E NVM GARANTIE MAKELAARS SBB BBS o jj j svbi ©P k te I-1H o lm i n ff H J Voor het kopen of verkopen van een huis kunt u vanaf nu terecht bij uw Garantiemakelaar GARANTIE OKI WXDBQGOWBBff ©B KOOS 1. Ri JC ES f vn E E N D D W HT ItKERt VO MAKELAARS I N X V ZUIDPLAS 90 PLANDEEL D OR MtTONUKtU 1 f Indeling: een riante zonnige woonkamer met erker, circa 55 f 295.000,- k.k. BOSKOOP: Oll f 185.000,- k.k. NOG ENKELE WONINGEN TE KOOP. i F F MAKELAAR van deze modern vormgegeven woningen in dit deelplan hebben de stede- architectuur centraal gestaan. De woonhuizen van het type A worden alle van een nog aan te leggen park. De originaliteit komt eveneens tot uitdrukking BOSKOOP: HAZERSWOUDE- DORP;f 397.500,- k.k. BOSKOOP: Geschakelde en vrijstaande villa's. Kavelgrootte vanaf 630 m2 tot circa 818 m2. Een fraai architectonisch ontwerp met harmonieus op elkaar afgestemde gevelafwerkingen. m2, halfopen keuken, bijkeuken, slaap- WADDINXVEEN: f 249.000,- k.k. Heggewinde 23: In groene kindvriendelijke woon omgeving gesit. ruime eengezinswoning, type heren huis. Deze centraal gesit. woning is gebouwd in 1972 op ca. 127 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Ind.: Uitgebouwde entree, afgewerkt met tegel vloer, toilet met fontein, ruimte voor garderobe. Z-vormi- ge woonk. met open trap, open keuken met een eenv. inrichting. 1 e Verd.: overloop met vaste kast, 3 slaapk., waarvan 2 met vaste kasten, 1 slaapk. met wastafel. Riante licht betegelde badk. met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: ruime voorzolder met o.a. c.v.-ketel, geiser en bergruimte. Zolderk. met dakkapel (mogelijkh. voor extra kamer). Bijzonderh.: achtertuin gesitueerd op zuidwesten met stenen berging eventueel geschikt voor minder valide mensen aanvaarding in overleg. REEUWIJK: f 234.000,- k.k. Raadhuisweg 35: Fraai verbouwde gezellige een gezinswoning met uitzicht op de Breevaart. Deze in 1935 gebouwde karakteristieke woning heeft een inhoud van ca.' 285 m3 en is gebouwd op ca. 102 m2 eigen grond.. Ind.: entree, toilet met fontein, sfeervolle woonk. met aan voorzijde erker en fraai uitzicht op de Breevaart, keuken met nette in L-vorm opgestelde keu- keninrichting. Ie Verd.: overloop, 3 kamers waarvan één met deur naar dakplat, badkamer met ligbad en wastafelmeubel. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met Velux dakraam en veel bergruimte, zolderk. met Velux dakraam en bergvliering. Bijzonderh.: de stenen berging met de gasgestookte c.v.-ketel (1991) staat in de achtertuin winkels, openbaar vervoer en scholen op loopafstand aanvaarding in overleg. Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, fel. 01828-13822 HH v0 - Boskoop: Zijde 6, tel. 01727-15409 WADDINXVEEN: 270.000,- k.k. St. Victorstraat 33: Uniek wonen in ruim opgezette woonboot, ca. 14.00 x 9.65 m., voorzien van beton nen onderbouw en gelegen in rustig water te Waddinxveen aan kavel grond groot ca. 500 m2 beho rende in eigendom bij de woonark. Ind.: Tochtportaal met marmeren vloer, entree, royale woonk. ca. 45 m2 met open haard en deur naar terras, woonkeuken ca. 3.70 x 3.00 m. met L-vormige inrichting, badk. met granitovloer, slaapkamer ca. 6.30 x 3.80 m. met 3 vaste kasten en vaste wastafel, toilet met fontein en granitovloer, slaapka mer ca. 3.10 x 5.00 m. met 2 vaste kasten en vaste was tafel. Bijzonderh.: ged. dubbel glas vloeropp. ca. 135 m2 betonnen onderbouw rondom loopgalerij verwarming d.m.v. moederhaard ca. 500 m2 eigen grond stenen schuur ca. 4.10 x 2.50 m. BOSKOOP: WADDINXVEEN: f 239.000,- k.k. Tollenslaan 44: Aan autovrij pad gesitueerde gunstig gelegen eengezinswoning. Ind.: Hal, meterkast, kel derkast met aansl. wasm., toilet met fontein, gesloten keu ken met luxe Siematic keuken met koelk., vriesk., gas- kookpl., afzuigkap en elektr.oven, woonkamer ca. 26 m2 met massieve parketvloer. 