van sterke koploper Team Arie de Bruin wint voetbalbeker Sportweek Fietstocht brengt 1.100 gulden op Rowah-dames winnen Bridgedrive met 50 paren Marj oleine Verwey Nederlands kampioen WSE BI wint KNVB-beker Schaaktitel voor WSV-4 Kampioenschap voor twee damesteams Be Fair-tennis Jeugddag bij Rowah Avondfiets- vierdaagse in Boskoop H. van Woudenberg toch op derde plaats bij WSV Fietsavond- vierdaagse M. Reichard wint ieum 3 speeiae ae laatste aag Landstitel ZVH heren-junioren ZEVENHUIZEN - De heren junioren van de Zevenhuizen- se volleybalvereniging Rento- kil-ZVH hebben zaterdag in Utrecht het Nederlands kam pioenschap voor jeugdteams behaald. Love-dames kampioen Autopuzzelrit De Zuidplas PAGINA 31 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 14 JUN11995 deze WADDINXVEEN - BI i WADDINXVEEN - In klasse 4D van de clubcompetitie van de Rotterdamse Schaak Bond (RSB) is het vierde achttal van de Waddinxveens Schaak Vereniging WSV kampioen geworden met 9 wedstrijd- punten en 30 bordpunten uit 6 wedstrijden. Concurenten als Nieuwer- kerk aan den IJssel en Mes- semaker (Gouda) werden dui delijk terug gewezen. Cees Asscheman was met vijf pun ten uit zes partijen de speler met de hoogste core. WADDINXVEEN - De handbaldames van Zuidplas Assu- rantiën-Rowah hebben hun seizoen met een goed resultaat afgesloten. Tegen de Rotterdamse koploper Ancora wisten de Waddinxveners in de derde klasse wisten met 9-8 te win nen. Bos en als laatste een verras sende overwinning van A. van Asperen, die tegen P. van Offeren zijn eerste te sluiten en het nieuwe schaakseizoen hoopvol tege moet kan zien. veen jaar was dat 61.000,- (Wad- dinxveen 800,-). Er valt dus een duidelijke toename waar te nemen. De Lions Club Waddüixveen denkt volgend jaar weer mee te doen aan de organisatie van deze fiets tocht. 15-13 te winnen. In de kruisfinale tegen de nummer één van de andere poule, DUO uit Oud-Beijer- inlichtingen: Aafke Hoogma, telefoon 01793-3037. WADDINXVEEN - ’Team Arie de Bruin’ is winnaar gewor den van het voetbaltoumooi van de 50e Sportweek Wad dinxveen. Voor de groepen 5 en 6 viel het schoolvoetbaltournooi in het water. Bij de groepen 7 en 8 won de Koningin Beatrixschool. Het schoolzwemmen trok 400 deelnemers. Maar met prima prestaties op de andere onderdelen (brug 9.25, balk 8.70 en vloer 9.10) wist zij uiteindelijk op klim men tot een gedeelde derde plaats zodat zij de bronzen medaille in ontvangst mocht nemen voor haar totaal van 35.90. Maijoleine Verwey was in goede vorm en turnde op ie der toestel een prachtige oefe ning. bereikt. Dat werd een ont moeting tussen WSE BI en VEP BI. De Woerdenaren koos voor een verdedigende opstelling, maar konden des ondanks niet beletten dat WSE tweemaal scoorde. Deze 2-0 winst betekende een fina leplaats. In de bekerfinale dicteerde WSE meteen de wedstrijd. Dat resulteerde in een 0-1 ruststand. Ook na de rust had Unio niet veel in te brengen. Door goed samenspel won WSE de be kerfinale met 1-4. Na afloop werden WSE-jon- gens gehuldigd door een afge vaardigde van de KNVB, die vond dat de beste ploeg deze beker had gewonnen. Na de bijbehorende bloemenhulde vertrokken de bekerwinnaars naar Waddinxveen waar in de kantine van WSE nog volop werd nagefeest. Met sprong 9.15, brug 9.65 balk 9.00 en vloer 9.25 kwam zij op het extreem hoge totaal van 37.05. Een nieuw persoonlijk record en bovendien mag zij zich Ne derlands kampioene turnen C-lijn pupil II noemen. Het voor de groepen 7 en 8 is goed verlopen. Bij de meisjes is de eindstand: 1. Koningin Bea trixschool; 2. De Regenboog deelnemers was dan ook uit stekend en er kan van een