Groene Hart-beleid Bedrijvenbeurs van Bleiswijk naar Boskoop Stichting Immanuël en Het Nieuwe Trefpunt Wijzigingskosten voor drukwerk vallen mee WZHO sluit 1994 met een goed resultaat af Serviceverlen ing van de SS W (2) Spetterend zomerfeest in de wij k Zuidplas Hoezo verloedering van Waddinxveen? niet langer houdbaar’ Op 8,9 en 10 november Nieuwe y Zaterdag 1 juli van tien tot elf uur B O AA E l Bewonersfeest in Zuidplas ’De Point’ is omgetoverd in een beachclub Rommelmarkt van ook de leden van“de Sticht&g R0(je KOHS GOUÖa Stichting Boskoop Creatief start nieuwe cursussen ’Yasmina’ over televisiekijken Slechte vangst LEZERS SCHRIJVEN PAGINA 19 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 28 JUNI 1995 9 IIP. zonnen zonder afspraak volledig airconditioned deskundig advies optimale hygiëne afsluitbare cabines douches aanwezig (gratis) ruime parkeergelegenheid PPH brochure ’Bomen in het openbaar groen’ zonne-abonnement: 9 x zonnen 10e x gratis verantwoord zonnen in Waddinxveens grootste zonnestudio ML"’--Openingstijden: Fi maandag t/m vrijdag van 8.00-22.00 uur zaterdag van 8.00-16.00 uur woensdagmiddag en -avond gesloten Gratis peuteropvang op maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen Nesse 32A (boven basismarkt), 2741 ES Waddinxveen, 01828-30660 keuze uit verschillende zonnebanken, proline (met airco) de 16.30 uur: ’Er gebeurt een ongeluk met de vissers’, een - De Stichting Boskoop Creatief start eind september weer met een com pleet nieuw cursusprogram ma. Ook zijn er komend na- Door bij het realiseren van nieuwe bedrijfslokaties aan wijk, Bodegraven en Nieu- werkerk aan den IJssel. gewenste niveau van 9% lig gen. Vlak voor de algemene verga dering van aandeelhouders is MARTINE DE BAS Johannes Postlaan 47. Waddinxveen L. SALTZMANN Zuidplaslaan 406. Waddinxveen elke lezer van het Weekblad voor te ider I WADDINXVEEN - Ruim drie kubieke meter zand op de vlonders, parasols, surfplanken en zelfs een ech- overweldigend. Binnen drie dagen hebben ei genaar Job Haagsman en zijn vaste medewerkers het inte rieur van het etablissement bij sportzaal Groenswaard GOUDA/WADDINXVEEN - Het jaarverslag over 1994 van de NV Watermaatschappij Zuid-Holland Oost (WHZO) - 1_ 2 2 _1_ TTT _1 .1 1 J2 J _1 1 mene vergadering'van aandeelhouders goedgekeurd. Door een sobere bedrijfsvoe ring en dankzij de inzet van Ik ben altijd correct te woord klein - zich de hele dag kun- gestaan door wie dan ook van nen vermaken. WADDINXVEEN - Volgens drukkerij Twigt op het bedrij venpark Coenecoop in Waddinxveen kunnen de wijzigings kosten van het drukwerk omdat PTT Telecom komend na jaar de telefoonnummers gaat veranderen meevallen. Het bedrijf schrijft dat in het eigen orgaan ’Informail’. l nen vermaken. deze corporatie. De verlangde Het zomerfeest speelt zich af service is altijd naar behoren uitgevoerd. Daarom: SSW be- Zuidplas dankt! BOSKOOP/WADDINXVEEN/GOUDA - Wat de interge meentelijke samenwerkingsorganen nog niet voor elkaar weten te krijgen is in het bedrijfsleven al gelukt: de regio’s Rijnland en Midden-Holland van de Kamers van Koophan del gaan intensief samenwerken bij de komende bedrijven beurs ’Ondernemen in Midden-Holland en Rijnland’. Voor wie wil weten hoe een nieuw telefoonnummer vanaf 10 oktober zal luiden, heeft PTT Telecom een speciaal 06- nummer beschikbaar. Wie 06-0520 kiest wordt verbon den met een computer met vrouwenstem, die in staat is binnen enkele seconden het ingetoetste oude telefoon nummer te vertalen in de nieuwe cijfercombinatie. De sprekende computer, die niet alleen het eigen nummer kan vertalen maar ook alle andere gevraagde nummers om kan zetten naar de nieu we situatie, is dag en nacht bereikbaar tegen het normale telefoontarief. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te I buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. De ondernemers uit Bodegra ven, Waddinxveen, Zoeter- meer en Vlist doen opnieuw mee in een cluster. En dit j aar wordt het rijtje met een clus ter Gouda, Alphen aan den Rijn, Bleiswijk en Bergam bacht uitgebreid. Onderhandelingen daarover worden op dit moment ge voerd. In een cluster staan al le bedrijven uit een gemeente eeuw. Dat is zorg nummer één. WZHO beseft daarbij dat op dit moment relatief hoge drinkwatertarieven moeten worden gehanteerd om de noodzakelijke investeringen te doen en tegelijkertijd de ei gen financiële basis te verbe teren. Beperking en beheer sing van kosten staan daarbij hoog op het prioritietenlijstje. Veiligstellen van de drinkwa tervoorziening, ook op lange re termijn, is en blijft ook dit jaar de belangrijkste priori teit. Het verkrijgen van maatschappelijk draagvlak voor de noodzakelijke stappen in de ontwikkeling van de infrastructuur en de zorg voor natuur en milieu zal veel aandacht en zorg blij ven vragen. werk van bedrijven vallen de gevolgen best mee. Paniek of overhaaste investeringen zijn dan ook helemaal niet nodig. Bij een goede voorraadbe- heersing kunnen de kosten beperkt blijven tot de wijzi ging van adresgegevens en hoeft er weinig te worden weggegooid. Voor promo tioneel drukwerk ligt de zaak wat anders. Maar ook daar zijn verschillende mogelijk heden. clown. 10.45-16.00 uur: Optredens van zanger Edwin Ruyer. 11.30-12.00: Demonstraties volksdansen. 13.00-14.00 uur: Optreden van zanger Robert Daniels. 15.00-16.00 uur: Playback show met 10 jeugdige arties ten in de dop, Brech de Vries als goochelaar. de groene karakter hoeft daarbij allerminst geschaad te worden. Voor het open middengebied geldt dat nog geen 2% van het de medewerkers, kon het af- grondgebied in gebruik wordt gelopen jaar worden afgeslo- genomen door bedrijsterrein, ten met een positief resultaat 80% van het gebied is groen. Een kleine uitbreiding van de hoeveelheid levert veel werkgelegenheid op (in Midden-Holland ge middeld 60 personen per hec tare). WADDINXVEEN - Het eerste lustrum-wijkfeest voor de be woners van de Fazant-, Kie vit-, Grutto- en Eksterdreef zal zaterdagavond 8 juli aan de Fazantdreef worden ge houden. Begonnen wordt om zeven uur met het optreden van een bekende artiest. Di verse stands zijn aanwezig zoals een Indische toko. The ma van de avond is play-back voor jongen oud. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door discotheek Garfield uit Gouda. Graag wil ik reageren op de ingezonden brief van R. Gron- loh over de serviceverlening van de woningbouwvereni ging SSW. Als bewoner van een flat van deze woningbouwvereniging ben ik zeer tevreden over de dienstverlening van de SSW. 10.00-15.00 uur: Brand- weerwedstrijden. 10.00-13.00 uur: Harry’s looporkest, karikatuurteke- nen, Rick van Boeckel als meer bedrijven mee l doen met het Bodegraafse custer en dat juicht hij uiter aard toe. Hoe meer hoe beter. Over de uitbreiding naar Rijnland: We hebben veel klanten in het Rijnlandse en die kunnen we nu ook goed jaar bereiken'. Cluster Zoetermeer bij mon de van T. ten Bruggencate, secretaris van de Raad voor Handel en Industrie in Zoe termeer, sluit zich van harte aan bij de mening van cluster Vlist. Hij hoopt alleen dat er voldoende parkeergelegen heid is. Over UTEC is hij zeer te spreken. ‘Ik heb er alle vertrouwen in dat ze dit jaar op de nieuwe lokatie weer een succes ma ken van de beurs, dus met dat in en om het winkelcentrum en het wijkgebouw Het Zuidhonk aan de Zuid plaslaan. In grote lijnen ziet het programma er als volgt uit: 10.00-17.00 uur: Braderie, autoshow, kinderrommel- markt, discotheek Happy Sound, diverse spelletjes met leuke prijzen, karaoke voor iedereen die durft, optredens van zanger Willy Batenburg, Kop van Jut, draaimolen, mi- ni-ccarts, springkussen. 