Jubileum Love’70 werd druk bezocht Jeugdchibkampioenen bij De Gouwe Smash Jan Willem van den Hoek baalt als een stekker Sterk bezet BC-toemooi van Waddinxveen-tennis Fietstocht senioren Tennistitels bij Love ’70 Strubbelingen rond financiën Recordaantal reizigers voor ZWN Groep in 1994 Moerkapellenaar Aktiesport shirtsponsor bij Be Fair Nanny Vogelaar sluit seizoen af RADIATEUREN... maar dan ook alles van radiateuren Feestelijke eerste ruit PAGINA 23 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 12 JUL11995 men dan de kwartfinale. Er 18 juli houdt de activiteiten- fronten stemt deze terugblik over 1994 tot tevredenheid. 11.00 uur is de eerste start. i 5-7 en 7-5 nipt het nakijken gaf. les gespeeld met de volgende resultaten. zijn titel bij de heren en Re- nate Rutgrink kan zich club kampioene noemen bij de da mes. maar dat mocht ook wel: hij had negen wedstrijdkilome- ters in twee dagen achter de brede rug. KOKENDE MOTOR?! EENVOUDIG TE VOORKOMEN!! Laat uw auto-radiateur vóór de zomervakantie testen. WADDINXVEEN - Bij de tennisverening De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) zijn de jeugdclubkmapioenschappen gehouden. De jeugdcommissie was tevreden met het aantal inschrijvingen. Alle partijen konden in poules worden inge deeld, zodat iedereen per onderdeel 2, 3 of 4 partijen zou vijf km nog goed in de benen had, het tegen een frisse Hans van Goor net niet red- t mede dankzij het prachtige nu net niet. En de eindsprint weer alle partijen afgerond worden. Er zijn zelfs troo- strondes gespeeld in de ver schillende categorieën. De wedstrijdleiding kan terug- WADDINXVEEN/BOSKOOP - De Boskoopse langebaan- zwemmer Jan Willem van den Hoek van de zwemclub De Gouwe baalde als een stekker. Zijn doelstellingen om zich te kwalificeren voor de EK vijf km en om zijn koppositie in het Zwemkroniekklassement - de wekelijkse wedstrijden over twee en drie km - te behouden, gingen beiden de mist in. wacht in het Anne Frank-cen- trum voor een kopje koffie of sluis die V. v.d. Horst met 7-5, thee. De eerste fietstocht die in mei gehouden werd met ruim 50 deelnemers was een groot succes. WADDINXVEEN - Zondag 2 juli werden de finales gespeeld van het zeer sterk bezette B- en C-toernooi van tennisver eniging Waddinxveen (Alberdingk Thijmlaan). Winnaars in de sterkste categorie BI bij de heren werd A. Baan en bij de WADDINXVEEN - Met in voer de komende vier j aar uit gang van het nieuwe voetbal seizoen zal de landelijke sportketen Aktiesport optre- tussen Linda Stuyfzand pleteerden een weekeinde vol sportief plezier en weerzien met oud-leden. Nog steeds ter ere van het ju bileum wordt er woensdag middag 12 juli - vandaag - een speciale tennisclinic gehou den met bekende tennisster ren als Huub van Boeckel en Mare Koevermans. Niet al leen het meedoen aan deze clinic is een belevenis op zich, ook het kijken ernaar belooft een spektakel te worden. Als afsluiting van de feeste lijkheden is er zaterdag 15 ju li een zeskamp niet alleen voor de jeugd van de jubile- voor andere jeugd van Moer- slagcontrole die zij na het conditiegedeelte bij de deel nemers laat uitvoeren onge looflijk belangrijk is. Een leerlinge, die bij de cardioloog onder controle staat en hier van hoorde, was daar zeer van onder de indruk en sprak erg enthousiast was over dit idee, werd er toch ruimte voor financiën gaf zelfs aan dat nadere afspraken ingeruimd, zijn collega’s niet bij hem Alle partijen kunnen hun bij- slagen. Rianne v.d. Poel en drage leveren. Het college Stephan Gutker speelden de vond dit een zaak voor de co- finale, die met 6-2 door alitieleider Jan van (PCW). Die stelde zich beschikbaar en riep alle partijen op met jx x 1ry 2 nadere oriëntatie binnen het voor M.A. v.d. Griendt, die Martin Sanders (Waddinx veen klopte met 6-4 en 6-2. Het herendubbel 25+ werd gewonnen door G. v.d. Berg en J. Vleggeert die R. Eland en E. Kampyon met 6-1, 2-6 en 6-4 klopten. Het damesdubbel 25- ging naar E.J. Derks en M. Huig. Zij waren met 5-7, 6-4 en 6-2 te sterk voor H. de Bruin en D. Schoofs. Het gemengd dubbel 25+ tenslotte werd ge wonnen door Jacqueline Vër- bakel (Waddinxveen) en R. Sijthoff. Zij wonnen met 7-6 en 7-6 van M. v.d. Hoek en P Heijboer. Dankzij de wedstrijdleiding onder leiding van Marcel Ver- bakel, de scheidsrechters Arie Brands en Els Vos en de lijnrechters en bondsgedele- geerde Ada Bier kan Wad dinxveen-tennis terugzien op een zeer geslaagd evenement, waarbij veel dank verschul digd is aan de sponsors. Komend weekeinde wordt te zamen met het veteranen- toemooi een begin gemaakt met het D- en E-toernooi, dat op voorhand met meer dan 300 inschrijvingen een zeer gezellig evenement belooft te worden. ker ging door haar enkel en moest opgeven. Pech ook voor nu bleef er maar één single over. Marcia Marijt werd eerste en de tweede prijs ging naar Ma- riska. ER was sprake van een grote s bij de jongens en gelopen donderdagavond ook meisjes. Er werden hele leuke partijen gespeeld in de singel en af en toe hele spannende in de dubbel (Cressida en Ire ne tegen Kathinka en Selale 6-6). Cressida Jobels en Irene Joziasse wonnen de finale meisjes dubbel B van Tessa Uitterhoeve en Nicole Rem- merswaal met 6-3 en 6-3. Nelleke Preeken en Tessa Uitterhoeve speelden een martelende finale met rally’s van soms 50 keer heen en weer. Nelleke dacht al gewon nen te hebben, maar ze ver loor toch met 2-6, 6-4 en 7-5 van een zeer gedreven Tessa. won den. Allereerst was daar de druk bezochte receptie van de jubi lerende vereniging met bur gemeester L.M. Schoot. De KNLB-vertegenwoordiging bood plaquette met het bondsembleem aan en diver se besturen van omringende verenigingen kwamen felici teren. De ongedwongen sfeer, mede dankzij het prachtige weer, het velen verleiden tot een rondgang op het fraaie ten nispark, dat er smetteloos bij- groting voor dit jaar had de wethouder van financiën me de namens het college meege deeld, dat dit reden zou kun nen zijn de bezuinigingen op voorzieningen opnieuw te be zien. De verkoop van de CAI levert 9 miljoen op, waarop kosten moeten worden afge- gen bijdrage. De gehandicaptenorganisa ties wilden van die eigen bij drage af. De PvdA heeft tot het laatst geprobeerd de in voering van de eigen bijdra gen tegen te houden. Dit bleef wordt gecompleteerd door de succes. De volgende achtervolgers: B. van de raad Aktiesport is de nieuwe shirtsponsor van Be Fair-voetbal. (Foto. Be Fair-voetbal). MOERKAPELLE - De afgelo pen twee weken zijn bij de Moerkapelse tennisvereni ging Love ’70 de clubkampi- oenschappen gehouden. In V X- j-X. J j I zondag 2 juli zijn er niet 1 J _x•- 1 omdat er nogal wat festivitei ten rond het jubileum waren, Wat bij beurtelings kopwerk maar de laatste week konden wel zou zijn gelukt, slaagde i was voor Remco Folkertsma, die zich hiervoor had ge spaard. Tijden: 1.23.31. Zondag op de 2 km in Leider dorp kon de Boskoper, die de kijken op een geslaagd tour- nooi met een grote deelname van zowel gevorderde als minder ervaren leden. den en werd op twee seconden Michel Hessing prolongeerde tweede. En wat deed Remco Folkerts ma? Die had gezoen voor de verdere reis naar Groningen C-klasse Het heren enkelspel in de Cl categorie werd gewonnen door J. Weerheim met 6-3 en 7-6 van B. Boekesteijn. Bij de dames won M. v.d. Beek met 5- 7, 6-1 en 6-3 van C. Balkes- tein. Het herendubbel werd een prooi voor J. Straver en F.A. Vermeulen, die M. v.d. Bas en H. Groeneveld met 6- 0,4-6 en 6-1 de baas waren. Het damesdubbel werd ge wonnen door M. Dam en Ma- riska Verbakel (Waddinx veen), die Saskia Elberse (Waddinxveen) en C. Heijer met 6-1 en 6-1 versloegen. Het gemengd dubbelspel werd een overwinning voor H. Leer en Lucien Hendriks (Waddinxveen) die te sterk waren voor M. Moons en Mar tin Sanderes (4-6,6-3,6-3). Het heren enkelspel C2 ein digde in een overwinning huizen op de 12e plaats met 21 punten. Wie deze zomerschaak-hap- Jermy werd een knappe twee- pening met inmiddels 70 deelnemers wil volgen is iede- strijdervaring mist, re donderdagavond welkom in Het Zuidhonk tussen 19.30 tot 23.30 uur. Hierbij trokken B. en W. een parallel met de bijstand. Op de raadsvergadering stond ook de verkoop van het centrale antennesysteem op de agenda. Bij de opstelling van het collegeprogramma voor 1994-1998 was rekening zoveel gehouden met een opbrengst van 4 miljoen gulden. In dat programma van PCW, VVD en CDA staat ook dat onvoor ziene of zich wijzigende om- De mini’s speelden met softballen en wisten vaak bij de tweede of derde partij al waar ze moesten staan. Soms werd er al een mooi bovenhandse service en zelfs een ace (Fay Allard) ge- Daarvan was geen sprake omdat hij niet de capaciteiten zou hebben, maar vanwege de taktiek van anderen waar hij geen antwoord op had. Dat antwoord kon hij gewoon ook niet geven. Zaterdag in het Steenwijkerdiep liet Jan Wil lem van den Hoek de twee ki lometer voor het klassement schieten omdat de vijf km daar ook dezelfde dag werd gezwommen. Marathonspe cialist Hans van Goor uit Hoorn, die al geplaatst is voor ZEVENHUIZEN-MOERKA- PELLE - In het kader van de rijksregeling vervolgbijdrage ontwikkeling gemeentelijk milieubeleid heeft het college van B. en W. van Zevenhui- zen-Moerkapelle de taak op zich genomen om energiebe sparing te bevorderen. Hoog rendementglas is een relatief nieuw produkt dat in de toekomst een belangrijke bijdrage aan energiebespa ring in gebouwen kan levere- n.Om die reden is het college van mening dat de eerste pro jectmatige toepassing van dit produkt extra aandacht ver- dient.Vanmiddag - woensdag 12 juli - hebben daarom ing. J.M. Bisschops, hoofd van de afdeling klantencontacten van de NV EWR te Alphen aan den Rijn, en drs. J.T.M. Brouwer, wethouder van ruimtelijke ordening en mi lieu, in het project van 2x7 nieuwbouwwoningen aan de Staringstraat in Zevenhuizen de eerste ruit hoog rende- mentsglas op feestelijke wijze geplaatst. der uitgebouwd worden. Het accent zal hierbij liggen op al lerlei vormen van kleinscha lig vervoer en technische dienstverlening. Tevens is in 1994 een start ge- zijnde Aktiesportzaak Waddinxveen is in^ Gouda of en Joep Breteler. Hugo had in de eerste set wat moeite om de zenuwen in bedwang te houden. Joep won deze met 6-1. Hugo kwam moedig te- deel van het lijnennet op Noord- en Zuid-Beveland heeft geresulteerd in een op dracht voor ZWN om dit ver- tot aanpassing van het colle geprogramma. voor onder meer 0,5 miljoen In de behandeling van de be- van de reserve sociale ver- groting voor dit jaar had de nieuwing en werkgelegen heid voor dit doel te reserve ren. Dat schoot de PvdA in het verkeerde keelgat. Zij wil de het geld reserveren voor projecten en voor de onder steuning van werkzoeken den. Bij dit laatste punt voerde de trokken. PvdA aan, dat het rijk op dit moment op de kosten van de arbeidsvoorziening bezui nigt. De sociaal-democraten vroegen zich af of geld, dat in Waddinxveen over is, voor dit doel zou kunnen worden ge bruikt. De beide fusiepartners, die aan de Hoogeveenseweg in Boskoop over hun hoiofdkan- toor beschikken, beschouw den een fusie als het meest wenselijk om de continuïteit .van de ondernemingen in een sterk veranderde omgeving te garanderen. De ZWN Groep heeft op orga nisatorisch gebied alle kan sen gegrepen om tot een effi ciëntere structuur te