Ik heb op Mont Blanc-top gestaan H| 1 Het is leuk om straks te zeggen Be Fair-volleybal hervat trainingen Schoolslagzwemmer winst en verliest Jeugdkerngroep bij De Gouwe Streek Goudse rugbyclub klaar voor het nieuwe seizoen In drie daaen naar 4.807 meter hoogte De Sperwer Zaterdag receptie Tien jaar jeu de boules vereniging Waddinxveen 90-Jarig Excelsior start nieuw damseizoen Begin nieuw sjoelseizoen Mor/o Verkijk nieuwe trainer Waddinxveensen Nieuwe uren bij TOOS- gymnastiek i uit het bui- en ze Voorlopig lijkt het hem heer- jeugdkerngroep manier probeert De Gouwe vanuit te baar gesteld door houthandel februari, woensdag 3 maart. Italië. (in vijf en vrou- lijk om straks tegen iedereen in r;- x- i zeggen: ‘Ik heb op de top van de Mont Blanc gestaan*. 46.08.4. Glunderend consta teerde hij dat hij nu tweede staat in het klassement. In de komende twee weekein- november, november, december, spreekt de vereniging in Zuid-Holland en daarbuiten een behoorlijk woordje mee. de team)en Annemarie de spalvo met oud-trainer Her man Brouwer op de bank. Heren Bij de heren van Be Fair, die vorig seizoen teleurstellend degradeerden naar de eerste klasse, zal het trainer-coach- renteam onder zijn hoede. Teruggekeerd op het oude nest zullen de verwachtingen van het publiek hooggespan nen zijn. Toch houdt Dick van Diermen vooralsnog een slag om de arm. in het Gouwebos tussen Wad- dinxveen en Boskoop. Een klein groepje liet zich daar toen zien. Op zich een mooie lokatie voor jeu de bou les, maar nadat wandelaars het spel een paar keer door el kaar geschopt hadden en de ballen regelmatig smerig wa ren besloot het bestuur naar aan een concours vanuit Orle ans. Weergesteldheid krach tige west-noord-westen wind. Afstand 500 km. In concours 210 duiven. Gelost om 08.00 uur. Aankomst eerste duif 15.05 uur. Laatste duif 15.41 uur. Snelheid eerste duif 1174 m.p.m. Uitslagen: P. Noorlander Zn. 1 9 31 40 45 5153; N. Hoo- gerdijk 2 4 8 11 32 33 36 42 49; Joh. L. Bol 3 7 10 16 17 23 30 4143 48; P. van der Made 5 50; J. Verbakel 6 13 22 35 38; R.A. van der Made 12 14 15 21 24 25 34 46 47; H. Metse laar 18 28 52; J. Loef 19 20 39; Davy Hofman 26 37 44; E. van Beek 27 29. Dick van Diermen was de laatst drie seizoenen actief bij buurtvereniging Rentokil Ze- bin Koele, Harm van Wezel en Martin Leijn. De voorbereiding van de com petitie wordt met 11 spelers gestart. Voor de aanvang van de competitie zal de definitie ve selectie bekend worden. Ter voorbereiding op de com petitie, die voor de heren op zaterdag 7 oktober begint met de thuiswedstrijd tegen Utopia, werkt Be Fair-heren 1 de volgende oefenwedstrij den af: zaterdag 2 september: drie- kamp bij MVC; zaterdag 9 september: driekamp met Jo- dan Boys en Zevenhuizen; vrijdag 15 september: Agon- ber: vierkamp bij De Jodan Beide seniorenteams trainen elke maandag- en donderdag avond vanaf acht uur. De jeugd wordt elke donderdag avond vanaf zeven uur bege leid. Voor verdere informatie kan men terecht bij het secre tariaat van RFC Gouda, J. Donker, telefoon 01821-2648. Het aanspreekpunt voor de jeugd is P. Dellepoort, tele foon 01820-26220. WADDINXVEEN - De Waddinxveense Sweelinckhof- bewoner Cees van der Harst (38) gaat samen met zes vrienden en collega’s de 4.807 meter hoge Franse Mont Blanc beklimmen. Hij vertrekt komende zater dagmorgen 2 september vroeg en keert zaterdag avond 9 september naar hij hoopt met een droomer varing weer in het Gouwedorp terug. Een sportieve uitdaging die door de dames met beide han den aangegrepen werd, al be seft men bij Be Fair terdege goed als eerste of als tweede sport fungeren. De tijden van het schaatsen doorkruisen geen enkele andere sport en de contributie zal voor nie mand een bezwaar kunnen zijn*, aldus De Gouwe Streek. Wie dat wil kan altijd eens een training meemaken (tel. nioren is er nog steeds ruimte voor nieuwe leden. RFC Gou da biedt nieuwe leden de mo gelijkheid om drie maanden gratis mee te trainen met de hoofdmacht. Tevens is een in- troductielidmaatschap in het leven geroepen waardoor men tegen sterk gereduceerd tarief een periode kan mee trainen en meespelen. moeten worden om in de tweede divisie het hoofd bo ven water te houden. Be Fair zag trainer-coach Herman Brouwer aan het eind van het seizoen plots klaps vertrekken naar twee de divisionist Ekspalvo. Nog niet op de hoogte van het ge luk dat de Waddinxveense club ten deel zou vallen koos hij voor het hoger geklasseer de Dordtse team. Be Fair contracteerde als nieuwe oefenmeester de Ha genaar Mario Verkijk, een re latief jonge 29-jarige trainer die eerder actief was bij SVC Hij wil in eerste instantie een goed draaiend team neerzet ten waarin de jeugd wordt in gepast en sommige spelers een andere taak krijgen. De oefenmeester hoopt op een sportief en gezellig seizoen, waarbij de resultaten dan vanzelf moeten komen. Dat Be Fair niets liever wil dan terugkeren in de promo tieklasse zal Dick van Dier men niet onbekend zijn. Het spelersmateriaal dat hij tot zijn beschikking kent is een mix van ervaring en jong ta lent. WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 24 augustus is voor de Waddinxveense damvereniging Excelsior het nieuwe damseizoen begon nen. Van start zijn eerst ge gaan de senioren, die weke lijks hun krachten meten in buurtcentrum ’De Boog’ (C. Huygenslaan). Excelsior wacht een bijzonder seizoen, waarin de viering van het 90-jarig bestaan cen traal staat. Diverse activitei ten zullen in het teken hier van staan. Een jubile umcommissie is belast met de opzet en uitvoering van enke le evenementen op damge- bied. Zoals gebruikelijk wor den elk jaar het Waddinx- veens schooldamtoemooi (ja nuari 1996) en de Waddinx veense Damdag (februari of maart 1996) gehouden. In de clubcompetitie van de Dambond Midden-Holland wordt Excelsior door een achttal en een viertal verte genwoordigd. Van het eerste team (achttal), uitkomend in de hoofdklasse, en waarin vier jeugdige spelers uitko men, wordt veel verwacht na de zeer succesvol behaalde derde plaats in het afgelopen seizoen. Informatie over Excelsior en het damspel kan worden in gewonnen bij voorzitter Piet Swart, telefoon 01828-14712 en bij pr-man Cor Barelds, te lefoon 01828-14726. terugkeer neemt twee dagen in beslag. Hun trip in twee auto’s naar het Franse Chamonix is uit een oogpunt van veiligheid voor een groot deel geregeld door het Utrechtse reisbureau Greenstone Adventures. De kosten be- GOUDA - De Rugby Football Club Gouda, die vorig seizoen net de titel miste, maakt zich gereed voor een nieuw seizoen. De mannen van trainer Joe Hall zijn dan ook al weer enkele weken in training en lang zaam maar zeker wordt de trek naar de ovalen lede- WADDINXVEEN - Vanavond om half zeven - woensdag 30 augustus - begint het nieuwe seizoen van de Waddinxveen se de schuttersvereniging Wad- dinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan. WADDINXVEEN - De da mes en herenselecties van de Waddinxveense volleybalvereniging Keu kencentrum Be Fair heb ben vorige week maan dag 21 augustus hun trai ningen hervat. De club- presentatie is woensdag avond 27 septembert bij hoofdsponsor Keuken centrum Waddinxveen (Zuidkade). De dames worden in de lan delijke tweede divisie C ge traind door nieuweling Mario Verkijk en de heren gaan in de eerste klasse Zuid-Holland door met trainer-coach Dick van Diermen. Het eerste damesteam, Be Fair’s vlagge- schip, is on danks de der de plaats bij de PD-wed- strijden als nog gepromo veerd naar de tweede divi sie. Door het terugtrekken van Alcom Capelle uit de eerste divisie schoof het Rotterdam se Rijnmond vanuit de twee de divisie door naar