1 e Verd.: overloop, 3 ruime slaapk., waarvan ouderslaapk. v.v. wastafel, badkamer met dubb. wastafel, douche en wastafel. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap, voorzolder met ruimte voor c.v.-ketel en grote zolderkamer met dakkapel. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1965 inhoud ca. 325 m3 grondopp. ca. 148 m2 diepe, mooi aangelegde ach tertuin op het noorden HR-ketel Nefit Turbo 1992 goed onderhouden div. isolatievoorzieningen opleve ring medio 1996. WADDINXVEEN: f 297.500,- k.k. Sparrengaarde 37: Centraal gesitueerde riante een gezinswoning (herenhuis) met achtertuin op het zui den. Ind.: Uitgebouwde entree met ruimte voor gardero be, toilet, halfopen woonkeuken, fuingerichte woonk. met deur naar tuin op het zuiden.Ie Verd.: overloop met kastruimte, 3 kamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: riante voorzolder met div. aansl. voor app., zolderk. met mogelijkh. voor meerdere kamers. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1978 ‘opp. ca. 120 m2 inhoud ca. 450 m3 aan voorzijde vrij gelegen aan vaarding in ovedeg. Bij de ontwikkelingen bouwkundige opzet en gebouwd aan de rand in de plattegronden. Via de uitgebouwde entree betreedt u de ruime woonkamer, welke is voorzien van dubbele open slaande deuren, die toegang geven naar terras en tuin. De royale, open keuken wordt uitgerust met een Bruynzeel keuken. Op de le verdieping treft u drie slaapkamers aan, deze zijn van flink for maat. De badkamer is standaard voorzien van ligbad, wastafel en 2e toilet. Op de 2e verdieping treft u een hobbykamer/overloop en een slaapkamer aan met aan twee zijden een dakterras. In de achtertuin staat de stenen berging. Graag maken wij met u een afspraak om dit plan aan u op ons kantoor te presenteren. Koop-/ aanneem sommen vanaf fl. 347.550,- V.O.N. Wat is het toch ongelijk verdeeld in Nederland. Neem nu het bouwprojekt aan de Brugweg in Waddinxveen. I Zoveel groen, zoveel rust en zoveel ruimte. Bestaat dat nog in ons overvolle land? Jazeker. Daar waar uw tuin eindigt, begint de natuur. f 244.000,- k.k. Zilverschoon 6: In mooie groene woonomgeving gesitueerde riante tuinkamerwoning met garage en achtertuin op het zuiden. Ind.: Uitgebouwde entree, garderobe, toilet met fontein, fuingerichte woonkamer ca. 4.92 x 6.95 m. met mogelijkh. voor open haard, half open keuken met fraaie, U-vormige inrichting. Begane grond grotendeels afgewerkt met plavuizenvloer. le Verd.: open trap, 3 slaapkamers, resp. ca. 4.35 x 2.84 m., ca. 4.33 x 2.84 m. en ca. 3.37 x 2.01 m., badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap, overloop met extra bergruimte, c.v.-ketel, geiser en aansl. wasmachine, ruime zolderkamer met dakkapel. In de achtertuin op het zuiden staat de garage. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1973 opp. ca. 140 m2 inhoud ca. 325 m3 kindvriendelijke woonomgeving winkels en scholen op loopafstand aanvaarding in over leg. WADDINXVEEN: f 319.000,- k.k. Bosb. Toussaintsingel 50: Prachtig aan singel gesi tueerde uitgebouwde hoekeengezinswoning met garage en tuin op het zuidwesten. Ind.: Royale entree, kast, toilet, uitgebouwde woonkamer ca. 38 m2 met ópen haard en fraai uitzicht over singel, keuken met diverse aansl. voor app. le Verd.: ovedoop met 2e toilet, 3 grote slaapk., badk. met modern wastafelmeubel en lig bad. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap, open zolder met dakkapel en mogelijkheid voor 2 kamers. Bijzonderh.: gesitueerd nabij Gouwebos inhoud ca. 375 m3 opp. ca. 208 m2 gasgest. c.v. (1992) elec. bedienbare buitenzonwering op loopafstand van sta tion en winkels aanvaarding in overleg. BOSKOOP: f 227.500,- k.k. Nieuwstraat 95A: Geheel verbouwd en uitgebouwd karakteristiek woonhuis, gesitueerd in gezellige woon- straat. Ind.: Hal, meterkast, ca. 12 m. lange woonkamer met aan voorzijde erker, open woonkeuken met moder ne, L-vormige inrichting, compleet met inb.app., achter- portaal toilet, c.v.