Open dag voor senioren in AF-centrum Bodemvondsten te zien op Open Monumentendag Jan van Leeuwen is terug bij Antilope WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense atletiekver eniging Antilope (Alberdingk Thijmlaan), waar trai ner Jan van Leeuwen is teruggekeerd, zijn de afgelo pen week de trainingen weer volop van start gegaan. B. Jansen en E. Philipse delen de schaakpunten Volleybal mini-instuif Handballers zoeken naar nieuwe leden Kuno Mooren levert op surfplank topprestatie i- H3HH Waddinxveen speelt gelijk Klaverjassen in 'De Paddestoel' Cursus basis kalligrafie Jazz-workshops bij Burgvliet Prijswinnaars Jubileumloterij Open dag in het Streekarchief Hollands Midden Geslaagden Vervoers- expositie in Gouda Dertig km in kern van Moerkapelle waardebonnen op de loten WADDINXVEEN - Be Fair WADDINXVEEN - Zaterdag 9 september van tien tot vier uur wordt er voor alle Waddinxveense 55-plus- sers in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) een open dag gehouden om kennis te maken met het grote activiteitenaanbod waarvan wekelijks in dit centrum sprake is. BOSKOOP - Volleybalvereni ging Agon organiseert op za terdag 9 en zaterdag 16 sep tember een mini-instuif. Alle kinderen tussen 6 en 12 jaar die kennis willen maken met het volleybal zijn dan wel kom. Hen wordt de eerste be ginselen van de sport bijge- bracht en de instuif wordt af gesloten met een toemooitje waarbij enkele prijzen te win nen zijn. Beide dagen is de mini-instuif van 11.00 tot 14.00 uur in de sportzaal aan de Puttelaan. De zaal is open vanaf 10.45 uur. Voor inlichtingen: Marga Disseldorp (tel. 16895) of Ca- rolien Kamps (tel. 10396). uit zal komen, kan men meer lezen over deze bodemvond sten. Interessant om ze al vast in werkelijkheid te zien. opende door Guido van Duur- en. In de 20e minuut leek Waddinxveen de zaak weer WADDINXVEEN - In de laatste week van augustus zijn alle teams van de Waddinxveense handbalver eniging Rowah weer met de voorbereiding op het en geïmproviseerde muziek in Gouda en onstreken, wordt voorgezeten door de Wad en kunnen best nog wel de no dige atleten en atletes wel kom worden geheten. Ook bij de damesconditietrainingen op maandag, dinsdag en don derdag, evenals op de zater dagochtend gemengde trai ning is versterking van harte welkom. zichtigen tijdens de openings tijden van het streekarchief (dinsdag tot en met vrijdag toegangsprijs bedraagt voor leden en donateurs ƒ2,50 en voor niet-leden f3,50. Er zijn leuke prijzen te winnen. nis hebben van het noten schrift en die willen leren im proviseren aan de hand van en ac- coordenschema’s. Ook men sen die al eens eerder hebben meegedaan aan de beginners- workshop, kunnen zich voor Juist omdat Rowah nog niet zo lang bestaat is er geen sprake van een stoffige ver- enigingscultuur. De club is jong en heeft een dynamisch karakter. Nieuwe leden erva ren geen drempel en worden gelijk goed opgenomenin de vereniging. als verkeersknooppunt in de regio, de scheepvaart in en om Gouda, het vervoer te land en de moderne ontwik- naarplantsoen met 1-3 van Bergambacht en het zonda- van Waddinxveen speelde met 2-2 gelijk tegen Haastrecht. Waddinxveen-Haastrecht was een aantrekkelijk ge speelde wedstrijd. Na enig af tasten was het Haastrecht cumenten uit de 14e eeuw tot heden, waaronder zeer oude oorkonden en kaarten, en fo to’s, wordt een beeld ge schetst van het