Diamanten huwelijkspaar Sloop spijsfabriek kan gewoon doorgaan Zonnig tournooi met 115 jonge tennissers f I I' overgenomen iqo m ue adestoel Open huis De Diamond in Passage Activiteiten 'A. Verhoeff' Bingo in De Paddestoel Zwemwatertelefoon door zo'n 5.500 mensen gebeld de moeite waard Geen direct belang twee Waddinxveners Voorverkoop bij VVV Demonstratie Be Fair leverde beste speler poppenmaken M 7 PAGINA 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1995 van der Hoeven tevergeefs actie gevoerd. 30 be- Gevestigd L'EO T.L.O? I «3 TAL X, ATIKTjUlILM Ih I< C.V. De mechanisatieafdeling is per mei 1995 over genomen door bick Klok Agri B.V. uit HeenVliet. liggen van het in geding zijn de pand, en dat verzoekers voorheen: F.o. A. Verhoeff thans Kerkweg-west 26, 2742 BD Waddinxveen wedstrijdleiding rustig hun partijen p’ keukengebi WADDINXVEEN - Vrijdag avond 1 september om acht uur start het wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbesstraat) weer met een gezellige Bingo- avond. De avond is bedoeld voor belangstellenden vanaf 12 jaar. De toegang is gratis. Voor de bingoronden moet na tuurlijk wel betaald worden. WADDINXVEEN - Vrijdag 1 september vanaf 10.00 uur zal in ’t Handwerkhoekje (Ko- den gedaan elke maandag avond tijdens de uitzending op telefoonnummer 01828- 10379 van de RTW. nooi werd Michiel Happee van Be Fair uitgeroepen. De penaltybokaal ging naar UVS-speler Martijn Streyl. Het evenement, dat werd ge opend met een toespraakje door KNVB-afdelingsvoorzit- ter J.F.T. Bredie, werd gehou den in het kader van het 90- jarig bestaan van de Goudse afdeling (1905-1995). Hij zei dat het G-voetbal in deze streek na de introductie van drie jaar geleden niet meer is te stoppen. Aan het G-tournooi namen in drie poules deel UVS (Lei den), Gouda, Leiden, Olym- Structon), heeft op later leef tijd, samen met zijn echtge note nog een schoonmaakbe drijf gerund. Het Waddinxveense bruids paar heeft twee getrouwde dochters, acht kleinkinderen en nog eens zes achterklein kinderen. WADDINXVEEN - De tennisvereniging Waddinxveen hield de afgelopen week op het tennispark ’De Woerd’ (Alberdingk Thijmlaan) voor de negende maal het open jeugdtoernooi. Aan het dit jaar door Volvo Hooftman BV en Bakker Sport gesponsorde toernooi deden 115 jeugdige tennissers mee. Dat waren er wat minder dan in voorgaande jaren. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Hoewel de meteorolo- giasche zomer (juni, juli, augustus) voorbij is blijft volgens de provincie Zuid-Holland de bacteriologi sche kwaliteit van het open water in deze streek over het algemeen nog steeds goed. der Linden, die het diaman ten paar zijn gelukwensen en die van het gemeentebestuur kwam aanbieden. De bruidegom, oorspronkelijk afkomstig uit Boskoop en on der andere werkzaam ge weest bij het Nationaal Spoorwegbedrijf (het huidige WADDINXVEEN - Vandaag - woensdag 30 augustus - vie ren de heer en mevrouw C. Ravenhorst-Tol van de On derweg hun 60-jarig huwe lijksfeest. In hun huis kregen ze van morgen rond koffietijd bezoek van burgemeester C.M. van Op een aantal plaatsen is het - wanneer het weer mooier wordt - verstandig niet te gaan zwemmen. Voor de wa terspeeltuin Korftlaan in Delft geldt een zwemverbod. De bacteriologische kwaliteit van deze zwemplaats voldoet niet meer aan de normen. In plas Hoekpolder, de Tuba- singel en het Wilhelminapark in Rijswijk kunnen mensen ook beter niet gaan zwemmen vanwege botulisme. Dit zelf de geldt voor de Kralingse Plas in Rotterdam en de Rot- temeren tussen Bleiswijk en Zevenhuizen. Op deze plekken zijn dage lijks tientallen dode vissen en watervogels gevonden die het slachtoffer zijn van botulis me. Deze vorm van botulisme is