Zes verdachten SSW-huurders Senator niet somber over toekomst van de PvdA Schoolspektakel van wijkschool organisatie in oprichting aangehouden voor reeks misdrijven t i Rabobank: geen kosten, wél rente particulieren OPRUIMING Vergulde cirkelzaag voor Peter Rop EHBO-cursus Goede vangst Succesvolle jubileumtrip mannenkoor in Boskoop Jodokus viert in september eerste lustrum 1 ’Kennismaken computer Kleurrijk feest op Theo Thijssenschool 'i avond met 60 man Expositie van Joke Dijkhuizen 4T-' ^1 PAGINA 13 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 12 JUL11995 9 Voor service, onderhoud en reparatie van uw auto, spaart u nu ook Air Miles bij: HOUWELING WOONSFEER I A WADDINXVEEN - Zaterdag De aanwezigen steunden de i W.M. Peek, tel. 01828-16943. Daarnaast is er de Rabo-Eu- BOONSTOPPEL JR B.V. BOONSTOPPEL BOSKOOP B.V. de Gouden Zaag, de solidariteitsprijs voor bedrij- Het aantal overschrijvingen per machtiging is sinds 1991 dicapten was bedoeld wordt daaraan niet besteed. waren in kleine groepjes ver deeld en deden zes verschil lende spelletjes of knutsel- kleuren. Zo deden de meisjes en jon- kinderen, de ouders en de leerkrachten. een prachtig natuurpark. De meisjes en jongens moes ten elke dag eten koken en corveedienst draaien. De eer ste dag waren er atletiekwed- zeer matig waren blijkt uit het totale vangstgewicht van de tien deelnemers, namelijk 17 kilo in de vierde en 10 kilo in de vijfde wedstrijd. Het organisatiecomité, be staande uit leerkrachten en ouders, is er in geslaagd, een zeer gevarieerd programma samen te stellen voor alle kin deren. Om één uur start het feest met als hoofdonderdeel de sponsorloop op de Kanaalweg WADDINXVEEN - Huurders van laagbouwwoningen van de woningstichting SSW hebben de eerste stap gezet om een on- AUTO ARBO B.V. TWEEBEE B.V. ,zcn Bekende merken Ongekende pn//en Het is allemaal zo bureaucra tisch en er is weinig discussie over samenhang tussen eco nomie, milieu, kwaliteit en duurzaamheid. van twee uur en wordt gege ven op de maandagavond van 20.00-22.00 uur. Er zijn nog een aantal plaatsen beschik- WADDINXVEEN - ‘De verplaatsing van de politiek en nieu we problemen als milieu, democratisering en culturele ver scheidenheid dwingt alle politieke partijen tot een nieuwe koers'. door een harmonie. Het concert kende een wat of ficieel gedeelte waarin de burgemeester van Ybbs de Hollandse gasten welkom heette en verkondigde dat er plannen zijn voor een tegen bezoek in Boskoop. De Gouwe Sanghers deden daarop wat Boskoop-promotie door het uitdelen van miniatuurroos- jes in pot, speciaal voor dit doel meegenomen. Het be zoek werd afgerond met een bezoek aan Wenen waarbij de Staatsopera niet werd over geslagen. Het mannenkoor kon niet na laten even te proberen hoe het daar klinkt. Niet in de zaal, waar het geluid van luchthamers en boren over- heerstte, maar in de trappen- hal. De cursus omvat 24 avonden Zuidamerikaanse de invloed van gemeenten toe "en. Dat sche veranderingen in het be- van AUTOBEDRIJF BOONSTOPPEL B.V. PEUGEOT DEALER WADDINXVEEN MITSUBISHI DEALER WADDINXVEEN EN GOUDA FORD SERVICE DEALER WADDINXVEEN DEAWOO DEALER VOOR GOUDA EN WADDINXVEEN PEUGEOT DEALER BOSKOOP gebracht voor het betalingsverkeer. Daarnaast zal de bank rente blijden vergoeden over het tegoed dat op een betaalre kening staat. De in Alphen aan den Rijn wonende PvdA-fractieleider is hoogleraar Nederlandse politiek en parlementaire ge schiedenis aan de Universi- teit van Leiden. Voor zijn Waddinxveense par