Commandowagen voor brandweer Kapper Wim Bijl nu ook CVB-bankagent Brandweer krijgt een eigen kantoor I g p Dikke winst voor Be Fair Kledinqbeurs Zevenhuizen Bingo-ovond in Het Zuidhonk In bibliotheek 129 mini-kunstwerkjes uit Pelhrimov ts Jeugddisco in Het Zuidhonk Klankbeeld in de Open Cirkel Regionale samenwerking bij inzameling chemisch af val Psychiater in Het Nieuwe Trefpunt over schizofrenie Organist Goudse St. Janskerk in Zevenhuizen Openbare les kleutermuziek Tsjakka-disco De Paddestoel Spanning bij jeugdschakers Moerkapelle Open huis voor Israel Proefles in koorscholing Max Havelaar- hagelslag in Wereldwinkel Interkerkelijk koor Meeting zingt in de 'Bijlmerbajes' 'De Zonnebloem' dagje uit op landgoed Leende :i till Plattelandsvrouwen bezoeken Rabobank «j i- ZI (Kerkweg- persoon. De CVB Bank bestaat 75 jaar. Het Gemeenschappelijk Vuil Bedrijf (GVB) heeft door De Straat Milieu-adviseurs BV laten onderzoeken of het mo gelijk is te komen tot een ge zamenlijke inzamelstructuur WADDINXVEEN - Naast de kapperszaak ’De Kapper’ van Wim Bijl (35) in het winkelcentrum Zuidplas (Zuidplaslaan) heeft zich gevestigd een filiaal van de CVB Bank. De Waddinxveense kapper, die ooit drie jaar in het verzekeringsvak werkzaam is geweest, geeft als bankagent leiding aan deze sobere maar doeltreffende vestiging, die tot voor kort in Waddinx-’ veen-Noord gesitueerd was. kan men contact opnemen met Wil van Helden (tel. 01828-15734) en Paul Wilde- boer (tel. 01828-16331). WADDINXVEEN - Niet zoals aangekondigd ds. A.J. Zou tendijk is vanavond (woens dag 27 september) te gast op de avond van de hervormde ontmoetingskring ’De Open Cirkel’ in De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinx- veen, maar het team van de Stichting Uitzicht uit Gorin- chem. De stichting zal het een half uur durende boeiende klank beeld ’Het rode koord’ verto nen over de val van Jericho. In deze Bijbelse val heeft het koord van Rachab een be langrijke rol gespeeld. Ver wacht wordt dat de geschie denis uit het boek Jozua op indrukwekkende wijze voor de bezoekers zal gaan leven. De verhinderde ds. Zouten dijk zal later in het seizoen gast zijn van De Open Cirkel. WADDINXVEEN - In de kantine van de Waddinxveen se vrijwillige aan de Noordkade is de nieuwe com- mandowagen door directeur A. Boonstoppel jr. van het gelijknamige automobielbedrijf overgedragen aan burgemeester C.M. van der Linden. Op zijn beurt overhandigde hij de sleutels weer aan brandweer commandant G. J. Huizer. acht uur tot kwart over tien houdt Meeting een open repe- titie-avond in de Kruiskerk prijs bedraagt ƒ2,50, inclusief (Passage). Deze avonden wor den elk seizoen gehouden. De deur staat dan voor iedereen de koppositie over van Hugo. Jesse van Elteren vond weer aansluiting bij de top door de hij _zich in het winkelcen- Pieter van Werff te kloppen. Sander Hertog was te sterk voor Peter van Vuurde en Paul van der Meer won van Michiel Rensen. Kelly Gra- gen bij Ans v.d. Berg (Vivaldi- hof 1, tel. 01828-18855) en bij Ria Groen (Marga Klompé- hoeve 111, tel. 01828-11825). Iedereen is in beide huizen van ’s morgens half tien tot ’s avonds negen uur welkom om WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethouders heeft de Waddinxveense gemmeente- raad gevraagd in te stemmen met de conclusies en aanbevelingen van het onderzoeksrapport van De Straat Milieu-adviseurs BV voor regionale samen werking bij inzameling en verwerking van klein che misch afval. In de Waddinxveense situatie zullen ove