Zwemmers De Gouwe door met zegereeks Laatste wedstrijden van De Gouwe Smash Jeugdtitels bij Korbis Korfballers Korbis missen kampioenschap Be Fair-dames op kop in hoofdklasse Trampolinetitel voor Melvin Kok Be Fair Cl in Maastricht Open dag van Waddinxveen Jubileum Excelsior Deense titel voor Barry van Bommel Eindstand I bridgeclub Lsb 1A Sjoel titel is voor Dick Dros Klaverjassen Het Zuidhonk Titel voor twee tennisteams Love Waddinxveen ten onder in zinderend duel Sportweek houdt autopuzzelrit O| PAGINA 35 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 31 ME11995 Op 6 januari 1996 bestaat Ex- met 6-3 gewonnen. De tweede Dirk 3. Faas Be Fair Cl is vier dagen te gast geweest bij MW in Maastricht. deel 1 en deed dat goed. De heren Borst, Franken, Koek koek, Schouten en Van Rijs wijk wisten vier partijen op hun naam te krijgen. Team 2 had het in de eerste heren dubbel makkelijk door opga ve van een speler van Slui- pers. ne Valenkamp. Stand klasse A: 1. Dick Dros 139.740, 2. Jan Kersbergen 139.560, 3. Cees Kuipers 138.671. Klasse B: 1. Erwin Pleus Het eerste damesteam was veel te sterk voor Berkenrode 5-0. Het tweede team won met 4-1 van Numansdorp. Dames 3 op haar beurt ver sloeg Zevenhuizen met 4-1. Het eerste dames veteranen team won met 4-1 van Lange- land, een stand die in omge keerde vorm het deel werd van het tweede team 1-4. Waddinxveen 3 kreeg geen voet aan de grond tegen Ter Steeghe 0-5. houwer wonnen hun dubbel in twee sets hoewel er blijk baar in de tweede set een in zinking was. Ze kwam op 4-5 achterstand, maar wonnen de volgende drie games op rij. Ook het dubbel Ton Claassen- nale spelers naar Waddinx veen te halen. Verder wordt gedacht aan een sneldamtournooi voor club- teams en wordt geprobeerd de damsport meer te promo ten. Er zullen ook initiatieven moeten worden ontwikkeld om nieuwe wegen te vinden, die de aantrekkingskracht van het damspel kunnen ver groten. Na ongeveer vijf minuten keek Korbis al tegen een 0-2 achterstand aan. Ellen van der Ent zorgde met een af standschot voor een verklei ning van de achterstand (1-2). ODO had in deze fase het betere van het spel en wist dat ook in de score tot uitdrukking te brengen (1-4). De Waddinxveners kwamen wel geleidelijk beter in de wedstrijd, maar kenden wei nig geluk bij afstandsschoten. Nadat Mark van den Brink een strafworp verzilverd had voor Korbis, liep ODO weer uit tot 2-6. Esther Visser scoorde van afstand 3-6, maar de heren van ODO schoten met scherp (3-7). Tegen het eind van de eerste helft wist Jaco Wineke met twee strafworpen de kloof tussen Korbis en ODO weer wat te verkleinen. Via een mooi afstandsschot van Yvon- een rondleiding in het stadi on. Ook een bezoek aan het nieuwe trainingsonderkomen van MW behoorde tot het programma. Er werd ook een toumooi gespeeld. Daaraan namen deel MW, WV, SC Heerenveen en Be Fair. De Waddinxveners veroverden heel knap een derde plaats behaalde. Pro Patria uit Zoetermeer, deel aan zowel het individu eel als synchroonspringen. Ook bij het synchroonsprin gen wist hij samen met zijn synchroonpartner Erik den Hartog van Olympia Aals meer het erepodium te beha len. Zij hebben hierbij de tweede plaats behaald, zodat zij de zilveren medaille in ontvangst konden nemen. Doordat