Sneldamtitel voor Teun van de Krol Regen en kou deerden Gouwe-zwemmers niet Open tennistournooi bij De Gouwe Smash Clubtitels senioren dubbel Be Fair-tennis Jeugdkampioenen bij Waddinxveen-tennis Heeft u ’t al gehoord? ƒ36, Eerste plaats TOOS-meisjes Eerste drie plaatsen W’veense jeugdturners De Sperwer De Gouwe bij titelstrijd Geslaagden A-diploma Audire boortoestellen specialisten, tel. 079-166125 BASTI N I Sportieve slot van 22 jaar Zwarte banden Waddinxveense jiu-jitsuka’s Eigen programma De Schaapskooi HAVO-Atheneum Zomeravond- competitie HSW WADDINXVEEN - De hen- gelsportvereniging Waddinx- 11 i l PAGINA 29 van de Krol zich voor de fina- Berkenrode werd door de re- gevoerd. Immers, Teun male condities, maar de deelnemende zwemmers van het 30; G. Tollenaar 33; H. Vink. mee Bij de balk besloten de tam per paar Nootenboom Corrie Revet. Anneke en Cor rie wonnen met 6-4 en 6-4 en sets nodig om tot winst te ko men (6-2,1-6 en 6-2). De fïna- ven en verloren met 2-10 van Sluipers. Toen naar Berg- vliet. Dat was best spannend L en wonnen dit met 8-4. Kim wist in haar single maar liefst 10 games te geëindigd. De eerste wed strijd begonnen ze met een nederlaag van 0-12 tegen Binnenmaas. De tweede wed- dat het regende werd er uit geweken naar de tennishal Waddinxveen (Sniepweg) van Ron Groot. Marjo Overdam bleek weer eens een belangrijke steun en toeverlaat voor de vereniging zij toch geklopt met 0-12. Daarna lukte het niet echt meer om veel punten binnen ‘Met deze zeker met overtui ging behaalde titel zal Teun van de Krol de keuzecommis- sie van de Koninklijke Neder landse Dambond minimaal aan het twijfelen hebben ge bracht*. te verwerken, toen de keuze- commisie hem passeerde voor toewijzing van de nog reste rende plaats in de finale*, al dus Excelsiors bestuurslid en pr-man Cor Barelds. laatste onderdeel, de sprong. Wieke van Vuuren 7.95 en van Trudy Vermeulen en Ton v.d. Schrier. WADDINXVEEN - Bij de dan examens jiu-jitsu van de Ju- dobond Nederland, waarvoor zich 15 kandidaten hadden aangemeld, hebben de Wad- wisselslag en de 4Ó0m vrije slag. Wilke v.d. Valk (1981) Winkelcentrum Groensvoorde Waddinxveen (01828)10151 WADDINXVEEN - Op dins- aanmerking voor eremetaal. Wyco Zalm kwam weer eens in actie bij de jongens onder de 14 jaar en deed dit met de finale gewonnen van Jo- lante de Lange en Arie v.d. Berg. In poule-B speelden Ton en Anneke Hoogendoorn tegen Cees en Angela Boonstoppel. Het is het eerste seizoen voor Cees en Angela bij Be Fair. Na veel inspanning en een tie-break legden zij beslag op de eerste plaats met 7-6 en 7-5. In poule-A moet de finale nog gespeeld worden tussen Jo- landa Los met Ab Herre- brugh tegen Wilma de Koning met Jan Nederhof. tegen len v.d. Meer en Corrie Verzijl. Na drie sets is de zege in han den gekomen van Nooten- boom-Revet met de standen 2-6,6-2 en 6-3. zen uit. De uitslagen zijn: DD-C: 1. D. Gutker en I. Dal- derup, 2. de dames Smit en Wickevoort. GD-C: 1. N. Du bois en M. Ancher, 2. J. Zee man en T. Baars. HD-C: 1. de heren Boonstoppel en de heren Moerings en Beste- breurtje. DD-D: 1. G. Spruitenburg en R. Schweinsberg, 2. de dames Verwey en Keuzenkamp. GD-D: 1. R. Schweinsberg en J. Teyema, 2. A. v.d. Sluis en J. van Es. HD-D: 1. M. v.d. Hut en E. Peeters, 2. de heren Zaad en Prins. sporthal De