10.15-11.30 uur: Toneel- Zoals bekend krijgt Neder land op dinsdag 10 oktober een nieuw nummersysteem voor telefoonaansluitingen. Alle telefoonnummers gaan bestaan uit tien cijfers, waar door PTT Telecom in de toe komst meer aansluitruimte heeft. ‘Het spreekt vanzelf dat deze massale nummerverhuizing de nodige problemen met zich gaat brengen. Maar voor het drukwerk hoeft het niet zo erg te zijn als door velen wordt beweerd', aldus druk kerij Twigt. Om te beginnen zal de PTT de nummeraanpassing met een overgangsfase invoeren. Het ’oude’ telefoonnummer kan nog tot zes maanden na de omschakelingsdatum gewoon gedraaid worden. Vanaf maart 1996 krijgt de beller nog geruime tijd na het kiezen van het verlopen num mer een waarschuwingssig- naal met een corrigerende boodschap te horen. Van de voorspelde massale verwar ring of een wekenlang onbe reikbaar Nederland zal zeker géén sprake zijn. Voor met name het huisdruk- joumalisten te onthouden, wat één van de redenen ge weest zal zijn van veel onjuiste V00J berichtgeving. De vaak sensationeel opge maakte artikelen en de na drukkelijke aanwezigheid van journalisten in en om Het Nieuwe Trefpunt hebben niet alleen de medewerkers een ge voel van onbehagen bezorgd, 1_ J_ 1_JJ_ Immanuël hebben dat zo erva ren, zo is mij in een gesprek medegedeeld. De Stichting Immanuël heeft daarom in overleg met mij be sloten haar activiteiten naar een andere, mij onbekende lo katie, te verplaatsen, een en ander met onmiddelijke in gang. Vooralsnog zie ik dit als enig resultaat van de bemoeienis sen van de plaatselijke, regio nale en landelijke pers. Ik per soonlijk krijg daardoor het ge voel dat de pers, wiens pers vrijheid ik hoog acht, bepaalt WADDINXVEEN - De Stichting Wijkwerk De Zuidplas en de winkeliersvereniging van het winkelcentrum Zuidplas houden komende zaterdag 1 juli een groots zomerfeest ter gelegenheid van het eerste lustrum. Overdag is er bij de winkels een braderie en ’s avonds is er een feestprogramma in Het Zuidhonk. Vanaf ’s ochtends tien uur tot ’s avonds elf uur zorgen een braderie, muziekoptredens, artiesten, demonstraties, at- trakties en terrasjes er voor dat alle bewoners - groot en Meestal ben ik blij dat ik op het Christelijk Lyceum in Gouda zit maar soms, met feestjes bijvoorbeeld, is het verdraaide lastig, want mijn vader moet mij altijd brengen en halen. ’Taxi-chauffeurtje’ spelen is nu eenmaal niet zijn favoriete bezigheid. Maar oké, hij weet graag zeker dat ik heel thuis kom en als ik op de fiets van Gouda naar Waddinxveen kom, is dat nogal onwaar schijnlijk, dus rijdt hij mij maar weer. Afgelopen weekeinde had ik een feest in Waddinxveen en ach, dat stukje kon best op de fiets, dacht ik. Nou, niet dus! Om kwart over elf gingen we met z’n vieren naar het NS- station om daar twee meiden uit Gouda op de trein te zet ten. Het (overigens slecht ver lichte) station lag er verlaten bij en omdat we niet wisten hoe laat de trein zou gaan, gingen wij het perron op om dit op te zoeken. Opeens hoorden wij iets. We draaiden ons om en uit de bos jes en achter het ’wachthok’ kwam een tiental jongens vandaan, die ons met vuur werk bestookten. We schrokken ons