WADDINXVE Prijsvraag: Van welke gebouwen tonen de zes foto’s een detail? Goede inzenders maken kans op fotocamera s en fotoalbums 1 M E E E E N T G VERGADERINGEN AFSCHEIDSRECEPTIE DE HEER R. VAN ELST Detailfoto 2. Detailfoto 3. DIVERSEN te waar de vlag van de Bond van Nederlandse Architecten (BNA) wappert een open huis, zodat ook eens het inte rieur kan worden bekeken. En tot slot is er is een prijs vraag. GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN GEMEENSCHAPPELIJK ANTENNE SYSTEEM BEDRIJF MILIEUZAKEN Op deze pagina staan zes de- tailfoto’s, die van gebouwen in Waddinxveen zijn ge- WADDINXVEEN - Komende zaterdag 1 juli wordt in ons land voor de tiende maal de Dag van de Architectuur gehou den, waaraan ditmaal in Waddinxveen door de vier archi tectenbureaus Roggeveen BV (Tweede Bloksweg), Stuurman Partners BV (Brugweg), Topos (Middelburgse- weg) en Visser Wijtman (Kerkweg-Oost), de gemeente Waddinxveen en het Weekblad voor Waddinxveen ruime aandacht wordt besteed. veen. Oplossingen kunnen ook worden afgeleverd op het redactieadres van het Week blad voor Waddinxveen, Ka naalstraat 10, Waddinxveen. De inzendingen, voorzien van naam, adres en woonplaats, moeten uiterlijk zaterdag 15 juli 1995 om 20.00 uur bij het Weekblad voor Waddinxveen binnen zijn. Onder de goede inzendingen worden dankzij de medewerking van de vier deelnemende architectenbu reaus diverse prijzen verloot, zoals fotocamera’s en fotoal bums. De uitslag zal worden gepubliceerd in het Weekblad voor Waddinxveen van woensdag 19 juli. Er is voor de eerste zaterdag van de komende maand een interessante fiets- en wandel route door de bebouwde kom van het Gouwedorp uitgezet (zie daarvoor elders in dit Weekblad voor Waddinx veen). Bovendien is er voor de wan delaars en de fietsers in di verse gebouwen langs de rou- AFSCHEID DE HEER M. VAN RIJSWIJK GEMEENTELIJKE BELASTINGEN BOUWZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING maakt. De bedoeling is dat geraden wordt - en zij die de wandel- en fietsroute volgen hebben daar waarschijnlijk het minst een probleem mee - bij welk pand het gefotogra feerde detail hoort. Daarvoor is wellicht kijken of andere manier dan gewoonlijk aan te raden. Veel plezier in ieder geval met het opsporen en herkennen van deze details. De oplossing van deze prijs vraag (Detailfoto 1 isde tailfoto 2 isdetailfoto 2 is enz) kan op een briefkaart worden gezet die moet wor den gestuurd naar het Week blad voor Waddinxveen, Post bus 372, 2740 AJ Waddinx- Detailfoto 5. Detailfoto 1. Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 28 JUN11995 Bestemmingsplan Groenswaard I en II '94 Programma-overzicht televisie en radio per 1 juni 1995 frequentie kanaal t.v.-programma Binnengekomen bouwaanvragen/ingediende meldingen Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen frequentie radioprogramma Chopinlaan 38 Zuidkade 207 Noordeinde 150a Verordening inzake de behandeling van bezwaar- en beroepschriften. i l 1 Terinzagelegging beschikkingen Nieuwe folders en brochures Aanslag Onroerende zaakbelastingen 1995 Nieuwe uitgaven zijn: Nieuwe gemeentelijke folders en brochures Nieuwe uitgaven zijn: Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de lees kamer (in de tijdelijke huisvesting) van het gemeentehuis ter inzage. Tot 10 augustus 1995 kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschikking; - de betrokken adviseurs; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een beschik king. - de heer O.O. Spruijt inzake het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf op het perceel Noordeinde 2; - de directie van Bram Vrolijk B.V. inzake het oprichten en in werking heb ben van een transportbedrijf op het perceel Onderweg 22. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L. Adolf (tel. 24758) of de heer W.P. Kaandorp (tel. 24757) van de afdeling Ruimte en Bouw. Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken Burgemees ter en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvraag te heb ben ontvangen; Bouwperceel: Limaweg tegenover nr. 25 Genoemde aanvraag is opgenomen in het Openbaar Register, dat op werk dagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw. Opname in deze publikatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Aard van het bouwplan het oprichten van een transformatorstation De meeropbrengst van het kabelnet boven de boekwaarde zal voor een belangrijk deel worden aangewend voor investeringen in verkeersmaatre gelen. Daarnaast wordt 2 miljoen gulden gestort in de Algemene Reserve. Daarmee wordt bereikt dat de "winst” van de verkoop van het bedrijf direct of indirect aan de Waddinxveense burgers ten goede komt. - Kwijtschelding gemeentelijke belastingen. - De Algemene begraafplaats. In de hal van het gemeentehuis staan twee brochuremolens in de huiskleu ren geel/zwart met daarin gemeentelijke informatiefolders en brochures over een groot aantal uiteenlopende onderwerpen. 17 VHF 9 VHF 11 VHF 4+ VHF 5 VHF 6 VHF 2 VHF 3 VHF 8 VHF 10 VHF 12 VHF 21 UHF 62+ UHF 22+ UHF 24- UHF 25+ UHF 29- UHF 32- UHF 34+ UHF 42+ UHF 45- UHF 49- UHF 40+ UHF 65 UHF 87.5 Mhz. mono 87.9 Mhz. stereo 89,0 Mhz. stereo 90.5 Mhz. stereo 90.9 Mhz. stereo 92.1 Mhz. stereo 93.1 Mhz. stereo 93.6 Mhz. stereo 94,0 Mhz. stereo 94.5 Mhz. stereo 95.1 Mhz. stereo 95.5 Mhz. stereo 96,0 Mhz. stereo 96.5 Mhz. stereo 97.4 Mhz. mono 97.8 Mhz. mono 98.4 Mhz. mono 99.5 Mhz. stereo 99.9 Mhz. mono 100.4 Mhz. stereo 100.9 Mhz. mono 101.5 Mhz. mono 102,0 Mhz. stereo 102.6 Mhz. stereo 103.5 Mhz. stereo 104,1 Mhz. stereo 104.5 Mhz. stereo 105,0 Mhz. stereo 107,0 Mhz. stereo 107,4 Mhz. stereo 107.9 Mhz. stereo 623.25 Mhz. 823.25 Mhz. 189.25 Mhz. 203.25 Mhz. 217.25 Mhz. 63.25 Mhz. 175.25 Mhz. 182.25 Mhz. 48.25 Mhz. 55.25 Mhz. 196.25 Mhz. 210.25 Mhz. 224.25 Mhz. 471.25 Mhz. 801.25 Mhz. 481.25 Mhz. 492.25 Mhz. 503,15 Mhz. 534.25 Mhz. 556.25 Mhz. 577.25 Mhz. 641.25 Mhz. 662.25 Mhz. 694.25 Mhz. Nederland Nederland 2 Nederland 3 R.T.L. 4 R.T.L. 5 R.T.L. Television B.R.T.N. 1 B.R.T.N. 2/Kindemet B.B.C. 1 B. B.C. 2 T.V.5 FilmNet Plus (gecodeerd) FilmNet Movie (gecodeerd) Duitsland 1 (ARD) Duitsland 2 (ZDF) T.R.T. International EuroSport The Discovery Channel M.B.C. M.T.V. C. N.N. NBC Super Channel FilmNet Plus en Movie (voor abonnees FilmNet) Euro 7 Tweede Kamerlijn Radio 5 Lokale Omroep Alphen a/d Rijn Radio 2 Radio Rijnmond Radio 3 Lokale omroep Waddinxveen Radio West Radio 4 W.D.R. 4 Classics F.M. B.R.T. 2 B.R.T. 1 B.R.T. 3 B.B.C. 4 B.B.C. Worldservice W.D.R. 1 Concert Radio W.D.R. 2 W.D.R. 3 B.B.C. 2 World Radio Network Holland FM Radio 1 Sky Radio RTL Rock Radio Radio Tien Gold Radio 538 EuroJazz De Concertzender Radio Noordzee Nationaal Bouwperceel: Onderweg 81 Wilhelminakade 91 Prinses Margrietstraat 21 De gemeente heeft op basis van de uitgebrachte offertes besloten het Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf te verkopen aan de Kabelex- ploitatie Maatschappij Rijnland B.V. (KMR). Bij de onderhandelingen is als voorwaarde gesteld dat de gemeente mach- tigingshouder blijft. De gemeente kan invloed blijven uitoefenen op het pro- gramma-pakket voor televisie en radio alsmede de tariefstelling. De beschikkingen met bijbehorende stukken liggen vanaf 29 juni 1995 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maan dagavonden gedurende drie uren (doorkiesnummer 24757, de heer W.P. Kaandorp). - verkoopprijs: de KMR betaalt aan de gemeente een overnamesom van 800,00 per abonnee per 1 juli 1995, totaal 6.928.800,00. Een zoge noemd winstrecht van 150,00 per aansluiting, totaal 1.350.000,00. Voorts ontvangt de gemeente voor de duur van de overeenkomst, 25 jaar, jaarlijks een bedrag voor het gebruik van gemeentegrond van 225.000,00. De onderhandelingen met de KMR hebben geleid tot de volgende afspra ken: - programma-pakket: als basispakket wordt aangemerkt 30 televisiekana len en 64 FM radiokanalen. De gemeente krijgt binnen het basispakket een infokanaal. De inhoud van de overige pakketten, leveringen en diensten wordt door Kabel Rijnland bepaald. De abonnementsprijs voor het basispakket is per 1 juli 1995 vastgesteld op 14,11 inclusief B.T.W. per woning per maand. Dus inclusief de reeds door de gemeenteraad vastgestelde verhoging van ±2%. Afgesproken is dat bui ten externe factoren de tarieven slechts mogen stijgen met het indexcijfer voor de regelingslonen. Onder het indexcijfer wordt verstaan het door het Centraal Bureau voor de Statistiek te publiceren indexcijfer van de rege- De tekst van genoemde besluiten liggen ter inzage bij de gemeente (afde ling Financiën) en zijn desgewenst (tegeh betaling) verkrijgbaar. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Informatie inzake verkoop gemeenschappelijk antenne systeembedrijf 1Het besluit van de raad d.d. 31 mei 1995 betreffende de "Legesveror- dening 1995”. Dit besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, d.d. 15 juni 1995, nr. 264768. In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sec tie Burgerzaken. In de wand is een groot assortiment algemene folders en brochures over uiteenlopende onderwerpen aanwezig. Zodra de definitieve beslissing tot verkoop door de raad is genomen, zal via de gemeenterubriek nadere informatie volgen omtrent de inning van de abonnementsgelden. Het telefoonnummer waar klachten over de ontvangst van signalen via de C.A.I. kunnen worden gemeld, blijft tot nader order onge wijzigd (01828-17613 J. Baas Telecommunicatie B.V.) - Als u gaat samenwonen in 1995. - Als u gaat trouwen in 1995. uitgaven van de Belastingdienst - Flexibele huuraanpassingen 1995. - Huursubsidie 1995-1996. - Huurbeleid 1995. uitgaven van Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. Binnenkort zullen de aanslagbiljetten ONROERENDE ZAAKBELASTINGEN 1995 verzonden worden. Ten opzichte van vorig jaar is er veel veranderd, voor de eerste maal wordt de aanslag namelijk vastgesteld op grond van de economische waarde van de onroerende zaak. Deze waarde staat vermeld op het aanslagbiljet. Tot en met het jaar 1994 werden de aanslagen onroerende zaakbelastingen steeds vastgesteld op grond van de oppervlakte van de onroerende zaken. Onroerende zaken zijn ondermeer woningen, kantoren, loodsen, stallen als mede de bij deze zaken behorende grond. Zowel de eigenaar als de gebruiker van een onroerende zaak is onroerende zaakbelasting verschuldigd. De hoogte van de aanslag is afhankelijk van de economische waarde van de onroerende zaak en de vastgestelde tarieven voor het eigendom en/of het gebruik. De bij het aanslagbiljet gevoegde TOELICHTING geeft op duidelijke wijze uitleg omtrent de wijze waarop de aanslag is berekend maar ook andere zaken met betrekking tot het u toegezonden aanslagbiljet staan daarin ver meld. U wordt geadviseerd deze toelichting goed te lezen en in het geval er daarna nog vragen en opmerkingen zijn dan kan informatie bij de gemeente wor den ingewonnen via de op de toelichting vermelde telefoonnummers. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Burgemeester en wethouders delen mede dat op 20 juni 1995, onder voor schriften ter bescherming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: In de openbare raadsvergadering van woensdag 5 juli 1995 zal de raad de beslissing nemen over de verkoop van het Gemeentelijk Antenne Systeem bedrijf. De verkoop van het bedrijf is een uitvloeisel van de uitvoering van het Col legeprogramma 1994-1998 waarin naar de mogelijkheid is gezocht om het kabelnet aan een particuliere kabelexploitant te verkopen teneinde de finan ciële positie van de gemeente te verbeteren Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf 29 juni 1995 op de afdeling Algemene Zaken, sectie Bestuurszaken, op werkdagen tijdens kan tooruren voor eenieder ter inzage ligt en tegen betaling der kosten verkrijg baar is de door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 31 mei 1995 vastgestelde (nieuwe) Verordening inzake de behandeling van bezwaar- en beroepschriften. De nieuwe verordening, die grotendeels een aanpassing van de oude ver ordening aan de Algemene wet bestuursrecht behelst, treedt in werking op 1 juli 1995. Goedkeuring van besluiten tot wijziging gemeentelijke belastingen Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken ingevolge artikel 139 Gemeentewet bekend dat de navolgende besluiten tot wijziging van de gemeentelijke belastingen zijn goedgekeurd: lingslonen voor alle categorieën volwassen werknemers in het particuliere bedrijf tezamen, waarbij 1994 op 10j3 wordt gesteld. Bij de tariefstelling wordt dus onderscheid gemaakt tussen de abonnementsprijs voor het basispakket en de prijzen voor de overige leveringen en diensten van Kabel Rijnland. De eenmalige bijdrage van de toekomstige abonnee voor het maken van een nieuwe aansluiting aan het CAI-net zal 300,00 exclusief