de eerste divisie en mochten de Wad- dinxveners de opengevallen plaats in de tweede divisie C innemen. Na aankomst wordt zondag vanuit het hotel eerst heen en terug een gletsjer op 2.500 meter hoogte verkend. Maan dag wordt met het echte werk begonnen door eerst een rou te naar de eerste berghut op 3.167 meter hoogte te nemen en vervolgens twee langere routes op dinsdag (3.817 me ter) en woensdag te lopen. Op die dag wordt op 4.807 meter de top van de Mont Blanc bereikt. Als het weer zou tegen zitten dan is de donderdag nog be schikbaar als reservedag. De De Gouwe-masters Nic Geers en Judith van Berkel starten daar niet meer op. In hun klassement zijn zij voor de anderen onbereikbaar gewor den. Zij maken zich op voor de Eu- was gedaan werd kruiwagen na 1 werd er gerold en gestampt en ging er grind overheen. Voor de beklimming van Eu ropa’s hoogste bergtop heb ben computer-operator Cees van der Harst en zijn zes ma ten uit Alphen aan den Rijn, Boskoop, Rotterdam, Schoon hoven en Zoe- termeer totaal mannen twee wen) drie da gen uitge trokken. Twee plaatse lijke gidsen begeleidt de groep - die ter plaatse nog met drie perso nen wordt uitgebreid ‘- op de overigens technisch eenvou dige Mont Blanc-looproute, die daarom natuurlijk niet minder spannend is en voor zien is van steile gladde pa den met steengruis. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver- oude bouwkeet, die Be Fair; zaterdag 16 septem- 1 1 vT J fraaie kantine' 'Gelukkig Boys; zaterdag 23 september: Zevenhuizen 3-Be Fair; dins dag 26 september VC Rijs- wijk-Be Fair. stand 131 km. In concours 542 duiven. Gelost om 10.15 uur. Aankomst eerste duif 12.10 uur. Laatste duif 12.22 uur. Snelheid eerste duif 1.114 meter per minuut. Uitslagen: C. Smitskamp 1 21 37 54 79 90 99 118; M. Ver beek 2 14 26 35 72 93 103 106 109 120; H. Metselaar 3 11 13 19 28 111 117 124; R.A. van der Made 4 30 42 59 62 88 107 136; J. Loef 5 6 36 55 69 75 82 91 92 100 125; Joh. L. Bol 7 16 18 34 64 68 85 101 108 112 119 127 130; M. Tollenaar Zn. 8 20 29 102 123; E. van Beek 9 22 24 39 41 45 46 48 50 53 58 71 78 80 86 96 113 115 116 121; W. Breedijk 10 44 51 56 60 81 84 97 105 122 126; J. Verbakel 12 15 27 33 63 66 87; P. van der Made 17 25 76 89 114 129 135; N. Hoo- gerdijk 23 32 38 40 43 52 61 Thijmlaan. De gemeente 95; J. Toor 31 94; C.G. Hof- - man 47 133 134; J. Jansen Zn. 49 57 70 83 132; C.A. Bo- sjoelers in het gebouw van' de 65 131; P. Noorlander _.i—xx67 104; M. Hofman 73 110; D.M. Degenhardt 74 77; TH. Twigt Zn. 98128. Er werd onderdak gevonden bij de korfbalvereniging Kor- bis aan de Li- maweg. Toen die in verband met de bouw van het kan toorpand van Grontmij Zuid-Holland NV moesten verdwijnen weken ook de jeu de boulers uit naar een ande re plaats. “Wij willen een eigen accom modatie*, was de boodschap die het bestuur van de vereni ging bij toenmalig sportwet houder Paul van Schie (CDA) neerlegde. ‘Dat is prima, maar zonder al te veel be moeienis van de gemeente*, was zijn antwoord. De nieuwe lokatie was snel gevonden op het voorterrein van tennisvereniging Wad dinxveen aan de Alberdingk j was bereid eenmalig ƒ40.000,- be schikbaar te stellen, maar de zelfwerkzaamheid moest van de jeu de boulers zelf komen. Vol goede moed begonnen de toen 25 leden aan dit karwei. Nadat het zware grondwerk De speeldata voor het nieuwe sjoelseizoen zijn: woensdag 30 augustus, woensdag 13 september, woensdag 4 okto ber, woensdag 18 oktober, woensdag woensdag woensdag woensdag 10 januari, woens dag 31 januari, woensdag 21 j-vx, xxvx februari, woensdag 3 maart, ropese kampioenschappen in woensdag 3 april, woensdag Italië. 