komen. Daarbij is gekozen voor busi ness units die zelf resultaat verantwoordelijk zijn en on dersteund worden door een kleine staf met specialisten. De ZWN Groep heeft in het openbaar vervoer in 1994 het record aantal reizigers ver voerd van bijna 92 miljoen. Hiermee is het aantal reizi gers van 1993 met enige pro centen overschreden. Deze stijging is het gevolg van een lichte autonome groei van het aantal reizigers, als mede van de herverkaveling bij fusiepartner Westneder- land, waarbij onder andere Leiden en haar regiogemeen ten aan het vervoergebied zijn toegevoegd. De concurrentie, waarop de overheid zich richt om het openbaar vervoer aantrekke lijker te maken, kan leiden tot versnippering van het openbaar vervoer aanbod en daarmee tot een niet op el kaar afgestemd scala van openbaar vervoerprodukten. De eerste concurrentieslag is evenwel gewonnen. De open bare aanbesteding van een BOSKOOP/WADDINXVEEN - De ZWN Groep, vorig jaar ontstaan uit een fusie tussen de twee randstedelijke perso nenvervoerbedrijven Westnederland-groep en Zuid-West- Nederland, heeft haar jaarverslag gepresenteerd. Op alle WADDINXVEEN - Vorige week woensdagavond 5 juli hield de Waddinxveense gemeenteraad de laatste vergadering voor de zomervakantie. In die vergadering werd een groot aantal onderwerpen afgedaan. Voor een aantal van die be sluiten had met name de driemansfractie van de PvdA nog al wat reserves. is de eenmanszaak van oud- Waddinxvener Dirk Bron uit gegroeid tot 30 zaken in ge heel Nederland met ruim 100 man personeel. De dichtsbij- voor WADDINXVEEN - Vrijdag 14 juli worden in dansschool Van der Lubbe (Sniepweg) de laat ste lessen van dit seizoen ge geven door de Boskoopse be- wegingsdocente Nanny Voge laar. Zij kan terug kijken op een periode waarin zich toch wel een paar opmerkelijke dingen voordeden. In de eerste plaats was er het 5-jarig bestaan van de mid- fit-move. Deze door Nanny Vogelaar zelf ontworpen les sen blijken een groot succes te zijn. Het lustrum werd gevierd met een speciale ochtend, waarin de oud-Waddinxveen se een speciale les gaf die be stond uit allerlei onderdelen die in de afgelopen vijf jaar beoefend werden. Er waren mensen gekomen dat de groep in tweeën gesplitst moest worden om toch ruimte te krijgen voor de bewegin gen. Daarna gaf de Waddinxveen se Mensendiecktherapeute Marijke Esseboom een duide- gevraagd in de jury zitting te nemen om mede de danswed strijden te beoordelen en ’gek-play-back-dans-show’. Ze vond het boeiend om nu eens rustig de mensen te kun nen observeren die een andere stijl van dansen beoe fenen. Omdat veel mensen aangeraden meer aan bewe ging te doen, was dat voor Nanny Vogelaar het sein zich uur) worden verplaatst meer te gaan verdiepen in specifieke zaken waardoor zij len er vanaf dsinsdag 19 haar begeleiding kon optima- september nieuwe avondles liseren. sen voor buik-, bil-, been- en Ook is gebleken dat de hart- spiertraining komen. Het college van Burgemees ter en Wethouders stelde de raadsleden voor een aantal posten op de gemeentebegro ting samen te voegen. Vorig jaar heeft de gemeenteraad besloten, dat de gemeente ge reorganiseerd wordt. Met die reorganisatie zijn kosten ge moeid. De raad nam toen het besluit hiervoor 2,8 miljoen gulden te reserveren. Op dat moment was nog niet bekend waar dat geld vandaan moest standigheden kunnen leiden komen. Vorige week stelde het college Zomerschoolfeest ’Willem-Alexander’ WADDINXVEEN - Op de locatie Oranjelaan van de protestants- christelijke Prins Wil- lem-Alexanderschool was het schoolgebouw vrijdag 30 juni welhaast onherkenbaar. Grote vlaggen van Zwit serland, Engeland, Spanje en Frankrijk be dekten de voorgevel van het schoolgebouw. Het jaarlijks terugkerende schoolfeest stond dit jaar in het