tijgenoten schetste hij op vier terreinen een verschuiving van macht en beleid. Ten eer ste op internationaal gebied onder druk van economische schaalvergroting. Dat vereist invloed en contro le van de Europese Unie en samenwerking van Europese sociaal-democraten. kleurenoverloop. Er wefden bloemen gemaakt, er werd gevouwen, een hoed geplakt en een glazen potje werd met doorzichtig papier beplakt om met en waxinelichtje erin te dienen als lampje. Met elkaar maakten de leer lingen een grote wanddecora- Bekende nurken Ongekende prip I strijden en ’s avonds een groot kampvuur. De tweede dag werd op de fiets Burgers Bush in Arnhem bezocht, ’s Avonds was er een dropping in het bos. De derde dag konden de leer lingen meedoen aan een speurtocht in Bennekom en ’s avonds was het tijd voor de bonte avond. Deze avond ver zorgden de meisjes en jon gens zelf met disco, karaoke en optredens. Daarna is er een boswandeling gemaakt. De laatste dag werd gezwom men in een meer. De avond, die door 60 mensen werd bezocht, is een groot succes geworden. Het publiek bestond uit mensen van zeer verschillende landen en cul turen. Ze kwamen uit Suriname, de Nederlandse Antillen, Chili, Marokko, Turkije, Kaapverdië, Eritrea en natuurlijk ook uit Neder land. ‘Ook met vakverbonden moe ten we daarover samen keu zen maken'. Over de herkenbaarheid van de Partij van de Arbeid in het kabinet stelde Joop van den Berg dat de PvdA-ministers een kritische Tweede-Kamer- fractie nodig heeft. PvdA-fractievoorzitter in de Waddinxveense gemeente raad, drs. Aad van Holsteijn, gaf tot slot van de bijeen komst informatie over een aantal zaken die in de ge meenteraad spelen. Hij ging in op de verkoop van het gemeentelijk centraal an- WADDINXVEEN - Zaterdag baar. Voor opgave of inlichtin- 8 juli werd er in De Boog (C. gen kan men zich wenden tot Huijgenslaan) een Zuidame rikaanse interculturele avond gehouden door de Samenwerkende Vrouwen Waddinxveen, een werkgroep van de Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk (SWW). Rabobank gratis gebruik ma ken van alle betaalmiddelen. Doordat de bank door zal gaan met voorlichting en ad visering verwacht zij geen ne gatief effect op het betaalge- joen in 1995. drag. De Rabobank blijft rente ver goeden (0,75%) over de tegoe den op de betaalrekening. Vanaf dit najaar kunnen de jaar werd klanten van de Rabobank, als zij dat willen, wekelijks een gratis rekeningafschrift ont vangen. De enorme toename in het aantal machtigingen en betalingen maakt dit gewenst om de klant het overzicht te laten behouden over de be taalrekening. Tot nu toe ont vangt men iedere veertien da gen een afschrift. De Rabobank handhaaft twee Bekende merken Ongekende Omdat onze collectie steeds in beweging is en wij ruimte moeten maken voor nieuwe modellen, hebben wij een deel van onze showroom-opstellingen fors afgeprijsd. II kunt nu heel voordelig in het bezit komen van waardevolle design-meubelen. Kom daarom snel naar onze grandioze WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag 15 juli wordt het schoolseizoen op de wijkschool St. Jozef (Kanaalweg) afge sloten met een grandioos schoolspektakel. Er wordt onder andere een sponsorloop en een romelmarkt gehouden. slijprinrichting enkele ge bruikte machines voor ver scheping naar de Derde We reld. De prijs bestond uit een vergulde cirkelzaag met daarop het beeldmerk van Gered Gereedschap. tennesysteem, de reorganisa tie op het gemeentehuis en het gehandicaptenbeleid. Hij was kritisch over het