lan delijk) van aanvoerder Paul Verspoor verloor op de vierde speeldag tegen Tehado 1 kansloos met 7-1. De tegen partij had veel Cl-spelers in de gelederen en daar viel veel van te leren. De eer werd ge red in de gemengddubbel door Marieke Hoogeveen en Paul Verspoor. Op de vijfde speeldag moest dit team opnieuw een neder laag met dezelfde cijfers in casseren. Ook hier was de te genstander Oegstgeest bedui dend sterker. Slechts Inge Dalderup wist haar single met 6-4 en 6-3 te winnen. Het team van Paul Verschoor ver keerde bovendien niet in een goede fysieke conditie. Damesteam 1 van dinsdag won de uitwedstrijd tegen De Sluipers 2 met 3-2. Gonnie Spruitenburg verloor haar single met 6-4 en 6-1. De dub bel van Greet v.d. Berg en Corrie Mooij werd een 3-set- ter en met 2-6, 6-2 en 6-4 in winst omgezet. Riet Schweinsberg won haar single in 3-sets (1-6, 7-6, 6-2). De tweede damesdubbel ging verloren, maar de laatste dubbel van Corrie Mooij en Riet Schweinsberg bracht de team weren zich nog steeds prima. Vervolgens werd de uitwed strijd tegen Phoenix 6 in Rot terdam met 4-1 gewonnen. De overwinning was deze keer niet alleen te daken aan de dames. Kees de Vries won zijn herensingle en met Piet Houdijk de herendubbel. Op de vijfde speeldag werd de winst naar Waddinxveen. --x—J-x—-J x- - Damesteam 2 onder aanvoe ring van Truus v.d. Wal boek te opnieuw winst, nu met 4-1 tegen Berkel-Rodenrijs. Han nelore Helmer speelde prima in haar single en won deze overtuigend met 6-2 en 6-1. Helaas verloor Truus v.d. Wal haar singel met 6-2 en 6-4. De dubbels van Teunie Ha- meetman en Maijo Overdam, Teunie Hameetman en Truus v.d. Wal en Ellen Didden en Maijo Overdam leverden ver volgens winst op. Vooral de laatste dubbel werd met heel veel geduld gewonnen. Dames veteranen 1 ging deze keer de strijd aan tegen een team uit Hendrik I. Ambacht (Hiaten). Kitty Knijff en Truus van Wijk beten de spits af en wonnen gemakkelijk met 6-3 en 6-0. Gerda Mathot en Nel Terpstra wonnen hun partij in drie sets (6-4, 3-6, 6-3). Marleen de Wit en Truus van Wijk waren in de derde partij goed op dreef en won nen deze met 6-1 en 6-2. Ook de laatste twee partijen wer den met winst afgesloten. Met een eindstand van 5-0 kon dit team op een geslaagde tennisdag terugkijken. Dames veteranen 2 verloor de thuiswedstrijd tegen Heer- jansdam met 4-1. Opnieuw werd slechts de dubbel van Helga Doomebal en Maija v.d. Sluis gewonnen. De laat ste dubbel verliep erg span nend en werd na een langdu rige strijd met 7-6 en 7-5 ver loren. WADDINXVEEN - Nu de competitie vordert blijkt vooral mixteam 4 het bij tennisvereniging De Gouwe Smash (War naarplantsoen) goed te doen. Mixteam 2 won de thuiswed strijd tegen Evergreen 3 met 4-1. De damessingle van Joke Uitterhoeve werd verloren in twee sets. Hierna wonnen Hilly Teijema en Jan Uitter- hove hun partij na een span nende 3-setter. Ook Boude- wijn Rip wist zijn single na drie sets te winnen. De damesdubbel ging heel ge lijk op, maar uiteindelijk wis ten Hilly Teijema en Joke Uitterhoeve de partij naar zich toe te trekken. De heren dubbel tenslotte verliep zeer vlot, waarbij de tegenstan ders maar één game wisten te behalen. De autoclub De Gouwe Rij- Mixteam 4 bleek op de derde ders heeft speciaal voor de en vierde speeldag uitste- 50e Sportweek een uitgezet. Deze puzzelrit zal gehouden worden op woens dag 7 juni. Men kan zich van af 19.00 uur inschrijven in de kantine van voetbalvereni ging Be Fair waar ook om 19.30 uur wordt gestart. Nadat de rit is verreden en ie dereen weer terug is, zal de uitzetter van deze rit tekst en uitleg geven over wat men goed