Winkelconcert van IK VAN DEN BERG Kim Middendorp: Zilver en brons Kwekersrecht vraagt Europese bescherming Nieuwe verordening voor de bezwaar- en beroepschriften Concordia in Passage Veselka in gastvrij Tsjechië Stijl vol afscheid als organist Nieuwe organisatie Novitas Plantae IN DIVERSE MODELLEN Straatspeeldag Piet Heinstraat VOORZIEN VAN DOEK NAAR UW KEUZE... Lage prijzen festival Zomer opruiming 20 tot 50% korting <ZZZ> i~~T> F3 PAGINA 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 JUN11995 Koninklijke onderscheiding voorH. Brinkhorst het Tsjechische Kaminice voor het cultureel centrum en was tevens zo’n tien jaar Voor Kim Middendorp en Me- 'ok Canada en night’. l rolluik- en zon weringspecia list Wilt u een scherpe prijs, goede kwaliteit, garantie en service? Vraag dan vrijblijvend een offerte bij dè specialist in Midden-Holland: mars te hebben. Én inmiddels gaf hij ook zelf les. Via dat les geven heeft hij ook zijn echt- Duizendpoot Brinkhorst bleef een muzika le duizendpoot, want on- mee zal hebben om ook daar mee te stoppen. BOSKOOP - Veel kwekers kunnen goed kweken maar ze zijn minder goed in het invullen van papieren.’ Dat is de re- De kracht van de Nederland se boomkwekerij wordt mede Met de inwerkingtreding van de Algemene wet bestuurs- Showroom - winkel: Julianastraat 24 Boskoop Tel: 01727-13890 b.g.g: 06-52703468 Fax: 16553 Hoog tijd dus dat dit beter werd geregeld. De aanpak van Novitas Plantae is be paald niet nieuw. In het bui tenland bestaan dergelijke organisaties al en in ons land is er zo’n organisatie voor de rozenteelt. De Boskoopse ro zenkweker Jan Spek vervult daar een belangrijke rol in. Het heeft even geduurd maar ook in Nederlandse boom- tegen de vele verzoeken om mee te werken aan rouw- en chen. De leden van Veselka willen daarom hun uiterste best doen om deze Tjechi- sche groep over ongeveer twee jaar in Waddinxveen te laten optreden. Ze zijn al be gonnen met sparen, zodat Waddinxveen straks ook van de mooie Tjechische volksdansen kan genieten. ten vernietigen op kosten van de kweker die dus in feite het ’auteursrecht’ van de winner schendt. Europees Hoewel het kwekersrecht al minstens vijftig jaar bestaat is het pas sinds 1990 op alle boomkwekerij produkten van toepassing. Novitas Plantae wil zich inzetten voor goede regelingen op Europees ge bied. De wetgeving is er al maar de controle moet veel beter. De overtuiging is dat hoe meer kwekers zich aan sluiten bij dergelijke organi satie, hoe beter ook de onder linge controle zal worden. Licentie Bovendien kwam het nogal eens voor dat produkten die in het buitenland nieuw wer den ontwikkeld, in Neder land werden vermeerderd zonder dat de winner daar voor een vergoeding kreeg. ’Daar hadden ze dus een he kel aan en het gevolg was dat dergelijke gewassen door één kweker in Nederland in licen tie mocht worden vermeer derd. Dat gebeurde steeds meer en kleine kwekers kwa men daarvoor niet in aanmer king’, zo schetsen Maas en De Ruiter de achtergrond. i S:..Ai Winners die hun nieuwe aan winst bij Novitas Plantae on derbrengen zijn van die rompslomp af. De vereniging kan het kwekersrecht aan vragen, ook de licentiegelden innen en de controle uitoefe nen op de rechtmatige ver meerdering door licentiehou ders. Bovendien is de vereni ging bereid de promotie van nieuwigheden te verzorgen’, aldus Maas en De Ruiter. Daarbij beperkt men zich niet tot Nederland. Er zijn contac ten met soortgelijke clubs in andere Europese landen en daarbuiten. 