verkeer en vervoer in het Goudse gebied. den aan de Groeneweg in Gouda gaat zaterdag 9 sep tember om tien uur (op Open Monumentendag tot vier uur) de expositie ’Onderweg - ver keer en vervoer in en om Gou da door de eeuwen heen’ van start. WADDINXVEEN - De landelijke Open Monumenten dag, die komende zaterdag 9 september van tien tot vrouw M.E.M. Verbeij, Ha- vijf uur ook in Waddinxveen wordt gehouden, staat deze keer in het teken van de archeologie. De onlangs opgerichte werk groep bodemonderzoek van de Vereniging Historisch Ge nootschap Waddinxveen vond dit een goede aanleiding zich te presenteren. Eén van Waddinxveens offici- GOUDA - In de nieuwe zaal van Gouda’s Kunstcentrum Burgvliet aan de Spiering- straat begint maandagavond 11 september weer een twee tal jazz-workshops, georgani seerd door de Stichting Go- Jazz en Kunstcentrum Burg vliet. initiatief gen over de activiteiten in het nieuwe seizoen vragen bij Gré van Dort, tel. 01828- 15555. Zij is altijd aanwezig op maandag-, woensdag- en donderdagmorgen van 9.00- 11.30 uur. WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - De aan de Fazant- dreef in Waddinxveen wonende 15-jarige Kuno Moor- en is een echte en succesvolle surfer in hart en nie ren. Dat bewees hij in het weekeinde van zaterdag 26 en zondag 27 augustus. In een veld met 135 deelne mers werd in Zevenhuizen hij zesde bij de tien solis ten. nen vangen. Bij diverse groepen is de be- m zetting echter nogal schamel Waddinxveen de trekking verricht voor de loterij, met het volgende re sultaat. De eerste prijs, een reischeque ter waarde van 2.500 gulden, is gevallen op lot 2772. Een viadecamera op Ook op deze expositie is het thema archeologie. In het kwartaalblad van het Historisch Genootschap Wad- mag Waddinxveen de compe- dinxveen, dat eind september titie vol vertrouwen tegemoet zien, hetgeen zeer belangrijk gulden is in verband met de verstrek te promotie-degradatierege- ling. wordt muziek gemaakt twee groepen van 18.45 tot 20.45 uur en van 21.00 tot 23.00 uur. Groep 1 is bedoeld voor muzi- rend met het hoofd gescoorde kanten die een redelijke ken- goal van F. Lalihatu na mooi aangeven van T. Plantfeber. Vijf minuten later kende de goed leidende scheidsrechter eenvoudige thema’s een strafschop toe aan Haas trecht welke onhoudbaar werd ingeschoten (2-2). Hierna was het Waddinxveen dat zich nog de beste kansen deze groep opgeven. Groep 2 van allen werden benut. Het was een door beide partijen gespeelde wedstrijd waarin Waddinxveen het meest in balbezit was en op basis van uitgespeelde kan sen het meeste recht had op de overwinning. Gezien het vertoonde spel zal bestaan uit meer ervaren muzikanten met een goede kennis van notenschrift en accoorden. De workshops worden gege ven door Michael Varekamp, trompettist van Fr a Fra Sound. De cursus gaat tien weken duren en kost honderd gulden voor donateurs van Go-Jazz. De overige deelne mers betalen vijfentwintig meer. Zondag 10 de cember vindt de einduitvoe ring plaats in de Agnietenka- pel te Gouda. Zevenhuizen. Hij zou graag door Waddinxveense bedrijven gesponsord willen worden. De Waddinxveense surfer heeft een groot door zettingsvermogen en traint veel door de weeks en op za terdag op de Reeuwijkse Plassen. Ook krijgt Kuno Mooren trai- De atleten kunnen nog ruim schoots aan de slag om het zo merseizoen met wedstrijden op de baan af te werken. Naast