teken van ’landen’, met als thema ’Een reis om de wereld’. Zowel binnen als buiten stonden vele spelletjes opgesteld. Om drie uur stroomde het plein vol met als Chinezen, Arabieren, boeren en cowboys ver klede kinderen om de opening mee te maken. Kinderen van groep 3 zongen een lied uit de kindermusical ’Toffe Tommie Zorgeloos’, wat het leven van kinderen in verschillende landen bezingt. Adjunct-directeur drs. R. Hoek, gehuld in Zuid- amerikaanse dracht, gaf met een kort openings woord het startsein. Voorafgaande aan het feest hadden de kinde ren en leerkrachten zich al intensief met de ge bruiken, eetgewoonten en kenmerken van de verschillende landen be ziggehouden. Dit schoolproject trok al eerder in de week vele enthousiaste ouders op dinsdagavond 27 juni naar het schoolgebouw waar in diverse ruimten de groepen hun werk stukken rond het thema toonden. De vele spelletjes tijdens het schoolfeest stonden in het teken van het the ma. Zo konden kinderen van de bovenbouw hun krachten meten op race fietsen in de ’Tour de France’. Ook het lang laufen ontbrak niet. De jongste kinderen ver maakten zich met onder andere stokpaardrijden en sjoelen. Ook oud-leerlingen en enkele buurtbewoners kwamen naar het feest gedruis om wat te drin ken, een praatje te ma ken en rond te kijken. Tijdens de pauzes werd een aantal fantastische play-backnummers door de leerlingen opgevoerd. Na de inspirerende aan kondiging van Willem Groenendijk kwamen de smurfen, de zeven dwer gen, Celina Dion, Tro Unlimited, Joël, Kinde ren voor Kinderen en Captain Hollywood tot leven. En natuurlijk eni ge hardrock van Nirva na uit groep 8. Voor de leerlingen was het rad van avontuur met de ve le grote en kleine prijzen heel spannend. B-klasse A. Baan versloeg in de finale Bl S. Kruis met 6-1 en 6-4. Bij de dames won A. van As sendelft met 6-4 en 6-3 van Angèle v.d. Wiel en J.A. Pen ning, die P. Cogenbach en R. Sandanger klopten. Het da- mesdubbelspel werd een WADDINXVEEN - Dinsdag prooi voor het duo Ingrid Boe- 18 juli houdt de activiteiten- re en Angèle v.d. Wiel van commissie van de Stichting Waddinxveen, die met 5-7, 6-4 en 6-4 voor I. Gerritsen en M. J. Rutten te sterk waren. Het gemengd dubbel BI werd een prooi voor F. Taconis en D. van Romondt die C. Waller en A. Korsten klopten met 6-3 en 6-2. Het heren enkelspel B2 werd gewonnen door M. Swets, die Waddinxvener Mark Rasenberg met 5-7, 6-1 en 6-4 klopte. De dames enkel B2 titel werd een prooi voor E. van Kipper- De PvdA zag hierin aanlei ding te pleiten voor na nader overleg. In raadscommissie die zich onder meer met de fi- kunnen spelen, nanciën bezig houdt was aan- gekondigd, dat de PvdA een dergelijk overleg noodzake lijk vond. Het college reageerde hier Hoewel het college eerst niet aardig zeer afhoudend op. Wethou der Jan Hielema (CDA) van naar komende zaterdag 15 juli, konden de overige evene menten ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van ten- Stephan kwam net terug van nisvereniging Love ’70 in Moerkapelle volop doorgang vin- een schoolkamp en was dui delijk nog vermoeid, maar ze hebben moedig strijd gele verd en gingen eervol tenon der. Onno en Michael wonnen met 6-4 en 7-6. De meisjes enkel A-poule te voeren. seizoen zal de landelijke werd besloten met de partij Nadat er in de laatste jaren sportketen Aktiesport optre- tussen Linda Stuyfzand en bij beide fusiepartners een den als shirtsponsor voor Be Joyce Remmerswaal. Deze keur aan activiteiten is bij ge- Fair-voetbal (Wamaarpant- jongedames namen er uitge komen, zullen deze thans ver- soen).In de afgelopen 11 jaar breid de tijd voor en lieten finale, die met 6-2 Wijk Stephan Gutker werd gewon- nart Stuijfzand. nen. De jongens C-poule verliep ook heel goed. Het bleek al suggesties te komen. Zo