Vaker een 'lintje' voor vrouwen en vrijwilligers Elke ochtend... Florida van start met Astrid van der Knaap Zaterdag open dag bij Diana's Free Aerobics Goede resultaten Geen wandeltocht Kreater begint seizoen met nieuw cursusaanbod Verwarring over spuitlkenties 'Atlanta' lonkt voor Mark van der Zijden r. van Flyers-heren Koninginedag 1996 7 Voor de eerste maal op Klaverjasdag in St. Victorwijk I Rijn en Gouwe r L v b Ie I I I I I I I I I I I I I K vanaf woensdag 13 september van start. merking komen van een lintje-nieuwe-stijl. er nogal wat verschillende cursussen zijn gegeven. Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. zijn geen lidmaatschapskos- ten en er wordt geen in schrijfgeld gevraagd. lijk ingeschreven worden. In alle leeftijdscategorieën is nog plaats voor nieuwe leden. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Tijdens de Europese kampioenschappen zwemmen in de Oostenrijkse Nieuw is de teken- en schil dercursus voor gevorderden, op dinsdagavond in de depen dance aan de Peter Zuidlaan De licenties worden afgege ven door de districtskantoren van de Plantenziektenkundi- ge Dienst (PD) aan de Over slag 4 in Boskoop, tel. 01727- 13181. met baby’s van een half jaar Hierin wordt spelenderwijs geleerd hoe muzikaal (met met baby’s van deze leeftijd De senioren (18 jaar en ou der) hebben de beschikking over de dinsdag-, de woens dag- en de donderdagavond. Bovendien kan er in het ka der van het ’Badminton Over dag* op de donderdagmorgen voor de samenleving een bij zondere waarde hebben, kan aanleiding zijn voor de toe kenning van een onderschei ding in de Orde van Oranje- Nassau. Bij de beoordeling van de bij zondere verdiensten kan in aanmerking worden geno- Vorige week woensdag stond de 4x200m vrije slag op het programma. In de series ’s morgens was Mark van der Zijden de laatste zwemmer van het kwartet. Hij zwom hier een uitstekende tijd van 1.51.7, een persoonlijk record met ruim twee seconden. Helaas telt deze mooie tijd niet, maar door deze goede prestatie startte de Boskoper WADDINXVEEN/BOSKOOP - Na recente publikaties over de mogelijkheid een spuitlicentie te krijgen met een diploma van de tuinbouwavondcursus is flinke verwarring ontstaan daar de Plantenziektenkundige Dienst (PD) toch licenties weigerde aan personen die meenden ook in aanmerking te komen. De oorzaak wijzigd. I WADDINXVEEN/DEN HAAG - Waddinxveens burge meester C.M. van der Linden heeft in deze weken de inwoners opgeroepen met namen van plaatsgenoten i aan- veen-Noord heeft besloten de voor zaterdag 1 september aangekondigde wandeltocht der Zijden heeft tijdens dit wegens omstandigheden niet te laten doorgaan. De tocht zal nu worden gehouden in mei volgend jaar. die in een kleine groep (6 a 8 personen) willen werken met extra aandacht is dit een schot in de roos. Zij, die al bekend zijn met de grondbeginselen van het te kenen en schilderen en die zelfstandig werken, maar graag wat extra hulp willen hebben, kunnen tweemaal per maand op dinsdagavond bij Kreater terecht. De cursis ten komen op de cursus met het werk waar ze mee bezig zijn en krijgen advies, of ze krijgen een opdracht voor die avond. Mocht er genoeg belangstel- 'jn voor een cursus voor beginnelingen in een kleine groep van 6 a 8 personen, die het ook prettig vinden extra aandacht te krijgen, dan be hoort dit ook tot de mogelijk heden, eveneens op dinsdag avond in het gebouw aan de Peter Zuidlaan. De cursus duur is 15 weken van twee uur. een instrument kunnen be spelen is er keuze uit de en sembles blokfluit, strijkers en blazersensembles en pop- en eerste. Hier zwom hij een per soonlijk record van 1.52.14. De eindtijd was goed voor voorlopige plaatsing voor de Olympische Spelen in het Amerikaanse Atlanta. twee of drie teams die, moge- Zondag kwam Mark van