naar en renden als idioten het station af en sprongen op onze fietsen om maar weg te zijn. Hoewel van ƒ3,7 miljoen. Van de winst wordt een be- bedrijfsterrein drag van ƒ79,50 per aandeel uitgekeerd aan de 35 aan deelhouders, gemeenten in het voorzieningsgebied van WZHO. Het resterende be drag wordt toegevoegd aan de algemene reserve voor de noodzakelijke versterking te sluiten op de bestaande in- van het eigen vermogen. Door frastructuurassen (wegen en i 1 openbaar vervoer) kunnen deze assen beter worden be- BOSKOOP - Plant Publiciteit Holland (PPH) heeft de twee de brochure uitgebracht in de serie produktbrochures ten behoeve van het openbaar groen. Dit keer zijn bomen voor landschappelijke en stedelijke toepassingen het onderwerp. De brochure is ge titeld ’Bomen in het openbaar groen’. Inmiddels zijn reeds'' de versies in het Nederlands, Duits, Engels, Frans en Tsje chisch leverbaar. De Poolse versie rolt binnenkort van de pers. De doelstelling is om ontwerpers en de plantsoen en cultuurtechnische dien sten van overheden en instel lingen in binnen- en buiten land te voorzien van prakti sche informatie over de toe passing van boomkwekerij- produkten. ’In de loop der ja- ren zijn kwekers en gebrui kers andere eisen aan het sortiment gaan stellen. Naast de sierwaarde neemt de ge bruikswaarde een steeds be- langrijker plaats in. GOUDA - Zaterdag 1 juli van 10.00-16.00 uur houdt het Nederlandse Rode Kruis af deling Gouda en omgeving een rommelmarkt in het ei gen gebouw aan de Punt bij de molen ’t Slot. De Goudse afdeling bestaat dit jaar 125 jaar en is daar mee één van de oudste afde lingen van Nederland. In het kader van dit jubileumjaar worden allerlei activiteiten op touw gezet, waaronder de ze rommelmarkt. De op- of een stichting waartegen ook brengst is bestemd voor de in de autoriteiten in richting van het nieuwe va- strafrechtelijke zin nog niets kantieschip J. Henry Dunant kunnen ondernemen ergens al dan niet zaalruimte mag hu ren voor hun samenkomsten. mijn huis het dichtst bij was konden we daar niet heen. Die weg werd afgesloten voor ons. Uiteindelijk heeft een aardige vader de twee Goudse meisjes weggebracht en mij ook, hoe wel ik nog geen honderd me ter van het station vandaan woon. Thuisgekomen werd ik onaan genaam verrast door ’aardige’ jongeren die straalbezopen en stoned als garnalen lekker ’mensen’ aan het intimideren waren. Van mijn illusie dat Waddinxveen nog betrekke lijk veilig was in verhouding met bijvoorbeeld Gouda bleef dus niets over. Maar het allerleukste komt nog; namelijk je grootste vriend, die van die blauwe pet die iedereen past, doet er niets aan. Kan er niets aan doen! Want het is ’slechts’ intimide rend gedrag en dat schijnt niet strafbaar te zijn. En mocht er dan toch een strafbaar feit gepleegd wor den dan is die halve agent voor onze regio aan het knok ken in Moordrecht ofzo. Hoezo verloedering van Wad dinxveen? Ik neem voortaan een- bus traangas mee en ik vrees dat mijn vader een avondbaan aan mij krijgt. herkenbaar bij elkaar. ‘Een stimulans voor beurs', antwoordt R. van der Hoeven van de cluster Vlist resoluut op de vraag wat hij van de verplaatsing naar de nieuwe lokatie vindt. ‘Er is heel wat moois te doen vloer, met de ruimte en de lokatie is goed herkenbaar. Ook ben ik te cocktailbar. De metamorfo- blij met de uitbreiding naar se die bar-eetcafé De Point Rijnland. Dat betekent nog (Wingerd) heeft ondergaan is meer aanloop en meer stands'. Een trouwe deelnemer van het eerste uur, Jac. Hans sr. van Unique uit Bodegraven, vindt de nieuwe lokatie re presentatief, fleurig èn