in eerste instantie niet ge vaarlijk voor mensen. Echter, wanneer de kadavers van de met botulisme besmette die ren te lang blijven liggen kan er een vorm van botulisme ontstaan die wel gevaarlijk is voor mensen. De blauwwieren geven de provincie nog geen aanleiding om mensen te ontraden er gens te gaan zwemmen. De hoeveelheden die in de diver se wateren zijn aangetroffen zijn beperkt. Kleine kinderen, oudere men- WADDINXVEEN - De sloop van de oude spijsfabriek van C.P. Broer BV aan de Passage kan gewoon door gaan. De Waddinxveners Kees Wijdooge (Prins Bern- hardlaan) en Jan van Leeuwen (Kerkweg-West) heb ben daartegen met hun Goudse advocaat mr. J.L.N. Wij Wensen Leo Treep alle succes toe met zijn klandizie en uW Vertrouwen in de afgelopen jaren. Fa. Oerhaeff, Petra Verhoeff bor,pstraat 105, WatMinxveen kerken, wordt elke maandag avond van zeven tot acht uur uitgezonden. Verzoeken kan men iedere week schriftelijk indienen op het adres Stati onsstraat 19 in Waddinxveen (graag voor vrijdag). Telefo- hadden alleen de eerste een prijsje: jongens dubbel tot en met 14 jaar: 1. Joram van Leeuwen-Wouter Kalmeyer (TIOD); meisjes enkel tot en met 12 jaar: 1. Marloes Prins (Waddinxveen), 2. Karin Lems (NTC) 6-2 en 6-3; jon gens enkel tot en met 12 jaar: 1. Joram van Leeuwen (TI- OD), 2. Maurice Ravestein (Sluipers) 5-7, 6-2 en 6-0; meisjes enkel tot en met 14 jaar: 1. Linda Stuifzand (Waddinxveen), 2. Kim van Vliet (Bergvliet) 6-3 en 7-6; jongens enkel tot en met 14 jaar: 1. Gabri v.d. Wagt (Slui pers) 2. Patrick Tjon (Be Quick-Gouda) 6-4 en 6-3; meisjes enkel tot en met 17 jaar: 1. Yardema vam Keulen (Moordrecht), 2. Maija Se gers (TIOD) 6-4 en 6-1; jon gens enkel tot en met 17 jaar: 1. Maxime Vollers (Sluipers), 2. Bjorn Wamelink (Berg vliet) 7-5 en 6-0. uit hoofde van hun functie (adviseur public relations respectievelijk architect) op korte termijn voor het cen trum van de gemeente een functieplan inclusief (parti culiere) exploitatie-opzet wil- wor- den met de nieuwste materia len. Ook zullen de nieuwste poppen worden getoond, zoals clown’s, baby- en kinderka- rakterpoppen, kleine poppen en de dirigent (tweede exem plaar). Vrijdag kan men in ’t Handwerkhoekje bij Lenie van Putten ook cursusinfor matie krijgen. Voor informa tie kan men bellen naar tel. 01828-14757. sen en personen met een ver minderde weerstand moeten wel oppassen. Deze groep mensen heeft de meeste ge zondheidsklachten na het zwemmen in water met blauwwieren. Tot nu toe hebben deze zomer ongeveer 5.500 mensen de provincielae zwemwatertele foon gebeld. Via het nummer 070-4417550 geeft de provin cie informatie over de actuele kwaliteit van 73 zwemloca- ties in Zuid-Holland. In de afgelopen warme week einden was de zwemwaterte lefoon ook bemand. Met name op de zaterdag belden onge veer 200 mensen voor de meest recente informatie. Onze monteur Leo Treep zal per 1 augustus 1995 de centrale VeriVarmingsactiViteiten en de reparatie- afdeling Van "Witgoed” apparaten oVernemen. Na het overlijden Van mijn man, Aad Verhoeff, in februari Van dit jaar, heb ik het besluit genomen de bedrijfsactiviteiten te beëindigen. WADDINXVEEN - In het vernieuwde eetcafé ’De Diamond’ aan de Pasage in Waddinxveen wordt vandaag (woensdag 30 augustus) tussen vijf en zeven uur een open huis gehouden ter gelegenheid van de verbouwing en het vijfjarig bestaan. In de afgelopen maand is De Diamond van het echtpaar Jacolien en Ruud van der Pol wegens een grondige verbouwing gesloten geweest. De ver bouwing was nodig om te kunnen beschikken over een eigentijds horecabe drijf met een scheiding tussen het eet- en drink- gedeelte en voor het ver- lenen van een betere ser vice. Het eetcafé is in een paar