ge slaagd evenement worden ge sproken. ge- Alle deelnemers kregen na af- de loop een certificaat. Zeer veel In de avond- wedstrijd turnde in de categorie senioren Ilse Mulder. nioren Coen Zij turnde een Sander de Graaf, Erik Lam fers, Wilco van Rooijen (av), Arjan Visser, Joris Bongers en Bart Ros op aanwijzingen van trainer-coach Micky Wie- lage toch deze set met 15-10 WADDINXVEEN - Afgelopen week werd de laatste en 36e ronde van de interne competitie van Waddinxveense Schaak Vereniging WSV gehouden. Aangezien B. Jansen in de vorige ronde al het kampioenschap had opgeëist en E. Philipse definitief als tweede was geëindigd, was alleen nog de derde plaats van belang. Die plek kwam toch in bezit van H. van Woudenberg. (sprong brug winnend af te sluiten. balk 15-6 te winnen. De alles be slissende derde set werd voor de meegereisde supporters een zenuwslopende set. Na een 9-2 voorsprong voor zagen zij Cito toch weer op ge lijke hoogte komen (10-10). Daarna wisten de heren ju nioren Coen Duiverman, meer ruimte en wist dat ook goed te benutten. Zo ontstond zelfs vlak voor de pauze een voorsprong (6-5). Na de rust bleef het niveau hoog. Rowah bleef conse quent verdedigen en wist aanvallend de kansen goed te benutten. Zo bouwde het secuur aan een 9-6 voor sprong. Toch kon Ancora nog terugkomen in de wedstrijd. De Rotterdamse ploeg kwam gevaarlijk terug tot 9-8 en kreeg kort voor tijd nog een strafworp toegekend door scheidsrechtster Carola Snaterse, die de beladen wed strijd goed leidde. De belang rijkste schutter van Ancora trof echter de paal. De overwinning op Ancora was een uitstekende seizoensafsluiting. De ko mende weken bouwen de da mes af. Eind deeze maand spelen ze, net als de mannen, een toumooi in Baam. Zon dag 2 juli sluiten ze het hand- baljaar definitief af met een trial-meet op het eigen veld aan de Sniepweg. Al weken wisselden J. van de Bom en H. van Woudenberg vann plaats om de derde rangschikking. Aan het begin van de laatste ronde stonden beiden met hetzelfde aantal punten op de derde plaats. Winst was voor beiden dus de inzet om de kleinste beker te veroveren. J. van de Bom liet zich niet verrassen. Sterker nog, te genstander A. van de Starre werd opgerold, nadat J. van de Bom reeds na zes zetten een toren had weten te be machtigen. H. van Woudenberg trof in L. Willemen een veel zwaardere tegenstander, die hij na een lang gevecht uiteindelijk toch onder de duim wist te hou den. Met deze overwinning eindig de H. van Woudenberg toch definitief op de derde plaats vanwege de hogere punten waardering van een zwaarde re tegenstander. Verder wist E. Philipse aan P. de Niet een nederlaag toe te brengen en W. Hennink en H. Smitskamp kwamen remise overeen. De kampioen van vorig seizoen T. van de Oord moest opnieuw een nederlaag incasseren. Nu wist W. van de Hoek opnieuw een overwin ning te behalen. Hij kan ze ker op een geslaagde competi tie terugzien. In de subtop opnieuw een fraaie prestatie van T. van Bruggen, die nu H. Reus het bos instuurde. J. Smit hield L. van de Haven na een lange strijd op remise. In het mid dengedeelte winst voor T. Kuiper, E. Ket, R. de Vries, H. Stouten en N.Dannis tegen respectievelijk T. Wiersma, J. Verdoom, J. Stam, H. Brink horst en F. Ritter. In een knappe partij wist H. van Offeren J. Muit op remise te houden. In de onderste re gionen goede prestaties van A. van Nieukerke, die T. Goor op een nederlaag tracteerde. C. Alblas wist verrassend J. de Bock te verslaan. Verder moest G. Torenbeek zich te gen A. Versluis snel gewon nen geven en J. Markus zorg de ervoor, dat J. van Sandijk opnieuw de teil inging. Verder