Onbekenden slaan ruit vrachtauto in l95j Tweedaags Oogstfeest Zevenhuizen Aftrap van burgemeester Goed openbaar water langebaanzwemmers ipkC <3 Tennis ouderen slaat aan bij Gouwe Smash Expositie in raadzaal Moerkapelle 30 km-gebied Avond fiets- tweedaagse PLANTEN LIEFHEBBERS WELKOM! Allerlaatste ‘Brandwacht Flyers start voorbereiding Waddinxveense mascotte in de Kuip Fiets gestolen Zomerschaak gewonnen door Jan Evengroen Staatssecretaris opent nieuwbouw Zomerse sport activiteiten Vakantielessen Nanny Vogelaar Tweede lustrum jeu de boulers Klaverjassen in ’De Boog’ Op het plantarium 1995 heeft Fase alle troeven in handen! lö I PAGINA 25 WADDINXVEEN - WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1995 WEEKBLAD VOOR De Waddinxveense voetbalster Lesley Landweer te midden van Feyenoorder-voor-het-leven Ruud Gul- 4 19 en 20 augustus. en met zondag 10 september de Europese kampioenschap pen in het Italiaanse Riccio- ne. Zegersloot-Zuid. Er kan ge start worden vanaf zes uur. De eindcontrole in het clubge bouw sluit om 21.00 uur. De kosten, inclusief een totaal herinnering, bedragen 5,-. Tel.: 01727- 17040 Fax.: 01727- 16458 WADDINXVEEN - In Wad- dinxveen is vanaf de Alpher- wetering een zilvergrijze Ba- tavus Sprint-damesfïets met velgremmen en versnelling gestolen. Een week voor de braderie zal Maarten Splinter met z’n vrienden met deze machines op de ouderwetse manier op het land dorsen. Zaterdagmorgen 2 september om kwart over tien wordt de eerste penning van Zevenhui zen door waarnemend burge meester drs. L. Schoots gesla gen. De penning is ontworpen door conservator G. Verborg van het Nationaal Ambachts- museum in Haastrecht. Het Oogstfeestcomité heeft bewust voor een herinne- ringspenning gekozen en nier voor een betaalmunt zoals in Waddinxveen. De penning wordt in een beperkt aantal geslagen en voorzien van een PLANTARIUM GEBOUW ITC BOSKOOP/ HAZERSWOUDE MOERKAPELLE - De dorps kern van Moerkapelle zal worden veranderd in een 30 km-gebied. In de gemeente raad is dit onderwerp al eer der aan de orde geweest. De meerderheid kon toen in principe instemmen met de voorgestelde maatregelen. week was zij aan de beurt. Eerst ging de Waddinxveense wat drinken bij de suppor tersvereniging om daarna af te dalen naar de spelerscata- comben. Daar kwam ze direct doelman Ed de Goey tegen. Ze moest snel omkleden en samen met voetballer Ruud Heus betrad ze het met 34.000 toeschouwers gevulde stadion. Na even inschieten en hoog houden met de reserves van Feyenoord (Ulrich Obiku en Gaston Taument) mocht Les ley Landweer op de foto met Rob Witschge en daarna weer naar binnen voor de officiële opkomst. WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) houdt deze zo mer activiteiten voor jonge ren van 12 tot en met 20 jaar. Hieraan zijn gen kosten ver bonden. De activiteiten, die worden gehouden onder lei ding van Jeroen Vens, zijn vrijdagmiddag 4 augustus be gonnen met een sportmiddag op het veld naast de Pette- plas. Deze sportmiddag is ge volgd door enkele andere acti viteiten op vrijdagmiddag. Gouda, Leiden, Olympia (Gouda), Zwammerdam, ROL (Leiden), Sassen- heim, Ommoord (Rotter dam), SJC (Noordwijk), Be Fair (Waddinxveen), Hillesluis (Rotterdam), Stormvogels (Noordwijk) en Blauw Zwart (Wasse naar). Waddinxveen. Dat ‘ouderen' een rekbaar begrip is blijkt wel uit het feit dat de oudste