Melvin Kok Neder lands kampioen is geworden zal hij volgend seizoen kun nen deelnemen aan de B- of de hoogste A-klasse, welke keuze Pro Patria voor de aan vang van het nieuwe seizoen bekend zal maken. den tegen een mixedteam uit Charlois dat ook nog kans maakte op de titel. Love ’70 won deze wedstrijd met 4-1. Zij konden in de bloemtjes worden gezet en volgend sei zoen moeten zij het in de vier de klas waar gaan maken. Dros voor moeten laten gaan met als gevolg dat Dick Dros kampioen werd en de Hout handel Alblas-wisselbeker in ontvangst heeft mogen ne men. De uitslagen zien er zo uit. Klasse A: 1. Wim Valenkamp 1440,2. Dick Dros 1411,3. Ti- WADDINXVEEN - Op ver zoek van het bestuur van de Stichting Sportweekcomité Waddinxveen heeft de auto club De Gouwe Rijders woensdagavond 7 juni een autopuzzelrit uitgezet ter ge legenheid van het 50-jarig be staan van de Sportweek Wad dinxveen. De startplaats is om half acht bij Be Fair-voet bal (Wamaarplantsoen). In schrijven kan vanaf zeven uur. Als alle deelnemers weer terug zijn zal er door de uit zetter van de rit tekst en uit leg gegeven worden over de rit wat men goed en fout heeft gedaan. Het inschrijfgeld voor deze rit bedraagt ƒ10,- per auto, ongeacht het aantal inzittenden. Er zijn diverse leuke prijzen te winnen. en verloor met 3-6 en 3-6. Ook Ingrid Boere ging ten onder met 4-6 en 4-6. Angèle van der Wiel maakte de stand vervolgens gelijk door haar single overtuigend te winnen met 6-1 en 6-1. De herendubbel ging vervol gens kansloos verloren met 0-6 en 1-6. Via een overwin ning in de damesdubbel 6-2 en 6-3 was de stand weer ge lijk 3-3. Het eerste gemengde dubbelspel werd vervolgens verloren 3-6 en 1-6. Het laat ste gemengd dubbel kon nog een gelijke stand bewerkstel ligen maar ook dit dubbelspel werd verloren in drie sets 7-5, 1-6 en 2-6. Waddinxveen 5 speelde gelijk tegen Artesia 1 4-4. Ook het zesde team speelde gelijk tegen Dekker-tennis. Het eerste herenzondag team won met 5-1 van Centre Point. Het tweede team ging kansloos met 0-6 ten onder tegen Vredenburg. Een lot, dat ook het derde team trof tegen Hatece. Het eerste ju niorenteam won met 5-3 van Forescate. Het tweede team verloor met dezelfde cijfers van TOEG. Het tweede ge mengde team verloor met 1-4 van Park Marlot. Het eerste gemengde zater- dagteam won met 3-2 van Oud Beijerland. Het tweede team won met 5-0 van Hoge Limiet. Het derde team won met 3-2 van NNPV. Het eer ste herenteam liep met 5-0 over Lekkerkerk heen. DDH 2 werd met 4-1 geklopt door Waddinxveen 3. Lexmond 2 werd een prooi van Waddinxveen 4 met 5-0. Waddinxveen 5 kon niet ach ter blijven en versloeg Zwijn- drecht met 4-1 van Ad Astra en het tweede met 5-0 van Ommoord. Waddinxveen 3 klopte Puttershoek met 3-2. De heren veteranen 1 moes ten met 2-3 hun meerdere er kennen in Papendrecht. WADDINXVEEN - Het tweede weekeinde van de kring- kampioenschappen leverde de zwemploeg van De Gouwe 22 kringtitels op, 15 zilveren- en 10 bronzen plakken. In het puntenklassement is de voorsprong inmiddels enorm. Kim Middendorp won de 100 meter vrije slag bij de meisjes van 1983 in de schitterende tijd van 1.05.6 en tevens was zij de snelste op de 100 meter rugslag (1.16.6). Eva Idelen- burg zegevierde op drie num mers bij de meisjes