Meent in Schoonhoven, ’s Morgens turnden de E- en de F-poule en ’s middags de C- en D-poule. (sprong 9.35, brug 8.95, balk 8.95, vloer 8.60) en Marjolei- ne Verweij eerste met 36.65 (sprong 9.85, brug 9.40, balk 8.60, vloer 8.70). wege de hevige regenbuien werden ze later geklopt met 0-12. In de laatste wedstrijd die wederom uitgesteld werd, weer vanwege de regen, haal de zij een einduitslag van 6-6, Vincent en Gijs wisten hun single beiden te winnen en Eversteijn en Wijnstok de Meer met Corrie Verzijl tegen Van der Loo-Van der Sluys. In de andere halve finale tra den Margarieta Keuzenkamp partijen werden allen inge- met plezier gespeeld, haald. Dit jaar waren er ze ven teams opgesteld, waar van* worden. Links het kampioensteam van de minicompetitie met v.l.n.r. Helen Dawit, Monique Swets, Sabrina Noorlander en Marloes Prins, rechts het kampioensteam met v.l.n.r. Matthijs Rijlaarsdam, Dirk Westdijk, Nick Nederhof, Bas Wagenmakers en Marvin Pelupessy. (Foto s: Waddinxveen-tennis). WADDINXVEEN - De tomeloze regen hinderde bij Be Fair- tennis (sportpark ’de Sniep’) zowel de technische leiding als de spelers. Er waren twee weken nodig in plaats van één om alle partijen te laten plaatsvinden. J moes ten winnen om kampioen te worden en daar gingen ze he lemaal voor. Ze versloegen Be Fair met 11-1, dus Waddinx- haar single met 13 veen werd kampioen. games. Daarna wonnen zij Jongensteam t/m 12 jaar met daarin Maikel van Leeuen, WADDINXVEEN - De tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) kan met enige trots terugzien op een goed tournooi. Enerzijds omdat zoveel leden van de eigen vereniging ge woon fantastisch hebben ge presteerd, zowel in het C- toumooi als in het D-tour- nooi. Anderzijds omdat de onder- houdscommissie, de barcom- missie, de feestcommissie en de wedstrijdcommissie er we derom in zijn geslaagd alles vlekkeloos te laten verlopen. Alleen het weer wilde af en succes. Bronzen medailles op de 50m rugslag en de 50m vlinderslag waren zijn deel met tijden van 39.3 en 36.4. Bij de meisjes onder 16 jaar zwom Claudia van Harskamp met een tijd van 32.2 naar het Harskamp goud op de 50m vrije slag. gen. De ploeg zette ook bij de lange mat hun beste beentje voor. Nu was het Anke Lutz die met 8.25 de eerste plaats be- van Vuuren. Zij behaalde een op de plaatsen één en twee, maar ook de andere turnsters presteerden uitstekend, zo dat niet alleen dit onderdeel maar ook de hele wedstrijd sters het beter te doen, wat gewonnen werd. ook heel goed lukte. De eerste drie plaatsen op dit toestel gingen naar de TOOS-tum- tuigend in het voordeel van de Waddinxveense turnsters be slist. De TOOS-ploeg begon bij de brug, een onderdeel dat nor maal weinig problemen ople- Anke Lutz 7.80 namen positie vert, maar nu werden er de nodige fouten gemaakt. Het resultaat was dan ook een Links het kampioensteam van Hun Pro Patria-ploeggenoten Bianca Weijne, Yvonne van Santen en Kirsten Keij be haalden respectievelijk 27.85,30,50 en 30.35 punten. Ook ’s middags in de C-poule werd de eerste plaats behaald door de oudere turnsters van deze Zoetermeerse ploeg. Het was een mooie afsluiting van een zeer succesvol seizoen. In het volgende seizoen zullen de drie Waddinxveense turn sters waarschijnlijk over stappen vanuit de C-lijn naar een andere lijn met hogere moeilijkheidsgraad. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Roye. Weergesteldheid: west- zuid-westen wind. Afstand 294 km. In concours 171 dui ven. Gelost om 08.15 uur. Aankomst eerste duif 11.47 uur. Laatste duif 12.20 uur. Snelheid eerste duif 1378 m.p.m. Uitslagen: Davy Hofman 1; C. Smitskamp 2 5 9 34 35; Comb. Wibo 3 11 14 17 26 29 38; J. Toor 4; R.A. van der Ma de 6 13; H. Metselaar 7; J. Jansen Zn. 8 20 21 43; C.A. Bode 10 31; E. van Beek 12 28 36; P. Noorlander Zn. 15; J. Troost 16 39; J. Verbakel 18 27; N. Hoogerdijk 19 23; M. Tollenaar Zn. 22 25 37 40 Eveline v.d. Vlugt debuteerde in Leiden en deed dit op een zeer verrassende manier want zij won zowel de 50m rugslag in 49.2 als de 50m vrije slag in 43.6. Op dit laatste nummer vielen Nathalie van (44.9) en Megan ter Braake (46.0) net buiten de prijzen. Van deze meisjes onder de 10 jaar kan De Gouwe nog veel plezier hebben. De jongens hebben zich niet weten te plaatsen op de 4x100 wisselslag maar komen op de 4xl00m vrij en de 4x200m vrij wel aan de start in de samenstelling Pascal Holle man, Marcel Zijderhand, Mark v.d. Schrier en Mark Nahon. Reserves zijn Andres v..d Sluijs en Robin van Lienden. De Waddinxveense turnsters behaalden 156.45 punten sters Nelleke Droge 8.70, voor Heres 153.05. Op de der- Wieke van Vuuren 8.45 en Anke Lutz 8.45. Uiteraard was de overwinning bij balk Houvast uit voor TOOS met vele punten Tegen Dash’35 wonnen zij met een schitterende uitslag van 0-12 en tegen Binnen maas wederom een overwin ning van 0-12. Ze dachten drie keer is scheepsrecht en wonnen weer met 12-0 van TVKL. Tegen het sterke Vic toria moesten zij toch punten inleveren en verloren met 10-2. De laatste wedstrijd singels maar de dubbels wis ten zij weer op hun naam te schrijven (8-4). Tegen Zevenhuizen kregen de Voor service, onderhoud en reparatie van uw auto, spaart u nu ook Air Miles bij: WADDINXVEEN - Vrijdag avond 23 juni vanaf half ne gen brengt de hervormde kof fiebar de Schaapskooi (Nesse) voor 15-jarigen en oudei- een eigen programma op de plan ken. Een aantal teamleden voert een toneelstuk op over het thema ’Wie volgt?!’ Naast boortoestellen maken wij ook zwemmersdopjes op maat door erkend audicien Alleen volgens afspraak. Voor informatie over boortoestellen: In de F-poule ging deze fina lewedstrijd tussen ploeg I en ploeg II van KDO (Lekker- kerk), Velocitas (Gouda) en Pro Patria (Zoetermeer). Hoewel de meeste punten eerder dit seizoen al vergaard waren was het toch nog wel een spannende wedstrijd. Uiteindelijk werd KDO II vierde met 141.90, KDO I derde met 148.25, Velocitas tweede met 153.50 en Pro Pa tria eerste met 168.45 pun ten. Ook individueel bezetten de Waddinxveense meisjes van de Pro Patria-ploeg de eerste drie plaatsen. Berlinda Ver weij was derde met 35.15 (sprong 9.05, brug 8.80, balk 9.00, vloer 8.30), Verona v.d. Leur tweede met 35.85 WADDINXVEEN - Zaterdag 17 juni was ook voor de Wad dinxveense jeugdleden van het Zoetermeerse Pro Patria de laatste wedstrijd in het turnseizoen. De finale van de turn- competitie in de KNGV-regio Gouda werd gehouden in de Vorig jaar werd Teun van de Krol voor het eerst clubkam pioen van Excelsior en pro longeerde recentelijk deze ti tel. In hetzelfde jaar werd hij ook juniorenkampioen van de dambond Midden-Holland