deelneemster net de acht kruisjes heeft gehaald. De ’jongste’ is nog niet eens vijf tig, maar Klaas Andringa en de tennisvereniging hebben een oogje dicht gedaan. ER heerst een goede sfeer. Al les en iedereen lijkt heel re- WADDINXVEEN - Wad dinxveens burgemeester C.M. van der Linden ver richt zaterdagmorgen 26 augustus tegen tien uur op het voetbalcomplex van Be Fair (Wamaar- plantsoen) de officiële af trap van het veldvoetbal- toumooi voor gehandi captenteams. open zijn. Te zien zijn voorts oude mo torfietsen en miniaturen uit de landbouw. Het programma Westkanaalweg in sportpark omvat ook doorlopende mode- shows, een grote braderie met terrassen en live-muziek. De standhouders zijn verzocht zich te kleden in de kledij uit de tijd van Ot en Sien. en ouder, die nog nooit, of heel lang geleden, hadden geten nist. Gezien de belangstelling Lesley wordt hiermee doorgegaan. de Aangezien op alle plaatsen het water goed blijkt te zijn gaan alle wedstrijden gewoon ademende WADDINXVEEN/BOSKOOP - Bij de Boskoopse docente Nanny Vogelaar, die in de dansschool van Guus en René van der Lubbe aan de Sniep- weg in Waddinxveen les geeft in mid-fit-move, aerobic en step, kan iedereen die van va kantie terug is weer begin nen. Tot en met donderdag 31 au gustus worden elke dinsdag en donderdag van 19.15 - 20.15 uur speciale vakantie lessen gegeven om weer lang zaam aan te wennen aan de geregelde trainingen die op maandag 4 september weer beginnen. De lessen kunnen per keer betaald worden. WADDINXVEEN - Met het oog op de eventuele achteruit gang van de kwaliteit ten gevolge van de hoge temperatu ren wordt het oppervlaktewater op de diverse lokaties voor de langebaanzwemwedstrijden extra in de gaten gehouden. ZEVENHUIZEN - Vrijdag 1 en zaterdag 2 september wordt op het Dorpsplein en in de Dorpstraat van Zevenhui zen weer het jaarlijkse Oogst feest gehouden. Het thema is ditmaal ’De landbouwer uit vroeger tijden’. Het festijn begint vrijdag avond om half negen met het openluchttheater The Night of the Proms van Zevenhui zen’. Hieraan werken mee het harmonie-orkest ’De Kleine Trompetter’, het Moordrechts popkoor ’Pokomo’ (bestaande uit 85 dames en heren) en de bluesband ’Run for Cover’ met zangeres Anita Sudano. De Zevenhuizense braderie op de eerste zaterdag in sep tember wordt steeds meer af gestemd op de landbouw in vroeger j aren. Met daarbij elk jaar weer een aantal nieuwe dingen, zoals nu de Belgische vlegeldossers uit Lichtaart, de oude ambachten en het slaan van de eerste Zevenhui zense penning. Fred Visser, stammend uit een geslacht van hoefsmeden en graandossers, zal weer de tentoonstelling van oude landbouwtractoren en machi nes organiseren met daarbij Er zal een deelnemers lijst voor bezoekers be schikbaar zijn. Verder is er een mogelijkheid zijn om exposanten, die dat wensen, in contact te brengen met bezoekers die belangstelling voor zijn of haar werk getoond hebben. ALPHEN AAN DEN RIJN - Woensdagavond 23 augustus en donderdagavond 24 au- de bezoekers bij de gustus houdt toerclub Avanti - Zevenhuizen- in Alphen aan den Rijn de Moerkapelle oude munten la ten taxeren en is er een ruil beurs. Verder zijn er oude ambachten (Goudse pijpen maker, een zilversmid uit Schoonhoven, een palingro kerij en het bakken van boe renbabbelaars) en een grote rommelmarkt. De kerken zullen zaterdag 1 september