van 1982. De 100 meter vrij ging in 1.08.7, de 100 meter rug in 1.17.4 en de 100 meter school in 1.26.9. Inge van de Schrier (1980) was ook goed voor drie maal goud. Op de 100 vrij liet zij 1.03.2 noteren, op de 100 rug 1.12.0 en op de 100 school 1.26.3. Wilke van de Valk verzamel de nog meer goud bij de meis jes van 1981. Op de 400 meter vrij bracht Wilke 5.04.0 op de klok terwijl de 200 vlinder na 2.56.5 beëindigd werd. De winnende tijd op de 100 vrij van de Hoek, Mark Nahon, Mark van de Schrier en Mar- tijn van de Maagdenberg. Het laatste nummer werd in een tijd van 3.53.6 afgelegd. Bij de dames waren het Wilke van de Valk, Inge van de Schrier, Danny Matheeuwen en Miranda Boer die twee maal het hoogste platform mochten bestreden na zeges op de 4x100 vrij estafette, in 4.19.2, en de 4x200 vrij esta fette, in 9.33.2. Ook de 4x100 wissel estafette bij de meisjes onder 16 jaar was voor De Gouwe. Met 5.02.0 trokken Wilke van de Valk, Eva Idelenburg, Inge van de Schrier en Michelle Nahon ahn het langste eind. Opvallend is het sterke zwemmen van Michelle die weinig toegeeft op haar nor maal snellere clubgenoten. maar de twee volgende gin gen naar de Lommerrijkse dames. Team 2 speelt in de eerste klasse. Ze winnen wel partij en, maar toch lang niet alles. Later deze maand zullen zij opnieuw hun land verdedigen tijdens de Open Duitse Kam pioenschappen die worden gehouden in Waldorff. machtig op de 100 meter schoolslag bij de meisjes van 1983. Met 1.26.2 gaf Melissa iedereen het nakijken. Wou ter Rams haalde zilver op de 200 meter schoolslag jongens onder 14 jaar met een tijd van 2.53.8. Op de 100 meter vrije slag bij de jongens van 1984 leverde Joost Krommenhoek slag met zijn grote rivaal Sander Rhijnsburger van De Zijl-LGB en werd met een na- gellengte verschil naar de tweede plaats verwezen in dezelfde tijd als de winnaar, 1.09.3. Geert van de Linde pakte op dit nummer brons met een tijd van 1.13.0. Zowel de 4x100 wissel esta fette (4.21.0) als de 4x100 vrij estafette leverden goud op voor het viertal Jan Willem de set wisten ze opnieuw te winnen met 6-3. Fred van Kempen en Jeroen tie break wel binnen gehaald Tol speelden een vreemde he rendubbel. In de eerste set wonnen ze geen enkele game (0-6). Daarna kwamen ze in actie en wonnen de volgende twee sets met 6-3 en 6-4. Het eerste veteranenteam Tegen Bequick-M werd door speelde uit tegen ’s Graven- Rita van de Maas met Euge nie de Bruijn vrijwel gelijk op gespeeld tegen de tegen standsters. De eerste set resulteerde in een 6-6 stand waarna de tie break voor Be Fair was. De tweede set kwam op 7-5. Ook het damesdubbel van Euge nie met Lenny visser werd ge- De heren Welleman en Wiel- wonnen, zij het na drie sets met de standen 6-3, 3-6 en 7-5. Bij de heren 18+ was er een eclatante zegen voor team 1. Alle partijen werden gewon nen in twee sets. Alleen het dubbelspel van A. van Frank- John Welleman werd gewon- foort met W. Luiten had rede lijke tegenstand van Charle roi 83. De eerste set werd 6-4. In de tweede set moest een tie break tot winst leiden. Van team 3 verkloor Hubert Welleman in de eerste set van nen(6-l en 6-3). De kampioensteams van Kor bis B2 en C2 met bloemen. Staand van links naar rechts coach van B2 