rigens geen veranderingen optreden. kijken en eventueel te kopen. Er zijn veel nieuwe aantrek kelijke artikelen. Wie op deze wijze bestelt bespaart mini maal ƒ6,- porto. WADDINXVEEN - Opnieuw heeft Be Fair-voetbal een gro te overwinning behaald op een niet al te sterke tegen stander. De Waddinxveners versloegen Rijnstreek met 3-7 en zijn in de Goudse afde ling koploper Bergambacht op één punt genaderd. Trainer Arie v.d. Laan was een week eerder weliswaar tevreden met het resultaat, maar nu had hij toch wel kri tiek op zijn winnende forma tie omdat er na het zesde doelpunt tegentreffers wer den toegestaan. Na ongeveer twintig minuten spelen kwam de Waddinx veense scoringsmachine op gang en wist binnen vijf mi nuten de stand naar 3-0 te til len. Eerst was het Majid Da- razzi, die een voorzet van Henk Jan Verzijl wist af te ronden. Twee minuten later was het William Hoogendoorn, die goed doorliep op een terug speelbal op de Rijnstreek- keeper, hem de bal wist te ontfutselen en in het doel kon plaatsen.- Weer twee minuten later was het dezelfde Willi am Hoogendoorn, die een voorzet van Edwin de Bruin doeltreffend wist af te ron den. Op slag van rust was het Wim van der Starre die vanaf de middellijn naar het doel van de tegenstanders kon opruk ken en de doelman voor de vierde keer deze middag kon passeren. Na rust werd de score binnen tien minuten opgevoerd naar 6-0 via doelpunten van Ron van Tol en Marco Verzijl. Na 25 minuten wisten de gasthe ren dan toch hun eerste doel punt te maken, daartoe in de gelegenheid gesteld door de lakse houding van de verdedi gers van Be Fair. Terecht was de trainer hier over zeer ontstemd. Welis waar wist Peter Verkerk en een half uur spelen de score nog te verhogen tot 7-1, maar ook deze speler had hiervoor al enkele fraaie mogelijkhe den onbenut gelaten. In de laatste vijf minuten wist Rijnstreek de stand nog een draaglijker aanzien te ge ven, door nog tweemaal te scoren. Komende zaterdag middag om drie uur staat de thuiswedstrijd tegen Gouda op het programma. De bank werd driekwart eeuw geleden onder de naam Centrale Volsbank opgericht als spaarbank voor ’gewone mensen’. Dat was nodig om dat de andere banken zich destijds uitsluitend concen treerden op zakelijke dienst verlening en financiële dien sten ten behoeve van vermo gende particulieren. De CVB moest, zo vonden kerk en vakbond, de spaarzin bij de ’gewone man’ aanwakkeren. Vandaag is de CVB Bank nog steeds spaarspecialist, maar tevens een bank die een com pleet assortiment bankdien sten aanbiedt: aantrekkelijke hypotheken met vriendelijke voorwaarden, voordelige le ningen en moderne betaal diensten. Stefan Rensen zijn eerste ze ge aantekende tegen Martin Bieleman. De nieuwelingen hebben het nog moeilijk tegen Bijl is ook assurantietussen- de wat meer gevorderden. Stand aan kop: 1. Jan van Helden, 2. Hugo van Elteren, 3. Aart-Jan van Vliet, 4. Jesse van Elteren, 5. Sander Her- WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen brengt donder dagmorgen 28 september van hcikbara te stellen. Het verzoek voor de bouw van een kantoor is afkomstig van commandant G.J. Huizer van de vrijwillige brandweer in Waddinxveen. Hij is voor stander van het laten aan bouwen van een kantoor grenzend aan de brandweer- kantine ten behoeve van de leiding en het secretariaat van de brandweer. Tevens heeft hij het Waddinxveense gemeentebestuur verzocht toestemming te verlenen tot het aanschaffen van kantoor meubilair. De brandweer heeft de be schikking over een