sociale gezicht van Waddinx- Het aantal betalingen per be- i taalautomaat steeg bij de op het schoolplein. Rabobank spectaculair. In het eerste kwartaal van dit een groei bereikt raad. De kinderen kregen al- van ruim 100% ten opzichte van het eerste kwartaal van 1994. Naar verwachting zul len de klanten van de Rabo- Op sommige terreinen neemt (bijvoorbeeld onderwijs sociale vernieuwing), vraagt om bestuurlijke ver nieuwing. Verder is sprake van privati sering en een andere verde ling van taken in de sociale zekerheid. En tenslotte laat de politiek meer over aan de rechter. Joop van den Berg noemde verder nieuwe problemen waar politieke partijen een antwoord op moeten geven, zoals individualisering, de mocratisering, milieu en cul tuurveranderingen. De sociaal-democraat bena drukte dat alle partijen in binnen- en buitenland over hun toekomst nadenken. Hij was niet somber over de ont wikkeling van de PvdA. “We hebben in onze geschiedenis al vaker een stevige verande ring doorgevoerd'. De PvdA is in zekere zin slachtoffer van zijn succes, namelijk prioriteit voor sociale en economische vra gen. Er moet nu meer aan dacht komen voor samenhang met andere the ma’s. ‘Waar liggen dan de zwaarte punten, waar stellen we die aan de orde en hoe organise ren we dat? Dat moeten we nauwkeuriger bepalen', aldus Joop van den Berg die wijlen Joop den Uyl aanhaalde, om dat hij al sprak van een gi gantische mondiale deregule ring. Tijdens de discussie met de ongeveer 25 aanwezigen werd ook ingegaan op recente ontwikkelingen. Het Eerste- Kamerlid stelde dat politici te weinig politieke keuzen be spreken. Dat zei senator prof.dr. Joop van den Berg, fractievoorzit ter van de Partij van de Ar beid (PvdA) in de Eerste Ka mer, dinsdagavond 4 juli in gebouw De Vlieger (Staringlaan) tijdens een bij eenkomst van de Waddinx veense sociaal-democraten. De klanten van de Rabobank zullen in het najaar de moge lijkheid krijgen om gratis één keer per week een rekenin gafschrift te ontvangen in dien er iets op de rekening is bij- of afgeschreven. Deze verbeteringen in de pro- duktvoorwaarden zijn moge lijk geworden door de drasti- taalgedrag van de Rabo- bankklanten, die in de afgelo pen jaren massaal doelmati ge betalingsvormen zijn gaan gebruiken. In 1992 introduceerde de Rabobank als eerste tarieven in het betalingsverkeer om haar klanten te sturen in de richting van doelmatig be taalgedrag. Dat ging gepaard ropas, die 17,50 kost. Deze x -’--1- geschikt voor betaal- en geldautomaten in zowel het 1- 1 1_ 2 111 gemaakt dat_het ons niet ging Bovendien krijgt men bij deze pas een gratis Museumjaar- kaart ter waarde van 45,- die gratis toegang geeft tot circa 400 musea in ons land. Op schafte de Rabobank al het tarief af voor het gebruik van geldautomaten in de avond uren en in het weekeinde. met een intensieve voorlich tingscampagne. “We hebben destijds duidelijk binnen- als het buitenland. lx 1 x 1 xx nu 1 1x1 1 om een heffing, dat wij het niet beschouwen als een ex tra bron van inkomsten. Het ging ons alleen om te komen tot efficiënt betaalgedrag. Een doelstelling die breed in de samenleving wordt onder schreven', aldus directeur A.J. Ammerlaan van de Rabobank Waddinxveen in een toelichting op het besluit lijk geworden door de van zijn bankorganisatie. - -i--x ‘Wij hebben destijds veel kri tiek gekregen. Maar wij had den er vertrouwen in dat de door ons gekozen aanpak zou werken. Het snelle succes heeft ons verrast. Niet alleen derspelen. Het geheel zal muzikaal