der Zijden uit in de series van de 200m wisselslag persoonlijk, ’s Morgens zwom hij opnieuw van gebied !e bijzondere ver- 10.45 uur demonstratie streetdance; 11.00 uur steps; 11.45 uur demonstratie; 12.00 uur Callanetics; 12.45 uur demonstratie streetdan ce; 13.00 uur aerobics; 13.45 uur demonstratie; 14.00 uur midlife (bewegen voor oude ren); 14.45 uur afsluiting. Bij Diana’s Free Aerobics (tewl. 01828-12958 en 01828- 31083) - dat in het nieuwe sei zoen geen gebruik meer maakt van het wijkgebouw koop actief is - bedragen de drijfsvoeren gewasbescher ming) en voor beheerders van verkooppunten (licentie 3: distribueren gewasbescher mingsmiddelen). Wie voor 1 juli 1936 geboren is krijgt éénmalig een ver- daarvoor te hoeven aantonen dat men een opleiding heeft nemen telkens ongeveer 45 minuten in beslag. Tussen door zijn er demonstraties door volwassenen en kinde ren J ten bij Diana’s Free Aerobics. WADDINXVEEN - Na een vakantieperiode van drie maanden pakt de Waddinxveense badmintonclub Florida de draad weer op. Deze week beginnen de speelavonden en wedstrijdtrainingen. Ook de trai ningen voor beginnende spelers en recreanten gaan WADDINXVEEN - Voor de tweede maal houdt Diana Zwanenburg met haar Diana’s Free Aerobics komen de zaterdag 2 september van tien tot drie uur een voor iedereen gratis toegankelijke open dag in haar zaalaccommodatie aan de Anna van Burenstraat in Waddinxveen (achter Albert Heijn). paerobics. Ook komen er nieuwe uren voor het onderhouden van de buik-, been- en bilspieren. De Ski-Fit-lessen worden uitge bet decoratiestelsel. Het nieuwe decoratiestelsel geldt voor de Orde van de Ne derlandse Leeuw en de Orde van Oranje-Nassau. Konin gin Beatrix is de Grootmees teres van beide orden. Zij ver leent de koninklijke onder scheidingen onder verant woordelijkheid van één van de ministers. Dat het nieuwe decoratiestel sel ook enige veranderingen in de te verlenen onderschei dingen inhoudt, en dat perso nen uit een breder deel van de kosten 5,- contant per les. Er maatschappij voor erkenning in aanmerking zullen komen, betekent niet dat de onder scheidingen die in het verle- De oud-Nederlands badmin- tonkampioene Astrid van der Knaap zal op dinsdag 26 sep tember tijdens een trainings- avond in Waddinxveen een paar staaltjes van haar kun nen laten zien. Ze is dan een hele avond van de partij met demonstraties en trainingen voor een ieder die zijn of haar badmintontechniek wil ver beteren. Bij Florida zijn er voor ieder een weer ruime speelmoge lijkheden. Zo houdt de vereni ging speciale trainingen voor de allerkleinsten. Voor deze mini’s (6-9 jaar) is er op zater dagochtend volop gelegen heid om een shuttle te slaan. Hiervoor is een speciaal op hun leeftijd afgestemd pro gramma ontwikkeld. Andere jeugdspelers kunnen voor trainingen, vrij spelen en wedstrijden op donderdag avond (10-12 jaar) en op dins dagavond (13-17 jaar) te recht. rida een groot aantal evene menten georganiseerd, waar aan door velen enthousiast wordt deelgenomen. Zo staan er in het nieuwe seizoen twaalf toernooien op het pro gramma, waaronder de club- kampioenschappen en het ge zellige oliebollentoernooi. Voor de leerlingen van de groepen drie, vier en vijf van de Waddinxveense basisscho len wordt in het voorjaar van 1996 een schoolsporttoemooi georganiseerd. Tijdens dit toernooi kunnen de scholie ren spelenderwijs kennisma ken met de badmintonsport. Ook in competitieverband is Florida actief. Dit jaar doen tien teams mee aan de lande lijke en districtscompetitie. Flordia 1 speelt in de derde klasse van de Nederlandse Badminton Bond (NBB). Er wordt evenals voorgaande jaren gespeeld op drie loka- ties en wel in de sporthal ’De Dreef’ en in de sportzalen ’Groenswaard’ (Wingerd) en ’De Duikelaar’ (Zuidplas- laan). Aan het begin van dit