kazerne die bestaat uit een garage en opslagruimte waarin de voer tuigen en materialen opgesla gen kunnen worden, kleed- en doucheruimte en een kan tine. Gelet op de ontwikkelingen binnen de brandweer, vorm gegeven in de brandweernota en organisatie-verordening brandweer en de reorganisa tie van het gemeentelijk ap paraat, zal het secretariaat van de brandweer verzelf standigd worden. Dit houdt in dat de brand weer een secretaris heeft van die in het voorjaar ook reeds in Pelhrimov te zien was. Het oorspronkelijk idee van een dergelijke expositie is af komstig van de beroemde Praagse schilder en graficus Joska Skalnik. In 1984 waren alle galeries in Praag geslo ten voor alternatieve kunst. Joska Skalnik zond 300 kist jes naar kunstenaars in het kistje een kunstwerk geheel naar eigen artistiek inzicht zouden scheppen. Met zijn actie wilde Joska Skalnik de atmosfeer van het jaar 1984 oproepen met een Men mag maximaal 42 stuks inleveren. Een derde deel van de opbrengst is bestemd voor Unicef. De verkoop vindt plaats op donderdag van 20.00 tot 21.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 11.00 uur. Voor informatie tel. 01802-2252 en tel. 01802-2043. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 29 september om half acht houdt de Stichting Wijk- _wiiiw werk De Zuidplas in wijkge- fFotocTjaVkNotëboöin).' ZEVENHUIZEN - Op uitno diging van de commissie kerkmuziek van de Gerefor meerde Kerk en de culturele stichting De Zeven Muzen geeft Christiaan Ingelse za terdagavond 30 september om acht uur een gratis toe gankelijk orgelconcert in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen. Sinds het in gebruik nemen van het Van Leeuwen-orgel in 1991 wordt er ieder najaar door een bekende Nederland se organist een concert gege ven. In voorgaande j aren wa ren dit Bas de Vroome, orga nist van de Oude en Nieuwe kerk van Delft, en Aart Berg- werff, organist van de Lu therse kerk in Den Haag. Komende zaterdagavond zal Christiaan Ingelse, de vaste organist van de St. Janskerk van Gouda, het concert ver zorgen. Op het programma staan onder andere werken van Bach, Distler, Mendels sohn en Van Noordt. Ook zal hij improviseren op een be kende melodie uit het kerke lijk Liedboek. De CVB Bank Waddinxveen - in Nederland werkend met agentschappen - houdt ko mende zaterdag 30 septem ber voor het publiek open huis van tien tot vijf uur. De dagelijkse openingstijden zijn maandag, dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur, woensdag van 19.00- 21.00 uur en vrijdag van 19.00-21.00 uur. grote collectie van alternatie ve kunst. De expositie ’Minis- alon’ werd voor de eerste keer met groot succes gehouden in 1992. In 1993 verhuisde de exposi tie naar Bergen in België en op dit moment siert het be roemde galeries in de Ver enigde Staten (tot 1996). Het idee van Joska Skalnik werd door het Cultureel Cen trum in Pelhrimov geïmmi- teerd. Er werden 200 kleine houten kistjes van 15 bij 15 cm naar de scholen gestuurd met de voorwaarde hierin een voor klein chemisch afval voor de gemeenten in het GVB-gebied. In het rapport van De Straat Milieu-adviseurs worden en kele conclusies getrokken en aanbevelingen gedaan, waar over in de vergadering van het algemeen bestuur van het GVB van dinsdag 3 oktober besluitvorming zal plaatsvin den. De gemeentebesturen is verzocht zich voordien over de voorstellen een oordeel te vormen. Uit het onderzoek blijkt dat de inzamelstructuur voor klein chemisch afval (kca) per gemeente thans nogal ver schilt