en fout gedaan heeft. De den winst op. De dames in dit inschrijfkosten zijn ƒ10,- per x -‘■--j- auto ongeacht het aantal in zittenden. De Gouwe Rijders houden ook nog een nachtrit op woensdag 24 mei (aan de vooravond van Hemelvaarts dag). De starttijd is 19.30 uur en het startpunt is dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. uitwedstrijd tegen Halfweg 12 in Spijkenisse eveneens met 4-1 gewonnen. Michelle v.d. Berg begon met verlies in haar single. De gemengddub bel van Wil v.d. Valk met Piet Houdijk ging gelijk op, maar werd uiteindelijk gewonnen met 7-5 en 7-5. Kees de Vries won zijn single in een 3-setter en liet zich door zijn teveel pratende te genstander niet misleiden. De damesdubbel en de heren dubbel verliepen naar wens en leverden winst op. Dit team boekte vier overwinnin gen en rij en heeft nog genoeg kansen op een eventueel kampioenschap. Herenteam 2 van Frans Bon man won de thuiswedstrijd tegen Rijnmond met 4-1. He laas was het team van Rijn mond niet compleet en kon den er maar twee wedstrijden gespeeld worden. Henk v.d. Lans verloor zijn single en Frans Bouwman veroverde de winst in zijn single. Daar- weiiuuveii, wctiLei iviiranua, v r i -n i Rick te Pas, Mark van Wijk, bleef het' Een regiemen- Daco Harkes, Susanne Koet- sier, Albert-Jan Plaisier, Ma- riët Mons, Lydia Schouten, Danique Captein, Debbie Verkleij, Michael Versloot, Michel Nobel, Desiree Ver- bree, Jeroen Breedijk, Tijs Straatman, Robbert Postma, Linda van der Voorn, Dennis Meijer, Kelly te Winkel, Mar lijn Goedhart, Masha Vuyk, Robbert Sas, Tamar Vermeij, Geoffrey Gimmelius, Jan-Ja- cob van Eeden Petersman, Eva Groen, Rosa Groen, Christiaan Rietdijk, Kevin Kuypers, Wilbert van Ofwe- gen, Marlia Vermulm, Marije Plugge, Laurette Gerts, Step han Valstar, Ilona Steffens, Remco van Beek, Elise West- maas, Aline Tol, Mark Aar- nink, Jacoline Slinger, Samu el Oqpasgi, Kasia Muszyns- ka, Leanne de Rooij, Anna Groenewegen, Thot Knoop, Jan van Waaij, Helvina de Graaf en Esther Kieft. In tegenstelling tot andere ja ren plaatsen nu alleen de winnaars zich voor de volgen de ronde. Om 15.00 uur staan deze halve finales op het pro gramma, de eindstrijd (twee keer vijftien minuten) begint om 16.00 uur. gelijk te eindigen. Door afwezigheid van achter volger E. Philipse, wist koplo per B.Jansen zijn koppositie te versterken door met de witte stukken een simpele ze ge te behalen tegen A. Prins. Evenals een week eerder liet L. Ellers het afweten tegen hoger geplaatste speler. Nu bleek voor tegenstander J. v.d. Born niet zondr geluk de winst voor het oprapen en zijn derde plaats wist hij nog net veilig te stellen voor H. van Woudenberg, die voor H.Reus duidelijk een maatje te groot was. Verder handhaafde W. Hen- nink zich bij de laatste vijf door tegen de sterke, maar deze keer met teveel risico spelende G. v.d. Knaap, haar scherp het venijn uit de stel ling te halen. In de subtop speelde L. v.d. Haven met de zwarte sukken een verrassende, onregelma tige opening, waardoor de nog slechts drie weken regerend kampioen T. v.d. Oord zich een aantal wanhoopszetten moest permitteren en door - een slordigheidje van de zwartspeler zich simpel maar met succes zich in een eeu- wig-schaak situatie kon ma- nouvreren. Zoals al vaker is gebleken, zette C. Asscheman zich WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivereni- ging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Sens. Weersgesteldheid: ma tige zuid-westen wind. Af stand 441 km. In concours 430 duiven. Gelost om 7.30 uur. Aankomst eerste duif 12.46 uur. Laatste duif 13.10 uur. Snelheid eerste duif :ijn optreden