de route-beschrijving niet dig is. De start is vanaf Avanti’s clubgebouw ’De Start’ aan de baan daar rechtsom wordt ge zwommen en dat is voor links en -kijkende zwemmers lastig voof het koershouden. Door het steeds moeten opkijken kom je dan niet goed in je slag. Een nieuwkomer bij de 50- plussers, de net vijftig jaar geworen Noordhollander Han Roos, scheen daar geen last van te hebben. Hij legde Nic Geers het vuur na aan de schenen door slechts drie se conde achter hem te finishen. Dit is een goede ontwikkeling want nu moet de Boskoper ook in zijn eigen leeftijds groep op sterkere concurren tie gaan rekenen. Bij de heren twee kilometer schoolslag werd De Gouwe- zwemmer Martijn van den Maagdenberg ‘weer' derde. Door dit constant sterke zwemmen wordt de kans steeds groter dat hij ook der de zal worden in het klasse ment om de Zwemkroniekbe- ker van de KNZB. Bij de dames masters 50+ heeft Judith van Berkel een paar lange banen moeten la ten gaan. Zij heeft deelgeno men aan een internationaal mastertournooi in het Deense WADDINXVEEN - Ter gele genheid van het 15-jarig be staan is de Waddinxveense tennisvereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) in het afgelopen seizoen be- Postema gehuldigd, gonnen met tennissen voor li- in Alphen aan den Rijn de avond-fiets-tweedaagse spe ciaal gericht op de recreatieve fietser. De tochten op beide avonden zijn 35 kilometer lang en zijn uitermate geschikt om met het hele gezin te fietsen. De routes zijn uitgepijld, zodat het vaak hinderlijk lezen van no- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 18 augustus om acht uur is er in buurtcentrum ’De Boog" (C. Huijgenslaan) weer een koppelklaverjasavond. Men kan zich als tweetal (duo of koppel) opgeven voor het bedrag van 10,-. Vorige week dinsdagochtend werden in een supermarkt aan de Passage drie kinderen van 11 en 12 jaar betrapt bij diefstal van goederen. Ze zijn aangehouden en overgele verd aan de politie. De jonge ren zullen via het Goudse bu reau Halt (alternatieve straf fen) worden gestraft. Woensdagmiddag werd op het Stationsplein een sproei er van de gemeente gestolen. Alvorens de sproeier werd af gekoppeld, werd een knoop in de slang gelegd om zo de wa tertoevoer af te sluiten. Donderdagochtend werd op het parkeerterrein Beuken hof een auto opengebroken door het forceren van het por- tierslot. Vervolgens werd de radio ontvreemd. Dit gebeur de binnen een tijdsbestek van tien minuten, terwijl de eige naar even bij de geldauto maat stond. In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in een bedrijf op het bedrij venpark Coenecoop. De toe gangsdeur werd geforceerd waarna het alarm werd uitge schakeld en de telefoonkabel werd doorgeknipt. Binnen werden kasten opengebroken en doorzocht. Het is nog niet bekend wat precies weg is. Vrijdag werd overdag een in sluiping gepleegd aan de Pa ter Jomaweg. Uit de niet af gesloten woonwagen vör- dween een portemonnee met inhoud. Ook aan de Piasweg werd vrijdag een insluiping gepleegd in een woning. Daar werden twee vrouwen en een WADDINXVEEN - In de raadzaal in het gemeen tehuis van Waddinxveen wordt van zaterdag 9 sep tember tot en met zater dag 23 september weer een expositie voor ama- teurkunstenaars gehou den. Het aantal te expo seren werkstukken is af hankelijk van het aantal inzendingen en zal plaatsvinden in