weken tijd veranderd in een knusse en sfeervolle plek, waar men gezellig een hapje kan eten of een drankje drinken. Het eet- gedeelte biedt plaats aan ongeveer 32 mensen. Te- vens is er gelegenheid aan de bar een hapje te gebruiken. De nieuwe menukaart van De Diamond is zeer gevarieerd met onder an- dere lunchgerechten en - vlees- en visgerechten. Bovendien zijn er dag- schotels, waarvan de prij- j zen liggen tussen de ƒ15,- i en ƒ25,-. Wekelijks is er g een ander weekmenu, be- staande uit drie gangen j voor ƒ35,-. In De Diamond is de inde ling volledig veranderd, g De bar is verplaatst, zo- dat er een scheiding tus sen het eetgedeelte en bargedeelte is ontstaan, g De gasten van beide ge- deeltes ondervinden op deze manier geen hinder van elkaar, maar de beide delen staan uiteraard wel in verbinding met elkaar. De Diamond is een echt eetcafé geworden, waar een ieder gezellig kan vertoeven, waar iedereen die van gezelligheid houdt van harte welkom is en waar men elkaar kan ontmoeten om even- g tueel rustig zakelijke- en of andere aangelegenhe den te bespreken onder het genot van een hapje en een drankje. De Diamond biedt ook ge- g legenheid tot biljarten en snookeren in de zaal ach ter het eetcafé. Ook daar g is een kleine bar, zodat men tijdens het spel een drankje kan gebruiken. Deze zaal heeft twee g snookertafels en drie bil- jarttafels. BOSKOOP - De WV heeft in de voorverkoop onder andere La Noche Perfecta (tropisch dansfeest) op 16 september in Beurs WTC, Rotterdam.The Dubliners op 30 september in Markelo, 1 oktober in Eindho ven, 3 oktober in Muziekcen trum Vredenburg, 5 oktober in Groningen, 10 oktober in Leeuwarden, 13 oktober in Zwolle, 14 oktober in Hein- kenszand. Golden Earring op 7 oktober in Hoogvliet, Rotter dam. Groenpop op 9 septem ber in Gouda. Propagandhi op 10 september in Nighttown, Rotterdam. Poptocht Special in Bergen op Zoom met The Crabs en Golden Earring op 29 september, Garfield, Anita Meijer, Frans Bauer en Hanny op 30 september, Hallo Venray en Rowwen Heze op 1 oktober. The Scene op 22 september in Arnhem. Boksgala met Regilio Tuur op 16 september in Arn hem. Iedere zaterdag om 14.00 uur vertrekt een rondvaartboot voor een tocht langs de Bos- koopse kwekerijen. Bespreken bijdeWV. Voor inlichtingen: WV Bos koop, Reijerskoop 54, tel. 01727-14644. Open op werk dagen (behalve maandagmor gen) van 09.30-12.00 en van 13.30-16.30 uur. Op zaterda gen geopend van 10.00-14.00 uur. pia (Gouda), Zwammerdam, RCL (Leiden), Sassenheim, Ommoord (Rotterdam), SJC ningin Wilhelminaplein) door (Noordwijk), Be Fair (Wad- de Waddinxveense Lenie van dinxveen), Hillesluis (Rotter- Putten-van Doorn het poppen dam), Stormvogels (Noord- maken gedemonstreerd wijk) en Blauw Zwart (Was senaar). Het toumooi - met 15 teams die steeds wedstrijden van een kwartier spelen - werd af gesloten met de finale van het penaltytournooi en duurde tot tegen vier uur. De eenvou dige lunch in de kantine van Be Fair werd aangeboden door autorijschool Henk van Erk. acht, zodat niet tot stillegging van de sloopwerkzaamheden in het centrum van het Gou- wedorp kan worden besloten. -------- Verzoekplaten bij RTW WADDINXVEEN - Maandag avond 4 september begint de lokale RTW-radio weer met het uitzenden van het weke- pectievelijk 200 en 400 meter lijkse religieus verzoekpla- WADDINXVEEN - Van de fir ma A. Verhoeff aan de Dorp straat heeft Leo Treep Instal latietechniek CV aan de Kerkweg-West de centrale verwarmingsactiviteiten en de reparatieafdeling van ‘wit- goed‘-apparaten overgeno men en Dick Klok Agri BV uit Heenvliet de mechanistieaf- deling. Door het overlijden van Aad Verhoeff in februari van dit jaar zijn de activitei ten van het bedrijf aan