en dat de inzamel- en verwerkingskosten per ge meente kunnen dalen wan neer wordt gekozen voor re gionale samenwerking. Indien de aanbevelingen uit het rapport worden overgeno men wordt De regionale sa menwerking zó vormgegeven dat de huidige inzamelme- thode en -frequentie voor de Waddinxveense burgers on gewijzigd blijft (inzameling zesmaal per jaar via de che mokar op een aantal stand plaatsen), terwijl de kosten daarvan voor de gemeente zullen dalen doordat de inza meling en verwerking van het klein chemisch afval (inclu sief het kca van het depot) collectief zal worden besteed. De aanbevelingen van De Straat Milieu-adviseurs BV houden dat er een offerte wordt aangevraagd voor re gionale inzameling van klein chemisch afval, rekening houdend met de specifieke wensen van iedere GVB-ge- meente omtrent inzamelme- thode en -frequentie, dat de offerte-aanvraag tevens wordt betrokken bij het klein chemisch afval dat via de de pots wordt ingezameld en dat de inzamelresultaten en -kos ten nauwlettend worden ge volgd en te geëvalueerd om te komen tot een (qua kosten en inzamelresultaat) optimaal inzamelsysteem. tuur kunstwerkjes in kleine houten kistjes. De werkstukken zijn ge maakt door kinderen tussen de 7 en 14 jaar uit de regio Pelhrimov, de Tsjechische zusterstad van Waddinxveen. Leerlingen van 23 scholen voor basis- en voortgezet on derwijs hebben werk ingele verd voor de tentoonstelling trum Zuidplas. Er zijn daar vijf mensen werkzaam. De laatste tijd volgde de Mina Druckerhoeve-bewoner di verse cursussen en behaalde diploma’s en certificaten om filiaalhouder te kunnen wor- Michael van Eijk, terwijl ook den van de CVB Bank, die uit --x- een oogpunt van privacy over een eigen ingang in het win kelcentrum beschikt. Wim WADDINXVEEN - Maandag middag 2 oktober van half vier tot half vijf wordt in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerk straat, tel. 01828-14422) wordt een openbare les kleu- tercursus muziek gegeven. De leerlingen mogen vriend jes en vriendinnetje meene men. Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de kleutercursus mu ziek. Na de herfstvakantie kan een tweede groep (bij vol doende belangstelling) van start gaan.In deze cursus le ren de kinderen spelender- en verhalenderwijs kennisma ken met muziek. Deze tweede groep zal donderdagmiddag van half vier tot half vijf les krijgen. ZEVENHUIZEN - Donder dag 5 en vrijdag 6 oktober wordt in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat 106 in Zevenhuizen een kinder kleding- en speelgoedbeurs gehouden ten bate van Uni cef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. Goede na- jaars- en winterkleding (schoon en heel) en goed speelgoed kunnen odonder- dag 6 oktober bij de kerk wor den ingeleverd van 9.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 29 september van ze ven uur tot half tien houdt wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel (Lijsterbes straat) een extra disco-avond voor de jeugd van 9-14 jaar. Tijdens deze avond, die de naam Tsjakka-disco draagt, kunnen de bezoekers een cd- single uit de top-40 en andere prijzen winnen. De muziek is in handen van de Waddinx veense drive-in-discotheek The Flying Dutchman. De toegangsprijs bedraagt ƒ1,50. WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk (Zuid plaslaan) wordt zaterdag avond 30 september om acht uur weer een bingo-avond ge houden. Er worden acht ge wone rondes gespeeld met mooie prijzen. Hierna wordt een superronde gedraaid met een superprijs als