dicht- omgetoverd tot een echte be- <t. x J--- achclub. ‘We willen elk jaargetijde zijn eigen gezicht geven', vertelt bij. ‘Je kunt nu tussendoor naar de beurs, desnoods met de fiets'. Volgens hem betekent dit dat Job Haagsman, die duidelijk -- - gaan in zijn nopjes is met het nieu- -2’-- we interieur van zijn eetcafé. ‘In het verleden hebben we bijvoorbeeld de herfst als the ma tot uitdrukking gebracht. Het is de bedoeling dat we het interieur nu vier maal per aanpassen aan de seizoenomstandigheden' Een grote wandschildering van de hand van Job Haag- sman’s broer toont tussen een paar duinen door een blik op een strakblauwe zee met daarboven een wolkenloze hemel. In het ’tropisch eiland’ zijn zelfs de drank- en spijskaart de beursorganisatie zijn aangepast aan het the ma. Naast diverse speciale bieren en cocktails verkoopt De Point - in deze zomerse pe riode geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag - ook spe- parkeren komt het ook wel ciale’zomerse’gerechten, goed'. - tief in de publiciteit is geraakt, wat door de medewerkers van Het Nieuwe Trefpunt als bij zonder belastend werd erva ren. U zult kunnen begrijpen, dat ik als beheerder geen enkele inhoudelijke reactie kan en mag geven op activiteiten van welke huurder van zaalruimte dan ook. De relatie met huur ders is immers een zakelijke relatie, waarover het niet past tegen derden uitlatingen te doen. Tegen de publiciteit, waarin telkens een verband wordt ge legd tussen de Stichting Im manuël en Het Nieuwe Tref punt, heb ik dan ook geen ef fectief weerwoord. Om die reden diende ik mij dan ook van reacties op de vele vragen van u en uw collega- groen in het Groene Hart be hoort immers tot de ’ecologi sche sanctuaria’ (waardevolle tz groengebieden). Het bestaan- waarbij ook Waddinxveen is aangesloten - is door de alge- lessen worden geven in Het Praathuis (Bosweg). Het cursusprogramma be staat uit een oriëntatiecursus tekenen en schilderen (van de Waddinxveense kunstenares Anke Mensink), kantklossen, kunstgeschiedenis, kalligra fie, muziekgeschiedenis, ge schiedenis van synagogen en uit andere workshops. Geïnteresseerden kunnen (vrijblijvend) een aanmel dingsformulier aanvragen bij Loes Vermeer, tel. 01727- 15319. Formulieren zijn ook •rgadergemeenschap bij de Openbar Bibliotheek in Boskoop verkrijgbaar. GOUDA/WADDINXVEEN - Het restrictieve Groene Hart- beleid dwarsboomt de normale ontwikkeling van het be drijfsleven aldaar. Dit stellen de Kamers van Koophandel die in dit gebied gelegen zijn. Zij pleiten voor het benutten van plekken met lagere groe ne waarden voor het creëren van werkgelegenheid, bij voorbeeld rond de rijkswegen All (Leiden-Bodegraven), A12 (Den Haag-Utrecht) en A20 (Rotterdam-Gouda). In een reactie op de ’Interpro vinciale verstedelijkingvisie op de Randstad’ (IPVR), een nota afkomstig van de Rand- stadprovincies, schrijven de Kamers van Koophandels dat het open middengebied vitaal onderdeel uitmaakt van de Randstadeconomie. Bouwen zal in dit gebied on vermijdelijk zijn om de beno digde miljoen woningen voor de komende twintig jaar in Nederland te kunnen plaat sen. Om de onevenwichtige woon- werk balans te verbeteren dient vervolgens de verstedelijking op bepaalde plekken in het Groene Hart vooral te bestaan uit bedrijfs lokaties. Dit om de flinke uit gaande pendelstromen te kunnen indammen. Nieuwe bedrijfslokaties kun nen volgens de Kamers van Koophandel goed gevonden worden op de plekken met weinig ecologische of recrea tieve waarden. Niet al het BOSKOOP - De Stichting Boskoop Creatief start eind september weer met een com pleet nieuw