0< Australië. Deze organisaties gaan hierin samenwerken. kwekerskringen is het besef gegroeid dat de rechten van winners beter beschermd moeten worden. Na een gede- pijl de 100 meter rugslag. De gen voorbereiding van ander half jaar en oriëntatie her en der werd Novitas Plantae op 18 april 1995 officieel opge richt. Novitas Plantae heeft op dit moment een veertigtal leden en gaat een werving houden tot en op de vakbeurs Planta- rium, waar ook weer buiten landse contacten gelegd kun nen worden. Het bestuur be staat uit vijf leden, kwekers en handelaren, met als onaf hankelijke voorzitter Robert Tj ebbes uit Huizen, van kwe kerij De Limieten. Hij is voor gedragen door de Raad van Toezicht die als een paraplu boven het bestuur hangt. In de raad zijn de Nederlandse Bond van Boomkwekers en de Koninklijke Vereniging voor Boskoopse Culturen ver tegenwoordigd. Het bestuur wordt bijgestaan door twee contactpersonen die als ’veld werkers’ het oriënterende werk doen. Daarnaast is er nog een manager die het secretariaat en de dagelijkse gang van zaken bestiert. Overwegend mensen die dit werk part-time doen. Krijgt de vereniging de omvang die het wordt toegedacht dan zal een professionele organisatie nodig zijn. de samenstelling en bevoegdhe den van de commissie voor de behandeling van bezwaar- en beroepschriften (nadien en- De regelingen die tot 1 janu- kele malen partieel gewij- ari 1994 over een groot aantal zigd), is geënt op de voormali- admini str atiefrechtelij ke wetten waren verspreid, als mede de Wet administratieve rechtspraak schikkingen (Wet Arob), zijn vervangen door een uniforme als achtste geplaatste Kim bracht een tijd van 1.12.39 op het scorebord en zag deze prestatie gehonoreerd met brons. Het onaantastbaar ge- achtte clubrecord van Marion van Hooft verdween hiermee naar de historie. Joost Krommenhoek had door ziekte veel conditie ver loren en kon hierdoor niet naar behoren presteren. Bij de jongens van 1984 werd hij staat Tennessee, ’Opera Fa vourites’, een medley van di verse bekende opera-melodie- en en nog diverse andere mu ziekwerken en marsen. Na afloop van dit concert wordt er in het clubgebouw De Hoge Noot (J.W. Frisoweg) nog een receptie gehouden voor de muzikant W. Ringe- lenstein uit Gouda, die vorige maand 60 jaar lid was van Concordia. Tijdens het concert van Con cordia in februari van dit jaar heeft het trouwe lid van de muziekbond een onderschei ding gekregen. Volgende week donderdagavond wil Concordia dit jubileum in verenigingsverband vieren. Vrijdagmiddag en -avond 30 juni van twee tot negen uur houdt Concordia in het eigen clubgebouw De Hoge Noot een boekenmarkt. Zo vlak voor de vakantie vindt de mu ziekvereniging het een goed idee om alle boeken van de rommelmarkt in de verkoop te doen. De fietstocht die gepland was voor komende zaterdag 17 ju ni wordt verschoven naar een zaterdag september. WADDINXVEEN - Vier jeug dige zwemtalenten van De Gouwe gaven onder leiding van Trudy Vermeulen acte de présence tijdens de landelijke Speedo-finales in Groningen. Kim Middendorp zal met veel genoegen terugdenken aan dit weekendje. Allereerst werd er zilver gehaald op de 100 meter vlinderslag bij de meisjes van 1983 in de prach tige tijd van 1.14.87, een ver betering van het acht jaar ou de clubrecord van Marion van Hooft. De 200 meter wisselslag ge bruikte Kim om bij te komen (vierde in 2.42.13). Op de 100 meter vrije slag ging het weer keihard en met 1.04.99 mocht Kim het ereschavot beklim men om weer een zilveren plak in ontvangst te nemen. Tenslotte als klap op de vuur- 20 kilometer van Pelhrimov. De Waddinxveners hebben daar bijzondere dagen door gebracht. Zij werden heel gastvrij ontvangen en ze hebben dan ook hechte vriendschapsbanden met deze mensen gekregen. Er is veel gedanst en gezongen en dat veelal samen met de Tje- WADDINXVEEN - De harmonie van de Waddinxveense muziekvereniging Concordia onder leiding van Pieter Boer geeft dit seizoen op donderdagavond 22 juni van half acht tot half negen op het plein voor de Kruiskerk in het winkel centrum ’de Passage’. Het wordt een winkelconcert be staande uit populaire muziekwerken. 