op de 200 meter 1389 m.p.m. De uitslagen: N. Hoogerdijk: 1 4 12 15 31 45 77 79 93 95; P. Noorlander Zn: 2 28 39 72; R.A. van der Made: 3 29 34; E. van Beek: 5 10 41 43 49 64 67 94 105; H. Metselaar: 6 9 13 taire overwinning dus. Het zaterdag-veteranenteam verloor de thuiswedstrijd te gen TSN uit Schiedam onno dig met 3-2. Aad Ciere en Wim Voogd begonnen met winst in een driesetter. Na verlies in de eerste set met 7-5 werden de volgende sets overtuigend gewonnen met 6-0 en 6-1. Na een spannende wedstrijd verloren vervolgens Dick Ha meetman en Joop van Son hun dubbel met 7-5 en 7-6. Frans Arnoldus en Wim Voogd wonnen daarna hun dubbel gemakkelijk met 6-1 en 6-1. Aad Ciere en Dick Ha meetman wonnen vervolgens in hun dubbel de eerste set met 6-3, verloren de tweede met 6-4 en stonden in de der de set met 5-4 voor. In de laatste game met een 30-0 voorsprong leek de partij beslist, maar het liep anders. Deze game ging alsnog verlo ren en daarna ook de set met WADDINXVEEN - Vorige week week vond de 34e ronde plaats van de huishoudelijke competitie van Waddinxveen se Schaak Vereniging WSV. Met nu nog twee ronden voor de boeg, blijft een ieder strijden om zijn competitie zo hoog mo- geld bedraagt ƒ15,- per paar, ken aan de Stichting De Zon- welk bedrag aan de zaal kan nebloem, die het geld ge bruikt voor een korte vakan tie voor langdurig zieken, ge worden betaald. In elke lijn van acht paren handicapten en hulpbehoe- baar gesteld (bij 16 paren dus vende ouderen uit Midden- Holland. Een aantal mensen brengt die vakantie door in Ermelo, anderen in Zeeland. Ten behoeve van de ’Omloop van het Groene Hart’ zijn be- wegwijzerde routes uitgezet met lengten van 25 (f 5,- per 6,- per ’persoon, gezinnen f speelruimte is spoedige 20,-) en 60 kilometer (f7,- per '1J' 1'<" persoon). Gestart wordt er om negen uur. E„„1 om vijf uur. Iedere deelnemer krijgt na afloop een fraai cer tificaat. Het inschrijfgeld va rieert van vijf gulden voor de zijn Saskia Captein die met een tijd van 1.31.9 op de 100 me ter rugslag iedereen te snel af was bij de meisjes onder 10 jaar. Het Gouwe-viertal Pascal Holleman, Andres v.d. Sluijs, Robin van Lienden en Marcel Zijderhand won de 4x200 me ter vrije slag estafette met een tijd van 9.24.0. Bij de meisjes waren het Wilke v.d. Valk, Eva Idelenburg, Mi chelle Nahon en Inge v.d. Schrier die zowel de 4x100 vrij als de 4x200 vrij estafet- tee aan hun zegekar bonden. Op de 4x100 met een tijd van 4.28.7 en op de 4x200 lieten zij een tijd van 9.41.5 klok ken. Jan Rams zwom bekeken naar zilver op de 100 meter school jongens van 1984 en mocht met zijn tijd van 1.40.8 tevreden zijn. Wouter Rams kwam 0.2 seconden tekort op de 100 meter schoolslag bij de jongens van 1981. Met 1.20.1 werd het nu brons terwijl de nummers 1 en 2 op dit num mer net iets langere nagels hadden. Antoine Calis zag zij wisselslag heren beloond met een tijd van 2.30.4 en een bronzen plak. Een mooie tweede plaats was er voor Melissa Dings (12 jaar) bij de meisjes onder 14 zwommen. De tijd van Melis sa (3.07.2) belooft veel voor de toekomst. Voor Mark v.d. Schrier werd het tweemaal brons bij de jon gens onder 18 jaar. Op de 100 rug met een tijd van 1.06.8 en op de 400 meter vrij met een tijd van 4.48.6. Jan Willem v.d. Hoek is zwaar in training 40 56 75 90 103; J. Jansen Zn: 26 57 65; G. Tollenaar: 50; Comb. Wibo: 54 59 74 81 87; A.H. Kivits: 68; C.G. Hofman: 70; Mw E.J. de Wit: 96; P. van der Made: 98 100. Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam riem va.ii vijl guiucn vuui uu 4 TT r-» Tz J fine

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 25