en nam hij vervolgens deel aan het juniorenkampioenschap van Nederland. Op grond van zijn klassering in dit tournooi plaatste hij zich rechtstreeks voor de hal ve finale junioren van 1995. Aan het kampioenschap sneldammen namen 23 gese lecteerde junioren deel. Via WADDINXVEEN - De Waddinxvener Teun van de Krol (19), tweevoudig clubkampioen van de damvereniging Excelsior, heeft in het Zeeuwse Kamperland een schitterende presta tie geleverd door het sneldamkampioenschap van Neder- land voor junioren op zijn naam te brengen. Een fraaie af- dinxveners Piet Westdijk (24) sluiting van zijn laatste seizoen als junior-dammer. en Gerard van Bommel (48) na een goed examen hun zwarte band uitgereikt ge- WADDINXVEEN - De meisjesploeg van TOOS-gymnastiek heeft zaterdag in Schoonhoven de finalewedstrijd van de tumcompetitie gewonnen. De strijd met de winnaar van het vorige seizoen, Heres uit Bodegraven, werd deze keer over wonnen zij met 12-0 doordat Hiaten de wedstrijd gewon nen gaf. Dit team is op een prachtige tweede plaats ge- jongens het ook niet cadeau eindigd. z" Meisjesteam t/m 12 jaar met daarin Marloes Prins, Helen Dawit, Monique Swets en Sabrina Noorlander zijn met streden. Samen met Mark Kemper- man behaalde Teun van de Krol een fabelachtige score van 12 punten uit 7 wedstrij- Berkenrode hadden zij het en 4 liefst 5 punten voor te t blijven. 9-3, maar tegen Moordrecht De spanning werd daarna op- Jongensteam t/m 10 jaar met sloegen de Waddinxveense gevoerd. Immers, Teun en daarin Wim Ravenstein, Gijs jongens weer hun slag en er twee kampioen zijn ge- van Houwelingen, Ralph Ver- kley, Bart Spijketvet en Vin- gen Sluipers wisten zij wocr Meisjesteam t/m 10 jaar met cent Weiss zijn met 15 punten de zege binnen te halen met hoeven-Karstens tegen Bos- Het werd een In poule-C werd door het jes haalden winstpunten, spannende strijd in de tweede Koppel Kraak met 6-1 en 7-5 set. Er was een tie-break no dig om Petra en Wilma de setzege te zien behalen, na- Bequick/M. Lisanne einduitslag van 10-2. speelde een gelijk spel in haar Tegen Sluipers wisten ze één j.._ -i-x-j- pUnt binnen te halen, omdat Gijs een gelijk spel speelde met zijn single. Thuis tegen het sterke Berkenrode wat Bij de jongens onder 10 jaar miste Jim van Leeuwen het goud op de 50m vrije slag met mocht tweemaal een bronzen plak in ontvangst nemen bij de jongens onder de 12 jaar. Op de 50m schoolslag maakte hij een tijd van 48.1 en op de 50m rugslag liet Geert een tijd van 42.1 klokken. Mike Facey was superieur op de 50m vlinderslag. Met een tijd van 42.1 liet hij iedereen ver achter zich. Op de 50m vrije slag deden Jan Rams (39.1), en Roy Zirkzee (40.1) lekker met 7-5 van Be Fair. Tegen Berkenrode was het team he lemaal in topvorm en werd met 0-12. Thuis tegen Nieuwerkerk was de uitslag 8-4. Tegen CTC moesten zij vanwege de hevige regen stoppen en haal den deze partij in en wonnen dit met 0-12. Tegen Moor drecht wisten zij weer een overwinning van 12-0 uit het vuur te slepen. De Waddinx veense meisjes werden dus via een zeer spannende eind sprint kampioen. Meisjesteam t/m 12 jaar met daarin Gabriëlle Compeer, Leoniek Diederiks, Pricilla Heeren, Anne van Houwelin gen en Ellen Hoogendoorn zijn met 22 punten op de ze vende plaats geëindigd. De meisjes hebben hard ge knokt om boven