17e op de 100 meter vrije slag, in 1.11.58, en 15e op de 100 meter vlinderslag, in 1.27.81. Arijanne van de Valk had één PRINS HENDRIKSTRAAT 18 BODEGRAVEN TEL. 01726-50299 bij de toen nog bestaande meubelfabriek van Van der Eer aan de Zuidkade. Nog geen veertig jaar oud kwam daar plotseling een eind aan. Op weg naar één van zijn mu- ziekleerlingen werd hij door huisorgel plaatsnemen geschept. Ogen- zich bezig houden met Bach, --_x j. Handel en zijn lievelingswerk de Matheus Passion. Impro- Carrière Inmiddels vijftien jaar oud TT -x -1 1 in dat hij zonder studie niet veel verder kon komen. De eerste lessen van Van Putten, de eerste diri gent van het koor, vormden in beginnen. Een raadgeving die r j_ _x—_x jrïj, zjj hgj. me|. pjjn jn het hart, opvolgde. Brinkhorst WADDINXVEEN - In de Piet Heinstraat (Zeeheldenbuurt) is meegedaan aan de 6e na start op de 200 meter wissel- tionale straatspeeldag 1995. slag bij de meisjes van 1984 -- en maakte hier het beste van. Als 18e geplaatst werkte zij zich op naar een 13e stek in een nieuw persoonlijk record van 2.57.31. Melissa Dings had de pech pas na bijna vier uur wachten in actie te ko men op de 100 meter schoolslag bij de meisjes van 1983. Met 1.26.16 werd het de 11e plaats. Melissa had iets anders in haar gedachten. De KNZB-kring Gouwe-Rijn- streek deed het in Groningen weer voortreffelijk en het is hartverwarmend om te zien hoe men streekgenoten aan vuurt ondanks het aanwezige clubschauvinisme. De 10-ja- rige Reinier van de Marei van Donk (Gouda), die goud won op de 50 meter vlinderslag in beginnen. Met veel enthousi- 37.19, werd dan ook van har te gefeliciteerd. De muziekcommissie van Concordia is voor dit buiten optreden op zoek gegaan naar dat bracht zijn werk met zich muziekwerken die goed in het gehoor liggen en bekend zijn bij het publiek. Deze muziek- inhield, want met veel inzet maakte ook de jongste kinde ren hun eigen verkeersbord en lieten de wat oudere kin deren er de volgende teksten onderzetten: ’Nooit meer har den dan 1 km per uur’, ’Stop ik heb voorrang’ en Verboden voor auto’s’. Hierna openden ze de straat die middag tot speelstraat met het liedje ’Opzij, opzij, opzij’ van Her man van Veen. In twee groepen deden de kin deren verder mee aan een speelcircuit. Dat waren 10 straatspelen met het klaar- overspelen, het nabootsen van verkeersdrama’s, baby’s veilig naar de overkant dra gen en vele andere spelen. Met kleurrijke parapluhoed- jes, die de kinderen Van de speeltuinvereniging De Over kant hadden gekrgen, trot seerden ze de motregen en ge noten met volle teugen van De speelstraat. Hierna vertrokken de kinde ren voldaan naar buurtcen trum De Overkant voor het eten van een pannekoek toen het onweer losbarstte. Op de gezichten van de kinderen stond te lezen hoe ze hadden genoten van een middag on bezorgd buiten spelen. scheiding ter gelegenheid van dirigent/organist ^geweest bij de Boskoopse geloofsgemeen- gels’. In die periode deed hij r?_ _i_ - 00k b- bet kinderkoor ’Jong Geluid’. Voorts was Brinkhorst vanaf 1979 diri- gent/organist bij het Wad- dinxveens Bejaardenkoor. Bij het gemengd koor ’Sursum Corda’ uit Moordrecht en vanaf 1990 bij hejt kerkkoor van se WADDINXVEEN/PELHRI- MOV - Aan de laatste uitwisseling Waddinxveen - Pelhrimov nam zoals bericht ook de Waddinxveense volksdans groep Veselka deel. Zij wer den ondergebracht bij leden van de volksdansgroep in het Tsjechische Kaminice, Rompslomp Een nieuw, leuk gewas produ ceren met commerciële poten tie is één ding, de papierwin kel om dit gewas ook onder het kwekersrecht beschermd te krijgen een tweede. Dat is een