-combiketel. Parterre grotendeels afge werkt met laminaatvloer. le verd.: ovedoop met grote bergkast (oorspr. badkamer), 2 slaapkamers, waarvan 1 met deur naar dakplat, betegelde badkamer, ingericht met ligbad/douche, wastafel en aansl. wasmachine. 2e verd.: overloop, doka c.q. bergkast, 2 slaapkamers, beide met wastafel. Ca. 12 m. diepe achtertuin (oostfig- ging) met houten berging. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1934 inhoud ca. 350 m3 in 1984 2e verd. erop gebouwd aanvaarding in ovedeg. WADDINXVEEN: f 575.000,- k.k. BOSKOOP: f 795.000,- k.k. BOSKOOP; f 127.500,- k.k. Van Straaten van Nesplantsoen 26: Vierkamer-hoekappartement, gesitueerd op de 2e verdieping, nabij winkels en openbaar vervoer. Ind.: hal, betegeld toilet met nieuw sanitair, 3 slaapkamers met vaste kasten, woonkamer met moederhaard en 2 vaste kasten, keuken met nette inrichting en loggia, betegelde badkamer met lavet en granitovloer. Bijzonderh.: inpandige berging aanvaarding in overleg. WADDINXVEEN: f 247.500,- k.k. Junolaan 15: Moderne eengezinswoning met tuin op het zuiden, gunstig gesitueerd in ruim opgezette en kindvriendelijke woonwijk "A-3"Ind.: Entree, meterkast, garderobenis, betegeld toilet met fontein, doorzonwoonk. met aan voorzijde erker, halfopen keu ken met modern keukenblok en voorz. van div. aanslui tingen voor app. Vanuit keuken c.q. woonk. riante tuin op het zuiden te bereiken, le Verd.: bereikbaar met vaste trap, ovedoop, 3 slaapk., waarvan 1 met vaste kast, modern betegelde badk. met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap, riante ovedoop met div. aansl. voor app., c.v.-combiketel en extra bergruimte, fraai afgewerkte zolderslaapk. met 2 Velux dakramen. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1992 opp. ca. 124 m! dak-, gevel- en vloerisolatie en dub bel glas aanvaarding voorjaar 1996. kamer circa 20 m2, badkamer, garage-berging. 1 e verdieping: 2 tot 4 slaap kamers, riante badkamer, 2e toi let. De indeling en afwerking van de woning kan worden afge stemd op uw individuele woon wensen. Koopsommen vanaf Hfl. 761.000,- V.O.N. O® j.S -w [«pp-* tTH WADDINXVEEN: f 435.000,- k.k. Woubrechterf 45: Aan groenstrook gesitueerde riant halfvrijstaand geschakeld landhuis met garage en een fraai aangelegde vrije achtertuin. Ind.: Hal, toi let met fontein, L-vormige woonk. met schuifpui naar tuin, open keuken met een in L-vorm opgestelde keukeninrich- ting, compleet met inb.app. o.a. keramische kookpl., 1 ii V- HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE ÉS".""-" Populierenhof 17: Moderne, uitgebouwde patio- bungalow met verrassende indeling en tuin met veel privacy (patio) op zuidwesten. Ind.: Hal, rainte woonka mer met open haard en fraaie schouw, schuifpui naar onder architectuur aangelegde patio met vijverpartij, open keuken met moderne L-vormige inrichting met inb.app., portaal, modern afgewerkt toilet met fontein, bijkeuken, L-vormige praktijk c.q. kantoorruimte. Gehele beg.gr. afgewerkt met grindvloer. Ie Verd.: overloop met c.v. kast, 3 slaapk., badk. met ligbad, 2e toilet, dou che en wastafel. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1985 opp. ca. 160 m2 dak-, gevel- en vloerisolatie geheel dubbel glas aanvaarding in overleg. Poelzoom 22: Rustig, nabij dorpskern gesitueerd geschakeld herenhuis met garage, gebouwd van duurzame materialen en riante voor- en achtertuin. Ind.: Entree, ruime hal, licht betegeld toilet met fontein, dubbe le openslaande deuren naar sfeervolle Z-vormige woon kamer ca. 35 m2 met open haard. Hal en woonkamer afgewerkt met fraai massief eiken parketvloer. Via schuif pui of buitendeur tuin op het zuiden te bereiken. Woonkeuken ca. 15 m2, ingericht met L-vormige inrich ting met inb.app. Ie verd.: overloop, 2 licht betegelde badkamers, waarvan 1 ingericht met douche, wastafel, aansl. wasmachine en 1 badkamer ingericht met ligbad, wastafel en 2e toilet. Drie slaapkamers, resp. ca. 3.92 x 4.37 m., ca. 3.92 x 3.36 m. en ca. 3.92 x 6.00 m., waarvan 1 met wastafel. Stenen garage/berging met kanteldeur. Bijzonderh.:bouwjaar ca. 1978 inhoud ca. 450 m3 aanvaarding ca. voorjaar 1996. Noordeinde 327: Goed onderhouden eengezins woning met ca. 25 m. diepe, zonnige achtertuin Ind.: Entree, tochfportaal, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine, woonkamer met laminaatvloer en open keuken. 