24 april en woensdag 15 mei. Oikos Wateringen en Tonegi- do Voorburg. Als trainer van Tonegido septemner: driekamp met Voorburg kwam hij Be Fair Sliedrecht Sport en Hirundo; competitie tegen en was ge lijk gecharmeerd van het aantrekkelijke en gevarieer de spel van de Waddinxveen sen. In de selectie van de Be Fair- dames deden zich weinig ver anderingen voor. Nieuwe gezichten zijn de eerste serieuze ontmoeting Jacqueline in de bekercompetitie tegen van de Ruit Olympus 2 in het Brabantse (uit het twee- Made. Zaterdag 7 oktober be- j_ x-x gint voor Be Fair-dames 1 de competitie met de uitwed- Rooy (terug strijd in en tegen Utrecht, uit het hui- waarna op zaterdag 14 okto ber het eerste optreden voor eigen publiek volgt in de bela- WADDINXVEEN - Volgende week maandag start de Wad dinxveense gymnastiekver eniging TOOS weer met al haar gymnastiek-, jazz-, aero bic-, turn-, spring- en trimles- sen. Vanaf maandag 4 september kan iedereen (vanaf één jaar) weer terecht bij TOOS voor één of meer uurtjes ontspan ning per week. De gediplo meerde leiding staat te pope len om aan een nieuw seizoen te gaan beginnen. In het TOOS-programma is er voor elke leeftijd (tot en met 65 jaar) wel wat bij. Ge kozen kan er worden uit één van de 53 lesuren die er wor den gegeven. TOOS biedt gymnastiek voor jongens, meisjes, dames en heren, trimmen voor dames en he ren, aerobic, steps en BBB voor dames en heren, jazz voor meisjes, dames en ook heren, ouder- en peutergym, jazztiek en kleutergymnas- tiek .In het nieuwe seizoen wordt op een enkele les na na genoeg hetzelfde lesrooster aangehouden als dat van het vorige seizoen. Nieuw zijn een aerobic-uur op dinsdag avond van 21.00-22.00 uur, een aerobic BBB-uur op don derdagavond van 20.00-21.00 uur en een steps-uur op don derdagavond van 21.00-22.00 uur. Voor informatie over de les sen bij TOOS of over het uit gebreide nieuwe lesrooster kan bellen met tel. 01828- 13839 of 01828-30965. Steven Roes en Emile Buring zijn de jeugdspelers die van uit het tweede team doorstro men. Edwin van Meerveld hing zijn volleybalschoenen aan de wilgen, zodat de selec tie verder bestaat uit de spel verdelers Joost van Aven- donk en Mare Poulissen en aanvallers Paul van Yperen, Edwin van Erk, Theo van Ei- kruiwagen aangevoerd, jk> Michael ^van Maaren^Ro- gestampt l"“ v TT 1 'heen. Helaas bleek dat grind over de grove onderlaag niet de sa menstelling was om op te spe len. Na het inwinnen van des kundig advies werd besloten het grind er weer af te halen. Er moest eerst een laag ri- vierklei tus sen. Het was nog een hele toer om de goede samen stelling vinden. Intussen was men ook be gonnen met het neerzetten van een omgetoverd zou worden tot een f begon op dat moment de le dengroei en kwamen er nieu we enthousiaste mensen die bereid waren de vermoeide pioniers te helpen met het af bouwen van de kantine en het aanleggen van het veld. Met de komst van de fraaie accommodatie in Waddinx- veen-Noord steeg het leden tal snel tot boven de honderd. Zonder verdere financiële steun van het gemeentebe stuur is de jeu de boulesver eniging Waddinxveen uitge groeid tot een gezonde vereni ging. Ook sportief gezien ren bal groter. Om alvast een voorproefje te krijgen op de komende com petitie zal RFC Gouda - waar bij ook Waddinxveners zijn aangesloten - deelnemen aan een toumooi in Driebergen en enkele vriendschappelijke wedstrijden spelen. Het echte werk begint voor de beide seniorenteams op zon dag 10 september. Het eerste team, uitkomend in de derde klasse, speelt dan thuis direct een loodzware wedstrijd te gen het Haagse HRCIII. Ook de gestaag groeiende jeugdafdeling van de Goudse vereniging gaat weer van start. Een enthousiaste jeugdcommissie zorgt dat het voor de jeugd aan training, begeleiding en activiteiten niets zal ontbreken. Voor zowel de jeugd als de se- tenland). In de loop van het seizoen kwam Petra Catsburg (ex- den thuiswedstrijd tegen Ek- Schovocomca) de gelederen versterken. Libero Joke Doornbos