nog een puntendeling tussen D. J. van Offeren en J. van de Heiden, opnieuw ver lies voor J. Ponsioen tegen A. BOSKOOP - Van maandag 19 tot en met vrijdag 22 juni houdt toerclub Avanti in Bos koop voor de 14e maal de avondfietsvierdaagse. Ook dit jaar zijn er weer nieuwe routes. Zo gaan de deelnemers naar de Rottemeren, Moordrecht, Driebruggen en Woubrugge. De afstanden zijn elke dag 32 km. Deelnemers kunnen starten in Het Praathuis aan innering aan de Bosweg-Snijdelwijklaan in Sportweek Waddinxveen. Boskoop. Het schoolvoetbaltournooi De starttijden zijn van 18.00- 19.00 uur. De kosten bedra gen voor vier de avonden ƒ6,50 (inclusief veerpont). Een avondrit kost ƒ2,50. Voor A; 3. De Leilinde B._Ook won- inlichtingen kan men bellen naar Kees Hofstee, tel. 01727-14844. Margarieta Keuzenkamp, Els Zijderhand, Marian Bons en Rianne Verwey. Volgend seizoen spelen deze dames in de derde klasse. Team 9 speelde de laatste dag Schoolzwemmen De deelname aan de schoolzwemwedstrijd van de Sportweeke Waddinxveen was dit jaar zeer goed. Er na men aan de wedstrijden in het Gouwebad ’de Sniep’ bij na 140 teams deel. Dat zijn ruim 400 kinderen van de ba sisscholen. Veel ouders, leerkrachten en mede-leerlingen waren naar het zwembad gekomen om hun ploeg aan te moedigen. Ondanks dat de estafette voor de groep 3 en 4 soms een hele opgave is - 50 meter rug slag, schoolslag en vrijeslag is toch geen peuleschil - waren de prestaties goed en deed el ke deelnemer zijn of haar ui terste best. Einduitslag schoolzwemmen: 1. Prins Willem-Alexander- school; 2. De Regenboog; 3. Bethelschool; 4. Eben Ha- ezerschool; 5. Koningin Bea trixschool; 6. Kardinaal Al- frinkschool; 7. Rehoboth- school; 8. Koningin Juliana- school; 9. De Leilinde. Het donderdagochtendteam werd uiteindelijk eerste, ge volgd door het team van de dinsdagochtend en van de donderdagmiddag. Henk van Geloven, die namens de Sportweek aanwezig was, had nog enige leuke prijzen meegenomen, die hij ter af sluiting van de wedstrijden aan de teamcaptains over handigde. Alles bijelkaar was het een zeer geslaagde en ge zellige wedstrijdochtend. mesdubbel partij kwam niet tot winst, maar kende toch zeer spannende games. De setstanden waren dan ook hoog (5-7 en 6-7), zij het ten nadele van Be Fair. Maar de vier overige partijen werden gewonnen door de da mes Ria Bakker (captein), To- ke Simons, Anneke Hoogen- doorn, Truus Vink en Ria Ta- nis. Francien de Rooy, die ook tot dit team behoort, kon de laatste competitiedag niet aanwezig zijn. Op zeven dagen van partijen wist team 9 een re- sulfaat te bereiken van 31 ge- het wonnen partijen en is daar mee verreweg de beste gewor den in hun vijfde klasse poule. Nummer 2 is Giessenburg Zuidkade. Toch werd hier met 22 punten. Team 5 van Corrie Revet, spelend in de derde klasse, had ook nog een beetje hoop op een kampioenschap, maar komt uiteindelijk toch twee punten tekort. Twintig partij en werden in de competitie WADDINXVEEN - Ook de damesteams van Be Fair-tennis (Warnaarplantsoen) hebben intussen alle zeven competitie- dagen afgewerkt. Daar zijn twee kampioenteams uit voort gekomen. uitstekende wedstrijd en wist het zil ver te verove ren 8.35, 9.25, 8.75 en vloer 9.00). Tegelijkertijd turnden de Waddinxveense meisjes Verona van de Leur (9) en Maijoleine Verwey (10) in de categorie pupil II. Na haar sprong (8.85) stond Verona veertiende. nen de meisjes van De Leilin de B de sportiviteitsprijs. Bij de jongens is de eindstand leden van de deelnemende Li ons Clubs hebben belangeloos meegewerkt aan het welsla gen van deze fietstocht. De opbrengst van de fietstocht wordt geschonken