cursusprogram ma. Ook zijn er komend na jaar diverse workshops. Alle lessen worden geven in Het Praathuis (Bosweg). Het cursusprogramma be staat uit een oriëntatiecursus tekenen en schilderen (van de Waddinxveense kunstenares Anke Mensink), kantklossen, kunstgeschiedenis, kalligra fie, muziekgeschiedenis, ge schiedenis van synagogen en uit andere workshops. Geïnteresseerden kunnen (vrijblijvend) een aanmel-, dingsformulier aanvragen bij Loes Vermeer, tel. 01727- 15319. Formulieren zijn ook bij de Openbare Bibliotheek in Boskoop verkrijgbaar. WADDINXVEEN - De peu terspeelzaal voor allochtone peuters ’Yasmina’ aan de i Heijermanslaan onderling overleg is beëindigd, heeft dinsdagmorgen 27 juni v een informatiebijeenkomst gehouden over opvoeding en jonge kinderen. Het thema ’Overmatig televisiekijken’ werd ingeleid door projectme- dewerkster H. Mohandis. strafbaars blijkt te zijn ge beurd, geniet men naar ik meen te weten het recht onge hinderd samenkomsten te or ganiseren. Nu de jarenlange relatie met de Stichting Immanuël in goed Herman verzoek Ik u dringend in uw verdere berichtgeving geen enkel verband meer te leggen tussen de Stichting Immanuël en Het Nieuwe Trefpunt. J. TISSINK Molenring 155, Waddinxveen. Naschrift redactie: Er is in ieder ge val door de redactie van het Week- v. Wad voor Waddinxveen nooit een De vele publiciteit heeft er wel verband gelegd tussen de activitei- CUrSUSSCR toe geleid, dat Het Nieuwe ten van de Stichting Immanuël en Trefpunt diverse malen nega- ^et zalencentrum Het Nieuwe Tref- Do tief in de publiciteit is geraakt. Punt ^etJs ef ^^eds melding van gemaakt dat de inmiddels naar een lokatie aan de Badhuisweg in Bos koop uitgeweken sekte van Wim Griffioen elke zondag bijeenkwam in Het Nieuwe Trefpunt van beheer- jaar diverse workshops. Alle der en pachter J. Tissink. --J--- TTi Van hem hadden wij eerder desge vraagd reeds vernomen dat hij in samenwerking met de eigenaar juri dische adviezen had ingewonnen in hoeverre het mogelijk zou blijken te zijn vanwege de negatieve publiciteit een voortijdig einde te maken aan de verhuur. Nu de Stichting Immanuëlplotseling uit eigener beweging is vertrokken behoefde die mogelijkheid geen ver dere bestudering en is Het Nieuwe Trefpunt in ieder geval van een last verlost. Het zalencentrum kan zich nu weer verder onplooien en een zelfde belangrijke plaats in de Wad dinxveense vei innemen als voorheen. deze toevoeging stijgt het ei gen vermogen van 5,7 naar 6.1%. Het eigen vermogen zal nut. Ook vanuit de markt blij- pas in 1999 op het minimaal ken lokaties langs de infra structuur assen aantrekkelij ke vestigingsplaatsen. Voor Midden-Holland wordt gepleit voor de intensivering de slagader, de 70 kilometer van de as Zoetermeer - Gouda lange drinkwatertransport- - Bodegraven en langs de A20 leiding dwars door WZHO-ge- met terreinen bij Bleiswijk, bied, officieel in gebruik geno- Zevenhuizen-Moerkapelle, men. De slagader, waardoor Waddinxveen, Gouda, Reeu- drinkwater van het zuidelijke deel naar het noorden van het voorzieningsgebied wordt ge transporteerd, levert een be langrijke bijdrage aan de le veringszekerheid van WZHO. Het denken en doen in de or ganisatie was ook in 1994 vooral gericht op verbetering en vernieuwing van de drink watervoorziening, teneinde deze veilig te stellen voor het eerste kwapt van de volgende In het Weekblad voor Wad dinxveen van 21 juni jl. trof ik wederom een artikel aan, waarin de activiteiten van de Stichting Immanuël in recht streeks verband worden ge bracht met het zalencentrum Het Nieuwe Trefpunt aan de Stationsstraat. In het artikel