seizoen hebben zich al veel nieuwe leden aangemeld, waardoor de diverse spee- lochtenden en avonden al aardig vol beginnen te raken. Maar natuurlijk is er bij Flo rida nog ruimte voor de (aan komende) badmintonner. Voor meer informatie over de mogelijkheden kan men te recht bij secretaris Wil Bou- mans, tel. 01727-16500 of bij Margreet Groenewegen, tel. 01727-12839. WADDINXVEEN - In het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater’ aan de Kerkstraat in Waddinxveen (tel. 01828- 144229) gaat maandag 4 september het nieuwe cursusjaar van start. Er staan cursussen op het gebied van muziek, beel dende kunst, fotografie, bloemsierkunst, ballet en toneel op het programma. ƒ10,- per persoon. Er worden zes rondjes gespeeld. Voor de winnaar is er een wisselbe- ker. Verder zijn er leuke prijs- blespel’ te beoefenen. Voor al ook gezien jes te winnen. degenen die al enigermate Binnenland gast bij Flyers. Deze wedstrijd was het aan zien meer dan waard. Er stonden twee gelijkwaardige ploegen op het veld en geen van beide teams kon beslis send voor komen, zodat er een spannende wedstrijd ont stond. Tegen het einde van de eerste helft nam Flyers een kleine voorsprong. Deze werd on danks fel aandringen van Binnenland niet meer uit handen gegeven. Uitslag 72- 68. Topscoorder: Ab Stuyf- zand met 16 punten. Maandag 28 augustus begon- ’s middags in de A-finale als nen de trainingen voor alle -TT--1 --- teams van Flyers als voorbe reiding op het nieuwe sei zoen. De Waddinxveners ne men met 20 teams deel aan de competitie en hebben nog diende decoratievoorstellen. Ook kan hij een suggestie doen over de hoogte van de toe te kennen graad van on derscheiding. De burgemees ter zendt het voorstel aan de commissaris van de Konin gin. Ook deze geeft zijn oor deel over het voorstel. De commissaris van de Ko- gemeester van de woonplaats ningin stuurt het voorstel van degene die voor een deco- aan het Kapittel voor de civie- -jx-x.ij je or(je pit onafhankelijke college geeft aan de betrok ken minister een weloverwo gen advies over het al of niet verlenen van een onderschei ding. De minister beslist over het voorstel. Welke minister dat is, is afhankelijk van het maatschappelijke waarop ae bijzo diensten betrekking hebben. De burgemeester wordt ratie wordt voorgesteld. De burgemeester speelt een centrale rol. Hij is het eerste aanspreekpunt voor het ver krijgen van informatie over de manier waarop een onder scheiding kan worden aange vraagd. Het is aan te bevelen vooraf overleg te plegen met de bur gemeester of met mevrouw M.A. van Ulden van de sectie Bestuurszaken in het ge- De burgemeester wordt zo meentehuis (Raadhuisplein) spoedig mogelijk ingelicht over het besluit of er al of niet een onderscheiding zal wor den uitgereikt. Bij een posi tieve beslissing wordt de on derscheiding bij koninklijk besluit verleend. rooster met nieuwe extra uren. Nieuw bij Diana Zwa nenburg is het ’power-hour’. Dat zijn lessen voor gevorder de sporters die van springen houden en graag een goede conditie willen opbouwen of behouden. Een deel van deze afwisselen de lessen zal bestaan uit ae robics, afgewisseld met ver schillende krachtoefeningen voor het hele lichaam. Hierbij moet ook worden gedacht aan maakt van L__ circuittraining, joggen en ste- Het Zuidhonk en ook m Bos- muziek, muziek op schoot, muziek voor peuters, ensem- blespel, fotografie, bronsgie- ten en tekenen en schilderen. De kleutercursus ’muziek’ duurt 40 weken (één uur per week). Met Piep en Miep ma ken de kinderen tijdens deze cursus spelender- en verha lenderwijs kennis met mu ziek. De cursus ’muziek op schoot’ van 8 weken (half uur per WADDINXVEEN - Zaterdag week) richt zich op moeders 23 september vanaf tien uur met baby’s van een half jaar wordt er een klaverjasdag ge- tot en met