wor den ondersteund door de Waddinxveense discojockey Eddy Becker. De peuterspeel zaal Pino, die in de school on dergebracht is, zal een rond rit met een ponykar verzor gen. BOSKOOP/YBBS - Die Gou we Sanghers zingen het hoog ste lied in het jaar waarin het mannenkoor vijftig jaar be staat. Onlangs verscheen een jubileum cd en kortelings maakte het koor een zeer succesvolle jtrip naar het Oos tenrijkse Ybbs. Dat leverde mooie contacten op en er wordt al gesproken over een tegenbezoek binnenkort. Dat het streekmannenkoor vijftig jaar bestaat werd eer der dit jaar al gemarkeerd met een presentatie van de nieuwe kostuums en een jubi leum cd waarop een zestien tal goedklinkende stukken digitaal zijn te beluisteren. De cd kon tot stand komen dankzij enkele sponsors en het doosje wordt gesierd door een foto van het koor in de showtuin van het Proefstati on. De opnamen zijn gemaakt in de Hervormde kerk van Bodegraven en de cd is voor een prijs van 32,50 gulden te koop bij de leden en Expert Hagoort in Boskoop. Maar het koor heeft meer no ten op de zang. Voor 15 september staat een jubile- umgala op het programma met een klinkend program ma, dat praktisch al is uitver kocht. Een dag later volgt re ceptie en een feestavond ter wijl er in oktober weer een vierkorenconcert in Gouda op het programma staat. On langs werd ook een jubile umtrip gemaakt naar Oos tenrijk waar nauwe banden zijn aangeknoopt met de Mannergesangverein in Ybbs a.d. Donau. De eerste contacten met dit koor werden via een lid al ge legd in 1993 en in het kader van het jubileum werd eens gepolst of er belangstelling was voor een nadere kennis making tussen beide koren. Daar werd enthousiast op ge reageerd. Eind mei was het zover. Op hemelvaartsdag verleen den Die Gouwe Sanghers me dewerking aan een dienst in de Wallfarhrtsbasiliek. Ver volgens werd een rondrit ge maakt met een bezoek aan de schitterende Stiftskirche in Melk, waar vanzelfsprekend ook de uitbundige akoestiek werd getest. Na een feest avond met de gastheren en -vrouwen werd een bezoek ge bracht aan de basiliek in Ma ria Zeil waarna er gezamen lijk met het koor uit Ybbs werd gerepeteerd voor een concert later op de dag waar aan ook werd meegewerkt Hierbij bleek tevens dat de 28-jarige optrad als heler. Bij huiszoeking bij deze laatste werd onder andere appara tuur aangetroffen die afkom stig was van een inbraak in WADDINXVEEN - Naar aanleiding van een inbraak van- zaterdag 11 op zondag 12 maart aan de Groensvoorde, waarbij vingerafdrukken van een bij de polittie bekend per soon werden gevonden, en een inbraak op zondag 21 mei in een woning aan de Busken Huëtlaan, waarbij iemand werd herkend, heeft de politie een 17- en 22-jarige Waddinxvener aangehouden. Beide hebben de inbraak bekend alsmede nog enkele andere inbraken en autodiefstallen. In verband met dit onderzoek zijn eind vorige maand ook nog drie andere Waddinxve- ners in de leeftijd van 18, 23 en 28 jaar aangehouden. Zij worden ook verdacht van wo ninginbraken, autodiefstal len en andere feiten. een vangstgewicht van 5.650 gram eiste M. Reichard ook hier de overwinning op, zijn vijfde in deze competitie. Met twee ons minder eindigde W. Houtman op de tweede plaats (5.460 gram). Derde werd H. Kraan met 4.220 gram.In de zomeravondcompetie ging de overwinning in de zowel vier de goede weg, die eindigde de als vijfde wedstrijd naar J. met een ijsje. Dankzij het Verhoef. Dat de vangsten hier mooie weer en de inzet van vele ouders, die de groepjes