Zevenhuizen te blijven staan. Thuis tegen het sterke Triomf lukte het toe spelbreker zijn. De eerste niet om te winnen, hoewel El- zaterdag zijn er daardoor een len toch met een gelijke stand aantal partijen doorgescho- haar single wist te spelen. De ven. Op andere tijdstippen andere meisjes verloren al hun partijen, dus er was maar één punt binnen ge haald. Uit tegen Be Fair gingen ze er helemaal voor en wonnen heel mooi met een stand van 4-8. Maar helaas zij konden in barre tijden. De feestavond deze prestatie niet handha- viel gelukkig niet in het wa ter. Binnen werd er driftig ge danst. Tijdens het tournooi was R. Op het zelfde tijdstip namen Barry van Bommel en zijn partner Christiaan Boom gaard in Walldorf deeel aan de open Duitse kampioen schappen jiu-jitsu duo- games. Na een aantal gewonnen par tijen moest het Nederlandse 1 aantreden tegen Duitsland. Na verlenging r'iii -j.’i deze partij met maar één (6-6). Thuis tegen CTC moest de wedstrijd worden uitge steld omdat het park op een zwembad leek. Zij wonnen deze wedstrijd uiteindelijk 67 punten eerste geworden, toch evenals de volgende te- Omdat De Gouwe Smash tot gen Victoria met 0-12. de laatste wedstrijddag De laatste wedtrijd moesten slechts twee punten achter zij tegen Be Fair die met 49 stond moest het onderlinge punten achter hen stond. De duel uitmaken wie kampioen jongens wisten dat zij zou worden. x--- De eerste wedstrijd moesten zij tegen Love’70 spelen en wonnen die met 4-8. Sabrina won haar single met 13 en 400m vrije slag en op de 200m rugslag. Er zijn veel ka pers op de kust maar Inge is uitstekend voorbereid en zal er keihard voor knokken. Op de estafettenummers zal het weer bijzonder spannend Wilke v.d. Valk, Eva Idelen- Dit terrein wordt in vijf grote burg, Michelle Nahon en Inge 41; M. Verbeek 24 32; J. Loef Martin Verboom (39.6) ên vakken verdeeld. In één vak v.d. Schrier deel aan de 30; G. Tollenaar 33; H. Vink. ROy Zirkzee (40.1) lekker wordt een basketbaltoumooi 4xl00m vrij, de 4x200m vrij mee, maar ze kwamen niet in gehouden en in de andere en de 4xl00m wisselslag. Als - - - - - drie vakken een beachvolley- reserve gaat mee Marijke baltoumooi. In één vak speelt Theussen. een band op een podium en zijn er kraampjes waar eten en drinken wordt verkocht. Deze sportmiddag begint om 13.30 uur en eindigt rond 17.00 uur. Het sportevenement moet worden gezien als een afslui ting van 22 jaar samenwerkingsschool voor alle leerlingen die vanaf 1 september hun schoolcarrière De ploeg staat onder leiding aan de fusieschool Coenecoop College zullen voortzetten. Üitsïagen: E. van Beek 1 2 26 veen (HSW) is gestart met de 29 37; J. Loef 3 4 12 19 24 33; zomeravondcompetitie. Hier- M. Verbeek 5 38 40; R.A. van voor hebben zich slechts ne der Made 6 11 35 41; J. Verba- gen deelnemers aangemeld, kei 7 13 18; H. Metselaar 8 15 Op zes dinsdagavonden in de 30; N. Hoogerdijk 9 22 23 32 maanden juni en juli wordt er 34; H. Vink 10; J. Troost 14 16 gevist m de Oude Rijn. 27; P. Noorlander Zn. 17; De eerste wedstrijd werd ge- C.A. Bode 20 28; W. Breedijk houden nabij Zwammerdam. 