hoofdprijs. De gewone rondes kosten ƒ1,- per kaartje. De superronde kost ƒ2,50 per kaartje. Te vens is er een loterij met leu ke prijzen. kunstwerk te maken. Op initiatief van de Stichting Vriendschapband Waddinx- veen-Pelhrimov is een be langrijk deel van deze zeer bijzondere expositie nu in de Openbare Bibliotheek in Waddinxveen te bezichtigen tijdens de openstellingsuren. Om de kinder-kunstenaars te laten weten hoe hun werk in Waddinxveen wordt gewaar deerd bestaat de mogelijk heid een kijk-grqet af te ge ven. Alle kijk-groeten zullen door de stichting naar Pelhri mov worden gebracht. WADDINXVEEN - In de der de ronde van de onderlinge competitie bij schaakvereni ging Moerkapelle waren weer veel spannende gevechten. Bij de jongste schakertjes hield Aart-Jan van Vliet heel knap Hugo van Elteren op re mise. Jan van Helden ver sloeg Kevin Bakker en nam Wim Bijl is kapper sinds 1982 de koppositie over van Hugo, toen hij de zaak van zijn va der overnam. In 1989 vestig- Vierde staat nu Arie Hoog- Rabobank duin, die Gerrit van Meeteren /T^ moeizaam versloeg in een to reneindspel. Opvallend was de goede overwinning van Hugo van Elteren tegen Henk onder het genot van een kopje Doomhein. Barry Loef speel- koffie de aanbiedingen te be de een prima remise tegen Ton van Delden. Aron Kroon was geen partij tegen Jesse van Elteren. Ook hier roert de jeugd zich. uit de eigen gelederen, die be last wordt met de administra tieve ondersteuning van de brandweer (geautomatiseer de verwerking van brand- weerrapporten, personeels- mutaties, urenlijstjes, bijhou den opleidingen, correspon dentie). De brandweer beschikt ech ter niet over kantoorruimte. Om zijn taak goed te kunnen uitvoeren heeft de secretaris (dit geldt eveneens voor de commandant) een kantoortje nodig met inventaris (bu reau, stoelen, computer, prin ter, software, telefoon, tele fax, kopieerapparaat, ar chiefkast). Vanwege het feit dat de secre taris en de commandant als vrijwilligers op wisselende tijden toegang tot het kantoor moeten kunnen hebben en de commandant afzonderlijke gesprekken met zijn brand weerleden moet kunnen voe ren, kan het een en ander niet ondergebracht worden in be staande kantoorruimten van de gemeente of een gedeelte van de brandweerkantine. Er is behoefte aan aparte kan toorruimte. De nieuwe commandowagen bekrachtiging, een moderne voor de spuitgasten is een moderne bedrijfswagen, die 111— 1JC* l J stoppel jr. Waddinxveen BV is aangepast aan de eisen van de brandweer. De bedrijfszekerheid van Mitsubishi, de service en er varing van automobielbedrijf tingsapparatuur Boonstoppel en de mogelijk- 1 1 heden tot ombouw naar com mandowagen droegen in be langrijke mate aan de keuze van het gemeentebestuur. Bijkomende voordelen waren de complete uitrusting zoals twee schuifdeuren en stuur- WADDINXVEEN - In ver band met het verschijnen van de nieuwe wintercatalogus zijn er op dinsdag 3 en woens- Bij de iets ouderen verdedig de Ronald Mandersloot zijn koppositie met verve door re mise te spelen tegen Dick Bac, die tweede blijft. Marius van Vuuren snoepte Gerard van Ommeren een half punt dag 4 oktober open Israël-da- af. Zij bezetten respectieve- /TT‘1J- half tien tot kwart over elf lijk de vijfde en derde plaats, een bezoek aan de verbouwde en vernieuwde Waddinxveen Oost). De dames krijgen deze och tend van bankmedewerker P. Hennevelt een rondleiding en zullen ook informatie over be leggen krijgen. Tevens kan er een blik worden geworpen op WADDINXVEEN onbegrepen. Goede