begeleidden, was het ook dit naar verwachting, 185 mil- jaar weer een gezellig en bo- joen in 1995. vendien een kleurrijk feest. afhankelijke huurdersorganisatie op te richten. toekomstige samenwerking. Verder is in deze overeen komst vastgelegd dat de huurdersorganisatie begeleid wordt door de Nederlandse Woonbond en dat SSW finan ciële ondersteuning biedt voor de oprichting en het functioneren van de toekom stige huurdersorganisatie. In de tweede helft van dit jaar zal de huurdersorganisatie verder vorm moeten krijgen. Alle huurders van SSW wor den door de toekomstige huurdersorganisatie in het najaar benaderd om ze te in formeren over de werkwijze en activiteiten. WADDINXVEEN - Net als de basisscholen heeft ook de particuliere peu terspeelzaal Jodokus (Mercuriusweg), die een terugloop in het aantal peuters zo goed mogelijk probeert op te vangen, een drukke tijd achter de rug. In mei hield het dagver blijf, dat zich opmaakt voor het eerste lustrum feest op zaterdag 9 september, twee ouder avonden waar de ouders in de gelegenheid wer den gesteld te praten over hun kind met de leidsters. Deze avonden zijn door ongeveer 25 ou ders bezocht. In juni heeft het dagver blijf twee open dagen ge houden om mensen de gelegenheid te geven kennis te maken met een dagverblijf voor 0-4 jaar. In die maand werd ook voor de tweede maal de drukbezochte opa- en omadagen gehouden. De grootouders van een aan tal kinderen bezochten het dagverblijf en kon den desgewenst «een dag deel meedraaien. WADDINXVEEN - Deze maand en in augustus en september exposeert de Wad dinxveense kunstenares Joke Dijkhuizen (Schuberthof) in het Groene Hart Ziekenhuis (lokatie Sint Jozef) te Gouda. In de wandelgangen van de polikliniek hangt een groot aantal werkstukken van haar. Aquarellen van onder andere landschappen, bloe men en speelgoed. Joke Dijkhuizen heeft zelfs haar interesse voor de kunst geschiedenis tot uiting weten te brengen in haar aquarel len. Door verschillende ele menten uit een bepaald tijd vak samen te voegen, ont staat er een speelse composi tie. Buiten Waddinxveen en Gou da is het werk van de Wad dinxveense regelmatig te be kijken op exposities en jaar lijks terugkerende kunst markten, zoals onder andere in Oegstgeest, Leiden en Rot terdam. Haar werk is net te rug van een expositie in War mond. Hooftstraat 187. 2406 GH Alphen aan den Rijn, Telefoon 01720 - 75871. WADDINXVEEN - De zeven- de wedstrijd voor de zomer competitie van de hangel- sportvereniging Waddinx veen HSW werd gehouden in de Haarlemmer Ringvaart nabij Lijnden. Negen deelne mers vingen in totaal onge veer 70 kilo witvis. Er kon dus van een goede vangst worden gesproken. De maximale zes klassementspunten gingen t naar M. Reichard. Hij won de tie door ieder een pop te be- wedstrijd met een vangstge wicht van 51Q gram pe tweede plaats was voor A. van i en derde werd W. Houtman met 11.550 gram.Voor de achtste wedstrijd vertrokken de HSW-leden zaterdag naar de Amstel bij Vrouwenakker. De vangst was beduidend minder de lunch gingen de leerlingen dan de wedstrijd ervoor. Met bank dit jaar 60 miljoen keer Tijdens de speurtocht moes pin- gebruik maken van de betaal automaat. De daling in het gebruik van Eurocheques gaat onvermin derd voort. Lag het gebruik in kregen zij 1991 nog op 50 miljoen per -J- jaar, dit jaar verwacht de een kantine en een vereni gingsgebouw in Waddinxveen in september vorig jaar. Bij dit onderzoek werden de volgende zaken opgelost: 7 woninginbraken, 1 inbraak in winkel, 