21; M. Tollenaar 25 31 36; J. De vangst was matig. In to- Jansen Zn. 39. taal werd ongeveer 14 kilo witvis gevangen. De uitslag is: 1. M. Reichard 2.800 gram, 2. H. de Haan 1.940 gram, 3. H. Romeijn 1.540 gram. De tweede wedstrijd werd op dezelfde plaats gevist. Ook nu was de vangst niet geweldig, al werd er ditmaal in totaal twee kilo meer gevangen. Droge 8.15. On dit onderdeel De overige uitslagen waren: was TOOS uiteindelijk de T-~L" O1 beste ploeg. Ervan overtuigd de overwin ning niet meer uit handen te geven begon de ploeg aan het de plaats eindigde Pro Patria uit Zoetermeer 152.60 voor Hazerswoude 144.90. Ondanks de tweede voorsprong op de andere ploe- plaats, behield Heres wel de eerste plaats in de competitie. In het individuele klasse ment ging de eerste plaats naar TOOS-tumster Wieke Baretti de bondsgedelegeerde zeer te spreken over de orga nisatie, het vertoonde spel en de uitstekende sfeer, die er gedurenede het gehele tour- dag 13 juni is in het Gouwe nooi heerste. De schitterende bad De Sniep te Waddinxveen derde plaats, finaledag deed ineens al het weer gezwommen voor het A- slechte weer van de afgelopen diploma. De beoordelings- week vergeten. Na afloop van de finales reik te D. Hameetman als voorzit- La Ferté-Bernard De Sperwer nam ook deel aan een concours vanuit La Ferté- Bernard. Weersgesteldheid: krachtige w.z.w.-wind. Af stand 518 km. In concours 164 duiven. Gelost om 6.45 uur. Aankomst eerste duif 12.42 uur. Laatste duif 13.49 uur. Snelheid eerste duif 1449 m.p.m. -- I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 JUN11995 WADDINXVEEN - De tennisvereniging Waddinxveen, spelend Niels Ros, Paul Roozenboom op het tennispark De Woerd (Alberdingk Thijmlaan), heeft de en Eder Francoulon zijn met minicompetitie succesvol afgesloten. Uit deze tennisstrijdkwa- 52 punten derde geworden, men twee kampioenteams tevoorschijn. Zij moesten de eerste keer ge- de voorronde plaatste Teun lijk tegen het sterke Om- van de Krol zich voor de fina- moord dat uiteindelijk op de le, waarin 8 spelers elkaar be geeft was het erop of eronder eerste plaats is geëindigd. Dit (7-5). De thuiswedstrijd tegen duel verloren zij met 0-12. De jongens dachten ’nu zijn wij aan de beurt voor een 12-0 score’ en jawel dat lukte te gen ’s Gravenhout. Tegen den. Zij wisten de nummers 3 Berkenrode hadden zij het 'i-r-x e- x__ park maakte. De afgebroken te halen, maar het team heeft moeilijk en verloren dit met Na zeven woensdagmiddagen want zoals de uitslag aan- te hebben gestreden zit de tenniscompetitie er bij Wad dinxveen voor dit jaar weer op. Slechts drie woensdag- gen uitgesteld, later werden middagen moesten worden i~~1- K1x n 10 onderbroken doordat de re gen een zwembad van het zij uit tegen De Gouwe Smash, waar Vincent en Wim strijd verloren zij weer met 1- in de dubbel hun partij won- 11 tegen Westvoorne. nen met 5 games tegen 2 Toen dachten de meisjes nu is games. Bij de andere jongens het mooi geweest en sloegen lukte het niet om een partij te hun slag en wonnen met 11-1 winnen dus hadden ze een van Bequick/M. Lisanne einduitslag van 10-2. single, dus één punt voor de tegenpartij. Daarna wonnen ze met 2-10 van Maasland en wonnen met 12-0 van Poortu- gaal. Denise won haar single uitgesteld moest worden van met 12 games en 0 games te gen. De laatste wedstrijd wonnen zij weer met 2-10 van namen het dus in de finale op Meisjesteam t/m 10 jaar met - - t 1 daarin Kimberley van Beu gen, Patricia Hoogendoorn, Kim van Nes, Toos Westdijk is met 58 