voorlich- Openbare j.'la l i 1 1 _12 grip op te brengen voor hun situatie. Op de komende thema-avond zien bestaande uit 129 minia- in Waddinxveen zal G.J. van de Ploeg, psychiater van het Delta Psychische Ziekenhuis in Poortugaal, een inleiding houden over schizofrenie, een ernstige en helaas veel voor komende psychische ziekte. ZEVENHUIZEN - ’De Zeven Muzen’ in Zevenhuizen houdt woensdagavond 4 oktober in de Vrijzinnig Hervormde Kerk aan de Dorpstraat een tweede proefles voor de cur sus koorscholing. De eerste was woensdagavond 20 sep tember. De cursus koorscholing be staat uit inzing- en stemvor- mingsoefeningen, de beginse- len van het van blad zingen en natuurlijk uit kennisma ken met 2-, 3- en 4-stemmig repertoire met en zonder pia nobegeleiding uit verschillen de tijden en stijlen. De cursus is bedoeld voor ie dereen die zingen leuk vindt, maar nog nooit de stap durfde zetten naar een koor te gaan. Ook koorleden die nu einde lijk eens van blad willen leren zingen komen op deze cursus aan hun trekken. De lessen zullen (eenmaal in de veertien dagen van 20.00- 22.00 uur) worden gegeven in de Vrij zinnig Hervormde Kerk aan de Dorpstraat 139 in Zevenhuizen. Voor inlich tingen kan men bellen tel. 01802-2374 en tel. 01802- 2829. ting kan weer nieuwe leden gebruiken. Het koor telt nu 30 leden en men wil er weer ongeveer 45 krijgen. In het afgelopen seizoen zijn er re delijk veel trouwe leden ver trokken. Iedereen tussen de 18 en 50 jaar is welkom. Alle zangpartijen kunnen verster king gebruiken. Zateravond 16 december houdt Meeting in de St. Vic- torkerk (Zuidkade) een kerst concert ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan. Waar schijnlijk wordt er dan sa mengewerkt met het ’Jong Geluid’ en een jongerenkoor uit Zoetermeer. Tot die tijd en daarna wordt meegewerkt aan diverse WADDINXVEEN - De Waddinxveense vrijwillige brandweer krijgt een eigen kantoor aan de Noordka de. Het nieuwe onderkomen voor de brandweerlei- ding en het secretariaat zal grenzen aan de brand weerkantine. Het college van Burgemeeester en Wet houders heeft de Waddinxveense gemeenteraad ge vraagd voor de bouw en inrichting 50.000 gulden bes- De thema-avond is opgezet In de Openbare Bibliotheek Waddinxveen zijn in oktober 129 miniatuur kunstwerkjes in kleine houten kistjes van kinderen van 7-14 om; informeren over psychisch ziek zijn. Niet alleen de pati ënten, maar ook hun familie en vrienden hebben het veel al erg moeilijk en voelen zich WADDINXVEEN - In de onbegrepen. Goede voorlich- Openbare Bibliotheek Wad- ting maakt het mogelijk be- dinxveen (Van Mecklenburg Schwerinlaan) is in oktober de expositie ’Minisalon’ te WADDINXVEEN - De Stich ting Wereldwinkel Waddinx veen aan het Koningin Wil- helminaplein is begonnen met de verkoop van de eerste chocolade hagelslag met het Max Havelaar-keurmerk. De ze hagelslag, in zowel melk als puur, kost 3.30 per doos- je.Aan de introductie van de ze hagelslag is een spaaractie verbonden. Wie drie streep jescodes opstuurt, ontvangt twee originele vriendschaps- bandjes uit Guatemala. ‘Eén voor jezelf en één voor je vriend- of vriendinnetje', al dus de Wereldwinkel. De kleine boeren in de Derde Wereld verkopen him cacao bonen het liefst aan Fair Tra de, de Nederlandse importeur van de Wereldwinkels. Die betaalt een goede prijs. Naast koffie, chocolade, honing en nu ook hagelslag met het Max Havelaar-keurmerk voert Fair Trade een assortiment van zo’n 2.500 levensmidde len en handnijverheidspro- dukten uit de Derde Wereld. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense interkerkelijk koor ’Meeting’, dat dit seizoen weer wel groeien van 30 naar 45 zingende leden, viert in oktober het derde lustrum. Van het nu begonnen nieuwe tingskerk (Groensvoorde) ge- seizoen wordt daarom iets toond. Donderdagavond 28 speciaals gemaakt. Op het september en 5 oktober van programma staan onder an dere een bijzonder kerstcon cert en een optreden in de ’Bijlmerbajes’. Intussen hebben de leden van het 15-jarige Meeting nieuwe koorkleding uitgezocht. Na open die wil komen kijken of vijf jaar in de combinatie meezingen. paars-wit opgetreden te heb- Het interkerkelijk koor Mee ben was men toe aan veran dering. De nieuwe outfit is zondagmorgen tijdens de kerkdienst in de Ontmoe- WADDINXVEEN - De afde ling Waddinxveen van de pro vinciale interkerkelijke werkgroep ’In Perspectief Zuid-Holland’ houdt woens dagavond 3 oktober om acht uur in zalencentrum het Nieuwe Trefpunt (Stations straat) een gespreks- en the ma-avond voor familieleden en vriend(inn)en van psy chisch zieke mensen. WADDINXVEEN - ’De Zon nebloem’ in Waddinxveen (tel. 01828-18257) heeft met 46 gasten en vrijwilligers in een aangepaste bus een dag tocht naar het landgoed Ma- riahoeve in Leende gemaakt. Deze accommodatie met ver- meegewerkt aan harde wandelpaden door het kerkdiensten, zoals op kerst avond in de Ontmoetingskerk (Groensvoorde). In november vensteijn boekte haar eerste wordt er een concert gegeven overwinning _ten koste van vereniging tot bevordering bajes*. Voor meer informatie over het bouw Het Zuidhonk (Zuid plaslaan) een disco speciaal voor de jeugd van 11-16 jaar. De jongere kinderen komen aan bod op een aparte disco- avond. Op deze manier kan de muziek beter aan de smaak van de bezoekers wor den aangepast. De toegangs- een consumptie. bos en langs een ven heeft aangepaste voorzieningen en wordt twee dagen per week opengesteld voor de nationale in de Amsterdamse ‘Bijlmer- van het welzijn der zieken van alle gezindten ’De Zonne- interkerkelijk koor Meeting bloem’. Na de ontvangst met koffie, thee en vlaai werden de vrij willigers met de gasten let terlijk het bos ingestuurd. Later werd er dankzij het mooie weer bij het ven nog een consumptie gebruikt, ’s Middags was er een g verzorgde lunch, waarna nog maals tijd was voor een wan deling of buiten gezellig met elkaar praten. Na een laatste consumptie werd weer koers gezet naar Waddinxveen. Ter gelegenheid van Nationa le Ziekendag heeft ’De Zonne bloem’ Huize Souburgh (Prins Bemhardlaan) een bloemstuk en een beeldje, voorstellende twee mensen die elkaar ontmoeten en steu nen (het symbool van het Zonnebloemwerk), aangebo den. Dit gebaar werd door di rectrice G. Fahmer en haar medewerkers zeer op prijs ge- de bijzondere Waddinxveense steld. fotoserie in het bankgebouw. de spuitgasten is 2.0 injectie benzinemotor, laag onderhoudskosten en door automobielbedrijf Boon- driejaar garantie. De Mitsubishi L300 is inge- ricfyt met twee zitbanken en een gesprekstafel, een ge scheiden bedrijfsruimte voor persluchtflessen en gasme- x’-j.en een tra-moderne lichtbalk met omroepinstalltie. De wagen is geschikt voor elk soort dienst verlening. .tl ’“B WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1995 PAGINA 19 het CVB Bonk-filiaal in het'winkelcentrum Zuidpl las (Zuidplaslaan). zoveel mogelijk mensen te jaar uit de regio Pelhrimov te zien. (Foto's: Jaap Eling). 8 r- lent aeworden van tv fe

Weekblad voor Waddinxveen | 1995 | | pagina 19