Miriam, Lodewijk, Daniël, Hinse, Arnout, Jolanda, zijn enkelspel met 4-6. Maar Ester, Irene, Evelijn en trainster- volgende twee tegen coach Yvonne. Zittend van links naar rechts Frans, Dave, Rudy, Christiaan, Elias, Hanne, Anne- Marie, Angela, Marjan en coach van C2 Alexander. Liggend coach van C2 Mark (Foto: Kor- bis/Rien Saarloos). Het zaterdag-veteranenteam van aanvoerder Joop van Son ging in Spijkenisse de strijd aan tegen Hartel 1. Het werd een 5-0 nederlaag. Toch was het krachtsverschil lang niet zo groot als de uitslag doet vermoeden. Maar op beslis sende momenten kon niet worden toegeslagen. De laatste competitiewed strijd ging in Ridderkerk te gen Oudelande 2 en werd eveneens verloren met 4-1. Ook hier was het krachtsver schil niet zo groot. Dit vetera nenteam gaat volgend jaar eerdere in training met het doel om partijen in de beslis sende fase naar zich toe te trekken. Mixteam 1 van zondag (lan delijk) van Paul Verspoor ver loor de wedstrijd tegen De Metselaars met 5-3. Inge Dal- derup won haar single met 6-2 en 6-3 en Marieke Hooge- veen en Paul Verspoor de ge- mengddubbel met 6-3 en 6-0. Damesteam 1 van dinsdag won de uitwedstrijd tegen Bleiswijk 1 met 4-1. Gonnie Spruitenburg verloor haar single in drie sets, terwijl Riet Schweinsberg haar single in twee sets won. De dubbelpartijen van Greet v.d. Berg en Corrie Mooij, Ina Ar- noldus en Greet v.d. Berg en Ina Arnoldus en Corrie Mooij werden in winst omgezet. Een prima winstpartij dus. Ook damesteam 2 veroverde de overwinning met 4-1 in de uitwedstrijd tegen Alexan dria 7. Marjo Overdam won haar single, maar de single van Truus v.d. Wal ging verlo ren. De damesdubbel van Te- unie Hameetman en Hanne lore Helmer en Maijo Over dam werden gewonnen. Ellen Didden raakte helaas gebles seerd. Opnieuw winst voor dit team dus. Damesveteranen 2 verloor de thuiswedstrijd tegen Melis sant met 4-1. Dit was een zeer sterke tegenstander, die alle eerder gespeelde wedstrijden met 5-0 had gewonnen. Toch werd nu voor het eerst een partij verloren en daarvoor waren Helga Doomebal en Maija v.d. Sluis verantwoor delijk. Zij wisten hun dubbel in drie sets te winnen. Dit koppel heeft tot nu toe alle dubbels in overwinningen omgezet. WADDINXVEEN - Het com- petitieslot van de Waddinx- veense sjoelers is nog nooit zo spannend geweest als dit sei zoen. Jan Kersbergen, twee voorgaande jaren achtereen kampioen en de gehele com petitie aan de leiding, heeft in het gebouw van de schutters vereniging Waddinxveen (Al- berdingk Thijmlaan) de laat ste twee wedstrijden Dick 1346, 2. B. Brouwer 1324, 3. M. Renesse 1323. Stand klas se B: 1. Erwin Pleus 130.050, 2. G. Renesse 129.140, 3. M. Renesse 128.760. Klasse C: 1. Asha den Drijver 1182,2. Jan van Beek 1177,3. Cor van Gils 1148. Stand klasse C: 1. Asha den Drijver 117.850, 2. Jan van Beek WADDINXVEEN - De veld- competitie voor de jeugd van korfbalvereniging Korbis is een groot succes geworden. Maar liefst drie teams zijn kampioen geworden in hun competitie. B2 won in en bij Rotterdam met 4-8 en was niet meer in te halen door de concurrentie. Het team van Miriam de Boer is ongeslagen kampioen geworden. Cl ver loor weliswaar de voorlaatste wedstrijd, maar won met 6-3 van RWA en werd alsnog kampioen. Het team van Marco van Leeuwen had een spannende en goede competi tie gespeeld. Het C2 team hield het ook spannend. Hoe wel zij verloren en het kampi oenschap ver weg leek wer den de laatste twee wedstrij den gewonnen. Vooral de laatste tegen Reeuwijk werd ruim (7-0) gewonnen. Daar mee was ook het team van Mark v.d. Brink en Alexander Hamer kampioen. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 2 juni om acht uur wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) weer een ronde van de klaver- jascompetitie gespeeld. Zoals bekend zijn ook mensen die graag een avondje willen kla verjassen, zonder gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, van harte wel kom. De kosten bedragen ƒ2,50 per persoon per avond. De competitiespelers strijden om de kampioensbeker, die aan het eind van het seizoen wordt uitgereikt. was 1.05.2. Dit laatste nummer was zeer succesvol voor De Gouwe want Michelle Nahon werd met een tijd van 1.08.4 twee de en Marijke Theussen ver overde met 1.10.8 het brons. Bij de dames waren er twee overwinningen voor Miranda Boer te weten op de 100 vrij, in 1.01.8, en op de 100 school in 1.19.6. Martijn van de Maagdenberg was met een tijd van 2.33.2 niet te ver slaan op de 200 meter school slag, terwijl Mark Nahon dit nummer bij de jongens onder 18 jaar met een tijd van 2.50.5 naar zich toe trok. De 100 meter vrije slag bij de jon gens van 1980 was een prooi voor Marcel Zijderhand die op dit nummer een tijd van 1.00.9 scoorde. Melissa Dings Een ander mixedteam dat uit moest spelen in Moordrecht had aan één punt genoeg om het kampioenschap in de wacht te slepen. Karei Bom ers won de single na een spannende drie setter. De an dere teamleden, José Koek koek, Forra Gras en Nico Heesterman, deden wat er van hen verwacht werd. Alleen de laatste partij ging verloren. Deze herendubbel was om half tien ’s avonds nog niet afgelopen. Misschien werden zij wel wat uit hun concentratie gehaald door fans met bloemen, die niet konden wachten tot het kam- pioensteam terug was in Moerkapelle. Eén van deze fans was Tine Heesterman, die zelf ook drie keer mee heeft gespeeld in het winnende team. Voor de dames loopt overigens de dinsdagcompetitie nog dóór tot dinsdag 6 juni. traditionele schooldamwed- strijden zal volgend jaar voor de 42e keer de Waddinxveen- se Damdag worden georgani seerd. Getracht wordt om één celsior 90 jaar. Naast de bijna of mogelijk twee internatio- WADDINXVEEN - In een spannende wedstrijd is Korbis- korfbal er zaterdag niet in geslaagd de titel in de derde klas se van de districtscompetitie binnen te halen. In Rotterdam bleek ODO (Dordrecht) te sterk voor Korbis (15-12). ne Visser wist Korbis een 6-8 ruststand te realiseren. Na de thee was het eerste doelpunt voor Korbis. Jaco Wineke wist met een fraai schot de korf te vinden. In de- kon zijn voorbeeld niet volgen ze fase was Korbis qua veld spel op zijn minst gelijkwaar dig aan de Dordtse tegen stander, maar ODO had een beter verzorgd schot, hetgeen ervoor zorgde dat ze weer uit konden lopen tot 7-10. Yvon ne Visser maakte van afstand 8-10, maar dit doelpunt werd door de tegenstander onmid dellijk weer beantwoord met twee doelpunten (8-12). Ondanks deze achterstand bleef Korbis met volle inzet spelen om de kloof van vier doelpunten te