3 autodiefstallen, 2 inbraken in kantines, diefstal van geld uit een garderobe en een inbraak in het NS-station van Waddinxveen. De eerst aangehouden 22-ja- 8 juli heeft voorzitter drs. A. rige verdachte bleek illegaal Verdoom van de werkgroep in Nederland te vertoeven en Waddinxveen van de is uitgezet en overgebracht Stichting Gered Gereedschap, naar Marokko. De overige de Gouden Zaag, de vier zullen zich ten zijner tijd voor de rechter moeten ver antwoorden. Tijdens het politie-onderzoek is men ook op het spoor geko men van nog een andere he ler, een 28-jarige Waddinxve ner waar op donderdag 8 juni huiszoeking is gedaan. Daar trof de politie een grote hoeveelheid Nederlands en buitenlands geld aan alsme de geluidsapparatuur uit één van bovengenoemde wonin ginbraken. Ook werd 850 gram hash aangetroffen alsmede ver pakkingsmateriaal daarvoor. Deze verdachte is voorgeleid aan de officier van justitie waarna hij in bewaring is ge gaan. WADDINXVEEN - De Stichting Vrouwenraad Wad dinxveen en de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk houden in september en okto- Aan het einde van de middag ber de basiscursus ’Kennis- wordt het feest afgesloten maken met de computer’. met een barbecue voor alle Deze cursus, die een algeme ne oriëntatie op de computer biedt en uitleg geeft aan alge mene begrippen uit de auto matisering, is bedoeld voor vrouwen én mannen, die ac- Als afsluiting van de basis- 3 van de wijkschool St. Jozef vier tief zijn in bijvoorbeeld vrij- willigers-organisaties. Er is geen voorkennis vereist. Tijdens de cursus zullen wor den behandeld het bestu ringssysteem, tekstverwer king, elektronische kaarten bak, spreadhead, grafieken en tekenen. De cursus duurt acht weken en wordt gehou den in het Coenecoop College (Sniepweg) op dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. De kosten bedragen ƒ125,- en ƒ29.50 voor het cursusboek. Voor inlichtingen en opgaven kan men bellen naar de Waddinxveen Stichting Waddinxveens Wel- weer met het geven van een cursus eerste hulp bij onge- Directeur A.J. Ammerlaan van de Rabobank Waddinxveen. (Fo to: Archief- Sjaak Noteboom). Voorzitter drs. A. Verdoom van de Stichting Gered Gereedschap (op, de foto rechts) overhandigt de naast de school. De opbrgenst hiervan is bestenmd voor de Stichting Europa Kinderhulp en voor schoolse zaken. Tegelijkertijd wordt er een rommelmarkt gehouden. De kinderen kunnen deelnemen aan allerlei leuke kinderspe len zoals een grabbelclown, schminken, stoeptekenen, kanovaren, waterballet en nog vele andere gezellige kin- mnf rln dprsnAlAn Hlvl UC Waddinxveneense ondernemer Peter Rop en zijn vrouw een vergulde cirkelzaag met daarop het logo van Gered Gereedschap. WADDINXVEEN - Vrijdag 7 juli werd op de openbare Theo Thijssenschool (Kerkweg- Oost) het jaarlijkse schoolfeest gehouden. Het thema was dit jaar ’Kleuren’. De verschillende groepen wa ren in kleuren verdeeld. Groep 1-2 was in het geel, groep 3-4 in het rood, groep 5-6 in het blauw en groep 7-8 in het groen. Het was een feestelijk gezicht om al die 1 januari van dit jaar verschillende kleuren op het schoolplein te zien verschij nen. De ochtend begon met het zingen van ons schoollied, ge- De veranderingen zijn moge- schreven door juf Hofstra. Na danst. ‘Op deze muziek kun je ver- de hoky-poky gedanst te heb- gewoon schuivingen in het betaalge drag van de klanten van de Rabobank. Daarover werden zijnswerk (tel. 01828-31932) of naar Tiny Ribbens van de lukken. De cursus bestaat uit