langdurig proces en al he lemaal als deze bescherming zich ook moet uitstrekken tot andere landen. Daarin voor ziet Novitas Plantae. huwelijk besloot Brinkhorst naast de muziek ook als meu belmaker aan de slag te gaan Toch zullen wij aan onze vrije ducenten die de nieuwe plant willen vermeerderen moeten daarvoor betalen. In het verleden werd dit nog al eens ontdoken, hoewel er controle kan worden uitgeoe fend de winner die in het ui terste geval de partij kan la- sie dat het werken voorbij was maar wel het begin van een lange revalidatieperiode. ’Dat was echt niet zo gemak kelijk’, zegt zijn vrouw. ’Want wij hadden inmiddels al een aantal kinderen die ook de nodige aandacht vroegen. Dan een man thuiskrijgen die doorlopend verzorging nodig ’Ik heb vele j aren alles alleen had en overal heen gebracht moeten doen, kinderen opvoe- 1 1 TTT 1 1 1 Z» 1 X gelukkig zijn muziek trouw evenzo het lesgeven. Toch hebben wij er met elkaar nooit een probleem van ge- maakt. Trouwens je had ge- die ons gegeven is. Hij achter werken zijn ’Conquest of Pa radise’ van Vangelis uit de Paramount Motion Picture T492 Christopher Columbus’ en ’The Lion King’ van Elton John en Tim Rice. Hiervan wordt het hoofdthema ge speeld uit de gelijknamige film van Walt Disney, name- feite de start van een rijke muzikale carrière. Kort daar na zat hij al op de muziek school in Gouda. De volgende geven voor piano en blokfluit, met de nieuwe organisatie om stap was een nadere studie in En sinds zondag 4 juni dus er bekendheid aan te geven, de orgelmuziek. Dat gebeur- ook met het begeleiden van Novitas Plantae behartigt be de ondermeer bij organisten de diverse erediensten en langen van winners en produ- van naam zoals Piet van der koorconcerten. centen van nieuwe gewassen Kerkhof uit Rotterdam, Wil- Met zijn grote voorbeeld Piet die zijn aangemeld voor het lem Goedhart, organist van van Egmond voor ogen be- kwekersrecht. Vergelijkbaar met een organisatie als Bu- tot een aantal orgelleerlin- ma/Stemra die het auteurs- gen, want de muziek geheel recht van artiesten behartigt. Blankenstein, organist loslaten wil hij nog niet. Of schoon, zoals hij zelf opmerkt, er absoluut geen probleem bepaald door het uitgebreide sortiment en de stroom van nieuwigheden die regelmatig op de markt komt. Het ont- wikkelen van deze nieuwig heden vergt vakmanschap, ’Ja’, zegt het echtpaar Brink- tijd en dus geld. Daar tegen over kunnen inkomsten staan door de nieuwe aan winst in één keer te verko pen. Of een vergoeding voor de ontwikkelingskosten door voor de nieuwe plant kwe kersrecht aan te vragen. Pro- De nationale straatspeeldag is een initiatief van de lande lijke organisatie Kinderen Voorrang. Deze organisatie zet zich in voor de verkeers veiligheid van kinderen. De activiteitencommissie en de vrijwilligsters van de woensdagmiddag activiteiten van buurtcentrum De Over kant (Kromme Esse) hadden daarom in samenwerking met de Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk (SWW) verschillende straatactiviteiten georgani seerd. Na wat afwegingen of het on danks het slechte weer mis schien niet door kon gaan, klaarde de lucht gelukkig op en kon het feest ’s middags asme ontwierpen de kinderen hun eigen verkeersbord voor de openingsceremonie. rDe kinderen wisten maar al lissa Dings is het Speedo tijd- te goed wat de straatspeeldag perk nu afgesloten. Met in- - gang van het volgende seisoen moeten zij proberen aansluiting te krijgen bij de nationale j uniorentop gaan. Het nu door de gemeen ter- aad aangenomen voorstel be helst een algehele (integrale) wijziging en aanpassing van de verordening aan de Alge mene wet bestuursrecht, door middel van de vaststelling ge Wet Arob. van een nieuwe verordening In de raadsvergadering van