het regelmatig voor wedstrijden bezoeken van an dere verenigingen in de regio, heeft Antilope zelf deze maand nog de clubkampioen- schappen gepland staan. Zaterdag 23 september zal hiervoor het startschot op de gravelbaan aan de Alber dingk Thijmlaan worden ge geven. Voor die tijd echter wordt nog volop getraind en is Antilope erg blij met de te rugkeer van Jan van Leeu wen als trainer voor de A-, B- enC-jeugd. Na een jarenlange uitsteken de carrière bij AAV-36 in Al- phen aan den Rijn, waar Jan van Leeuwen hoofdtrainer is geweest, keert hij terug op zijn oude bekende stek in Waddinxveen-Noord. Antilo pe beschikt op dit ogenblik over een goed trainerscorps en is dus eigenlijk helemaal klaar om veel jeugd op te kun- Elk jaar wordt in Zevenhui zen de 24 uur-surfwedstrijd ’Surf around the clock’ gehou den. Kuno Mooren heeft daaraan, evenals vorig jaar, meegedaan. Vorig jaar was dat in een team van drie per sonen. Dit jaar wilde de jeugdige Waddinxveense scholier het alleen proberen. Dat was een grote uitdaging voor hem. Nog nooit had iemand van zijn leeftijd dit solo gedaan. Zijn ouders stonden achter hem, maar hadden zo hun be denkingen, want het is nogal niet wat om een etmaal lang op de surfplank te staan. Gepakt en gezakt ging het ge zin naar Zevenhuizen met voldoende surfmateriaal. Alle maten zeilen waren aanwe zig, want je weet maar nooit hoe het weer is met veel of weinig wind. Zaterdagmiddag om drie uur was de start tot de volgende middag drie uur. Er stond een aardig windje. Kuno Mooren begon met een zeilmaat 7.4 m2, het maximale dat hij ge wend is. Al gauw nam de wind wat af waardoor hij met een gorter zeil 10 m2 (geleend bij Eurofun Center) verder kon surfen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense W. de Goeij-Huis- man (Tarweakker 38, tel. 01828-16896) gaat in het Gouwedorp een cursus basis kalligrafie geven. Kalligrafe ren is afgeleid van twee oud- Griekse woorden: Kalos be kwaam, mooi en grapho schrijven, samenstellen. De basis-kalligrafiecursus start in de tweede week van september. De cursus omvat zes ochtenden, middagen of avonden, waarin men twee lettertypen (Textura en Uni- caal) wordt aangeleerd, zowel de kleine als de hoofdletter daarvan. Het doel van deze cursus is dat met de tegenwoordig zo veel zelfgemaakte kaarten nog mooier kan laten overko men. Het is geen volledige kalligrafiecursus, maar echt gericht op het versturen van felicitaties en wensen voor bijzondere dagen. Zeker met het oog op de komende feest dagen in december is deze korte cursus zeer geschikt. Cursusleidster is mevrouw W. de Goeij-Huisman, ook wel bekend van de jaarlijkse cur sus kerstkaarten maken met verschillende technieken. De ze cursus begint half oktober en duurt eveneens zes weken. Omdat de animo hiervoor al tijd groot is, dient men zich De veldcompetitie vangt aan in het weekeinde van zater dag 9 en zondag 10 septem ber. In de periode van medio oktober tot eind maart wordt de zaalcompetitie gespeeld, waarna het tweede deel van de veldperiode (tot begin juni) wordt afgerond. Handbalvereniging Rowah is in 1991 opgericht en in korte tijd uitgegroeid tot een vol waardige en gezonde sport vereniging. De vereniging is op een moderne leest ge schoeid. Het is een open en dit feestseizoen komen de Waddinxveense handballers met maar liefst negen teams uit in de competitie. En dat zijn er weer twee meer dan in