anderhalf jaar. houden in het wijkgebouw TT- - 11 Zuid (St. Victorstraat). De opbrengst van deze dag, die wordt gesponsord door as surantie- en kantoor Joop van Uunen Waar het om gaat is het Ge tuigschrift van de Tuinbouw- cursus, georganiseerd door de Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde, afdeling Bos koop. Dit getuigschrift geeft recht op licentie 1 ’Uitvoeren gewasbescherming’. Voor 1 juli volgend jaar heeft iedereen licentie nodig voor het beroepsmatig toepassen van bestrijdingsmiddelen, het in bezit hebben van be strijdingsmiddelen en voor de verkoop er van. Er zijn drie verschillende li centies: voor uitvoerders en opdrachtgevers (licentie 1: uitvoeren gewasbescher ming), voor loonspuiters en hoveniers (licentie 2: Be- De open dag is bedoeld voor breid worden met één uur. mensen die nog nooit iets aan Op veler verzoek wordt op de sport hebben gedaan en toch woensdagmiddag voor de 5-8- de stap willen nemen om iets jarigen begonnen met lessen aan hun lichamelijke conditie jazz-aerobics. Deze lessen te doen. zijn voor kinderen van van 5 De lessen die worden gegeven t/m 8 j aar. Voor deze kinderen heeft Diana Zwanenburg heel leiding van oud-CDA-staats- secretaris D.IJ.W. de Graaff- Nauta, brengt onafhankelijk adviezen uit over alle decora tievoorstellen en draagt als centraal adviesorgaan daar door bij aan de realisatie van i van den zijn verleend, minder waard zijn geworden. De waardering die in het verle den door het verlenen van een onderscheiding is uitgedrukt wordt immers niet aangetast. Het krijgen van een onder scheiding bij aantoonbare verdiensten is geen gunst en geen recht. Het is een erken ning die geen absoluut gel dende precedenten schept. De voor de erkenning nodige waardering die tot uitdruk king komt in een voorstel uit de samenleving, kent meestal een persoonlijk of een sociaal element. De belangrijkste aspecten van het vernieuwde decora tiestelsel zijn opgenomen in het Reglement op de Orde van de Nederlandse Leeuw en de Orde van Oranje-Nas sau. Dit reglement bevat de crite ria voor het verlenen van ko ninklijke onderscheidingen in de beide orden, een be schrijving van de onderschei dingstekens en de procedure voor de behandeling van voorstellen tot het verlenen van onder scheidingen. De hoogste orde van ver diensten in Nederland is de Orde van de Neder landse Leeuw. In het regle ment is be paald dat de volgende bijzon dere verdiensten aanleiding kunnen zijn voor toekenning van een onderscheiding: a. Iemand heeft een verant woordelijkheid gedragen of een bekwaamheid getoond die aanmerkelijk groter is dan de samenwerking van hem mocht verwachten. b. Iemand heeft op uitsteken de wijze werkzaamheden ver richt waarbij de samenleving in zeer belangrijke mate is gebaat, en in het bijzonder in dien de maatschappelijke waardering daarvoor niet op andere wijze tot uitdrukking is gekomen, of c. Iemand heeft alleen of sa men met anderen, al dan niet in opdracht, een zeer uitzon derlijke prestatie verricht. Het gaat hierbij om persoons gebonden (uitzonderlijke) prestaties of inspanningen van zeer uitzonderlijke aard, die van grote invloed kunnen zijn op en van verstrekkende betekenis zijn voor de samen leving. In veel gevallen zal het gaan om prestaties op basis van bijzondere talenten die niet primair de bedoeling hebben een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de samen leving, maar die dat effect wel hebben. Zij die zich jegens de Kroon en de staat of jegens de maat schappij op bijzondere wijze verdienstelijk hebben ge maakt kunnen worden be noemd in één van de zes rid derlijke graden in de Orde van Oranje-Nassau. In het reglement is bepaald dat er van bijzondere ver- di^isten sprake is wanneer iemand zich geruime tijd ten bate van de samenleving heeft ingespannen op