de Dorpstraat beëindigd. Leo Treep is de eigenaar van een nieuw bedrijf op het gebied van centrale verwarmingen, warmwatervoorzieningen en service en reparatie van huis houdelijke apparatuur. WADDINXVEEN - Waddinx- veens burgemeester C.M. van der Linden verrichtte zater dagmorgen 26 augustus te gen tien uur op het voetbal- complex van Be Fair (War- naarplantsoen) de officiële af trap van het achtste regio naal KNVB-veldvoetbaltour nooi voor teams met verstan delijk gehandicapten. In poule A won UVS (Leiden), in poule B eveneens UVS en in poule C Hillesluis (Rotter dam). Het G-voetbalteam van Be Fair eindigde in de laatste poule op de derde plaats. Tot de beste speler van het tour- Vollers-Fabri v.d. Wagt (Slui pers), 2. Geert Jansen-Pa- trick Tjon (Be Quick); ge mengd dubbel tot en met 17 jaar: 1. Charony van Keulen- Maarten Saarberg (Moor drecht); meisjes enkel tot en met 10 jaar: 1. Tessa Uitter- hoeve (De Gouwe Smash), 2. Marloes Boere (Bergvliet). Tessa won deze partij met een mooie uitslag van 6-1 en 6-4: jongens enkel tot en met 10 jaar: 1. Marvin Pelupessy (Waddinxveen), 2. Jordi Waarts (Be Fair). Marvin won deze partij in een snelle 6-0 en 6-0; meisjes enkel tot en met 12 jaar: 1. Josien Uit- terhoeve (Waddinxveen), 2. Romy de Groot (TCN). Deze spannende partij wist Josien toch in haar macht te slepen met 6-4 en 6-4; jongens enkel tot en met 12 jaar: 1. Sebasti- aan Andriga (Be Fair), 2. Ste fan Kooima (TCW). Stefan heeft deze partij moeten op geven omdat hij na een mis stap op zijn racket viel en zijn rug bezeerde. De stand was 6-4 en 1-4; meisjes enkel tot en met 14 jaar: Maria José Vasquez (Waddinxveen), 2. Ruby de Groot (TCN). Maria heeft vooral in het begin van de partij wat in moeten leve ren maar won toch van Ruby met 6-3 en 6-4; jongens enkel tot en met 14 jaar: 1. Stefan Kooima (TCW), 2. Peter van Renesse (Be Quick-Gouda). Deze partij was een van de weinige die een drie setter had 4-6, 6-2 en 7-5; meisjes enkel tot en met 17 jaar: 1. Maria José Vasquez (Wad dinxveen), 2. Mireille Adria- nus (TCN). Maria had het niet echt moeilijk met deze partij en won ook 6-2 en 6-0; jongens enkel tot en met 17 jaar: 1. Geert Jansen (Be Quick-Gouda), 2. Patrick Tjon (Be Quick-Gouda). Dit was een partij tussen twee verenigingsvrienden, waar door Geert toch de sterkste was. Hij won de partij met 6-3 en 6-2. In de verliezersronde tenprogramma. Dit program ma, verzorgd door een werk- door de tussenliggende be- groep van de Waddinxveense bouwing en groenvoorzienin gen, geen zicht hebben op dit pand. Op grond hiervan is de presi dent van oordeel dat de twee Waddinxveners geen recht streeks belang hebben bij de door het gemeentebestuur nisch kunnen verzoeken wor- verstrekte sloopvergunning. In dit verband wordt nog op gemerkt dat de door de twee Waddinxveners veronderstel de aantasting van het ge zichtsbepalende, historische karakter van het centrum een belang is van boven-indi- viduele aard, dat hen niet on derscheidt van andere inwo ners van de gemeente Wad dinxveen. Niet gebleken is dan ook dat Kees Wijdooge en Jan van Leeuwen een persoonlijk be lang bij het besluit hebben. De door hen aangevoerde om standigheid dat (hun) com- merciële belangen zich tegen de sloop verzetten, kan hoog uit als een indirect belang worden aangemerkt. De twee Waddinxveners zijn derhalve in hun bezwaar schrift door president mr. M.A. van der Ham van arron dissementsrechtbank in Den len opstellen, waarin dit pand Haag niet-ontvankelijk ge- kan worden ingepast. “1'L -4--11 Uit de aan de Haagse rechtbank overgelegde stukken is de president ge bleken dat de woningen van verzoe kers hemels breed op een afstand van res- President mr. M.A. van der Ham