Aan de hand van originele do- het vorige seizoen. Rowah komt dit jaar bij de se nioren uit met twee dames teams en één herenteam. Het eerste damesteam en de he- rengroep van de handballers worden dit jaar gesponsord De ontwikkeling van Gouda door Zuidplas Assurantiën. Dit jaar worden deze teams onder meer aangekleed door de sponsor. Zondag 17 september wordt kelingen in de laatste ander- de nieuwe outfit gepresen teerd tijdens de eerste cotnpe- titiethuiswedstrijden van dit seizoen aan de Sniepweg. Naast de senioren heeft Ro wah voor het eerst ook een dames-juniorenteam kunnen samenstellen. De jeugdafdeling van Rowah bestaat uit mini’s (gemengd 6-7 jaar), welpen (gemengd 8- -i rv 2 Jj B (11-12 jaar) en een jongens- WADDINXVEEN - Vrijdag avond 8 september om acht uur is er in het wijkgebouw De Paddestoel (Lijsterbes straat) weer klaveij assen en Sloof (tel. 01828- jokeren voor volwassenen. De Geïnteresseerden kunnen altijd zonder enige verplichting enkele trainin gen meemaken. Op de open dag, een van de Stichting Welzijns werk Waddinxveen (SWW), zullen meer dan 25 verschil lende activiteitsgroepen la ten zien wat ze doen en ieder een er van alles over vertel len. Het evenement is voor de ou deren in het Gouwedorp een goede gelegenheid alle infor matie te krijgen over een ge varieerd aantal activiteiten waarvoor men zich soms al zolang had willen opgeven. Natuurlijk kan men zich ook meteen laten inschrijven. Het Anne Frank-centrum is volgens de Stichting Wel zijnswerk Waddinxveen de ontmoetingsplaats voor alle Waddinxveense senioren. Veel mensen denken dat het Anne Frank-centrum alleen bestemd is voor de mensen die wonen aan het Jan van Bijnenpad, maar dat is niet zo. Alle Waddinxveense se nioren zijn er van harte wel kom. Mensen die zaterdag 9 sep tember verhinderd zijn kun nen ook telefonisch inlichtin- WADDINXVEEN - Vorige week donderdag 31 augus tus is de huishoudelijke schaakcompetitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV weer van start gegaan. Voorzitter G. Torenbeek kon drie nieu we schaakleden welkom heten. BOSKOOP - Notaris A.J. Hoogenraad heeft tijdens de GOUDA - Het vernieuwde Streekarchief Hollands Mid den aan de Groeneweg in Gou da, waarbij ook de gemeenten -..i en Zevenhui- zen-Moerkapelle zijn aange sloten, houdt zaterdag 9 sep tember (Open Monumenten dag) een open dag van 10.00- 16.00 uur.Op deze dag wordt het publiek bezig gehouden met rondleidingen door de ar chief- en librijedepots, er zijn enkele stands van historische De diverse trainingstijden verenigingen, er is een foto-en zijn: Maandag: 13.30-14.30 uur dames; 18.00-19.00 uur pupillen mini, C, B; 18.30- 20.45 uur junioren ABC; 19.00-20.00 uur junioren D; 20.30- 21.30 uur gemengde conditietraining. T’ 18.30- 19.30 uur pupillen A; 20.00-21.00 uur dames. Woensdag: 18.30-19.30 uur junioren Cl, D; 19.00-20.00 uur junioren A, B, C2; 20.00- 21.45 uur gemengde lange af- standstraining. Donderdag: 09.00-10.00 uur dames; 19.00-20.00 uur pupillen A. Zaterdag: 09.00-10.00 uur ge mengde conditietraining. Met gebruinde hoofden ging iedereen er in het Anne Frank-centrum (Jan van Bij- nehpad) flink voor zitten. Dat bleek uit de vele lange partij en, die werden gespeeld. Met de zwarte stukken trad kampioen B. Jansen in het strijdperk tegen een andere topper, E. Philipse. De kam pioen kwam licht in het voor deel uit de opening, maar bei de