B.T.W. bedragen (thans 670,00) behoudens specifieke meerkosten volgens VECAI-regeling (langer dan standaardkabellengte, uitvoeren kunstwerken of kruisingen enz.). Aard van het bouwplan het oprichten van een schuurtje het geheel vernieuwen van een woonhuis het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen van een kantoorruimte annex woning in een kantoorruimte annex geluidsstudio en woning het oprichten van een loods Inspraak nieuwe afvalstoffenverordening Het college van Burgemeester en wethouders heeft besloten aan de gemeenteraad voor te stellen een nieuwe afvalstoffenverordening vast te stellen. In de gemeentelijke afvalstoffenverordening wordt ondermeer geregeld hoe vaak het huishoudelijk afval wordt opgehaald, in welke afvalfracties het huis houdelijk afval gescheiden dient te worden, wie het huishoudelijk afval en het bedrijfsafval mag inzamelen etc. De huidige afvalstoffenverordening uit 1991 moet worden herzien in verband met nieuwe landelijke wetgeving (hoofdstuk Afvalstoffen van de Wet milieu beheer, nieuwe Gemeentewet en Algemene wet bestuursrecht). De voorge stelde wijzigingen van de afvalstoffenverordening zijn over het algemeen technisch-juridisch van aard; inhoudelijk zal er voor particulieren en bedrij ven weinig veranderen. Deze herziening heeft overigens geen betrekking op de nieuwe grofvuilregeling. Degene die tijdig bedenkingen heeft ingediend bij Gedeputeerde Staten, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkingen in te dienen bij Gedeputeerde Staten, als bedoeld in artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, kan gedurende de ter inzagelegging beroep instellen. Op donderdag 29 juni 1995 zal tijdens een receptie in de raadzaal van het gemeentehuis afscheid worden genomen van de heer R. van Eist De heer Van Eist zal na een dienstverband van 40 jaren gebruik maken van de regeling vrijwillig vervroegd uittreden. De receptie begint om 16.00 uur en eindigt om 17.30 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op woensdag 5 juli 1995 zal tijdens een informele bijeenkomst in de kantine van de dienst Openbare Werken en Bedrijven afscheid worden genomen van de heer M. van Rijswijk. De heer Van Rijswijk zal na een dienstverband van bijna 18 jaren, de gemeentedienst verlaten in verband met het gebruik maken van de regeling vrijwillig vervroegd uittreden. 3. Het besluit van de raad d.d. 31 mei 1995 betreffende de tweede wijzi ging van de "Verordening onroerende zaakbelastingen 1995”. Dit besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland d.d. 16 juni 1995 nr. 264770. 4. Het besluit van de raad d.d. 31 mei 1995 betreffende de derde wijziging van de "Verordening onroerende-zaakbelastingen 1995”. Dit besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland d.d. 16 juni 1995 nr. 264775. 2. Het besluit van de raad d.d. 21 december 1994 betreffende de "Veror dening onroerende-zaakbelastingen 1995”. Dit besluit is goedgekeurd bij besluit van de Staatssecretaris van Bin nenlandse Zaken, A.G.M. van de Vondervoort van 15 februari 1995, nr. FBA95/7/U6. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld. Dit beroep kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de terinzagelegging. Indien binnen de termijn van terinzagelegging een ver- zoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. de Algemene wet bestuursrecht een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ’s-Gravenhage. Voor behandeling van het beroep is griffierecht verschuldigd. Hetzelfde geldt voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben bij besluit van 30 mei 1995, verzonden 31 mei 1995, DRG/ARB/96851A, goedkeuring verleend aan het bestemmingsplan "Groenswaard I en II ’94”. Dit besluit en het bestemmingsplan liggen vanaf 6 juli 1995 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur (afdeling Ruimte en Bouw). De verkoop van het bedrijf past overigens in de ontwikkelingen die op het gebied van de telecommunicatie gaande zijn. Teneinde de professionele ontwikkeling van kabelsystemen en infrastructuren zo goed mogelijk te laten verlopen is er sprake van vergaande samenwerking tussen partijen en het opgaan van bestaande in nieuwe bedrijven en/of instellingen. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften op donderdag 29 juni 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Bezwaarschriften tegen een besluit tot beëindiging van een uitkering inge volge de Algemene Bijstandswet. - Bezwaarschrift tegen een besluit tot afwijzing van een verzoek om toe passing van bestuursdwang c.q. om aanschrijving tot verwijdering van een loods nabij Noordeinde 99. - Bezwaarschrift tegen een beslu it inzake een aanschrijving ex artikel 36 van de Woningwet, tot het treffen van voorzieningen aan een onbewoonbaar verklaarde woning op het perceel Brugweg 12. De agendastukken liggen bij het secretariaat van de commissie op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage. Gemeenteraad op woensdag 5 juli 1995, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot vaststelling van de outplacementregeling van gewezen wet houders. - Omvang van huidige bestemmingsreserves/benodigde éénmalige midde len. - Voorstel tot wijziging van de verordening Wet voorzieningen Gehandi capten en beschikbaar stellen van een werkbudget t.b.v. aanpassingen gemeenschappelijke ruimte wooncomplexen. - Voorstel tot instemming met de uitwerking van het convenant Gouda- Moordrecht-Waddinxveen. - Jaarverslag 1994 op grond van het Bijdragenbesluit openbare lichamen milieubeheer. - Voorstel voor het verlenen van een krediet ten behoeve van het compos- teren van groen afval (excl. G.F.T.) - Voorstel tot het verlenen van een krediet ten behoeve van de vervan- ging/uitbreiding van brandweermateriaal. - Voorstel tot het uitbesteden van werkzaamheden ter actualisering van het verkeerscirculatieplan. - Subsidieverzoek Vernieuwd Project Toeleiding Allochtone Peuters. - Voorstel tot definitieve vaststelling subsidie 1993 en voorlopige vaststel ling subsidie 1995 ten behoeve van de Stichting "De Vierstroom”. - Voorstel tot verkoop van het GAS-bedrijf. - Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de opvang van allochtone nieuwkomers 1994/1995. - Voorstel inzake besteding van de voor 1995 beschikbare middelen in het kader van het Besluit Woninggebonden Subsidies. - Aankoop van het pand aan Beukenhof 3. - Voorstel takendocument I.S.M.H. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van de dienst Openbare Werken over 1994. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van het gemeentelijke Grondbe drijf over 1994. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van het Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf over 1994. - Voorstel tot aanbieding van de rekening van de Samenwerkingsschool voor Havo/Atheneum over 1994. - Voorstel tot aanbieding van de gemeenterekening 1994. - Voorstel tot intrekking van de Verordening Burgerlijke Stand. - Voorstel tot herstel van de dakbedekking van het schoolgebouw aan de Sperwerhoek 6. - Voorstel tot benoeming van een niet-raadslid in commissie II. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen. Tevens maakt het college van Burgemeester en wethouders bekend dat hij in zijn vergadering van 22 november beleidsregels heeft vastgesteld voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keuzesituatie. De beleidsre gels kunnen toepassing vinden bij de onroerende-zaakbelastingen. TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN Gemeentehuis 24642 Het hele gemeentehuis elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. telefax 24680 Sectie Burgerzaken bovendien elke donderdagavond (koopavond) van Gemeentewerf 24500 19.00 tot 20.30 uur. Centraal Meldpunt Zorg 10401 In de middaguren kunt u alleen terecht op afspraak. S SPREEKUREN Overige belangrijke telefoonnummers zie pagina 5 gemeerrtegtos Burgemeestepan wethouders alleen na afspraak via de secretaresses.: Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Het voorstel van Burgemeester en wethouders voor een nieuwe afval stoffenverordening ligt ter inzage van 28 juni tot en met 25 juli 1995 bij de afdeling Ruimte en Bouw op het gemeentehuis, voor inwoners van Wad dinxveen en voor natuurlijke personen en rechtspersonen die in Waddinx veen een belang hebben. Schriftelijke reacties op het voorstel kunnen wor den ingediend tot en met 25 juli a.s. bij het college van Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400,2740 AK Waddinxveen. i

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 3