van de arrondisse mentsrechtbank in Den Haag heeft namelijk het verzoek om de sloop direct stil te leg gen naast zich neergelegd. Hij vindt dat de twee Wad dinxveners geen rechtstreeks belang hebben bij deze kwes tie. Ook de voor vanavond woensdag augustus voorziene handeling van hun bezwaar schrift in de raadscommis sie voor de bezwaar- en be roepschriften tegen de door het gemeentebestuur ver leende sloopvergunning gaat niet door. De bezwaren van Kees Wij dooge en Jan van Leeuwen richtten zich tegen de deze zo mer door het college van Bur gemeester en Wethouders aan William House XXVII BV te Rotterdam verleende ver- gunning voor het slopen van de spijsfabriek aan de Passa ge 1 tot en met 5. De twee protesterende Wad dinxveners stellen zich op het standpunt dat dit pand een gezichtsbepalend karakter heeft in het centrum van Waddinxveen en dat het nog in een redelijke staat ver keert. Zij willen het pand uit historisch oogpunt behouden. Voorts blijkt dat het tweetal ii Voor het eerst sinds jaren is het open jeugdtoernooi zon der regen verlopen en kon de Jannen. Voor het leuren had Janny Wesselo de verantwoording, geassisteerd door een grote groep moeders die elke dag voor een lekkere attractie zorgde. Zaterdag 19 augustus om tien uur gingen de eerste spelers de baan op om gedurende de rest van de week op een ui terst sportieve manier uit te maken wie als beste uit dit toernooi zou komen. Het altijd zo populaire poulesysteen kon gedeeltelijk gehandhaafd blijven. De singlepartijen zijn allen in een afvalsysteem gespeeld, met daarnaast een verliezers- ronde. Zaterdag 26 augustus was de finaledag gepland met om half zes de prijsuitreiking. Het geheel liep een klein uur tje uit voordat de finalisten hun prijzen in ontvangst kon den nemen. De uitslagen van het open jeugdtoernooi van Waddinx veen zijn als volgt: Jongens dubbel tot en met 12 jaar: 1. Jacco Bloemers-Vincent Pelu pessy (Waddinxveen); ge mengd dubbel tot en met 12 jaar: 1. Josien Uitterhoeve- Vincent Pelupessy (Waddinx veen), 2. Sebastiaan Andrin ga-Jennifer Andringa (Be Fair); meisjes dubbel tot en met 14 jaar: 1. Melissa Stik- kelorum- Recella Stikkelo- rum (Botesa), 2. Annet Neu- gebauer-Suzanne Verzijden (TCN); jongens dubbel tot en met 14 jaar: 1. Robin Andrin- ga-Vincent Pelupessy (Be Fair-Waddinxveen), 2. Nick van Baaren-Frank Dionisius (Oudewater); meisjes dubbel tot en met 17 jaar: 1. Mireille Adrianus-Ruby de Groot (TCN), 2. Charony van Keu- len-Yardonah van Keulen (Moordrecht); jongens dubbel tot en met 17 jaar: 1. Maxime Bit Burgemeester C.M. van der Linden verrichtte de officiële afstrop van het bij Be Fair (Warnaarplant- soen) gehouden KNVB-veldvoetbaltournooi voor gehandicaptenteams. (Foto: Sjaak Noteboom). X Telefoon: 0182-631746. B.g.g. autotelefoon: 06-52637635 Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam Uw adres voor aanleg en onderhoud van centrale verwarming, warm watervoorzieningen, service en reparatie van huishoudelijke apparatuur. Het diamanten huwelijkspaar C. Ravenhorst-Tol van de Onderweg in Waddinxveen. De sloop van de spijsfabriek van C.P. Broer BV aan de Passage gaat gewoon door in verband met de in voorbereiding zijnde plan nen voor winkeluitbreiding aan de westkant van de Passage. (Foto: Sjaak Noteboom). Voor service, onderhoud en reparatie van uw auto, spaart u nu ook Air Miles bij: AUTOBEDRIJF BOONSTOPPEL B.V. PEUGEOT DEALER WADDINXVEEN Fwj BOONSTOPPEL JR B.V. MITSUBISHI DEALER WADDINXVEEN EN GOUDA LXl AUTO ARBO B.V. FORD SERVICE DEALER WADDINXVEEN BBi TWEEBEE B.V. DEAWOO DEALER VOOR GOUDA EN WADDINXVEEN RW BOONSTOPPEL BOSKOOP B.V. PEUGEOT DEALER BOSKOOP - I L, F- y

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 17