volgorde van eigen keus. Ieder werkstuk moet voorzien zijn van een een voudige lijst met een deugdelijk ophangsys- teem (geen glas-wissel- lijsten met zogenaamde klemmetjes). Schilderij en mogen een maximale afmeting van 100 x 100 centimeter hebben. Op de achterzijde van het werkstuk moet de naam van de kunstenaar en - indien dit wordt gewenst - het verkoopbedrag wor den vermeld. Voor kera miek, boetseer- en beeld houwwerk is ongeveer één vierkante meter per deelnemer beschikbaar op grijze stapelblokken. Het inleveren van de werkstukken is op don derdag 7 september tus sen 19.00 en 20.30 uur. Ze kunnen weer worden afgehaald op zaterdag 23 september tussen 16.00 en 16.30 uur. De ope ningstijden van de expo sitie zijn dagelijks tijdens kantooruren, op donder dag van 19.00 - 20.30 uur en op zaterdag van 13.00 -16.00 uur. door en zo kon Boskoper Nic Geers van de Waddinxveense zwemclub De Gouwe zondag bij het E3-strand in het Noordbrabantse Eersel zijn kilometer bij de 50-plussers weer winnen. Ditmaal niet zo spectaculair, want Eersel ligt hem niet zo omdat de 500 meter lange officiéél certificaat. Het slaan van deze penning gebeurt met een originele slagpers, ook op de dag van het Oogst feest. De Zevenhuizense penning vertoont aan ene zijde het ge meentewapen van Zevenhui- zen-Moerkapelle en aan de andere zijde het logo van het Oogstfeest, voorstellende een boer die met drie paarden en een eg het land bewerkt. Tijdens het Oogstfeest kun- nenn Rabobank WADDINXVEEN - Komende vrijdagavond tussen zeven en negen uur zal presentator Wijlbrand van der Sande van de lokale RTW-radio zijn laatste ‘Brandwacht1 presen teren. Het programma bevat te altijd naast nieuws en po- WADDINXVEEN - Zaterdag avond is een wens van de Waddinxveense Feyenoord- supporster en Waddinxveen El-speelster Lesley Land weer in vervulling gegaan. De jonge voetbalster was voor de Rotterdamse club de mas cotte van de oefenwedstrijd in de nieuwe Kuip tegen Chel sea (1-0), de nieuwe club van Feyenoorder-voor-het-leven Ruud Gullit. Lesley Landweer is al een aantal jaren lid van de sup portersvereniging Feyenoord en schreef een brief om eens een voorwedstrijd met haar team te mogen spelen of mas cotte te mogen zijn. Vorige De 50-plussers vinden het sfeertje heel prettig, want zij komen in de eerste plaats voor de lol van het spelletje, om wat gezonde lichaamsbe weging te hebben in de bui tenlucht en uiteraard voor de gezelligheid. “Wij zijn enthousiast en wij blijven het', aldus één van de deelnemers. ‘Wij zijn vast van plan door te gaan. Als Klaas Andringa, bijgestaan door Jos Schrijver, zich na het win terseizoen weer kan vrijma ken ons verder in het tennis spel in te wijden, dan zijn wij Toegezegd werd dat dit on graag van de partij'. derwerp opnieuw geagen deerd zal worden als bekend wordt dat de rijksbijdrage la ger is dan begroot. Inmiddels is hieromtrent duidelijkheid verkregen en vastgesteld kan worden dat de bijdrage ruim 60.000,- minder bedraagt. B. en W. van Zevenhuizen- Moerkapelle hebben besloten op dinsdagavond 5 september tijdens een informatieavond met de inwoners van Moerka pelle dit onderwerp aan de or de te stellen. Van de raads commissie wil het college een vervolgadvies hebben. Dat geldt ook voor wat betreft de uitbreiding van het zone-ge- bied met gedeeltes van de Moerkapelse Zijde, de Brede- weg en het