aan Stichting De Zonnebloem, die een korte vakantie voor langdu rig zieken, gehandicapten en te hebben, de tweede set met hulpbehoevende ouderen uit 15-13 te winnen. Midden-Holland en West- Utrecht. In totaal werd 67.000,- op gebracht (waarvan Waddinx- land, wist coach Nicky Wiela- bijna 1.100,-). Vorig ge zijn team naar een fel be vochten overwinning te lei den. Door niet op de vaste passer van DUO te serveren kon de gevaarlijke aanval van deze ploeg niet goed in stelling gebracht worden. Via de setstanden 16-14 en 15-4 werden deze wedstrijden met 2-0 gewonnen en stond ZVH na vele j aren weer in de fina le.In deze finale kwamen ze weer Cito uit Zeist tegen. De Zevenhuizenaren wisten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden, maar door goed serveren en een goede harde aanval wisten zij - nadat de eerste set nipt met 14-16 was Aan het eind van de wed strijd, bij het invullen van de wedstrijdformulieren, bleek er nog wat onenigheid over de einduitslag. Was het nu 8-9 of 9-8. Alle discussies deden echter niets af aan de uitste kende prestatie van de dames van Rowah. De Rowah-dames, die sinds enkele weken gesponsord door het leven gaan, toonden aan dat de ploeg zeker in de derde klasse thuishoort. En dat is een uitstekende presta tie van de dames én van trai- ner-coach Lex van Ham. De Waddinxveensen hadden in hun afsluitende thuiswed strijd tegen Ancora uit Rot terdam geen sterkere tegen stander kunnen .treffen. De wedstrijd werd door Rowah benut om nog eens goed te de monstreren op welk niveau ze inmiddels zijn aanbeland. In een zeer spannende wedstrijd toonden de dames zich van hun beste kant. In de eerste twintig minuten van de eerste helft hadden de Rotterdamse gasten het beste van het spel. Dat werd ook duidelijk in de score (3-5). Maar in de laatste minuten van de eerste speelhelft orga niseerde Rowah zich met na me in verdedigend opzicht uitstekend. Keepster Jaqueli- ne Cok groeide en redde de Waddinxveense ploeg op een aantal cruciale momenten. Aanvallend kreeg Rowah oefeningen (en misschien wil len ze wel lid worden). ’We gaan er van uit dat de jeugd de gehele dag aanwezig is en elkaar aanmoedigt bij de trainingen. De technische commissie heeft voor elke leeftijdscate gorie een aantal wedstrijd achtige oefeningen samengesteld, waarbij aan moediging best kan helpen’. Een onderdeel van het pro gramma van de Rowah- tegen Giessenburg 1Eén da- hengelCOnCOUrS WADDINXVEEN - Het hen- gelkampioenschap van de 50e Sportweek Waddinxveen is ge wonnen door M. Reichard. Bij de korpsen eiste hengelvereni- ging ’De Opsteker’ uit Gouda de overwinning op. Aan de oevers van de Gouwe streden 41 individuele vissers en 5 korpsen om de kampi- oensbeker van de Sportweek. Werd er in alle voorgaande versies van het hengelkampi- oenschap aan de Zuidkade ge vist, dit keer was de Noordka- elk vijf de tussen Waddinxveen en Boskoop het strijdtoneel.Lag aan het weer of aan de langsvarende tankers, feit is dat de vangst niet beter of slechter was dan in de voor gaande wedstrijden aan de en daar redelijk gevangen. Met een vangstgewicht van 6.110 gram werd HSW-lid M.Rei chard winnaar.Uit handen van Sportweekcomité- voorzitter Henk van Geloven ontving hij voor een jaar de wisselbokaal. Als tweede ein digde D. Klop van De Opsteker uit Gouda. De wijzer van de weegschaal stopte hij hem op 4.740 gram. Derde werd J. Klop, eveneens uit Gouda met 2.210 gram. De vierde plaats was voor W. Houtman uit Boskoop met 2.000 gram en de vijfde plaats voor HSW-lid R. Jenner. Zijn vangstgewicht was 1.480 gram. Voor de eerste 10 deel nemers in de uitslag waren er prijzen in