dichten. Via doelpunten van Yvonne Vis ser, Mark van den Brink en Jaco Wineke kwam Korbis te rug in de wedstrijd (11-12). Het lukte Korbis echter niet om langszij te komen en ODO profiteerde daarvan (11-13). Scheidend trainer-coach Han Poortvliet probeerde met een wissel (Marino van Zwet voor Mark van den Brink) nog nieuwe impulsen aan het spel van Korbis te geven. Esther Visser wist nog eenmaal de korf te vinden, maar het zui vere schot van de ODO-speler was Korbis ook in de slotfase te veel, zodat ODO uiteinde lijk de wedstrijd met 12-15 won en de titel mee naar Dor drecht kon nemen. Door dit resultaat zal Korbis in het nieuwe seizoen op nieuw uitkomen in de derde klasse. Komend seizoen zal trainer-coach Han Poortvliet worden opgevolgd door Simon Trommel, die het afgelopen seizoen het Vlaardingse Spi rit onder zijn hoede had. ESBJERG/WADDINXVEEN - Bij de open Deense kampi oenschappen Jiu Jitsu Duo Games is het de Waddinxve- ner Barry van Bommel (vice- wereldkampioen) en zijn nieuwe partner Christian Boomgaard gelukt na een zeer overtuigende finale te gen het Deense herenkoppel de eerste prijs in de wacht te slepen. WADDINXVEEN - In een spannende ontmoeting is het eerste gemengde team van tennisvereniging Waddinx veen (Alberdingk Thijmlaan) met 3-5 ten onder gegaan te gen Merenwijk 3. Ralph Zijderhand begon sterk en won zijn single met 6-4 en 6-1. Leon van Leeuwen WADDINXVEEN - In het tweede gedeelte van het nieu we seizoen 1995-1996 zullen diverse activiteiten door de dan 90-jarige Waddinxveense damvereniging Excelsior worden ontwikkeld. Een jubi leumcommissie bereidt een aantal evenementen voor. de volgende twee tegen NNPV 2 won het met 6-3 elk. Hugo Cees Boonstoppel won zijn enkel met 6-2 en 7-5. H. Welleman en S. Groenendijk konden hun dubbel niet win nen. Wel lukte dat H.C. Boon stoppel met Marco Los. Die ondervonden geen enkele te genstand (6-0 en 6-0). Met 4-1 winst werd de dag afgesloten. Bij heren 35+ kwam team 4, uitspelend tegen Bernisse 2, op drie gewonnen wedstrij den. De herenenkel van Teun Los werd 6-2 en 7-6. De he rendubbel van Ad Boonstop pel met John Hoeke kwam in de eerste set op 6-1. De twee de set had evenwel een tie break nodig. Team 5 speelde tegen BTV E’68 en kon slechts twee par tijen binnen halen. Wellicht het meest interessant was he renenkel van Hub Nooten- boom tegen H.W. Mol. In bei de sets moest een tie break gespeeld worden. Deze wer den door Mol gewonnen. Het herendubbel van Piet Boere met Wim Visschers, ook weer tegen Mol nu samen met B. Lutje kwam wel op naam van Be Fair met 6-2 en 6-2. Het eerste gemengd team kwam tegen Lommerijk 1 op zijn eerste verlies dit seizoen. Slechts het heren dubbel van S. van Gemeren met Derk Rietveld leverde, na tie break, het gewenste resultaat (6-2 en 7-6). Team 3 met Jeroen van Tol kwam in zijn enkelspel tegen Maas-Vlaardingen 2 op 6-2 en 6-3. Petra Boere en José Wansink ondervonden goede tegenstand in hun dames dubbel. De eerste set werd WADDINXVEEN - Bij - de bridgeclub Waddinxveen is de vierde en laatste ronde van de viertallencompetitie van de maandagavond-groep ge speeld. De eindstand voor het clubkampioenschap seizoen 1994-1995 voor viertallen is als volgt: Groep A: 1. Team Proper 81-22; 2. Team Steen- sma 81-36; 