wordt de indruk gewekt, dat ik de Stichting Im manuel de huur heb opgezegd. De vele negatieve publiciteit zou hiertoe de juridische mo gelijkheid hebben geboden. Reacties van bestaande en nieuwe huurders van zaal ruimte zouden, aldus het arti kel, mede aanleiding geweest zijn het huurcontract te beëin digen. Terecht wijst u in uw artikel erop dat het huurcontract in dertijd onder de volledige ver antwoordelijkheid van de ker- keraad van de Gereformeerde Kerk is gesloten, dezelfde Ker- keraad die besloten heeft Het Trefpunt als verenigingsge bouw van de Gereformeerde Kerk af te stoten, waarna de activiteiten in een nieuwe vorm onder de naam Het Nieu we Trefpunt zijn voortgezet. Op grond van wettelijke bepa- x lingen diende door Het Nieu- Zo_1^1£®r strafrechtehjk mets we Trefpunt elk lopend huur contract gerespecteerd te wor den, derhalve ook dat van de Stichting Immanuël. Ik waardeer het dat u in uw laatste artikel noteert dat de Stichting Immanuël haar ver plichtingen als huurder van zaalruimte altijd voorbeeldig is nagekomen. Alleen al daar om zou het een ieder duidelijk moeten zijn, dat elke juridi sche mogelijkheid het contract eenzijdig te beëindigen ont breekt. In uw laatste artikel wekt u dan ook ten onrechte de indruk dat het contract van wege de negatieve publiciteit is opgezegd. WADDINXVEEN - Afgelo pen zaterdag werd de zes de wedstrijd voor de zo mercompetitie van de hen- gelsportvereniging Wad dinxveen gevist. Hiervoor vertrok men naar het Am- sterdam-Rijnkanaal in de buurt van Breukelen. In dit anders zo succesvolle water werd zeer slecht gevangen. Met pijn en moeite werd geza menlijk slechts een kleine 12 kilo witvis gevangen. De uitslag is: 1. A. van Leeuwen 3.400 gram, 2. M. Reichard 2.090 gram, 3. W. Houtman 2.020 gram. De derde wedstrijd voor de zomeravondcompetitie, dinsdag een week geleden in de Oude Rijn, gaf een iets beter resultaat te zien. Hier werd gezamen lijk ongeveer 19 kilo witvis gevangen. De uitslag is: 1. M. Reichard 3.780 gram, 2. J. Verhoef 3.590 gram, 3. J. van Elswijk 3.030 gram. het International Trade Cen- terterrein (ITC) is voor beide regio’s centraal gelegen. De beurs wordt gehouden op 20.00-20.30 uur: Optreden woensdag 8, donderdag 9 en zanger Willy Batenburg. de playbackshow, king De regionale bedrijvenbeurs, acht jaar lang gehouden in Bleiswijk en telkens opnieuw in trek bij de gemeente Wad dinxveen en tientallen Wad dinxveense ondernemingen, ondergaat nogal wat veran deringen. De beurs verhuist dit jaar naar het ITC-terrein op de grens van Boskoop-Hazers- woude en is nu ook voor het bedrijfsleven uit Rijnland. Dat verandering niet altijd verslechtering betekent be wijst een rondje langs de or ganisatoren van de gemeen- te-clusters. Algemene teneur is tevredenheid met de loka tie en goedkeuring over de uitbreiding. De uitbreiding met Rijnland is het gevolg van een nauwere samenwerking tussen de Ka mers van Koophandel voor Midden-Holland en voor Rijn land in het Groene Hart. spektakel dat beslist niet ge- Het Plantariumgebouw op mist mag worden. T-i--1 rn— 17.00-20.00 uur: Eetpauze. 20.00-23.00 uur: Avondpro gramma. van zanger Willy Batenburg. vrijdag 10 november en de in- 20.30-20.45 uur: Prijsuitrei- schrijving is al geopend. Het j van de playbackshow, centrale thema is ‘Presenteer brandweerwedstrijden en ka- uw bedrijf. raoke 20.45-21.00 uur: Optreden van zanger Willy Batenburg. 21.00-23.00 uur: Grote fina le met een ongekend meesle pend muziekspektakel. 16.30 uur: ’Er gebeurt c u S X Ér» z. Q IN HEI OPttN»AA'JK;.G'M^

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 19