de vorm van waar debonnen.De wisselbokaal voor de korpsen werd gewon nen door De Opsteker uit Gou da. Dit korps ving gezamelijk 8.060 gram aan witvis. Op de tweede plaats eindigde de HSW-vissers. Zij kwamen niet verder dan 6.810 gram. De derde plaats was voor Zeven huizen met 3.380 gram. WSE geen problemen en werd er overtuigend met 1-6 gewonnen. van de dames uit Nieuwpoort De halve finale was hierdoor was ook heel wat meer dan verwacht. De eerste partij werd door Love 70 gewonnen, maar daar bleef het bij. Ge lukkig was de 1-4 stand vol doende om kampioen te wor den, want de nummer 2 van de poule bleek met 2-3 verlo ren te hebben.Van maandag 19 tot en met zondag 25 juni wordt op het sportpark ‘De Wilde Veenen* in Moerkapelle het open tournooi voor C2- en Dl-spelers gehouden. Tijdens dit jubileumtoumooi van het 25-jarige Love 70 zullen ruim 100 partijen gespeeld worden in de verschillende categorie ën. Op de all-weather mateco banen zouden dit wel eens in teressante partijen kunnen worden vooral voor de ’snelle’ spelers. In de poule-wedstrijden wis ten de ZVH-junioren beslag te leggen op een tweede plaats, waardoor zij in de hal ve finales kwamen. Er werd met 1-1 gelijk gespeeld tegen Apollo 8 en er werd op over tuigende wijze via de setstanden 15-3 en 15-4 van Energo gewonnen. In de laatste poule-wedstrijd moesten de Zevenhuizense de heren het opnemen tegen het sterke Cito uit Zeist. In deze wedstrijd wist ZVH, na de eerste set met 11-15 verloren MOERKAPELLE - Van maandag 19 juni tot vrijdag 23 juni wordt in Moerkapelle weer de jaarlijkse fietsavond- vierdaagse gehouden. Er wordt iedere avond een ver schillende tocht verreden van ongeveer 25 kilometer. De start vind plaats bij de kanti ne van de voetbalvereniging Moerkapelle tussen 18.15 en 18.45 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5,-. Iedereen die na vier avon den de tocht uitrijdt (er zijn vijf avonden, dus men kan er één overslaan) ontvangt een medaille. Kinderen onder de 12 jaar mogen alleen mee- MOERKAPELLE - Het da mes veteranen-team van de Moerkapelse tennisvereni ging Love 70 is kampioen ge worden. Voor deze titel moest het team, bestaande uit cap tain Anneke Schep, Ria Rut- Luiten en invalster Nini van der Steen (die Janny van der Linde verving), het in eigen huis opnemen tegen een team kwartfinalist J uit Nieuwpoort.De uitgangs- BI. Ook hiertegen ondervond positie was goed, maar niet zo WSE geen problemen goed als aanvankelijk ge- -J - dacht werd. De tegentand geworden: 1. Koningin Bea trixschool; 2. Dick Bruna- school B; 3. Koningin Julia- naschool. De jongens van de Prins Willem-Alexander- school (lokatie Oranjelaan) kregen de sportiviteitsprijs. Koersbal Ter gelegenheid van de Sportweek Waddinxveen hield de koersbalclub Wad dinxveen in het Anne frank- centrum (Jan van Bijnenpad) onderlinge wedstrijden. Koersbal is geschikt voor jong en oud en kan in zeer korte tijd worden geleerd. Alleen de behendigheid kost meer tijd. Ook gehandicapten vinden in dit een recreatief spel. Voor de Sportweek werd er gespeeld door vertegenwoor digende teams van de afzon derlijke groepen. Deze groe pen zijn ontstaan doordat het aantal belangstellenden voor deze sport steeds groter werd en er te veel deelnemers wa ren om allemaal op één och tend te kunnen spelen. Er wordt dan ook sinds enige tijd op dinsdagmorgen, don derdagmorgen en donderdag middag gespeeld. De teams verschillen onderling niet te veel in sterkte, zodat het spannend bleef tot de laatste wedstrijd. heeft dit team op alle zeven wedstrijddagen winst be haald. In totaal leverden deze prestaties 25 punten op, het hoogste