punten op de twee de plaats geëindigd. De eerste wonnen ook hun dubbel, wedstrijd speelden zij thuis Jongensteam t/m 12 jaar met In poule-A werd de halve fi- In de C-poule werd de finale tegen Gravendeel en wonnen daarin Nick Nederhof, Dirk nale gespeeld door Petra Boe- gewonnen door de dames Ver- djt met 8-4. Kim wist in haar Westdijk, Matthijs Rijlaai s- re met Wilma de Koning te- hoeven-Karstens tegen Bos- single maar liefst 10 games te dam, Bas Wagenmakers en gen Jolanda Los én Evelien Oldenburg. behalen ook de andere meis- Marvin Pelupessy zijn met 71 Bakker. Het werd een In poule-C werd door het jes haalden winstpunten. punten op de eerste p aats ge ëindigd. Dit ijzersterke team won de eerste keer thuis met 12-0 van TIOD. Tegen ’s Gra venhout lieten zij twee pun ten lopen 2-10. Thuis tegen Berkenrode moesten zij flink er tegen aan. Dirk wist zijn single te winnen met 9 games. De an dere jongens verloren hun Bij de heren A-poule werden dat zij de eerste set zeer snel de halve finales gespeeld door wonnen met 6-0. Wouter Borst en A. van Frankfoort, die met 6-3 en 6-1 wonnen van Rob Verkerk met Derk Rietveld, en door Wil fred Luiten met Simon van Gemeren, die in actie kwa- gaven elkaar weinig toe. men tegen Jan Nederhof met Helène en Joan hadden drie Edwin van Erk. Jan en Ed- i win wonnen deze halve fina le. Ook de finale werd door le werd tenslotte ook gewon- hen binnen gehaald (7-5 en nen door Helène en Joan. 6-4). In poule-A werd de halve fi- In de B-poule wisten de heren nale gewonnen door len v.d. halve finale te winnen van de heren Van Rijswijk en Verzijl. De tweede halve finale vond plaats tussen de heren Boere met Rianne Verwey aan tegen en Hoogendoorn, die met 6-4 Anneke Nootenboom met en 7-5 wonnen van Heerma van Voss en Kollmann. De fel begeerde finaleprijs kwam in handen van het duo Everstei- jn-Wijnstok. In de C-poule wonnen de he ren Berlijn en Van Herk de fi nale met 6-1 en 6-3 tegen Heykamp-Versloot. kley, Bart Spijketvet en Vin- op de achtste plaats geëin digd. Deze jongens deden voor het eerst mee aan de en hebben toch goed hun best gedaan. commissie bestond uit W. van Minnen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. Alle 25 kandidaat- ter van de vereniging de prij- jes zijn geslaagd. de Lange, Sandra Nederhoff, Lilian Milev, Yoeri van Os, Anne Versloot, Alexander van der Windt, Pascalle Paerel, Nikky Kennedy, Jamilla van Tol, 2. Gelderen, Johnny Bak, Olav n--x. Nuvelstijn, Helene van der Meer, Samantha Captein, Daan Schwiebbe, Nicole Poot, Rob Hijkoop, Raoul Anker, haalde, gevolgd door Nelleke totaal van 32.05 punten. Cyanne Janmaat, Job Reijne- Droge 8.15. Op dit onderdeel De overige uitslagen waren: veld, Daan Vermeij, Jan-Wil- was TOOS uiteindelijk de Anke Lutz 31.70, Nelleke lem Droog, Esther van Herk, beste ploeg. Droge 31.70, Miranda Rut- Joachim van de Lagemaat, Ervan overtuigd de overwin- jens 30.35, Marije van Buur- Lennart van der Knijff en Roy ning niet meer uit handen te en 29.90 en Hanneke van Triesscheijn. geven begon de ploeg aan het Buuren 29.65. 