is een gauw, dat Folkert de Wit erg goed geworden is. Hij won uiteindelijk de finale van Maarten Overdijk met 6-3. Coen Landheer won de C2- poule en Daan Groothuijse werd een goede tweede. Bij de meisjes C ging het een - WADDINXVEEN - In de 5e beetje mis, want Floor Bak- zieningen voor gehandicap- en 6e ronde van de zomer- schaakkompetitie in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan) is Mariska Berrevoets, want D. Bac uit Moerkapelle met f’--'’----’ 28 punten alleen aan kop ge komen door twee prachtige overwinningen op G. van Om meren en B. van Geffen. De 100 procent score werd af- B-poule behaald door J. Ëvengroen, N. Dannis, J. v.d. Bom, T. van Bruggen, W. Mulder, T. Kui per en M. Moerland. B. Jansen uit Waddinxveen rapeuten en Mensendieck- en Cesartherapeuten, maar de Boskoopse is ook toegelaten heel om de opleiing te volgen. -1 - - - Het nieuwe seizoen begint maandag 4 september wat wordt betreft de lessen overdag. De jaar ditmaal niet verder kwa- dinsdagavondlessen step (18.00 uur) en aerobic (19.00 werden in 17 categoriën fina- naar de donderdagavond. Ook zul len er niet in samenwerking met andere T-v J nieuwe vervoersystemen vervoertechnieken De plannen voor een hoog waardig railsysteem tussen de regio’s Den Haag en Rot terdam worden op dit mo ment uitgewerkt. Dit geldt eveneens voor de pilot-projec- ten om met onbemande elec- trische voertuigen vervoer te realiseren. De omzet over 1994 is geste gen tot ruim ƒ387 miljoen. Met een groepsresultaat van ƒ6,9 miljoen, kan de ZWN Groep verder bouwen aan een gezonde financiële basis. Voor dit jaar verwacht de ZWN Groep wederom een toename van de omzet en een kleine groei van het resultaat. lijke en leuke lezing over haar vak. Het was voor ieder een herkenbaar met nuttige praktische tips. Nanny Voge- laar werd in de bloemetjes ge- de hoop uit dat iedere sport zet. (st)er dit voortaan zou doen. Voor het bronzen jubileum Voordat Nanny Vogelaar met van dansschool Van der Lub- vakantie gaat volgt zij een op- be werd de bewegingsdocente leiding aan de Hogeschool van Utrecht bij de faculteit Gezondheidszorg. De oplei- de ding is bedoeld voor fysiothe- waar ook een twee km was en die hij daar zonder noemens- waardige tegenstand won. Kortom, het zat Jan Willem van den Hoek dit weekeinde niet mee. De 50-plussers Judith van Berkel en Nic Geers kwamen meer goedgemutst thuis. Bei de wonnen hun masterkilo meters weer royaal. De ijzersterke Nic Geers kon het voorts niet laten om weer bij de heren mee te doen. En hoe. In het Steenwijkerdiep waren 29 zwemmers op de vijf km de 25 km op de EK, deed wel gestart. Nic Geers presteerde de twee km en behaalde onbe- het om in een 1.14 knap 16e dreigd de volle winst voor het te worden. Pas in Leiderdorp klassement. bemerkte hij op de twee km Een andere gerenommeerde dat hij wat moest inleveren, stayer, Almar van der Meer ---1 uit Hilversum, zit in een exa menperiode van zijn opleidin gen tot verkeersvlieger en is even niet in het water te vin den. Het kwam er voor Jan Willem van den Hoek op neer dat hij rende vereniging, maar ook op de vijf km twee opdrachten --j-had: binnen het uur terug kapelle en Zevenhuizen. Om zijn en Remco Folkertsma uit 11 nn-j-Diemen van het lijf houden. De laatste bleek echter meer belang te hechten aan de overwinning op de vijf km en liet het tempo maken over aan de Gouwe-zwemmer. De- het weekeinde van zaterdag 1 ze werd nu wel gedwongen en i j- --x bijn al het kopwerk te doen, veel wedstrijden gespeeld teneinde toch de limiet te ha len. De vertegenwoordigster van de KNLTB overhandigt een plaquette aan de voorzitster van de jubilerende Moerkapelse tennisvereniging Love '70. dames A. van Assendelft. Met 202 deelnemers en 196 partijen werd in de week voorafgaand