3. Team Twigt 74- 46; 4. Team Franken 72-33; 5. Team Muller 67-53. Groep B: 1. Team Verhoeff 42-18; 2. Team Houdijk 33-24; 3. Team Van Bergen 33-27; 4. Team Smakman 32-28; 5. Team Hinssen 26-34. WADDINXVEEN - Onder grote publieke belangstelling is de 8-jarige Melvin Kok uit Waddinxveen in de finale van de Nederlandse kampioen schappen trampolinespring kampioen geworden in de C- klasse individueel tot en met 14 jaar. In Hoogezand, waar de finale van de B- en C-klasse plaats vond, kreeg de trotse Melvin Kok de gouden medaille uit gereikt. Met een puntento taal van 79.6 verbeterde de Waddinxvener tevens zijn persoonlijk record met 2.2 punten. Aan de finale nam Melvin, namens de sportvereniging WADDINXVEEN - In het ka der van een eerste kennisma king met de nieuwe trainers- staf voor de senioren en te vens om een inventarisatie te kunnen maken welke spelers in aanmerking komen voor één van de selectie-teams hield de voetbalvereniging Waddinxveen (Sniepweg) zondag 28 mei een open dag. Tevens werd van de mogelijk heid gebruik gemaakt om met de potentiële selectiespelers goede afspraken te maken voor het komende seizoen. Naast de huidige leden was iedereen welkom die over woog om hetzij als actief spe ler, hetzij in de vorm van een functie in welke commissie dan ook, zich te laten infor meren over de mogelijkheden bij Waddinxveen-voetbal. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-tennis staat in de dames- competitie team 1 nog steeds bovenaan in de hoofdklasse. Van de zes partijen tegen Lommerrijk 1 werden er vier ge wonnen. Nel Vermeulen won de met 6-3 en 7-5. Elly van Tol kwam op 6-1 en 6-0. Liesbeth van Bergeijk was blij met haar 6-4 en 6-4 overwinning. Het damesdubbel Truus Boe re met Liesbeth van Bergeijk ging met 5-7 verloren. De der- werd een lange strijd die niet 1 tot het gewenste resultaat leidde. De eerste set werd via De Waddinxveense trampolinekampioen Melvin Kok. MOERKAPELLE - Zaterdag 27 mei was voor de Moerka- pelse tennisvereniging Love ’70 de afsluiting van de ten niscompetitie. Voor twee teams was dit een spannend gebeuren. Het mixedteam, bestaande uit Esther Lems, Anneke v.d. Wel, Rob Duvalois en Ed WADDINXVEEN - Op uitno diging van de Limburgse ere divisie voetbalvereniging MWis Be Fair Cl vier dagen te gast geweest in Maas tricht. Dat was samen met voetbalvereniging SC Hee renveen Cl. De voetballertjes woonden er onder andere de wedstrijd MW-Ajax bij (0-3) en kregen 116.680, 115.160. Klasse D: 1. Coby van Eek 1127, 2. Corry Boegheim 1114, 3. M.C. Taktor 1104. Stand klasse D: 1. Coby van Eek 106.680, 2. Ronald Mei jer 106.440, 3. M.C. Taktor 102.650. Klasse E: 1. Tamara Olie 1008, 2. Ben den Ouden 991, 3. Corry ’t Hart 918. Stand klasse E: 1. Ben den Ouden 97.330, 2. Tamara Olie 96.030, 3. Dick Esveldt 81.630 punten. Het gemiddelde van de laat ste avond was 120.61. Het ge middelde van de vereniging is 116.592. Het totaal van de vereniging is 640.953.000. WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense tennisvereniging De Gouwe Smash (Wamaarplantsoen) zijn de laatste com petitiewedstrijden gespeeld. Er is weer hard om de punten gestreden, maar gelukkig ook met veel plezier gespeeld. Mixteam 2 won de thuiswed strijd tegen De Bevers met 3-2. Deze wedstrijd