respectievelijk intrekking 12 april 1994 hebben de van de huidige verordening. overheidsbe- raadsleden reeds besloten tot De voorgestelde verordening een gedeeltelijke wijziging stemt grotendeels van genoemde verordening, - 1 1 1 regeling in de Algemene wet door hierin tot uitdrukking te bestuursrecht. brengen dat de voorzitter van lingen die overeenstemmen een auto g schijnlijk was er niets aan de hand. Toch voor de zekerheid maar even naar het zieken- viserend op bekende romanti- huis voor een foto. Dat korte sche thema’s, want muziek bezoek duurde al met al vijf moet wel om aan te horen maanden met de eindconclu- zijn, vindt Brinkhorst. De tijd die overblijft zal waarschijn lijk wel benut worden voor het bezig zijn met zijn in drukwekkende modelspoor baan, lezen en zo af en toe eens op reis, zoals onlangs nog naar him kinderen in Athene. Zijn echtgenote stemt daar volledig mee in. WADDINXVEEN - Op voorstel van het college van Burge meester en Wethouders heeft de Waddinxveense gemeente raad een nieuwe gemeentelijke verordening inzake de behan deling van bezwaar- en beroepschriften vastgesteld. Onafhan kelijk voorzitter van deze commissie is de Waddinxvener ing. H.P. Barth. BOSKOOP/W’VEEN - Na afloop van de dienst op zondag 4 juni ontving organist H. Brinkhorst van de Remonstrantse kerk in Boskoop de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De onderscheiding werd opge speld door de Waddinxveense wethouder K.W. van Soest omdat de heer Brinkhorst in Waddinxveen woont. Verder speelt het orkest op de koopavond van volgende week ’I will Survive’ van D. Fekaris en F. Perren. Daar naast zullen er ook andere muziekwerken gespeeld wor den die het orkest eveneens in het Tsjechische Pelhrimov (het orkest was daar in de He- melvaartsweek) gespeeld heeft. Dat zijn ’Cornfield Rock’, een swingend muziekwerk waar in de trompetten een belang rijke partij hebben, The Ten nessee Dance’, een werk ge baseerd op de Amerikaanse Brinkhorst kreeg deze onder- muzikale loopbaan tien jaar scheiding ter gelegenheid van dirigent/organist geweest bij zijn afscheid als organist bij het kinderkoor ’De Zangvo- schap. En als afsluiting van zijn 50- jarige loopbaan als organist en muziekleraar. Dat dit jubileum samenviel met zijn vijfenzestigste ver jaardag was een leuke bij komstigheid. De jonge Henny Brinkhorst vanaf 1990 bij het kerkkoor De beide volksdansgroepen uit Waddinxveen en was net twaalf jaar oud toen van de Vrijzinnig Protestant- Kaminice, dat twintig kilometer van Plehirmov is gelegen. (Foto: Veselka). ook hij werd besmet met het se geloofsgemeenschap in muziekvirus. Vooral het orgel Boskoop. Met tussenpozen is hij trouwens vanaf 1950 niet minder dan 35 jaar organist geweest bij deze geloofsge meenschap. Voor die periode op zijn eigen wijze het noten- speelde hij elf jaar lang als or- jjQy ^an mengd koor Vox Jubilante’ vriendschaps woon geen tijd om ergens an ders aan te denken.’ x Wel was het zo dat het gezin leesboek en borduurwerk. Wij Brinkhorst hun vader en echtgenoot steeds minder thuis zagen. Want naast het zelf musiceren en lesgeven kroning op de koninklijke aan g-p- - -p-_ leerlingen bleek Brinkhorst zijn verrassing mocht ontvan- lijk ’Can you feel the love to- ook als dirigent zijn mannetje gen als dank voor zijn muzi- night’. te staan. Zo is hij in zijn lange kale inzet.’ de commissie, alsmede diens plaatsvervanger, overeen komstig het hieromtrent be paalde in de Algemene wet bestuursrecht, geen deel mo gen uitmaken van of werk zaam mogen zijn onder ver- De huidige, bij besluit van 12 antwoordelijkheid van een februari 1988 vastgestelde gemeentelijk bestuursor- recht (AWB) per 1 januari gemeentelijke verordening, van vorigjaar heeft een wijzi- regelende de instelling, ging plaatsgevonden in het recht ten aanzien van de be handeling van bezwaar- en beroepschriften. Aan het woord zijn J. Maas en L. de Ruiter. Zij timmeren stopte als eerste met het les- deze dagen veel aan de weg En sinds zondag 4 juni dus ook met het begeleiden van de diverse erediensten en koorconcerten. Met zijn grote voorbeeld Piet van Egmond voor ogen be de St. Jan in Gouda, Cor Vis- perkt hij zich nu heel bewust ser de organist van de Grote tot een aantal orgelleerlin- Kerk in Dordrecht en Adri- -x -1 aan van de Pieterskerk in Leiden. Tot hij tenslotte bij Piet van Egmond terecht kwam, de man die hem achttien jaar lang de superfijne kneepjes van het orgelspel bijbracht. Brinkhorst hield het niet bij orgel alleen, ook op piano en blokfluit bleek hij veel in zijn horst uit de grond van hun hart. ’De druk is van de ketel. Die doorlopende stress van kerkdiensten voorbereiden, genote leren kennen. Na hun er voor zorgen dat alles klopt, dat het orgel goed gestemd staat, is nu gelukkig voorbij. tijd moeten wennen, er mee leren omgaan. Het niet meer moeten, maar gewoon mo gen.’ Brinkhorst zal zeker nog me nigmaal achter zijn fraaie en moest worden. Want hij bleef den enzovoort, daar mijn man altijd onderweg was. Maar ja, mee. Nu kunnen we samen genieten van ieder moment zijn orgel of met de model spoorbaan en ik met mijn hopen en vertrouwen erop dat er nog een heerlijke toe komst voor ons ligt. Als de be- on gemiddeld zo’n honderd derscheiding die mijn man tot ook als dirigent zijn mannetje gen als dank voor zijn muzi- overeen met de VNG-model, is sprake van aanpassingen en aanvul- met de lokale praktijk, dan wel zijn ingegeven door de wens tot uniformering van de lokale regelgeving op het ge bied van raadscommissies. trok hem in hoge mate. Aan het nemen van muziekles werd nog niet gedacht maar door veel te improviseren en schrift onder de knie te krij- ganist/begeleider bij het ge- gen, bleven zijn muzikale ta- i lenten voor anderen niet ge heel onopgemerkt. Toch zocht vaste organist van de Wad- hij in eerste instantie zijn toe- dinxveense Brugkerk. komst in het kappersvak, maar het muzikale bloed ging op den duur toch steeds sneller stromen. Onbewust kreeg hij een duwtje in de rug le duizendpoot, want van de toenmalige Waddinx- danks zijn handicap bleef hij veense schoolmeester De doorgaan met musiceren. Hij Vries, die hem eens hoorde kon moeilijk nee zeggen. Niet spelen en hem uitnodigde om bij het pas gestarte koor Vox Jubilante’ op het harmonium trouwdiensten. Niet tegen de bij de partij studie mee te mensen van de Chr. Gerefor- spelen. Dat ging uiteindelijk meerde Kerk in Gouda waar zo goed dat Brinkhorst ook een enkel invalbeurtje vier maar bij de zanguitvoeringen jaar duurde. En evenmin te- moest gaan begeleiden. gen de bewoners van het ver zorgingshuis Souburgh waar hij inmiddels alweer vijftien jaar de avondsluitingen bege leidt. zag Henny Brinkhorst al snel Dat bleef maar doorgaan tot- j_x ij-„-.x lichamelijk opnieuw een forse waarschuwing den waarom is gekomen tot het oprichten van Novitas Plan- meester kreeg en de arts hem advi- tae. Een organisatie die zich bezighoudt met kwekersrecht seerde om met afbouwen te en kweken in licentie. in _1 1__ _22__ 1 12 11 Z* 12 j doorgaan met musiceren. Hij 9 MITSUBISHI DEALER WADDINXVEEN EN GOUDA AUTO ARBO B.V. FORD SERVICE DEALER WADDINXVEEN TWEEBEE B.V. DEAWOO DEALER VOOR GOUDA EN WADDINXVEEN BOONSTOPPEL BOSKOOP B.V. PEUGEOT DEALER BOSKOOP LA/A AF I Ln/ nv7C T es ctoon Z/~» ic nil rn rziin Innrrn -iv. Voor service, onderhoud en reparatie van uw auto, spaart u nu ook Air Miles bij: AUTOBEDRIJF BOONSTOPPEL B.V. PEUGEOT DEALER WADDINXVEEN BOONSTOPPEL JR B.V.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 17