aantal in hun vierde klasse poule. De Waddinxveense Pro Patria-turnsters Marjo- leine Verweij en Verona v.d. Leur op het ereschavot. Zaterdag was een spannende dag voor de vijf door Silvia Minnen getrainde turnsters van Pro Patria Zoetermeer, onder wie drie Waddinxveen se turnsters. De dag begon met de categorie jeugd. Ber- linda Verwey (12) startte met een goede sprong, waar zij 8.95 voor kreeg. Op brug, haar favoriete toestel, haalde zij 9.10 en op balk 7.30. Na een goede vrije oefening viel het cijfer 7.95 wat tegen. Met haar totaal van 33.30 werd zij toch nog vijfde van Nederland, een uitstekende prestatie, vooral omdat deze meisjes ‘slechts* vijf uur per week trainen. De meeste meisjes die op dit zijn eerste niveau turnen trainen meer schaakseizoen positief wist af dan tien uur per week. en het nieuwe ’s Middags turnde de Zoeter- meerse Sylvia Jerphanion in de categorie junioren. Met sprong 7.90, brug 6.95, balk 7.35 en vloer 8.35 moest zij genoegen nemen met een 34e plaats. WADDINXVEEN - Zaterdag 1 juli houdt de Waddinxveen se handbalvereniging Rowah op het eigen veld aan de Sniepweg een gezellige seizoensafsluiting voor de jeugd. De vereniging wil op die dag gezelligheid en sportiviteit combineren. Ook de ouders van de jeugdleden worden betrokken in deze jeugdhappening. ’Rowah wil van de jeugddag graag een jaarlijks terugke rend evenement maken, waarmee het handbaljaar voor de jeugdleden op een ge zellige en sportieve wijze wordt beëindigd’, vertelt Rob Jongkind. ’Zo wil Rowah onder meer op deze dag per team korte trai ningen geven en naar aanlei ding daarvan aan alle jeugd- WADDINXVEEN - De Waddinxveense Marjoleine Verweij, lid van de Zoetermeerse turnvereniging Pro Patria, is zater- verloren - de*volgende set met de heer dag in het Noordhollandse Opmeer Nederlands kampioen - turnen in de C-lijn pupil II geworden. WADDINXVEEN - Op Tweede Pinksterdag (maandag 5 ju ni) heeft de Lions Club Waddinxveen meegedaan aan de re gionale fietstocht ‘Omloop van het Groene Hart*. Er kon worden gestart bij het clubgebouw van de hockeyclub Wad- jeugddag betreft twee ’ouder- dinxveen (Sniepweg). Aan de fietstocht namen 200 Wad- wedstrijden’. Het gehele jaar dinxveners deel. Voor het goede doel werd bijna 1.100 gul- hebben de jeugdleden in hun den bij elkaar gefietst, wedstrijden talloze tips en aanwijzingen van de ouders aan de zijlijn meegekregen. Het is nu tijd voor de jeugd om te zien of de ouders echt zoveel handbalinzicht heb ben. Op het complex van de voet balvereniging Be Fair is het voetbaltoumooi van de Sportweek Waddinxveen ge- doen onder begeleiding. Voor houden. De uitslag van dit evenement is als volgt: 1. Team Arie de Bruin; 2. De Schutters; 3. De Loods. Ter afsluiting is er een wed strijd gespeeld tegen het ar tiestenteam van Veronica, waarin diverse bekende spelers uit soapseries meede den, en' een Sportweekselectie. De arties ten werden totaal wegge speeld (10-3). De groepen 5 en 6 van de Waddinxveense basisscholen hebben gestreden om de prij zen van het schoolvoetbaltournooi. Dit toumooi moest gestopt wor den vanwege een hevige on weersbui. De organiserende commissie vond het niet meer verantwoord om door te gaan. De deelnemers kregen een herinneringsvaantje ter her innering aan de 50e veel groter dan was aangege ven. Dat was nu niet meer het door de bridgeclub Waddinx- geval. De stemming onder de veen weer een bridgedrive ge houden. Liefst 50 paren uit Waddinxveen en omstreken deden mee. Er werd gespeeld in drie groepen, al. naar lang de sterkte van spelers. Voor iedere groep waren acht prijzen beschikbaar. Uitslag van de A-groep: 