Stichting Vrouwenraad Wad- een aanvangs(begin)cursus, dinxveen (tel. 01828-18899). een reanimatiecursus en een vervolg(verbandleer)cursus. t t ven, aangeboden aan de Wad dinxveense ondernemer Pe ter Rop, die deze maand met zijn bedrijf naar het bedrij venpark Coenecoop is ver huisd. Als gevolg van deze verhuizing schonk deze Tijdens de avond werd opge treden door de muziekgroep ’Clarence Breeveld and for mation’, die zeer swingende muziek speelde, waarop on danks de tropische tempera turen de hele avond werd ge- 1 1 l/~\ 1 -11 k de hoky-poky gedanst te heb- gewoon niet stil blijven ben onder leiding van juf staan', was een veel gehoorde Bakker kon het feest begin- uitspraak van bezoekers, nen. kortgeleden de volgende cij- De leerlingen uit alle groepen fers bekend gemaakt. In het eerste kwartaal van 1995 werd bij de Rabobank zijn onze klanten veel eerder, bijna 28 miljoen keer geld op- werkjes, alles gebaseerd op genomen door middel van een geldautomaat. Ten opzichte van vorig jaar is dat een groei gens op het plein Twister en met 7,1%. De bank verwacht dat over het hele jaar 125 mil- WADDINXVEEN/UTRECHT - Met ingang van deze maand WADDINXVEEN - In heeft de Rabobank Waddinxveen alle tarieven afgeschaft september start de EHBO- die haar particuliere klanten tot nu toe in rekening werden vereniging T De huurders willen de samenwerking tussen bewo nerscommissies en overige huurders in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen verstevigen. ‘De samenwerking maakt het mogelijk de belangen van de huurders zo goed mogelijk te behartigen', aldus voorzitter H.C. Tinkhof (Wingerd). Uit eindelijk zal de huurdersor ganisatie gespreks- en onder handelingspartner worden van de woningstichting SSW. In een intentie-overeenkomst die nu is afgesloten is, hebben de huurders en SSW zich reeds uitgesproken voor een maar ook veel massaler doel matig gaan betalen dan wij hadden durven hopen. Ik ben blij dat onze klanten de con sequenties van dit verander de gedrag zullen merken in joen keer gebruik zal worden verbeterde voorwaarden'. gemaakt van de geldauto- Vanaf deze maand kunnen de maat. In 1991 lag dit aantal particuliere klanten van de nog op 75 miljoen. n.L.ii--1- Tegelijkertijd is een enorme daling opgetreden in het aan tal particuliere balietransac- ties, van 60 miljoen in 1991 tot naar verwachting 23 mil- plakken in de eigen kleur. Aan het eind van de ochtend maakten ze een krijttekening Leeuwen met 12.040 gram De lunch was weer voortreffe lijk verzorgd door de ouder- lemaal broodjes met warme worst of met ander beleg. Na 1 1 J 112 op speurtocht door de wijk. ten de kinderen aanbellen bij een ouder, die verkleed als heks de kinderen naar bin nen lokte. Binnengekomen "j van een andere moeder een ballon in de vorm van een hoed of een hondje. bank dat in totaal 22 miljoen In kleine groepjes zochten ze passen waaruit de klant kan cheques door haar klanten kiezen. Een gratis Rabopas zullen worden uitgeschreven, waarmee men kan betalen bij alle betaalautomaten in Ne derland en geld kan opnemen gegroeid van 120 miljoen tot, bij alle geldautomaten (1800) van de Rabobank. veen. Er wordt volgens de PvdA-fractie te weinig geïn vesteerd in sociale vernieu wing en geld dat voor gehan- schoolperiode is groep 8 dagen op kamp geweest in het natuurvriendenhuis ’De Bosbeek’ in Bennekom, dat in fractie om hiertegen stelling de bossen ligt met rondom te nemen. een prachtig natuurpark. '1

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 13