krachten waren toch ge lijk, waarna de partij na een foutloze strijd van beide kan tenop een logische remise uit liep. Goede zaken deed H. van Woudenberg met een listige combinatie, die tegenstander W. Henninnk over het hoofd zag. Verder een reguliere puntendeling tussen W. v.d. Hoek en T. v.d. Oord. Voorts bleek H. Smitskamp te sterk voor L. Ellers en moest L. Willemen het onderspit delven tegen A. Kardol. Even eens winstpartijen voor A v.d. Starre, T. Kuiper, J. Muit en N. Dannis tegen respectie- gen die de leden onlangs heb ben gedaan. Op het eerste paneel zal een dwarsdoorsnede van de Zuid plas te zien zijn, vanaf de Gouwe tot aan de Piasweg, met de diverse bodemlagen. Boekjes van onder andere C. Neven, die zijn geraadpleegd bij de voorbereiding, zijn te zien in de eerste vitrine. Het tweede paneel toont fo to’s van de opgravingen en in de vitrine liggen de gereed schappen die daarbij ge bruikt worden, zoals een guts. Op het derde paneel velijk C. Asscheman, L. v.d. Haven, T. Wiersma en J. v.d. Haven. Door goed spel van E. Ket kon F. Ritter een nederlaag niet voorkomen. Remisepartijen waren er voor A. Versluis te gen P van Offeren en H. Brinkhorst tegen H. Stouten. Het naar de senioren overge stapte jeugdlid S. Kleinhoon- te moest in nieuwkomer S. Brobbel zijn meerdere erken nen en J. Smit kwam met enig geluk aan zijn eerste overwinning, aangezien te genstander U. Beerends, eveneens een nieuw schaak- lid, in gewonnen stand zijn toren wist weg te geven. J. de Bock wist met sterk spel J. Markus de teil in te spelen. Verder een gelijke eindstand voor J. Sandijk en G. Toren beek en als laatste nog over winningen voor T. Goor, J. v.d. Heiden en J. Pensioen te gen respectievelijk C. Alblas, D.J. van Offeren en A van Asperen. GOUDA - Aan het Instituut De Jong in Gouda zijn uit Waddinxveen, Zevenhuizen en Boskoop de volgende kan didaten geslaagd. Tekstver werking WP: H.A. Kortenoe- ven, Zevenhuizen; mevrouw A.D. Lindhout, Boskoop; me- zerswoude. Steno Neder lands: mevrouw V.G. Nugte- ren, Boskoop. Notuleren: me vrouw C. Quichou-De Hoog, Waddinxveen. Middenstand: H.J.A: van Aemsbergen, Waddinxveen; M. de Knikker, E.J. Heus, mevrouw P. Waddinxveen; ele monumenten, de Remon- «.j. strantse Kerk aan de Zuidka- de, vormt het decor voor hun vondsten uit Waddinxveense bodem. Door middel van panelen en vitrines zal het Historisch Genootschap Waddinxveen de bezoekers meenemen op een tocht langs de opgravin- tweedehands-boekenmarkt, er zijn computerdemonstra- ties (onder andere van het fo- tobestand), er kan worden rondgekeken in de studiezaal en de open opstelling van de Dinsdag: bibliotheek, er wordt een openbare les ’lezen oud schrift’ gegeven en er is de expositie ’Onderweg - verkeer en ver voer in en om Gouda door de eeuwen heen’ met originele documenten uit de 14e eeuw tot heden.Bovendien kunnen belangstellenden zich laten inschrijven voor de cursussen genealogie en lezen oud schrift en voor een introduc tiecursus archief en onder zoek. GOUDA - In de expositie- ruimte van het vernieuwde nieuwe handbaljaar begonnen. De in het sportpark Streekarchief Hollands Mid- ’de Sniep’ (Sniepweg) spelende vereniging komt dit jaar weer met meer teams dan ooit uit in de veld- en zaalcompetitie. krijgt men een overzicht te zien van de vondsten. De vondsten zelf bevinden zich in de derde vitrine. Op de tentoonstelling van amateurkunstenaars, die