Noordeinde. de oude landbouwgereed schappen. Maar op het Oogstfeest is ook de voortgang in de mechani satie in de landbouw te zien met één van de eerste combi nes van zo’n 45 jaar oud met daarnaast de meeste moder ne combine. Verder zijn er, vanwege de be- vrijding van vijftig jaar gele den, oude legervoertuigen aanwezig en naar het organi satiecomité hoopt een paar super-trek-tractoren waar van er één met vliegtuig- straalmotor als krachtbron. Ook is er een dorsmachine uit 1925 met een originele dor- stractor en pakkenpers volle dig in bedrijf gade te slaan. WADDINXVEEN - De stan daardteams van de Waddinx veense basketbalvereniging Flyers zijn dezer dagen ge start met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Bij de dames- en herenselec tie wordt al fanatiek ge traind. De dames houden het voorlopig nog bij trainingen, mede doordat de selectie nog niet helemaal compleet is. Bij de heren is door trainer-coach Robert Smits een ambitieus oefenprogramma samenge steld. Mede door de promotie naar de eerste klas rayon is Flyers een gewilde tegenstander voor oefenwedstrijden. Het begint al op zondag 20 augus tus met een uitwedstrijd te gen OSG (promotiedivisie). Daarna wordt thuis, in sport zaal De Duikelaar (Zuidplas- laan), geoefend tegen Binnen land (eerste divisie) op vrij dag 25 augustus, tegen DAS (promotiedivisie) op vrijdag 1 september en tegen Silver Town Lions op vrijdag 8 sep tember. De wedstrijden be ginnen allemaal om 21.00 uur. Het komende seizoen zullen heren 1, dames 1 en meisjes- i de hoogste rayonklasse. De da mes spelen al jaren op dit ni veau, terwijl de meisjes-ju- nioren weer terug zijn, na een uitstapje in de eredivisie. Voor de heren wordt dit het eerste jaar. De competitie start vrijdag 22 september met een thuiswedstrijd voor heren 1. Het evenement, dat wordt geopend met een toespraak door KNVB-af- delingsvoorzitter J.F.T. Bredie, wordt gehouden in het kader van het 90- jarig bestaan van de Goudse afdeling (1905- 19951 Aan het G-toumooi ne men deel UVS (Leiden), WADDINXVEEN - De jeu de boulesvereniging Waddinx veen (Alberdingk Thijmlaan) gaat het 10-jarig bestaan vie ren. Ter gelegenheid van het tweede lustrum wordt er za- terdagmiddag 2 september junioren aantreden ^in van vier tot zes uur een recep- 1 x tie gegeven in het clubge bouw van de vereniging in Waddinxveen-Noord. tiespel ‘De wolf is los'. Iedere week kreeg een wille keurige Waddinxvener be zoek en met hem of haar werd het Wolf-spel gespeeld. Op zaterdag op jeze wjjze ^on het publiek ac tief betrokken worden bij het RTW-programma. Tevens waren er in het afgelopen jaar regelmatig studio-optredens tijdens het programma door diverse bekende popgroepen en artiesten. De laatste ‘Brandwacht' zal een speciale uitzending wor den waarbij wordt teruggeke ken naar het afgelopen jaar. Er zullen onder andere opna- mens van Marco Borsato en de band Nederlandse Storm te beluisteren zijn. Tevens zullen korte flash-backs van het Wolf-spel een totaalover zicht geven van een jaar ‘Brandwacht'. Publiek is wel kom bij de laatste uitzending. Het toumooi - met 15 teams die steeds wed strijden van een kwartier spelen - wordt afgesloten met de finale van het pe- naltytoumooi en duurt tot tegen vier uur. De eenvoudige lunch in de kantine van Be Fair wordt aangeboden door autorijschool Henk van Erk. GOUDA/WADDINXVEEN - Zaterdagmorgen 11 novem ber zal staatssecretaris Van de Vondervoort van Binnen landse Zaken de nieuwbouw van het intergemeentelijk sa menwerkingsorgaan Midden- Holland (ISMH) aan de Thor- beckelaan in Gouda officieel openen. Na de officiële opening van het kantoor van het ISMH, in welk samenwerkingsverband ook Waddinxveen is verte genwoordigd, zal een ’aange klede’ rondleiding plaatsvin den. Hierbij wordt niet alleen de aandacht gericht op de nieuwe werkomgeving van het ISMH, maar zullen ook presentaties te zien zijn van onder meer regionaal wer kende stichtingen en van kunstenaars uit Midden-Hol- land. WADDINXVEEN - Vorige week donderdagavond was de 15e en laatste ronde van de zomerschaakcompetitie in het wijkgebouw het Zuidhonk (Zuidplaslaan). De competi tie, een initiatief van de Wad dinxveense Schaak Vereni ging WSV en de Stichting Wijkwerk De Zuidplas, is ge wonnen door Jan Evengroen. De Moordrechtenaar voerde tot het laatste moment de spanning op, maar in de laat ste minuten van de partij wist hij Dick Bac uit Moerka pelle knap op remise te hou den, waardoor hij onbereik baar werd voor zijn achtervol gers en met 63 punten defini tief de eerste plaats wist te veroveren. Ben van Geffen uit Moerka pelle werd tweede met 61 punten door Bodegraver W. Mourits geen kans te geven tot actie. Op de derde plaats eindigden D. Bac en B. Jan sen uit Waddinxveen met 55 punten. Tot tweemaal toe moest er een barrage partij gespeeld worden, waarin uit eindelijk Bac aan het langste eind trok voor de bronzen plak. De winnaar van vorig jaar, Gerard van Ommeren uit Moerkapelle, wist nog net de 5e plaats te bereiken met 53 punten door in de laatste par tij de Waddinxvener Herman Smitskamp te verslaan. De toptien wordt gecomple teerd door: 6e met 50 punten de Waddinveners H. de Roodt en H. van Woudenberg en op de gedeelde 8e plaats met 49 punten H. Smitskamp (Wad dinxveen), N. Dannis (Delft), W. Mourits (Bodegraven) en W. Mulder (Ouderkerk aan den IJssel). Bij de jeugd behaalde Tiemen van Bruggen (Zevenhuizen) de beste prestatie met 42 punten. R. Dannis uit Delft wist de tweede plaats te ver overen met 41 punten door in zijn laatste partij direct af te rekenen met zijn naaste ri vaal Stefan Kleinhoonte (Waddinxveen), waardoor de ze samen met Taco Stouten (Waddinxveen) de derde plaats bereikte met 35 pun ten. lit, Feyenoord-aanvoerder Peter Bosz en het arbitrale trio. (Foto: Waddinxveen-voetbal). Dat duurde erg lang. Eerst kwam Chelsea op en werd Ruud Gullit door presentator Koos F Daarna werd Feyenoord, met chamelijk actieve 50-jarigen onder andere de nieuwe spe- empuder, die nog nooit, of heel Ier Ronald Koeman, voorge- lang geleden, hadden geten- steld aan het publiek. Vervolgens mocht Landweer pas met scheids- en grensrechters het De oorspronkelijke opzet van veld op. Daar werden natuur- De Gouwe Smash was 50- lijk mooie foto’s, samen met de aanvoerders Ruud Gullit en Peter Bosz, gemaakt. Het tennissport, een sport die op was een te gekke dag voor de jonge Waddinxveense voet balster. WADDINXVEEN - In de nacht van zondag op maandag 7 augustus werd op het bedrijvenpark Coenecoop in Waddinx veen ingebroken in een vrachtauto. Een ruit van de cabine werd ingeslagen. Uit een aangifte bij de politie blijkt dat de radio is ontvreemd. ontmoet was iedereen en thousiast. Wat heet. Fanatiek zou een beter