1. en Mark moesten een barrage l spelen en deze eindigde onbe- kregen, slist (2-2). Het Sonnenborg- 1 Berger-systeem, een soort weerstandsberekening, was toen doorslaggevend voor de Waddinxveense dammer. ‘Dit kampioenschap toont toch de sterkte en veerkracht van Teun van de Krol, die re centelijk in de halve finale om het kampioenschap van Ne- koppel derland voor junioren (dam- Duitsland. Na men met normaal tempo) één verloren Barry en Christian punt te kort kwam voor de fi- j nale en een bittere pil kreeg puntje verschil. Hierdoor was een finaleplaats onbereik baar geworden en keerden ze met een bronzen medaille naar huis. tegen wonnen met 10-2. Thuis te gen Sluipers wisten zij weer De laatste wedstrijd, die twee keer was uitgesteïd vanwege De eerste wedstrijd speelden de regen, hebben zij toch ge speeld in Zevenhuizen en wonnen met 2-10. Paul haal de maar liefst 12 games met zijn single en samen met Niels 11 games tegen één game in de dubbel. Volgend seizoen komt dit team vast op een tweede of misschien wel op een le plaats. daarin Martine Elsholz, Li sanne van Heel, Denise En gelhart en Kim Helmer is met De tweede halve finale werd ^4 punten op^de derde plaats gespeeld door Helène Leer met Joan den Boer tegen Margriet van Rijswijk met Truus Boere. Ook deze dames WADDINXVEEN - Van vrij dag 23 juni tot en met zondag 25 juni neemt de zwemploeg van het Waddinxveense De Gouwe deel aan de nationale zwemkampioenschappen voor junioren in het Amers- foortse Sportfondsenbad. Eva Idelenburg (1982) debu teert op dit niveau en heeft maar liefst vier persoonlijke WADDINXVEEN - In het Leidse openluchtbad De Vliet starts op de 100m schoolslag, hield de KNZB-kring Gouwe Rijnstreek de B-kringkampi- de 200m schoolslag, de 200m oenschappen. Regen en kou zorgden voor niet bepaald opti- Waddinxveense De Gouwe lieten zich niet uit het veld slaan Saal ^e strijd aan op de 100m en presteerden naar behoren. vrije slag, de 200m vrije slag en de 200m rugslag. Robin van Lienden (1981) moet het zien te maken op de 100m rugslag en de 100m vlinderslag. Schoolslagzwemmer Wouter Rams is van de partij op zo wel de 100m als de 200m „„o. schoolslag. Wouter is ook van Trudy Vermeulen en Bep den de jaargang 1981. Boer hadden ondanks het Moerkapellenaar Marcel Zij- slechte weer eer van hun derhand krijgt een druk werk. weekeinde. Hij komt uit op de 100 en 200m rugslag, de 100 en 200m vlinderslag en op het berennummer 400m wissel slag. Marcel is van het bouw jaar 1980. Inge v.d. Schrier (1980) gaat proberen de limieten te halen voor de Europese jeugdkam- WADDINXVEEN - Vrijdag- pioenschappen op de 100, 200 middag 23 juni van half twee ---J* tot vijf uur wordt door de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum aan de Sniepweg in Waddinxveen een sportevenement voor de eigen leerlingen gehouden op het parkeerterrein naast de worden. Bij de meisjes nemen sporthal’de Sniep’. y'-X X_____2_lx vakken verdeeld. In één vak wordt een basketbaltoumooi i en in de andere drie vakken een beachvolley- F ^7 O p T K I BOONSTOPPEL BOSKOOP BV AUTO ARBO B.V. TWEEBEE B.V. AUTOBEDRIJF BOONSTOPPEL B.V. PEUGEOT DEALER WADDINXVEEN BOONSTOPPEL JR B.V. MITSUBISHI DEALER WADDINXVEEN EN GOUDA FORD SERVICE DEALER WADDINXVEEN DEAWOO DEALER VOOR GOUDA EN WADDINXVEEN PEUGEOT DEALER BOSKOOP c 11 ---Ital- 2— - m- -X-- XXX, ..„x.xxvxx XXXV.V v vxx„ vxx Dalle. I E .-x t-x. _-x_i- pe gesiaagden zjjn; Chanel 1 - 1- X V 1 _x 10-2. Maikel won een schitterende singel met 7 games. L

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 29