1. mevrouw Slager en de heer De Haas met 65,99%; 2. de heren Kuypers en Schutte met 58,16%; 3. de heren Van der Leur en Brouwer met 53,74%; 4. mevrouw De Rede lijkheid en de heer Kok en mevrouw Poot en 1 Hart, elk met 51,02%. Uitslag van de B-groep: 1. de heren M. Twigt en Doeswijk met 68,45%; 2. de heren D. Twigt en Zuiderwijk met 59,23%; 3. mevrouw Offers en de heer Van Termey met 58,04%; 4. mevrouw Van Broekhuizen en de heer Stuyfzand met 56,25%. Uitslag van de C-groep: 1. de dames Van Willigen en Van Osnabrugge met 64,97%; 2. het echtpaar Hollinga met 63.95%; 3. mevrouw Spoor en de heer Erkelens met 57,82%; 4. de dames Den Hertog en Van Nielen met 56,80%. Op de foto achteraan van links naar rechts Hans van Offeren, Leo v.d. Haven, D.J. van Offeren en Jan Muit en op de voorgrond van links naar rechts de heer De WADDINXVEEN - BI van Bock, Jan Markus, Peter van Of- WSE-voetbal heeft de KNVB- feren en Nico Dannis. (Foto: beker gewonnen. De Wad- Sjaak Noteboom). dinxveners versloegen don derdagavond 8 juni in Haas trecht met 1-4 in de bekerfi nale het Ouderwaterse Unio BI. WSE BI bereikte de finale omdat ze in de eerste beker ronde Bodegraven BI kans loos lieten door met 2-9 uit te halen. Hierna volgde Nieu- werkerk BI, dat met 3-0 werd verslagen. Een flinke periode hierna speelde WSE tegen Lekker- grink, Wil van Eijk, Marja kerk BI. Een oppermachtig Luiten en invalster Nini van WSE zette een 0-7 eindstand neer. Hierdoor bereikten zij de kwartfinale. De andere was Stolwijk BI van WSE-voetbal. (Foto: Dickie Sterk). WADDINXVEEN - Voor de eerste keer houdt de Stichting Wijkwerk De Zuidplas zaterdagmiddag 24 juni een autopuzzelrit voor het gehele gezin. De puzzelrit bestaat uit speurwerk, opdrachten en spelletjes voor het hele ge zin. Gestart kan worden tussen 13.00 uur en 14.00 uur. Onderweg is er een pauze-locatie met versna peringen. Om 17.00 uur wordt in Het Zuidhonk de uitslag bekend gemaakt. De kosten bedragen 2,50 per volwassene, en 1,- per kind tot en met 12 jaar. Aanmelden bij Hanny de Vries, telefoon 01828- 17889, of bij Marijke Stuurman, telefoon 01828- 19170. leden een handbalvaardig- heidsbewijs uitreiken. We gaan er overigens een beetje vanuit, dat onze kersverse sponsor Zuidplas Assuranti ën ons bij de uitreiking van de handbalvaardigheidsbewij- zen wil helpen’. Hoewel het natuurlijk een sportieve uitdaging voor de handbaljeugd is om zo’n handbalvaardigheidsbewij s te behalen, gaat het er in eer ste instantie om dat de jeugd met plezier het handbaljaar afsluit. Uiteraard mag de jeugd vriendjes meenemen. Ze mogen ook meedoen aan In tegenstelling tot de sombere weersverwachting bleek het weer alleszins mee te vallen. Eigenlijk was het best redelijk goed fietsweer. Dit kwam dan ook tot uiting in het aantal deelnemers (200), een toename van 20% het geld gebruikt voor vergeleken met vorig jaar. In de regio hebben 3.343 men sen deelgenomen. De routes waren behoorlijk aangepast en verbeterd, het geen ook wel nodig was, want WADDINXVEEN - Ter gele- vorig jaar waren de afstanden genheid van de 50e Sportweek Waddinxveen is Team 7 nam het vorige week gewonnen. De laatste wed- dinsdag op tegen TSF 1 en strijddag werd gespeeld tegen won met 3-2. Met deze uitslag VLTC 1. Maya van Termey won haar single in twee sets en liet soms erg goed spel zien. An neke Nootenboom en Lenie Blanken wonnen hun dames- dubbel ook in twee sets. Krina Smit als captein hield Voorts speelt in dit team toezicht op haar teamgenoten Jeanne Claessen. Volgend seizoen rekenen deze dames wel op een kampioenschap. 3 k'‘mI

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 31