za terdagmorgen 9 september wist te scheppen, welke geen om elf uur geopend wordt in de raadzaal van het gemeen tehuis (Raadhuisplein), staat goed ook een vitrine met bodem vondsten. ning van Dick Veltman, coach van Luciënne Ernst uit Reeu- wijk. Zij is Worldcup-surfster en staat vijfde op de wereld ranglijst. Op zondag heeft gezellige club. Kuno Mooren meestal wed strijden door het hele land. Dat zijn ongeveer dertig wed- Mede dankzij zijn ouders strijden per jaar waar hij re- heeft Kuno een prima presta- delijk in presteert en waarbij zijn ouders hem bij begelei den. Zijn vader zorgde dat het Kuno Mooren zit nog op - --J-- school en is naar het examen jaar van het Groen College in ‘En als je als nieuw lid wilt Boskoop gegaan. Surfen en wedstrijdsurfen zijn zijn lust nog lang met school te kun nen combineren. MOERKAPELLE - Ter bevor dering van de verkeersveilig heid heeft het gemeentebe stuur van Zevenhuizen- Moerkapelle voor de kern van Moerkapelle een plan opge steld er een 30 km-gebied van te maken. Het plan houdt maatregelen in voor de kern, bestaande uit drempels, verhoogde kruis vlakken en wijziging in- gangsconstructies. De aanleg tijdig hiervoor op te geven, wordt voor 25% van de kosten gesubsidieerd door het minis terie van Verkeer en Water staat. Voorwaarde is dan wel dat met de uitvoering vóór 15 november van dit jaar wordt begonnen. Daarnaast is een calculatie gemaakt van maatregelen op de Moerkapelse Zijde, Noord- einde en Bredeweg. De beno digde kosten, zonder de be treffende subsidie, bedragen respectievelijk ƒ266.200,- (voor de kern) plus ƒ187- 843,75 (voor Moerkapelse Zij de, Nooreinde en Bredeweg). Dat is inn totaal ƒ454.750,-. De maatregelen voor de Moerkapelse Zijde, Noordein- de en Bredeweg zullen in overleg moeten worden ont wikkeld met de busmaat schappij ZWN. De daadwer kelijke uitvoering is hiervan mede afhankelijk, omdat de ze-wegen als doorgaande en ontsluitingswegen zijn te be schouwen. De kosten van de projecten zullen zo laag mogelijk wor den gehouden door stan daardoplossingen en door aanbesteding in competitie (meerdere offertes). Ook wordt gestreefd naar een ge lijktijdige aanbesteding van beide werken. Dat zal zeker jubileumavond van Floreant ook invloed hebben op de prijsvorming. De eventuele verbetering van de fundering van de wegen Moerkapelse Zijde, Noordein- de en Bredeweg zal worden bezien in het kader van de op lot 2214, een kleuren-tv op lot Elke drie uur moesten de so- handen zijnde reconstructie- 2206, een videorecorder op lot werken. 2706, een set tuinmeubelen Ook het aantal drempels in op lot 2675, een dames-en be de kern zal nog nader worden renrijwiel op lot 2785 en acht bezien. Echter aan het karak ter van de maatregel mag geen afbreuk worden gedaan mede in verband met de sub sidievoorwaarden. Waddinxveen; Waddinxveen, Brandhorst, mevrouw M.E.M. Verbeij, Hazerswoude; mevrouw M.M. Simons-Van der Kruk, Zevenhuizen. Certificaten Middenstand: A Hoogen- doorn, Zevenhuizen. MBA: mevrouw P.M. Romijn, Bos koop. Certificaten MBA: M. van der Hoorn, Boskoop. halve eeuw komen daarbij aan bod. Niet alleen aan de specifiek Goudse vervoersproblema- tiek (binnenvaart) wordt aan dacht besteed, ook van de an dere gemeenten uit het ge bied van het streekarchief (Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapel- 10 jaar), meisjesadspiranten le) zijn originele