een wij ze die uitgaat boven hetgeen van hem of haar verwacht worden. Deze prestatie kan ook het stimuleren van anderen be treffen. Ook het leveren van één of meer opvallende pres taties of werkzaamheden die i Mensen uit sommige groe- pen werden als vanzelfspre kend voorgedragen voor een onderscheiding terwijl perso nen uit andere groepen in de i maatschappij maar zelden in aanmerking kwamen voor een onderscheiding. In het nieuwe decoratiestel sel wordt meer de nadruk ge legd op de bijzondere, per soonlijke verdiensten of pres taties. Dat betekent dat meer dan tot nu toe, bijvoorbeeld vrijwilligers, vrouwen en per sonen uit minderheidsgroe pen in aanmerking kunnen komen voor een ’lintje’. Om dit te stimuleren wordt verenigingen, instellingen en maatschappelijke organisa ties gevraagd een grotere rol te spelen bij het doen van voorstellen en neemt de bur gemeester in de procedure een centrale plaats in als eer ste aanspreekpunt en als ad viseur over decoratievoorstel len. Eén van de aspecten van de vernieuwing van het decora tiestelsel is de instelling van het Kapittel voor de civiele orden. Het Kapittel, onder wat in petto. Elke les duurt 45 minuten en kost ƒ4,- per keer. die reeds enige tijd spor- De open dag van Diana’s Free Aerobics is een gratis instuif- Op de open dag wordt ook in- dag voor iedreen met om formatie gegeven over het les- 10.00 uur BBB-demonstratie; de nieuwe doelstellingen een persoonlijk record van 2.04.95. Deze prestatie was goed voor een plaatsje in de A-finale, waarin de acht beste zwemmers van Europa star ten. De Boskoper, die nu met va kantie is gegaan en in decem ber zal deelnemen aan de Ne derlandse kampioenschap pen, vlamde in deze finale op nieuw en verbeterde weer zijn persoonlijk record. Dit maal stond de klok op 2.0493 stil. WADDINXVEEN - De Stich- Deze tijd is overigens nog niet ting De Wingerd in Waddinx- voldoende voor een persoon lijke limiet voor de Olympi sche spelen, maar Mark van J rz.-jj1-xijj-J.-x toernooi wel bewezen dat er nog genoeg progressie in zijn tijden zit. I te komen die op Koninginnedag volgend jaar in I Aan de vooravond van de eerstvolgende verjaardag van I de koningin zullen na jaren- I lange parlementaire discus sie de bronzen, zilveren en gouden eremedailles in de Orde van Oranje-Nassau de- I finitief zijn vervangen door I het lidmaatschap in de Orde 1 van Oranje-Nassau. De op nieuwe leest geschoei- I de koninklijke schouderklop- I jes zullen in Waddinxveen nu ook vaker terecht kunnen ko men bij vrouwen, vrijwilli gers en buitenlanders. Wad dinxveens eerste burger maakt zich daar sterk voor. Er gaat dus in ons land veel veranderen bij het verlenen van koninklijke onderschei dingen. De wijze waarop Waddinxveners en streekge noten kunnen worden voorge dragen voor een decoratie en de manier waarop die voor stellen worden beoordeeld zijn namelijk ingrijpend ge- ligt in de omschrijving tuinbouwavondcursus, omdat Maar de belangrijkste veran dering is dat het decoratie stelsel democratischer wordt. Het nu geldende stelsel is na melijk geba seerd op nor men die niet meer aanslui ten bij de hui dige maat- gunning voor vijfjaar zonder schappelijke j-x-1x-x- verhoudingen en ontwikke- gevolgd. Wel moet men, in ge- lingen. val van licentie 2 en 3, aan kunnen tonen dat men voor 1 januari 1994 werkzaam was in de betreffende sector. WADDINXVEEN - In de voorbereiding op het nieuwe seizoen speelde het eerste he- De opbrengst van deze dag, liedjes, geluid en beweging) techniek) zich op het reprodu- renteam van Flyers-basket- die wordt gesponsord door as- met baby’s van deze leeftijd c„. „f bal de afgelopen weken enke- surantie- en verzekerings- om te gaan. pen in was door middel van le oefenwedstrijden. De heren kantoor Joop van Uunen en De cursus ’muziek voor peu- gips of