was zeer belangrijk voor dit team, ‘om dat dit de laatste mogelijk heid was om via winst degra datie te ontlopen. Saskia v.d. Lans, invalster voor Joke Uitterhoeve, weer de zich uitstekend in haar single, maar moest de partij na drie sets toch aan haar te genstander laten. De oude rotten Hilly en Jeep Teijema wonnen hun mixed snel in twee sets. Boudewijn Rip won vervolgens zijn single in drie sets. Omdat deze partij langer duurde dan verwacht kon Saskia, die elders verplich tingen had, niet aan de da mesdubbel beginnen. Door een zeer sportieve opstelling van De Bevers kon zij geluk kig vervangen worden door Koos v.d. Velde. Na een aarze lende start (Koos moest wen nen aan een vreemd racket) kwamen Koos en Hilly er goed in, maar verloren toch. De herendubbel van Boude wijn Rip en Jeep Teijema moest toen de beslissing brengen. Zij lieten er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was: zij wonnen met 6-1 en 6-1. Dit team was van zelfsprekend blij met dit re sultaat. Mixedteam 4 kon de goede re sultaten in de voorgaande competitiedagen helaas niet vasthouden. De thuiswed strijd TVO 8 uit Oud-Beijer- land werd zelfs met 5-0 verlo ren. Deze tegenstander speel de zeer goed en is het waard om kampioen te worden. De laatste competitiewed strijd werd in de uitwedstrijd tegen Bergambacht 2 met 3-2 verloren. Michelle v.d. Berg verloor haar single evenals Kees de Vries. De gemengd- dubbel van Wil v.d. Valk en Hans Stuyfzand en de heren dubbel van Hans Stuyfzand en Kees de Vries werden, na een zeer spannende wed strijd, gewonnen. De dames dubbel van Ayamé van Swie- ten en Wil v.d. Valk ging he laas verloren. Herenteam 1 van Marten v.d. Velde speelde de voorlaatste competitie een uitwedstrijd tegen CC Dordrecht 1 en won deze met 4-1. Naarmate de competitie vorderde ging het steeds beter met dit team. Na de eerste twee competitie wedstrijden verloren te heb ben, nu achter elkaar vier overwinningen. Dit keer dus van CC Dordrecht. Luuk Ak kerhuis won vrij gemakkelijk zijn single met 6-2 en 6-0. Daarna leverde de dubbel van Sjaak v.d. Tuin en Mar ten v.d. Velde ook een wed- strijdpunt op, want deze werd gewonnen met 6-1 en 6-3. De tweede single werd bestre den door Wilfried Hövener en dat werd een spannende pot, want beide spelers waren aan Schravesande, moest aantre- elkaar gewaagd. Wilfried ver loor uiteindelijk in drie sets. De dubbel van Luuk en Mar ten eindigde vervolgens in een overwinning met 7-5 en 6-4. Tot slot werd de dubbel van Sjaak en Wilfried een spannende driesetter en in winst omgezet (4-1). De laatste competitiewed strijd werd uit gespeeld tegen LTC Rhoon 4 en leverde een eenvoudige overwinning op met- 5-0. Deze tegenstander gaat hoogstwaarschijnlijk de graderen. Het krachtsver schil was dan ook duidelijk. Luuk Akkerhuis won gemak kelijk en snel zijn single met 6-1 en 6-4. Het dubbelspel van Jaap de Koning en Marten v.d. Velde werd gewonnen met 6-1 en 6-1. Vervolgens won Sjaak v.d. Tuin zijn single met 6-0 en 6-1. De dubbel van Luuk en Marten leverde nog de meeste tegenstand op, maar werd toch gewonnen met 6-3 en 6-4. Tenslotte werd de dub bel van Sjaak en Jaap gewon nen met 6-1 en 6-0. was opper- EAM p. <5 i 'k K «i

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 35