stukken en B (11-12 jaar) en een jongens- foto’s te zien. en meisjesteam in de catego- De expositie is tot en met vrij- rie van adspiranten A (13-14 dag 1 december gratis te be- jaar). Doordat er dit seizoen weer meer teams zijn samenge steld, is er in alle teams volop van 9,30-17,00 uur), ruimte voor nieuwe leden. In sommige teams is aanwas zelfs heel noodzakelijk om comfortabel het komende handbaljaar te kunnen spe len. Iedereen die kennis wil ma ken met handbalvereniging Rowah en eens willen mee trainen in één van de teams, kan inforamtie krijgen bij se cretaris Kees Hoffmans, tel. 01828-13453 of bij pr-man Ruud Sloof (tel. f- 11066). Waddinxveen menens was om met een goede seizoenso- pening te beginnen werd in de 5e minuut van de tweede helft duidelijk toen nieuwko mer P Kulman beheerst musici hebben deelgenomen, scoorde. wordt muziek gemaakt in Waddinxveen was de ploeg die het meest in balbezit bleef, hetgeen in de 20e mi nuut resulteerde in schitte- listen een anderhalf uur ver plicht op de kant komen om bloeddruk en dergelijke te meten en om te eten en te drinken. Zo kwam de Wad- 2911, 2291, 2826, 2728,1965, dinxvener heel goed de nacht 2671,2834 en 2403. en de dag door. Volgens de Alle prijswinnaars zijn of sportartsen had Kuno Moor- worden persoonlijk ingelicht. en een perfecte conditie meedenken om bepaalde za ken te veranderen en te ver en zijn leven en hij hoopt dit beteren bij Rowah dan kan dat‘, aldus het bestuur. ‘Ook daarvoor staat Rowah open. En dat is dan ook de reden dat Rowah zo sterk is ge groeid in een tijd waarin veel sportverenigingen een terug loop in het ledenaantal laten zien'. Rowah viert komend seizoen het vijfjarige bestaan op maandag 1 januari 1996. In Boskoop gegaan. Surfen zijn ouders tie geleverd door de 24 uur zonder problemen uit te va ren. 7_' materiaal in orde was en zijn moeder zorgde voor eten en drinken en al datgene waar hij op dat moment trek in had. Kuno Mooren werd uiteinde lijk zesde van de tien solisten (wie de meeste rondjes vaart wint). Een dan te bedenken dat de andere solisten alle maal marathon-surfers zijn en over veel ervaring beschik ken. In totaal waren er 135 deelnemers waaronder trio’s, duo’s en solisten. Voor zijn prestatie werd Kuno Mooren dan ook rijkelijk be- verloor zaterdag in het War- loond. Hij kreeg van Eurofun Center tijdens de prijsuitrei king een heel goede mast voor gelftal zijn zeilen, waar hij erg trots op was. Surfspullen zijn duur en de Waddinxvener probeert door het wegbrengen van folders en een weekblad zijn spullen bij elkaar te sparen. Gelukkig dat de score in de 15e minuut komen zijn ouders hem ook vaak tegemoet. Kuno Mooren wordt met kor ting op surfmateriaal gespon- recht te trekken doch een goe- sord door Eurofun Center uit de scoringsmogelijkheid werd ook onbenut gelaten. Vlak voor het rustsignaal had Go-Jazz, de stichting jazz Waddinxveen geluk. Een door 1 Haastrecht ingeschoten bal sprong via de onderkant van de lat weer het veld. Dat het dinxvener M.W. de Jong (Sou- burghlaan 22, tel. 01828- 15698). Tijdens de workshops, waar aan in het verleden ook diver se Waddinxveense amateur- 7 o. PAGINA 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1995 J 1 1 11.L 1 4--t-O De 15-jarige Waddinxveense solosurfer Kuno Mooren van de Fazantdreef in a<tie in Zevenhuizen. a 1 „'A f -

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 21