rubber. Er wordt di spelen vrijdagavond 1 sep- voordeelmarkt De Vrije Vogel tember om half negen in van Arie de Bruin, is bestemd sportzaal De Duikelaar voor het Astma Fonds. (Zuidplaslaan) de volgende oefenwedstrijd tegen DAS (promotiedivisie). In de gehouden oefenwed strijden met tegenstanders uit de Topsportliga werden goede resultaten bereikt. Niet alleen voor wat betreft de uitslag, maar het spel van Flyers onder lei ding van de nieuwe coach Ro bert Smit. Tegen promotiedivisieclub Prisma Collega werd met twintig punten verloren, na dat in de eerste helft sprake was van een gelijk opgaande strijd. Tegen New Stars, straks tegenstander in de competitie, werd een over winning behaald. Vrijdag was eerste divisionist hoofdstad Wenen heeft oud-Boskoper Mark van der IL..LL Zijden goed gepresteerd. Voor het in Barneveld wo- ling zij nende oud-lid van De Gouwe was dit de eerste keer 1----- dat hij op een groot internationaal toernooi mocht meedoen. vrijblijvende kennismaking betaalt u 13,25. vens over de bijzondere ver diensten van de decorandus worden vermeld. Aangezien de behandeling van een deco- ratievoorstel vrij lang duurt, is het van groot belang dat een voorstel tij dig wordt inge- worden gespeeld diend. ’Badminton Overdag’ is een De burgemeester brengt ad- gezamenlijk initiatief van de men dat diezelfde persoon ge- vies uit over alle bij hem inge- badmintonclubs Aeolus en ruime tijd betaalde werk- diende decoratievoorstellen. Florida en de gemeente Wad- zaamheden heeft verricht op Ook kan hij een suggestie dinxveen. Deelname hieraan een wijze die hem of haar on- doen over de hoogte van de staat open voor leden en niet- derscheidt van anderen en toe te kennen graad van on- leden en kost ƒ5,-per keer, die getuigt van een karakter- derscheiding. De burgemees- Zoals elk jaar wordt er bij Flo- volle en voorbeeldige plichts vervulling. Het decoratievoorstel-nieu- we-stijl moet in het algemeen worden ingediend bij de bur- over de wijze van indienen van het voorstel. Van belang is dat alle gege- Dit seizoen gaat er, uiteraard bij voldoende belangstelling, ook een aantal nieuwe cur sussen van start. De cursus sen die gegeven worden zijn jazzgroepen. Er zal wekelijks worden gerepeteerd onder leiding van een vakbekwame docent. ’Fotograferen voor 50-plus- sers’ is een cursus van 12 les sen. De cursus wordt overdag gegeven. Onderwerpen die aan de orde komen zijn alge mene kennis van opname techniek, aanschaf van nieu we camera, flitstechniek en kleurenleer. Tevens zal er ruimte geschapen worden voor excursies en enkele dia series. In de categorie ’beeldend - bronsgieten’ richt de cursus ’cire perdue’ (verloren was- ceren van beelden of voorwer pen De cursus ’muziek voor peu- ters’ omvat 8 weken (drie reet in was gewerkt, kwartier per week) en richt zich op moeders met peuters van anderhalf tot en met vier die eenmaal per twee weken Voor opgave kan men terecht jaar. Ook hier staat de muzi- bij Cees Niemans, tel. 01828- kale beleving van moeder en 14694. De kosten bedragen kind in lied, geluid, beweging wordt gegeven. Voor diegenen en spelletjes centraal. Bij Kreater bestaat ook de mogelijkheid om het ’ensem- k iso w x 4, a PAGINA 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1995 Naam Adres: Plaats 11 (aman T. Ververs sr. (restaurant Bibelot) uit handen van burgemeester C.M. van der Linden de gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau opgespeld. (Foto's: Archief Sjaak Noteboom). i zx o i rxv* z~\ 4 v-1 w x-. tz4v»z, "1 AC - - -- A J T- 1 i "1 i j 1 1 Postcode: Tel- t (voor controle op de bezorging) 1 Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen. Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. ge- •- V.. t - ’4 ■j? z '4 Ir,"' 0

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 21