woord zijn voor het negental dat is overgeble ven. Het groepje is daglid gewor den en tennist minimaal twee a drie dagen per week. Een enkeling is zelfs vrijwel dage lijks op de banen te vinden. Klaas Andringa is in zijn mis sie geslaagd en daar mag hij best trots op zijn. Ook De Gouwe Smash is ge slaagd in haar opzet tennis voor ouderen te promoten in Herning en won alle acht di verse nummers waarop ze had ingeschreven, waarbij een nieuw Nederlands record op de 800 meter vrijeslag in 12 minuten en 15 seconde. Er wacht haar nu nog een flink zwemprogramma de ko mende weken. Naast een paar langebanen doet zij van vrijdag 1 tot en met zondag 3 september de Franse Open in laxed. Misschien komt dat Vichy en van woensdag 6 tot doordat de competities achter de rug zijn en omdat het va- kantietijd is. man overlopen die er vandoor gingen in een wit-grijze Volkswagen Passat. Uit de woning verdween een geld kistje met twee paspoorten, twee spaarbankboekjes en een trouwboekje. Zaterdagmiddag werd bij het ^“7^m7ziek“Óok’het ïoca- ohell-pompstation aan de He- -i<™-ir.-_ i__< negouwerweg een ’luchtklok’ gestolen. Met het apparaat kan lucht in banden worden gepompt. In de nacht van zondag werd aan de Mercuri- usweg een bestelauto openge broken door het inslaan van een ruit. Daarna werd een po ging gedaan de radio te ver wijderen, hetgeen mislukte. Vermoedelijk in de nacht van donderdag op vrijdag werd de auto van een 41-jarige Wad dinxveense aan de Buizerd- hoek besmeurd met een sub stantie waardoor de lak der mate beschadigde dat het voertuig waarschijnlijk moet worden overgespoten. Vrijdagavond heeft een vrachtauto op de Henegou- werweg ter hoogte van de hef- brug over de Gouwe een con tainer vol afval verloren. Een andere vrachtauto van het bedrijf, gevestigd te Alphen aan den Rijn, moest de con tainer weer van de weg oppik ken. Zaterdag werd op de Noord- kade een alcoholcontrole ge houden waarbij tussen 17.00 en 18.00 uur ongeveer 20 au tomobilisten werden gecon troleerd. Er werden door de politie geen overtredingen ge constateerd. plussers in groepsverband kennis te laten maken met de latere leeftijd opgepakt kan worden en die levenslang be oefend kan worden, mits de gezondheid dat uiteraard toe staat. De Gouwe Smash had Klaas Andringa als tennisleraar in geschakeld om degenen die zich zouden aanmelden in tien lessen op een leuke en verantwoorde manier ver trouwd te maken met de di verse soorten slagen en hoe die worden genoemd, de pun tentelling en de activiteiten binnen de vereniging. Bovendien kon gebruik wor den gemaakt van leenrackets en werden er ballen ter be schikking gesteld. Dat alles voor 50,- de man of vrouw. De vraag was alleen of er vol doende belangstelling voor zou bestaan. Er werd ge streefd naar een ploegje van tien. In eerste instantie meld den zich zelfs twaalf gegadig den, zodat de eerste les in april van start ging. Van meet af aan klikte het on derling. Hoewel de meesten elkaar niet eerder hadden Parklaan Boskoop HANDELSONDERNEMINQ F.N. FASE Ideeën opdoen voor tuin of balkon. Veel verschillende planten te zien. Workshop met Jolanda Vermeulen: zelf beren en kransen maken met boomlwekerijprodukten. Plantenmarkt bij de ingang. Zo.: 09.00- 17.00 uur. Zo.: 10.00- 17.00 uur. Volwassenen ƒ10,-, kinderen en 65+ ƒ5,-. z-

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 25