aan het finale- weekeinde onder zeer goede weersomstandigheden een goed lopend toernooi afge werkt met zeer veel spannende partijen. Illustratief voor de sterke be zetting is het feit, dat de fina listen bij de heren van vorig de, terwijl Onno nog wat wed- maar zqqy good tennist. De finale jongens dubbel B MOERKAPELLE - Hoewel de wind helaas te sterk was voor ging tussen Onno Baartman- de geplande ballonvaart en dit evenement werd verschoven Michael Joziasse en Jermy de Wit-Stephan Preeken. maakt met het op commerci- T” ele basis adviseren over ver- in Alphen aan den Rijn. voersprojecten en uitvoeren Bij de ondertekening van het van haalbaarheidsstudies. contract was naast Dirk Bron Verder ontwikkelt de ZWN ook oud-speler Wim Bron oo Groep de laatste jaren, al dan aanwezig, die thans een func- rug en won de tweede set met tie bekleedt als manager bin- 7-5, terwijl de derde set weer vervoerbedrijven, nen de Aktiesportketen. naar Joep ging, i en Waddinxveens Welzijnswerk (SSW) voor de tweede maal een fietstocht voor 50-jarigen en ouder. Als de weersom standigheden goed zijn gaan de deelnemers ’s morgens om 10.00 uur van start bij het De jongens dubbel A tenslotte Anne Frank-centrum (Jan was een poule van drie kop- van Bijnenpad). De tocht is pels. ongeveer 31 km lang en leidt Joep Breteler en het nieuwe naar de Rottemeren. Bij te- talent Gilbert Ravensburg rugkomst wordt iedereen ver werden derde. De tweede prijs ging naar René v.d. Sluis en Jeroen Grooten. Zeer te recht ging de eerste plaats naar Hugo Baartman en Len den als shirtsponsor voor Be Fair-voetbal (Wamaarpant- jongedames namen er uitge- mooi tennis zien in een drie setter: 6-7, 6-0 en 6-1 voor Linda Stuyfzand, de nieuwe clubkampioene. De jongens enkel A-finale lag. ging tussen Hugo Baartman 's Avonds gingen de feestelijk heden in een wat beslotener kring verder met vrolijke mu ziek en dans. De brunch van de volgende morgen en de wedstrijd hard-serveren com- langs hoeven te komen voor het afdekken van rijksbezui- nigingen. Het college nodigde de raad verder uit om met voorstellen te komen. Bij een ander agendapunt was de invoering van de Wet Voorzieningen Gehandicap ten aan de orde. In 1994 heeft collegeprogramma in zicht, het rijk deze regeling naar de gemeenten gedecentrali seerd. Dat betekent dat ge meenten zelf hun spelregels leidt zomerschaak moeten ontwikkelen om dit geld aan te wenden voor voor- ten en ouderen. Alle gemeen ten in Nederland zijn heel voorzichtig aan de gang ge gaan. Zo ook Waddinxveen. Uit de cijfers over vorig jaar blijkt, dat de gemeente op de ze voorziening nog zo’n 300.000 over houdt. De PvdA heeft - met andere partijen - voorgesteld het overschot weer voor gehandicapten be schikbaar te stellen. Het col lege heeft toen een aantal re gelingen aangepast, maar bleef vast houden aan een ei- blijft goed volgen en bezet met 26 punten de tweede plaats. De derde plaats met 24 punten wordt ingenomen door het trio J. Ëvengroen, G. van Ommeren en N. Dannis. De top tien met 22 punten echter zonder succes. De volgende achtervolgers: meerderheid van de raad van Geffen, H. de Roodt, H. steunde het college in zijn van Woudenberg, D. Roosa, J. voorstel om eigen bijdrage v.d. Bom en H. Smitskamp. aan gehandicapten te vragen. De eerste jeugdspeler is Tie- Bij de jongens enkel B - men van Bruggen uit Zeven- Michael Joziasse overtuigend de finalepoule van Onno Baartman en Fermy de Wit. i. HF- 4 l t V Tielweg 14 (Ind. terrein Goudse Poort) GOUDA Tel. 01820-39220 Do. (Ind. terrein Borwoutswoarder) WOERDEN Tel. 03480-16030 Lid v.d. Ned. Ver. van Radiateuren Specialisten Wij zijn ook zaterdags geopend van 9.15 tot 12.30 uur. Kom langs of bel voor een afspraak! ipl

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 23