keert na haar zwangerschap terug en om dezelfde reden zal Liesbeth Gras dit seizoen verstek laten gaan. Spelverdeelsters Cora Bos en Wilma de Jong en aanval- sters Anneke Verwoerd, Sja- schap worden verzorgd door net van Tol, Antoinette Wij- Dick van Diermen. Hij is geen dat de mouwen opgestroopt ,ker, Sylvia de Vries en aan- onbekende van de Waddinx- voerster Marcella Bos zijn de veense ploeg, die eerder on- inmiddels bekende gezichten der hem de nodige succesvolle in de Waddinxveense hoofd- jaren kenden. macht. Jan Willem van den Hoek is hersteld van de val over de zwarte kat en hij testte zich zaterdag op de Braakman op de twee kilometer vrije slag met een elfde plaats op 1.06 sec. achter winnaar Remco Folkertsma. Zondag ging het op de drie ki lometer in Oosterhout weer wat soepeler. In het grote veld van 105 zwemmers werd hij zesde op 1.11 achter de uit Wenen teruggekeerde mara thonspecialist Hans van Goor. Met de nodige trainingsar- beid hoopt hij in de vier reste rende wedstrijden zich weer met de top te kunnen meten. Martijn van den Maagden berg werd zaterdag getroffen door de dit jaar bij sommige langebanen zeer streng toe gepaste schoolslagregels. Die houden onder meer in dat je niet te dicht achter een ander mag zwemmen in verband met het voordeel door de zui ging- Martin de Wildt, tweede in het klassement voor de Zwemkroniekbeker en Mar tijn van den Maagdenberg, door zijn steeds sterkere zwemmen inmiddels opge klommen naar de derde plaats, zwommen op de twee kilometer schoolslag ook in die volgorde achter de nog on geslagen Lesley Voorn. Omdat deze op een gegeven acht uur op het veld van de Tien jaar geleden begon het Waddinxveen allemaal met een oproep in (Sniepweg) en ijstrainen van- het Weekblad voor Waddinx- af zaterdag 30 september el- veen om een boultje te gooien ke zaterdagavond van kwart - voor zes tot kwart over acht. WADDINXVEEN - Voor de zwemmers van De Gouwe speelde het langebaanzwemmen zich afgelopen vangt een leuke attentie, weekeinde af in de Braakman in Zeeuwsch-Vlaande- ‘Het schaatsen kan voor ie- ren en in het Wilhelminakanaal bij Oosterhout. Hier- dereen vanaf zes jaar heel aan deden de troeven Jan Willem van den Hoek en Martijn van den Maagdenberg mee. moment inhield om eens een ander voorop te laten zwem men, schoof het treintje even in elkaar waardoor direct het waarschuwende fluitje van de controleur klonk. Deze situatie herhaalde zich nog een keer, waarna voor Martin en Martijn diskwalifi catie volgde. Achteraf bleek dit voor Mar tijn van den Maagdenberg niet zo nadelig, want de vol gende dag op de drie kilome ter schoolslag in Oosterhout ontbrak Martin de Wildt, die dus dit weekeinde geen enkel punt verzamelde, terwijl een geladen Martijn van den Maagdenberg het volle aan tal punten verdiende door De bij Dick Dros in het bezit voor het eerst dit seizoen Les- zijnde wisselbeker, beschik- Eveneens werd deelgenomen ley Voorn te verslaan. baar gesteld door houthandel Met 0,3 sec verschil won hij in Alblas (Zuidkade), is de inzet van de komende competitie. Verwacht wordt dat er met veel interesse gestreden zal worden om deze en andere den volgen er nog langebaan prijzen, zwemwedstrijden in Goes, Vlissingen, Vianen en Roer mond. In de voorbereiding zal .Kim Emnes, vorig jaar actief als spelverdeelster bij het Haag- venhuizen. Na één jaar de da- se Sovicos en ooit jeugdspeel- mes nam hij de laatste twee ster bij Be Fair, het twaalftal jaar het ervaren tweede he- complementeren. Een brede selectie derhalve voor Mario Verkijk die tot eind september de tijd heeft om zijn definitieve selectie op papier te zetten. Naast de trainingen zal Be Fair ter voorbereiding de vol- Den Haag, Van Santen Haag, gende oefenwedstrijden spe- 1 m len: zaterdag 2 september: Be Fair 1-Be Fair 2; zaterdag 9 septemner: driekamp vorig seizoen tweemaal in de woensdag 9 september: Hevo Heino-Be Fair; zaterdag -16 september: Volco 2-Be Fair en een vierkamp met Atalanta, Vives en Hevo Heino; zater dag 23 september: driekamp in Ermelo met Vollkei en Har derwijk; donderdag 28 sep tember: Be Fair-Foranto. Donderdag 30 september is WADDINXVEEN - De jeugdcommissie van de Wad- droomwensen in vervulling te weer begonnen met de voorbereidingen van het nieu- laten gaan. Twee van de acht - - hebben relevantie klimerva- ring. Nu alleen maar hopen dat het weer in de bergen geen roet in het eten zal gooi en. WADDINXVEEN - Komende zaterdag 2 september viert de jeu de boulesverening Waddinxveen haar 10- jarig bestaan. De receptie in het clubgebouw aan de Alberdingk Thijmlaan begint om vier uur. ’s Avonds is er voor de leden een barbeque in Franse stijl. dinxveense schaatsvereniging De Gouwe Streek is Het tweede lustrum wordt g< ximoY’ Va zxrVrx on m zxF /V zx atzaza>«Vazx»<zx4 zV4 -»a rfon xrr»r» Va zx4- »a 4 on, - 1 -1 _1 1 x 1 we schaatsseizoen. Voordat de trainingen echt begin nen is er eerst een stranddag. De traditionele en feestelijke stranddag wordt komende za terdag 2 september gehou den. Op ongedwongen wijze gefascineerd door bergbe- dige begeleiding in het zand klimmen, speleologie en de ƒ- - 1 j Mont Blanc. Misschien dat de j.. _-a - opgedane ervaringen hem la- ber goed beslagen ten ijs ko ter zullen helpen een ervaren alpinist te worden. Cees van der Harst is altijd al gaat de jeugd onder deskun- hockevclub rrk z-x A* 11 2 1- XJ J de conditie weer opvijzelen, zodat ze zaterdag 30 septem- men. Op basis van presenta ties en inzet is er bij de schaatsvereniging een echte opgericht. Schaatsers tussen de 12 en 15 zijn omgeving te kunnen jaar worden in de gelegen heid gesteld om dit seizoen twee keer op De Uithof in Den Haag te gaan trainen. Op die eniging De Sperwer nam deel een betere plek\üt tezïên.' manier probeert De Gouwe aan een concours vanuit Streek nog betere aansluiting Strombeek. Weergesteldheid te krijgen met de top in het west-noord-westen wind. Af- schaatsgewest Zuid-Holland. In september start de jeugd commissie van de Waddinx veense vereniging tevens met de ledenwerfactie Werf een nieuw lid’. Elk nieuw lid ont- gulden per persoon. Aan kleding schoeisel moesten eenzelfde bedrag besteden. Alle zeven denken ze in de af gelopen tijd met wandelen en fietsen voldoende conditie te hebben opgebouwd om hun Bil 1 J PAGINA 29 der Harst (38) hoopt volgende week woensdag op de top van de Frans Mont Blanc, Europa's hoogste berg in ikt de klim met zes vrienden en collega's. Komende zaterdagmorgen 2 september vroeg vertrekt hij. (Foto: ■nol W'- L t BE FAIR VOLLEYBAL 8 29 27 POSTBUS 185 2740 AD WADDINXVEEN Sjaak Noteboom). - I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1995 Waddinxvener Cees van der Harst (38) hoopt volgende week woensdag op de top van de Frans Mont Blanc, Europa's hoogste berg in Frankrijk, te staan. Hij maakt de klim met zes vrienden en collega's. Komende zaterdagmorgen 2 september vroeg vertrekt hij. (Foto: «•X..V.T..V. ‘JW&: Waddinxveen aan de Alberdingk thijmlaan. (Foto: Jeu de boules* vereniging Waddinxveen). Jeu de boulers enthousiast in actie in Waddinxveen-Noord. (Foto: Jeu de boulesvereniging Waddinxveen). je- vierd midden in het weekein de van de clubkampioen- schappen, die vrijdagavond beginnen met triplettes, za- 01828-10002). Droogtrainen terdag met doublettes en zon- is er in de wintertijd op dag worden afgesloten met woensdagavond van zeven tot tête a tête. 'Bergbeklimmer' Cees van der Harst met zijn vrouw Yvonne (34) en van links naar rechts zijn kinderen Roeland (1), Marieke (9), droegen 1.300 Coen (6) en Fieke (3). (Foto: Sjaak Noteboom). i ^88 F

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 29