1 e Verd.: overloop, 4 slaapk., waarvan 1 v.v. deur naar balkon. Bijzonderh.: ged. dubbel glas 2 houten bergingen opp. ca. 258 m2 inhoud ca. 275 m3 bouwjaar ca. 1930 aanvaarding in overleg. In collegiale verkoop met Lafeber Makelaardij 01829-6044. Rozenlaan 2: 2 Halfvrijstaande landhuizen. Binnenkort start Bouw- en Aannemingsbedrijf L. van Leeuwen b.v. met de realisatie van 2 halfvrijstaande landhuizen met garage. De villa's worden op traditionele wijze gebouwd. Ind.: Prachtige ligging, buitengewoon fraaie architectuur, duurzaamheid, hoogwaardige materialen. U kunt natuur lijk naar eigen smaak keuken, sanitair en wandafwerking bepalen. Pluspunten: grote U vormige woonkamer met eetkamer en ronde erker (ca. 65 m2), keuken, bijkeuken, studeerkamer, 4 slaapkamers, riante badkamer en apart 2e toilet, bergzolder, garage is gesitueerd in de goed op de zon gelegen tuin. Bijzonderh.: kavelgrootte ca. 600 m2 en 907 m2 elektr. oven, koelkast en afzuigkap, le Verd.: overloop met 2e toilet, 3 slaapk., royale modern afgewerkte badk., ingericht met ligb., douche en dub. wastafel. 2e verd.: open zolder met mogelijkh. voor kamer, bergkasten en c.v.-installaties. Bijzonderh.: bouwjaar ca. 1987 inhoud ca. 450m3 geheel v.v. dubbel glas, dak-, vloer en gevelisolatie scholen, winkels en openbaar vervoer op loopafstand aanvaarding kan spoedig. Kastanjelaan 59 B: Luxe afgewerkt vrijstaand woon- /praktijkpand met eventueel een mogelijkheid voor dub bele bewoning. Ind.: Entree, toilet, garage/berging, woonk. met half open keuken. De keuken is ingericht met uitgebreide en luxe inbouwapparafuur. 3 Slaap- of werkkamers, badka mer is ingericht met douche, toilet en wastafel; portaal, toilet. Gezellig ingerichte achtertuin gelegen aan waterpartij, le Verd.: overloop, 2 kamers en een royale badkamer. 2e verd.: bergzolder waarop o.a. de c.v.-installatie en de mechanische ventilatie. Bijzonderh.: bouwjaar 1994 inhoud opstal ca. 660 m2 grondoppervlakte ca. 336 m2 aanvaarding in overleg. Wie een huis wil kopen of verkopen, kan vanaf nu terecht bij De Garantie makelaar. En dat is een prettig idee. Want dankzij uw Garantiemakelaar kiest u altijd het zekere voor het onzekere. Via ons Aankoop Zeker Plan en ons Verkoop Zeker Plan maken we namelijk concrete afspraken die een snelle procedure en een goede prijs garanderen. Maar natuurlijk doen we veel meer. Wat? Bel maar even. Of kom langs. We informeren u namelijk graag. Gentiaan 23: Perfekt onder architectuur gebouwd (1978) vrijstaand landhuis met inpandige garage op 527 m2 eigen grond. Ind.: Centrale hal, woonkamer ca. 50 m2 met open haard en schuifpui naar terras, open keuken met div. inbouwapp., vide, (donkere) kamer met keukenblok, c.v.-ruimte, bijkeuken, berging, toilet met fontein, bergkast, royale ouderslaapkamer met schuifpui en aansl. luxe badkamer. De begane grond is groten deels v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming.le Verd.: d.m.v. iroko-houten trap, ovedoop met plavui zenvloer, toilet, royale werkruimte (d.m.v. vide met woonk. verbonden), slaapkamer met douche en wastafel, ruime berging, zonneterras, 2 slaapk. met deur naar badk. met 2 afzondedijke wastafels en douche. 2e verd.: d.m.v. iroko-houten trap, overloop, ruime slaap- /hobbykamer en berging.

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 18